Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
fcbpete
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:33:58

2011.10.29. 18:56:36

Na én azért megpróbálom eltalálni a kezdőt. Ugye az ismert okokból Messi és Villa helye atombiztos. Én borítékolom Cesc és Thiago kezdőtagságát is, előbbi a támadósorban Messi mellett. Otthon a Mallorca ellen simán kiállhatunk 3 védővel, szerintem ezért ma így fogunk felállni:

--------- Valdés -----------
- Masch - Piqué - Puyol -
---------- Keita -----------
- Thiago - Xavi - Iniesta -
-- Cesc - Messi - Villa ---
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.10.29. 10:22:54

Bob_Marley írta:Ma nyerni kell, s nem is lesz gond!Nincs itt krízis, jönnek a pontok, a Sevilla ellen is nagyobb koncentrációval beüthettünk volna egyet, s látva mostanában a hátsó alakzatot ez elég is!Ma is a szokásos sokpasszos játékot várom, elől meg kell a higgadtság!Egy 1:0val ismét kiegyeznék!Hétköznap megint meccs, s ismerve Pepet nincs nagy tartalékolás!Na hajrá
Egyetértek, a védelmünk az utóbbi jópár meccsen már nagyon stabil, 1-2 veszélyes támadása, esetleg nagyobb helyzete van az ellenfélnek, ezeket leszámítva el sem jutnak 30 méteren belülre. De elöl azért nem árt most már beütögetni a helyzeteket, nem kell rohanni, csupán a labdát kell gyorsabban járatni, kevesebb érintéssel, aztán amikor megvan a helyzet, akkor meg odafigyelni és az elején eldönteni. Nem bánnám, ha az első fél órá
ban lőnénk kettőt, aztán szépen elpasszolgatnánk a kp-n, és ugyanúgy zárnánk hátul, mint eddig.
Avatar
fcbpete
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:33:58

2011.10.29. 10:22:02

Valaki talált már el kezdőt? De most egészen komolyan. Nyilván nem a BL döntőre vagy hasonló fontosságú meccsekre gondolok, hanem ilyen sima bajnokikra. Gyakorlatilag lehetetlen, Pep mindig meg tud lepni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.29. 10:10:49

Ma nyerni kell, s nem is lesz gond!Nincs itt krízis, jönnek a pontok, a Sevilla ellen is nagyobb koncentrációval beüthettünk volna egyet, s látva mostanában a hátsó alakzatot ez elég is!Ma is a szokásos sokpasszos játékot várom, elől meg kell a higgadtság!Egy 1:0val ismét kiegyeznék!Hétköznap megint meccs, s ismerve Pepet nincs nagy tartalékolás!Na hajrá
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.29. 09:58:00

Tocy írta:Nálam mindenképp kezdene már Piqué, eddig a bajnokságban szinte semmit sem játszott még. Emellett Keitát is kezdetném vkp-ként, januárban úgysem lesz itt, majd akkor lesz nagy szükség Busira. Thiagonak is ideje lesz már visszakerülni, én most Xavit pihentetném. Ja és Alvest is. Szóval a kezdőm:
Valdes-Masch,Piqué,Abidal-Keita-Thiago,Iniesta,Fábregas-Adriano,Messi,Villa

De sztem köze nem lesz ehhez :D
Nálam tuti nem kezdene. Még nyáron izomsérülés után visszatért, újra megsérült. Most elvileg felépült, de talán egy meccs pihenőt még kaphatna.

Azt kell mondjam a legnagyobb érvágás Mascherano sérülése lenne, nem gondoltam hogy ezt majd le fogom írni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.29. 09:23:13

Egyetlen dolgunk van ma, jól játszani! Ha visszatalálunk a jó formánkhoz, az eredményre sem lesz panasz ma este. A kezdőt nem tudnám megjósolni, de a lényeg hogy bármilyen kezdővel is, de nyerni kell ma!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.10.28. 20:12:40

Nálam mindenképp kezdene már Piqué, eddig a bajnokságban szinte semmit sem játszott még. Emellett Keitát is kezdetném vkp-ként, januárban úgysem lesz itt, majd akkor lesz nagy szükség Busira. Thiagonak is ideje lesz már visszakerülni, én most Xavit pihentetném. Ja és Alvest is. Szóval a kezdőm:
Valdes-Masch,Piqué,Abidal-Keita-Thiago,Iniesta,Fábregas-Adriano,Messi,Villa

De sztem köze nem lesz ehhez :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.10.28. 19:39:47

Tudjátok jól, hogy Pep egész csapatot sosem pihentet, max. 3-4 embert. A cseheket is igen komolyan veszi, megadja nekik a tiszteletet. Olyanok kerülhetnek be maximum, akik eddig nem voltak alapemberek, mint pl. Adriano vagy Thiago. Még Cuencára is adnék esélyt. De egy Messi vagy egy Villa, Xavi elképzelhető, hogy Plzenben is kezd és Bilbaóban is.
Kép
Kép
Kép
mikug77
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.10.28. 18:03:52

2011.10.28. 19:30:07

sziasztok !

az utazási irodákon kívül magyarországon hogyan lehet jegyet venni a hazai meccsekre?

köszi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.28. 19:14:03

shutterisland írta:holnap MINDENKÉPPEN nyerni kell, a lehető legerősebb összeállításban, mert szerintem a plzen ellen idegenben nem lesz akkora a nyomás, ott talán lehet pihentetni, rotálni egy picit...ugyanis jövőszombaton a san mamés-ba megyünk, amivel kapcsolatban mindig rossz előérzetem van.
Így van. A Plzent a "cserecsapattal" is verni kell. Most a bajnokságot fontosabbnak érzem. A Bilbao pedig mindig nehéz falat. Nem nagyon emlékszem olyan meccsünkre, amikor nem szenvedtünk volna meg velük, akár otthon, de főleg idegenben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.10.28. 17:27:20

Ha 3 védővel játszunk akkor az a 3 csak belsőhátvédekből (kellene hogy) álljon! (remélem nem kell külön elmagyaráznom miért számítanak ők belső bekknek)
Most hogy felépültek a 3-4-4-hoz tökéletes emberek, nyugodtan mehet a bugi. Tehát a 3 védő Abidal, Piqué és Masc legyen, Thiago nagyon jól zár vissza a jobboldalra és sok labdát szerez, (a legjobb 3 védős meccsen ő zárt vissza jobbhátvédbe) tehát muszáj berakni, Busi is jöhet, igaz h Keita hiányzásakor majd sokat fog játszatni, de azért nem kell minden meccsen pihentetni. Xavi túl sokat játszik ezért még Cesc-t, Init raknám be középre, elől pedig Messi, Villa és Adriano valószínű (bár Pep új szerelme se kizárt).
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.28. 15:47:57

holnap MINDENKÉPPEN nyerni kell, a lehető legerősebb összeállításban, mert szerintem a plzen ellen idegenben nem lesz akkora a nyomás, ott talán lehet pihentetni, rotálni egy picit...ugyanis jövőszombaton a san mamés-ba megyünk, amivel kapcsolatban mindig rossz előérzetem van.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.28. 14:26:36

Na akkor én is írnék egy kezdőt holnapra:
Valdes-Alves, Mascherano, Maxwell-Thiago, Sergio, Iniesta, Adriano-Messi, Cesc, Villa
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2011.10.28. 13:44:45

Tolni kell a szekeret és cipelni a zongorát úgy mint eddig. Sajna ezt még nem látni de ez már évek óta így van az idénykezdetekkel.nem tudni mit hoz a jövő de én bízom az összes játékosban aki BARCA mezben pályára lép! :)
Ember küzdj és bizva bízzál!!
VISCA EL BARCA
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.10.27. 14:41:50

Szombatra a kezdő:
VV - Alves ; Masch ; Abidal - Sergio ; Xavi ; Thiago ; Ini - Messi ; Villa ; Cesc
tipp: 4-1
mostmár várható a jó játék. :)
Messi2, Villa, Cesc

Otthon a Mallorca ellen jó lehet a 3-4-3
Ini és Cesc akár cserélgethetik is egymást. :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.26. 18:48:33

Bob_Marley írta: Kalappal egyet értek, "tartalékolunk", s a vezetés megszerzése után, nem erőltettük úgy a dolgokat, s hátul stabilabbak is vagyunk ezáltal, s nem is tudom mikor kaptunk gólt!
Véleményem szerint nincs akkora gond a csapattal, hozzuk a pontokat, s most ez a fontos!És tegnap a hiányolt szabigól is összejött, ennyi elég is volt!
Érthető a tartalékolás, de egy 1:0-ra könnyen rá lehet fázni, ami majdnem meg is történt. Bár Valdes hatalmasat védett könnyen lehetett volna gól, hiába fújták be (tévesen?) a lest.
Ráadásul ne egy 10, illetve 9 emberrel játszó Granada ellen álljunk vissza kb. 10%-ra. Néha nagyon rossz volt nézni, hogy megindulhattunk volna erre úgy 20 méterre a kaputól megállunk és visszapassz. Mindenesetre a helyzetek legalább most is megvoltak, bár nem tengernyi, de 2-3 gól különbség simán volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.26. 17:11:27

Game90 írta:+ 3 pont
+ szép szabadrúgásgól
+ Cuenca

- Pedro sérülése
- 0 játék

Messivel meg beszélgessen már el valaki...
plusz megint nem kaptunk gólt!
Kalappal egyet értek, "tartalékolunk", s a vezetés megszerzése után, nem erőltettük úgy a dolgokat, s hátul stabilabbak is vagyunk ezáltal, s nem is tudom mikor kaptunk gólt!
Véleményem szerint nincs akkora gond a csapattal, hozzuk a pontokat, s most ez a fontos!És tegnap a hiányolt szabigól is összejött, ennyi elég is volt!
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.10.26. 10:46:16

Kalap1988 írta: Lehet, hogy hülyeség és én is remélem ( mert az ilyesmi nem szokott bejönni),de eszembe jutott, hogy Pep és a játékosok is kicsit tartalékolhatnak úgy általában, nem csak ezen a meccsen ( voltak kivételek,de több kis meccsen láttam már ezt az ősszel). Mégpedig, ha van benne logika, akkor az az, hogy a Barcelona mindig ősszel futja a nagy formáját, illetve tavasszal összekapja magát a fontos meccsekre,de gyakorlatilag Pep alatt megfigyelhető, hogy az februártól április elejéig tartó időszak a necces, a holtpont általában. Így elképzelhető, hogy idén erre akarnak rápihenni, mert ekkor sorsdöntő meccsek vannak. Na meg a télen még klub vb is van. Remélem nem, mert az ilyen dolgokat nem szabad túlagyalni és ezek nem szoktak bejönni, de ki tudja, logika van benne, csak ne legyen igaz :D
Nem akkora hlyeség ha megnézzük a két évvel ezelőtti őszt, amikor szintén klub vb volt. 11fordulóval bezárólag 3x-ünk is volt és a játék sem volt vmi túl fényes.
Két évvel ezelőtt nem ősszel érte el a csapat a csúcsot hanem tavasszal ami ugye a stuttgart elleni visszavágótól tartott az Madridi 2-0 nyert klasszikusig.
Nagyon hasonló eddig az év.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.10.26. 09:28:09

Én a tartalékolást elfogadhatónak tartom, mondjuk 2-0-ás vezetésnél. 1-0-nál legfeljebb egy ici-picit biztonságibb játékot, de a teljes leállást, amit tegnap láthattunk azt nem. Főként egy ilyen évben, amikor már elég sok pontot hullajtottunk előnyből. Aligha hiszem, hogy ilyen mértékű tartalékolás szerepelt volna Guardiola tervei közt.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.10.26. 09:17:35

Kalap1988 írta:
kanty írta:Elégedettek lehetünk, h megvan a három pont, a mutatott játék pedig felejtős.
Valahogy úgy tűnt, h mindenki csak túl akar lenni a meccsen.
Ez az új fiú jól játszott, van vér a pucájában, Pedro is megnézhetné, h hogyan kell bevállalni egy az egyeket.
Szombaton Mallorca, ott több kell és szerintem többet is fognak nyújtani a játékosok.

Ugyan volt most pár gyengébb meccs, de én bizakodó vagyok, a klasszikusra szerintem megint rendben leszünk.
:wink:
Lehet, hogy hülyeség és én is remélem ( mert az ilyesmi nem szokott bejönni),de eszembe jutott, hogy Pep és a játékosok is kicsit tartalékolhatnak úgy általában, nem csak ezen a meccsen ( voltak kivételek,de több kis meccsen láttam már ezt az ősszel). Mégpedig, ha van benne logika, akkor az az, hogy a Barcelona mindig ősszel futja a nagy formáját, illetve tavasszal összekapja magát a fontos meccsekre,de gyakorlatilag Pep alatt megfigyelhető, hogy az februártól április elejéig tartó időszak a necces, a holtpont általában. Így elképzelhető, hogy idén erre akarnak rápihenni, mert ekkor sorsdöntő meccsek vannak. Na meg a télen még klub vb is van. Remélem nem, mert az ilyen dolgokat nem szabad túlagyalni és ezek nem szoktak bejönni, de ki tudja, logika van benne, csak ne legyen igaz :D
Hát tényleg ne legyen igaz, ahogy Te is mondtad az ilyenekből nem lesz jó.
Vannak dolgok amiket kár és értelmetlen túl agyalni, ez is azok közé tartozik, remélhetőleg ezzel Pep is tisztában van. Viszont, ha így van, ahogy gondolod és bejön a dolog, akkor Guardiola hatalmas(mondom én sem hiszek benne, csak eljátszadozok a gondolattal).
Én még mindig azon a véleményen vagyok, h ez csak egy kisebb hullámvölgy, aminek több oka is van. Kezdve azzal, h a felkészülés sem volt a legmegfelelőbb, utána pedig jött egy szekér sérülés. S az ilyen gyengébb időszakok törtvényszerűen jönnek, amikor van egy ilyen hosszú és megterhelő szezon.
Tehát: szerintem ez a hullámvölgy hosszútávon jót fog tenni a csapatnak, úgy gondolom, h tavasszal jobban fog menni, mint tavaly. DE nem gondolom, h ezt Guardiola tudatosan kitervezte volna.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.10.26. 08:52:26

Barcaforever írta:Számomra az egyik legnagyobb hiány az 1vs1-ek felvállalása és főkép azok megnyerése.Imádom a sok pontos passzos játékot, csak néha átesnek a ló túlsó oldalára és visszapassz és 3szögelés egy csel helyett.Félreértés ne essen, én ezt mégegyszer mondom szeretem, de Villa egyszerűen nem tud nyerni, Pedrot meg ha jól látom fel se vállalja már idén.Ezért nem tudunk a védelmek mögé kerülni, a Sevilla ellen is vagy Alvesnek passzoltuk ki a labdát, aki folyamatos rossz beadásokat adott vagy a középen lévő 10 ember között próbáltak körömpasszt adni, ami persze nem jött össze és ma se.
tényleg nem azért mert ezt ugatom már rég!! de ez a szín tiszta diagnózis a pillanatnyi Barca játékra!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.26. 07:43:15

Sajnos ha Messi gyengébb, és nem rug golt akkor baj van. Villa és Pedró
nagyon gólképtelen. De tegnap még a lendület és a sok mogás is hiányzott. Az eddig elvesztett pontokat mind be lehetett volna gyüjteni, talán a Valencia elleni döntetlen reáis. Az ilyen ponthullatások a bajnokság
elvesztésehez vezethet.
Fecó
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.26. 07:18:36

shutterisland írta:gyerekek, ma belegondoltam a meccs után, és rájöttem, hogy feleslegesen sírunk.
figyeljetek. (és most ide keverem egy hsz-be a bl-t, meg a szuperkupákat is.)

szezon elején (ugyan gyengébb játékkal) de mégis oda-visszavágón csapták a realt, spanyol szuperkupa zsebben..azután jött a széthájpolt porto verése, azzal europai szuperkupa.

azóta a bajnokságban és bl-ben 12 meccs, 8 győzelem, 4 döntetlen, 36-6-os gólkülönbség összesen...

mindezt úgy, hogy már olyan csapatok ellen játszottak ez alatt a 12 meccs alatt, mint a milan, villareal, atletico madrid, valencia, vagy a sevilla....és akkor még a barca háza táján szokatlan sérüléshullámról (egyszerre 4-5-6 ember) nem is beszéltem....

ez ugyan a barcához képest nem tökéletes, de nem is sz.r.

a mallorcát itthon verni fogjuk, aztán a plzent is, közben felépül alexis, pique, puyol...és minden oké lesz! :)

szerk. : amúgy meg megnéztem ezt az összefoglalót, és ez alapján volt 3 gól a két csapat közt legalább, azért annyira nem gyászos szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=eIeqn8G3fos
Hát szerintem a Real elleni második meccsen a játékunk finoman szólva sem volt gyenge. Az első meccs tényleg hulladék volt, de a másodikon már majdnem mindenki játszott és sztem jók voltunk.

Igazából nem azzal van a baj, hogy kikapunk, vagy x-elünk (na jó elég bajok ezek is :D), hanem mikor azt látom, hogy a meccs nincsen zsebbe és nem hajtunk. Ezért nem tudtam haragudni a Sevilla elleni x-re. A Sociedad elleni meccs viszont még mindig piszkosul aggaszt és hát tegnap is simán ráfázhattunk volna. Szerencsénk volt, hogy nem kaptunk gólt. A Granada meg baromi mocskosan és ostobán játszott, annyi szent. Újabb sérültünk lett... Messi megint nem tudott gólt lőn... Ez a Cuenca srác nem ügyetlen egyáltalán, viszont semmi olyat nem láttam, amivel jobban teljesített volna Villanál, vagy Pedronál. Persze ez nem feltétlenül várható el egy újonctól, de most olyan időket élünk, hogy akár egy pont is bajnoki címet érhet és szükségünk van a jó szélsőkre. Van egy olyan érzésem, hogy Pedronak most jó pár hét pihi fog következni, magyarul még1 emberrel kevesebben leszünk elől. A védelmet megdicsérném, mert nagyon jók voltak. Valdes lassan meg beéri Neuer idei rekordját. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.26. 02:08:00

gyerekek, ma belegondoltam a meccs után, és rájöttem, hogy feleslegesen sírunk.
figyeljetek. (és most ide keverem egy hsz-be a bl-t, meg a szuperkupákat is.)

szezon elején (ugyan gyengébb játékkal) de mégis oda-visszavágón csapták a realt, spanyol szuperkupa zsebben..azután jött a széthájpolt porto verése, azzal europai szuperkupa.

azóta a bajnokságban és bl-ben 12 meccs, 8 győzelem, 4 döntetlen, 36-6-os gólkülönbség összesen...

mindezt úgy, hogy már olyan csapatok ellen játszottak ez alatt a 12 meccs alatt, mint a milan, villareal, atletico madrid, valencia, vagy a sevilla....és akkor még a barca háza táján szokatlan sérüléshullámról (egyszerre 4-5-6 ember) nem is beszéltem....

ez ugyan a barcához képest nem tökéletes, de nem is sz.r.

a mallorcát itthon verni fogjuk, aztán a plzent is, közben felépül alexis, pique, puyol...és minden oké lesz! :)

szerk. : amúgy meg megnéztem ezt az összefoglalót, és ez alapján volt 3 gól a két csapat közt legalább, azért annyira nem gyászos szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=eIeqn8G3fos
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.10.26. 01:59:49

nekem csak ez a tendencia nem tetszik.

plzen ellen tele helyzetekkel, élesen, jól játszunk, de mindent még a legnagyobbakat is képesek voltunk kihagyni.

sevilla ellen a játék is gyengébb volt, de még mindig nagyon jó dolgokat csináltunk, helyzeteket alakítottunk, kihagytuk őket.

most meg már helyzetek se, fásult passzolgatás, gólvonalról tisztáznak, messi pedig meccsről meccsre gyengébb.

remélem csak a hétközi meccs miatt volt az egész, és a mallorca ellen ismét jön a jó játék, és akkor már szerencsénk is lesz a helyzeteknél.
Válasz küldése