Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.16. 10:54:34

albicelesteX írta:A Mundon Agüero-znak.Mit akar az jelenteni?
Egy szimpla szavazás volt, hogy örülnének e, ha Agüero a Barcához igazolna. 90-10% az igenek javára.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.16. 10:37:11

asszem az kijelenthető, hogy a Sanchez-topic korai volt...de most már remélem nem táncolnak vissza az üzlettől...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.16. 10:16:36

albicelesteX írta:A Mundon Agüero-znak.Mit akar az jelenteni?
Hogy nagyon unatkoznak és a Sanchez téma már lejárt :lol:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.07.16. 10:08:21

A Mundon Agüero-znak.Mit akar az jelenteni?
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.16. 09:59:24

daffy írta:
Kalap1988 írta:Én a 16 éves Fabregast nem tudom kárhoztatni a döntése miatt. Azért, ha jól belegondolunk, így 20 év felettiek, hogy milyenek voltunk 16 évesen....
ez igaz,de ettől is lesz valakiből klub legenda. xavi,ini kivárták a sorukat,ezért azt hiszem cesc akár mit is tenne le az asztalra,soha nem lenne egy lapon említve az előbbi 2 úriemberrel.
Persze, nem lesz legenda, de elítélni sem kell. Ez amolyan arany középút ( már nem Fabregas, hanem a megítélése szempontjából).
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.16. 09:54:24

Kalap1988 írta:Én a 16 éves Fabregast nem tudom kárhoztatni a döntése miatt. Azért, ha jól belegondolunk, így 20 év felettiek, hogy milyenek voltunk 16 évesen....
ez igaz,de ettől is lesz valakiből klub legenda. xavi,ini kivárták a sorukat,ezért azt hiszem cesc akár mit is tenne le az asztalra,soha nem lenne egy lapon említve az előbbi 2 úriemberrel.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.16. 09:50:36

Én a 16 éves Fabregast nem tudom kárhoztatni a döntése miatt. Azért, ha jól belegondolunk, így 20 év felettiek, hogy milyenek voltunk 16 évesen.... Hát, hoztunk mi cifrább döntéseket is, tisztelet a kivételnek, ráadásul őt biztosan több helyről igen komoly emberek befolyásolták. Ha ezt nagykorúként, tehát mondjuk 20-22 évesként követi el, akkor mást gondolnék róla. Mindenesetre szerintem sem kell és másban egyet tudok érteni az őt ellenzőkkel. Egyedül a 16 éves tettét nem tudom elítélni és szerintem ti se tegyétek.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.16. 09:40:56

"Azért milyen példa lenne már, h a mindvégig hűséges játékos szivna a tékozló fiú miatt? Ezek után aztán miért ne menne el mindenki fiatalon, csak, h hamarább a tűz közelébe érjen? Miért járnák végig a szamárlétrát, mikor Angliában sokkal rövidebb idő alatt karriert és pénzt csinálhatnak? "

Ebben minden benne volt!!! elismerem Cesc tehetségét, de pont ezért NEM szrtném, hogy jöjjön!!! Féltem Thiagot és félek ezek után a fenti példától is... Jó helyen van ott Cesc, ott ő a legnagyobb sztár!!! azt kívánom neki nyerjen meg minden trófeát az Arsenallal és legyen nagyon sikeres!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.16. 09:25:50

messideco írta:Én személy szerint Keirrisont sajnálom a legjobban. Még bizonyítani sem tudott a Barcában, igaz más csapatnál meg lett volna az esélye. A felkészülési meccseken remélem ott lesz.
Hleb remélem vissza tud térni valamelyik top bajnokságba, főleg a német való neki...
Henrique jó helyen van Brazíliában.
Henrique nem a Racingnál volt?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.16. 09:20:14

Én személy szerint Keirrisont sajnálom a legjobban. Még bizonyítani sem tudott a Barcában, igaz más csapatnál meg lett volna az esélye. A felkészülési meccseken remélem ott lesz.
Hleb remélem vissza tud térni valamelyik top bajnokságba, főleg a német való neki...
Henrique jó helyen van Brazíliában.
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.16. 09:06:10

Tocy írta:Amúgy a kölcsönadottainkkal mi van? Henrique, Keirrisson, Hleb van meg még azt hiszem, és ők elvileg a keret tagjai is jelenleg. Hlebet gondolom viszi majd az a svájci csapat, Henriquet esetleg a Racing, és Keirrisson?
Azért ők is sokat játszottak a Barcában :lol:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.16. 09:03:16

Amúgy a kölcsönadottainkkal mi van? Henrique, Keirrisson, Hleb van meg még azt hiszem, és ők elvileg a keret tagjai is jelenleg. Hlebet gondolom viszi majd az a svájci csapat, Henriquet esetleg a Racing, és Keirrisson?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.15. 22:35:59

S.Agüero írta:Ezek mit jelentenének?
http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 0357.shtml
http://www.marca.com/2011/07/15/futbol/ ... 35644.html
angulul nem értem, magyarra fordítva meg furcsán fordít. :oops:
Nem jelenti fel a klubot Wenger a Fifa-nál, válaszul a játékos nyilatkozatokra (Xavi verte nála ki a biztosítékot) de az ilyenekből többet nem kér.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.15. 22:34:00

Ezek mit jelentenének?
http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 0357.shtml
http://www.marca.com/2011/07/15/futbol/ ... 35644.html
angulul nem értem, magyarra fordítva meg furcsán fordít. :oops:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.15. 22:09:16

Balinho írta:Igazából az mutatja az elvakultságot Cesc irányába, hogy akárhányszor dönt meg egyes ellenérveket, azokat sem látják be egyesek és újabbakkal állnak elő. Idén próbálta kulturált eszközökkel elérni a távozását, jött az érv, hogy nem tesz semmit a távozásáért. Akkor beszélt Wengerrel, nem ment el Ázsiába, csökkentette a fizetési igényeit, akkor jön a régi árulós duma. Ha legközelebbi sajttájon kijelenti, hogy minden vágya hogy hozzánk jöjjön, sokan jönnek majd azzal, hogy hálátlan az Arsenallal, sz*r ember.

Állítom, ha 2014-ben ingyen jönne úgy, hogy az Arsenal triplázott mi meg EL-helyen lennénk valaki akkor is találna kivetnivalót benne. Aki a döntését kritizálja az mondja meg őszintén az idő nem igazolta a döntését? Az Arsenalban a világ egyik legjobb középpályásává nőtte ki magát, amit lehet hogy elért volna a Barcelonánál is, de túlszárnyalni biztos, hogy nem szárnyalta volna túl a jelen szintjét. Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).

El kellene fogadni, hogy bár nem létszükséglet, ráadásul drága, de ha a vezetőség, a játékostársak, az edző mind-mind adna neki egy új esélyt, és megbocsájthatónak tartja a "bűneit", akkor itt sincs értelme, minden egyes újabb felmerülő hírnél a régi ezerszer lefutott köröket újra felhozni.
Első részhez: jönni akar Fabragas, ez nem kérdés, elismerem. Csak abban nem vagyok biztos, h ha a két klub erőviszonya mondjuk fordított lenne, akkor is ezt akarná? Sztem nem, mert akkor miért ment volna el? Vagy miért nem mondjuk a 2007/2008-s szezon után akart ennyire jönni? Sztem inkább a trófea szerzések nagy esélye vonzza, mint a Barca DNS, meg hasonló baromságok. :lol:

Hogy bejött-e neki a döntése? Majd meglátjuk. Ha leigazoljuk, és beválik, trófeákat nyer a csapattal, akkor igen. Ha nem igazoljuk le, de vmi csoda folytán az Arsenallal szerez címeket a jövőben akkor is.

De ha marad az Arsenalban, és továbbra is egyre fásultabb lesz, illetve nem nyer semmi, vagy ha hozzánk jön, és mégsem válik be annyira, akkor el gondolkozhat, h mégsem volt annyira jó ötlet. :roll:

A többi távozó: Én nem árulózom le Fabregast, de nem szimpatikus, amit csinált/csinál. Ha az általad felsoroltakat akarnánk leigazolni, olyan posztra, ahol eleve megvagyunk, és sok-sok millióba kerülne a transfer, akkor ugyanúgy ellenezném. Pique-től sem volt anno szép dolog, h lelépett, de két lényeges különbség van: baromi olcsón megtudtuk szerezni, és hiányposztra jött!

Az utolsó részre, elfogadom a vezetőség döntését, de nem értek vele egyet. De ha valóban leigazolják, beválik, megférnek Xavival és Iniestával együtt, úgy, h közben Thiago karrierjét sem teszik taccsra, akkor kalapot emelek nekik. Mert főleg olyan nyilatkozatok után a vezetőségtől, h először a saját tehetségeink között nézünk körül, aztán igazolunk, illetve a Cesc vs. Thiago 90-10%-os szavazás után lenne igen kellemetlen, ha Fabregas miatt félre lenne dobva a gyerek. Azért milyen példa lenne már, h a mindvégig hűséges játékos szivna a tékozló fiú miatt? Ezek után aztán miért ne menne el mindenki fiatalon, csak, h hamarább a tűz közelébe érjen? Miért járnák végig a szamárlétrát, mikor Angliában sokkal rövidebb idő alatt karriert és pénzt csinálhatnak? Por que? :roll:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.15. 20:45:19

Tocy írta:
Capon írta:Akárhogy is alakul Fabregas sorsa én már megcsömörlöttem tőle. Már nem is tudom hány éve folyik a csapból az ő ügye, de bennem már komoly ellenszenvet vált ki ha meghallom/látom a nevét.
Itt a fórumon is már hányszor végig lett tárgyalva, hogy áruló-e vagy sem, van-e rá szükség vagy sem, megéri-e az árát vagy sem, befér-e a kezdőbe-vagy sem stb...
Ilyen nagy hűhók után szokott lenni a legnagyobb csalódás. Én csak ettől félek.
Én meg attól félek, hogy megint nem jön, és jövőre ugyanúgy folytatódik ez az egész...
sokáig már nem húzható az ügy,mert előbb-utóbb az arsenalosok és a barcasok is megutálják,aztán mehet amerre lát
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.15. 20:43:09

Capon írta:Akárhogy is alakul Fabregas sorsa én már megcsömörlöttem tőle. Már nem is tudom hány éve folyik a csapból az ő ügye, de bennem már komoly ellenszenvet vált ki ha meghallom/látom a nevét.
Itt a fórumon is már hányszor végig lett tárgyalva, hogy áruló-e vagy sem, van-e rá szükség vagy sem, megéri-e az árát vagy sem, befér-e a kezdőbe-vagy sem stb...
Ilyen nagy hűhók után szokott lenni a legnagyobb csalódás. Én csak ettől félek.
Én meg attól félek, hogy megint nem jön, és jövőre ugyanúgy folytatódik ez az egész...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.07.15. 20:37:28

Akárhogy is alakul Fabregas sorsa én már megcsömörlöttem tőle. Már nem is tudom hány éve folyik a csapból az ő ügye, de bennem már komoly ellenszenvet vált ki ha meghallom/látom a nevét.
Itt a fórumon is már hányszor végig lett tárgyalva, hogy áruló-e vagy sem, van-e rá szükség vagy sem, megéri-e az árát vagy sem, befér-e a kezdőbe-vagy sem stb...
Ilyen nagy hűhók után szokott lenni a legnagyobb csalódás. Én csak ettől félek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.15. 18:45:51

sjd írta:
Balinho írta:Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).
Mert kellenek is ők nekünk.... Ők úgy döntöttek, hogy elmennek, ezek után nem akarnak visszajönni, és nem kell a klubnak megszakadnia, hogy visszaszerezze őket

Ettől függetlenül én még mindig örülnék ha jönne, még akkor is, ha nincs szükségünk rá
De mi köze van neki ahhoz hogy mennyi az ára, vagy hogy Wenger egyszerűen nem engedi el, könyörgöm...??? Piquét azért szeretjük, mert csak 5öt kért érte Sir Alex? Ugyanazt megcsinálta, ugyanakkora "áruló" mint Fabregas, a szidalmazók álláspontja szerint. Mégis ki írt ilyet Piquére? Elképesztően naiv, elvakult gyűlöletvan Cesc irányába...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.15. 18:41:29

Balinho írta:Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).
Mert kellenek is ők nekünk.... Ők úgy döntöttek, hogy elmennek, ezek után nem akarnak visszajönni, és nem kell a klubnak megszakadnia, hogy visszaszerezze őket

Ettől függetlenül én még mindig örülnék ha jönne, még akkor is, ha nincs szükségünk rá
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.07.15. 18:35:52

Igazából az mutatja az elvakultságot Cesc irányába, hogy akárhányszor dönt meg egyes ellenérveket, azokat sem látják be egyesek és újabbakkal állnak elő. Idén próbálta kulturált eszközökkel elérni a távozását, jött az érv, hogy nem tesz semmit a távozásáért. Akkor beszélt Wengerrel, nem ment el Ázsiába, csökkentette a fizetési igényeit, akkor jön a régi árulós duma. Ha legközelebbi sajttájon kijelenti, hogy minden vágya hogy hozzánk jöjjön, sokan jönnek majd azzal, hogy hálátlan az Arsenallal, sz*r ember.

Állítom, ha 2014-ben ingyen jönne úgy, hogy az Arsenal triplázott mi meg EL-helyen lennénk valaki akkor is találna kivetnivalót benne. Aki a döntését kritizálja az mondja meg őszintén az idő nem igazolta a döntését? Az Arsenalban a világ egyik legjobb középpályásává nőtte ki magát, amit lehet hogy elért volna a Barcelonánál is, de túlszárnyalni biztos, hogy nem szárnyalta volna túl a jelen szintjét. Érdekes, hogy a többi távozót, akinek nem jött be az élet senki nem árulózza (Dani Pacheco, Iago, Merida...).

El kellene fogadni, hogy bár nem létszükséglet, ráadásul drága, de ha a vezetőség, a játékostársak, az edző mind-mind adna neki egy új esélyt, és megbocsájthatónak tartja a "bűneit", akkor itt sincs értelme, minden egyes újabb felmerülő hírnél a régi ezerszer lefutott köröket újra felhozni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.15. 17:22:15

barca99 írta:
Mondjuk Rosell helyében körbe vinném a játékosok között a befőttes üveget, rajta a felirattal, hogy Cesc-project. Aki szerint jó lenne ide, az beszállhatna a hatalmas fizetése egy részével. :D
Hát jogos! Úgy is a csapatból is sokan annyira akarják Cescet, akkor tegyenek is érte vmit. :lol: Ne csak nyilatkozgassanak a sajtónak butaságokat, mint Xavi tette.

Amúgy azt nem értem, h egyesek, pl. Xavi is mit várnak az Arsenaltól. Adják oda ingyen a legjobb játékosukat, v. nem tudom. :roll:

Én sztem nincs Fabregasra szükség. De ha nálam okosabb emberek, mint Pep, vagy Rosellék szerint kell, akkor szerezzék meg, de akkor ne zsidóskodjanak. Pl. ilyenekkel, h 35 milliókért akarják elhozni. A mai árak mellett ez Fabregasért nevetéseges összeg. A PL legjobb középpályásáról van szó, az Arsenal pedig nincs rászorulva az eladására, sokkal inkább a megtartására lenne szükség. Ezeket figyelembe véve sztem nem szólhatunk semmit, ha azt mondják 50 millió alatt nem adják, legalábbis én biztos ezt tenném a helyükbe. :roll:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.07.15. 17:01:17

Jövő nyáron vagy a következő szezon alatt akármikor hosszabbíthat Raúl. Szerintem az új bajnoksághoz, új csapathoz képest (nálam) a vártnál felül teljesített. Ez elismerés tőlem. Szerintem a következő szezonban még akár jobb lehet, hiszen az ő pozíciója már inkább a helyezkedésen és a játékintelligencián alapszik, mintsem a hosszú sprinteken.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.07.15. 16:55:31

Az, hogy eszük ágában sincs szerződését meghosszabbítani és nem is próbálják most eladni, az szerintem kudarc neki.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.15. 15:00:30

sura írta:
Itt a példa az "ősellenségtől" : a csapattal összeforrott Raul elküldése majdhogy nem palotaforradalomhoz vezetett, aztán Raul jó nagyot bukott a németeknél,
Raúl miért bukott volna a németeknél? Német kupa győzelem és BL elődöntő.
Nem mellesleg a Schalkeval BL elődöntőbe bejutott egyből azelőtt meg a Real Madriddal! 6 v nemtom mennyi évig nyolcaddöntő után kiszállt...
Válasz küldése