Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.24. 22:57:21

Nagyszerű érzékkel nyilatkoztál papuska :D a két német csapat gyorsan lőtt is 8-at a két meccsen,lehet,hogy ez még mindig az a játék? :D

Bár jó lenne,ha legalább mi visszavágnánk :roll:
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.04.24. 16:06:03

culinho írta:Hát lehet én másik meccset néztem, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy rajta ment volna el. Sokat fejelt, csúszott, mentett. Kevés volt középen, mert Bartrának sok volt ez a feladat és a két szélen is rendre megvertek minket. A középpályán sokszor átszaladtak, úgy meg Puyollal is nehezen oldottuk volna meg.
Egyébként feleslegesnek is érzem egyenként boncolgatni a játékosokat, mert csapatként volt borzalom, mint ahogy az egész tavaszunk és az idény összes (kivéve Milan visszavágó) komoly meccsén betliztünk.
Természetesen, igazad van, hogy felesleges boncolgatni egyenként a játékosokat, mert mindenki 0 volt tegnap.Nekem csak egy éve szúrja nagyon a szemem Piqué alibi focija, aki csak azért, hogy ne legyen Shakira nagyival otthon, játszik itt egy picit, ami néha szánalmas. Ne hasonlítsuk Puyihoz, neki szive van és agya, Piqué-ból, na ez picit hiányzik, Ő csak játszik. Nézdd vissza még egyszer a meccset..láthatod, hogy Piqué, a háttérból nézi az egészet, mint én Robert De Niro-t, a Scorsese filmjein.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.04.24. 15:53:02

Hát lehet én másik meccset néztem, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy rajta ment volna el. Sokat fejelt, csúszott, mentett. Kevés volt középen, mert Bartrának sok volt ez a feladat és a két szélen is rendre megvertek minket. A középpályán sokszor átszaladtak, úgy meg Puyollal is nehezen oldottuk volna meg.
Egyébként feleslegesnek is érzem egyenként boncolgatni a játékosokat, mert csapatként volt borzalom, mint ahogy az egész tavaszunk és az idény összes (kivéve Milan visszavágó) komoly meccsén betliztünk.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.04.24. 15:50:02

Bogeecy írta:Ezt már két hónapja is leírtam, de sok ász felhasználó (Yaya és társai) lehurrogtak. Amikor a sok sebből vérző Milán elkente a szánkat, aztán egy hét alatt 2 szer a Margit, leírtam, hogy miért nem pihentetik, vagy adják el Pique apucit, aki mióta a vén rinyával összejött sem agya sem energiája sincs a fociban. De kaptam akkor, hogy miért bántom Shakira nagymamát? Nem tehet róla! A kiscsávó amióta a nagyival van, nem semmi 0, csak hiba hiba hátán a Barcában, és a válogatottban is.
Tehetségük van hozzá. Pár hete a Mallorca meccs után írtam egy erős hangvételű kommentet, amiben kifejtettem, hogy kik és miért milliomos semmirekellők. Olyan lincshangulat alakult ki, hogy van pofám őszinte lenni, hogy két röhögőgörcs között nem tudtam, hogy merre fussak. :) Nem telt el kb. 3 nap, hogy azon emberek egy részétől - a többitől nem olvastam - tök ugyanazt kapjam vissza, mint amit én írtam, csak más köntösben. Ugyanúgy leírták Sanchezre, Pedrora és Fabregasra, hogy bohócok, de engem könnyebb volt előzetesen elküldeni a halál háta mögé. Így kell a szájból tomport csinálni jó gyorsan. Úgyhogy ilyeneken ne lepődj meg, vannak azért jó srácok itt, de óvakodj néhány fórumertől. :)

Cesc ugyanaz, mint Piqué. Már csak egy kép kellene róluk, ahogy kézenfogva ugrálnak a plázában és a Starbucksból egy kép, ahogy a kávénak nem nevezett löttyökket isszák redőnyös napszemüvegben. Miért nem tudnék meglepődni egyiken sem, ha tényleg így lenne... Nem tudom, hogy Puyol vagy Xavi miért nem rendezik a pofájukat, elég nagy dózisú fejmosás szükséges lenne már. Avagy viszlát, ahogy Te is írtad.
Football, bloody hell. /SAF/
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.04.24. 15:16:38

Tegnap is, majdnem minden gólban benne volt, csak szivószálas Frizz-t kellett volna a kezébe adni, napszemcsit a kopasz ügyvéd fejére, és a popsi alá egy összecsukható széket, hogy kényelmesen nézze, amint bevágják a fürge Bayernesek a labdát. Ahogy nyaklott nyekkent, mint a svájci bicska, na az sokat elárult, tegnap, a hozzá sem állásából!
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.04.24. 15:12:38

Ahogy jött Shakira, úgy ment el a tehetség. ... feláll, ész leáll. Szerintem tök egyértelmű az egész. Azóta nem az igazi. Azóta hiába is csodát várni tőle. Igazi celeb lett a kiskrapek, a futball már csak egy nagyon jól jövedelmező hobbi neki. Soha nem lesz Puyolnak még a tornacucc-vivője sem, az alázat és a komolyság ott kiveszik az egészből, amikor zuhany utáni első dolga twitteren meg facebookon lógatni a kolbászt...

Ezt már két hónapja is leírtam, de sok ász felhasználó (Yaya és társai) lehurrogtak. Amikor a sok sebből vérző Milán elkente a szánkat, aztán egy hét alatt 2 szer a Margit, leírtam, hogy miért nem pihentetik, vagy adják el Pique apucit, aki mióta a vén rinyával összejött sem agya sem energiája sincs a fociban. De kaptam akkor, hogy miért bántom Shakira nagymamát? Nem tehet róla! A kiscsávó amióta a nagyival van, nem semmi 0, csak hiba hiba hátán a Barcában, és a válogatottban is.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.04.24. 15:08:02

Sok dologban egyetértek az előttem szólókkal. Igazából most értettem meg csak igazán, mi lehetett az oka annak a sajtó által tavaly megszellőztetett vélt/valós konfliktusnak Peppel. Az a celeb (utálom ezt a szót is, de manapság ez a helyes megfogalmazás) életmód, ami jellemzi őt teljesen alkalmatlanná teszi arra, hogy Puyol méltó utódja legyen.
Nekem leginkább az tünik fel, hogy az öreg eltorzult arccal, összeszorított foggal küzd, csúszik-mászik, ellentétben Piqué mesterrel, akin sokszor csak gúnyos, önelégült vigyort látok.
Soha nem lesz ilyen mentalitással a védelemnek sem a vezére, nemhogy az egész csapaté.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.04.24. 14:44:53

Rinku írta:Ahogy jött Shakira, úgy ment el a tehetség. ... feláll, ész leáll. Szerintem tök egyértelmű az egész. Azóta nem az igazi. Azóta hiába is csodát várni tőle. Igazi celeb lett a kiskrapek, a futball már csak egy nagyon jól jövedelmező hobbi neki. Soha nem lesz Puyolnak még a tornacucc-vivője sem, az alázat és a komolyság ott kiveszik az egészből, amikor zuhany utáni első dolga twitteren meg facebookon lógatni a kolbászt...
Ezzel nagyon egyet értek. A tavalyi szezonja is rémes volt, idén még azt is alulmúlja. Az EB-n jól mondjuk jobban játszok, de ez engem kicsit sem vigasztal. A celeb viselkedés miatt pedig különösen antipatikus számomra.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.04.23. 17:42:40

Rinku írta:Ahogy jött Shakira, úgy ment el a tehetség. ... feláll, ész leáll. Szerintem tök egyértelmű az egész. Azóta nem az igazi. Azóta hiába is csodát várni tőle. Igazi celeb lett a kiskrapek, a futball már csak egy nagyon jól jövedelmező hobbi neki. Soha nem lesz Puyolnak még a tornacucc-vivője sem, az alázat és a komolyság ott kiveszik az egészből, amikor zuhany utáni első dolga twitteren meg facebookon lógatni a kolbászt...
Inkább úgy fogalmaznék, mióta kiesett mellőle Puyi azóta nem az igazi. Piqué Puyol mellett elég jól megélt, de mióta neki kéne a védelem középpontjának lenni azóta esett vissza a teljesítménye. Ahogy egyre kevesebbet bír majd Puyi úgy lesz szerintem mindenki egyre kevésbé elégedett Piquével.
Piquére nem lehet rábízni a védelem irányítását neki Puyol, Milito típusú társ kell, hogy elemében legyen.
Ugyan ez igaz Mascherano is!
A lényeg, hogy nehogy vegyünk egy belső védőt véletlenül se inkább Songot nevezzük ki annak és vegyünk még egy vkp-t biztos ami biztos.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.04.23. 15:38:39

Ahogy jött Shakira, úgy ment el a tehetség. ... feláll, ész leáll. Szerintem tök egyértelmű az egész. Azóta nem az igazi. Azóta hiába is csodát várni tőle. Igazi celeb lett a kiskrapek, a futball már csak egy nagyon jól jövedelmező hobbi neki. Soha nem lesz Puyolnak még a tornacucc-vivője sem, az alázat és a komolyság ott kiveszik az egészből, amikor zuhany utáni első dolga twitteren meg facebookon lógatni a kolbászt...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.23. 15:27:36

Mezner2 írta:A hátsó alakzatunkat tekintve benne van a legnagyobb bizodalmam,és mégis tőle félek a legjobban,elképesztően kiegyensúlyozatlan mióta nincs mellette a kapitány,még saját elmondása szerint is mindig kell mellé valaki aki az orrára koppint mert hajlamos a kajlálkodásra,és az elkalandozásra !
Pedig ma este nagy szükség lesz rá, hogy egybefogja a védelmet, de én is kételkedem benne, hogy ez sikerülni fog. Ha a 08/09-es formáját hozná, akkor egy cseppet sem aggódnék, de így necces lesz. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.04.22. 22:26:26

Összeségében azért első éve ill tavasza után többet vártam. Második éve is brutálisan erős volt azóta viszont teljesen kiegyensúlyozatlan.
Az elején minden támadóból céronáldóval az élen szánalomtengert csinált utóbbi években viszont inkább belőle szoktak.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.22. 22:05:26

A hátsó alakzatunkat tekintve benne van a legnagyobb bizodalmam,és mégis tőle félek a legjobban,elképesztően kiegyensúlyozatlan mióta nincs mellette a kapitány,még saját elmondása szerint is mindig kell mellé valaki aki az orrára koppint mert hajlamos a kajlálkodásra,és az elkalandozásra !
A szélső védőink legfontosabb feladata az lesz,hogy bármi áron megakadályozzák,hogy a robbery duó mehessen rá lendületből,mert akkor ott 90%,hogy vége a dalnak,mintha a Sinkanszent versenyeztetnék a Tokaj expresszel :lol: Rutinból normál esetben sztem simán letudna szedni akárkit,de idén nála nem nagyon van olyan,hogy normális eset,úgyhogy nem szabad hagyni,hogy vigyék rá a labdát a szélvész szélsők!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.09. 20:10:50

Holnap 50. BL-meccsén fog pályára lépni minden bizonnyal. :)
If Piqué participates in the match on Wednesday, he will become the seventh FC Barcelona player to feature in at least 50 Champions League games.

Xavi 134
Puyol 119
Valdés 101
Iniesta 86
Messi 77
Alves 52
Piqué 49
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.06. 18:46:34

Spanyol lapok egy esetleges Piqué büntetésről is cikkeznek...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.27. 08:42:17

Wolfy11 írta:Mind 2 gólt róla kaptuk, nagyon össze kell kapnia magát mert ez nem állapot.
Az első gól -vagyis a 11-es- az érthető, az az övé volt. De a másodiknál abból jött a kontra -azon kívül, hogy felment a támadással-, hogy Messi elpasszolta a labdát, és átfutottak rajtunk... Oké, hogy fent volt, és vissza kellett volna érnie, ám így is Puyol,Alves és Alba ott volt Ronaldora és Di Mariara.
Kép
Bogeecy
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.20. 07:29:23
Tartózkodási hely: Mikor hol

2013.02.27. 07:13:06

Bogeecy
Kapd már össze magad! Nem az oviban vagy hogy ilyen stílusban kelljen írnod. Nem mondhatni hogy mostanában hasznosan játszana de azért ezt a stílust hanyagold. Shakira miről tehet? Gondolkozz ha tudsz!

Miért? Te az oviban így szoktál írni, hogy ennyire tudod,hogy ma, milyen stílusban írnak az oviban? Te, én már nem tudom, mert volt már vagy 45 éve, hogy ilyen intézményeket látogattam, de úgy látom, Te elég jól emlékszel még erre.

Olvasni, olvasni kell, és nemcsak itt.
Amit írnak a lapok, hogy mióta megismerte a bővérű Kolumbiait, dekoncentrált, nincs annyi energiája, szaladgál a pályán, keresztbe kasul, mint pók a falon, és a legtöbb gólban, amit kapunk, főszerepet játszik. A reklamálásai, ami miatt, megkapja a sárgáit, aztán agy nélkül egy rossz becsúszás, és mehet zuhanyozni, ami miatt, már ő is készül a legek közé, aki a legrövidebb időn belül, a legtöbb pirosat kapta a Barcában.
Sajnálom, ha sértette az önérzetedet. Egyébként nekem is volt 16 évesen ennyivel idősebb csajom, pár hónapig, mint Tanítónéni..., meséljek róla, sokszor be sem mentem a suliba, mert menni nem bírtam...
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2013.02.27. 01:23:45

Bogeecy
Kapd már össze magad! Nem az oviban vagy hogy ilyen stílusban kelljen írnod. Nem mondhatni hogy mostanában hasznosan játszana de azért ezt a stílust hanyagold. Shakira miről tehet? Gondolkozz ha tudsz!
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.02.26. 23:48:34

Mind 2 gólt róla kaptuk, nagyon össze kell kapnia magát mert ez nem állapot.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2013.02.17. 19:18:46

Egész nap erről kerestem videókat, de nem találtam(a tiéd sem az igazi). Valaki ráakadt egy nagyon konkrét felvételre, amit meg is osztana itt? :)
Sajnos a rasszizmusos, megélhetési rettegős történetekről millió videót lehet találni, de egy ekkora hatású, élettörténetet befolyásoló felvételt úgy kell felkutatni a neten is...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.17. 17:38:28

Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.11. 13:28:34

Castiel írta:
Slither írta:Kép
Milan Pique elso meccse. :)
Csak óvatosan lehet hogy Wenger is valahol a közelben van. :D
Vagy Terry... :D
Apropó, Pique gyermeke napra pontosan 9 hónappal később született, mint a Barca-Chelsea BL elődöntő visszavágó napja...Terry-t az első félidőben kiállították.






:mrgreen:
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.11. 13:18:27

Slither írta:Kép
Milan Pique elso meccse. :)
Csak óvatosan lehet hogy Wenger is valahol a közelben van. :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.02.11. 12:46:53

Kép
Milan Pique elso meccse. :)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.05. 19:38:20

Soldado egy pillanatig nem tudta, hol van: http://www.youtube.com/watch?v=cLc7VkbI-dY
Biztos Busquetstől tanulta Gerry. :D
Válasz küldése