Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 19:31:19

MessiBarca10 írta:Eszerint eladjuk Alvest és Keitát és 100 milla lesz igazolásokra...

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-1 ... okra-62393
http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=389

eszerint pedig a sporthirado.hu rajta van a tiltott oldalak listáján (mint látjuk, nem ok nélkül), amit mindenkinek a figyelmébe ajánlok a jövőre való tekintettel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.02. 19:20:10

TÖRÖLVE
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiBarca10 2012.05.02. 19:38:25-kor.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 19:06:42

Hát ebbe látok realitást, lehet csak kacsa, de ha így van akkor tényleg kell Thiago Silva

http://www.hatharom.hu/article/6092ce-f ... edhez?eb=2
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.02. 16:42:19

Elmundodeportivo tett fel egy videót az általam lejjebb írásban említett Étiene Capoue-ről. Őt is beletették a "kalapba" Thiago Silva és Javi Martinez mellé.

Délelőtt már írt róla az újság, akkor azt írták intelligens, erős, és jó a védekezése. Tudjuk jól, hogy bárkiről össze lehet vágni egy jó videót, de nekem tetszett, nem volt rossz. 9.5 millio az ára, 2015-ben jár le a szerződése.

Nálam mondjuk még mindig J. Martinez élvez prioritást aki univerzális, utána jön Romeu és Thiago Silva. Ha közülük egyik sem jönne akkor gondolkoznék el a srácon. Hétvégén ha tudom megnézem a Toulouse meccsét meglátom mit tud :D

Másik amit olvastam mind az elmundon mind pedig a sport.es honlapján, hogy Sir Alex vissza akarja vinni Piqué-t.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.02. 15:36:52

ab1daL írta:Meg még ha el is engednénk Alvest, ki a búbánat lenne a jobb bekk? Montoya, a totál rutintalan ifi? Puyol 35 évesen? Vagy akkor vegyünk jobbhátvédet is 25-ért? Nem lehet elengedni Alvest sehova.


Montoya azért szerintem ügyesen megoldaná a pozíciót, bár túl nagy a kockázat az ő játszatásában. Úgy lenne a legésszerűbb, hogy a köv. szezonban Montoya jóval több lehetőséget kapjon s akkor majd jövő nyáron végleg átveheti a stafétabotot a braziltól.
Zozzy 5 írta:no meg azt se felejtsük el azért, hogy nyilván messi egyedül is penge, de a jobb kezéből egy jelentős darabot vágnánk le alves eladásával.


Valóban ez a legnyomósabb érv Alves maradása mellett. Rengeteg gólpasszal és kiváló indítással kínálja meg Messit.
Visca El Barca írta:én szívem szerint hoznék egy klasszikus 9-est
Ezzel én is egyetértek. Nálam meg az a klasszikus 9-es Llorente(Fernando) lenne. Kiválóan fejel (lenne kit keressen Alves a beadásaival), precíz a játéka. Említettétek, hogy Ibra volt a lehető legerősebb, legjobb középcsatár s nem vitte itt sokra. Llorente sokkal alázatosabb, úgy látom, elfogadja Tito utasításait biztosan. Henryhoz hasonló, aki vérbeli középcsatár, mégis kiválóan teljesített szélen is.
més que un club
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.02. 13:55:58

Meg még ha el is engednénk Alvest, ki a búbánat lenne a jobb bekk? Montoya, a totál rutintalan ifi? Puyol 35 évesen? Vagy akkor vegyünk jobbhátvédet is 25-ért? Nem lehet elengedni Alvest sehova.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7405
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.02. 13:48:16

Az Alves dolgot nem igazán értem. Montoya tényleg nagyon ígéretes, de egyelőre első számú jobb-bek-ként nem számítanék rák. Dani pedig olyan-amilyen, de a világ legjobbja a posztján, a 3-4-3-ba pedig a legtökéletesebb. Sokan felhozzák a beadásait és van is benne igazság, de nem tudom ki lenne az a „rutinos" védő a padon aki azokat a háromszögeket és egyérintőket meg tudná csinálni, ami nagy erősségünk. Örüljünk hogy van egy ilyen játékosunk és nem kell 40-50 millát kiadni egy szélső védőért. (ami nem is nagyon van a piacon)

Thiago pedig folyamatosan javul, ha kezd egy kicsit benőni a feje lágya tökéletes lesz oda.
Ha pedig középcsatár, minek kellene Llorrente, mikor van egy Villánk, aki középen sztem jobb teljesítményt tud lehozni, mint a b..szk. Az egyetlen különbség a fejelés, de többet vesztenénk azzal, mint nyernénk.
Nem akarok visszautalgatni Ibrára, de nála jobb játékost középre lehetetlen lett volna hozni + még területe is több lett volna és nem csak a természete miatt fürdött be szvsz.
Még nem tudom mit fog csinálni Tito, de elképzelhető, hogy párszor belöki az Alexis-Villa-Messi triót.
Forca Barca!!!!
Avatar
Katalány
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.04.01. 15:02:36

2012.05.02. 13:25:48

Zozzy 5 írta:
no meg azt se felejtsük el azért, hogy nyilván messi egyedül is penge, de a jobb kezéből egy jelentős darabot vágnánk le alves eladásával.
Maximálisan egyetértek, nagyon jól működnek ők ketten, maximálisan értik egymást.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.02. 12:41:32

visca el barca írta: jobboldali védelem: alves... ha fizetnek érte 30 milliót mehet Isten hírével. nekem elegem van a sehova nem tartó beadásaiból, meg a galaxisba kilőtt bombáival. montoyát csak egy pár meccsen láthattunk, de sztem igenis meggyőző volt. ha alves elmegy, akkor simán lehetne első számú jobb bekk, viszont akkor kell mögé vki a padra. egy rutinos jatékosnak örülnék
azért szerintem ezt gondold át. az utóbbi időben én már a "sehova nem mennek a beadásai" dolgot érvénytelen sablonnak érzem, igenis szereztünk fontos gólokat az oldalról bejövő labdáiból. egyébként meg hozzáteszem, hogy 170 cm-es emberekhez elől nem olyan könnyű odanyesni a zsugát és nem is érzem úgy, hogy azt a futómennyiséget, kreativitást és nem utolsó sorban szívós védekezést el szabadna löknie a Barcelonának csak azért, mert esetleg találunk egy játékost, aki jobban ad be, meg van egy ifink a B-be, aki eddig egész jó volt...30 millió meg vicc szerintem, lahm-mal karöltve a világ legjobb szélső védője. már mindenkiért 40 felett kérnek, aki csinál néha vmi különlegeset.
szerintem ha ennyire a beadásokon ércelődünk, akkor inkább abidalt lehet elővenni, mert az ő labdái tényleg teljesen vakok. nem bántásként mondom, főleg, hogy beteg, meg örülnék is ha tudna még maradni, de ha beadásokról van szó...

no meg azt se felejtsük el azért, hogy nyilván messi egyedül is penge, de a jobb kezéből egy jelentős darabot vágnánk le alves eladásával.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.02. 12:21:25

sztem olyan iszonyatosan nagy gond semelyik poszton nincs. ennek ellenére vhol egy kis vérfrissítés ráférne a csapatra. erősíteni mindenhol lehetne, de kérdés megéri e több 10 millióért akár a kezdbe, akár a padra igazolni.

baloldali védő: nekem adrianoval semmi bajom, sztem egy átlagos szintet bőven hozott, de lehet alba gyerek tényleg jobb lenne. abidalrol nem tudom miért nincs semmi hír, jo lenne tudni h visszatér-e. ha igen, akkor a balhátvéd poszt továbbra is jó adriano-abidal kettőssel. és akkor még muniesáról nem is beszéltem. a 3 ember közül vmelyik már csak jo, nem hinném h kell még egy 4. balvédő is.

középső védő: puyol-masche-piqué-fontas. utobbi serult volt sokáig, kitudja mik a tervei titonak vele. puyol korosodik, kontráknál hátrányban van, de fejelni, helyezkedni, irányitani még mindig tud. mascherano, leszámítva a hulye golt amit a cselzi vagy a real ellen kaptunk miatta (elkezdte puyolt fogni), sztem a legnagyobb meglepetés volt idén. iszonyat mi munkát végzett, el lehet olvasni a topicját, hogy mennyien gratuláltak neki. az, hogy néha (ld. fentebbi példa) hibázott, bárkinek benne van a játékában. piquének sztem a sok tagadás ellenére biztos volt vmi afférja peppel, remélem jövőre visszatér az a piqué akit mi megszerettünk. a legnagyobb bajom az volt idén a tengellyel, hogy hol 3 hol 4 védő játszott, ráadásul belül is forgott állandóan a 2 ember, sztem nem volt zsinorban 3 olyan meccs, ahol ua. a két ember kezdett volna...

jobboldali védelem: alves... ha fizetnek érte 30 milliót mehet Isten hírével. nekem elegem van a sehova nem tartó beadásaiból, meg a galaxisba kilőtt bombáival. montoyát csak egy pár meccsen láthattunk, de sztem igenis meggyőző volt. ha alves elmegy, akkor simán lehetne első számú jobb bekk, viszont akkor kell mögé vki a padra. egy rutinos jatékosnak örülnék

"védekező kp" itt még mindig busquets a no1., kérdés, hogy mi lesz keitával. ha marad akkor okés ha nem akkor két lehetőség van. vagy idehozzák helyére javi martinezt, vagy vesznek egy középső védőt, és mascherano visszajön eredeti helyére. nekem amugy masche jobban tetszik védőként, igy inkább a javi martinezes verziot támogatom.

"kp többi része" a legagyobb szívfájdalmam, hogy xavin egyre inkább látszik h kezd fáradni. még mindig ő a passzkirály, de a mezonyben vhogy keveseb munkát végez. itt ugye 2 posztra 4 ember van, xavin kivul ini, fabregas, thiago. iniesta elég sokat bajlodik kisebb nagyobb séruléssel, jo lenne ha a köv szezonban egészséges lenne. fabregas meg, hát, hagyjuk, "tanuló év" volt ez neki. tavaszra teljesen kifingott. érdekes, hogy ősszel, kötetlen poszton játszott, lőtte is a golokat, tavasszal megkötötték neki a kezét, vissza is esett a teljesitmenye. thiagot én nehezen tudom megitélni, hol brillirozik, hol semmit sem csinál. ha köv pár meccsen kezd, csak az őjátékát fog nézni. sokkal kiegyensulyozottabnak kellene lennie. azért remelem mindenki belátja, ha xavi és iniesta nincs egyszerre pályán, semmi nem olyan gördülékeny.

csatársor: nem kell játékos. illetve kellene, de még messi középen fossa magából a golokat addig felesleges. igazából egy jó 9-es elférne, de messi miatt uis szélre kerülne, és meghalna (eto'o, henry, ibra, villa). szélre meg annyian vannak mint a szemét, oda már nem kell játékos. villa, afellay, sancho, pedro. a két kisgyereknek megköszönném a részvételt, egyikben sem látok tul nagy potenciált a jövőre nézve. kb arra jók, hogy 5-0-nál bejöjjenek 10 percre. de hogy bl elodonton, meg classicon kezdjenek... itt leginkább az kérdés, hogy villa, meg afellay mit tud felmutatni a sérülésük után. hja, még vmi . remélem tito elfeljti majd ezt a jatszassuk csatárként iniestat, adrianot, fabregas féle hulyeségeket...

ah, kész is a háboru és béke. :D

egy szó mint száz: ha abidal "megy" akkor alba, ha keita megy, akkor javi martinez, és én szívem szerint hoznék egy klasszikus 9-est
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.05.02. 12:11:15

tökéletesen egyet értek. az hogy Messi egyedül 60 gólokat rugdos, nem azt jelenti, hogy nem kell középcsatár.. nekem sokkal jobban tetszett az 3as elől, amikor még Henry, Etoo & Messi rugdosták felváltva a gólokat.. persze más idők járnak, de akkor is kell egy középcsatár!
Llorrente megfelel.
És Villa mégis milyen poszton játszott?? Ha már megvettük, akkor néha ő is játszhatna középen!! Nem kell ahhoz egy Llorrente 30-40 millióért... :roll: Jobb szélre kéne valaki, bár ha Pedro formába lendül akkor nem lesz gond!! :wink: Szerintem most nem a csatárkérdés a létfontosságú. :D Védő kell!!! Javi Martinez kellene inkább Llorrente helyett... :P
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.05.02. 11:51:14

Fernando írta:Nem lehet komoly csapatok ellen középcsatárral játszani. Szerintem azzal nincs kész egy támadó részleg, hogy van 4-5 szélső meg egy középcsatár akit a szélen játszatunk. Nem értem mi bajotok Llorentével. Szerintem jelenleg Soldadoval együtt a legjobb spanyol csatár. Folyamatosan fejlődik, erős fejjel, erős mindkét lábával, agresszív, gyors és remekül lát a pályán. Aki nézett idén Bilbao meccseket az láthatta. Egyedüli érv ami ellene szólhat, hogy 27 éves, de szerintem az annyira nem vészes. Remekül megállná a helyét a taktikánkban, bővülne a repertoár. Sokban hasonlít a Bilbao stílusa a miénkhez.
tökéletesen egyet értek. az hogy Messi egyedül 60 gólokat rugdos, nem azt jelenti, hogy nem kell középcsatár.. nekem sokkal jobban tetszett az 3as elől, amikor még Henry, Etoo & Messi rugdosták felváltva a gólokat.. persze más idők járnak, de akkor is kell egy középcsatár!
Llorrente megfelel.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.05.02. 11:45:40

Nem lehet komoly csapatok ellen középcsatárral játszani. Szerintem azzal nincs kész egy támadó részleg, hogy van 4-5 szélső meg egy középcsatár akit a szélen játszatunk. Nem értem mi bajotok Llorentével. Szerintem jelenleg Soldadoval együtt a legjobb spanyol csatár. Folyamatosan fejlődik, erős fejjel, erős mindkét lábával, agresszív, gyors és remekül lát a pályán. Aki nézett idén Bilbao meccseket az láthatta. Egyedüli érv ami ellene szólhat, hogy 27 éves, de szerintem az annyira nem vészes. Remekül megállná a helyét a taktikánkban, bővülne a repertoár. Sokban hasonlít a Bilbao stílusa a miénkhez.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.02. 11:30:52

Nem hosszu, csak ennyi tinivel nem lehet világverő csapatot csinálni. Tudják ezt szerencsére Barceleónában is.
Fecó
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7405
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.02. 11:17:43

Nem nagyon akarok FIFA-zni, egyelőre a velünk szóba hozott/saját emberkékről néhány szót.
Hátvédek közül sztem Alves biztos marad, legalább még egy évig, ami nagyon kellene, mert Montoya nagyon tehetséges és én is benne látom a jövőt, de egyelőre nem lehetne vele végignyomni a szezont pótolni nem igazán lehet. (talán Puyol, de nagyon vészmegoldás) Balosra Jordi tökéletes és ha a pletykák fele igaz több, mint esélyes, hogy itt köt ki. Középre egyedül T. Silva, rebesgetik, hogy Ibra maradék árát is belevennék Keita mellé, akkor pedig egyértelmű, de ez nagyon messze van még. Muniesa sztem még maradhatna a B-nél, kell neki a folyamatos játék, egy-egy meccsre fel lehetne hozni, de még nagyon fiatal. És akkor még nem tudni mi lesz Fontas-szal.

Kp-n Keita helyett Javi Martinez jolly-joker lehetne, de Oriol-t is vissza lehetne hozni, sokat fejlődött Angliában + ott van még JDS, erre a posztra egyelőre sztem nem kellene költeni, max Javi Martinez ha nem jön hátvéd.

Csatárposzton vagy egy nagy durranás kellene, de ilyenről max. Neymart említették. (én még mindig Hulk-ot látnám legszívesebben, de még szó se volt róla szóval felejtős)
Ilyen Llorentéket meg hagyjuk már, vicc az egész. Sztem egy Alexis-Messi-Villa/Pedro kiegészítve Cuenca-val és Afellay-al (Tello-t most direkt nem említem) elégnek kell lenni. Idén hatalmas pechünk volt, ráadásul Alexis fejlődésében nagyon bízom és szezon elején látható volt, ha Cesc formában van nem egy elveszett ember. Egy normális alapozás sokat lendíthetne.
Bocs, ha hosszúra sikerült.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.02. 10:48:46

sjd írta:...
Konkrétan fél szezonban azzal küzdött az edző, hogy ki tudja állítani a kezdő 11-et.
Adriano, Farbregas is játszott többek között csatárt, de még talán Alves is volt hogy vészmegoldásként beugrott.
A védelemről nem is beszélve amit sjd is említett.
Aztán hogy másról már ne is beszéljek. Most van egy Abidalunk aki elég komoly műtét után van, azt sem mondhatnánk, hogy fiatal. Ki tudja mi lesz vele? Rá nem lehet építeni a csapatot.
Van egy Villank aki kiábrándító volt, lábtörés után van, nincs is posztja a csapatban ki tudja mire lesz még képes egyáltalán.
KH-ekben sem dúskálunk ahogy nincsen Alvesnek sem alternatívája és akkor ott vannak a bal oldal hiányosságai is, ami szinte nincs is a csapatnak.

Nem mondanám, hogy kész a jövő évi keret pedig még távozóból is lesz vagy 2.

Nem azért kell igazolni, hogy költsük a pénzt hanem azért, hogy meglegyen a teljes keret jövőre, ahogy idén nem volt.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.02. 10:42:43

Ezt azoknak küldeném akik Keita távozása után nem Romeut, hanem mást látnának a Mali játékos helyén.

Cikk alját kell olvasni. 23 éves a srác a bőrszíne is majdnem jó -vicceltem- végigjárta a korosztályos francia válogatottakat, de még egyszer sem láttam játszani, és őszintén megmondom eddig SOHA nem is hallottam róla. Azt írják intelligens és jó a védekezése.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.02. 10:09:27

Laza írta: ez a csapat igy van jól ahogy van...ha keita elmegy,abidal abba hadja akkor sem vennék senkit!

jön az átigazolás és mindenki az xoboxon keresgéli a játékosokat kinek van jobb szeme a focihoz ugy látom...
Látom ebben a topikban is feltűnt már a divatdrukkerezés helyi verziója ("xboxozás")...
Laza, sztem egy kicsit szállj le a magas lóról (főleg azt fejezd be, hogy minden hsz után beszúrsz valami hasonló dumát), és pl. próbáld meg először Bartra nevét leírni helyesen.

Egyébként pontról pontra véve: csatár jelenleg valóban nem kell (örülök, hogy ennyien szeretik itt Villát, de azért maradjunk a realitás talaján, egy ilyen sérülés után egyáltalán nem "biztos, hogy jó formában fog visszatérni). Viszont biztosra veszem, hogy itt lesz távozó. Két emberünk is súlyos sérülésből tért vissza, lehet h télen már mind2ről tudni fogjuk, hogy használhatatlan. És akkor még csatlakozhat hozzájuk Pedro, valamint Cuencáról és Telloról sem tudjuk, mennyi potenciál van bennük, lehet h Jeffren pályafutását fogják követni. Szóval én a 3 posztra 2 tutibiztosan használható embert tudok mondani, viszont a nagy létszám kellő merítési lehetőséget ad, de azért egy távozó esetén biztos hoznék valakit (elsősorban inkább egy Sanchez-típusú játékost)

Védők közül megláthattuk, mennyi használható emberünk van, konkrétan emlékszem olyan meccsre, ahol 3 védővel álltunk ki, és nem volt cserénk erre a posztra! De persze ha Abidal abbahagyja, akkor vágjunk neki (a valószínűleg egyébként is távozó) Adriano-val, mint egyetlen balhátvéddel a szezonnak....
Puyol khv poszton nem számolnám fix kezdőnek, főleg a kora és sérülékenysége miatt, úgyhogy van oda két stabil emberünk, meg a fiatalok, akik közül ki tudja, melyik lesz az új Busquets és melyik az új Jeffren... (arról nem beszélve, hogy Fontásnak is elég komoly sérülése van). Ráadásul Adriano lelépése esetén Muniesával balhátvédként számolunk, szóval egyedül Bartrát mondanám lehetséges opciónak középhátvédként, ez így meg még mindig hazárdjáték.

Ha emlékeztek, év elején is nagy viták voltak azon, hogy minek a középpályára ennyi ember (Fabregas padozni fog, Thaigo meg egy percet sem fog játszani). De szerintem ez a szezon bebizonyította, hogy nem mehetünk elég biztosra cserék terén. Van egy olyan érzésem, hogy Thiago Silva érkezése esetén Bartrának is lesznek bőven játékpercei (persze ha Tito is úgy akarja, és a végén már nem Messi fog khv-t játszani), és inkább vágjunk sok emberrel a szezonnak, mint kevéssel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.02. 09:19:59

Személy szerint kíváncsian várom, hogy Robben neve felmerül-e majd a klubnál. 2013-ig van szerződése a bajorokkal, és állítólag nagyon ellentétes a viszony közte és Ribery között...
Egyelőre a sajtó nem hozott le még semmit.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.02. 09:15:10

Laza írta:
Capon írta:Laza én sem vagyok nagy igazolgatós és különben is PS-em van úgyhogy az Xbox-ot kikérem magamnak.
akkor minek eröltetitek??
minden posztra van 3ember....de ti meg vennétek még 70milláért 2játékost...mi van veletek?
Érzésem szerint nem biztos hogy a Villa-Pedro duó közül mindkettő ott lesz szezonkezdetnél. Ami nem feltétlen lenne baj elnézve az idei góltermésüket és teljesítményüket.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.05.02. 09:00:04

fanbarca írta:
Messa írta:Egyébként kíváncsi leszek hogy a jelenlegi csapatból ki fogja bejelenteni így Pep távozása után hogy menne. Szerintem lesz ilyen, Alvest simán el tudom képzelni.
Engem sem lepne meg Alves távozása. Sőt, bizonyos mértékben örülnék is neki. Valahogy mostanában nincs ott a pályán, szétszórt, nem elég figyelmes. Vinné is a Mahacskala és a City is. Montoya szépen megoldaná.

Llorente a csatársorba? Szerintem kiváló igazolás lenne. Magas, jól fejelő játékos. Okos focival, és precíz játékkal. Ő a mi emberünk.

Én is elnézném az ausztriai (?) Alabat, meggyőzött a játéka a Real ellen, sokszor megkavarta a védőket. Alba sem rossz, mindkettővel megbékélnék.

Esetleges távozóknál meg lehetne említeni Pedrot és Cuencat is szerintem. Pedro mostmár sorozatosan rossz teljesítményt nyújt (kivéve a Rayo ellen) és nem lepődnék meg, ha Tito megköszönné munkáját és ajtó. Cuenca egy kérdés.
Llorente?!ottsem gólerős ahol van, és az ilyen nagy statikus emberek a Barcában tuti elbuknak.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.02. 05:57:23

Messa írta:Egyébként kíváncsi leszek hogy a jelenlegi csapatból ki fogja bejelenteni így Pep távozása után hogy menne. Szerintem lesz ilyen, Alvest simán el tudom képzelni.
Engem sem lepne meg Alves távozása. Sőt, bizonyos mértékben örülnék is neki. Valahogy mostanában nincs ott a pályán, szétszórt, nem elég figyelmes. Vinné is a Mahacskala és a City is. Montoya szépen megoldaná.

Llorente a csatársorba? Szerintem kiváló igazolás lenne. Magas, jól fejelő játékos. Okos focival, és precíz játékkal. Ő a mi emberünk.

Én is elnézném az ausztriai (?) Alabat, meggyőzött a játéka a Real ellen, sokszor megkavarta a védőket. Alba sem rossz, mindkettővel megbékélnék.

Esetleges távozóknál meg lehetne említeni Pedrot és Cuencat is szerintem. Pedro mostmár sorozatosan rossz teljesítményt nyújt (kivéve a Rayo ellen) és nem lepődnék meg, ha Tito megköszönné munkáját és ajtó. Cuenca egy kérdés.
més que un club
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.02. 03:58:46

Capon írta:Laza én sem vagyok nagy igazolgatós és különben is PS-em van úgyhogy az Xbox-ot kikérem magamnak.
akkor minek eröltetitek??
minden posztra van 3ember....de ti meg vennétek még 70milláért 2játékost...mi van veletek?
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.05.02. 03:37:41

én sokakkal ellentétben nem albát, hanem alabát látnám szívesebben.
jelenleg alba egy picival talán jobb játékos, de a kis csokiban szerintem több potenciál van.

de jordi papa fog szerintem is jönni, aminek úgyszintén nagyon örülök, mert még ő is fiatal, spanyol, technikás, és még törpe is, szóval beleillik a fizimiskája is a csapatba :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.02. 03:32:20

Laza én sem vagyok nagy igazolgatós és különben is PS-em van úgyhogy az Xbox-ot kikérem magamnak.
Válasz küldése