Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.09. 12:56:39

Cesc nem megy Ázsiába,de azt írták, hogy azért mert sérült... Wenger meg megint nyilatkozott, hogy harcolni fog azért, hogy megtartsa... Na hát ez komolyan nevetséges...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.09. 12:46:24

Barcaman14 írta:Tegnap nekem is tetszett Sánchez játéka, de ahhoz még nagyon sokat kell ám itt bizonyítania, hogy Villa legyen az ő cseréje, és ne fordítva, feltéve ha sikerül leigazolni.
Továbbra is irreálisnak találom az érte kért összeget, viszont: Ha Fabregast végre elfelejtenénk!? :roll: Akkor talán megadthatnánk a 40-et Sánchezért, mert Bojan távozásával nagyobb szükségünk van most egy támadóra.
Egyetértek :lol:
Palesz megnyugtatására nekem is tetszett a játéka!Jó volt a kis passzokban, de a rohadt cselezését remélem kinövi, s letisztul a játéka!Mert ezek a sarkazások bele a nagy semmibe elég kiborítanak!Itt azért Pep megneveli a kölyköt, s akkor valóban jó lesz! :lol:
Kép
Kép
Kép
DLpiton.
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.06.30. 11:11:04
Tartózkodási hely: Sárospatak,BAZmegye

2011.07.09. 12:38:58

Na erre szólna valaki pár szót?: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-k ... tja_-52069
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.09. 12:22:26

Tegnap nekem is tetszett Sánchez játéka, de ahhoz még nagyon sokat kell ám itt bizonyítania, hogy Villa legyen az ő cseréje, és ne fordítva, feltéve ha sikerül leigazolni.
Továbbra is irreálisnak találom az érte kért összeget, viszont: Ha Fabregast végre elfelejtenénk!? :roll: Akkor talán megadthatnánk a 40-et Sánchezért, mert Bojan távozásával nagyobb szükségünk van most egy támadóra. Korábban is mondtam, hogy szerintem a védelem-középpálya úgy ahogy van készen áll a következő idényre.
De ahogy látom továbbra is hajtjuk Fabregast. Inkább nem fűzök hozzá már semmit... :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.09. 11:18:25

CsacsMate írta:Sanchez góóóól :D
Reméljük jön. Egyre jobban tetszik a játéka. Bár ma még annyira nem aktív, mint ezelőtt.
Hát engem a lábamról levesz. Olyan zsugákat ad, öröm nézni. Ezt a srácot meg kell venni! Nincs mese.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.07.09. 10:50:50

Balinho írta:Jordi Alba: Nagyon jó kis játékos, gyorsasága megvan, jól passzol, főleg a keresztlabdái voltak jók, labda nélkül is dolgozik keményen, hajtós kis játékos. Sajnos amikor védőben láttam sajnos sok dolga nem volt, így a védekezését illetően nem sokat tudok mondani. Igazából olyan Dani Alves szerű támadó szélső hátvéd lehetne nálunk, mert alapvetően ahhoz szvsz kevés, hogy Villát (Sánchezt, Afellayt) kiszorítsa a szélsőből.
Na rá már én is gondoltam. De tényleg az a hátránya, hogy védekezésben nem jeleskedik annyira, mint támadásban. Ha pedig mindkét szélen megy fel a szélsőnk, gond lehet. Bár olyankor szokás szerint a középpályáról visszalép Busquets (vagy Mascherano) segíteni. Megnézném még a B csapatból Planast.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.09. 10:42:02

Barcaboy08 írta:Gino Pozzo dörzsölheti a tenyerét....ha Alexis így folytatja, sosem jön ide, az biztos..legalábbis nem 28+12+a szertárosért....
érkezni fog ő,csak szerintem nem 28+12ért,hanem 35+5ért.
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2011.07.09. 10:38:24

Gino Pozzo dörzsölheti a tenyerét....ha Alexis így folytatja, sosem jön ide, az biztos..legalábbis nem 28+12+a szertárosért....
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.07.09. 02:07:21

Jordi Alba: Nagyon jó kis játékos, gyorsasága megvan, jól passzol, főleg a keresztlabdái voltak jók, labda nélkül is dolgozik keményen, hajtós kis játékos. Sajnos amikor védőben láttam sajnos sok dolga nem volt, így a védekezését illetően nem sokat tudok mondani. Igazából olyan Dani Alves szerű támadó szélső hátvéd lehetne nálunk, mert alapvetően ahhoz szvsz kevés, hogy Villát (Sánchezt, Afellayt) kiszorítsa a szélsőből.

Úgy egyébként Barca nevelés, a Masia terméke :) a balszélen tényleg univerzális srác, szóval 5 millió körül én örülnék neki (Bár igazából védekezni még nem láttam, így az kérdéses)

Egyébként érik itt a nacionalista Guardiola-army összehozása, aki nem ette évekig Maria néni főztjét a Masiaban, az nem maradhat a csapatban.

Még egy év és 2012/13-ra már nem maradhat más csak saját nevelés. Idén Thiago, Fontas, Cesc és Alba. Jövőre Montoya, Muniesa, Bartra, Sergi Roberto, Gerard Deulofeu, Olazabal és Mino meg Bojan vissza :D
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.07.09. 01:43:56

Sanchez góóóól :D
Reméljük jön. Egyre jobban tetszik a játéka. Bár ma még annyira nem aktív, mint ezelőtt.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.07.08. 23:54:45

daffy írta:
Capon írta:daffy ebben az ügyben már nem is kulcsszereplők vannak hanem főhősök. Annyit olvastunk már róluk mintha egy regény lenne.
ez jó,tetszett! :)
lassan nekem is az az érzésem,hogy túlnő a cé-s mizérián. a fő probléma az,hogy egyik fél sem elég határozott. az arsenal nem mondja,hogy pl. 45 milla az ára és 44.9ért már nem vihető,bár ha jól tudom,most épp akciós és 40be hozható. a barca pedig mondhatja,hogy 38at ad érte,ha nem kell,akkor elhozzák 30ba nasrit vagy pastorét vagy valaki mást és ott rohad meg egy boldogtalan(?) játékos. erre a boldogtalanra érdemes kitérni,mert ő boldog az arsenalban,de eligazolna haza a barcába. ezek nálam ütik egymást. olyan ez,mikor egy tizenéves először költözik el otthonról,de honvágya van. fabregas még fogja wenger kezét,aki kb az orrát is fújja,de mehetnék is van.
Jahh
csak Cénél nem volt kérdés mert a kb 2 legnagyobb hívta, és vagy így vagy úgy de ment volna,mert ugye több pénz,több marketing....
Ja és ő szerintem arra a MAJDNEM top szintre mindenhol képes lenne...
Fabre ügye más.
Ő csak ide jönne,de ide nagyon,viszont nem lehet érte annyit fizetni ,mint amennyit bárki, szerintem nemcsak az Arsenal kér.
Na letszí:-)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.08. 21:36:45

Capon írta:daffy ebben az ügyben már nem is kulcsszereplők vannak hanem főhősök. Annyit olvastunk már róluk mintha egy regény lenne.
ez jó,tetszett! :)
lassan nekem is az az érzésem,hogy túlnő a cé-s mizérián. a fő probléma az,hogy egyik fél sem elég határozott. az arsenal nem mondja,hogy pl. 45 milla az ára és 44.9ért már nem vihető,bár ha jól tudom,most épp akciós és 40be hozható. a barca pedig mondhatja,hogy 38at ad érte,ha nem kell,akkor elhozzák 30ba nasrit vagy pastorét vagy valaki mást és ott rohad meg egy boldogtalan(?) játékos. erre a boldogtalanra érdemes kitérni,mert ő boldog az arsenalban,de eligazolna haza a barcába. ezek nálam ütik egymást. olyan ez,mikor egy tizenéves először költözik el otthonról,de honvágya van. fabregas még fogja wenger kezét,aki kb az orrát is fújja,de mehetnék is van.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.07.08. 21:28:09

daffy ebben az ügyben már nem is kulcsszereplők vannak hanem főhősök. Annyit olvastunk már róluk mintha egy regény lenne.

Egyébként:
Volt már kulcsember Thiago aki szerződést kapott...
Bojan aki már feltehetően Rómában van...
Dos Santosról se feletkezzünk meg ö a minap volt kulcsember, éppen ráért annak lenni...
Most Abidal és Maxwell a soros...
Jeffren is volt már...
és ha jól emlékszem Affelay volt az első kulcsember.

Ez 7! ember ugyan arról a dologról talán még a szövegkörnyezet is ugyan az a cikkekben csak kicserélték 6szor a nevet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.07.08. 21:17:37

Na ez ismét egy fejlemény! Fabre nem utazik Ázsiába!

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... te-2085196
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.08. 21:16:25

Vasárnap óta nem voltam, most olvasgatom a híreket, de Sanchezről nem találtam semmit, valaki le tudná írni röviden (akár PMben is), hogy lett-e azóta vmi fejlemény?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.08. 20:54:59

Capon írta:Olvastam, hogy Abidal vagy Maxwell lehet a kulcs Fabregas ügyében. Abidalt nem hiszem hogy bárhova is eladnánk Maxwell még beleférne csak sajnos már 10 játékosról jelent meg hasonló cikk hogy ők lehetnek a kulcs Fabregas ügyében, szóval azt is mondhatnám, hogy már unalmas! Ugyan az a sztori még mindig csak más mellékszereplőkkel.

Akkor még itt van Neymar ügye is. Ugye Rosellel akarják összeboronálni. Ez az egész sztori egy nagy marhaság szerintem. Ennél több szót nem is érdemel a dolog.
Hát igen, ezeknek a hireknek nagyon nagy százaléka újságírók kitalálása. A Fabregas ügy pedig már minden idők legrosszabb és leghosszabb szappanoperáját múlja alul már lassan. :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.08. 20:53:36

Capon írta:Olvastam, hogy Abidal vagy Maxwell lehet a kulcs Fabregas ügyében. Abidalt nem hiszem hogy bárhova is eladnánk Maxwell még beleférne csak sajnos már 10 játékosról jelent meg hasonló cikk hogy ők lehetnek a kulcs Fabregas ügyében, szóval azt is mondhatnám, hogy már unalmas! Ugyan az a sztori még mindig csak más mellékszereplőkkel
az ügyben 2 kulcsszereplő van. wenger és rosell. az egyik nem akarja áron alul elengedni,a másik nem akarja mindenáron megvenni.
Akkor még itt van Neymar ügye is. Ugye Rosellel akarják összeboronálni. Ez az egész sztori egy nagy marhaság szerintem. Ennél több szót nem is érdemel a dolog.
egy mai hír szerint a copa után 35+5 millióért és 3.4 milliós fizetésért 5 évre ír majd alá a realhoz.de én még mindig nem hiszem el,hogy most nyáron érkezik,akár hova is megy.
Nagyon unalmas ez a sok szenny ami napról-napra,hétről-hétre folyik a sajtóból komolyan mondom vicc az egész...
ilyenkor érdemes kikapcsolni a gépet és fel se nézni a netre augusztus végéig. neked,mert én szeretem :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.07.08. 20:55:32-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.07.08. 20:52:42

Nagyon unalmas ez a sok szenny ami napról-napra,hétről-hétre folyik a sajtóból komolyan mondom vicc az egész...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.07.08. 20:47:35

Olvastam, hogy Abidal vagy Maxwell lehet a kulcs Fabregas ügyében. Abidalt nem hiszem hogy bárhova is eladnánk Maxwell még beleférne csak sajnos már 10 játékosról jelent meg hasonló cikk hogy ők lehetnek a kulcs Fabregas ügyében, szóval azt is mondhatnám, hogy már unalmas! Ugyan az a sztori még mindig csak más mellékszereplőkkel.

Akkor még itt van Neymar ügye is. Ugye Rosellel akarják összeboronálni. Ez az egész sztori egy nagy marhaság szerintem. Ennél több szót nem is érdemel a dolog.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.07.08. 20:39:29

Gali írta:Sokszor láttam a Valenciát játszani, de Jordi Alba nem balhátvédet, hanem középpályást ill. balszélsőt játszott. A Valencia honlapján is középpályásnak van jelölve. Egyébként gyors, technikás játékos.
Nekem sántít ez a cikk.
A cikk 80%, hogy sántít, de ne feledjük, hogy játszott nálunk néhány szintén nem épp született balhátvéd is. Giovanni van Bronckhorst neve ismerős valakinek? Az Arsenalban egy időszakban támadkó középpályást is játszott. Sylvinho? Szintén balszélső volt, majd csak később lett védő, de idesorolhatom most Adrianot is. Bal illetve jobb oldali középpályásként kezdte.

Én amondó vagyok, hogy Abidalt inkább állandósítsuk vissza balhátvédnek, ott az igazi és akkor nem kell senki sem, ha Maxwell eligazol. Középre sok emberünk van, oda végképp nem kell. Jött Fontás is, vele együtt már 7 (!) olyan játékosunk van aki tud belső védőt játszani (Busquets, Mascherano, Puyol, Abidal, Piqué, Fontás, Keita, sőt akár ha Milito marad (bár szerintem megy, akkor) 8.)

És ebből 3 alapjáraton középhátvéd. Egy szó , mint száz: a védelemmel idén nem foglalkoznék. Megy Milito, érkezett Fontás. Ennyi elég. Inkább fölfelé tekintgetnék. A középpálya Thiago érkezésével 99%-ig tökéletes, de ha jön Fabregas, akkor még jobb. Kérdés, hogy ér-e az az 1% nekünk 40 milliót? Na ez most mindegy, nem én döntöm el, meg vannak okosabbak is nálam. A támadó szekción viszont variálnék. Jeffrenben van potenciál, nem kéne eladni, csak kölcsön. Bojan ezzel a visszavásárolható opcióval zsír. Így van 2 szabad hely, marad ugye Messi, Villa, Pedro, Afellay. Ez karcsú. Kell ide Sánchez. Ez nem kérdés. Színt vinne a csapatba, megnőne a választási lehetőség is Guardiola számára. De ha kevés lenne ez az 5 játékos, még mindig marasztalhatjuk Jeffrent, vagy amolyan lesz ami lesz alapon kipróbálni Keirrisont egy szezonra, ha másra nem legalább pár millióval többért tudjuk jövőre eladni. Bár arra, hogy ő valaha is itt focizzon, elég kevés az esély, de ha már megvettük én bedobnám. Olyan szinten lent van a csávó, hogy ki tudja... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2011.07.08. 20:50:23-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.07.08. 20:29:41

Sokszor láttam a Valenciát játszani, de Jordi Alba nem balhátvédet, hanem középpályást ill. balszélsőt játszott. A Valencia honlapján is középpályásnak van jelölve. Egyébként gyors, technikás játékos.
Nekem sántít ez a cikk.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.08. 18:35:01

palesz77 írta:2 érdekes cikket találtam, az egyik nagy kacsa szerintem, a másiknak lehet alapja is talán...

1: Jordi Alba neve is felmerült, mint lehetséges balhátvéd. Elmundo a forrás. Én nem emlékszem a srácra, 22 éves és a Valenciát erősíti, ennyit tudok róla. Biztos nem ügyetlen, ha ott játszik... Valaki akiben mélyebb nyomot hagyott a srác írna róla valamit?

2: Na ez nekem kacsaszagú. A Cesc ügy kulcsa az egyik balhátvédünk lehet eszerint. Abidalt tuti nem adnánk érte, ebbe 100%-ig biztos vagyok. Maxwell akár mehetne, nem sírnék utána, és akkor még reális is lenne Jordi Alba leigazolása. De a forrás a 'metro.co.uk', és az ottani hírek alapján sok a fantáziadús cikkíró...

u.i.: És akkor már egy kis Sánchez Saga is a végére. Újabb ajánlatot tettünk Sánchezért. Közel 40 millió, ebből 27 a fix ha jól értem. És egy másik vele kapcsolatban, hogy csak mivelünk tárgyal az Udinese. Bár ez nem újdonság szerintem, de azért örülök neki. Remélem a Copa miatt nem fogja az Udinese megemelni még jobban az árát, és itt köt ki végül a Chilei - bár sajnos szinte biztos vagyok benne, hogy ez a célja az Udinének. Én már nagyon várom, több éve hiányzik nekem egy ilyen játékos, remélem most már hamarosan bejelentik...

u.i2.: Cesc saga következő része. Fabregas nem utazik el az Ázsiai túrára az Arsenallal. Ez úgy gondolom elég egyértelmű lépés, végre a sarkára állt Cesc. Nagyon úgy tűnik, hogy lezárjuk ezt a hercehurcát idén... :roll: Mennyire hiányozni fog nekem jövőre ez a sok Fabregasos hír... :twisted:
Jordi Albaról én sem tudok sokat, jó lenne ha valami infóval dobnának meg azok akik jobban ismerik a srácot. Abidal azok után amiken keresztül ment, szerintem itt fog visszavonulni. Maxwell valóban mehet érte, nem sírnék utána. Sánchezt gyorsan húzzuk be, de múltkor nem az volt a hír, hogy utolsó ajánlatot tettünk Sánchezért? Cesc pedig végre tökös gyerek lett, és remélhetőleg érkezik is, és lezárul a 3 éve tartó herce-hurca...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.08. 17:23:44

Hát Abi biztos nem megy el. :D Clichy miatt tényleg elférne náluk egy balbekk, ez lehetne akár Maxwell is. Jordi Alba elég jó kis játékos, fiatal, technikás (eredetileg bal oldali támadó/középpályás, de Emery kitalálta, hogy tud balhátvédet is játszani, ja és KATALÁN :D ). Szóval ha kéne, akkor Alba még bal oldali támadót is eltudna játszani. Ha esetleg Maxwell menne a Zenálba, akkor jöhetne Alba, ha olcsó. De ez nagyon feltételes mód. :D Fabregas meg tényleg úgy néz ki, hogy itt köt ki végül. Annyi szent, hogy a középpályánk iszonyatosan erős lesz. 8)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.08. 17:19:49

Ezzel,hogy Cesc nem megy Ázsiába, azért még várnék Vasárnapig :) Voltak itt már csavarok...
De ha valóban nem megy, akkor az már jelent valamit, el kell hozni és kész.

Sanchezre meg elvileg egy új ajánlatott tett/tesz a csapat, hát kíváncsian várom azt is.

Örülnék ha Cesc mizéria pár napon belül , a Sanchez hercehurca meg a Copa végére lezárulna, mert már unalmas mindkettő.

Ha meg Abidalt odaadják(amit kétlek...) akkor személyesen követek el merényletet a vezetőség ellen...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.08. 17:06:53

palesz77 írta:Abidalt tuti nem adnánk érte, ebbe 100%-ig biztos vagyok.
Pedig hogy illene az összeesküvéselméletekbe, színesbőrű, még Rijkaard korabeli, haverja,apja sincs az edzőistábban. :twisted:
Tökéletesen illik a képbe. Ha még azt is megemlítem hogy a hosszabítás garantált volt a számára ehhez képest hír sincs róla. :twisted:
Én is egészen biztos vagyok benne hogy Abidal marad.
Ez az ázsiai cuccal még várjunk vasárnapig. :)
Válasz küldése