Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.07.03. 19:45:43

A másik meg az Fabregassal kapcsolatban, hogy itt ugyan megoszlik az hogy kell e, vagy nem.. (szerintem nem létszükséglet, de jó lesz ha jön)
De ami a legfontosabb, hogy a csapat szinte egy emberként várja, a barátai, válogatottbeli csapatársai, akiket gyerek kora óta ismer..szóval szerintem belharc, meg viszály nem lesz itt. A fizetése meg tényleg nem érint minket, még ha adott esetbe idegesítő is lehet, de ezt is megoldják úgy is a klubnál.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 19:45:22

Totoka írta:...
de mit érnétek azzal,ha thiago kölcsönbe menne? kiderülne,hogy jó játékos és hogyan tovább? akkor is csak a padra térhetne vissza.
nem vagyok közgazdász,de olvasom a híreket és látok a szememtől. magasan(de tényleg sokkal) a legnagyobbak a fizetéseitek a világon. ezen nincs mit vitázni és azzal sem,hogy ez nem jó. ehhez nem kell közgazdász diploma.
fabregast leigazoljátok,rendben. de az tisztán látszik,hogy ez már inkább presztízs,mintsem szakmailag indokolt döntés. xavi,ini,busi posztján játszhat: keita,afellay,thiago,mascherano... ez nem elég nektek,vesztek 40be egy másikat a padra. nincs rá égető szükség és a pénzben sem úszik a klub,az én-és sok barca drukker- szememben pazarlás. de nem lényeg,ezt már kitárgyaltuk korábban,valdes szerint kompatibilisek :) kár,hogy köze nincs hozzá
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 19:38:36

daffy írta:
Totoka írta:
Ennek eléggé olyan szaga van, mint amikor Real megvette C-t meg Kaka-t és mindenki lőtte hogy nem fognak megférni egymás mellett, meg ilyenek, közben barcasok nagy része be volt szarva hogy milyen erős lesz a real, csak magukat nyugtatták ezekkel. Cesc egy jó igazolás lesz, nem véletlenül próbálja meg perez elhozni előlünk, ti kp-ok is eléggé telített már, ti is meglennétek nélküle, egyszerűen félnek hogy vele még erősebbek lennénk. Az meg hogy nincs rá szükségünk nem igaz...
a mi középső kp-nkon nincs olyan ember,aki olyan jelentős játékerőt képviselne...
a fizetésekre és thiagora nem nagyon tértél ki és arra sem,hogy vajon a barcások jó fele miért gondolja azt,hogy nem kell cesc
Bocs hogy a barcasok "rossz felébe" tartozok... :D Már maga ez a mondat vicc, de mind1... :D
Thiago-ról: A srác fiatal, tehetséges, de ez mind igaz volt anno Bojanra is, és nézd mi lett belőle... Nem hinném, hogy ha pl jövőre Xavi megsérül egy classico előtt akkor majd ő fogja lehozni azt a meccset. Szemben Cesc-el, aki már sokat bizonyított, és még mindig piszok fiatal. Ha Cesc jönne, akkor Thiago-t kölcsön kéne adni egy Villareal, Sevilla, Valencia közül valahova, és már meg is lenne a kellő játékperce. vagy mondjuk Romaban is szívesen látná LE szerintem.
Fizetésekről: Te egy diplomás közgazdász vagy, akinek teljes rálátása van a Barca pénzügyeire?? Nem?? Akkor szerintem hagyd a témát, vannak olyanok a klubnál, akik jobban vágják a témát nálad... A klub anyagi nehézségei szerintem erősen el vannak túlozva... Ha tényleg akkora lenne a [auto_cenzúra], hogy színes tintára sincs pénz, akkor szó se lenne itt igazolásokról. Nem bírom ezt a Rosell gyereket, de olyan embernek tűnik, aki jól bánik a pénzzel, és megfontolt. Ha ő nem aggódik Cesc fizetése miatt, akkor neked sem kell szerintem. Ha Pep-en kívül szinte minden játékos is azon van hogy megszerezzük Cesc-et, akkor nyílván van is rá ok. Tény hogy voltak a Pep-nek rossz igazolásai (ibra, csigri), de voltak nagyon eltaláltak is, akik megszerzése előtt hasonlóan hőzöngött a barcasok "jobbik fele", és szerintem a 2 bl, 3bajnoki cím (és volt még ott pár kupa...) alapján elmondhatjuk, hogy Pep nem végez rossz munkát.
Szóval szerintem ha az edző szerint kell, az elnök szerint pedig megvehető, akkor mondhatsz bármit, szerintem is meg kell venni.
Bocs hogy hosszú lett, de sok ember okoskodásai nekem már az agyamra mennek...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.03. 19:37:17

kristop írta:játszott ő bármikor is huzamosabb ideig (nem egy vagy két meccset egy szezonban) vkpként? vagy mi ez az "eredeti posztja" dolog?
Sevillában.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.07.03. 19:20:44

ami azt eredményezheti,hogy Keita végre visszalépne eredeti posztjára,és újra védekező középpályát játszhat
játszott ő bármikor is huzamosabb ideig (nem egy vagy két meccset egy szezonban) vkpként? vagy mi ez az "eredeti posztja" dolog?
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.07.03. 17:49:01

LG írta:
Totoka írta:
Ennek eléggé olyan szaga van, mint amikor Real megvette C-t meg Kaka-t és mindenki lőtte hogy nem fognak megférni egymás mellett, meg ilyenek, közben barcasok nagy része be volt szarva hogy milyen erős lesz a real, csak magukat nyugtatták ezekkel. Cesc egy jó igazolás lesz, nem véletlenül próbálja meg perez elhozni előlünk, ti kp-ok is eléggé telített már, ti is meglennétek nélküle, egyszerűen félnek hogy vele még erősebbek lennénk. Az meg hogy nincs rá szükségünk nem igaz...
Én nem voltam betojva. Mind2 játékos azt hozta, amit vártam tőle. C. ahogy a MU-ban itt is ontja a gólokat, és még annyi pénzért is jó igazolás volt. Kakáról viszont lehetett tudni, h már túl van a csúcson, főleg a sérülései végett.
Ami meg Fabregast illeti: sztem nincs rá szükség, én inkább Thiágónak adnék a helyén rendszeres játéklehetőséget. Könnyen lehet persze, h be fog válni, de ennek Thiago ihatja meg levét.
d írta:Én gyanítom Thiago akkor is ki fogja verni a hisztit, ha nem jön Fabregas. Xavi az a fajta játékos, akiben még simán benne van 5 év, nem túlzottan sérülékeny, nem a gyorsaságára épít, sokáig lehet húzóembere ennek a csapatnak és Thiago nem annak a fajtának tűnik, aki sokáig tűrni fogja a padozást. Ne legyen igazam, de nem fogok nagyon meglepődni, amikor eladjuk jó pénzért egy-két éven belül.
Viszont meg van benne a potenciál, h nagyon nagy játékos lehessen, és egy kis joga bonitot is vigyen a játékunkba, ami nekem R10 óta nagy hiányzik. Én látom benne a lehetőséget, h akár Fabragasnál is jobb legyen, de ha nem kapja meg a lehetőséget sosem derül majd ki. pedig eddig nem kapta meg, és nem biztos, h Fabregas érkezése nem ront még inkább a helyzetén. :(
Én nem vagyk ilyen borulátó,én megpróbálom a legjobb lehetőséget figelembe venni,és abban reménykedni,hogy Guardiola is a melett önt majd!
Az én elképzelésem szerint,mivelhogy nincs pénz középhátvédet igazolni,és Millito menni fog,marad 2 középhátvédünk,és esetleg ugye még Abidal,ezért Masch szerintem jövőre gyakran fog középhátvédet játszani,ami azt eredményezheti,hogy Keita végre visszalépne eredeti posztjára,és újra védekező középpályát játszhat!!!Ha ez így lenne,akkor Thiago maradna 2. számú középpályás mint idén,és kaphat akár még több játéklehetőséget is!!!!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 17:18:46

dak900 írta:Szvsz Thiagoo olyan lesz mint Busi a 2008/9-es szezonban... Tehetséges, és ha megvan a kellő játékperc számára, akkor meg fogja oldani Xavi vagy Iniesta helyettesítését! :D Remélem igazam lesz! :)
a helyettesítésüket megoldja,de kérdés,hogy a legjobb 12. játékos akar-e maradni? egyébként ha ő a helyettesítő,akkor fabregas?
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.07.03. 17:14:27

Szvsz Thiagoo olyan lesz mint Busi a 2008/9-es szezonban... Tehetséges, és ha megvan a kellő játékperc számára, akkor meg fogja oldani Xavi vagy Iniesta helyettesítését! :D Remélem igazam lesz! :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.03. 17:08:59

Totoka írta:
Ennek eléggé olyan szaga van, mint amikor Real megvette C-t meg Kaka-t és mindenki lőtte hogy nem fognak megférni egymás mellett, meg ilyenek, közben barcasok nagy része be volt szarva hogy milyen erős lesz a real, csak magukat nyugtatták ezekkel. Cesc egy jó igazolás lesz, nem véletlenül próbálja meg perez elhozni előlünk, ti kp-ok is eléggé telített már, ti is meglennétek nélküle, egyszerűen félnek hogy vele még erősebbek lennénk. Az meg hogy nincs rá szükségünk nem igaz...
Én nem voltam betojva. Mind2 játékos azt hozta, amit vártam tőle. C. ahogy a MU-ban itt is ontja a gólokat, és még annyi pénzért is jó igazolás volt. Kakáról viszont lehetett tudni, h már túl van a csúcson, főleg a sérülései végett.
Ami meg Fabregast illeti: sztem nincs rá szükség, én inkább Thiágónak adnék a helyén rendszeres játéklehetőséget. Könnyen lehet persze, h be fog válni, de ennek Thiago ihatja meg levét.
d írta:Én gyanítom Thiago akkor is ki fogja verni a hisztit, ha nem jön Fabregas. Xavi az a fajta játékos, akiben még simán benne van 5 év, nem túlzottan sérülékeny, nem a gyorsaságára épít, sokáig lehet húzóembere ennek a csapatnak és Thiago nem annak a fajtának tűnik, aki sokáig tűrni fogja a padozást. Ne legyen igazam, de nem fogok nagyon meglepődni, amikor eladjuk jó pénzért egy-két éven belül.
Viszont meg van benne a potenciál, h nagyon nagy játékos lehessen, és egy kis joga bonitot is vigyen a játékunkba, ami nekem R10 óta nagy hiányzik. Én látom benne a lehetőséget, h akár Fabragasnál is jobb legyen, de ha nem kapja meg a lehetőséget sosem derül majd ki. pedig eddig nem kapta meg, és nem biztos, h Fabregas érkezése nem ront még inkább a helyzetén. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2011.07.03. 17:14:49-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.03. 17:06:29

Én gyanítom Thiago akkor is ki fogja verni a hisztit, ha nem jön Fabregas. Xavi az a fajta játékos, akiben még simán benne van 5 év, nem túlzottan sérülékeny, nem a gyorsaságára épít, sokáig lehet húzóembere ennek a csapatnak és Thiago nem annak a fajtának tűnik, aki sokáig tűrni fogja a padozást. Ne legyen igazam, de nem fogok nagyon meglepődni, amikor eladjuk jópénzért egy-két éven belül.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.07.03. 17:00:07

A RM-nak az a baja, h tobb igazolhato aranylabdas nincs a piacon ( na jo, csak vicc) :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 16:52:13

Totoka írta:
Ennek eléggé olyan szaga van, mint amikor Real megvette C-t meg Kaka-t és mindenki lőtte hogy nem fognak megférni egymás mellett, meg ilyenek, közben barcasok nagy része be volt szarva hogy milyen erős lesz a real, csak magukat nyugtatták ezekkel. Cesc egy jó igazolás lesz, nem véletlenül próbálja meg perez elhozni előlünk, ti kp-ok is eléggé telített már, ti is meglennétek nélküle, egyszerűen félnek hogy vele még erősebbek lennénk. Az meg hogy nincs rá szükségünk nem igaz...
a mi középső kp-nkon nincs olyan ember,aki olyan jelentős játékerőt képviselne...
a fizetésekre és thiagora nem nagyon tértél ki és arra sem,hogy vajon a barcások jó fele miért gondolja azt,hogy nem kell cesc
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 16:40:44

daffy írta:
albicelesteX írta:
daffy írta:én több szempontból is örülnék,ha hozzátok igazolna,de mindegyik szempont csak a real miatt fontos:)
És mik ezek a szempontok illetve miért fontos ez a madridnak?
mert nem kell nektek cesc. a fizetése magas,már így sem bírjátok önerőből. elégedetlenség lesz,mert sem ő,sem thiago nem lesz a kezdő közelében. keitát el kellene adni,de pep nem fogja,ez újabb problémákat szülhet. ilyenek
Ennek eléggé olyan szaga van, mint amikor Real megvette C-t meg Kaka-t és mindenki lőtte hogy nem fognak megférni egymás mellett, meg ilyenek, közben barcasok nagy része be volt szarva hogy milyen erős lesz a real, csak magukat nyugtatták ezekkel. Cesc egy jó igazolás lesz, nem véletlenül próbálja meg perez elhozni előlünk, ti kp-ok is eléggé telített már, ti is meglennétek nélküle, egyszerűen félnek hogy vele még erősebbek lennénk. Az meg hogy nincs rá szükségünk nem igaz...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 15:55:54

albicelesteX írta:
daffy írta:én több szempontból is örülnék,ha hozzátok igazolna,de mindegyik szempont csak a real miatt fontos:)
És mik ezek a szempontok illetve miért fontos ez a madridnak?
mert nem kell nektek cesc. a fizetése magas,már így sem bírjátok önerőből. elégedetlenség lesz,mert sem ő,sem thiago nem lesz a kezdő közelében. keitát el kellene adni,de pep nem fogja,ez újabb problémákat szülhet. ilyenek
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.03. 15:50:58

Messithebest írta:Na valami friss hír az igazolások körül? Vihar előtti csend van? :)
Inkább ez, mint a napi 5 kamuhír :)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.03. 15:45:15

Na valami friss hír az igazolások körül? Vihar előtti csend van? :)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.07.03. 12:11:45

Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.03. 12:08:15

Hunter91 írta:Fabre a Realban? :D
Áááááááá SÍROK :lol: Kéésssz :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.03. 12:00:44

[quote="Hunter91"]Fabre a Realban? :D[/quote

Régi, de jó :lol:

http://barcanoticias.blog.hu/2011/07/03 ... igazolasat

Ezek szerint csak időhúzás lenne ez a herce-hurca :-k
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.07.03. 11:23:19

kovimi01
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.01. 18:53:18

2011.07.02. 19:48:34

Messithebest írta:
kovimi01 írta:Sanchez helyett jöhetne Neymar , sztem jobb és csak kb 10 millával
kerülne többe.
Meg még Cét is hozzuk el, mert csak 100 millával kerülne többe..... az ilyenek miatt fogják bezárni a topikot......

Hmmm... nem is rossz ötlet!!!

ON: Remélem a héten lezárulnak az ügyek, és Sánchez meg Fabregas a Barcába igazolnak.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.02. 15:41:09

Hú mennyi minden történt itt amióta nem látogattam. :)

A legtöbb igazolás hírnek örülök. Védő érkezésének nem látom szükségét, főleg Fontás egész sűrű játéka miatt. Jövőre már elég sok lehetőséget fog kapni szerintem és év végére hatalmas fejlődésen fog keresztülmenni.

Középpályára Fabregassal elég sok lehetőségünk lesz, talán fog rendesen rotálni Pep. Ami miatt örülök neki, hogy egy igen fiatal játékos érkezik erre a nagyon fontos posztra. És sajnos Xavi már nem tudott minden meccsen olyan hatalmasan kiemelkedő teljesítményt nyújtani. Így nem lesz sok ember a középpályán szerintem, még Thiago-val együtt sem. Arról nem is beszélve, hogy több taktikai lehetőségünk is lenne az érkezésével.

Csatárokhoz nem feltétlen igazolnék, de ez főleg a Bojanba vetett vak hitem miatt van. Viszont olvasva a híreket, hogy elmegy, elengedhetetlenül fontos. Amúgy is hajlanék igazolásra, mert azért Villa és Pedro tud igazán rosszul is játszani és amikor ők rosszul játszanak, akkor van hasonló szintű csere a padon. Tehát gyakorlatilag fölöslegesek, csak nagy ritkán tudnak a másik rossz játéka fölé lőni.
A kiszemelt emberekről pedig nem tudok olyan sokat, bízok a vezetőségben. :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.02. 14:59:32

Tocy írta: Plusz Abidal, Mascherano, Pedro, Busquets, Valdés, akiket nemzetközi szinten nem tartanak a világ legjobbjai közt számon, de tökéletes munkát végeznek.
Abidal,Masch olyan szezont futott amelyet nem igazán múlt felül senki a poszjukon.
Abidal sajnos nem tudott végig balhátvédet játszani de ezt a teljesítményt csak Evra közelítette meg jópár éve. Posztján világlegjobbja.
Masch szintén védekezésben zseni, támadásban pedig hatalmas meglepetés hogy nem csak hogy nem lógott ki hanem keresztlabdáival, fordításaival némi újdonságot hozott. Touré, Masch nálam a top2 ide pedig Sergio a legjobb.
Nem általánosan elfogadottan a no1-k de hogy nem a világ egyik legjobbjai az badarság.
Pedro- pedig a világ legjobb szélsői közt tartják számon ami hiányzik belőle az a folyamatosság. Volt mikor 1/1be rúgta a gólokat de előtte , utána sok sok meccsen góltalanság.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.02. 14:41:22

S.Agüero írta:
Ha jönne Sánchez is meg Fabregas is idén, akkor valami brutális csapatunk lenne, el nem tudnám képzelni hogy bárki megállítson minket.
Na-na. Real is így volt mikor "bevásároltak". Nekik sem ki keretük volt/van. Aztán mégis... :roll: :wink:
Náluk volt 6-7 sztár, ők voltak bezsúfolva a kezdőbe. Nálunk most van ugyanúgy 6-7 sztár, csak mindenkinek megvan a helye a gépezetben, plusz a padon is lenne 1-2, beugrásra készen. Akkor volt Casillas-Roberto Carlos-Beckham-Zidane-Guti-Figo-Raúl-Ronaldo, bár Guti főleg a padon volt. Nekünk van Alves-Piqué-Puyol-Xavi-Iniesta-Messi-Villa és lenne Fabregas-Sanchez. Plusz Abidal, Mascherano, Pedro, Busquets, Valdés, akiket nemzetközi szinten nem tartanak a világ legjobbjai közt számon, de tökéletes munkát végeznek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.02. 14:36:26

Ha jönne Sánchez is meg Fabregas is idén, akkor valami brutális csapatunk lenne, el nem tudnám képzelni hogy bárki megállítson minket.
Na-na. Real is így volt mikor "bevásároltak". Nekik sem ki keretük volt/van. Aztán mégis... :roll: :wink:
Válasz küldése