Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.09.17. 12:05:30

Mezner2 írta:A címvédő Bayern München hazai pályán, a CSZKA Moszkva ellen rajtol, a nyitány előtt Pep Guardiolának pedig kellemetlen kérdésekre is válaszolnia kellett. A trénert szembesítették a Hannover elleni bajnoki (2-0) után kapott kritikákkal, amely a szenvedélyt hiányolta a játékosokból.

– Hozzá kell szoknom, hogy a feletteseim nyilvánosan kritizálhatnak akár engem is, ezzel nincs gond. Spanyolországban egyébként ez nem lenne lehetséges. Barcelonában annak idején hat évre aláírhattam volna, de új kihívásokat kerestem – szögezte le a tréner.

Érdekes, már ilyen hamar kikezdik őt, van egy olyan érzésem, hogy nem fogja kitölteni a szerződésében szereplő 4(?) évet... VÁRUNK VISSZA PEP, de jó is lenne :oops:
Hát hogyne... Jó helyen van ott, én nagyon nem várom vissza. Pár év után elmegy pihenni 1 évet :lol: Remélem addig be volt jelentve a munkanélkülibe és fél után küldték neki a papírt, hogy irány segédmunkára...
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.17. 10:38:40

A címvédő Bayern München hazai pályán, a CSZKA Moszkva ellen rajtol, a nyitány előtt Pep Guardiolának pedig kellemetlen kérdésekre is válaszolnia kellett. A trénert szembesítették a Hannover elleni bajnoki (2-0) után kapott kritikákkal, amely a szenvedélyt hiányolta a játékosokból.

– Hozzá kell szoknom, hogy a feletteseim nyilvánosan kritizálhatnak akár engem is, ezzel nincs gond. Spanyolországban egyébként ez nem lenne lehetséges. Barcelonában annak idején hat évre aláírhattam volna, de új kihívásokat kerestem – szögezte le a tréner.

Érdekes, már ilyen hamar kikezdik őt, van egy olyan érzésem, hogy nem fogja kitölteni a szerződésében szereplő 4(?) évet... VÁRUNK VISSZA PEP, de jó is lenne :oops:
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.08.26. 14:27:53

Pep elég rendesen beleélte magát... :D

http://www.youtube.com/watch?v=Wj0X4w4j ... e=youtu.be
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.17. 17:05:34

A média szokásos fekáliakeveréséről van szó, semmi több. Ilyet Pep akkor se nyilatkozna, ha fegyvert szegeznének a fejéhez. Tudja nagyon jól, hogy melyik csapatnál lett világklasszis edző, ha a Barçánál nem tölti el itt a sikereket hozó éveit, akkor még a mostani csapata sem veszi meg! Erről ennyit. Szerintem örök hálával tartozhat a Barcelonának. Amúgy meg Spanyol Kupát, Ligát és BL-t nyert első szezonjában, szóval annyira nem akadozhatott a gépezet!
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.08.16. 23:19:21

amikor itt melózott, akkor a madriddal kapcsolatban is abszolút konszolidáltan nyilatkozgatott, majd pont a barcának fog beszólogatni...
még akkor sem tudom róla elképzelni ezt, ha nem teljesen volt zökkenőmentes a lefordulása, ahogy egy-két szituból érezhető volt a nyáron.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2013.08.16. 21:15:26

Deus írta:Nah, itt az ido elinditani egy kis lavinat:

http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/16 ... no_a_barca


Nah, ez mar eros volt tole...
Ha ezt nemetul probalta elmondani, akkor csak a Joisten tudja, mit akart valojaban. :lol:
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.16. 20:08:56

Deus írta:Nah, itt az ido elinditani egy kis lavinat:

http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/16 ... no_a_barca


Nah, ez mar eros volt tole...
Mielőtt még elindulna az a lavina...Ki tudja, hogy mennyire lett elferdítve ez a nyilatkozat is, mint ahogy már volt jó néhány példa ilyenre. Nem tartom kizártnak, hogy 1-2 napon belül jön egy cáfolat, miszerint nem is nyilatkozott ilyesmit Pep, vagy éppen nem egészen így.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.08.16. 20:05:14

Jó lenne, ha szó szerint is lehetne olvasni mit mondott. Ha csak annyit, hogy a Bayern játékosai hamarabb megértették a stílust, mint az itteniek akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne ezzel az interjúval.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.08.16. 19:57:08

Nah, itt az ido elinditani egy kis lavinat:

http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/16 ... no_a_barca


Nah, ez mar eros volt tole...
KépKép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.08.01. 10:59:28

KépKép
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2013.07.28. 15:58:28

Nem volt sérült, de ezen ne vitatkozzunk már, mert Te ezzel a névvel nem kicsit vagy elfogult. Nem akarok Pep felett pálcát törni, de rossz volt nézni ezt a Bayern-t. Mintha Barca-t láttam volna, ötlettelen lassú labdajáratás, semmi dinamika a védelem meg egy vicc.Én csak azt akarom mondani, hogy ez a Bayern nem tudja azt a játékot játszani, mint a Barcelona.
Alcantara írta:
krampusz írta:Tudom, de hatalmas hibát fog elkövetni ha továbbra is ezt a középpályát akarja játszatni!!!! Thiago-Kroos, az egy vicc. T. sose tudott védekezni és nem is fog a flemga stilusa miatt, tegnap is eladott egy labdát és meg is lett 3. gól. Ha nem nyúl bele csapatba, hanem azt játszatja velük, amit nem is olyan régen még csináltak, akkor sanszos. hogy nem ez lett volna a vége. De majd meglátjuk. Mindenesetre egy Schweinsteiger-t nem kezdetni és Martinezt pedig padon hagyni, több mint luxus.
Az eladott labdát már elsütötted egyszer a Thiago topicban is, felesleges becsmérelni kétszer, két helyen. A focitörténelem során sok más nagy játékos is adott el labdát, amiből gól lett. Persze ez jó indok, hogy lehessen azonnal szidni, gúnyolni egy játékost.

Guardiola bízik benne, játszatja, akkor is, ha néhány fórumozónak ez nem tetszik.

A kispadon való luxusról csak annyit, nézz utána: Javi Martinez sérült volt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.28. 15:47:02

én csak most nézem az eredményt, meg a kezdőt, tiszta vicc. komolyan 5 támadó középpályással fog játszani? még csak klasszikus kp ssem volt fenn, nem hogy vkp...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.28. 15:43:25

krampusz írta:Tudom, de hatalmas hibát fog elkövetni ha továbbra is ezt a középpályát akarja játszatni!!!! Thiago-Kroos, az egy vicc. T. sose tudott védekezni és nem is fog a flemga stilusa miatt, tegnap is eladott egy labdát és meg is lett 3. gól. Ha nem nyúl bele csapatba, hanem azt játszatja velük, amit nem is olyan régen még csináltak, akkor sanszos. hogy nem ez lett volna a vége. De majd meglátjuk. Mindenesetre egy Schweinsteiger-t nem kezdetni és Martinezt pedig padon hagyni, több mint luxus.
Az eladott labdát már elsütötted egyszer a Thiago topicban is, felesleges becsmérelni kétszer, két helyen. A focitörténelem során sok más nagy játékos is adott el labdát, amiből gól lett. Persze ez jó indok, hogy lehessen azonnal szidni, gúnyolni egy játékost.

Guardiola bízik benne, játszatja, akkor is, ha néhány fórumozónak ez nem tetszik.

A kispadon való luxusról csak annyit, nézz utána: Javi Martinez sérült volt.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2013.07.28. 15:31:14

Tudom, de hatalmas hibát fog elkövetni ha továbbra is ezt a középpályát akarja játszatni!!!! Thiago-Kroos, az egy vicc. T. sose tudott védekezni és nem is fog a flemga stilusa miatt, tegnap is eladott egy labdát és meg is lett 3. gól. Ha nem nyúl bele csapatba, hanem azt játszatja velük, amit nem is olyan régen még csináltak, akkor sanszos. hogy nem ez lett volna a vége. De majd meglátjuk. Mindenesetre egy Schweinsteiger-t nem kezdetni és Martinezt pedig padon hagyni, több mint luxus.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.07.28. 15:21:34

krampusz írta:Hatalmas arc :lol: :lol: :lol: :lol: : "Pep jól néz ki, jól öltözött, és van egy tökéletes csapata. Mégis, mi baj lehet?” – értékelt Heynckes a ZDF-nek.(Borussia Dortmund–Bayern München 4–2 )"
Ehhez annyi kiegészítés, h közvetlenül a meccs előtt Kloppot kérdezték Guardioláról a pálya szélén, és ő mondta többek között, h Pep jól néz ki. Jupp már csak erre utalt vissza a stúdióban.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2013.07.28. 15:04:24

Hatalmas arc :lol: :lol: :lol: :lol: : "Pep jól néz ki, jól öltözött, és van egy tökéletes csapata. Mégis, mi baj lehet?” – értékelt Heynckes a ZDF-nek.(Borussia Dortmund–Bayern München 4–2 )"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.25. 00:06:45

A szívem szakadt meg ma ahogy láttam a pályán dirigálni.
Thiago detto..
Azthiszem idéntől komolyan követem a Bayern meccseket is, biztos hogy lenyűgöző focit kaphatunk majd onnan. Onnan is, remélem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.07.20. 16:45:15

Valahogy nem tudom elképzelni Guardioláról, hogy nem volt képes meglátogatni...
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2013.07.20. 16:24:09

Nagyon remélem,hogy felhívta Tito-t.... ha már a médiában is olyan sok ember megszólalt tegnap óta.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.16. 16:29:01

Sanama írta:Tito mit niylatkozott, azt nem látom sehol?!
Íme:
"Guardiola kijelentése nagyon meglepett engem. Két napot voltam New Yorkban és úgy érezte, hogy jobb, ha nem találkozunk. Ez az én barátom, amikor szükségem lett volna az operációmkor. Ezután megkezdődött a kezelésem, és két hónapig voltam ott és, hogy nem találkoztunk, nem rajtam múlt. Egyedül voltam ott, mint barát többet vártam tőle. Tudják nagyon jól, hogy én nem szeretek személyes dolgokról beszélni, csak a sportról. Senkiről nem gondolom a vezetőségben, hogy felhasználnák az én betegségem. A családommal együtt mi mindannyian nagyon jól érezzük magunkat a klubnál, maximálisan segítenek mindenben. Én mindenkivel szemben elkötelezett vagyok, aki a klubnál dolgozik." - nyilatkozta Tito Vilanova.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.16. 16:28:45

Sanama írta:Tito mit niylatkozott, azt nem látom sehol?!
A sport.es hozott le egy nyilatkozatot. Szerintem erre gondolt.

"Guardiola kijelentése nagyon meglepett engem. Két napot voltam New Yorkban és úgy érezte, hogy jobb, ha nem találkozunk. Ez az én barátom, amikor szükségem lett volna az operációmkor. Ezután megkezdődött a kezelésem, és két hónapig voltam ott és, hogy nem találkoztunk, nem rajtam múlt. Egyedül voltam ott, mint barát többet vártam tőle. Tudják nagyon jól, hogy én nem szeretek személyes dolgokról beszélni, csak a sportról. Senkiről nem gondolom a vezetőségben, hogy felhasználnák az én betegségem. A családommal együtt mi mindannyian nagyon jól érezzük magunkat a klubnál, maximálisan segítenek mindenben. Én mindenkivel szemben elkötelezett vagyok, aki a klubnál dolgozik." - nyilatkozta Tito Vilanova.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.16. 16:21:16

Tito mit niylatkozott, azt nem látom sehol?!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.16. 16:14:18

Az a legrosszabb az egészben, h immáron minden érintett fél hozzátette a magáét, most, h kiegészült Tito-val is dolog, ezek után majd jönnek a játékosok, akiket a média tuti nem fog kihagyni az egészből. Pedig nem h még nagyobbra nem kéne fújni, hanem inkább mielőbb véget kéne vetni a civakodásnak, legalábbis a sajtóban mindenképp.

Mondjuk pont azért nem lehet egy egyszerű történet és sok vélt vagy valós sérelmet hordoz magában, mivel éppen Pep kezdte el a történetet, akiről azért azt leszűrhettük, h nem az a nagy megmondóember, miután Jo5é cinkelődésének sem ült fel anno. Most mégis szót emelt és ez nálam egy fontos tényező, olyan értelemben, h éppen emiatt is egy kicsit neki hiszek jobban. Ha még neki is kiborult a bilije... Meg am is elég furcsa dolgok történnek a klubnál mióta Rosell van jelen. Eddig nem kaptak nagyobb érdeklődést az ilyen dolgok, mert elvonták a figyelmet az eredmények és a csapat. Viszont nem lehet véletlen, h kezdésnek kakaskodtak Laportával, feljelentéssel karöltve, aztán lényegében megszégyenítette Cruyff-ot, amiért elvette tőle a tiszteletbeli rangot (amivel aztán semmivel sem volt több vagy kevesebb, inkább csak gesztus értékű volt) és érezni lehetett Pep távozása kapcsán is, h nem annyira kerek az a sztori.

Na mindegy, remélem mielőbb befejezik a szájkaraktét, nem ránk vall az ilyesmi...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.16. 11:29:57

Számomra olyan volt ez a nyilatkozat Pep-től, mintha nem is ő lenne. Kicsit olyan, mintha Cruyff stílusa és mondatai lennének - talán nem is véletlen a hasonlóság...

Egyébként tudja valaki, hogy konkrétan mire gondolt a "Tito-ügy" kapcsán? Mert nem emlékszem ilyen jellegű hírre vagy nyilatkozatra a klub részéről - ami persze, nem jelenti azt, hogy ne történt volna ilyesmi.
Mindenesetre remélem, most a Rosell-válasszal vége lett a sárdobálásnak.

Akik Laportát védik: nem kell félteni az öreget, ő is megtette / megteszi a magáét ebben a gyermeteg háborúban Rosell-lel. Ez az egyik rossz dolog, ha egy klubnak nincs konkrét tulajdonosa (ugyanakkor sokkal több a pozitívum).
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.16. 11:21:43

culinho írta:Egyetértek zsoltfree-vel. Nézzük szétbontva emberenként kikkel veszett össze:
1./ Johan C. mind játékosként, mind edzőként egy ikon, nem véletlen, hogy mindenki elmondja, hogy a jelenlegi szisztéma alapjaitő rakta le. 20 éve volt edző, azért ez nem akármi. Laporta tiszteletbeli elnöknek nevezte ki, ami nem jár pénzzel, ez egy elismerés egy főhajtás volt a Klub részéről a munkássága előtt. Jött Rosell és a holland kénytelen volt a titkárságon leadni a plecsnit. Hát ennél nagyobb szembeköpést nehéz elképzelni. Itt jött az első repedés a "több, mint egy klub" szlogenen.

2./ Amit ugye Laporta talált ki, az ő elnökségét fémjelezte. Visszautalt vele a Franco korszakra, ahol az ellenálló Katalónia a sporton keresztül vette fel a kesztyűt az állami pénzen összevásárolt madridi fehérekkel szemben. Utalt vele az Unicefre, arra az egyedi és rendkívül emberséges gesztusra, ahol egy egyedülállóan reklámnélküli mezre feltettek egy lógót, aminek hordásáért a Barcelona fizet a segélyszervezetnek.
Laporta emelt minket ki. Előtte egyszer sikerült a BEK győzelem, de hol voltunk a Madridhoz képest. Trófeák tekintetében egyedül a spanyol kupában álltuk a versenyt. Pénzügyileg rendbetette a Klubot, csökkentette a játékosok béreit, új korszakos csapatot épített, először Rijkarddal, majd bátra és ügyesen nyúlt Pephez. A végén tán túl sok sangriát ivott, több anyagilag érthetetlen igazolást csinált, de a sikerek fényében belefért.Rosell megvádolta a Klub eladósításával, könyvelési csalással. Mégse lett belőle rendőrségi ügy, mért?

3./Pepről csak annyit, hogy egy átalakított kerettel, melynek a magja nem változott, egy szétesett csapattal csodát művelt és akkora trófea hamozásra kezdett, amit top klub nem művelt európában soha. Mindezt hihetetlen eleganciával és szerénységgel. Nem vette fel a kesztyűt Mourinhoval sem (csak a végén) és még ő intette meg Rosellt, hogy ne dobálja a sarat vissza.

Csak bízni tudok benne, hogy Laporta visszatér és hozza Pepet is. Most is jó csapatunk van még, de a cél jövőre nem a Bl megnyerése lesz, hanem az elődöntő. Remélem tévedek.
Igen, még Johann-t ki is hagytam, de ha nagyon megnézném az elmúlt 5-10 évet biztos találnánk még ilyeneket. SAJNOS.
Válasz küldése