Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.07.19. 19:09:59

Van egy jó oldala annak,hogy Augusztus 31-ig nem adják föl a tékozló megszerzését.Ha minden jól alakul akkor szeptember 1.-én Ilyen lesz a középpályánk.Xavi-Iniesta-Thiagó. :wink:
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.19. 18:50:46

Hát egy jobbhátvéd azért csak be tud állni, ne Puyolnak kelljen má ott futkosni, főleg hogy lehet fel sem épül addig teljesen. Alves-Piqué-Abidal-Maxwell-Busquets-Xavi-Iniesta-Pedro-Villa-Afellay jó ez, bár Messi nélkül halovány lesz elöl szerintem.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.19. 18:50:16

Hát Adriano nem ártana ha egy héttel hamarabb visszatérne. Tehetne tanúbizonyságot az elkötelezettsége felől, merthogy így szinte garantált helye lenne a kezdőben hogy se Alves se Masch nincs.
Copan egy meccset sem játszott, max az edzéseken kapott terhelést de nemhiszem hogy 3napos menetrendben komoly erőnléti tréningek lennének inkább taktikai,átmozgató edzések lehetnek.
Tavalyi idénye sem volt nagyon durva.
Maxwelltől konkrétan a hideg kiráz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.19. 18:16:11

Firefox írta: Mert ugye Masch nem Copás ugye? :D Amúgy nem tudtam, hogy Adriano ott van a válogatottal, szóval bocs.Maxwellel mi van?
áááááá tényleg :D :D :D és még én beszélek :oops: :oops: :oops:

Akkor Puyol-Pique-Abi-Max lesz (Maxwell nem volt ott a Copán)

(Pedig már pont készültem lélekben, hogy megint akasztják majd a hóhért=Pepét)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.19. 18:13:03

sjd írta:
Firefox írta:Egy ilyen felállás is ütős lenne. Afellayban óriási potenciál van.
Adriano is Copás, úgyhogy akkor hagyd ki őt is, könnyen lehet h Puyol-Masch/Abidal-Pique-Abidal/Maxwell lesz a védősor
Mert ugye Masch nem Copás ugye? :D Amúgy nem tudtam, hogy Adriano ott van a válogatottal, szóval bocs.Maxwellel mi van?
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.19. 18:07:59

Firefox írta:Egy ilyen felállás is ütős lenne. Afellayban óriási potenciál van.
Adriano is Copás, úgyhogy akkor hagyd ki őt is, könnyen lehet h Puyol-Masch/Abidal-Pique-Abidal/Maxwell lesz a védősor
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.19. 18:02:02

Egy ilyen felállás is ütős lenne. Afellayban óriási potenciál van.

Kép
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.19. 17:49:02

Firefox írta:ALEXIS SÁNCHEZ HÉTVÉGÉN ALÁÍR, MAJD PÁR NAP PIHENŐRE VISSZATÉR CSALÁDJÁHOZ, HOGY AZTÁN ÚJULT ERŐVEL VÁGJON NEKI AZ AMERIKAI TÚRÁNAK!!!

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... 5728.shtml


http://barcanoticias.blog.hu/2011/07/19 ... rcelonaval
Sztem az a pár nap, mint Militonál (meg gondolom Messinél és Mascheranonál) augusztus 8-ig fog eltartani. Érdekes lesz majd a csapat a Spanyol Szuperkupa döntőre, mert sztem ezek az emberek nem fog akkor játszani. Afellay-Villa-Pedro csatársor. Végülis ez sem gyenge :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.19. 17:48:02

Firefox írta:ALEXIS SÁNCHEZ HÉTVÉGÉN ALÁÍR, MAJD PÁR NAP PIHENŐRE VISSZATÉR CSALÁDJÁHOZ, HOGY AZTÁN ÚJULT ERŐVEL VÁGJON NEKI AZ AMERIKAI TÚRÁNAK!!!

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... 5728.shtml


http://barcanoticias.blog.hu/2011/07/19 ... rcelonaval
nem is tudom, hanyadjára a miénk már. :)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.19. 17:45:08

ALEXIS SÁNCHEZ HÉTVÉGÉN ALÁÍR, MAJD PÁR NAP PIHENŐRE VISSZATÉR CSALÁDJÁHOZ, HOGY AZTÁN ÚJULT ERŐVEL VÁGJON NEKI AZ AMERIKAI TÚRÁNAK!!!

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... 5728.shtml


http://barcanoticias.blog.hu/2011/07/19 ... rcelonaval
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.19. 17:44:46

Villa játéka sztem jobb lett, mint volt korábban csak emlékezzünk vissza, hogy 18 meccsen át 1 gólt lőtt és év elején 3 ziccer kellett 1 gólhoz. Jó volt csak a helyzeteit nem rúgdosta be.
Úgy értettem, h mielőtt megvettük, azt hittük jobb lesz ennél, mint amit év végén produkált. :wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.19. 17:40:45

S.Agüero írta:és miért olyan biztos, h nálunk is ilyen sokat fog adni?
más szerepkörben lesz azért, más játékosokkal, más feladattal lesz "megáldva". Mindenki olyna biztosra mondja, h majd itt beválik... én nem vennék rá mérget. Villára is azt hittük jobb lesz, azt mégse. :)
Csak azt tudom mondani, h Majd Meglátjuk... :)

szerk.: Barca99 kb ugyanazt írtuk le. :wink:
Villa játéka sztem jobb lett, mint volt korábban csak emlékezzünk vissza, hogy 18 meccsen át 1 gólt lőtt és év elején 3 ziccer kellett 1 gólhoz. Jó volt csak a helyzeteit nem rúgdosta be.

d az Augusztus 8-ra azt írja, hogy akkor jön vissza és együtt fognak tovább dolgozni. Nem pedig, hogy addig lesz itt. Bár az egy édes álom lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.19. 17:38:07

Barcaman1993 írta:The last name discussed was that of Gabriel Milito, and of him there is no news: “Milito has a contract, will be here on the 8th of August and we will work with him.”

forrás: totalbarca.com

Hát remélem, hogy Zubí ezt nem gondolja komolyan és Militonak ajtót mutatnak. Az ő jelenléte teljesen fölösleges. Sosem játszik, ha meg igen, akkor meg vmi nagy bakit mindig összehoz. Lassú, körülményes és a fiatalok elől venné el a helyet.
Hát, augusztus 8. hangzik el, nem szeptember 1. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.19. 17:36:43

tessek az elmult 5szezonban Cesc adta a legtobb assistot, tobbet mint xavi meg leo....
és miért olyan biztos, h nálunk is ilyen sokat fog adni?
más szerepkörben lesz azért, más játékosokkal, más feladattal lesz "megáldva". Mindenki olyna biztosra mondja, h majd itt beválik... én nem vennék rá mérget. Villára is azt hittük jobb lesz, azt mégse. :)
Csak azt tudom mondani, h Majd Meglátjuk... :)

szerk.: Barca99 kb ugyanazt írtuk le. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.07.19. 17:38:32-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.19. 17:35:11

The last name discussed was that of Gabriel Milito, and of him there is no news: “Milito has a contract, will be here on the 8th of August and we will work with him.”

forrás: totalbarca.com

Hát remélem, hogy Zubí ezt nem gondolja komolyan és Militonak ajtót mutatnak. Az ő jelenléte teljesen fölösleges. Sosem játszik, ha meg igen, akkor meg vmi nagy bakit mindig összehoz. Lassú, körülményes és a fiatalok elől venné el a helyet.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.19. 17:31:18

Van, aki át is lát az erdőn. :wink: Hol láttál te olyat más csapatnál, hogy klasszis játékosnak klasszis cseréje van?

Igen, elfér Fabregas, megnyugtató lesz, ha ő állhat be a padról, de akkor is luxus. Ha belefér, kell, hozzák, de attól még maradok a véleményemnél - ilyen nincs hogy mindenkinek klasszis cseréje van, mert mi van, ha kiesik.

Nyilvánvalóan ez azért van, mert Cescnek nem lenne szüksége beilleszkedési időre, lévén, hogy itt nevelkedett és a csapat nagyobbik részét közelről ismeri.
Ebben meg baromira nem hiszek. 7-8 éve játszik más rendszerben, más bajnokságban, tavaly például eléggé feltolva, a kapu közelében játszott. Persze nyilván neki van a legnagyobb esélye, hogy a legrövidebb idő alatt a legjobban megszokja a rendszert, de hogy ez nem egyik napról a másikra lesz, abban biztos vagyok.
Thiago meg keves meg ahoz hogy pl egy atletico vagy sevilla ellen helyettesitse xavi-t vagy andrest...
Ez mondjuk külön jó a kezdésed után. :D Thiago a Villarreal ellen irányította a csapatot, mert nem volt Xavi. És nagyon jól játszott.
petomi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.01.17. 20:10:35
Tartózkodási hely: Zugloow

2011.07.19. 17:13:34

Azert látszik sok ember csak nézi a barca meccseket de nem igazán látja a fától az erdőt... Nem kell ide Fabregas?!?!?! Nemtom aki ilyet mond az mit szivott de biztos valami zoral cuccost....

http://www.totalbarca.com/2011/news/sta ... he-assist/

tessek az elmult 5szezonban Cesc adta a legtobb assistot, tobbet mint xavi meg leo....
Ja igen es mint a forumon olvastam elegge serulekeny meg sokat volt serult, ahoz kepest szerintem nem rossz ez az adat nem?!....
Es hogy itt van Xavi, Andres es Thiago...
Xavi a legjobb de kezd oregedni egyre kevesebbet fog birni sajnos
Andres o a masik legjobb de 1 iranyito keves + tobb lehetosege lesz pep-nek taktikailag iniesta szinte mindent be tud jatszani a palyan
Thiago... o meg nagyon fiatal es bar tehetseges azert fabregas cipojet nem kothetne meg jelenleg (aztan kesobb ki tudja lehet ahogy xavit fabregas ugy fabregast thiago valtja) ha tul nagy nyomas lesz rajta felo hogy ugy jar mint bojan es nem tudja elcipelni a terhet...

Osszefoglalva van 2 iranyitonk (xavi, iniesta) akik kozul ha barmelyik hianyzik mar docogosebb a gepezet (keita, mascherano busquets?! toluk nem varhatunk meccseket eldonto labdakat) En azt mondom KELL ide Cesc mert 2 posztra van 2 iranyitonk igy lesz 3ember 2 posztra... Thiago meg keves meg ahoz hogy pl egy atletico vagy sevilla ellen helyettesitse xavi-t vagy andrest...

1szo mint szaz kell ide Cesc!!! meg Alexis is (szerintem Pedro-t rohogve meg fogja enni a chilei...)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.19. 16:07:36

Várom már, hogy vége legyen ennek a Sanchez ügynek.
Végre sikerült videókat néznem róla, tudjátok milyen az amikor leülsz a gép elé és elfelejtetted mit akarsz megnézni. Most nem felejtettem el.
Tényleg hasonlít CR-re, de arra aki még újonc volt a MU-ban.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.19. 15:30:44

d írta:Azért ne felejtsük el, hogy a po:csölés Fabregas-szal nem a Rosell-brigád találmánya. Ezeket a köröket Laporta is eljátszotta két évig. Különben sem tudunk sok konkrétumokat, az angol és spanyol/katalán bulvársajtó által megszellőztetett ajánlatok és összegek ugyanúgy lehetnek hamisak, mint valósak is.

Egyelőre én még türelmes vagyok. Chile számára most ért véget a Copa, Sanchezre van bő két hét, addig meg kell oldani. Fabregas láthatóan nem sürgős és tulajdonképpen az égvilágon semmi konkrétumot nem tudunk a dologról. Részemről kivárok, hogy mi lesz és nem hagyom felbosszantani magam a bulvársajtó (rém)híreitől.

Egyelőre Zubiék munkáját pozitívan lehet értékelni véleményem szerint. A nyarat pedig szeptember 1-én értékeljük inkább, mikor letisztul minden.
=D>

38 és 42 között 4 millió euró van, ez mondjuk lehet Fabregas egy éves fizetése. Amikor pár százezer euró miatt szakosztályt zárnak be, akkor meg kell nézni az utolsó eurócent helyét is. (És ugye ezek a számok a médiából vannak, aztán vagy igaz, vagy nem.)
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2011.07.19. 15:30:25

Engem nem érdekel Fabregas, hogy jön vagy marad.
De Sánchez-t hozzuk már el ... :roll: :evil:
Kép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.19. 15:28:01

Korábbi években nem volt ennyit sérült. Van némi sérülékenység a srácban, de talán a La Ligában nem is faragnák annyira, mint a PL-ben. Ráadásul köztudottan rendkívül jó a Barcelona orvosi és edzői stábja, ellentétben a londoniakéval. Én ettől kevésbé aggódom.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.19. 15:23:48

Nem vagyok tisztában Fabregas szezonjával, de azt tudom, hogy nagyon sokat volt sérült. Ennek mi az oka? Kell nekünk így ? Nem lehet, hogy nagyon sérülékeny lett? Vagy ez az Arsenal edzői stábját "dícséri"?
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.19. 15:16:58

daffy írta: a cityhez aguero van nagyon közel és ha őt megveszik,akkor sanchez fölösleges lesz oda,így a nyakukon maradna.
Végignézve az elmúlt 3 év igazoláspolitikáját a Citynél sztem ez nem racionális érv. Náluk 35 fős az alap keret, és minden posztra van legalább 3 db 20 millós igazolásuk
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.07.19. 15:05:58

Fecooo írta:utolsó gondolatom, mellyel megpróbálom tisztázni, miért is látom negatívan a helyzetet...

nem tudom figyelmen kívül hagyni az egyéb körülményeket, a szememben mindig lesz más fontos tényező is a pénzügyek mellett, ezeknek nem tesz eleget Rosell, ezért nem tudom becsülni, és nem is fogom... ezért bíráltam anno Pepet is, bár az ő értékrendje még mindig könnyebben elfogadható volt, mint az elnöké...

a tökéletes gazdasági szakember egyszerre van birtokában menedzseri, pénzügyi és marketinggel kapcsolatos tudásnak, Laporta a középsőben volt gyengébb, de a másik kettőben viszont jó volt, ezért lehetett sikeres a klub...

Rosell egyelőre csak a pénzügyi dolgokkal foglalkozik... legalábbis véleményem szerint...
Miért rosszabb Rosell menedzseri és marketing tudása? Emlékeim szerint volt egy pár elég tré igazolás a Laporta éra alatt (Keirrison, Hleb, Cacares, Chigrinskij, Ibra stb..) ezek mind elég drága, és hasztalan igazolások voltak. Mióta Rosell az elnök, melyik igazolás volt nem megfelelő? Ha most is Laporta lenne az elnök, ugyanúgy ezekért a játékosokért küzdene, és nem hiszem h hamarabb jönne Fabregas, csak mert Laporta bácsi kéri.

Annyit még hozzátennék, hogy nem igazolnám le Fabregast, inkább Thiagoba fektetnék több bizalmat, de ezt jobban tudják az ottani szakemberek, mint Én vagy az itt fórumozók. De ha már megveszik, akkor vegyék. Engem nem is érdekel, hogy mennyiért mivel, attól nekem nem lesz olcsóbb a reggeli kiflim, ha drágábban vagy olcsóbban veszik meg. Jaa.. és nem hiszem h tudatlan közgazdászok ülnek ott fent, akik csődbe viszik majd a klubot, biztos tudják, hogy mennyi pénzt költhetnek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.19. 15:05:37

messibingyo írta:Alexis jon Fabregas nembiztos ennyi az egesz nincs mit ezen regenyeket irni
ez rendben,de eddig alexis az eredeti 30 milliós követeléshez képest 40körülinek néz ki,míg fabregas ugyan ott van,40et kértek érte és most 1-2 millión megy a vita. az idő is telt/telik és az árak sem lesznek alacsonyabbak. sanchezért dobnék egy utolsó ajánlatot,azt ha nem kell,akkor mehet a citybe. viszont akkor kakiban lehet az udine,mert a cityhez aguero van nagyon közel és ha őt megveszik,akkor sanchez fölösleges lesz oda,így a nyakukon maradna.
Válasz küldése