Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.09.21. 08:38:52

Érdekes felállásra számítok én is. Véleményem szerint Pep nem fogja szétszedni a Cesc-Messi duót elölről, hiszen remek formában vannak, így Pedro a padra szorul. A kp-n Xavi és Busquets biztos, hiszen szükség lesz a stabilitásra Vale ellen, míg az utolsó kp poszt véleményem szerint biztonsági okokból Keitáé lesz, a 4 fős védelem előtt. Ugyanakkor Keita helyett Thiago se lenne meglepő. Ez a felállás azért hasznos, mert ha vezetünk, Cescet vissza lehet vonni egy vonallal, a Vaxi,Sergi,Cesc kp pedig tudja tartani akármeddig a labdát.
A Fifa egy szégyen
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2011.09.20. 13:52:54

Köztudottan nehezen vesszük fel a mérkőzés ritmusát, szóval szeretném látni, hogy az első 10-15 percben nem toljuk fel a védelmünket, főleg ezzel a lassú Puyol-Mascherano tengellyel. Nem szeretnék látni még egy Pato féle elfutást. Intenzíven fogják kezdeni a meccset, egész pályán le fognak támadni. Ha kifogy a szussz akkor pedig le fogják zárni a területeket és nehéz lesz átmenni a középpályán. Ezért a labda megtartása és a létszámfölény miatt én így állnék fel:

Valdes, Alves-Puyol-Mascherano-Abidal, Xavi-Busquets-Thiago, Messi-Cesc-Villa

Messi és Cesc persze kötetlenül rohangálnának. Lehet. hogy elvakultan bízok Thiagoban, de Pedro idén harmatgyenge. Na meg a fenti indokok miatt is őt látnám szívesen kezdőbe.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.20. 12:52:21

ismerve Pep-et holtbiztos hogy nem a közvélemény csapatát küldi pályára...
ami mellettünk szól az a motiváció!! jó,hogy a Vale vezeti a tabellát jobb csapat ellen nekünk jobban is megy.
amitől félek, az a klasszisok. a védelmünk gyengéje a gyors jól cselező kontrából érkező csatárok és ebből itt sajna nem lesz hiány.én is számítok kapott gólra ezért a döntés a csatár triónk kezében(lábaiban) lesz.
ezzel együtt győzelmet várok.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.20. 12:43:15

noname írta:Ha a Camp Nouban lenne a meccs nem vitatkoznék a jó napos dologgal, de a Mestallában... :roll:
Igen, a Mestalla mindig egy oroszlánbarlang, de csatlakozom az előttem szólóhoz, ha hozzuk azt amit tudunk, akár egy 80-90%-ot is, akkor is mi vagyunk az esélyesebbek. Egyszerűen nem szabad olyan hibákat elkövetni mint a Sociedad ellen. Ez nem elbizakodás, mert én is félek ettől a meccstől, és bármi megtörténhet de szervezetten, pontosan kell játszani, és akkor nem lehet nagy gáz, bár nem hiszem, hogy 2 gólosnál nagyobb győzelem lehetne.
Remélem Villa erre a meccsre különösen felszívja magát és még motiváltabb lesz.
A tippem 2:1 ide. Messi, Villa; Soldado
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.09.20. 12:25:52

Ha a Camp Nouban lenne a meccs nem vitatkoznék a jó napos dologgal, de a Mestallában... :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.09.20. 12:12:18

noname írta: Ha mind2 csapat jó napot fog ki, akkor se tuti h nyerünk.
Ezzel azért vitatkoznék. Jelenleg az a helyzet, h ha a Barca jó napot fog ki, akkor mindenkit gólokkal ver. Ez nem nagyképűség, ez a realitás. A Valencia egy jó csapat, abban igazad van, h ha egy rosszabb napot fogunk ki, akkor meglephetnek, de másképp nem nagyon. Idén meglehet nekik a harmadik hely, de szerintem a másodiktól most is kapnak kb. 20 pontot.

Én sem számítok gálára, de a három pont szerintem meglesz.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.09.20. 11:22:26

Chino írta:Én se várok gálát, de a Valencia azért jócskán meggyengült és nem nagyon találkozott még igazán nagy csapattal a bajnokságban, szal csalóka az a 9 pont. Ha Soldadót sikerül megfogni nem lehet gond, nem sok játékos képes náluk olyan klasszis villanásokra, bár láttuk már, hogy zavarba tudjákm hozni ezt a védelmet. Amúgy Piqué visszatérhet már az Atlético ellen? Nem hiszem hogy kockáztatna Pep, de egy félidőt kibírhatna. Bár Isten ments, hogy rásérüljön.
A Valencia nem gyengült, hanem erősödött. Matáért kár, de jöttek helyette mások, továbbá a többiek is összeszoktak és hosszú évek után úgy néz ki h hála Rominak lesz egy erős védelmük.
Pont hogy nagyon kemény meccseken van túl a Vale. A Gijon ellen idegenben nagyon nehéz nyerni, az Atleticot se gyerekjáték elverni. Olyan csapatokat vertek el, akik ellen a 2 nagy rendszerint nagyon keményen megizzad és nemegyszer pontokat veszít.
Soldado jól játszik, de nem miatta olyan erős a Vale támadójátéka. Piatti, Hernandez, Banega,Canales,Aduriz mind képesek nagy villanásokra.
A Vale idén igencsak kemény ellenfél les zés tartok is a meccstől. Ha jó napot fognak ki, mi pedig rosszat, akkor már háromesélyes a meccs. Ha mind2 csapat jó napot fog ki, akkor se tuti h nyerünk.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.20. 11:12:11

Én se várok gálát, de a Valencia azért jócskán meggyengült és nem nagyon találkozott még igazán nagy csapattal a bajnokságban, szal csalóka az a 9 pont. Ha Soldadót sikerül megfogni nem lehet gond, nem sok játékos képes náluk olyan klasszis villanásokra, bár láttuk már, hogy zavarba tudjákm hozni ezt a védelmet. Amúgy Piqué visszatérhet már az Atlético ellen? Nem hiszem hogy kockáztatna Pep, de egy félidőt kibírhatna. Bár Isten ments, hogy rásérüljön.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.09.19. 20:11:13

S.Agüero írta:Egy szenvedős 1-0-t tippelek nekünk.
Messi lövi azt az egy gólt! :D
Ha már lúd, legyen kövér! 10-0!
Viccet félretéve, mindenképp a győzelem a fontos mint mindig. Biztosan nem lesz könnyű, de szerintem meglesz a győzelem méghozzá nem 1 góllal.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.19. 20:04:57

S.Agüero írta:Valencia ellen:
VV - Alves ; Mascherano ; Puyol ; Abidal - Busquets ; Xavi ; Cesc - Pedro ; Messi ; Villa
Szerintem ezzel a kezdővel kellene kiállni, azaz a legerősebbel. Nem lesz könnyű a Valencia ellen idegenben!
Egy szenvedős 1-0-t tippelek nekünk.
Messi lövi azt az egy gólt! :D
Dettó. Szükség van erre a kezdőre. Talán a bajnokságban a legnehezebb meccsünk jön. Villa és Messi nagyon nagy formában, Cesc pedig egyszerűen zseniális. Én is egy fogcsikorgatós meccset érzek, de ebben egy sima győzelem és egy sima vereség is bent lehet. Piattit és Soldadot mindenképp meg kell fogni. Aztán az Atleti ellen már kicsit lehet a tartalékosabb a csapat, azon a meccsen csak az fontos, hogy Messi játszon, aztán vág 2-3 gólt nekik, ahogy szokta.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2011.09.19. 19:18:35

en sem orultem Fabregas erkezesenek,pontosan Thiago miatt. Attol eltekintve nagyon szeretem Fabregast. De belatom hogy top3 igazolas vilagszerte. Siman megerte megvenni. MOstmar orulok hogy ujbol velunk van! Hajra Barca!
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
sandesz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.09.19. 18:45:28
Kapcsolat:

2011.09.19. 18:53:57

Melyin internetes oldalon vagy honnan lehet Barcelona meccsre jegyet rendelni, Ami biztos :P
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.09.19. 17:20:17

Valencia ellen:
VV - Alves ; Mascherano ; Puyol ; Abidal - Busquets ; Xavi ; Cesc - Pedro ; Messi ; Villa
Szerintem ezzel a kezdővel kellene kiállni, azaz a legerősebbel. Nem lesz könnyű a Valencia ellen idegenben!
Egy szenvedős 1-0-t tippelek nekünk.
Messi lövi azt az egy gólt! :D
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.09.19. 17:04:41

Egyik barátom, Sinágel József, a balassagyarmati Svejk vendéglő tulajdonosa a helyszínen látta ezt a "pamplonai nyolcast"!
Hogy én mennyire irigylem őt...!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.09.18. 15:22:31

Lionel85 írta:de Fabregas helyett más, olcsóbb játékos is elfért volna itt.
Azzal szerintem nem lettünk volna előrébb. Adtunk volna a sz*rnak egy jó nagy pofont, de ennyi. Ha vettünk volna egy olcsó embert aki max. padra jó, de minek mikor már volt olyan ember aki megfelelő csere.
Fabregas tökéletes, és így hogy Thiago is megkapja a lehetőséget én bizony kussolok mint a kígyó. (mondjuk ellene nem voltam, csak attól félem, hogy a kicsit esetleg nagyon kiszoríthatja)
Meg amúgy 29 milla Cesc esetében kb. olyan mintha vettünk volna egy Lambot 2 sportszeletért.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.09.18. 15:20:58

Lionel85 írta:Ami már lerágott csont és te is tudsz, hogy ingyen ment el és mennyiért jött vissza. Emellett nem volt szakmailag indokolt a legigazolása, Thiagóval és dos Santosszal is fel lehetett volna tölteni a keretet. Perememberek kellenek ide Xavi és Iniesta mögé, ha megsérülnének. Ettől függetlenül elfogadom, hogy ő itt van, mert mást nem lehet tenni. Nem volt rá szükség, de most már itt van és ez a vége.
Tegnap még annak ellenére,hogy Iniesta sérült volt, nem az ő helyén játszott, szóval ez az állításod bukta.

Dos santos... ne viccelődjünk már.

Ingyen ment Pique is, lerágott csont.

Nevetségesek az indokaid,már ne is haragudj.

A csapat egyik legjobbja,de nem kell ide :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.09.18. 15:18:35

Ami már lerágott csont és te is tudsz, hogy ingyen ment el és mennyiért jött vissza. Emellett nem volt szakmailag indokolt a legigazolása, Thiagóval és dos Santosszal is fel lehetett volna tölteni a keretet. Perememberek kellenek ide Xavi és Iniesta mögé, ha megsérülnének. Ettől függetlenül elfogadom, hogy ő itt van, mert mást nem lehet tenni. Nem volt rá szükség, de most már itt van és ez a vége.
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.09.18. 15:17:49

Lionel85 írta:Az, hogy lövi a gólokat, beépült a csapatba, persze, sokmindenkit meggyőz. Lehet cikizni az ellentábort, de ez a saját véleményem.
Ne haragudj, de ezt én sem tudom komolyan venni. Még mindig azt mondod hogy nem kellett ide? Meg hogy lett volna olcsóbb?

Jobb lett volna? Nem. Te pénzed? Nem. Akkor nem szeretnéd hogy a Barcának a legjobb legyen?

Én sem értelek.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.09.18. 15:15:34

Lionel85 írta:Az, hogy lövi a gólokat, beépült a csapatba, persze, sokmindenkit meggyőz. Lehet cikizni az ellentábort, de ez a saját véleményem.
amint ész érvekkel tudod magyarázni véleményedet meg fogom érteni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.09.18. 15:13:16

Az, hogy lövi a gólokat, beépült a csapatba, persze, sokmindenkit meggyőz. Lehet cikizni az ellentábort, de ez a saját véleményem.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.09.18. 15:10:14

Lionel85 írta:
Game90 írta:Amúgy nagyon eltűntek a Fabregas-haterek :twisted: :P Talán élete formájában játszik, bár a 07/08-as és a 09/10-es szezonja sem volt rossz.
Nem tűntek el, még mindig vannak. :) Pl. én. És még mindig azt mondom, hogy nem kellett ide, de unalmas lenne naponta ezt hangoztatni. Az jó, hogy mélyebb lett a keret, a középpályán nagyobb a merítési lehetőség, de Fabregas helyett más, olcsóbb játékos is elfért volna itt. Azonban fölösleges ezen bánkódni, hiszen a vezetőség meglépte ez az üzletet, visszacsinálni már nem lehet.
Érdekes meglátásaid vannak...Mert még ha nem ilyen formában lenne,akkor talán elgondolkoznék ezen,de így ez egy jó poén.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.09.18. 15:06:30

Game90 írta:Amúgy nagyon eltűntek a Fabregas-haterek :twisted: :P Talán élete formájában játszik, bár a 07/08-as és a 09/10-es szezonja sem volt rossz.
Nem tűntek el, még mindig vannak. :) Pl. én. És még mindig azt mondom, hogy nem kellett ide, de unalmas lenne naponta ezt hangoztatni. Az jó, hogy mélyebb lett a keret, a középpályán nagyobb a merítési lehetőség, de Fabregas helyett más, olcsóbb játékos is elfért volna itt. Azonban fölösleges ezen bánkódni, hiszen a vezetőség meglépte ez az üzletet, visszacsinálni már nem lehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.09.18. 15:05:28

No comment. Ötcsillagos teljesítmény a srácoktól, tökéletes meccs. Jó volt nézni.

HAJRÁ BARCA!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.09.18. 14:42:07

Game90 írta:Amúgy nagyon eltűntek a Fabregas-haterek :twisted: :P
Voltak olyanok? :shock:

Jól van na, hülye voltam :mrgreen:

Szerk.:
Tomsa írta: http://vimeo.com/29201222 katalán jó lesz? ;)
08:45-46-nál Busi megunta Villa haját :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.18. 14:41:40

Game90 írta: Amúgy nagyon eltűntek a Fabregas-haterek :twisted: :P Talán élete formájában játszik, bár a 07/08-as és a 09/10-es szezonja sem volt rossz.
Ha viszont majd lesz egy rossz meccse akkor elárasztják majd a fórumot, h mekkora egy gagyi és h ezért kellett megvenni meg, h ők megmondták... Most csöndben vannak, de nm lesz ez mindig így, amikor lehet akkor fúrni fogják rendesen...(persze nem mindenki, csak az "értelmesebbek") :roll:
De szerencsére vannak olyanok is, akik már észrevették, h kellett ő ide ténylegesen...

Én amúgy úgy voltam vele, h nem muszáj Thiago miatt, de örültem mikor aláírt, hisz egy erős játékos sosem árthat...
Válasz küldése