Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.09.14. 12:35:37

Stalkyard írta:Igazából a vidékhez képest tényleg kicsinak tűnik a város, de ez csak azért van, mert a többi terület is irtózatosan nagy. Itt van pár gif, meg kép, hogy érzékeltessem a valós méreteket:

http://i.imgur.com/CybzA1r.gif" target="_blank

http://www.youtube.com/watch?v=lWr4EAZ9taw" target="_blank

Nem, az utcák száma miatt tűnik kicsinek a város. Pont a linkek miatt kérdeztem amit, ezeket én is láttam, és rohadtul úgy tűnik, hogy hasraütésszerűen vannak belőve az arányok. Még a gif talán, bár nekem az is túlzó, de a videó hatalmas kamunak tűnik, ahogy egész Liberty City ráférne legalább kétszer csak Los Santosra. Közben ha az utcákat nézed, nagyjából annyi van, mint LC középső területén.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.13. 22:36:29

Első benyomások:
A grafika szép, bár az én tv-m gagyi, majd a plazmán megnézzük, hogy mennyivel lett jobb.
A játékmenet szokásos, az irányítás is kb. ugyanaz.

Sajnos a 3 karakter közül a szerecsenfiúval kezdjük a fősztorit, és nekem már az első 5 percben elegem lett a sok "nigga'"-ból meg "mothafucka"-ból.
Viszont egész jól néz ki ez a karakterváltogatás, és ahogy néztem csak 69 küldetés van a játékban...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.09.13. 17:26:39

barca99 írta:
Aki hétvégén hozzájut, esetleg leírhatná, hogy maga Los Santos városa mekkora, önmagában azért nem tűnik túl nagynak.
Igazából a vidékhez képest tényleg kicsinak tűnik a város, de ez csak azért van, mert a többi terület is irtózatosan nagy. Itt van pár gif, meg kép, hogy érzékeltessem a valós méreteket:

http://i.imgur.com/CybzA1r.gif" target="_blank

http://www.youtube.com/watch?v=lWr4EAZ9taw" target="_blank
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.13. 15:04:40

Imáink meghallgattattak vala!

Ahogy a térképet nézem a város tényleg nem olyan nagy a természethez képest, na de lehet, hogy a természet 6x akkora, mint az egész San Andreas :D

Hát nem fogok a hétvégén unatkozni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.09.13. 13:17:55

A "szerencsések" már játszhatnak vele délután. :) Nagyjából én is így vagyok vele egyébként, nem igazán szoktam már játszani, de a GTA 5 elé biztosan leülök.

Aki hétvégén hozzájut, esetleg leírhatná, hogy maga Los Santos városa mekkora, önmagában azért nem tűnik túl nagynak.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.12. 22:07:59

Torrenten mindíg fennvan jóval hamarabb, szerintem legkésőbb vasárnap már nyomathatjuk :D
Mivel multizni nem tudok, ezért inkább a Codot várom, meg az új AC-t amitől semmit nem várok a baromi unalmas 3 után...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.09.12. 20:57:33

Ha minden igaz jövő héten már kijön a GTA5 addig kibírjátok :)
Én várok vele még vagy fél évet hogy lejjebb menjen az ára majd, PS-re nem lehet letölteni...
szerk.: nálam most a Battlefield 4 a várós
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.12. 20:43:34

Hát nyáron kitoltam a Far Cry 3-t az odavert, most meg hogy teljen már az idő tolom az új Splinter Cellt, de amúgy én is inkább film/sorozatnézéshez kapcsolom már csak be a boxot.

Én is frissítem az oldalt percenként, hogy fennvan-e. Remélem azért még a hétvégén neki tudok esni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.09.12. 20:36:20

davi10 írta:Nem tartom magam kockának, de nem tudok már várni, amíg kijön a GTA 5 :D

Hihetetlen jó lesz :D
Nagyjából fél éve jó ha kétszer bekapcsoltam az xboxot, de a GTA 5-nél számolom a napokat! Szóval nem vagy egyedül. :D Hatalmas lesz. Egyszerűen már alig bírom magam türtőztetni ( naponta 3x felnézek magra, hogy fent van-e :mrgreen: ).
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.12. 20:02:18

Nem tartom magam kockának, de nem tudok már várni, amíg kijön a GTA 5 :D

Hihetetlen jó lesz :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.31. 08:11:50

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy letöltöttem a Diablo 3-at. 13GB, collectors edition, megy is meg minden, viszont 1 bizonyos küldetés után valami update-t ajánl fel, ami persze fizetős.

Én úgy tudom, hogy már PS3-ra és Xbox-ra is kijött az offline verzió, amit simán végig tudsz játszani, de természetesen battlenet nélkül. Létezik, hogy 12GBért egy demo-t töltöttem le vagy valamit még csinálnom kellene a játékkal? Esetleg valaki tud egy olyan oldalt, ahol az offline full játékot le tudom szedni?

Köszönöm!
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.08.16. 11:15:22

Nem tudom hallottatok-e róla nekem is csak most jutott a fülembe, de óriási akciók vannak az EA-nál.

https://www.humblebundle.com/

5 dollárért tied 7! egész játék köztük a Battlefield 3.(ha azt nem akarod 1 dollárért tied a többi)
Csak egy Origin acc kell hozzá.hajrá hajrá és várlak benneteket a Battlefield multijában:)
Forca Barca
Alexis Sanchez7
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.02.17. 18:37:07

2013.08.14. 10:00:46

sziasztok,valaki tudna segíteni az Nba2k13-hoz cd keyt szerezni?
nem találok sehol semmit..
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.12. 16:06:05

Szerintem is PS4.
Nem tudom mi igaz belőle, de mintha azt olvastam volna, hogy több játék is fog megjelenni rá mint boxra.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.08.11. 23:00:09

Barca_10 írta: OFF: szeretnék új konzolt vásárolni. Xbox 360-om van, de már 5 éves, csoda, h eddig is húzta. szóval szerintetek Xbox One vagy PS4?
PS4! Mivel nem kell hozzá kötelezően Kinect ( ami egy baromság szerintem alapból is) sokkal olcsóbb, ráadásul jóval felhasználóbarátabb lesz összességében, mint az új Xbox, itt Magyarországon meg pláne.

A GTA V-öt meg hihetetlenül várom, gyakorlatilag ezért az egy játékért tartom meg az Xboxomat.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2013.08.11. 21:14:25

Barca_10 írta:OFF: szeretnék új konzolt vásárolni. Xbox 360-om van, de már 5 éves, csoda, h eddig is húzta. szóval szerintetek Xbox One vagy PS4?
Nem akarok vitát elindítani ezzel, de rohadt nagy xbox-osként mondom, hpgy PS4! Árban is jobb, kihasználtságban is, mivel gondolom Mo-n laksz, ráadásul előbb is lesz kapható nálunk. :) Egyébként én is várom az új GTA-t, az új FIFA-val, de főleg az új F1-el együtt. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2013.08.11. 20:27:46

rajtam kívül van olyan ember aki várja az új GTA-t? már előrendeltem, és ahogy észrevettem visszatér picit a San Andreas világába, gondolok itt a jóval több pénzköltési lehetőségre, ingatlanok vásárlására, az egyből teljesen bejárható szabad területre.

nekem nagyon bejön ez a bankrablásos téma. meg az is, h el lehet költeni a pénzed. a 4-ből ezt nagyon hiányoltam, h végigvittem a játékot, volt kb 700 ezer dollárom és nem tudtam mire költeni.

sztorija jónak tűnik, grafika csodálatos, és ami a legjobban megfogott az az, h a bankrablások előtt nekünk kell megszervezni mindent. nagyon tuti lesz (vis remélem :D )



OFF: szeretnék új konzolt vásárolni. Xbox 360-om van, de már 5 éves, csoda, h eddig is húzta. szóval szerintetek Xbox One vagy PS4?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.08.09. 20:07:43

Ronaldinho&Barca írta:Tom Raiderből melyik verziót érdemes leszedni, amelyik nem fagy ki? Leszedtem a Survivor kiadást, de állandóan befagy, pedig lejjebb vettem a felbontást, mondjuk eddig is maxon ment. Valaki tud esetleg megoldást? :?
Ott valószínűleg nem a játék hibádzik.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.08.09. 19:14:02

Játszik valaki a MotoGP 2013-mal? Egyszerűen nem találom benne az időmérőt és elég idegesítő mindig utolsóként indulni :(
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.08.05. 12:43:29

Tom Raiderből melyik verziót érdemes leszedni, amelyik nem fagy ki? Leszedtem a Survivor kiadást, de állandóan befagy, pedig lejjebb vettem a felbontást, mondjuk eddig is maxon ment. Valaki tud esetleg megoldást? :?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.08. 13:12:38

Na leért az MK-m (pc változat) de valamiért különböző időkben(tehát nem mindig uganott) kifagy... az mitől lehet? (van aki a 2008-as vcredistet tartja felelősnek, illetve visualcc-t)
Egyébként a 9 gigás változatom van, és ebben benne vannak a kieg.karakterek amiket geridoss említett x-box változatban?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2013.07.08. 12:02:03

csabooo írta:
Gerard3Piqué írta:Játszik itt valaki World of Tanks-al ?
Aki igen és nincs klánja , vagy csak nincs megelégedve vele akkor szívesen látjuk az Elit Kommandóban !

Aki még nem játszik : Ez egy free-to-play játék , 15 vs 15 fős tankcsapatok játszanak egymás ellen 15 perces csatákban .A játék a második világháborúban játszódik. A tankok 10 szintre vannak sorolva. A játék kezdésekor mindenki kap 6 tankot . A hat nemzet tankját : Kínai, Brit, Amerikai, Német, Francia és szovjet.A játék kezdésekor ajánlatos végigcsinálni az oktatómódot, amely megtanít játszani és ellát szabad tapasztalati ponttal és kredittel.Bár egyből tudsz fejlődni a szabad xp miatt , de ajánlott tier 1-es tankokkal játszani, azért hogy érezd hogy miről van szó.
A játékban megtalálható tankokat 5 kategóriába lehet sorolni : Light(könnyű,scouter), Medium(közepes), Heavy(nehéz), Tank Destroyer(páncél vadász) Artilllery (arty, tüzérség).
Általános jellemzők , kivétel mindig van ( 5-ös szint felett éleződik ki)
Light: kicsi tank, vékony páncélzat, gyenge löveg, nagy sebesség, kevés élet.Felderítés a feladata.
Heavy: nagy felépítésű, erős páncél, erős löveg, lassú, sok élet.Tartós tűzerő.
Medium: a könnyű és a nehéz tankok között van a mutatója.A nehéz tankok támogatására szolgál.
TD:erős löveg , erős frontpáncél, átlagos élet.
Arty:nekik van a legjobb lövegük, páncél nagyon gyenge, élet kevés.Csendes gyilkos, felső nézetből látja a pályát és úgy lő az ellenfélre.

Arra kell törekedni hogy elpusztítsátok az összes ellenséges tankot vagy elfoglaljátok a bázist. Pénzt és tapasztalati pontot olyan teljesítményekért kapod mint , ellenséges tank sebzése, ellenséges tank felderítése valamint kilövése.
Tankot úgy tudsz venni ha meg van rá a megfelelő xp és pénz. Az xp-t ha felhasználod valamilyen modul (motor, löveg, torony, rádió, lánctalp) vagy tank kifejlesztésére akkor elveszik.
Minden megszerzett tapasztalat arra a tankra vonatkozik amivel megszerzed, kivéve a szabad xp-t amely a csatában szerzett xp 5 %-a.
A játékban dolog nagyon fontos ,a páncél vastagsága(mm), a löveg pácélátütési képessége(mm), a löveg sebzése (hp) és a tank élete (hp).
A játékot innen töltheted le: www.worldoftank.eu
Remélem nem a falnak írtam és van aki kedvet kap egy kis játékhoz :)[/url]
Én már rég ki akartam próbálni, de mindig közbejött valami, vagy épp máson játszodtam. Érdekelne hogy ez olyan játék, amit ha el kezdessz ajánlatos nem befejezni, vagy elég ha mittudom hetente fellépsz párszor ? AKtivitás kell vagy nem feltétlen muszáj ?
Aktivitás abszolút nem muszáj csak ha fejlődni akarsz minél gyorsabban. Szerintem kezd el bátran aztán meglátod hogy tetszik ;)
Pl.: egy nap aktív játék után el lehet jutni 3-4-es szintre ha ügyes vagy.
Ha bármi kérdésed van, keress nyugodtan
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.05. 22:01:33

soadroli írta:Ez az új Mortal Kombat elég zsír. Csak a kombót nem sikerül soha megcsinálni, csak ha összevissza nyomok mindent :mrgreen:
(Ha XBOX-ról van szó: ) Van hozzá kiegészítő, a Komplete Edition is, amiben négy új karakter van (többek között Freddie Krueger), + Boss DLC, amiben a három főellenség karakterét kapjuk meg, hogy lehessen velük is gyepálni egymást :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.05. 21:52:04

soadroli írta:Ez az új Mortal Kombat elég zsír. Csak a kombót nem sikerül soha megcsinálni, csak ha összevissza nyomok mindent :mrgreen:
Jön le nekem is... Kíváncsi vok rá :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.07.05. 20:06:20

Gerard3Piqué írta:Játszik itt valaki World of Tanks-al ?
Aki igen és nincs klánja , vagy csak nincs megelégedve vele akkor szívesen látjuk az Elit Kommandóban !

Aki még nem játszik : Ez egy free-to-play játék , 15 vs 15 fős tankcsapatok játszanak egymás ellen 15 perces csatákban .A játék a második világháborúban játszódik. A tankok 10 szintre vannak sorolva. A játék kezdésekor mindenki kap 6 tankot . A hat nemzet tankját : Kínai, Brit, Amerikai, Német, Francia és szovjet.A játék kezdésekor ajánlatos végigcsinálni az oktatómódot, amely megtanít játszani és ellát szabad tapasztalati ponttal és kredittel.Bár egyből tudsz fejlődni a szabad xp miatt , de ajánlott tier 1-es tankokkal játszani, azért hogy érezd hogy miről van szó.
A játékban megtalálható tankokat 5 kategóriába lehet sorolni : Light(könnyű,scouter), Medium(közepes), Heavy(nehéz), Tank Destroyer(páncél vadász) Artilllery (arty, tüzérség).
Általános jellemzők , kivétel mindig van ( 5-ös szint felett éleződik ki)
Light: kicsi tank, vékony páncélzat, gyenge löveg, nagy sebesség, kevés élet.Felderítés a feladata.
Heavy: nagy felépítésű, erős páncél, erős löveg, lassú, sok élet.Tartós tűzerő.
Medium: a könnyű és a nehéz tankok között van a mutatója.A nehéz tankok támogatására szolgál.
TD:erős löveg , erős frontpáncél, átlagos élet.
Arty:nekik van a legjobb lövegük, páncél nagyon gyenge, élet kevés.Csendes gyilkos, felső nézetből látja a pályát és úgy lő az ellenfélre.

Arra kell törekedni hogy elpusztítsátok az összes ellenséges tankot vagy elfoglaljátok a bázist. Pénzt és tapasztalati pontot olyan teljesítményekért kapod mint , ellenséges tank sebzése, ellenséges tank felderítése valamint kilövése.
Tankot úgy tudsz venni ha meg van rá a megfelelő xp és pénz. Az xp-t ha felhasználod valamilyen modul (motor, löveg, torony, rádió, lánctalp) vagy tank kifejlesztésére akkor elveszik.
Minden megszerzett tapasztalat arra a tankra vonatkozik amivel megszerzed, kivéve a szabad xp-t amely a csatában szerzett xp 5 %-a.
A játékban dolog nagyon fontos ,a páncél vastagsága(mm), a löveg pácélátütési képessége(mm), a löveg sebzése (hp) és a tank élete (hp).
A játékot innen töltheted le: www.worldoftank.eu
Remélem nem a falnak írtam és van aki kedvet kap egy kis játékhoz :)[/url]
Én már rég ki akartam próbálni, de mindig közbejött valami, vagy épp máson játszodtam. Érdekelne hogy ez olyan játék, amit ha el kezdessz ajánlatos nem befejezni, vagy elég ha mittudom hetente fellépsz párszor ? AKtivitás kell vagy nem feltétlen muszáj ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Válasz küldése