Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.22. 20:35:11

A tegnapi csörtéket nem láttam, 2 nem teljesen papírforma eredmény jött, a Napoliról nem gondoltam volna, hogy 2 gólos előnyt szerez főleg olvasva, hogy 0:1 volt, a CSZKA is azért csak hozott egy ikszet, de ez az 1:1 tökéletes eredmény a RM számára!

Ma Basel-Bayern, érdekes meccs, ha gyorsan gólt lőnek a németek, akkor a továbbjutás is elment, de a kis svájciak, nagyon kulturált, jó focit játszanak!Nem számítok sok gólra, talán egy 1:0 svájci siker benne lehet, de mégis úgy gondolom a Bayern szűken de hozni fogja!

Másikon meg 2 olyan csapat játszik amelyiket szeretek, úgyhogy nyerjen a jobbik (vagy ugye egy békés 0:0 :D), de mivel otthon vannak a franciák, s imádom a francia labdarúgást, mégis csak Aux Armes, Allez l'OM mára!!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.22. 17:17:29

Boccantoka írta:
Barcaman1993 írta: Nem igazán látom, hogy ki állíthatná meg őket idén. Nem tudom, vmiért olyan érzésem, hogy idén meg lehet nekik a 10., ami remélhetőleg nem fog megtörténni.
Ahhoz minket is le kellesz győzniük szerintem…
Természetesen rajtunk vezet az út a döntőbe. majd meglátjuk, hogy mi fog történni. Az aktuális forma, a hazai pálya előnye dönthet és a bíró faktor (meg ugye Messi). Face to face erősebbek vagyunk, de olyan érzésem van, hogy idén behúzzák, de ne legyen igazam :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.22. 17:14:17

Kivételesen bejött a tippem, x lett. :) Ettől függetlenül a továbbjutás szerintem meg lesz, ez a Real nem fog kiesni hazai pályán, vagy legalábbis nagyon minimális esélye van az oroszoknak.

A Napolinak meg nem volt nehéz meg verni ezt a Chelseat. Kb. egy unalmas, középszerű angol középcsapat benyomását keltették. Viszont egyáltalán nem lefutott még a párharc, a Napoli nem túl rutinos, és ha az angolok észhez térnek, és nem akarják minden áron Villas-Boas alatt vágni a fát, fordíthatnak.
Egyébként hosszútávon szerintem jól járnának a portugállal. Jelenleg pocsék a helyzet, de ha marad, és nyáron hagyják építkezni sok mindent elérhet a kékekkel. Csak kérdés hogy Abramovics mennyire lesz türelmes?!

Ma: baseli meglepetés, és az Inter számára egy kedvező eredmény a tippem.

Plusz EL: Hajrá Porto! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
socio66

2012.02.22. 14:50:16

MQuC írta:Még nemvolt erős ellenfele a Realnak a BL-ben sem! Kiváncsi lennék egy olyan feltüzelt Milannal mit kezdenének, mint az Arsenal elleni. Persze ott kellett nekik az Arsenal tehetetlensége, de azért nem rossz csapat az olasz.
nem hiszem hogy játékos csapat megverhetné a madridot, elismerem hogy jól játszott a milan,de ha felveszik a kesztyűt a madrid ellen,esélyük sincs,minden poszton gyengébbek,beleértve az edzőt is.
én sokkal inkább egy bunkert játszó csapat ellen nézném meg a riválisunkat, mondjuk egy 'régi' chelsea,vagy egy tavalyelőtti inter ellen,kár hogy a mostani mezőnyből ezt senki nem fogja tudni megcsinálni ellenük.
az egyetlen csapat,akiben bízok,és remélem egy ágra kerül a madriddal,az a bayern,bár nem sorolom őket a szűk elitbe,de szerintem a hazai döntő miatt vért isznak minden meccsük előtt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.22. 14:32:55

Még nemvolt erős ellenfele a Realnak a BL-ben sem! Kiváncsi lennék egy olyan feltüzelt Milannal mit kezdenének, mint az Arsenal elleni. Persze ott kellett nekik az Arsenal tehetetlensége, de azért nem rossz csapat az olasz.
Kép
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.02.22. 14:17:32

Barcaman1993 írta: Nem igazán látom, hogy ki állíthatná meg őket idén. Nem tudom, vmiért olyan érzésem, hogy idén meg lehet nekik a 10., ami remélhetőleg nem fog megtörténni.
Ahhoz minket is le kellesz győzniük szerintem…
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.22. 13:50:08

socio66 írta:ahogy látom a napoli szépen meglovagolja a lehetőséget,hogy most visszahozhatják egy kicsit a régi idők sikereit.
az emberek meg vannak őrülve,a játékosok is tudásuk felett teljesítenek,otthon valószínűleg bárkit el tudnának most kapni,a kérdés az hogy idegenben mit tudnak ebből a mentalitásból megtartani.
tegnap a közvetítésben ha jól hallottam már arról is volt szó,hogy villas-boas egy reménytelen eredmény esetén már ezután a meccs után pakolhatott volna,gondolom akkor a bl-kiesés garantált repülőjegy lenne neki haza.
ez viszont veszélyessé teheti a chelsea-t,egy többi szempontból élet-halál meccsre még biztosan felpörögnének az öregek.
egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele,de én az évekig tartó viszálykodásunk miatt még most is összerezzennék,ha kisorsolnának egy barca-chelsea párharcot,annyi szenvedős,vért izzadós,végletekig kiélezett meccset nyomtunk velük,hogy egyszerűen nem merném leírni őket.
meg hát nem kis revánsfílingje is lenne a dolognak 2009 után..
Sztem ezt a Chelsea-t röhögve vernénk oda-vissza. Ilyen ötlettelen csapatot ritkán látni, főleg ilyen játékosokkal. A Napolinak viszont nagyon szurkolok, hogy továbbmenjenek. Ezt a csapatot tényleg nem lehet nem szeretni. Küzdenek, hajtanak és hát ez a Cavani-Lavezzi-Hamsík-Maggio 4-es, egy Gargano-Inler duóval megspékelve nem rossz egyáltalán. Remélem, hogy tovább mennek és utáni is jó sorsolásuk lesz.
A Real (gondolom sokak nagy bánatára) egy számukra nagyon jó eredményt értek el. Otthon biztos ki fogják tömni a Moszkvát, az egyedüli amit sajnálok, hogy megint ez sminkelt celeb lőtte a Real gólját. Nem igazán látom, hogy ki állíthatná meg őket idén. Nem tudom, vmiért olyan érzésem, hogy idén meg lehet nekik a 10., ami remélhetőleg nem fog megtörténni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
socio66

2012.02.22. 13:04:09

ahogy látom a napoli szépen meglovagolja a lehetőséget,hogy most visszahozhatják egy kicsit a régi idők sikereit.
az emberek meg vannak őrülve,a játékosok is tudásuk felett teljesítenek,otthon valószínűleg bárkit el tudnának most kapni,a kérdés az hogy idegenben mit tudnak ebből a mentalitásból megtartani.
tegnap a közvetítésben ha jól hallottam már arról is volt szó,hogy villas-boas egy reménytelen eredmény esetén már ezután a meccs után pakolhatott volna,gondolom akkor a bl-kiesés garantált repülőjegy lenne neki haza.
ez viszont veszélyessé teheti a chelsea-t,egy többi szempontból élet-halál meccsre még biztosan felpörögnének az öregek.
egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele,de én az évekig tartó viszálykodásunk miatt még most is összerezzennék,ha kisorsolnának egy barca-chelsea párharcot,annyi szenvedős,vért izzadós,végletekig kiélezett meccset nyomtunk velük,hogy egyszerűen nem merném leírni őket.
meg hát nem kis revánsfílingje is lenne a dolognak 2009 után..
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.22. 09:48:30

Cavani érdekes testrésszel szerzett gólt. :D

http://videa.hu/videok/sport/napoli-vs- ... 8Chwt7SVDo

A továbbjutás szerintem még nem dőlt el a 3-1 ellenére, az angoloknak van egy idegenben lőtt góljuk és a visszavágón bármi lehet. Bár nagyon kell nekik küzdeni, hogy ledolgozzák a két gólos hátrányt. Képesek rá.
Kép
Kép
Kép
Brian 20

2012.02.22. 09:47:09

A Madridos 1:1 számomra tökéletes eredmény. Arra mindenképpen jó, hogy komolyan vegyék a visszavágót és azért bennük van a boltás. Nem gondolom, hogy az orosz csapat kiejti őket, bár egy első félidős döntetlen után bármi lehet. DE úgyse lesz...ha mégis, hát akkor se lesznek álmatlan éjszakáim.

A bayern meccseket szoktam nézni, nem érzem én se olyan erősnek őket, főleg idegenben...

Chelsea-t nem írnám le, otthon nagy küzdelemben összehozhatják még a továbbjutást, így is elég gyenge az idei teljesítményül.

A Barcán kívül nem tudom ki lenne képes megállítani a Madridot, Milán? vannak jó meccseik, de a Reál ellen nekik se lesz.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.02.22. 09:40:34

Ha továbbmegy a Real, semmiképp se akarom h összekerüljünk velük. Nem azért, mert annyira erős ellenfél, mi lenneénk az egyértelmű esélyesek, de már az agyamra megy a sok Clasico. Dögunalom egy évben egy Barca-Real meccs. Remélem nyernek az oroszok. :twisted: Ha nem, akkor a Milannal se lesz senkinek könnyű dolga.
A Bayernt őszintén szólva nem sokra tartom. A német bajnokság egyáltalán nem kemény. A németeknél egy Valencia bármikor bajnok lenne, ehhez képest a Bayenr egyre messzebb az első helytől.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.22. 09:30:37

Ez a Napoli valóban ilyen erős ebben az évben, vagy most cska kifogták, hogy gyengélkedik a Chelsea is. Ez majd eldől a visszavágón.

A Madridnak ez nem jelent semmi, hogy leikszeltek. Elrontottak néhány fogadást :D De attól függetlenül simán mennek tovább.

A Milant és a Realt nem igazán lenne jó kikapni, bár a bajnoknak minden csapatot meg kell vernie. 8)
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.02.22. 09:16:09

Lyon
Napoli
AC Milan
Bayern München
Barcelona
Real Madrid
Benfica
Inter szerintem ezek lesznek a Nyolcban,Jo lenne ezek kozul egy Lyon,Napoli,Bayern,Benfica ,Inter
Barca Barca Baaarca
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.02.22. 09:11:13

nekem úgy tűnt, hogy a Madrid nem is akarta túl nyerni magát, hogy a visszavágóra legyen teltház! persze a bekapott gól nem vot a tervben.....az Oroszok támadó alakzata egyébiránt megyei II-o. szinvonalon focizott, úgyhogy 4-5 gólt kapnak a Bernabeu-ban .
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.02.22. 08:25:41

Tdavid írta:ezzel a meccsel annyit fog érni a Moszkva hogy majd elmondhassa magáról hogy otthon nem kaptak ki a Realtól.
Általában ezt eredményezi egy egyenlítő gól a hazai csapat részéről.

Napoli 8)

Gyönyörű volt, le sem lehet írni. Kár hogy Colenak volt az a gólvonalas mentése, valahogy túl kell élni Londont és meglesz a továbbjutás.

A Madrid meg nagyon ki fogja tömni a ruszkikat.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.02.22. 08:22:21

Ébredés után nem sikerült értelmezni, most már tiszta.

Kritikán aluli ez a Chelsea, rossz nézni amit összehoznak. Napolinak kell egy gól Londonban és akkor továbbmentek. Madridék meg kitömik a Moszkvát otthon, sima 4-0 lesz.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.22. 08:19:11

Charlie írta:Milan gyenge volt az utóbbi 20-25 évben?
C.
Herlius arra gondolt és azt is jelenti az, amit leírt, hogy amikor nagyon gyenge volt a Milan, akkor is felszívták magukat a bl-re. Ez nem azt jelenti, hogy mindig gyengék voltak az elmúlt 20-25 évben.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.02.22. 08:05:37

Ez egy nagyon jó eredmény a Naoplinak. Meggyőződésem h gólt fognak lőni a visszavágón is, hiszen egyszerűen röhejes sebességkülönbség van az ő javukra a cselzi védelemmel szemben. Az pedig valószínűtlen h a cselzi 3-at rúg. Egyszerűen nincs ki...
Mostmár a Napoli az esélyes!

A CSZKA-nak nagyon jól jött az utolsó pillanatos gól, így még nem dőlt el minden. Persze a Real az esélyes, de ha kapnak egy gólt, akkor nem lesz egyszerű utána feltörni az oroszokat. Érdekes visszavágó lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.02.22. 07:25:06

Milan gyenge volt az utóbbi 20-25 évben?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.02.21. 23:02:45

Game90 írta:PL-csapatok kisebb leckét kapnak a BL-ben:
1. ManUnited a legkönnyebb csoportból kiesett.
2. ManCity se élte túl a csoportkört.
3. Arsenal-t egy viszonylag gyenge Milan simán alázza.
4. Chelsea 0-1 után kap 3 gólt a Serie A-ban csak 6. Napoli-tól.

AVB szerintem nem lesz sokáig a Chelsea edzője.

Még a végén nem lesz angol csapat a legjobb 8 között...
Azért én vigyáznék azzal a "gyenge Milan" jelzővel. A Milan bármennyire is gyenge volt az utóbbi 20-25 évben, a BL-re mindig felszívták magukat. Ez a specialitásuk, ráadásul szvsz most egyáltalán nincs rossz csapatuk. Van 1-2 kiemelkedő játékosuk és egy remek edző a kispadjukon. Összesítésben még mi is csak egy góllal voltunk jobbak náluk, ami nem éppen hatalmas különbség. Nem mellesleg pedig ez az Arsenal sem az már, amit a korábbi években láttunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.02.21. 22:58:04

Game90 írta:PL-csapatok kisebb leckét kapnak a BL-ben:
1. ManUnited a legkönnyebb csoportból kiesett.
2. ManCity se élte túl a csoportkört.
3. Arsenal-t egy viszonylag gyenge Milan simán alázza.
4. Chelsea 0-1 után kap 3 gólt a Serie A-ban csak 6. Napoli-tól.

AVB szerintem nem lesz sokáig a Chelsea edzője.

Még a végén nem lesz angol csapat a legjobb 8 között...
én nem bánnám. kicsit tullihegik azt a bajnokságot, mig a többit rettentesen lehuzzák...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.02.21. 22:53:22

Azért megnéznék egy Reál-Napoli párharcot!! :D A Napoli tényleg komolyan veszi a Bl-t, és szerintem lehet keresni valójuk... Egyébként nem lepett meg a mai meccs eredménye, csak azt sajnálom, hogy nem mertem hazaira megtenni hendikeppel... :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.21. 22:46:49

PL-csapatok kisebb leckét kapnak a BL-ben:
1. ManUnited a legkönnyebb csoportból kiesett.
2. ManCity se élte túl a csoportkört.
3. Arsenal-t egy viszonylag gyenge Milan simán alázza.
4. Chelsea 0-1 után kap 3 gólt a Serie A-ban csak 6. Napoli-tól.

AVB szerintem nem lesz sokáig a Chelsea edzője.

Még a végén nem lesz angol csapat a legjobb 8 között...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21122
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.02.21. 22:44:21

mekkora írta:
mekkora írta:Vezet a chelsea Mata góljával. Hatalmas védelni hiba útán már csak el kellett lőnie a kapus mellett. Pedig reménykedtem a Napoliban... :roll:
szerk.: 1-1

szerk 2 . . 2-1
Sőt, végül 3-1 lett. Nem láttam a meccset, így nem véleményezném, de alapvetően örülök az eredménynek, remélem már be is húzza innen a továbbjutást a Napoli. De szép is lenne egy negyeddöntő angolok nélkül. 8) (persze az Arsenalnak azért örülnék ha ott lenne, csak ugye nekik már csoda kéne)
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2012.02.21. 21:31:18

mekkora írta:Vezet a chelsea Mata góljával. Hatalmas védelni hiba útán már csak el kellett lőnie a kapus mellett. Pedig reménykedtem a Napoliban... :roll:
szerk.: 1-1

szerk 2 . . 2-1
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Válasz küldése