David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.02.17. 21:18:49

There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.03. 20:21:59

Ma a Bilbaónak rúgott egyet:
c.
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.18. 19:35:13

2013.10.28. 19:27:35

Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.17. 16:34:36

Kiráz a hideg.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.14. 17:59:07

Az Almeríának is rúgott egyet.
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.09.02. 22:15:39

Kaka ingyen ment el a Milanba úgy hogy 4 éve 65 milláért érkezett.
A brazil Ronaldo 8 millába került a Milannak, Eto ingyen ment a Chelseabe. Ezek a játékosok se ennyit érnek.
Formán kívüli, sérüléssel szenvedő abból visszatérő 30 körüli játékosokért nem nagyon lehet mit kérni főleg úgy hogy nem számítanak rájuk, nem játszanak rendszeresen. Ezt tudja jól a vásárló klub is ezért nem lehet sokat kisajtolni belőlük.
Ettől függetlenül gáz a 2milla, de nem tudni mi lehet a háttérben amit nem akarnak az emberek orrára kötni.
Sajnos Villát már ide se kellett volna hozni, Henryt nem kellett volna ingyen elengedni Etot meg odaadni Ibráért. De ez a hajó már elment.
Egyáltalán nem sajnálom az eladását, nem volt meg benne az a tökösség ami kell egy támadótól, és itt nem a gólok mennyiségére gondolok.
Neymar még nem lőtt bajnoki gólt de érződik rajta hogy nem zavarja a labda, meg meri húzni a cseleket és reméljük ő azért 5 méterről nem a védőbe fogja lőni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.09.02. 20:53:38

Chino írta:
Ha Higuain 40 milliót ért, akkor mennyi lenne a reális ára Davidnak
Tekintve, hogy sokkal öregebb, súlyos sérülésből tért vissza a közelmúltban, plusz egyáltalán nem volt jobb formában az argentinnál az elmúlt 3 év során ( ráadásul a tavalyi évet végigpadozta, az okokat most hagyjuk, ezek a tények ) nagyjából 20-25 millió.

De ez mit sem változtat a tényen, hogy áron alul adtuk el, ez van. Mi előnyben részesítjük a játékosok akaratát az üzlettel szemben, ez erkölcsileg előnyös, üzleti szempontból vannak hátrányai. Más kérdés, hogy az említett játékos az első adandó egymás elleni meccsen szembeköpi a volt klubot, és a szurkolókat, akik imádták, és a rosszabb időszakokban is kiálltak mellette. De ez már egy másik sztori.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.09.02. 20:39:48

Chino írta:Ha Higuain 40 milliót ért, akkor mennyi lenne a reális ára Davidnak. Kár hogy a Napoli belebuzult a Realba és nem minket keresett meg.
Nem ezen múlt, a Spursnél is ő volt a terv Soldado előtt, de Villa az Átletit választotta. Teszem hozzá bölcsen. Ez az ő ligája, és nagyon nagy király lehet még a Colchoneróknál.

Kaphattunk volna több pénzt is.

(Vagy elhozhattuk volna cserébe Godínt!)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.02. 20:23:50

Alcantara írta:Egy gól és egy gólpassz tegnap is a neve mellett.
2,1 millió, plusz bónuszok és két gömbös fagyi az ára. Ennyi! Egy igazi jó üzlet.
Ha Higuain 40 milliót ért, akkor mennyi lenne a reális ára Davidnak. Kár hogy a Napoli belebuzult a Realba és nem minket keresett meg.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.02. 16:27:52

Alcantara írta:Egy gól és egy gólpassz tegnap is a neve mellett.
Sejteni lehetett, hogy jól fog neki menni az Atleticoban. Ennyit jelent, ha a posztján játszik.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.09.02. 11:38:29

Egy gól és egy gólpassz tegnap is a neve mellett.
2,1 millió, plusz bónuszok és két gömbös fagyi az ára. Ennyi! Egy igazi jó üzlet.
c.
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.18. 19:35:13

2013.09.01. 19:53:44

Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.24. 12:28:34

menczel írta:
Jelenleg is élvonalban sportolok, Menczel Dániel, German Football League, Kiel Batlic Hurricanes, Európa top5 csapata között van a miénk. Volt NFL-esekkel, NFL edzőkkel, NCAA játékosokkal játszok együtt. Anélkül h tudnám te ki fia, borja vagy, merem feltételezni, hogy jobban átérzem Villa helyzetét mint te.

Mivel belátod h nem vagy különb felfogásilag az általad vélt Villától ezért nincs is miről beszélnünk tovább.

(válasz a másiknak: és tényleg jártam BTK-ra, de töridiplomám van :) )
Lehet, hogy jobban átérzed, de hogy negyedjére se sikerül megérteni a mondandóm lényegét, az holt biztos...de mivel már többször is próbálkoztam megértetni veled, és még mindig nem sikerül, így tényleg nincs miről beszélnünk tovább, és nem azért, mert beláttam, hogy nem vagyok különb...nem, nem láttam be... :) Teljesen másról beszélsz, mint amiről én.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.08.23. 16:45:24

Alcantara írta:Nem engedtem volna ennyi pénzért az Atletico Madridba, amikor másik csapat többet kínált érte. Legkevésbé érdekelt volna a játékos érdeke, csak a klub érdekét tartottam volna fontosnak a vezetőség helyében.
Az pedig nem más, mint több bevétel egy játékosból.
Ezek után akár cigánykereket is hányhatott volna a gólja(i) után.
Én úgy vélem, azért volt így ennyi, mert januárban nem köszönt el, hanem csak nyáron. Egyfajta kompenzációnak érzem, hogy nem hagyta szrban a csapatot a szezon közepén és itt maradt fél évig még, amikor is lehet már kezdeni valamit a kerettel, ne január közepén kelljen megfoldozni még egy lyukat... Az 5 millió szerintem is borzasztó nevetséges ár, de ha már Villa úgy döntött, hogy marad, akkor a vezetőség is tehet a kedvére ennyit, hogyha maradni akar spanyolban, maradjon. Persze ez csak spekuláció, de szerintem így lehetett. Csak ugye tudjuk, egy eladásra szánt, megunt árucikket - kérlek az átvitt értelmét értsétek ezen - nem tudsz sokért eladni. Ez a rendszerből kilógó darabok átka. Hogyha érnek is valamit, de a tulajnak rá kell szorulnia az eladásra/mindenképpen meg akar válni tőle, nem fog sok pénzt kapni azért. Lásd van Persie, ő sem 22 millió font, pláne egy jó ~50 gólos szezon után, ráadásul egy Arsenalban, ami már régóta nem számít klasszis csapatnak.

De látom, hogy sokan nem értik, hogy Mihu és én mit akarunk kifejezni. A tisztelet és a becsület az, aminek jelét nem láttam benne egész meccsen. Becsület, hogy nem produkálom magam, mint egy vásári majom olyan emberekkel szemben, akik szerettek és éltettek (értsd.: szurkolók), olyan emberekkel szemben, akikkel nap, mint nap találkoztam, együtt sírtam és együtt nevettem (értsd.: csapattársak, volt egyéb munkatársak). Ezt nem érdemelte meg sem Iniesta, sem Puyol, sem az a szurkoló, aki még akkor is próbált lelket verni belé, amikor egy féllábú is eredményesebben tudott volna játszani helyette, sem senki, aki biztatta, hitt benne, emberként, korrektül bánt vele, bármilyen időszakban is volt akár ő, akár a csapat. Mert az, hogy tiszta gólhelyzetben 10 méterről nem találta el a kaput, az senkinek nem hibája, hanem egyedül az övé. Ahogy előttem is leírták, megkapott mindent, még többet is, mint ami járt volna ki, mert ez a csapat olyan mennyiségű tolerancia dózissal van beoltva, amilyennel egy másik sem a Földön. (+ Arséne Wenger) Miért van itt még Pedro? Máshol már rég kirakták volna a francba...

És igenis, legyen k*síp* hálás, hogy itt lehetett. A világ egyik legjobb csapatának lehetett a tagja, a futball történelmének históriás könyvében arany betűkkel fogják jegyezni a nevét az idők végéig, mert tagja volt ennek a csodának és gyönyörű szépségnek, amit átélhettünk mindannyian. Szóval fogja be a pofáját, és ne viselkedjen úgy, mint egy trillázó tükörb*síp*, hanem tanúsítson némi tiszteletet, és viselkedjen úgy, mint egy férfi.
Football, bloody hell. /SAF/
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.08.23. 16:40:08

Mihu írta:
menczel írta: Ebből is kiderül, hogy nem érted, milyen érzelmeken mehet keresztül. Hiába hozol fel racionális érveket külső szemmel, mikor az individum emocionálisan dönt.

De jobbat mondok. Ha te most emiatt megutálod Villát, akkor egyáltalán nem vagy különb, nem vagy neki 'hálás', ergo ugyanazt teszed amiért megutáltad őt. Saját farkába harap a kígyó.
Kérdezem én 1: mennyivel másabb az, hogy Ronaldo 3,5 év után!!!!! sorsdöntő gólt rúg egy sorsdöntő meccsen a MU-nak, mint az, hogy Villa 1.5 hónap után gólt rúg a Barcának?

Kérdezem én 2: Kit tisztelhetünk a személyedben? Sportpszichológust, vagy egykori élvonalbeli sportolót? Ez utóbbi esetében név, csapat, sportág, osztály...

Nem mondtál jobbat, legfeljebb saját magad számára...Én az "amilyen a mosdó, olyan a törülköző" elven működök, nem pedig a "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" elven. Ha valaki érzésem szerint szembeköp, akkor afelé én se tudok pozitívan viszonyulni.
Jelenleg is élvonalban sportolok, Menczel Dániel, German Football League, Kiel Batlic Hurricanes, Európa top5 csapata között van a miénk. Volt NFL-esekkel, NFL edzőkkel, NCAA játékosokkal játszok együtt. Anélkül h tudnám te ki fia, borja vagy, merem feltételezni, hogy jobban átérzem Villa helyzetét mint te.

Mivel belátod h nem vagy különb felfogásilag az általad vélt Villától ezért nincs is miről beszélnünk tovább.

(válasz a másiknak: és tényleg jártam BTK-ra, de töridiplomám van :) )
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.23. 16:37:10

Ki nem tojja le, hogy örült a góljánál vagy sem? Sírjon, vagy mi? Nem volt idevaló, Madridban lehet magára talál és ennyi. Ha a visszavágót megnyeri a Barcelona, akkor tökmindegy, hogy az első meccsen rúgott gólt Villa.
Kép
Kép
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.08.23. 16:21:30

Érdekes, hogy miután betalált Villa ismét fellendült a topikja...

Lehetett tudni, hogy megünnepli a gólját....betalált-->ünnepelt
Problem?

Nem esett rosszul (ettől nem vagyok "kisebb" barca drukker) pedig szimpatikus játékos és a barcában is szerettem, de ez van.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.08.23. 15:31:07

Én is leírom a véleményem a Villa üggyel kapcsolatban. :)

Nem láttam az Atletico elleni meccsünket, de többször megnéztem gólokat
és ezáltal David gólörömét is. Teljesen megértem őt, hogy örült a góljának
de nem így kellett volna. Már lenyilatkozta előre, hogy örülni fog ha gólt lő
de ezek ellenére meglepődtem,hogy így ünnepeltette magát. Elég lett volna ha lepacsizik a társakkal és integet a szurkolóknak. Ezek ellenére nem érzem hogy szembeköpte volna a Barcát és a szurkolókat. Ha így akart "bosszút" állni rajtunk akkor elég gyerekesen viselkedett.

A bosszút az raktam idézőjelbe mert nem hiszem, hogy valamit meg kellet
torolnia volna neki velünk szembe. A második éve tejesen kiesett a törésé
miatt míg a harmadik éve felemásra sikerült. A lehetőséget megkapta az már más kérdés, hogy nem élt vele. Arról nem tehet az edzői stábból vagy a csapatból senki sem, hogy a ziccereit akár öt méterről is a kapusba
pofozta vagy fölé lőtte. Voltak fellángolásai de, gyenge teljesítmény
nyújtott az utolsó évében. Mellékesen megjegyzem,hogy ezt a helyzetét
nálunk kirúgta volna a stadionból.

Senki se értsen félre mert a kedvenc játékosom Guaje, de neki és a csapatnak is jót tett a váltás. A spanyoloknak lesz legalább egy szem
épkézláb csatáruk jövőre a VB-n. :D

A gólörömével nem tett szimpatikus dolgot a Barca szurkolók szemében
de nem is lett ezzel országos Barca gyűlölő sem. Sokat köszönhet a csapatnak mert nyert itt egy rakat trófeát és ezt sohasem fogja elfelejteni.
Csak a bizonyítási vágy fűtötte őt. :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 14:33:35

Mihu írta:
menczel írta: Ebből is kiderül, hogy nem érted, milyen érzelmeken mehet keresztül. Hiába hozol fel racionális érveket külső szemmel, mikor az individum emocionálisan dönt.

De jobbat mondok. Ha te most emiatt megutálod Villát, akkor egyáltalán nem vagy különb, nem vagy neki 'hálás', ergo ugyanazt teszed amiért megutáltad őt. Saját farkába harap a kígyó.
Kérdezem én 1: mennyivel másabb az, hogy Ronaldo 3,5 év után!!!!! sorsdöntő gólt rúg egy sorsdöntő meccsen a MU-nak, mint az, hogy Villa 1.5 hónap után gólt rúg a Barcának?

Kérdezem én 2: Kit tisztelhetünk a személyedben? Sportpszichológust, vagy egykori élvonalbeli sportolót? Ez utóbbi esetében név, csapat, sportág, osztály...

Nem mondtál jobbat, legfeljebb saját magad számára...Én az "amilyen a mosdó, olyan a törülköző" elven működök, nem pedig a "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" elven. Ha valaki érzésem szerint szembeköp, akkor afelé én se tudok pozitívan viszonyulni.
Ha hozzá szólhatok!

Ronaldo a Unidetben lett az aki, és megbeszélte Sir Alexel, hogy elmenne Madridba. Nem azért, mert annyira rossz volt neki, hanem, mert kihívást keresett. Ezért az ő esetében nyílvánvaló, hogy nem sz...k oda, ahol futballistát csináltak belőle.
Villa esetében azért ez merőben más, őt szó szerint kirakták. Ezek után miért kellene úgy csinálnia, mintha mindent a Barca adott volna neki? Tisztességgel végezte a dolgát amíg itt volt és ennyi. Számomra is furcsa volt ez a nagy gólöröm, de jobban belegondolva nem is annyira!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.23. 13:56:30

Egyszerűen nem értem ezt a vitát fórumon. :? Engem is bántott, hogy örült a góljának, de új csapat, meg minden, meg talán még egy kis bosszúvágy... :twisted: Amúgy lehet, hogy az Atletico-ban újra sikerül magára találnia. :)
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.08.23. 13:40:54

MQuC írta:OFF: Menczel, Te bölcsész vagy?
Elhiszem hogy nem értesz vele egyet de azért a sértegetésnek is van egy határa :mrgreen:


On
Egy büdös paraszt volt nincs mit ezen magyarázni a gólöröm sem egy kontrollálatlan valami volt ezenkívül még odamegy ő is kireklamálni Busquets 2. sárgalapját....
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.23. 13:35:27

menczel írta: Ebből is kiderül, hogy nem érted, milyen érzelmeken mehet keresztül. Hiába hozol fel racionális érveket külső szemmel, mikor az individum emocionálisan dönt.

De jobbat mondok. Ha te most emiatt megutálod Villát, akkor egyáltalán nem vagy különb, nem vagy neki 'hálás', ergo ugyanazt teszed amiért megutáltad őt. Saját farkába harap a kígyó.
Kérdezem én 1: mennyivel másabb az, hogy Ronaldo 3,5 év után!!!!! sorsdöntő gólt rúg egy sorsdöntő meccsen a MU-nak, mint az, hogy Villa 1.5 hónap után gólt rúg a Barcának?

Kérdezem én 2: Kit tisztelhetünk a személyedben? Sportpszichológust, vagy egykori élvonalbeli sportolót? Ez utóbbi esetében név, csapat, sportág, osztály...

Nem mondtál jobbat, legfeljebb saját magad számára...Én az "amilyen a mosdó, olyan a törülköző" elven működök, nem pedig a "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" elven. Ha valaki érzésem szerint szembeköp, akkor afelé én se tudok pozitívan viszonyulni.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 13:15:49

OFF: Menczel, Te bölcsész vagy?

ON: Van értelme vitázni Villán? MEgértem, hogy egy fórum, de ezek meddő viták. Ha csak kitört belőle, hogy újra betalált, ráadásul fontos meccsen, akkor azért nincs mit szégyenkeznie, ha pedig alapból gennyes szándékból volt ilyen, akkor meg pont nem érdekli, hogy ki mennyire utálja meg... :roll:
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.08.23. 12:53:35

[quote="Mihu"[/quote]
Akárhogy is csűröd csavarod, Villa saját magának köszönheti, hogy kikerült a kezdőből. És itt nem arra gondolok, hogy lesérült, hanem hogy a sérülése után meg sem közelítette a korábbi teljesítményét. Azért került ki a kezdőből, mert 5 méterről se volt képes berúgni a helyzeteit, amiből egy meccsen akadt 3-4...Alexist meg Pedrót Villához hasonlítani elég nagy hülyeség, mert teljesen más a szerepük. Villa sose fog a saját 16osáig visszasprintelni a védőjével, ellenben a két kicsivel. Hiába Alexis se tudta megverni a védőjét és nem rúgott gólt, védekezésben sokkal hasznosabb volt mint David.

Végül is CR nem rúgott fontos gólt a MU-nak, csak éppen kiejtette őket a BL-ből...aki látta azt a meccset, az tudja hogy a szerdai hangulata babazsúr volt ahhoz képest...biztos nem volt fontos gól...


Az, hogy Eto'o esetében a Real Madridot meghatározó ex-klubként hozza fel az ember, az is elég vicces, hiszen 3 évig volt a 100%-os tulajdonuk, ezalatt 5 meccsen játszott, le merem fogadni hogy az 5 meccsből nem jönne ki 90 perc...[/quote]

Ebből is kiderül, hogy nem érted, milyen érzelmeken mehet keresztül. Hiába hozol fel racionális érveket külső szemmel, mikor az individum emocionálisan dönt.

De jobbat mondok. Ha te most emiatt megutálod Villát, akkor egyáltalán nem vagy különb, nem vagy neki 'hálás', ergo ugyanazt teszed amiért megutáltad őt. Saját farkába harap a kígyó.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.23. 12:34:40

Nem akartam különösebb véleményt formálni ebből az ünneplésből.
Az ő dolga, hogyan és mit ünnepel. Ezzel nekünk kárt nem okozott.
Viszont van egy másik megjegyzésem.

Nem engedtem volna ennyi pénzért az Atletico Madridba, amikor másik csapat többet kínált érte. Legkevésbé érdekelt volna a játékos érdeke, csak a klub érdekét tartottam volna fontosnak a vezetőség helyében.
Az pedig nem más, mint több bevétel egy játékosból.
Ezek után akár cigánykereket is hányhatott volna a gólja(i) után.
Lezárt