Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.17. 18:52:37

Erxy írta:Zubizarreta and president Bartomeu have met today with Xavi's agent. Xavi is likely to leave. Final meeting after World Cup. [tv3 rac1]
Érdekes.
Alapvetően nem bánnám, ha Xavi eligazolna, de akkor ott leszünk hogy Iniesta, Rakitic, Rafinha trió lesz a középpályán két posztra. SR, JdS nem számít.
Ha elmegy ez a legenda is, valaki biztosan érkezik majd még. Puyol, Xavi, Valdés egyszerre azért nem lenne semmi, de valahogy örülnék neki, mert ez biztos jele egy generáció-, esetleg kisebb szemléletváltásnak. Ha már spekulációk, jöjjön akkor Koke a középpályára.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.17. 18:47:54

Zubizarreta and president Bartomeu have met today with Xavi's agent. Xavi is likely to leave. Final meeting after World Cup. [tv3 rac1]
Érdekes.
Alapvetően nem bánnám, ha Xavi eligazolna, de akkor ott leszünk hogy Iniesta, Rakitic, Rafinha trió lesz a középpályán két posztra. SR, JdS nem számít.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.17. 18:39:51

lamademon írta:Én minden posztra minimum a világ 2. - éppen elérhető/megvehető - legjobbját venném meg, és akkor nyugodtan hátradőlve dicsérhetném az ellenfél csapatát, hogy mennyire ügyesek, bár nem egy "barca szint", és lenne 5 meccs a szezonban, amin izgulni lehetne. Tök nyugodt életem lenne. Vagy fele hajtós, fele világsztár, de mindenki legyen már legalább 20milla fölött kérem szépen!
Ha ilyen csapatot szeretnél akkor menj el PSG szurkolónak:D itt ez kivitelezhetetlen
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.17. 18:10:51

lamademon írta:Én minden posztra minimum a világ 2. - éppen elérhető/megvehető - legjobbját venném meg, és akkor nyugodtan hátradőlve dicsérhetném az ellenfél csapatát, hogy mennyire ügyesek, bár nem egy "barca szint", és lenne 5 meccs a szezonban, amin izgulni lehetne. Tök nyugodt életem lenne. Vagy fele hajtós, fele világsztár, de mindenki legyen már legalább 20milla fölött kérem szépen!
Ez itt nem az a szerver sajnos :!:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.17. 17:58:17

csababarca írta:
messideco írta:Sajnos Hummels még hír szintjén sem merült fel eddig :(
Pedig tegnap is mit rakott le a pályán, elképesztő.
De maj Matyiő megoldja,meg Masch, nyugi... :wink:
Aztán le is kellett hozni, mert lesérült..

Pique mellé alapból nem hoznám el, mert ő is egy relatíve lassúnak számító játékos, kontráknál elég merész lenne két ilyen bekk oda középre.. A másik meg ez a sérülékenység, így kb annyi haszna lenne mint Puyinak volt idén. :? A képességei vitathatatlanok, de itt csak akkor nézném meg, ha nem Piquevel lenne párban, hanem egy valamivel gyorsabb védőtárssal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.17. 17:47:07

lamademon írta:Én minden posztra minimum a világ 2. - éppen elérhető/megvehető - legjobbját venném meg, és akkor nyugodtan hátradőlve dicsérhetném az ellenfél csapatát, hogy mennyire ügyesek, bár nem egy "barca szint", és lenne 5 meccs a szezonban, amin izgulni lehetne. Tök nyugodt életem lenne. Vagy fele hajtós, fele világsztár, de mindenki legyen már legalább 20milla fölött kérem szépen!
:lol:

és ezt mind Te fogod fizetni? vagy hogy gondoltad? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2014.06.17. 16:55:48

Én minden posztra minimum a világ 2. - éppen elérhető/megvehető - legjobbját venném meg, és akkor nyugodtan hátradőlve dicsérhetném az ellenfél csapatát, hogy mennyire ügyesek, bár nem egy "barca szint", és lenne 5 meccs a szezonban, amin izgulni lehetne. Tök nyugodt életem lenne. Vagy fele hajtós, fele világsztár, de mindenki legyen már legalább 20milla fölött kérem szépen!
zolcsy
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.05.22. 17:56:15

2014.06.17. 16:25:33

Teljesen egyetértek PGD-vel , nagyon tisztelem és szeretem Xavit de már lehet látni a játékon hogy nem az igazi és hát Fabregas... sztem nekünk is és neki is jobb ha elmegy nem illett ebbe a csapatba. Rakiticnek nagyon örülök , nagyon hajtós és középpályás létére eszméletlen jól védekezik. Kiváncsi vagyok kiket igazolunk még. Visca el Barcaaa <3
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.06.17. 14:40:55

Na,hát van itt történés bőven. nem rég ki kapcsolták a netünket, mire visszakapcsolták azt látom hogy "meg vettük" rafinhát, delót és hoztuk ter stegent, meg eladtuk Cesct. Egyébként őt egyáltalán nem fogom hiányolni, akarat gyenge játékos, ráadásul még igazi posztja sem volt nálunk(most lett volna erre le lépett,no comment #-o ). Xavi úgy őszintén nekem nem hiányozna. Hozni kell helyére egy Kokét vagy valakit, és akkor mehet isten hírével olajat fúrni. Kh nak kell Marqiunhos, Mascherano kp-ra és már majdnem kész. Song Tello Pedro meg a töltelék teljesen fölösleges már ide. Előre egy csatár(minimum Mandzukic,nem pedig ilyen higany féle) és rendben is van a csapat. Már ami a játékos keretet illeti. Egyébként meg nekünk középcsatár kell, azzal nem sokkal leszünk előrébb ha Reust idehozzuk. Őszintén,hol fog játszani Ini vagy Ney posztján? Esetleg ő lesz az új irányító? Aztán az új kerettel lehet játszani 4-2-3-1-et,4-4-2-t(bár ide beférne azért a német),3-5-2-t(ide is :mrgreen: ) vagy amit a mester kitalál. és közben lehet beépíteni a fiatalokat. Bár elgondolkodtam rajta, hogy ha ez mind megtörténik, akkor Ini,Messi,Alba,Piqué,Busquets,Deló és Rafinha maradna akik igazi "tiki-takások". Messi pedig azért nem csak itt jó,ls a válogatottat. És ugye Alba sem itt vált klasszis, nagy nevű játékossá, ha nem még a Valenciában.Két fiatal,2 olyan játékos akiknek azért ez nem olyan létszükséglet mint a többieknek, és 3 spanyol. Érdekes :-k. na mindegy majd meglátjuk. Én remélem hogy sikeres szezonunk lesz, és ha Messi meg Neymar kihozza a szezon nagy részében azt ami bennük van, akkor a bajnoki cím meg lehet.
Visca El Barca!
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.17. 14:37:26

nagyatyesz írta:(elvileg Kroosnak lejárt a szerződése?)
jövőre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.17. 14:35:56

Én már kezdem azt hinni, hogy a vezetőség nem is dilettáns, hanem Perez pénzeli őket. Amit csinálnak az már kabaré szint. Abban bízom, hogy azért Mathieu-ről meg Marquinhos-ról pletykálnak, mert VB alatt nem nagyon akarnak játékosok igazolási tárgyalásokba bonyolódni. Persze van ellenpélda, Rakitic, Cesc, Higuain, de a a többiek inkább a VB-re koncentrálnak. Igy marad Mathieu meg Marquinhos.
Benatia úgy néz ki elszállt, mellette én a Vertonghen-Mangala-Hummels trióból látnék komoly előrelépést. Mert, hogy egy Marquinhos nem oldaná meg a problémát az biztos. Ha a Porto-t ennyire érdekli Tello simán be lehetne vonni egy üzletbe a franciáért. Kapnak még 25 milliót és jöhet a francia. Vagy akkor már Danilo. Tényleg nem értem, hogy minőségi játékosokra sajnálják a pénzt, de Cuadrado-ért kinyomtak volna 35 milliót. Vagy Marquinhosért akarnak 30-35-öt Marquinhosért. Eszem megáll, komolyan. De a legszomorúbb, hogy sokkal inkább foglalkoznak a középpályával (amit gyengítenek), a csatársorral (innen is pont Alexist adnák el, mint a három éve nulla Pedrot), mint a védelemmel, amit a vak és gyengénlátó is észreveszi, hogy kritikán aluli. Oda kellenének a legnagyobb változások.

Gareth Tello írta: Továbbra is azt mondom, hogy ha mindenképpen támadót akarunk igazolni, akkor egy olyan játékos van, aki minden téren megfelelő lenne, ő pedig Reus. Ha nem tudjuk elhozni, akkor kössünk vele egy előszerződést, és igazoljuk le jövő nyáron, addig pedig kapjon még egy esélyt Pedro. Ha pedig nem él vele, akkor mehet, amerre lát, és jöhet a német. Messi-Neymar-Reus-Alexis-Deulofeu, ennél több nem is kell. (Főleg, hogy lassan Munirék is kezdenek majd a nagycsapat felé kacsintgatni.)

Sánchezt két emberre cserélném el: Reusra vagy Hazard-ra, ha egyiküket sem tudjuk hozni, akkor maradjon a chilei. Ha pedig mindenáron el akarjuk adni, akkor ne 20-25 millió eurókkal szórakozzunk már. Az egyetlen olyan játékosról van szó, aki klubszinten és a válogatottban összesen 20 gól és 20 gólpassz fölé jutott idén (a top5 bajnokságban), minimum 40-et kérnék érte.

Rakiticnek örülök, ár-érték arányban nem igazán találhattunk volna nála jobbat (talán csak Kroost, nem értem, ő miért nem került szóba), mondjuk az idei 12 (vagy mennyi) gólpasszától nem kell elájulni, mert a nagy részük pontrúgásból született. A passzjátéka és a játékintelligenciája szerintem nem éri el Fabregasét, de a védekezéshez többet tud hozzátenni, jobb a fizikuma, hajtósabb, szorgalmasabb játékos, bízom benne nagyon.

Ha Xavi tényleg megy, akkor megpróbálnám elhozni Koke cimborámat is, normális áron persze, ha 50-60 milliót kérnek érte, akkor felejtős.
Amúgy mindenki Reus-t várná megváltóként, de vele szintén az lenne a gondunk, mint sok nagy igazolásunkkal. Nem azon a poszton játszana, ahol a legjobban érzi magát. Bár, ha valaki sokat látta játszani megcáfolhatna, hogy ha "bekorlátozzák" a jobbosra mit tudhat ott alkotni. Én nem láttam sok meccsen, de ott mindig középen/baloson játszott. Ráadásul az egész előszezont kihagyná, egy sérülésből éppen felépülve kezdené a szezont. Ez nem tűnik biztatónak.
Hazard detto, szóval én semmiképp sem őket erőltetném.
Viszont most úgy néz ki centert akarunk igazolni. Ami nem is lenne baj, de hogy 45+ millióért egy Higuain-t! Összjátékban kuka, egy labdát nem tud normálisan átvenni, ráadásul nemhogy a az a bizonyos "gyilkos ösztön" nincs meg benne, a helyzetkihasználása szintén kritikán aluli. Nem akarom alázni, és nincs semmi bajom vele (annak ellenére hogy Realos volt), de neki egy Napoli szintű csapat tökéletes.
Rakiticnek pedig nem tudok felhőtlenül örülni. Lehet mondani, hogy hajtós, szorgalmas, amivel nincs semmi baj, de, hogy egy Barca karmestere legyen... Hááát...
Mondjuk Koketől is félnék kicsit, mert látszik, hogy nagyon ügyes, de igazából eddig volt egy jó szezonja. Persze minden esély megvan rá, hogy top középpályás legyen már a közeljövőben, de egy kis félsz azért lenne bennem, ha érkezne.
Az nagy talány, hogy Kroos eddig nem került szóba. 15-20 millióért simán el lehetne hozni és ha valaki megközelíti Cesc-t minden szempontból az ő, sőt.. Rá pedig szintén nem lehetne mondani, hogy egy lusta, motiválatlan játékos.
Egy Rafinha-Rakitic-Iniesta-Kroos középpálya nem hiszem, hogy gyengébb lenne, mint egy Rafinha-Cesc-Xavi-Iniesta. Az előbbiben én nagyon bízom. A bátyó szintjét simán megütheti, ráadásul sokkal mobilisabb. A kp bármely pontján be lehet vetni, sőt a Celtaban nem egyszer játszott szélsőt is. Már a B-ben is kiverte az ember szemét a játéka. Ő lehetne igazából az első olyan kölcsönadott játékos, aki visszatért kölcsönből és meghatározó lett. Bár ezzel még várni kell. Deulofeu-vel kapcsolatban komoly kételyeim vannak, de majd meglátjuk.

Amúgy egyedül vagyok azzal, hogy nem igazán a következő szezon miatt aggódom az elcseszett igazolásokkal, hanem a következő évi eltiltás miatt? Többek között emiatt is kellene Xavi helyét pótolni, mert 36 évesen 12. embernek is kevés, sőt lehet, hogy vissza is vonul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.06.17. 14:41:22-kor.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.17. 14:17:48

remélem, hogy védőről azért nem cikkeznek, mert nagyon titokban zajlanak az egyeztetések, bár vannak kétségeim. Bő egy hónap múlva kezdődik a felkészülés, aqddig szeretné L:E. összerakni a csapatot. Tekintve, hogy az elmúlt évekhez képest idén nagyobb változás lesz, így tényleg jó lenne, ha nem a szezon előtt 1-2 héttel csatlakoznának hozzánk az újak.
Kapus poszt szinte teljsesen kész, csak Dos Santos válaszára várnak. én nem tudom mire vár a srác. Olyan helyre kerülne, ahol bizonyíthat az első osztályban, és felhívhatja magára a figyelmet.
Védelemben továbbra is Alves helyettes kerestetik, és nálam mivel maqsc lép feljebb, és Piqué elmúlt években mutatott formája miatt 2 darab középhátvéd sem ártana. Nálam jó lenne egy klasszis, és egy rutionosabb öreg róka. Adriano maradásának kifejezetten örülök, mivel jobb és bal oldalon is bevethető, valamint előrébb is. Azt sem tartom kizártnak, hogy ő lesz a kezdő jobb oldali védőnk Alves helyett, és a vezetőség azért űzi Matyiőt, mert ő lenne Alba helyettese...
Középen Xaviról már írtam, és írtam arról is, hogy a helyére én egy Kroost el tunék képzelni. Az a baj, hogy ha marad nem látom esélyét annak, hogy vki ki tudná szorítani...nem azért mert olyan jó, hanem mert vele mást játszik a csapat. Emiatt lehet jobb lenne, ha menne. Vki kell a helyére, akár Koké, akár Kroos. Mivel nálam Masc középen játszana, így Song is mehet egy jó ajánlatért. Bár ha 2 vkp. játékra állunk át, akkor még maradhat is.
Elől Higany neve felmerülése nem rossz, de annyit nem ér, mint amennyiért a Napoli adná. Én Sanchezt tartanám, de ha egy Reus jönne helyette talán megbékélnék a távozásával. Perot egy rekesz sörért is odaadnám, míg Telloért csdak kapunk egy jobb ajánlatot.

Amúgy szerintem, ha Neymar és Sanchez/Messi/Reus széllel játszanánk, akkor jó lenne egy kis lendületet vinni a játékunkba, mert ezek a srácok abban jók, amit mi nem játszunk egyáltalán. Sanchez is brillírozik a válogatottban, mint ahogy Neymar is jobban teljesít. Tudom itt van Messi, akinek nyalni kell a s.ggét, de szerintem össze kéne rakni valahogy ezt a támadó szekciót is, mert döcögött a gépezet.

Valami ilyesmit el tudnék nézni jövőre:
Ter Stegen/Bravo
Adriano/Montoya, Barthra/? , Marquintos/Piqué, Alba/ Matyiő
Iniesta/Rafinha, Busi/Masc, Kroos/Rakitic
Reus/Messi , Messi/Higuain , Neymar/Deu - még akár Pedro is maradhatna, mert eladni nem tudjuk

kapusok: kb 25 M,
védelem: Matyiő 10-15, Marquintos 20-25 + Alves, rutinos belső védő kb 15 M.
középpálya: Rakitic 20M, Kroos és Rafinha ingyen (elvileg Kroosnak lejárt a szerződése?)
csatársor: Reus 35M, Higuain 30M, Deu ingyen
Összesen: 155-165 M

Bevételi oldalon: Cesc 33M, Xavi 10-15M, Song 10M, Sanchez 25-30M, Tello 10M + Affellay, Krikic, Cuenca, S.Roberto pakkért kb. 5 M
Összesen: kb. 90-100 M

Így lenne bőven személycsere, és annyira nem is kerülne sokba a megújulás.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.17. 13:36:10

messideco írta:Sajnos Hummels még hír szintjén sem merült fel eddig :(
Pedig tegnap is mit rakott le a pályán, elképesztő.
De maj Matyiő megoldja,meg Masch, nyugi... :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.17. 13:34:31

Ha képesek leszünk eladni Sánchezt 25 millióért, Higuaínt pedig megvesszük 40-50-ért, akkor világ barmai vagyunk. Vicc kategória, hogy egyáltalán pletykaszinten is felmerült az argentin neve, akárhogy is nézem, egyszerűen minden szempontból kevés lenne ide. Technikai képzettsége nincs a kellő szinten, fizikailag sem kiemelkedő, a labda csomószor méterekre pattan el tőle egy közepesen erős passznál is, a befejezéseit pedig hadd ne említsem meg. Kedveltem, amikor a Madridban játszott, mert jókat lehetett röhögni az elbénázott ziccerein, de ugyanezt a szerencsétlenkedést nagyon nem látnám szívesen Barcelonában. Maradjon csak Nápolyban, az az ő szintje (nem lebecsülve ezzel a Napolit), nem pedig a Barça.

Továbbra is azt mondom, hogy ha mindenképpen támadót akarunk igazolni, akkor egy olyan játékos van, aki minden téren megfelelő lenne, ő pedig Reus. Ha nem tudjuk elhozni, akkor kössünk vele egy előszerződést, és igazoljuk le jövő nyáron, addig pedig kapjon még egy esélyt Pedro. Ha pedig nem él vele, akkor mehet, amerre lát, és jöhet a német. Messi-Neymar-Reus-Alexis-Deulofeu, ennél több nem is kell. (Főleg, hogy lassan Munirék is kezdenek majd a nagycsapat felé kacsintgatni.)

Sánchezt két emberre cserélném el: Reusra vagy Hazard-ra, ha egyiküket sem tudjuk hozni, akkor maradjon a chilei. Ha pedig mindenáron el akarjuk adni, akkor ne 20-25 millió eurókkal szórakozzunk már. Az egyetlen olyan játékosról van szó, aki klubszinten és a válogatottban összesen 20 gól és 20 gólpassz fölé jutott idén (a top5 bajnokságban), minimum 40-et kérnék érte.

Rakiticnek örülök, ár-érték arányban nem igazán találhattunk volna nála jobbat (talán csak Kroost, nem értem, ő miért nem került szóba), mondjuk az idei 12 (vagy mennyi) gólpasszától nem kell elájulni, mert a nagy részük pontrúgásból született. A passzjátéka és a játékintelligenciája szerintem nem éri el Fabregasét, de a védekezéshez többet tud hozzátenni, jobb a fizikuma, hajtósabb, szorgalmasabb játékos, bízom benne nagyon.

Ha Xavi tényleg megy, akkor megpróbálnám elhozni Koke cimborámat is, normális áron persze, ha 50-60 milliót kérnek érte, akkor felejtős.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.17. 13:25:21

Sajnos Hummels még hír szintjén sem merült fel eddig :(
"And my heart will leave you never."
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.06.17. 12:45:42

Leon írta:
LG írta:Én egyébként Higauint kb. Pedro szintű játékosnak tartom, sajnálom, hogy egyáltalán felmerülhet a neve. Bár Messi barátja, ami, mint tudjuk komoly érv. :mrgreen:
Akkor Leo igazán összebarátkozhatna Reus-szal meg Hummels-szel,majd Ter Stegen szervez nekik egy kerti partit és a probléma megoldva! :mrgreen:
Így legyen :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.17. 10:36:16

zsoltfree írta:Az megvan skacok, hogy elherdáltuk a jövő középpályáját (Thiago-Fabregas) 53 milláért?
Zárójelben teszem hozzá, hogy 58-61 milláért herdáltuk el, de igazából egyikkel se nagyon tudtunk mit kezdeni, el akartak menni innen, kész. Amit az edzőink elrontottak, hogy nem biztosítottak nekik elég játéklehetőséget, viszont a vezetőséget legfeljebb az eladási árért marasztalhatjuk el. Thiagóval hülye szerződést kötöttek, ami miatt áron alul kellett eladni, Fabregast pedig elajándékoztuk... Viszont egyik esetben sem akarta sem edző, sem vezetőség eladni valamelyik játékost, egyszerűen váltani akartak.

Thiagót még sajnálom is, mert neki tényleg esélytelen volt szinte itt a kezdőtagság, ráadásul amiért elment se jött össze neki végül. Fabregast viszont így már kevésbé sajnálom, másodjára bizonyította be, hogy akaratgyenge és türelmetlen. Ugyanaz a forgatókönyv, mint amikor pénzért lelécelt az Arsenalba, nem volt türelme várni, dettó most. Amikor Xavit reálisan kiszoríthatta volna már, inkább meglépett pont a speciál ötöshöz (szaván lehetne fogni igazán...), mert nem bírta a csúnya fütyülő szurkolókat... :roll: Ha Rakitic több lélekkel és akarással játszik, akkor már nyertünk az ügyön.

'Courtado' egyébként kicsoda? :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.17. 10:28:55

LG írta:Én egyébként Higauint kb. Pedro szintű játékosnak tartom, sajnálom, hogy egyáltalán felmerülhet a neve. Bár Messi barátja, ami, mint tudjuk komoly érv. :mrgreen:
Akkor Leo igazán összebarátkozhatna Reus-szal meg Hummels-szel,majd Ter Stegen szervez nekik egy kerti partit és a probléma megoldva! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.17. 10:17:27

Én egyébként Higauint kb. Pedro szintű játékosnak tartom, sajnálom, hogy egyáltalán felmerülhet a neve. Bár Messi barátja, ami, mint tudjuk komoly érv. :mrgreen:
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.17. 09:29:03

csababarca írta: ...
Védelem meg...mostmár hírek sincsenek védőkről az a vicces. :D
Vannak, de milyenek!
Ugyanazokat a köröket futja a vezetőség.
Továbbra is Mathieu és Marquinhos a két célpont.
A Marca szerint a franciáért 15 milliót adnának Zubiék, a brazilért pedig 45 millát kér a PSG, mely összeg Alves bevonásával csökkenthető.
Friss arc most nincs képben!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.17. 08:39:51

danianevem írta:
barcafacan írta:Tetszene egy ilyen csapat:

Ter Stegen - Marquinhos Benatia Bartra - Reus Rakitic Iniesta Alba - Messi Neymar - Higuain

tart: Bravo, Piqué,Samper,Rafinha, Grimaldo, Deulofeu,Pedro,Munir
A középpályán ki védekezne? A mostani hadrendben is az egyik legnagyobb probléma, hogy Busquets önmagában nem tudja feltartani a támadásokat a nagyobb csapatok ellen, így meg nagy nyomás nehezedik a védelmünkre, akik egyébként is hajlamosak hibázni...
Igazad van - hajnali sakkvakság. Busquets nélkül nem működik, vele meg 12 járékos van a kezdőben :( Egyébként a széleken Reus és Alba védekezne.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.17. 08:35:58

danianevem írta:
barcafacan írta:Tetszene egy ilyen csapat:

Ter Stegen - Marquinhos Benatia Bartra - Reus Rakitic Iniesta Alba - Messi Neymar - Higuain

tart: Bravo, Piqué,Samper,Rafinha, Grimaldo, Deulofeu,Pedro,Munir
A középpályán ki védekezne? A mostani hadrendben is az egyik legnagyobb probléma, hogy Busquets önmagában nem tudja feltartani a támadásokat a nagyobb csapatok ellen, így meg nagy nyomás nehezedik a védelmünkre, akik egyébként is hajlamosak hibázni...
egy dolog azért megdöbbent abban a hírben(ha igaz!!), hogy L.E. "megakadályozta"...!? Adriano eladását. hogy is van ez??? az edző nem része a klubnak??!! nem az lenne a normális, hogy az edző véleménye, kérése, előírása,....stb. alapján dolgozik a játékos igazoló stáb? szóval ha ez igaz, elég vad állapotok lehetnek ott.....
az eddigiekről: Rakitic - már írtam jó igazolás, Xavi el - azt olvasom itt hetek óta, hogy öreg, lassú, nem kezdőbe való,...stb. akkor most mi ez a sajnálkozás? Adrianónak örülök, bizonyos csapatok ellen jobb (védő) mint Alba. középpálya: ne feledkezzetek meg Rafinháról, Enrikével dolgozott, visszahozatta tehát játszani fog! Fabregas el - én örülök, leírtam már, hogy miért, azt is régen mondom és úgy látom egyre inkább másoknál is előjön: Mascheranót védekező középpályásként játszatnám mégpedig Busquets helyett, nem tartom rossz ötletnek, hogy Busi viszont feljebb léphetne mert vkp. ként biztos hogy alkalmatlan. a többi dolog még a kacsák, ábrándok fázis azokról nem érdemes szót vesztegetni...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.17. 08:29:09

Rakitic hivatalos, hú dejó, kp még mindig üres így, még ha ideszámolom Xavit akkor is.
Támadóknál most Higu a sláger, ezt nem is igazán értem, totális marhaság lenne idehozni,Reus jöjjön,vagy senki, és maradjanak a többiek. Csak azért hogy jöjjön egy Higuain nem adnám el se Alexist se Pedrot.
Védelem meg...mostmár hírek sincsenek védőkről az a vicces. :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.06.17. 06:27:12

barcafacan írta:Tetszene egy ilyen csapat:

Ter Stegen - Marquinhos Benatia Bartra - Reus Rakitic Iniesta Alba - Messi Neymar - Higuain

tart: Bravo, Piqué,Samper,Rafinha, Grimaldo, Deulofeu,Pedro,Munir
A középpályán ki védekezne? A mostani hadrendben is az egyik legnagyobb probléma, hogy Busquets önmagában nem tudja feltartani a támadásokat a nagyobb csapatok ellen, így meg nagy nyomás nehezedik a védelmünkre, akik egyébként is hajlamosak hibázni...
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.17. 05:59:58

Tetszene egy ilyen csapat:

Ter Stegen - Marquinhos Benatia Bartra - Reus Rakitic Iniesta Alba - Messi Neymar - Higuain

tart: Bravo, Piqué,Samper,Rafinha, Grimaldo, Deulofeu,Pedro,Munir
Válasz küldése