Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.08. 15:20:04

Na, csak a piaci értéke durván 4-szereséért vesszük meg Bravot - transfermarkt alapján -, nem is olyan gáz az üzlet. =D> Most rögtön le kéne cserélni Zubit a Sociedad sportigazgatójára - vagy nem tudom kik bonyolítják le az alkudozásokat -, tavaly Illarramendit eladták 30-ért, idén Bravot 15-ért..
Arra is kíváncsi leszek, hogy ki kapja meg jövőre az '1'-es mezt.

Kis Dos Santosnak meg sok sikert a Sociedadnál, remélem sikerül kibontakoznia náluk.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.08. 15:09:34

A mundon pedig Sánchezről írnak, miszerint lehetséges hogy valós a távozása a juvéhoz. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.06.08. 15:09:59-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.08. 15:06:02

mekkora biznic te jó ég! :lol:

amugy most olvasom h pellegrini mangalát akarta, 45 millio lett volna az ára... gondolom annyit mi sem adtunk volna érte...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.08. 15:00:50

FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.06.08. 14:43:12

Barcaman1993 írta:
Azért erre láttunk már nem egy ellenpéldát:

Kaká :arrow: Real Madrid
Thiago Silva :arrow: PSG
Higuain :arrow: Napoli

Csak, hogy az utóbbi időkből idézzek. Ez nem szokott mindig problémát jelenteni.
Általában értettem, elnézést, hogy elfelejtettem odaírni. Egyébként ha bármelyik játékos azt mondta volna, hogy főnök én ide nem megyek, akkor a klub csak annyit tehet, hogy fel mondja a szerződését. Amerikában pl a baseball ligában megmondják neked azt h te holnaptól itt fogsz játszani. Az európai fociban ez nem így működik kel la játékos belegyezése is. Nem hiába mennek a kétoldalú tárgyalások, a klubbal és a játékossal egyaránt.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.08. 12:34:24

defender3 írta:Dos Santos kérdés nehéz mert ebben a szezonban sérült volt és nem láttuk, h mire képes, de neki is az lenne a legjobb ha elmenne olyan helyre ahol tud fejlődni. Viszont Bojant nem értem. Mit gondol LE fog vele számolni a kezdőben v mi, mert fiatalok is vannak olyan jók mint ő. Remélem Afellaynak van annyi esze, h elfogadja a lehetőséget, mert ő se fog játszani ha marad. Bár nem hinném, h ezek közül bármelyik is sok lehetőséget kapna jövőre.
A probléma ott keresendő, hogy más csapatnál nem kapnak annyi fizetést mint nálunk és ha kivárják a szerződés lejártát, mivel ingyen igazolhatóak ilyenkor több fizetést tudnak kicsikarni.
Subinho írta: "Ramires, a Chelsea védekező középpályása viszont éppen távozna Londonból, a Real Madrid pedig a Sun forrásai szerint 25 millió fontot sem sajnálna érte. Szintén a klubhoz köthető hír, hogy a Times értesülései szerint Cesc Fabregas 30 millió fontnál alacsonyabb összegért kerül majd José Mourinho csapatához."
A probléma ott keresendő, hogy mindkét játékos 27 éves és nagyjából azonos áron kerülnek eladásra. Nem hiszem hogy Ramires és Fabregas hasonló képességű és akkor még enyhén fogalmaztam. És nem állítanám, hogy Ramires drágán távozna, inkább árában...
Petr írta:Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Ha már mindenképp jön Marquinhos és megy Alves, Piszczek 1-2 évig megteszi amíg színre nem lép egy új, Alves szintű jobbhátvéd aki jelenleg nem létezik. Van der Wiel-nél mindenképpen jobb. Bár erre a feladatra ingyen Montoya is tökéletes és szerintem nem is kellene senkit venni, mert mindig is úgy gondoltam hogy 3 játékos elég a két szélső hátvéd posztra. Tavaly is elég volt, Montoya ez miatt alig játszott.

Müller bőven jöhetne, én örülnék neki jobb oldalt. Az ár a kérdés itt is, 30ért jó vétel lenne főleg úgy hogy ő is elvágyódik. (Csak azt a nyamvadt sportszárat tanulja meg felhúzni rendesen) Ha jönne akkor mehetne Pedro, nem! nem Sanchez!, Pedro.

Mathieu 10 millióért jó vétel, csak nem nekünk. Felesleges ide igazolni valakit úgy, hogy ha jön Marquinhos. Ha nem jön, akkor meg nem valami jó hír, hogy vele próbáljuk pótolni Puyolt. Egyik megoldás se jó...
94:39 6 - 1
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2014.06.08. 12:27:39

Cooltiszo írta:..
És így kb meg is lenne a csapat, ami esélyes lehet trófeákra. Bízom nagyon Luchoban, hogy feltüzeli a srácokat és új mentalitást hoz a keretbe.
Teljesen egyetértek. Így hogy Masch marad, nem is kell Mácsiő. Marquinhos jön remélem, így maradnak középen 4en, + jobbra jön remélem Piszczek..

Középpálya: Valszeg Cesc megy, így Ini, Busq, Rafinha, Rakitic, Xavi?!, illetve Song kérdőjel.. A töltelék mehet, kivéve Dos Santos. Nagyon remélem velünk kezdi a következő idényt, és elkerülik a sérülések. [-o<

Elől pedig szerintem nem lesz semmi változás.. Max annyi hogy Tello helyett jön Deu, vagy valami hasonló..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.08. 12:21:09

MichaaBee írta:...
A mostani Cuadrados cikkből nekem csak annyi jött le, hogy Cuadrado játékjogát megveszi teljes mértékben a Fiorentina, aztán kis Marquinhost említenek, hogy miatta megy Alves, meg hogy mi még régebben akartuk a Kolumbiait, meg LE fantomlistáján szerepel. De igazából azért írtak egy nagy cikket róla, mert a Fio megszerzi a jogokat, és hogy akkor emiatt gyorsulhatna az ügy. De semmi egyéb konkrétum szerintem. Legalábbis nekem így jött le.. Ezt tényleg csak példányszámnövelő cikknek érzem.

A Montoyás részed viszont egy az egyben adom. A Carvajalos példát meg főleg. Az elején cikizték sokan a Madridot, hogy Montoya cseréje csak a srác az U21-ben, meg hogy kevés lesz oda. Eleinte nem is volt talán olyan jó, de megkapta a bizalmat, és láthatjuk milyen jó kis játékos lett belőle, szerintem nem lehet nagyon rá panasz - főleg a mai jobbhátvéd piacon.

Szerintem Montoya is képes lenne ilyen szintet hozni, csak ahhoz az kéne, hogy amikor 12 meccsnyi kihagyással is lehoz egy olyan meccset ahol a csapat legjobbja, akkor utána nem jegeljük megint - mint ahogy most a Bilbao elleni meccs előtt és után. Folyamatos játéklehetőséget adnék neki jövőre. Benne van a pakliban, hogy nem fog úgy beépülni, mint a túloldalon Carvajal, de rászolgált már arra, hogy megkapja a lehetőséget. Végigjárta a szamárlétrát, kivárta a sorát.. Itt lenne az ideje, hogy adjunk neki esélyt a bizonyításra.

Piszczek ezért is lenne jó megoldás 10 millióért. Mellette játszhatna Montoya is, szép lassan beépülhetne. De ha esetleg nem válna be, akkor se lenne gáz, hogy nem igazolhatunk jövőre, mert itt lenne a Lengyel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.08. 12:42:55-kor.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.08. 11:58:19

Az én legerősebb kezdőm így nézne ki:
-----------------------------MATS--------------------------

Montoya-------Marquinhos----------Piqué----------Alba

-----------------Busquets/Mascherano---------------

---------------Ini/Rafinha------------Rakitic----------

---Sanchez/Ini/Neymar--------Messi-----------Neymar/Ini

Megjegyzés: Én bízom az ifikben, ég bennük a tűz és a bizonyítási vágy.
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2014.06.08. 11:36:47

Messze vagyunk még a végétől, ma mégis úgy keltem, hogy lehet ebből még valami.

Kapus poszt meg lesz oldva így vagy úgy. Én se igazán támogatom, hogy 10 millióért hozzunk csere kapust, azonban ha Ter Stegen nem tud teljesíteni akkor az egész szezonnak lőttek. Bravo minőségi csere lehetne, de remélem egy percig se fog kezdeni. Ha marad pénz a többi szükséges igazolásra, akkor legyen.

Védelem: Úgy tűnik ebből Marquinhos lesz, Alves pedig megy. Marquinhos fiatal, régóta figyeljük, én bízom benne. Alves eligazolása érett, remélem Piszczeket meg tudjuk szerezni helyére, így a védelem erősödik, támadásban pedig visszatérünk a régi vizekre, csak most Alba lesz Alves helyett a félig szélső hátvédünk. Cuadrado védekezési képességeivel kapcsoaltban vannak kétségeim, őt kb taktikai váltással tudnám elképzelni (Pep Real ellen alkalmazott 3 védő, 2 szélső védős taktikájával). Remélem mást nem hozunk, ugyanis azzal Bartrat ölnénk meg. Marquinhos nem pótol senkit, hanem új igazolás, tehát vele egyel többen leszünk, mert Puyolra már 2 éve nem lehetett számítani sérülései miatt. Mascherano tökéletes csere lesz.

Középpálya: Hát kezdek megbarátkozni Cesc eligazolásával. Talán itt olvastam valakitől,hogy hiányzik belőle a gyilkos ösztön, amivel hihetetlenül egyet tudok érteni!!! Ez nagyon jól leírja szerintem, tehetsége végtelen,azonban a gyilkos ösztön hiányában a csapatot nem tudta a hátára venni kb soha, sokszor volt ez az érzésem. Xavi szerepének le kell csökkenie, ide jön Rakitic és Rafinha. Iniestával karöltve 4en már le kell hogy tudják hozni a posztot. Rafinha-ban nagyon bízok, és úgy tűnik Lucho is így tesz, nem véletlenül játszott tavaly nála 32 liga meccset, amiből 27-en kezdő volt. Úgy gondolom nagyon ideális szituáció lenne, ha év végére Rafinha-Iniesta kettős lenne a bomba kezdőnk.

Támadósor: Remélem Alexis nem megy el, sokat fejlődött idén, jövőre még otthonosabban mozoghatna és ráadásul ő az egyik leghajtósabb játékosunk. Pedro ellenben tőlem 10-15ért is mehet. Előlre érkezik Deulofeu, aki már idén tehet hozzá a játékunkhoz. Én továbbra is elhoznám Reust idén, számomra ő az új "David Silva". Régen is úgy gondoltam, hogy ebbe a csapatba Silva illene tökéletesen, ő az aki kiegészítené a sémánkat, Reusban most megint ezt látom. Játszik ő jobb oldalon is, nem hiszem hogy ebből akkora probléma lenne, nálunk úgyse vonal szélső kell, simán cselezhet befele az erősebb lábára. 35 milliós kivásárlási árat meg le kell rakni és kész.

És így kb meg is lenne a csapat, ami esélyes lehet trófeákra. Bízom nagyon Luchoban, hogy feltüzeli a srácokat és új mentalitást hoz a keretbe.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.08. 10:59:54

Petr írta:Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]

Az első hírnek örülök, bár ennyiért sansztalan. Nem top 3-as szélső védő, de azért az elitbe tartozik. Nagy szerepe volt a Dortmund menetelésében. Habár én akkor is a Danilio-Azpilicueta-van der Wiel trióból látnék legszívesebben valakit. Persze a brazil lenne a legjobb, de arra csúnyán rá kellene mászni, hogy legyen esély. A spanyolt úgysem engedi el a Chelsae, talán a Fabregas-transzferrel lehetne valamit kezdeni.
A holland viszont esetleg elérhető. Nem hiszem, hogy szívesen padozna Alves mögött, legalábbis nem hiszem, hogy mögé vennék a brazilt. Én el tudnám itt képzelni van der Wielt, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne a beilleszkedés, de Piszczektől sem sírnám el magam.

Müllert meg hagyjuk. Akkor már inkább Mandzukic. Könnyebb is megszerezni, + jobban is illene ide.

Mathieu pedig 20 millió? Vicc. Még 12-ért is. Főleg ha Song marad.
barcafacan írta:Akkor tartsunk ideiglenes névsorolvasást.
Ter Stegen Masip

Montoya Marquinhos, Piqué Bartra Alba Adriano

Rakitic Busquets Iniesta Rafinha Mascherano Segi Roberto Xavi (?) JDS (?) Cuenca (?) Afellay (?)

Messi Neymar Deulofeu Tello Sanchez (?) Pedro (?)

Ez 26 játékos. Ennyi nem fér a hivatalos keretbe.
Cuenca biztos menni fog, legalább is ő ezt nyilatkozta. Bojan is nagy valószínűséggel lép. Legalábbis nem hiszem, hogy szerződést hosszabbítanának vele, akkor pedig jövőre ingyen lépne, ráadásul a fizuját is nekünk kéne állni. Ezt talán a vezetőség sem akarja megjátszani, 2-3 millióért léphetne, amikor a jövőjéről kérdezték sem az jött le, hogy itt folytatná.
A JDS-SR duó egyike is jó eséllyel lép, ha nem mind a kettő. Azt mondjuk nem nagyon értem az előbbi miért nem ment akar belemenni a Sociedados üzletbe. Kezdem azt hinni, hogy Luchotól kapott ígéretet.
Az a nagy büdös igazság, hogy hiába tűnik bőnek a keret legalább 5-6 játékos feleslegesnek tűnik, főleg ha még távozik, illetve érkezik valaki.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.08. 10:59:10

Ha lehet hinni a sport-nak, akkor mindenki kezdhet megbarátkozni Cuadradóval... A hírek szerint a játékossal már megegyeztünk, a Fiorentina pedig 11 millióért megveszi az Udinesétől a teljes játékjogát, így összesen 18-at fog érte fizetni (7-et már fizettek előzőleg a másik feléért). Elvileg 25 körül szólhat a megállapodás, mert a firenzeiek szeretnének hasznot is húzni a dologból.

Fene tudja, én még mindig egy olyan olcsóbb igazolásnak örülnék, aki elsősorban védő és meg is lehet versenyeztetni Montoyával. Mert ha most jön 25-30-ért egy Cuadrado, akkor ennyi pénzért nem lehet padoztatni. Valami Montoyához hasonló fiatal kéne, vagy valami olcsó, rutinosabb fazon, mint pl. Piszczek 10-ért. Bár a Piszczekről szóló értesülések nekem nagyon hápognak, inkább tűnik újságírói kitalációnak, mint valós hírnek sajnos.

szerk.: még egy picit kampányolnék Montoya kezdetése mellett... Ugye elsősorban az volt idén a problémánk, hogy nincs hátul a jobbhátvédünk. Vele ilyen gond nem lenne, a védekezésével szerintem sosem volt probléma, ha kritika érte, az mindig inkább a támadójátékára vonatkozott. Mindent egyszerre nem lehet, mint láttuk, két offenzív szélsőhátvéddel nem sok babér termett az utóbbi években. Másrészt folyton szidjuk a Realt, hogy nem használják az utánpótlást. Berakták Carvajalt a kezdőbe és láss csodát, a 30-as spanyol vb keretbe is bekerült. Oké, az elején hibázgatott Carvajal, de megadták neki a folyamatos bizalmat és nagyon jó kis jobbhátvéd lett belőle a szezon végére. Védekezésben megbízható, a támadásokat is segíteni tudó HÁTVÉD. Halkan jegyezném meg, hogy Carvajal az U21-nél Montoya cseréje volt... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2014.06.08. 11:02:58-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.08. 10:40:43

bowlinggolyo írta:Igen el lehet küldeni őket a B csapatba edzeni, de az európai top ligákban (nem csak foci) a vezetőség nem határozhat egyedül, hogy te most éppen melyik csapatban fogsz játszani. Itt az öreg kontinensen először a klub és a játékos, majd a két klub egyezik meg a játékos átigazolásáról. Ebben az esetben teljesen megérhető Bojan és JdS is, bármennyire nem kedvelem az utóbbit.
Azért erre láttunk már nem egy ellenpéldát:

Kaká :arrow: Real Madrid
Thiago Silva :arrow: PSG
Higuain :arrow: Napoli

Csak, hogy az utóbbi időkből idézzek. Ez nem szokott mindig problémát jelenteni.

Más:
Bravot továbbra sem értem. Fillérekért kéne venni egy cserekapust, nem pedig ilyen összegekkel dobálózni érte...
Piszczek nagyon kéne ebbe a csapatba. Én nagyon örülnék neki, ennyi pénzért meg tényleg ajándék lenne. Ha nem sikerül, akkor Danilora kéne beruházni.
Marquinhos jó lenne, ha már jönne. Bár ez a 25 millió és Dani Alves játékjoga nagyon sok érte. Elképesztően alacsony árra soroljuk be a játékosainkat.
Mathieu érkezében egyre több logikát látok, ahogy Rakiticében is. Akarnak egy biztos pontot a középpályára, de elsősorban a fiataloknak készítik elő a terepet (Bartra, Rafinha), ha logikát keresünk benne. Itt is inkább csak az ár zavar. Szeptemberben lesz a francia 31 éves, érte is totálisan fölösleges ennyi pénzt kiadni.
Cuadradoról meg már annyit cikkeznek, hogy már azon sem lepődnék meg, ha előre igazolnánk és nem hátulra. Ez mondjuk ideálisabb megoldás lenne, csak szimplán fölösleges.

Fabregasért ez a 33 millió továbbra is egy vicc. 50 milliónál kéne kezdődnie a licitnek...
Mascheranonak örülök is meg nem is. Vkp-ra jó lehet, de ha megint vki lesérül majd a kezdőből, akkor ugyanott fogunk tartani (feltéve, ha csak Marquinhos jön), mint az idén.
Pedroért jöhetne már egy jó ajánlat... Az a baj, ha rosszul játszik majd a vb-n, akkor a kutyának se fog kelleni, ha meg jól, akkor meg nem adjuk el semmi pénzért. Mindenképpen rajtunk marad...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.06.08. 10:28:33

barcafacan írta:Jó, hogy említed Krkicet. Amit ő és JDS csinál, azt csak egy erélytelen vezetéssel lehet megtenni. A szerződés biztosította pénz természetesen jár nekik, de a munkára kirendelés lehetősége a vezetőségé. El lehet küldeni őket pl. a B csapat edzéseire.
Igen el lehet küldeni őket a B csapatba edzeni, de az európai top ligákban (nem csak foci) a vezetőség nem határozhat egyedül, hogy te most éppen melyik csapatban fogsz játszani. Itt az öreg kontinensen először a klub és a játékos, majd a két klub egyezik meg a játékos átigazolásáról. Ebben az esetben teljesen megérhető Bojan és JdS is, bármennyire nem kedvelem az utóbbit.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.08. 10:23:26

Nem kedvelem ezt a vezetőséget, de az idei igazolások nem rosszak. Azért azt ne feledjük, hogy június eleje van, és már megszereztük Ter Stegent, Rakiticet, Rafinha és Deut, és közel van a Marquintos és cserekapus biznisz is. Ez nem rossz eddig.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.08. 10:15:32

Petr írta:Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Piszczeknek örülnék, bár leginkább azért, mert így Cuadrado végleg kikerülne a klub látószögéből.. Plusz ez a 10 millió se egy nagy összeg, itt sokan dicsérik, ha javulna a védekezésünk a jobboson az érkezésével tőlem jöhetne.

A Mülleres hír meg.. Felajánlom magam majd én is a Barcának, aztán lehozhatja azt is a 'Sport'. :D Remélem jól kiröhögjük és elküldjük, nagyon nem szeretném itt látni. Amúgy is azért távozna, mert nem kap elég lehetőséget a Münchenben, nem tudom itt miért hiszi, hogy kezdő lehetne..

Mathieut meg nem tudom. Ha jönne Pisczek, akkor én nem hoznám el, egyedül azért láttam benne némi rációt, mert tud balbekket is játszani, és akkor ő lehetett volna Alba helyettese is, meg a 4. számú védő is, a jobboson meg osztozott volna Montoya meg Adriano. De ha jönne a Lengyel, akkor én hagynám őt Valenciában. Masc úgyis hosszabbított, jó lenne ő 4. számú védőnek, meg csere vkp-nak - gondolom LE-e oda szánja főleg. (VEB legnagyobb örömére.. :mrgreen: ) Busi úgyse hagy ki 10-nél több meccset egy szezonban, úgyhogy nem szakadna bele az Argentin, hogyha 2 poszton is ilyen szerepben számítanánk rá.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.08. 10:01:14

Petr írta:Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Piszczek nagyon jó vétel lenne 10 M-ért, örülük már annak is, hogy legalább írnak róla mint opció.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.06.08. 09:51:20

Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.06.08. 09:04:02

Marad Sanchez, Pedró, Mascheranó, akkor ez nem frissités csak lópikula az egész. Nem lesz semmi válltzás ebben biztos vagyok, jövöre sem leszünk jobbak.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.08. 08:59:19

fanbarca írta:
barcafacan írta:...
Jelenleg még Bojan is a csapat tagja.
Jds, Cuenca, Afellay, Tello szinte biztos megy szerintem. Pedro is talán. Sanchez marad, Xavi is.

Annyian aggódtok, hogy ilyen vezetőség-olyan vezetőség. Azért csak értenek ők is valamennyira a dolgokhoz, nem kell őket szamarazni. Amit eddig csinálnak, nekem tetszik. Fabregast 35 fölött adják el, s az meg elfogadható.

Jó, hogy említed Krkicet. Amit ő és JDS csinál, azt csak egy erélytelen vezetéssel lehet megtenni. A szerződés biztosította pénz természetesen jár nekik, de a munkára kirendelés lehetősége a vezetőségé. El lehet küldeni őket pl. a B csapat edzéseire.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.06.08. 08:17:58

barcafacan írta:...
Jelenleg még Bojan is a csapat tagja.
Jds, Cuenca, Afellay, Tello szinte biztos megy szerintem. Pedro is talán. Sanchez marad, Xavi is.

Annyian aggódtok, hogy ilyen vezetőség-olyan vezetőség. Azért csak értenek ők is valamennyira a dolgokhoz, nem kell őket szamarazni. Amit eddig csinálnak, nekem tetszik. Fabregast 35 fölött adják el, s az meg elfogadható.
més que un club
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.08. 08:06:26

Akkor tartsunk ideiglenes névsorolvasást.
Ter Stegen Masip

Montoya Marquinhos, Piqué Bartra Alba Adriano

Rakitic Busquets Iniesta Rafinha Mascherano Segi Roberto Xavi (?) JDS (?) Cuenca (?) Afellay (?)

Messi Neymar Deulofeu Tello Sanchez (?) Pedro (?)

Ez 26 játékos. Ennyi nem fér a hivatalos keretbe.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.08. 06:11:19

Tobias88 írta:A Bravo - Fabregas - Marquinhos/Alves 3as transzfer után a vezetőség hűtlen kezelése 30 milliónál jár idén, pontosabban fog járni. Én simán beperelném őket, ha Soció lennék (bár már Ibra-nál megtettem volna)

Az igazolásokkal kapcsolatban lehet minősíteni, hogy jó vétel/eladás volt vagy nem.
Az összegek nagyságát ezzel kapcsolatban lehet bírálni, de ez egy szubjektív dolog, ki-ki megítélése szerint. Maximum ennyi.

Egyrészt a hűtlen kezelés nem perelhető, annak büntetőjogi relevanciája van, hivatalból üldözendő bűncselekmény.
Javasolom nézd át a hűtlen kezelés fogalmát (BTK 319 §.). Spanyolhonban (bárhol)ha ezzel az ügyészségre/rendőrségre mennél -mert arányaiban túlzónak találod az igazolások értékét- finoman fogalmazva is körbenevetnének érte.

Ettől függetlenül például a Fabregas igazolásában egyetértek veled, aránytalanul kevés az a pénz, amit írnak az újságok. Igaz, hogy ez nem hivatalos információ, viszont, ha már nem bukunk jelentőset egy játékos igazolásán, én már azt is nagy szónak tartom,visszagondolva Ibra, Villa, Hleb stb.. féle esetekre.
MR. TROMORT777

2014.06.07. 21:50:54

Mascherano. Nem tudom miért Ő van elővéve. Tipikus bűnbakként mint például nagyrészt Sanchez volt vagy Fabregas. Nem az Ő hibája, hogy a csapat ilyen lélektelen semmitmondó szezont produkált. Szívből játszott és nem lógott ki a csapatból negatívan, a kollektív csapat volt írtó gyenge. Amikor leigazoltuk nem nagyon csíptem, de kiharcolta a srác, hogy megérdemeljen még itt pár szezont. Ugyanis Ő legalább szívvel lélekkel küzd és hajt. Barcában nem egyszerű középső védőnek lenni, főleg, ha nem is az az eredeti posztja. Kényszermegoldás volt és bizony sokszor remekelt, nagyon sokszor, de 2 év alatt nem lehet akkora rutint szerezni, hogy kezdő szintű védő legyen egy egész szezonon át. De kiegészítőembernek tökéletes, megvan a kellő rutinja. Valószínű, hogy Song elmegy, akkor pedig ki lenne Busi alternatívája? Ismeri a játékunkat, beleszokott és 4. számú védőnek is tökéletes. Csak legyen előtte 3 valamire való védő. Jövőre újra vissza kell térni a rotáláshoz, mert szegény Busi is meghal szezon végére. Jelenleg égetőbb problémák vannak, mintsem, hogy még az ő helyére is keressünk pótlást.

Igazolások meg összeségében: Jó úton haladunk ha a beérkező hírek igazak. Fabregas olykor jól játszott olykor meg hatalmas flop volt. Kár érte, főleg, hogy mennyit szenvedett a klubb, hogy vissza hozza. De mindenkinek jobb lesz így. Nincs meg benne az a + ami ide kell. Kövezzetek meg, de ha benne lenne a gyilkos ösztön akkor nem lett volna kérdés, hogy Ő vagy Xavi játszon. El lehet itt bagatelizálni azt a stabilitást amit Xavi ad/adott nekünk. De ilyen kp-val és egy védekezésből teljesen magát kivevő játékossal (Messi) nem fér bele. Rakitic eszméletlenül jó vétel. A legjobb szó rá a hasznos. Nem feltétlen kell minden posztra sztár játékos. A sztárok mellé kellenek a megfelelő kiegészítő emberek. Ő az.
Ne feledjük el, hogy LE mennyire jól ismeri Rafinhát. Biztosan komoly szerepet szán Neki. Ha Fabregas el is megy a középpályánk megvan. Sőt még akár Song is maradhat, hátha mutat valamit.
Támadósor elég bajos. Szerintem mindenképp kellene egy rutinos, padot elviselő pár millás igazi középcsatár. Erős fizikummal. Legalább, hogy a mozgásával teret csináljon ha kell. Ez nagyon hiányzik kb Guardiola óta. Pedro és Tello meg mehet. Sanchez meg remélem marad, sokkal több van a srácban mint ami eddig kitudott jönni belőle. Egy Neymar, Messi, Sanchez, Deulofeu + egy esetleges középcsatár kellően erős lenne.
Kapuskérdés. Nem értek itt sokakat. 20 millát adnak Messinek évente, de 10 millió sok egy kapusért? Hagy legyen csak meg Mats-nek a konkurencia. Jót fog tenni a fejlődésének, hogy nem az van, hogy akármit csinál ő a kezdő kapus. Had szokja csak a nyomást, nem kisgyerekekről van már itt szó.
Védő kérdés meg foggalmam sincs, ki lenne a legjobb. Psg-vel az üzlet ígéretes és Alves is elmenne ami szerintem jó döntés, mert muszáj frissíteni a keretet. De akkor meg kell egy igazi jobb hátvéd. Akit meg főleg nem tudnék mondani a piacon jelenleg.
Szóval alapjában véve nem értem ezt a negatívizmust ami itt megy. Fabregas fájó pont lehet, ha ténylegesen elmegy. De frissíteni kell. Rengeteg idő van még igazolgatni. Ilyenkor meg senki nem szeret ezzel foglalkozni, minden játékosnak a VB az elsődleges. Majd utána le lehet zárni a végleges döntéseket. Nekem sem teljességgel szimpatikus ez a vezetőség, sőőt. De jelenleg a lehetőségeinkhez mérten jól állunk.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.07. 21:43:56

Vállalom a népszerűtlenséget: én is Masche megtartására szavaztam volna, ha 3 hátvéddel és 2 szűrővel akarunk játszani. Maschenek kiváló ütemérzéke és zseniális hosszú indításai vannak, viszont belső védőként túl sokat bakizik és nem elég gyors. Kitűnő edző is válhat belőle.
Válasz küldése