Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.11.27. 00:29:12

Galen írta:
TT írta:az ilyen emberekkel mi van, akik már novemberben károgják, hogy pápá bajnokság? :lol: ébredjetek már fel! egy hangyányit kellene hinni a játékosokban, és szurkolni a csapatnak akkor, amikor nem megy a szekér, de ti máris kuvikokká váltok és érkeznek a negatívtöltetű háeszek... gyorsan menjetek drukkoljatok a reálnak, december 9ig még úgyis menni fog nekik! :lol:
Menj te...

Nem azzal van a baj, hogy nem nyertünk és kikaptunk. Azzal van baj, ahogy játszunk, lassan két hónapja, néhány meccstől eltekintve..

Visszakérdezek.. Mi van azokkal akik két hónap döglődés után sem képesek felfogni, hogy körülbelül egy fényévnyire vagyunk SAJÁT MAGUNKTÓL!
Mi van azokkal akik egy 3-2-re éppenhogy megnyert meccsről azt állítják, hogy brillíroztunk...

Megy a Messi szapulás, mikor 11 embernek kellene nyernie és veszítenie is. Persze nyilvánvalóan a lassan 15 és 30 meccs óta falábon közlekedőket agyon kell védeni... MEgy az edző szapulása, ha nyerünk akkor is.. KI A KIBIC??

Hány olyan hszt láttál tőlem, amelyikben elküldöm az edzőt az anyukájába? Ez az edző a legeredményesebb nagyon sok téren.
Ki a kibic?

Ne legyen igazam és nyerjünk bajnokságot vagy tudod mit? NE! Ne nyerjünk, csak lássam azt a játékot, amibe mostmár szerelmes vagyok...
héj kibic,
szerinted én téged próbáltalak minősíteni ezzel a szösszenettel? mert úgy tűnik igencsak magadra vetted, pedig nem éppen neked szólt ez az egész, sőt ha észrevennéd nem is idéztelek, mert más is károgott nem csak te. "Hány olyan hszt láttál tőlem..." - most ez kit érdekel, könyörgöm?! nem kell mindent támadásnak venni
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.11.27. 00:29:10

Pavel írta:Nem az idei Getafe meccsre gondoltam.
tudom, a Pepe-Casquerora, nem? :D ott volt 2-2 (majd 2-3)vagy rosszul emlékszem?
vagy a mostani is ennyi lett?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2011.11.27. 00:29:38-kor.
madridista
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 00:27:16

Nem az idei Getafe meccsre gondoltam.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.11.27. 00:25:29

N7 írta:
ferninho írta:
de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,
sorolj fel párat kérlek szépen, és ne Barcelona ellenit.
Valencia,Sevilla:) Köszönjük,hogy benéztél!
szép estét ámigóóóóó!
Valencia ellen mikor voltunk hátrányban?
Sevilla???
velük most játszunk majd, utánatok...
és ha jól emlékszek az előző meccsünk meg 2-6 lett ide...
Getafe ellen se voltunk hátrányban, ha jól emlékszem, 2-2 volt és utána rúgott egyet Higu...
hát a Levante meccsből meg őszintén szólva nem sok maradt meg.... :lol: az ilyeneket próbálom minél gyorsabban elfelejteni.... :lol:
szóval az lehetséges, de ez még mindig csak egy meccs...
szóval nem kell itt osztani a nagy igét, amit úgy írsz, mintha minden meccsünkön ez lenne...
idén nekem inkább az rémlik, hogyha hátrányba kerültünk, akkor hajtottunk, kiegyenlítettünk és behúztuk a meccset...

szóval elhiszem, hogy [auto_cenzúra] érzés kikapni, de nem kéne a sok hülyeséggel szidni a Realt, amikor arról a konkrét esetről, amiről te írtál elhanyagolható a történt esetek száma, az is inkább már elég régen történtek...
madridista
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.11.27. 00:23:40

Cali írta:ote]
Nem is rád értettem, hanem azokra, akik az Élő közvetítések topicban szanaszét oltották a Barcát, Pep-et az összes játékost, meg kikapcsolják a tv-t stb. Egy igazi szurkoló, attól az, hogy a csapat mellett van az ilyen meccsek után is.
már megbocsáss, meg a többieknek (az ilyen kényes arcúaknak mint pl. lui1698 vagy lluisllach89). Én kb. 1999-2000 óta követem a Barcát, tehát pontosan 12 év. Mégis megvan nekem a JOGOM, hogy leoltsam a csapatot. Úgyhogy ha egyesek le"divatdrukkerez"nek, annak szépen át fogom rendezni az arcát.

Mégjó hogy szanaszét oltottam a csapatomat, mert az ILYEN mutatott játéktól émelygek. Ez nem is volt Barcelona. Nulla küzdelem, nulla akarat. és Pep -re meg baromira berágtam a cseréi miatt (Alexis le + Thiago le --> omg? ).

Lekapcsoltam a tévét? IGEN. Mert nekem fájt nézni ezt az élettelen játékot. Szeretem ezt a csapatot, és nem viselem el azt amit mutattak nekünk. Van jobb dolgom ennél, minthogy nézzem a nagy nullát.

Plusz, az fog felhúzni rendesen, hogy pep holnap nyilatkozni fog hogy "tanultunk a hibákból" rizsával. Inkább mondja azt, hogy "valahol hiba van".

Én teljesen egyetértek amit Mihu írt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.11.27. 00:26:22-kor.
KépKép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.11.27. 00:22:17

Emberek térjetek már észhez! A szurkolás nem csak abból áll, hogy ömlengünk az 5-0ás sikerek után, hanem ha a csapatnak nem úgy megy, melléjük kell állni és szurkolni! Nyavalyogtok mint a fürdős qrvák, NOVEMBERBEN. Igen, ez a meccs nem úgy alakult, nem játszottak jól, de nem kellene temetni a srácokat. Megmutatták már idén nem is egyszer, hogy tudják hozni az 1-2 évvel ezelőtti szintet is, a fejekben kell rendet tenni, és akkor minden rendben lesz. Azt érzem, hogy a srácok a rangadókra fel tudják magukat szívni, de az ilyen kisebb, szenvedős meccsekre nehezen tudják magukat motiválni. Szerintem picit belefáradtunk, hogy mindig ugyanaz a forgatókönyv: a kis csapat 10 emberrel védekezik, betömörülnek, mi meg a tili-tolin kívül nem is csinálhatunk mást gyakorlatilag.

Aki már most temeti a csapatot, az jobban teszi, ha többé nem is néz Barca meccset, mert lesz még a jövőben ennél sokkal rosszabb időszak is, ahogy volt is már. De nem is értem, miért beszélek rossz időszakról két hónap elteltével.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.11.27. 00:18:32

TT írta:az ilyen emberekkel mi van, akik már novemberben károgják, hogy pápá bajnokság? :lol: ébredjetek már fel! egy hangyányit kellene hinni a játékosokban, és szurkolni a csapatnak akkor, amikor nem megy a szekér, de ti máris kuvikokká váltok és érkeznek a negatívtöltetű háeszek... gyorsan menjetek drukkoljatok a reálnak, december 9ig még úgyis menni fog nekik! :lol:
Menj te...

Nem azzal van a baj, hogy nem nyertünk és kikaptunk. Azzal van baj, ahogy játszunk, lassan két hónapja, néhány meccstől eltekintve..

Visszakérdezek.. Mi van azokkal akik két hónap döglődés után sem képesek felfogni, hogy körülbelül egy fényévnyire vagyunk SAJÁT MAGUNKTÓL!
Mi van azokkal akik egy 3-2-re éppenhogy megnyert meccsről azt állítják, hogy brillíroztunk...

Megy a Messi szapulás, mikor 11 embernek kellene nyernie és veszítenie is. Persze nyilvánvalóan a lassan 15 és 30 meccs óta falábon közlekedőket agyon kell védeni... MEgy az edző szapulása, ha nyerünk akkor is.. KI A KIBIC??

Hány olyan hszt láttál tőlem, amelyikben elküldöm az edzőt az anyukájába? Ez az edző a legeredményesebb nagyon sok téren.
Ki a kibic?

Ne legyen igazam és nyerjünk bajnokságot vagy tudod mit? NE! Ne nyerjünk, csak lássam azt a játékot, amibe mostmár szerelmes vagyok...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.11.27. 00:17:54

Vagy éppen idén a Levante ellen, DM színészkedés, Khedira lökdösődés, Pepe tarolás.

De ne beszéljünk erről, hanem a futballról amit egyelőre ti eddig, magasabb szinten műveltek.

Persze tavaly ti az előbbit szajkóztátok, de ez egy Barca fórum :wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.27. 00:17:12

Pavel írta:
ferninho írta:
de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,
sorolj fel párat kérlek szépen, és ne Barcelona ellenit.
Anno pont a Getafe ellen egy bizonyos Pepe nevezetű úriember...
igeeen:DD(de ott van még Khedira meg Ramositoo is társnak:D) napacsi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára N7 2011.11.27. 00:18:20-kor.
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.27. 00:15:44

ferninho írta:
de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,
sorolj fel párat kérlek szépen, és ne Barcelona ellenit.
Valencia,Sevilla:) Köszönjük,hogy benéztél!
szép estét ámigóóóóó!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 00:15:20

ferninho írta:
de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,
sorolj fel párat kérlek szépen, és ne Barcelona ellenit.
Anno pont a Getafe ellen egy bizonyos Pepe nevezetű úriember...
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.11.27. 00:13:09

Mihu írta:
Cali írta:Mi lehet a probléma? Ebben az évben egyáltalán nem megy úgy a játék, főleg idegenben, mint az elmúlt 3 évben. Lötyögnek a játékosok, nem látom rajtuk a küzdeni akarást, talán már nem annyira motiváltak... Megjegyzem, ennyi siker után, nehéz is még bennük tartani a küzdeni akarást.

Nem azzal van bajom, hogy kikaptunk, hanem a mutatott játékkal. Nem így kellene kiállni, mikor tudjuk jól már 1 meccsnyi differencia van köztünk és az idén bombaformában játszó Real között. A mai meccsel pedig már 6 pont.
Jó lenne visszatalálni a helyes útra és a szurkolóknak nem kongatni a vészharangokat, ilyenkor kell a csapat mellé állni, bátorítani őket és nem savazni! Most derül ki igazán, hogy ki is a divatdrukker.
Már ne is haragudj, de kikérem magamnak, hogy le divatdrukkerezel...Én 2003 óta szurkolok a Barca-nak, de igenis hagy legyen már meg a véleményem arról a játékról, amit hetek óta előadnak...egy köpedelem volt a mai meccs, mint ahogy az utóbbi sok másik is. 4 pontra vannak egy olyan Real Madridtól, akiknek semmi más nem lebeg a szemük előtt, csak az hogy megelőzzék a Barca-t. Mindig ócsárolnak minket, az egymás elleniken meg rúgdosódnak. És lehet tudni, hogy ha bajnokságot nyernek, akkor mit fognak művelni a sajtóban...már csak ezért is küzdenék mint az állat, hogy ez ne forduljon elő, mert nem akarom a Real játékosok önelégült pofáját látni a címlapokon, meg hallani a nyilatkozataikat...Erre lehet azt mondani hogy nem olvasnak ők újságot, de sajtótájékoztatón az újságírók úgyis tesznek róla hogy megtudják ezeket a mondatokat...úgyhogy én nem akarnám megadni ezt az örömöt azoknak a nagyképű bunkóknak, de hát ha ez a drága fiainkat hidegen hagyja, sz.rnak az egészre, akkor egészségükre, csinálják. Csak akkor nem kell előadni a nagy profit, hogy mi mindent megtettünk, meg így meg úgy meg amúgy, mikor én személy szerint rohadtul nem ezt láttam a pályán...


Ebben a rendkívül kiegyenlített spanyol bajnokságban a 4 pont hátrány is sok, de a 7 meg kb behozhatatlan...úgyhogy hideg vizet ihatunk a 4. bajnoki címre...szégyelljék el magukat. Ilyenkor kellene Pep-be egy kis Mourinho mentalitás...az egy ilyen produkció után úgy leb.szná a játékosokat, hogy azt se tudnák hova bújjanak az öltözőben...Pep meg majd jön a szokásos dumájával, hogy büszke a játékosaira, meg ilyenek. Hát én minden vagyok a mai este után, csak nem büszke a mutatott játékukra.
Nem is rád értettem, hanem azokra, akik az Élő közvetítések topicban szanaszét oltották a Barcát, Pep-et az összes játékost, meg kikapcsolják a tv-t stb. Egy igazi szurkoló, attól az, hogy a csapat mellett van az ilyen meccsek után is.
Persze elismerem, hogy nagyon gyengék vagyunk, de mint írtam is ennyi idő után nagyon nehéz lehet motiváltnak maradni.

Amúgy a mondandód nagyon nagy részével egyet értek, főleg ami a Realra vonatkozik. Nem is azzal lesz nekem igazán bajom, amit majd az újságok hoznak le meg amit a játékosok nyilatkoznak, hanem a mocskos nagyképű szurkolóikkal. le merném fogadni, hogy elég sok új Realos fog regisztrálni, csak azért, hogy minket oltson. Ez amúgy is észrevehető volt, már egy kettőn mostanában, még azokon is, akik írtak itt normálisan is(nyaltak nekünk). Az "úriemberek klubja".. pff
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.11.27. 00:12:19

FTR: 3 :arrow: 6 pont a hátrány.

Amúgy RonaldinhoX Isten hozott újra köztünk, már hiányoltam is azt, hogy mikor közlöd velünk hogy mész clássicóra. Nélküled el se kezdődne :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2011.11.27. 00:15:38-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.11.27. 00:11:34

de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,
sorolj fel párat kérlek szépen, és ne Barcelona ellenit.
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.11.27. 00:11:18

számomra egyértelmű, hogy ha a xavi (fabregas) iniesta közül csak az egyik jatszik, nem megy ugy a szekér.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.27. 00:11:15

Xavi001 írta:
N7 írta:
Xavi001 írta:Miért veszekedek ? Rajtunk röhögnek a madridisták... De amikor jól játszik a csapat minden Happy igaz ? De ne feledjétek ők is emberek!
A nagy helyzet az,hogy lehet,hogy kikapott a Barca és most kiicsit minden katalán szimpatizáns ingerült,de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,addig a Barcelona lehajtott fejjel odamegy gratulálni!!!Úgyhogy rajtunk csak ne nevessenek,azok a FAVÁGÓK!
Köszönöm,hogy ezt elmondhattam máris jobban érzem magam!!!
Csak a Barcelona!!!
Osztom a véleményed! Legyünk inkább büszkék a Barcára még,ha ma ki is kaptak, úgy érzem a következő meccsen ismét belehúznak :)
Naaa ez az,jöjjenek a többiek is csatlakozzanak!Amúgy úgy ki mennék a Barca következő edzésére és így egyesével elbeszélgetnék a játékosokkal:) Megkérdezném mindegyiktől,hogy most ő mit gondol a saját játékáról?A csapattársai játékáról?Meg ami ott jönne...Mit vár a Madrid meccstől?hogy kicsit így magába szálljon mindeki:)Ezek után levetíteném nekik a tavalyi madridi 5-0-ás meccset és a BL döntőt:)Pár kép és akkor kezdődhet az edzés!Egy kis lelkizééés:D
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.11.27. 00:08:24

az ilyen emberekkel mi van, akik már novemberben károgják, hogy pápá bajnokság? :lol: ébredjetek már fel! egy hangyányit kellene hinni a játékosokban, és szurkolni a csapatnak akkor, amikor nem megy a szekér, de ti máris kuvikokká váltok és érkeznek a negatívtöltetű háeszek... gyorsan menjetek drukkoljatok a reálnak, december 9ig még úgyis menni fog nekik! :lol:
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.27. 00:06:00

N7 írta:
Xavi001 írta:Miért veszekedek ? Rajtunk röhögnek a madridisták... De amikor jól játszik a csapat minden Happy igaz ? De ne feledjétek ők is emberek!
A nagy helyzet az,hogy lehet,hogy kikapott a Barca és most kiicsit minden katalán szimpatizáns ingerült,de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,addig a Barcelona lehajtott fejjel odamegy gratulálni!!!Úgyhogy rajtunk csak ne nevessenek,azok a FAVÁGÓK!
Köszönöm,hogy ezt elmondhattam máris jobban érzem magam!!!
Csak a Barcelona!!!
Osztom a véleményed! Legyünk inkább büszkék a Barcára még,ha ma ki is kaptak, úgy érzem a következő meccsen ismét belehúznak :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.27. 00:05:03

Egyébként Cesc-el mi van? van valami kisebb sérülése? mert ha nincs,Iniesta hiányában luxus csak úgy pihentetni, novemberben... :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.27. 00:04:11

Xavi001 írta:Miért veszekedek ? Rajtunk röhögnek a madridisták... De amikor jól játszik a csapat minden Happy igaz ? De ne feledjétek ők is emberek!
A nagy helyzet az,hogy lehet,hogy kikapott a Barca és most kiicsit minden katalán szimpatizáns ingerült,de soha ne felejtsd el,hogy míg a Madrid,ha vesztésre áll szétrúgja az ellenfél játékosait és a focimeccset boxmeccsé változtatja,addig a Barcelona lehajtott fejjel odamegy gratulálni!!!Úgyhogy rajtunk csak ne nevessenek,azok a FAVÁGÓK!
Köszönöm,hogy ezt elmondhattam máris jobban érzem magam!!!
Csak a Barcelona!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.11.27. 00:03:44

lluisllach89 írta:Aki ostoba volt az élő topicban azt ki lehetne most rakni szvsz...
+1, sőt akár listát is írok azokról akiknek egy hsz-ét se szívesen olvasnám itt.
Jobban fel tudnak dühíteni a csapat semmilyen játékánál az ilyen ostoba (finom és nőies voltam) emberek.

Modik szerintem tudjátok, hogy nem szokásom a személyeskedés, de azért kicsit kiverte ez a mai este a biztosítékot.

ON.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2011.11.27. 00:03:03

a bajnokság már korábban elúszott. ha így folytatjuk a végén lehet 10-15 pont is különbség.
nem lehetünk mindig bajnokok.
azért a vicc, hog az ellenfél megint szögletből szerez gólt. ők rúgtak 2 szögit, mi 12-t.
messin látszott, hogy nincs kedve játszani,alig futott valamit.
sztem guardiola évvégén távozik.
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.11.27. 00:02:48

Milánóban brillírozunk, egy megyei hármas csapattól meg megalázó vereséget szenvedtünk. Nem írok most inkább neveket, de amit pár játékos nyújtott ennyi pénzért, az életkedvem elment ma ettől a játéktól.
Sajnos idegenben a csapat egy nulla, ezt már jeleztem több, mint egy hónapja. Guardiola ismét hibázott nálam, sokkal előbb kellett volna cserélni, és nem Keitát behozni.6 pont nagyon sok, de ilyen játékkal nehogy már bajnokságot akarjunk nyerni. Alibi foci, nulla játék, szerda után nem ezt vártam.Ismét nagyon csalódott vagyok. Talán Sanchez játékán éreztem a gólt, mindenki más veszélyesebb lett volna a saját kapujára.
Messi annyira önző volt, hogy az már fájt. Pihentetni kellene. David Villát meg felejtsük el, számomra ő ennyi volt.
Madridi derbin eldől végleg a bajnokság, döntetlen biztos, hogy nem lesz.
Ha ott nyer a Reál, bajnokok...
Marad a BL és a kupa, azokat húzzuk még be.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.11.27. 00:02:26

Cali írta:Mi lehet a probléma? Ebben az évben egyáltalán nem megy úgy a játék, főleg idegenben, mint az elmúlt 3 évben. Lötyögnek a játékosok, nem látom rajtuk a küzdeni akarást, talán már nem annyira motiváltak... Megjegyzem, ennyi siker után, nehéz is még bennük tartani a küzdeni akarást.

Nem azzal van bajom, hogy kikaptunk, hanem a mutatott játékkal. Nem így kellene kiállni, mikor tudjuk jól már 1 meccsnyi differencia van köztünk és az idén bombaformában játszó Real között. A mai meccsel pedig már 6 pont.
Jó lenne visszatalálni a helyes útra és a szurkolóknak nem kongatni a vészharangokat, ilyenkor kell a csapat mellé állni, bátorítani őket és nem savazni! Most derül ki igazán, hogy ki is a divatdrukker.
Már ne is haragudj, de kikérem magamnak, hogy le divatdrukkerezel...Én 2003 óta szurkolok a Barca-nak, de igenis hagy legyen már meg a véleményem arról a játékról, amit hetek óta előadnak...egy köpedelem volt a mai meccs, mint ahogy az utóbbi sok másik is. 4 pontra vannak egy olyan Real Madridtól, akiknek semmi más nem lebeg a szemük előtt, csak az hogy megelőzzék a Barca-t. Mindig ócsárolnak minket, az egymás elleniken meg rúgdosódnak. És lehet tudni, hogy ha bajnokságot nyernek, akkor mit fognak művelni a sajtóban...már csak ezért is küzdenék mint az állat, hogy ez ne forduljon elő, mert nem akarom a Real játékosok önelégült pofáját látni a címlapokon, meg hallani a nyilatkozataikat...Erre lehet azt mondani hogy nem olvasnak ők újságot, de sajtótájékoztatón az újságírók úgyis tesznek róla hogy megtudják ezeket a mondatokat...úgyhogy én nem akarnám megadni ezt az örömöt azoknak a nagyképű bunkóknak, de hát ha ez a drága fiainkat hidegen hagyja, sz.rnak az egészre, akkor egészségükre, csinálják. Csak akkor nem kell előadni a nagy profit, hogy mi mindent megtettünk, meg így meg úgy meg amúgy, mikor én személy szerint rohadtul nem ezt láttam a pályán...


Ebben a rendkívül kiegyenlített spanyol bajnokságban a 4 pont hátrány is sok, de a 7 meg kb behozhatatlan...úgyhogy hideg vizet ihatunk a 4. bajnoki címre...szégyelljék el magukat. Ilyenkor kellene Pep-be egy kis Mourinho mentalitás...az egy ilyen produkció után úgy leb.szná a játékosokat, hogy azt se tudnák hova bújjanak az öltözőben...Pep meg majd jön a szokásos dumájával, hogy büszke a játékosaira, meg ilyenek. Hát én minden vagyok a mai este után, csak nem büszke a mutatott játékukra.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.11.27. 00:01:52

N7 írta:
Galen írta:pápá bajnoki cím...

Nem azért, mert annyi a hátrány amennyi, de ezzel a játékkal amit már másfél de inkább kettő hónapja bemutatunk, nem lehet megnyerni azt a bajnokságot, ahol a fő rivális a Real Madrid.

Ébresztő a srácoknak, az edzőnek és nekünk is. Messit meg nem szapulni, bár úgyis elkezditek... Fel kéne fogni, hogy ő is ember és nem ártana néha pihentetni, plusz az impotens csatártársak is letehetnének mostmár valamit arra a bizonyos asztalra...

Semmi olyan,hogy pápá bajnoki cím...
Abban viszont 1et értek,hogy nem Messit kell csesztetni(ÉS NEM IS VILLÁT)itt mindeki hibázik...11-en nyernek és 11-en buknak is:)A világ legjobb csapata,könyörgöm ne temessük már őket...(nekem van 1 olyan sanda gyanum,hogy a Madrid ellen istentelen jól leszünk és 2-0ra nyerünk:)HAJRÁÁÁ SRÁCOOOK!NEM ADJUK FEL!!

én nem adom fel, ezentúl se fognak tudni elrángatni a TV elől és ezentúl is VISCA EL BARCA, de ennek a bajnoki címnek a játék miatt lőttek szerintem.
Válasz küldése