Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.09.10. 10:49:02

Én most veszem észre, hogy a Sport 1-2 nem is adja... Dézsa vűű: tavaly a második fordulóban szintén teljesen ugyanígy volt, az volt az egyetlen meccs, ami 18:00-kor kezdődött, és az volt az egyetlen, amit nem tévében néztem.
Csak ezt be kéne húzni! :) Én győzelmet várok a csapattól, és alig várom a meccset. Visca el Barca!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.10. 10:02:15

A sport által közölt védelem nekem is megfelel. Keita most kapjon lehetőséget, mert ha a védelem végre szinte teljesen egészséges lesz, akkor kevésszer fog szóhoz jutni. Meg amúgy is jól ellátja a feladatát.
Xavi csak akkor ne kezdjen ma, ha ez tényleg a Milán elleni pihentetésnek szól. Cesc nagyszerűen beilleszkedett, de a kulcsember Xavi. És Xavi az Xavi! :) Elől pedig nehéz kérdés hogy hogy dönt Pep.

Kíváncsian várom a meccset, biztosan nehéz dolgunk lesz, de ezúttal nyerni fogunk. Tippem: 1-3!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.09.10. 09:19:25

Nekem tökéletes az a kezdő amit a sport lehozott. Xavi pihenhet a Milan ellenire, Puyol egészségét sem kéne kockáztatni, hiszen most tért vissza. Nem hinném, hogy nagy fejtörést okozna a Sociedad. Az a lényeg, hogy egy olyan játékkal mint a Villareal elleni megverjék őket, és utána ezerrel koncentrálni a BL-re.
Vamos!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.09.10. 08:45:43

Barcaman1993 írta: A Sport ilyen várható kezdőt ír: Valdes-Alves, Mascherano, Sergio, Abidal-Cesc, Keita, Iniesta-Alexis, Messi, Pedro

Hát ez se lenne rossz, de Puyolt játékba kéne hozni
arra elég az utolsó 30 perc,amikor már 3 az előny. mivel keita kezdő,így 1 cserével amúgy is több van :),az lehet puyol.
tipp: 0-3 messi2,alexis

real - getafe
4-0
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.10. 08:34:13

Pár hsz-szel korábban már írtam egy kezdőt, viszont változtatnék :D
Akkor mára: Valdes-Alves, Sergio, Puyol, Maxwell-Cesc, Keita, Xavi-Afellay, Messi, Villa

Amint már írtam kicsit tartalékolnék a nagy meccsek előtt, de ha Alexis, vagy Pedro ott lesz az sem baj :D

A Sport ilyen várható kezdőt ír: Valdes-Alves, Mascherano, Sergio, Abidal-Cesc, Keita, Iniesta-Alexis, Messi, Pedro

Hát ez se lenne rossz, de Puyolt játékba kéne hozni, mert Mascheranoék pillanatnyilag jó megoldásnak tűnnek, de hosszútávon visszaüthet. Abidalt és Maschet én mindenképp pihentetném, Xavi pedig legutóbb pihent ergó, most Ini vagy Cesc jön. Adrianot és Maxit is lehet pályára kéne majd dobni, mert rövid időn belül jön a Milan, Valencia, Atletico és nem valószínű, hogy ugyanaz a kezdő lesz minden meccsen. Szóval rotálást várok.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.10. 01:48:17

Én személy szerint megadnám Maxnak az esélyt. Szerintem pihent, nem kockáztatnám Adrianot egyelőre. Villa jó helyen lesz a padon :P
"And my heart will leave you never."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.09.10. 01:05:38

Én szinte biztos vagyok ebben a kezdőben: VV - Alves, Masch, Abidal, Adriano - Keita - Xavi, Cesc - Villa, Messi, Alexis

Iniesta és Pedro fog pihenni, Puyol bejön 30-35 percre Masch vagy Adriano helyett, ahogy Iniesta és/vagy Thiago is Cesc és/vagy Xavi helyett. A második félidőben elképzelhető a 3-4-3 is de szerintem most nem azzal kezdünk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.09.09. 22:20:17

Holnapra kezdő:
VV - Alves ; Masch ; Abidal ; Adriano - Busquets ; Xavi ; Ini - Pedro ; Messi ; Villa
tipp : 0-2
Villa, Pedro
:wink: :)
csereként jöhet Alexis, Cesc és Puyol. 8)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.09. 15:50:26

Barcaforever írta:Víctor Valdés – Oleguer, Puyol, Thuram, Márquez (Gudjohnsen, 81.), Deco (Belletti, 71.), Xavi, Iniesta, Messi, Ronaldinho, Eto’o (Sylvinho, 46.).

4-3-3nak indult de mivel Oleguert kiállították a 45. percben nevezhetnénk 3-3-3, de miután bejött Sylvinho inkáb 4-3-2, szóval nem vállalta be senki az elmúlt 10 évben
Én youtube-on már sokszor megnéztem az összefoglalót és ott Marquezt vkp-nak írja.

Itt van az egyik vidi: http://www.youtube.com/watch?v=hbAfbTqbzVU
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.09.09. 10:12:20

Barcaman1993 írta:
socio66 írta: felálltunk egy villarreal ellen három támadóval,három támadó középpályással és három védővel,akik közül egyetlenegy volt csak hivatásos bekk.
ez nagyon durva,szerintem nincs csapat az utóbbi tíz évben aki ezt bevállalta volna.
1 csapat ezt már bevállalta az elmúlt 10 évben. Az pedig a Barcelona volt. A 2006-2007-es idény tavaszi Klasszikusán 3-4-3-ban álltunk fel.
Víctor Valdés – Oleguer, Puyol, Thuram, Márquez (Gudjohnsen, 81.), Deco (Belletti, 71.), Xavi, Iniesta, Messi, Ronaldinho, Eto’o (Sylvinho, 46.).

4-3-3nak indult de mivel Oleguert kiállították a 45. percben nevezhetnénk 3-3-3, de miután bejött Sylvinho inkáb 4-3-2, szóval nem vállalta be senki az elmúlt 10 évben
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.08. 23:44:26

Hétvégén két Barca meccset is a Sport TV.
Vasárnap nyolctól a Barca B-t is adja a Depor ellen.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.08. 15:55:22

Na a srácok ismét edzésben és ez azt jelenti, hogy ismét indul a banzaii :D Tavaly a 2. fordulóban a Hercules szépen megviccelt minket, remélhetőleg ez most nem fordul elő. A sok meccsre és a Milan elleni BL-re tekintettel egy ilyen kezdőt várok: Valdes, Alves, Puyol, Abidal, Adriano, Cesc, Keita, Xavi-Afellay, Messi, Villa

Esetleg Messi helyett még a Pedro/Sanchez duóból vkit még elnézegetnék, de nem tudom, hogy Messit ki lehet-e tenni? :D Abi helyett még talán Fontásnak lehetne helye. A többi sztem egyértelmű. Most, hogy csak Piqué és Maxwell félig-meddig hiányzik vmi elképesztően brutál csapat állt össze. Ha így állnánk fel olyan emberek lennének a padon, mint Thiago, Sergio, Mascherano, Pedro, Sanchez. Nem rossz :D Bár Afellay helyett is betenném a az utóbbi 2-ből vmelyiket, de azért Ibinek is kell néha játszania. Csak megjegyezném az ilyen meccseken szokott Keita szárnyalni. Remélhetőleg sikerül ezt a meccset is behúzni. A BL-ben pedig mehet a gálacsapat. Oda kell figyelni,mert rövid időn belül játszunk a Valencia és az Atletico ellen is. Jó lenne nem hullajtanánk pontokat ellenük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.30. 20:04:53

Ha még nem volt, a Barcelona játékosainak nyilatkozata a Villarreal elleni 5-0 után magyar felirattal:

http://www.hatharom.hu/article/87a430-a ... felirattal
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.30. 19:09:25

Tocy írta:
Szerintem ha Alves játszik, akkor ez így kivitelezhetetlen, de ha ő nincs, akkor minden további nélkül jó.
Szerintem meg igen is! Max kicsit beljebb húzódna. Azon a poszton tudna játszani mint tegnap Thiago! :wink:


Elbarti írta:Na, csak ma tudtam megnézni a meccset, ami lényegesen unalmasabb volt, mint szerettem volna, mert láttam az eredményt fészen; ez úton is kösznöm Matyinak
Ha rám gondolsz, akkor nincs mit! :mrgreen:
Legalább ha máskor sem látod a meccset akkor nem fogsz felmenni utána arckönyvre. :P
Amúgy bocsi :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.30. 18:33:20

Azért ha a védekezést megnézzük, látszik, hogy ez még nem tökéletes, szerencsénk volt, hogy a Villareal nem volt veszélyes (ill. visszafújták, amikor igen). Elég csak olyan szituációkra gondolni, amikor Thiago-nak kellett utolsó emberként kifejelni a labdát, de a lenti videón is van olyan pillanat, hogy Abidalnak két embere van.

Személy szerint én az első félidőben a játékunkkal se voltam megelégedve, Cesc góljával kezdett megváltozni az egész, utána volt már gála.
Alexis még annyira nem érzi a játékot, rendre próbálkozott a biciklicsel-alapvonal-beadás kombóval, pedig senki nem jött középen. Ennek ellenére a gólját szépen csinálta.
Thiago meg egyszerűen elképesztő volt.

Azt hiszem CR-t kell, hogy idézzem: Miénk lesz a bajnoki cím :twisted:
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.08.30. 18:09:30

Egy kis elemzés,FC Barcelona - Villarreal 3-4-3 formation :
http://www.youtube.com/watch?v=YyDx8SH8 ... r_embedded
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2205
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.30. 17:36:43

Na, csak ma tudtam megnézni a meccset, ami lényegesen unalmasabb volt, mint szerettem volna, mert láttam az eredményt fészen; ez úton is kösznöm Matyinak :twisted:

A csapat egészen egyben volt, voltak nagyon nagyon szép megmozdulások, de még mindig nem vagyunk teljesen kész szerintem.

Thiago nálam talán a meccs embere, vagy az egyik közülük :D Elképesztően jól mozgott, nagyon sokszor lehetett indítani is. Emellett adott két gólpasszt, sőt lőtt is gólt. Pep-nek fel van azért adva a lecke, hogy ki is játsszon :) Most nagyot robbantott szerintem Thiago, mert végre nem csak egy felkészülési, tét nélküli meccsen játszott nagyon jól.

Alexis nem volt szerintem annyira jó. Szépen védekezett, de még bele kell szokni a játékba, nagyon érezni rajta, hogy idén jött. Egészen máskor indult meg sokszor - labdával, vagy a nélkül - és sokszor rossz megoldást választott (pl amikor levette a mezét :lol: ) Ettől függetlenül van benne potenciál, nekem jobban tetszik mint mondjuk ibrahim.

A másik, aki annyira ezúttal nem tetszett, az Fabregas volt. Nagyon sok hibával játszott, bár csak az hibázhat, aki csinál is valamit. Sokat volt játékban, ez jó, de nagyon sokszor érezni rajta még az Arsenalos felfogást, hogy gyorsabb támadásokat vezessenek és egészen rossz ütemű passzok születtek néha belőle. Neki is még szoknia kell a légkört, mert nem megy ez teljesen érzésből.

Viszont az tény, hogy idén végre egy olyan csapatunk lesz, ami nagyon taktikával tud felállni, illetve elég bő kerete van ahhoz, hogy elhallgattassa a szűk keretért sírókat :D Nem vagyunk annyira 1-1 formára kihegyezve, ami azért elég jól jöhet majd
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.30. 16:20:00

SuperMessi írta:Nem gondolnám hogy egyszeri és megismételhetetlen szerkezetet láttunk tegnap. Ez bizony koncepció volt, és ezért kellett pontosan ez a 2 ember nyáron. Alex és Pedro ugyebár nem csak hogy jó szélsők elöl, hanem vissza is zárnak rendesen, így működik a 3 védős rendszer, ami által elfér egy plusz ember a középpályán ez pedig a nagyon gólerős Cesc, aki hihetetlenül érzi a játékot Messivel és rengeteg gól fog születni az ő összjátékukból. Itt egy Pep interjú a hivatalos oldalról, ahol arra a kérdésre hogy ugyanez lett volna a felállás ha minden játékosa rendelkezésre áll, Pep azt mondja hogy ez sok mindentől függ, nem tudja. Nyilvánvaló hogy lesz 433 és 3133 is sokszor, függ az ellenféltől ill. a rendelkezésre álló játékosoktól is. Világos hogy mondjuk Alvessel Piquével és Abidallal nem biztos hogy ki tudunk így állni. De mivel jött Fabre és Thiago ill. maradt Keita, ezért Busi és Masch használható a védelemben akár erre is. Nagyon várom már a következő meccseket.

Interjú itt:
http://fcbarcelona.com/web/english/noti ... 07909.html
Szerintem ha Alves játszik, akkor ez így kivitelezhetetlen, de ha ő nincs, akkor minden további nélkül jó.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.08.30. 15:32:07

Nem gondolnám hogy egyszeri és megismételhetetlen szerkezetet láttunk tegnap. Ez bizony koncepció volt, és ezért kellett pontosan ez a 2 ember nyáron. Alex és Pedro ugyebár nem csak hogy jó szélsők elöl, hanem vissza is zárnak rendesen, így működik a 3 védős rendszer, ami által elfér egy plusz ember a középpályán ez pedig a nagyon gólerős Cesc, aki hihetetlenül érzi a játékot Messivel és rengeteg gól fog születni az ő összjátékukból. Itt egy Pep interjú a hivatalos oldalról, ahol arra a kérdésre hogy ugyanez lett volna a felállás ha minden játékosa rendelkezésre áll, Pep azt mondja hogy ez sok mindentől függ, nem tudja. Nyilvánvaló hogy lesz 4-3-3 és 3-4-3 is sokszor, függ az ellenféltől ill. a rendelkezésre álló játékosoktól is. Világos hogy mondjuk Alvessel Piquével és Abidallal nem biztos hogy ki tudunk így állni. De mivel jött Fabre és Thiago ill. maradt Keita, ezért Busi és Masch használható a védelemben akár erre is. Nagyon várom már a következő meccseket.

Interjú itt:
http://fcbarcelona.com/web/english/noti ... 07909.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2011.08.30. 16:25:41-kor.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2011.08.30. 14:54:05

Kicsit döcögősen indult a meccs a részünkről, féltem is a Villarreal kontráitól, de aztán az első gól után fokozatosan javult a játék, majd a második félidő elején akkora egyérintős alázás folyt a pályán, amit még a Fifában is ritkán látni. :D Bár ehhez kellett egy indiszponált ellenfél is, akik ráadásul szerencsére nem süllyedtek le arra a szintre, hogy agyonrúgjanak mindenkit a középpályán.
A gólok pedig zseniálisak voltak, sakk-mattig kijátszott szituációk, pazar ütempasszok... :) Öröm volt nézni.

Fabregas szerepével pedig újabb variáció van a támadószerkezetünkben, már nem csak szélességben történnek helycserék elől, hanem egy mélységi helycsere is beépülhet a játékunkba Messi-Fabregas révén.

A 3-4-3 meghúzása pedig egy nagyon bátor és váratlan lépés volt, le a kalappal ismét Pep előtt is. :)
Kép
Yafnag
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.08.08. 21:05:23

2011.08.30. 12:18:57

A hivatalos honlapra felkerültek a statisztikák, játékosokra lebontva.
http://fcbarcelona.com/web/english/futb ... fitxa.html
Érdemes megnézni, a szerzett, eladott labdát. Most csak így gyors egy-két név:
Keita: 12 labdát szerzett, 4 adott el. Ez látszott a játékán, ma is nagyon jól szűrt a védelem előtt, nagyon fontos volt a játéka, és eredményes is.
Alexis: 5 labdát szerzett, 10-et adott el. Ez egy támadónál nagyon jó- Pedro pl egy labdát szerzett, és hatot adott el, (a szerzett labdán én meglepődtem) Messi 3-12.- ahhoz képest, hogy Alexisnek teljesen idegen a csapatban mindenki, jól játszott, de még össze kell szoknia a többiekkel, pl a gólja előtt háromszor indult meg, mire sikerült összehozni a bepaszt. Amint összeszokik a társakkal nagyon penge lesz. Fabregas és Thiago is nagyot játszott. Thiagot minden aggodalom nélkül be lehet rakni a bajnoki meccseken, (kivéve Real) vele is nagyon jól működhetne a csapat. Cesc nagyon érzi a társakat, s ha pályán van, még jobban tudják váltani a pozíciókat..
Örülök, hogy erős kispadunk van, ezzel- valószínűleg- a tavaszi formaingadozást is le lehet rövidíteni. :)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.08.30. 11:55:10

Többen is mondták előttem, hogy félgőzzel játszottunk csak és mégis mennyire lealáztuk a Villareal-t...
Viszont ennyire sz*rul játszani már rég nem láttam a Villareal-t!
Ezzel nem az 5-0ás győzelmünk ízét akarom keseríteni, de tény - a Villareal messze a képességei alatt teljesítetett tegnap.
Amikor hozzák a szintet, olyankor van az, hogy 3-1re nyerünk, de volt már 3-3 is...
...hogy Cazorla és Capdevila hiánya érződik még vagy ennyit kivett belőlük a BL-selejtező, azt csak sacc / kb.-re tudom megállapítani, de ha nem kapják magukat össze, akkor az ő BL-csoportjukban, amiben ott a Bayern, a Man.City és a Napoli, még egy utolsó hely és kiesés is kinézhet nekik.
A Bayernnel és a Man.City-vel aligha bírnak majd, esetleg a Napolival az EL-be átkerülést érő 3.helyért harcolhatnak majd.

Amúgy félgőz ide - főlgőz oda, jó meccs volt. Kell az ilyen sikerélményt adó idénykezdés, főleg Alexis szempontjából tett jót a végigjátszott meccs és az első gólja.
Thiago az ilyen "lazább" meccseken nagyon él és villog, mint a felkészülési meccseinken is, de egy komolyabb / és parasztabb / védőkkel felálló masszív ellenfél még zavarba hozza, de így is tökéletes, mert a kisebb csapatok ellen játszhat Xavi helyett, a mester többet regenerálódhat.
Leo Messi, pedig mint a sas - látszólag nem feszíti meg magát, de ha csak egy alkalom is kínálkozik, akkor könyörtelenül lecsap és büntet!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.30. 11:46:00

Hatalmas meccs volt, jól játszott a csapat!
Kicsit féltettem ezt a túl támadó felállást, s az első félidőben bizony még a Villarreal előtt voltak komoly helyzetek, de a másodikra elfogytak!Mindenki nagyon jól játszott, s örömteli, hogy Fabregas, s Alexis is betalált!Messi, Fabregas, Thiago egyértelműen a támadásban jeleskedtek, de Keitát Mascheranot, Busquetset, s Abidalt kiemelném, mert valami hatalmas játszottak ők is!Hiba nélkül a második félidőben esélyt sem adtak a gólszerzésre!Jó meccs volt várjuk a folytatást :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.08.30. 11:03:05

Hogy is szólt a mondás? Ha már reál, akkor egy ötös... :)
Nagyon élveztem a tegnapi meccset, és nagyon örülök, hogy láthatom ezt a csapatot. Sánchez gólörömét teljesen a magaménak éreztem, úgy örült a góljának, mint egy gyerek. Valami hasonlót lejtettem én is a tévé előtt.
Ahogy azt sejtettem már korábban is, mindent visszavonok, amit Fábregasról mondtam. Még hogy felesleges... :) Nagyon jó, hogy Xavi végre tud pihenni, és amint láthattuk, gyakorlatilag teljes mértékben helyettesíteni tudták. Thiagora nagyon büszke vagyok, remek srác.
Abidal játéka tetszett még nagyon, elképesztő, hogy mit hajt a francia a védelem bal oldalán. Sllangmentesen játszik, majdnem mindenhova odaér, és remekül passzol.
Így tovább, és meglesz zsinórban a negyedik is!
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2011.08.30. 10:56:30

na jah, elég vagányra sikerült a nyitány, mind szerkezetileg, mind játékilag.
régóta várok egy 100 pont felett nyert bajnoki címre :D
Válasz küldése