Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.05. 12:24:36

Azt nem értem, amennyiben Zubiék mindenáron el akarják adni Cescet és a vevő a Chelsea lesz, akkor miért nem csináltak egy barter ügyletet. Luiz ide, Cesc oda és legalább lenne egy normális khv-nk. Ne mondja nekem senki, hogy (ha igaz a 33 milliós transzfer) a brazil többet ér Fabregasnál, pláne 20 millával.
Ez egyszerűen nevetséges, bár inkább sírni kellene.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.05. 12:05:48

Gareth Tello írta:http://twitter.com/indykaila/status/474431102506250240

Az egyik legmegbízhatóbb, átigazolási hírekkel foglalkozó oldal a Twitteren, szóval lassan kezdek beletörődni a dologba...
Erre azért kíváncsi leszek. Ha tényleg 33 millió euró, én magam jelentem fel a vezetőséget, hiszen minimum 15 millió eurós hűtlen kezelést követnek el. Ahogyan egy vállalatnál nem adhatsz el egy 10 milliós audit 6 millióért törvényesen úgy nem adhatják el Fabregast sem ennyiért, mert nincs indokuk rá. Ráadásul pont a Chelseanek sokkal olcsóbban akik szívattak minket Luiz árával.

Viszont az felháborító, hogy itt a Június és egy épkézláb terv nincs a csapat szempontjából, miből mennyi játékos kell. Tavaly tudtuk már a konföderációs kupa előtt, hogy egy védő a terv és ennyi (láttuk mi lett belőle, de ez más kérdés). Idén meg annyit tudunk, hogy kell egy kapus és egy hátvéd mindenképp még, de semmi mást nem.

Ezzel szemben eladnánk Alves-t, Fabregas-t és Sanchez-t úgy, hogy halvány lila gőzünk sincs, hogy kivel pótolnánk őket. Ez Alves esetében annyira nem is nagy baj, hiszen öreg és nem olyan jó már, érthető az eladása. De a Barca szintjén egy játékos eladása azért történik, hogy a helyére érkező játékos miatt a csapat erősödjön. Kérdem én, kit veszünk Fabregas és Sanchez helyére amitől erősödni fog a csapat? Mert opciók azok nincsenek. Vagy Azért megy Fabregas, hogy Rafinha átvegye a helyét és ugyan ez a helyzet Sanchezzal és Deulofeu-val? Mert akkor nekünk lőttek...
94:39 6 - 1
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.05. 12:04:27

Egyelőre az a benyomás alakul ki, hogy a Barca a leg nyüzsgetegebb szereplő az átigazolási piacon, azt se tudja, hogy mit is akar és mindent hatbalkezesen csinál. Reméljük, a zárás alaposan rá fog cáfolni minderre. :lol:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.05. 12:00:25

roby122 írta:Reus kijelentette , hogy 1 évig még biztosan marad Dortmundban. Komolyan mondom agyf***t kapok már ezektől , hogy " jajj Reus gyere ide , vegyünk meg " stb. Megmondta , hogy marad!!!
Ez a baj az ilyen Koke meg Reus pletykákkal, hogy egyik se jön mert van klubhűségük. Viszont másmilyen pletyka meg nincs, ami nem valami jó számunkra
94:39 6 - 1
Avatar
Rikinho20
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2008.06.10. 16:46:39
Tartózkodási hely: Magyarország

2014.06.05. 11:51:01

soadroli írta:Biztos nem trollkodás volt...
Áh, Piqué nem arról híres... :lol:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.06.05. 11:46:13

Biztos nem trollkodás volt...
Kép
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.06.05. 11:34:53

Egy promóciós rendezvényen Piqué és Del Bosque eltakart szájjal sutyorogtak, de nem vették észre, hogy egy mikrofon felveszi őket (kb csak a szemüket nem szúrta ki), Piqué azt mondta Del Bosquének, hogy Fabregas elárulta neki, hogy már mindenben megállapodtak az eladásával kapcsolatban és 33 millióért vált csapatot.
Piquét se fogják megdícsérni ezért a bakiért, de Fabregast sem amiért kikotyogja a szerződése részleteit, 33 millióért meg valaki nagyon jól járt vele.

=D> =D> =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.05. 11:28:29

salas9 írta: Közben a mundodeprotivo arról ír, hogy a klub folyamatosan figyelemmel követi Reus és Müller álláspontját. Utóbbi távozna a Bayernből, ha nem biztosít neki Pep elég játéklehetőséget, míg Reusról már korábban írták, hogy Agüero alternatívája :mrgreen:
Ez a Mülleres hír.. Itt aztán biztos lenne a kezdőtagsága folyamatosan nem? :roll: Még ingyen se kéne, akkor már inkább maradjon Pedro.
Reus meg nem kijelentette, hogy maradni fog a Dortmundban?
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.06.05. 11:17:29

palesz77 írta:Már tárgyal egymással a Barcelona és a PSG! Na végre egy jó hír. Remélem még a héten hivatalos is lesz.
Jó lenne minél előbb lezárni az átigazolását. Remélem összejön, jó kis játékos :!:

Közben a mundodeprotivo arról ír, hogy a klub folyamatosan figyelemmel követi Reus és Müller álláspontját. Utóbbi távozna a Bayernből, ha nem biztosít neki Pep elég játéklehetőséget, míg Reusról már korábban írták, hogy Agüero alternatívája :mrgreen:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.05. 10:20:05

Már tárgyal egymással a Barcelona és a PSG!

Na végre egy jó hír. Remélem még a héten hivatalos is lesz.
Gareth Tello írta:http://twitter.com/indykaila/status/474431102506250240

Az egyik legmegbízhatóbb, átigazolási hírekkel foglalkozó oldal a Twitteren, szóval lassan kezdek beletörődni a dologba...
A jó hír után meg itt egy rossz.. :roll:

Ha tényleg elmegy, akkor kíváncsi leszek mi lesz jövőre. Nem lennék nyugodt, ha Sergi Roberto lenne a 4. számú középpályásunk, idén se mentünk vele semmire. Plusz ha senki se jönne, az azt jelentené, hogy Xavi lesz jövőre is a kezdőben, azt meg nem szeretném..

Ha valósak a távozásáról szóló hírek, akkor én hoznék valakit a kezdőbe - és Robertot kölcsönadnám/eladnám valakinek. Szívem szerint a Koke-Gündogan-Thiago-Isco 4-esből választanék, de ezekből Koke az, akinek talán van egy kis realitása, de még neki se sok, mert túl drága lenne.. Úgyhogy nem vagyok túl bizakodó, kíváncsi leszek mit fog csinálni Zubi és a vezetőség..
ALEXDP írta:Llorente milyen értelemben "dinamikusabb" csatár ?
Bocsi, lehet rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy nem olyat hoznék mint Llorente, hanem olyat mint Higu. A baszk fizikailag jó felépítésű, de nagyon statikus, Higu pedig habár valamivel alacsonyabb - de még így sem nevezhető alacsonynak - sokkal mozgékonyabb, úgyhogy jobban illene ide.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.05. 09:19:12

Sanama írta:
Yaya(07-10) írta:
Fabregas kb Ballack kettő. ahová igazol ott trófea nem terem. na jó azért a válogatottal nyert ezt azt(leginkább statisztaként).
Mert itt nem nyert semmit? Ilyen bajnokság, spanyol kupa, spanyol szuper kupa, klub vb,europai szuper kupa, utobbi 2 donton golt is lott, ezek nem kupák, mi? :D :D
(konkrétan mindent nyert, csak bl-t nem.)
A válogatottban aztán statiszta volt...VB döntőn gólpassz az semmi, az egyik Eb elődöntőn ő lőtte tovább a 11-es párbajban a csapatot. A 2012-es Eb-n szinte minden meccsen kezdő volt, első gólpasszt ő adta a döntőn David Silvának...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.05. 09:11:29

http://twitter.com/indykaila/status/474431102506250240" target="_blank

Az egyik legmegbízhatóbb, átigazolási hírekkel foglalkozó oldal a Twitteren, szóval lassan kezdek beletörődni a dologba...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.05. 08:21:06

Sanama írta:
mess2009 írta:
Cooltiszo írta:"Pique (to Del Bosque, caught on mic before press conference today): "Cesc told me the deal is done, 33 millions." [via tve]"


2. Kit hozunk középpályára? Jelenleg így maradna Ini mint támadó kp kezdő. Koke-t nem fogják elengedni, 60 a kivásárlási ára, ami adókkal együtt kb 80-85 lenne.... Rakitic aranyos, de nálam nem Barca szint. Akit el tudnék képzelni középpályára az Vidal vagy Pogba talán, de mindkettő 40+-os minimum. Vagy Rafinhában bízunk ennyire? Nekem is szimpi a srác, de ez meg lehet hogy kicsit merész.
3. Sok idő van még hátra, de a saját lelki békém végett nem bánnám ha pár igazolást bejelentenének még, mert a sok pletykától már falnak megyek...
igen Fabregas Barca szint...... olyan Barcáé amelyik nem nyert semmit az elmúlt szezonban!
Remélem vicceltél. Amúgy meg Spanyol Szuperkupa.
én meg azt remélem te vicceltél.... :lol:
érdemben: miért írjátok, hogy Fabregas nem lett kipróbálva ?!(bárhol) talán éppen ő az aki szinte minden neki szóba jöhető poszton kapott lehetőséget!! volt a támadósorban, játszott Xavival és nélküle, Iniestával és nélküle.
Fabregast azért lehet (hangsúlyozom: lehet) eladni mert nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és ezt a Spanyol közönség elég markánsan fel is rótta neki.
de ami a lényeg (szerintem persze) hogy nem is kell feltétlenül pótolni! magad is írtad, ott van Rafinha és Sergi, ott van Busi és Ini és Xavi, de még Songot sem adták el! MÁSHOVÁ KELL igazolni ha a védelmet és a csatársort rendbe raknák középen Fabre nélkül is megvagyunk.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2014.06.05. 02:19:00

palesz77 írta:
Akár mekkora kacsa is, ha tényleg középcsatárt - is - akarunk igazolni a nyár folyamán - és azt aztán középcsatárként is játszatni, nem a jobb szélen -, akkor Higu nem lenne rossz választás szerintem. Nem egy törpe, mozgékony, a legjobb korba van, elég gólerős is. Jobban örülnék neki, mint az eddig felröppent csatárnevek 90%-ának - a legújabb Müller, bár hál istennek ez még nagyobb spekuláció, mint a Higuaínos cikk.

De igazából fölösleges is foglalkozni a dologgal, a Real után kétlem, hogy ő idejönne, vagy hogy egyáltalán mi megpróbálnánk leigazolni, meg aztán a cikkben leírt árat is enyhén sokallom. De ha jön valaki előre, akkor inkább ilyen "dinamikusabb" csatárt szeretnék, mint mondjuk Llorentét..
Llorente milyen értelemben "dinamikusabb" csatár ?
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2014.06.05. 01:14:11

A RAC1 elvileg hiteles forrásnak minősül (a többihez képest legalábbis, csakúgy mint a SER, Catalunya Radio, de idén volt már pár bejelentésük amiből semmi sem lett).

Biztos, hogy nem fontról beszéltek ha beszéltek,ezt csak mint elméleti menekülőutat vetettem fel, ugyanis a 33 milliót én nagyon karcsúnak érzem. Mondhatunk és gondolhatunk itt bármit Fabregasról, meggyőződésem hogy a Real el tudná adni 50-ért.

Fabregas-al lehet valaki elégedett vagy sem, a képességei vitathatatlanok és én úgy gondolom hogy nem kapta meg a karmesteri pálcát még a Barcában, mert Xavi hordta azt és fogja is addig amíg rendszeresen kezdő. Fabregast én lassúnak érzem, ugyanakkor az agya zseniális, kíváncsi lennék, lettem volna rá hogy ő mit tud kihozni mint karmester, itt ugyanis klasszikus irányító posztot nem kaphatna soha (csatárok mögött,hátulról többiek által biztosítva), ami egyébként valószínűleg az ő igazi posztja.

Eladásával keletkeztetünk egy űrt, ráadásul úgy hogy a legfiatalabb bevált középpályásunkat adjuk el egyértelmű belső örökös nélkül (pl. ha maradt volna Thiago akkor más lenne a helyzet). Így maradunk egy már kiöregedett,reményeim szerint epizódszerepet kapó Xavival, Iniestával és egyelőre bizonytalan Rafinha-val és Sergi Roberto-val, ami kevés. Én nagyon bízom Rafinha-ban, és elképzelhetőnek tartom hogy 2 év múlva áldott jó döntésnek fog ez tűnni mert így berobbanhatott ő, de erre semmi garancia nincs.

Kivel töltsük be az űrt? Koke a felkapott név most a sajtóban, de egyszerűen őt nem fogják elengedni szerintem, 80 környékét pedig nem ér (60+ adó a kivásárlási ár miatt), nem is beszélve arról hogy nettó 50-et szórnánk ki egy keletkeztetett űr betöltésére...

Rakitictől félek, nem hiszem hogy ő lenne a megfelelő opció a középpályánkra, és ő sem lenne olcsó, ránézésre 25-30 körülre tenném alsóhangon.

Ki az aki illene ide? Gündogan szerintem nagyon, csak ő meg sérülékeny, nem hiszem hogy ilyen szezon után kiadunk érte vaskos összeget.

Új vonalat hozna, de egy megújult középpálya és valamilyen szinten taktikai váltás előszele is lehetne Vidal leigazolása, aki igazi egész pályás játékos, mind támadásban, mind védekezésben kitűnő és stabilitást adhatna az egész csapatnak. Én könnyen lehet hogy elmennék ilyen irányba, de őt megint csoda lenne 40 alatt megszerezni.
sz.bence
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.08.09. 13:08:22

2014.06.05. 00:42:30

RAC1 mennyire hiteles?Mert ez írják elvileg.
The club Cesc will join is Chelsea. Only details left, announcement could be next week. Transfer fee more than 33M, also variables. (Rac1)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.05. 00:31:23

A Sociók feljelenthetik a vezetőséget hűtlen kezelés miatt? Mert ha Fabregas-t a videó alapján tényleg eladják 33 millióért, akkor az annak minősül, hiszen a transfermart is 50 millióra értékeli, de 45öt biztosan ér és az 12 milliós veszteség okozás ami nagyon sok pénz. Amúgy a Spanyol Pique és a Spanyol Bosque akik Spanyolországban is élnek miért beszélnének fontról?

Viszont mosolyog mindkettő + miért itt beszélnék meg a dolgot? Kicsit furcsa így
94:39 6 - 1
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.05. 00:03:59

Yaya(07-10) írta:
Fabregas kb Ballack kettő. ahová igazol ott trófea nem terem. na jó azért a válogatottal nyert ezt azt(leginkább statisztaként).
Mert itt nem nyert semmit? Ilyen bajnokság, spanyol kupa, spanyol szuper kupa, klub vb,europai szuper kupa, utobbi 2 donton golt is lott, ezek nem kupák, mi? :D :D
(konkrétan mindent nyert, csak bl-t nem.)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.04. 23:52:45

én azt olvastam, hogy x összeg felett az arsenalt illeti meg az átigazolási összeg fele. ha van egy ilyen kitétel, akkor hiába kérünk 50et ha a fele az ágyúsoké rosszabbul járunk, mint ezzel a 33mal. remélem az arsenalt választja és nem valami BL riválisunkhoz fog igazolni. :P

Fabregas kb Ballack kettő. ahová igazol ott trófea nem terem. na jó azért a válogatottal nyert ezt azt(leginkább statisztaként).
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.04. 23:35:53

mess2009 írta:
Cooltiszo írta:"Pique (to Del Bosque, caught on mic before press conference today): "Cesc told me the deal is done, 33 millions." [via tve]"


2. Kit hozunk középpályára? Jelenleg így maradna Ini mint támadó kp kezdő. Koke-t nem fogják elengedni, 60 a kivásárlási ára, ami adókkal együtt kb 80-85 lenne.... Rakitic aranyos, de nálam nem Barca szint. Akit el tudnék képzelni középpályára az Vidal vagy Pogba talán, de mindkettő 40+-os minimum. Vagy Rafinhában bízunk ennyire? Nekem is szimpi a srác, de ez meg lehet hogy kicsit merész.
3. Sok idő van még hátra, de a saját lelki békém végett nem bánnám ha pár igazolást bejelentenének még, mert a sok pletykától már falnak megyek...
igen Fabregas Barca szint...... olyan Barcáé amelyik nem nyert semmit az elmúlt szezonban!
Remélem vicceltél. Amúgy meg Spanyol Szuperkupa.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.04. 23:22:23

Cooltiszo írta:"Pique (to Del Bosque, caught on mic before press conference today): "Cesc told me the deal is done, 33 millions." [via tve]"


2. Kit hozunk középpályára? Jelenleg így maradna Ini mint támadó kp kezdő. Koke-t nem fogják elengedni, 60 a kivásárlási ára, ami adókkal együtt kb 80-85 lenne.... Rakitic aranyos, de nálam nem Barca szint. Akit el tudnék képzelni középpályára az Vidal vagy Pogba talán, de mindkettő 40+-os minimum. Vagy Rafinhában bízunk ennyire? Nekem is szimpi a srác, de ez meg lehet hogy kicsit merész.
3. Sok idő van még hátra, de a saját lelki békém végett nem bánnám ha pár igazolást bejelentenének még, mert a sok pletykától már falnak megyek...
igen Fabregas Barca szint...... olyan Barcáé amelyik nem nyert semmit az elmúlt szezonban!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2014.06.04. 22:44:19

"Pique (to Del Bosque, caught on mic before press conference today): "Cesc told me the deal is done, 33 millions." [via tve]"

Hát én eddig nem igazán hittem ezeknek a Cesc-es sztoriknak, de amennyiben ez igaz, akkor nem tudom mit terveznek a vezetőségben. (Mondjuk Piqué elmebeteg, kicsit átgondolva a dolgokat csak nem ilyen hülye hogy egy sajtótájékoztatón cseverészik erről, ez könnyen lehet hogy a média szivatása....)

1. 33 millió? Remélem font, bár még abban sem veretes.
2. Kit hozunk középpályára? Jelenleg így maradna Ini mint támadó kp kezdő. Koke-t nem fogják elengedni, 60 a kivásárlási ára, ami adókkal együtt kb 80-85 lenne.... Rakitic aranyos, de nálam nem Barca szint. Akit el tudnék képzelni középpályára az Vidal vagy Pogba talán, de mindkettő 40+-os minimum. Vagy Rafinhában bízunk ennyire? Nekem is szimpi a srác, de ez meg lehet hogy kicsit merész.
3. Sok idő van még hátra, de a saját lelki békém végett nem bánnám ha pár igazolást bejelentenének még, mert a sok pletykától már falnak megyek...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.04. 22:26:20

S.Agüero írta:
Miért a sima 4-3-3 -ba ki védekezik?
Mindenki, Messin kívül.
Itt pedig sem Messi, sem Neymar nem védekezne, plusz már Xavi sem úgy, ahogy kéne.
Akkor a 4-2-3-1 be is védekezne mindenki. Ugyanazokat az embereket vázolta fel. Neymar kezdené elől a letámadást. Messi meg kénytelen lesz megemberelni magát, ha szeretne címeket nyerni. Ini meg Alexis ugyanúgy visszazárna. Xavival egyetértek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.04. 22:15:42

Miért a sima 4-3-3 -ba ki védekezik?
Mindenki, Messin kívül.
Itt pedig sem Messi, sem Neymar nem védekezne, plusz már Xavi sem úgy, ahogy kéne.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.06.04. 22:05:29

En erre lennék kiváncsi ....

--------Kroos/Koke ......Busqutes .......

..Reus ............Neymar ..........Iniesta

....................L. Messi ...................
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése