Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.05. 16:02:04

Barcaboy08 írta:Nem dobtunk ki irdatlan összegeket Villa-ért,sem Dani Alves-ért..az Ibra story-ba vastagon benne volt Samu mert nem kívánta meghosszabítani a szerződését..Cigrinski az melléfogás volt,aláírom de itt volt azonnal amikor Pep akarta...de most is,meg tavaj is...az egyetlen valamire való igazolásunkat még Laportáék vitték véghez...szal igaza van az elöttem szolónak ha nincs rá pénz move ooon!!!!és találjunk valki mást ahelyett,hogyitt buziskodunk,mire észbekapunk hogy egyiket sem tudjuk leigazolni addigra City,Real,Chelsea stb felvásárolnak majd minden valamire való játékost a piacon....
Teljesen alaptalan a félelmed. Akik iránt érdeklődünk, azokkal kapcsolatban állunk, tudnak a Barca érdeklődéséről, a csapat tud az ajánlattételekről, nem fogunk lemaradni senkiről, legfeljebb ha túllicitálnak és a játékos nem ide akar jönni. Megvannak az A, B, C tervek. A világ legjobb csapatába nagyon nem mindegy kit igazolunk, úgyhogy kevés lehetőségből kell választani, ez nem könnyű. Amíg a felkészülés nem kezdődik el, addig nem vagyunk elkésve. Még igazából utána sem, augusztus 31-ig. Tény, hogy jó lenne lezárni mindent, de egyértelműen a legjobb megoldást keresik gőzerővel.
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2011.07.05. 15:56:50

Nem dobtunk ki irdatlan összegeket Villa-ért,sem Dani Alves-ért..az Ibra story-ba vastagon benne volt Samu mert nem kívánta meghosszabítani a szerződését..Cigrinski az melléfogás volt,aláírom de itt volt azonnal amikor Pep akarta...de most is,meg tavaj is...az egyetlen valamire való igazolásunkat még Laportáék vitték véghez...szal igaza van az elöttem szolónak ha nincs rá pénz move ooon!!!!és találjunk valki mást ahelyett,hogyitt buziskodunk,mire észbekapunk hogy egyiket sem tudjuk leigazolni addigra City,Real,Chelsea stb felvásárolnak majd minden valamire való játékost a piacon....
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.05. 15:55:53

daffy írta:
gondolom wengerhez költözik :roll: :D
valószínű 8)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.05. 15:55:27

Kicsit túldramatizáljátok ezt az egészet. Ne felejtsük el, hogy a hozzánk eljutó hírek forrásai nagyrészt a teljesen megbízhatatlan spanyol és angol újságok. Nagyon kevés elképzelésünk lehet arról, hogy mi is zajlik a háttérben tulajdonképpen. Hivatalosan Fabregasról 3 hete jelent meg Rosell nyilatkozat, abban sem mondott semmi konkrétat az ajánlattétellel kapcsolatban, csak annyit, hogy kevesebbet fognak ajánlani, mint tavaly. Sanchez ügyben szintén nagyrészt spekulációkra hagyatkoztunk, illetve a bolond udinei klubelnök bohózatából.
Nem tudhatjuk kikkel állnak még kapcsolatban, kikkel tárgyalunk, miken vitatkoznak.
Továbbá azt sem szabad elfelejteni, hogy amíg Copa van, addig Sanchez valószínűleg nem fog aláírni sehova, mert ő most a válogatottra koncentrál.
Úgyhogy nyugodtnak kell maradni, van még időnk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.05. 15:54:07

gondolom wengerhez költözik :roll: :D
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.07.05. 15:45:08

Barcaboy08 írta:szánalom amit MEGINT művelünk az igazolások terén.
Nekem is úgy tűnik, hogy hagyjuk magunkat hülyének nézni.
1.Ha nincs pénz, akkor nem Fabregast és Sanchezt kellett volna megkörnyékezni.
2.Ha van pénz, akkor meg régen ki kellett volna már pengetni az árukat és jó napot!
3.Ha van pénz, de kevés, akkor talán szét lehetne nézni jobban a futballpiacon.Az egyik árából legalább két olyan játékost lehetne hozni, aki padra elég lenne,hiszen nagy esély van rá, hogy nem a kezdőbe érkeznének ők sem.
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.07.05. 15:39:46

Barcaboy08 írta:szánalom amit MEGINT művelünk az igazolások terén....lehet bármit mondani Laporta érára,de az biztos hogy pár éve, mire föleszmélt bármelyik csapat addigra Villa itt volt,Dani Alves itt volt stb...most megint mit buziskodunk ezzel a Alexis gyerekkel??Megvárjuk míg lesz két jó meccse a CA-án és még ennyiért sem adják oda??Hihetelen..hát a Fabregas ügyről nem is beszélve..lassan már az CIA-is be kell vetni az Arsenal és Arzén ellen...kezd egy kicsit megint bohózatba átcsapni ez az egész...
Vagy lehet, hogy inkább az volt bohózat, amikor kapásból dobtunk ki irdatlan összegeket játékosokért? :wink:

A Laporta éra alatt ugyanis elég sokszor fordult elő, hogy gyors tárgyalásokat vezetve, meggondolatlanul fizettek hatalmas összegeket játékosokért, akik aztán később vagy beváltották a hozzájuk fűzött reményeket vagy nem.
Cáceresért 16,5 milliót, Keirrisonért 14 milliót (variációkkal), Henriquért 8 milliót, Hlebért 15+3 milliót, Ibrahimovicért 45 milliót, Chygrynskiyért 25 milliót, stb. Ezek utólag mind meg nem fontolt, rossz döntésnek minősíthetők, mivel eme játékosoknak utólag egyértelműen látszik, hogy nem volt arányban az áruk a teljesítményükkel, játékpotenciáljukkal.
Ezek értelmében pedig inkább javasolt türelemmel és kellő határozottsággal tárgyalni, ahogyan azt a mai vezetéstől megszoktuk (eddig).

Persze vannak dolgok, amiben a Laporta féle elnökség tette jobban a dolgát, és jogosan kritizálhatjuk Roselléket, de az igazolások terén eddig sokkal inkább tűnik hatásosnak, és megfelelőnek a Rosell gárda, mint elődje.
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2011.07.05. 15:58:26-kor.
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2011.07.05. 15:35:22

szánalom amit MEGINT művelünk az igazolások terén....lehet bármit mondani Laporta érára,de az biztos hogy pár éve, mire föleszmélt bármelyik csapat addigra Villa itt volt,Dani Alves itt volt stb...most megint mit buziskodunk ezzel a Alexis gyerekkel??Megvárjuk míg lesz két jó meccse a CA-án és még ennyiért sem adják oda??Hihetelen..hát a Fabregas ügyről nem is beszélve..lassan már az CIA-is be kell vetni az Arsenal és Arzén ellen...kezd egy kicsit megint bohózatba átcsapni ez az egész...
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.05. 15:29:31

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.07.05. 15:20:43

Na még egy időpontot odadobtak az emberek elé mint egy csontot amibe lehet kapaszkodni Fabregas ügyben.
Szinte minden nap olvasom itt a fórumon, hogy most már napokon belül történnie kell valaminek, ami már elég unalmas!
Most itt az új időpont amiért megint lehet "izgulni" az ázsiai túra kezdete vasárnap ](*,)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.07.05. 14:40:51

Messi-Ini írta:Na úgy döntöttem én is kifejtem a véleményem pá témával kapcsolatban.

1:Thiago-Fabregas:Thiago nagyon fiatal,még mindíg csak 19 éves ha jól tudom,de lehet hogy már 20.A kezdőben,és első számú csereként számítani rá butaság,mert ahhoz szerintem még érnie kell,DE!Mivelhogy tudomásom szerint profi szerződést kötöttünk vele,többet már nem játszhat a B-ben,ezért vagy játszik a felnőttben,vagy koptatja a lelátó egyik székét!Ezért szerintem az alap,hogy a kupában ő tolja végig a szezont,meg az is,hogy a bajnokságban Pep majd bátran hozzányúl,és beteszi a kissebb csapatok ellen,akár a kezdőbe,akár akkor,ha már eldöntöttük a meccset,kb. 20-30 percre!Első számú cserének tökéletes Fabre,a második számú lehetne ugye Thiago,ha Keita menne,de mivelhogy ő szinte biztos hogy marad,ezért remélem majd visszamegy az eredeti posztjára,és védekező középpályás lesz,ha nem,akkor viszont Guardiolanak kicsit hanyagolnia kell majd a Malit,különben tényleg bajban lesz Thiago!!!
De én még mindíg úgy vagyok vele,hogy Pep fejében már tuti összeállt ez az egész,különben nem adott volna profi szerződést Thiagonak,vagy nem akarná hozni Fabret!
2:Fontás szerződésének nagyon örülök,én nagyon bírom a srácot,én örülnék neki ha jövőre nem kéne vennünk egy Thiago Silvát,hanem Fontás berobbanhatna Pique mellé,és ő tolhatná Puyol helyett,akit akár mennyire is szeretek,el kell ismerni,hogy ő sem a régi,és bár a helyezkedése szenzációs még mindíg,a gyorsasága egy csigáéval vetekszik!
3:Csatársor:Ez érdekes kérdés,merthogy ha jön Sanchez,amit egyébként nagyon remélek,akkor a 2 szél meg lesz oldva vele,és Affelay-al!Csak hát a hírek szerint marad Jeffren,aki ezekszerint kitölti a szerződését,.amit jöcőre úgysem hosszabbít meg,és jövőre ingyen megy,amit vviszont sajnálnék,mertt egy 5 milliót simán kapnánk érte!Szóval a lényeg,hogy akkor viszont lenne 3 cserénk,ami tök jól hangzik,de ha azt nézzük,hogy mindhárman szélsők,akkor Messit ki fogja pótolni???Ezért szerintem az lenne a legjobb ha Jeffren távozna,és hoznánk egy középcsatárt,vagy visszahoznánk Keirisont,vagy akár felhozhatnánk Sorianot a B-ből,mert igaz hogy 25 éves,de cserének tökéletes lehetne,ő lehetne az új Larson :D


Kb. ennyi,bocs hogy hosszú lett,és köszi hogy elolvastad!!!
Azt azért ne felejtsd el, hogy Villa eredetileg középcsatár, csak nálunk játszik a szélen.(meg a válogatottban, mióta ot is 4-3-3-at játszanak, Torresnek nyilván kevésbé menne a szélen) Szal h Messi helyett kell embert becserélni, akkor gyakorlatilag az Villa helyére megy a szélre.
Mr Elit
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:08:54

2011.07.05. 14:35:35

Abszolút egyetértek az előttem szólóval::)
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.07.05. 14:29:34

Na úgy döntöttem én is kifejtem a véleményem pá témával kapcsolatban.

1:Thiago-Fabregas:Thiago nagyon fiatal,még mindíg csak 19 éves ha jól tudom,de lehet hogy már 20.A kezdőben,és első számú csereként számítani rá butaság,mert ahhoz szerintem még érnie kell,DE!Mivelhogy tudomásom szerint profi szerződést kötöttünk vele,többet már nem játszhat a B-ben,ezért vagy játszik a felnőttben,vagy koptatja a lelátó egyik székét!Ezért szerintem az alap,hogy a kupában ő tolja végig a szezont,meg az is,hogy a bajnokságban Pep majd bátran hozzányúl,és beteszi a kissebb csapatok ellen,akár a kezdőbe,akár akkor,ha már eldöntöttük a meccset,kb. 20-30 percre!Első számú cserének tökéletes Fabre,a második számú lehetne ugye Thiago,ha Keita menne,de mivelhogy ő szinte biztos hogy marad,ezért remélem majd visszamegy az eredeti posztjára,és védekező középpályás lesz,ha nem,akkor viszont Guardiolanak kicsit hanyagolnia kell majd a Malit,különben tényleg bajban lesz Thiago!!!
De én még mindíg úgy vagyok vele,hogy Pep fejében már tuti összeállt ez az egész,különben nem adott volna profi szerződést Thiagonak,vagy nem akarná hozni Fabret!
2:Fontás szerződésének nagyon örülök,én nagyon bírom a srácot,én örülnék neki ha jövőre nem kéne vennünk egy Thiago Silvát,hanem Fontás berobbanhatna Pique mellé,és ő tolhatná Puyol helyett,akit akár mennyire is szeretek,el kell ismerni,hogy ő sem a régi,és bár a helyezkedése szenzációs még mindíg,a gyorsasága egy csigáéval vetekszik!
3:Csatársor:Ez érdekes kérdés,merthogy ha jön Sanchez,amit egyébként nagyon remélek,akkor a 2 szél meg lesz oldva vele,és Affelay-al!Csak hát a hírek szerint marad Jeffren,aki ezekszerint kitölti a szerződését,.amit jöcőre úgysem hosszabbít meg,és jövőre ingyen megy,amit vviszont sajnálnék,mertt egy 5 milliót simán kapnánk érte!Szóval a lényeg,hogy akkor viszont lenne 3 cserénk,ami tök jól hangzik,de ha azt nézzük,hogy mindhárman szélsők,akkor Messit ki fogja pótolni???Ezért szerintem az lenne a legjobb ha Jeffren távozna,és hoznánk egy középcsatárt,vagy visszahoznánk Keirisont,vagy akár felhozhatnánk Sorianot a B-ből,mert igaz hogy 25 éves,de cserének tökéletes lehetne,ő lehetne az új Larson :D


Kb. ennyi,bocs hogy hosszú lett,és köszi hogy elolvastad!!!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.05. 14:13:58

semmit nem jelent h edzésbe allt az arsenalnal... jelenleg az o jatekosuk, ha elkezdodik a felkeszulés ott kell lennie...

amugy tényleg nem értem, ha ennyire akarjaka vezetok 3 éve, mi [auto_cenzúra] nem tudnak letenni + 5-10 milliot, nem hiszem h belehalnank..

ez az ege4z hercehurca mar csak a presztizsert megy..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.05. 14:13:58

S.Agüero írta:
Zibra16 írta:És, hogy áll a helyzet A.Sánchezzel ? Mikor érkezik ő?
Akkor mikor kifizetjük érte a 40 misit, 1-2 hétig eltarthat még. :wink:
Remélem nem fizetünk érte 40-et De jólenne ha már itt lenne mert már nagyon unom, hogy mindennap megnézem a focis oldalakat és még mindig nincs meg ő és fabregas se :evil: :x
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.05. 14:10:56

Zibra16 írta:És, hogy áll a helyzet A.Sánchezzel ? Mikor érkezik ő?
Akkor mikor kifizetjük érte a 40 misit, 1-2 hétig eltarthat még. :wink:
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.05. 14:09:38

És, hogy áll a helyzet A.Sánchezzel ? Mikor érkezik ő?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.05. 13:48:21

LM10 írta:
Tdavid írta:
Majd akkor jövőre...??? :shock:
:lol: :lol:
Vagy még idén :roll: A SPORT szerint Cesc nem edzett ma az Arsenalban, csak elválasztva :lol:
Ott van a főoldalon rövidhírekben is. Még az is kérdéses, hogy utazik e az ázsiai túrára.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.05. 13:28:34

Messidona10 írta: Sánchezre inkább lenne, annak meg előre látom a végét: Copa után úgy felmegy az ára, hogy lehetetlen lesz megvenni...
Ha meg nem nyújt jó teljesítményt az lesz a baj.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.07.05. 13:26:34

kakasugynok007 írta: Szerintem meg soha! :?
Legyen igazad :D Megvolt nélküle a csapat eddig is, szerintem nincs rá szükség.
Sánchezre inkább lenne, annak meg előre látom a végét: Copa után úgy felmegy az ára, hogy lehetetlen lesz megvenni...
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.05. 13:23:55

Ezen a heten szerintem eldol minden Fabregassal kapcsolatban Alexissel meg ket hetet is elhuzodhat az ugy nem lehet tudni majd meglatjuk ha nem jon egyiksem akkor is kell szerintem egy jo tamado mert jefren es Affelay keves lesz szerintem''Mindenesetre Fontas es Thiago nagyon jo huzas volt Remenykedjunk !!!
bingyo
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.05. 13:22:12

Tökéletesen logikátlan, amit csinálunk. Az világosan látszik, hogy a vezetőségnek immár presztízs kérdés Fabregas leigazolása ( más ésszerű magyarázatot jelenleg nem látok ), így viszont nem értem, miért nem képesek már kicsit a zsebükbe nyúlni, és elhozni. Ha ennyire fontos nekik, hogy itt hajkurásszák már 3 éve, akkor csengessék már ki érte azt a nyamvadt 5 milliós pluszt és záruljon le az ügy a francba. Ennek ellenére itt égetik magukat az ilyen 35 milliókkal. Megjegyzem, tavaly szerintem ugráltunk volna örömünkben, ha 40 millióért elhozhattuk volna, most meg nem vagyunk hajlandóak kifizetni érte. Döntsük már el, mit akarunk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.07.05. 13:21:58

Tdavid írta:
Majd akkor jövőre...??? :shock:
:lol: :lol:
Vagy még idén :roll: A SPORT szerint Cesc nem edzett ma az Arsenalban, csak elválasztva :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2011.07.05. 13:22:16-kor.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.07.05. 13:13:58

Tdavid írta:
LM10 írta:Asszem lezárult a Fabregas ügy :roll: A SPORT szerint nem adtuk meg érte a 40 millát, ezért visszatért, és edzésbe áll, az Arsenalnál.

Nagyon ideillő kép :evil:

Kép

Majd akkor jövőre...??? :shock:
:lol: :lol:
Szerintem meg soha! :?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.05. 12:58:00

palesz77 írta:
víscaelbarca!forever írta:
Ha bele gondolunk Nasri 2 poszton tud játszani, bevethető a széleken és irányítónak is így lehet Villa/Pedro helyén játszatni és Iniesta/Xavi helyén is. :) Így 1 igazolással 2 legyet ütünk 1 csapásra :D és igen, mivel lejár a szerződése nem fájna 25-30ál többe.
Hát én MessiFannal értek ebbe egyet. Ha nem jön Cesc szerintem senki nem jön a középpályára. Aminek örülök is, majd idővel úgyis visszatér Cesc - biztos vagyok benne, hogy jövőre ugyanilyen hercehurca lesz érte - és akkor már tényleg sokan lennének a középpályán. Addig kibírjuk a Keita-Thiago cseresorral pluszba ott van Jonathan is. Úgyhogy nem örülnék Nasrinak, még szerencse hogy szóba se jött - ahogy más se...
Egyetértek, nem kell ide senki, és nem is fogunk másért pénzt adni a kp-ra, ez biztos. Csatárt vegyünk már, ne húzzuk sokáig.
Válasz küldése