Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.04.14. 21:20:15

Szerintetek ha így halad kell kozepso vedot igazolni?ha folyamatosan hozza a formalyat es meg fejlodik is...engem meggyozott!+ha kevesebb lesz a serules? :o
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.11. 19:22:54

Túlzottan én sem számítottam arra, hogy kezdeni fog. Mivel fiatal még, nem hiszem, hogy ekkora tehert kéne a vállaira tenni. Jó döntés volt Adrianót játszatni. Szépen, apránként kell megszereznie a meccsrutint, a tapasztalatot, egy védőt bedobni a mélyvízbe nem mindig szerencsés eset. Ha nem jön össze valami és hibázik, rögtön gólhelyzetbe kerül az ellenfél. Amit a pályán töltött játékidőt, hasznosan és jól oldotta meg.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 16:42:14

kristop írta:lehet azért is, mert egész idényben konkrétan semmit se játszott, és teljesen tapasztalatlan ilyet szinten. simán érthető az a gondolat, hogy ne egy ilyen meccsen kezdjünk beépíteni egy fiatal srácot. ha rajta megy el, akkor se ő saját magának, se a szurkolók nem bocsátották volna meg neki. főleg miután az első meccsen is róla pattant be a labda. nem az ő hibája volt, de azt se hiszem, hogy jól esett neki.
Meg azért is, mivel a PSG gyors játékosai (Lucas, Pastore) szükség volt egy minél gyorsabb középhátvédre Piqué mellett, szerintem ezért is esett a választás Adrianóra.
kristop írta:ő az egyetlen ebből a pár éves fiatal középhátvéd vonalból, akiből kinézem, hogy aktív tagja lehet az első csapatnak. valahogy benne megvan az a plusz. innentől bajnokságban alapkezdő és meglátjuk mit tud, valószínűleg ez dönt majd mind a nyári középhátvéd igazolásról és az ő jövőjéről is.
Szerintem a nyári középhátvéd-igazolás már el van döntve (lásd: Sanllehi Dortmundban), vagy legalábbis 99%, szóval elég nagyot kellene robbantania ahhoz Bartrának, hogy dobja ezt a tervet a vezetőség.
Viszont ha tényleg jön mondjuk Hummels, akkor nem valószínű, hogy túl sok lehetőséget fog kapni Bartra, amennyiben marad: Piqué, Puyol, Hummels, Mascherano is előtte lesz a sorban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.11. 16:00:12

kristop írta:
visca el barca írta:senkit nem akarok lelombozni, de tegnap bebizonyosodott, hogy nem ő lesz a jövő embere a kh poszton. azzal h masche kiesése után inkább egy sérült balhátvédet játszatott sok mindent elmond.
szerintem ez nem jelent semmi.

simán lehet azért is, mert egész idényben konkrétan semmit se játszott, és teljesen tapasztalatlan ilyet szinten. simán érthető az a gondolat, hogy ne egy ilyen meccsen kezdjünk beépíteni egy fiatal srácot. ha rajta megy el, akkor se ő saját magának, se a szurkolók nem bocsátották volna meg neki. főleg miután az első meccsen is róla pattant be a labda. nem az ő hibája volt, de azt se hiszem, hogy jól esett neki.
Ezt teljesen adom. Megértem hogy Tito inkább a rutint részesítette előnyben. Egy ilyen fiatalnak, aki ráadásul még kevés játékperccel rendelkezik, egy ilyen fontos téttel bíró mérkőzésen könnyen megremeghet a lába, esetleg nehezen bírja el a rá nehezedő nyomást. ennek ellenére nagyon hamar felvette a meccs ritmusát és hiba nélkül hozta le, csakúgy mint a Mallorca ellen. Remélem ezt Tito is észrevette. Azért halvány reménnyel tölt el hogy inkább őt, mint Songot vagy Busit dobta be középre.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.04.11. 14:37:01

Nem volt rossz Bartra játéka. Az szerintem természetes, hogy egy ekkora csapat ellen egy Adriano kezd inkább, mint ő. A meccsrutinja sokkal nagyobb még akkor is, ha nem ez a posztja.

Kell ennek a gyereknek rengeteg meccs a kezdőben a hátralevő bajnoki meccsekre, azután könnyebb képet alkotni arról, hogy megoldás a posztra vagy sem.
Mellesleg Piqué sem nyugtat meg, főleg a PSG gólja előtt tett semmitmondó megmozdulása miatt. Megpróbált lesreállítani (vagy mi a francot csinált ott állva középen), majd, amikor látta, hogy nem jött be kényelmes kocogásba kezdett a többiek után.
Volt egy kameraállás a visszajátszás során, ami a kapu mögül mutatta a gólt. Na, attól kaptam idegbajt Piquét látva.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.11. 12:05:33

visca el barca írta:senkit nem akarok lelombozni, de tegnap bebizonyosodott, hogy nem ő lesz a jövő embere a kh poszton. azzal h masche kiesése után inkább egy sérült balhátvédet játszatott sok mindent elmond.
szerintem ez nem jelent semmi.

simán lehet azért is, mert egész idényben konkrétan semmit se játszott, és teljesen tapasztalatlan ilyet szinten. simán érthető az a gondolat, hogy ne egy ilyen meccsen kezdjünk beépíteni egy fiatal srácot. ha rajta megy el, akkor se ő saját magának, se a szurkolók nem bocsátották volna meg neki. főleg miután az első meccsen is róla pattant be a labda. nem az ő hibája volt, de azt se hiszem, hogy jól esett neki.

sőt, itt a fórumon is a legtöbben valami busquets, song, adriano, (abidal) megoldásban gondolkodtak, pedig a legtöbben azért bírják ezt a srácot.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 11:58:25

visca el barca írta: ..pedig sztem bőven van kraft a gyerekben és piquével ellehetnének egy jó 6-7 évet a kh poszton. abszolut jo páros lennének, piqué jol fejel erős, barta meg fürge.
És idővel erősebb is lenne, eddig szimpi, én is többet játszatnám. :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.11. 11:47:05

senkit nem akarok lelombozni, de tegnap bebizonyosodott, hogy nem ő lesz a jövő embere a kh poszton. azzal h masche kiesése után inkább egy sérült balhátvédet játszatott sok mindent elmond.

pedig sztem bőven van kraft a gyerekben és piquével ellehetnének egy jó 6-7 évet a kh poszton. abszolut jo páros lennének, piqué jol fejel erős, barta meg fürge.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 11:38:05

Annak én is örülnék. Igazából azért nem értem, mert Piquével sm vagyunk sokkal erősebbek, mint nélküle, ergó lazán játszhatna Bartra. Önbizalmának jót tenne, Adrianonál mindenképp jobb szerintem. Neki ez a posztja, Adriano, ha szigorúan vesszük, nem is védő, és ez a tegnapi mozgásaiból is látszik.
Kép
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.04.11. 11:12:57

Szerintem még Abidal is fog az ő kárára játszani idén. Igazából azt el tudnám képzelni, hogy ők ketten hozzák le felváltva, és egymást (vagy Piquét) cserélve a bajnokságot Piqué társaként. Ez jó kacifántos mondat lett, de értitek :D
Kép
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 09:58:20

kristop írta:ő az egyetlen ebből a pár éves fiatal középhátvéd vonalból, akiből kinézem, hogy aktív tagja lehet az első csapatnak. valahogy benne megvan az a plusz. innentől bajnokságban alapkezdő és meglátjuk mit tud, valószínűleg ez dönt majd mind a nyári középhátvéd igazolásról és az ő jövőjéről is.
Én is szurkolok neki nagyon,és örülök is,hogy végre kap lehetsőget nem ugy mint eddig.Bajnokságba nagyrészt nálam is kezdő lenne már mindig,de úgyse lesz az!Tito nem fog ilyeneket kockáztatni ezt lehet látni!Csak ha nincs más csak ő(mint most,hogy se Puyol,se Mascherano meg Adriano se!mert láthatjuk,hogy még ő is előtte van ott, hiába nem 100%-os,amire ráis fáztunk tegnap),vagy már megnyertük a bajnokságot!Bár ne nekem legyen igazam és kezdjen nagy részt,de láthatni,hogy nem bízik benne!Ugy ahogy Songban sem!Mintha csak a "gála kezdővel" merne kiállni mindig,csak ha kidől valaki akkor rak mást a helyére.

+ Bár ezt nem ide kéne.De ami a legjobban idegesít mostmár Tito-éknál,hogy sose cserélnek addig amíg nem ég a ház!Sokszor a vak is látja,hogy hol kéne cserélni,de ő sose cserél,csak ha már baj van,vagy már a 80.perc körül vagyunk.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.11. 08:45:13

ő az egyetlen ebből a pár éves fiatal középhátvéd vonalból, akiből kinézem, hogy aktív tagja lehet az első csapatnak. valahogy benne megvan az a plusz. innentől bajnokságban alapkezdő és meglátjuk mit tud, valószínűleg ez dönt majd mind a nyári középhátvéd igazolásról és az ő jövőjéről is.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 08:27:31

Nekem meggyőző volt a játéka. Bár nem tudom, lehet ez a mai "gyerekek" sajátossága, hogy nem látszanak izmosnak :lol: , de ettől függetlenül magabiztos volt, azt is megkockáztatom, hogy sokszor magabiztosabb, mint mostanában Piqué
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 08:23:09

Csak nem lobbiztam hiába, muchas gracias, miihii mester. :D
lui1698 írta:Fél óra hibátlanul?
Kijjazavarane'? :mrgreen:

Azért remélem, hogy a maradék részében a szezonnak, kap még lehetőséget a gyerek.
Mondtam én már korábban is, hogy Bartra lesz a mi Varane-unk. :mrgreen:

Szerintem fog még játszani bőven Puyol és Mascherano sérülése miatt, az lehetetlen, hogy a Piqué-Song párossal nyomjuk végig az egész hátralévő szezont. :D Lehet, hogy az elődöntő meccsein nem őt fogja favorizálni Tito, de a köztes bajnokikon valószínűnek tartom, hogy rendszeresen lehetőséget fog kapni.
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.10. 23:44:19

Van benne tehétség, csak játéklehetőségre van szüksége. A bajnokságban játszania kell, magas szintekre fejlődhet. Nekem nagyon szimpatikus játékos!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.04.10. 23:10:44

Ha így játszik akkor nem is kell védőt igazolni. Nagyon jól játszott összeségbe a védelem legaktívabb tagja volt(?), Örülnék neki, ha egy új saját nevelés lesz a keretben, nem törik meg a sorozat.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.10. 23:07:51

Fél óra hibátlanul?
Kijjazavarane'? :mrgreen:

Azért remélem, hogy a maradék részében a szezonnak, kap még lehetőséget a gyerek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.04.10. 22:56:59

Nagyon boldog vagyok, hogy hiba nélkül hozta a meccset. Jó kis védő válhat belőle, ha rendszeresen kap játéklehetőséget. Vasárnap a Zaragoza ellen mindenképpen a kezdőben lenne.

Visca Marc!
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.10. 22:47:40

Szépen, magabiztosan lehozta ezt a félórát ma. Dicséret illeti. Ha jól fejlődik, kezdő védőjátékos lehet belőle.
Sok szerencsét neki.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.10. 21:34:17

Sajna elég egyértelmű jelzés felé, hogy még ilyenkor sem kap lehetőséget. Persze első a klub érdeke.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.10. 20:57:14

Mivel mostanában többet játszhat, így lehet róla a saját topicjában is kommentálni ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2013.05.06. 10:26:39-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt