Világbajnokság 2014

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.06.17. 18:45:42

Olyan mintha pirosban 11 nagyon csunyan betepett,utcarol osszeszedett ipse jatszana ... SZANALMAS, a mi focink is halal unalmas volt iden ( Barca) ehhezkepest a spanyolok a lebutitott Barca focit toljak ( hiperunalom) es a belgak meg ezt is tovabb butitottak ! Fantasztikus !!! De Bruyne meg eszmeletlen, ilyen gyengen en meg nem lattam embert jatszani ! Lukaku szinten zenesz!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.17. 18:32:49

Leon írta:Olyan van?Mindekinek Ronaldós? Lehet mér Ramoséknak is az van! :mrgreen:
Jó tudom arról van szó gondolom,hogy mindenkinek saját arcképes védője lehet,de ez akkor is tök gáz... #-o
Jogos félreérthetően fogalmaztam :) a lényeg az , hogy mindenkinek van a saját arcképével es mezszámával. Látszott is a tv-ben amikor mutattak az öltözőjuket , hogy mindenkinek van ilyen
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.17. 18:30:20

Lehet ez lesz a tizik VB-je, aminek nem nagyon örülnék.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.17. 18:26:03

És ott is van, vezet Algéria!!!!
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.17. 17:31:18

Belgium: Courtois – Alderweireld, Van Buyten, Kompany, Vertonghen – Witsel, Dembélé, De Bruyne, Hazard, Chadli – Lukaku.

Vermaelen, Fellaini, Mirallas csere.

0-1...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.17. 17:10:17

Olyan van?Mindekinek Ronaldós? Lehet mér Ramoséknak is az van! :mrgreen:
Jó tudom arról van szó gondolom,hogy mindenkinek saját arcképes védője lehet,de ez akkor is tök gáz... #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.17. 17:04:31

Rinku írta:
Leon írta:A mindig szerény Ronaldo:

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,vb-2" target="_blank ... foto,72476

Gondolom az alsógatyáján is a saját arcképe van! :mrgreen:
Ronaldo egy jószívű, rendes figura a magánéletben, rengeteget segít másokon és tényleg csak jó dolgokat hallani róla. De egy pökhendi paraszt a pályán és a közszereplései során is 4/3 csak erről lehet megbizonyosodni. És ezért nem fog Messi felé nőni sosem, mert oké, Leonak is volt 1-2 stiklije, de Ronaldonak folyamatosan az ilyenek miatt, mint a saját pofája virít a sípcsontvédőjén, vagy szünetben a fodrásza úgy hajat lő neki, emiatt a folyamatos saját maga alatt fűrészeli a gerendát magatartás miatt nem fog Messi közelébe érni sosem. Pedig jó srác lehetne, de akkora az arca, csoda, hogy nem kell kaput bontani, amikor bejön a pályára... Erre a mutatványára sem tudok mit mondani, fogom a fejem. :)
Amit leírtál az jogos viszont a sípcsontvédőt ne ródd fel neki mert az nem saját ötlet az egész válogatottnak olyan van és én azt olvastam , hogy elvileg a Nike adta.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2550
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.06.17. 16:59:20

Leon írta:A mindig szerény Ronaldo:

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,vb-2" target="_blank ... foto,72476

Gondolom az alsógatyáján is a saját arcképe van! :mrgreen:
Ronaldo egy jószívű, rendes figura a magánéletben, rengeteget segít másokon és tényleg csak jó dolgokat hallani róla. De egy pökhendi paraszt a pályán és a közszereplései során is 4/3 csak erről lehet megbizonyosodni. És ezért nem fog Messi felé nőni sosem, mert oké, Leonak is volt 1-2 stiklije, de Ronaldonak folyamatosan az ilyenek miatt, mint a saját pofája virít a sípcsontvédőjén, vagy szünetben a fodrásza úgy hajat lő neki, emiatt a folyamatos saját maga alatt fűrészeli a gerendát magatartás miatt nem fog Messi közelébe érni sosem. Pedig jó srác lehetne, de akkora az arca, csoda, hogy nem kell kaput bontani, amikor bejön a pályára... Erre a mutatványára sem tudok mit mondani, fogom a fejem. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.17. 16:46:09

A mindig szerény Ronaldo:

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,vb-2 ... foto,72476" target="_blank

Gondolom az alsógatyáján is a saját arcképe van! :mrgreen:

Löwnek is megvan a véleménye róla aki egy jó kis orrtúrás után ráz vele kezet: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=m74j6ih0jg0" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.17. 16:32:29

etooka9 írta:
Barcaman1993 írta:
Bob_Marley írta:Szerintem meg Ghánánnak és Usának is van keresnivalója a fritzek ellen. De majd meglátjuk, Ghána meccs valóban ikszes volt inkább, de mikor kell gólt rúgni? Az elején meg a végén, aztán csókolom. :D
Kötözködés nélkül, de mitől lett hirtelen ilyen jó csapat Ghána és az USA? Én komolyan semmit nem látok bennük, holott már nem egy ember halálcsoportnak kiáltotta ki ezt a quartettet. Én sztem Portugália simán továbbjut)hat) ebből csoportból.
Szerintem is továbbmegy Portugália, Ghánának jó kis csapata lehetne, ha lenne egy ilyen igazi vezere a brigadnak. Hianyzik egy igazi klasszis.
Én is úgy gondolom, hogy roncikáék fognak továbbjutni de nem lepődnek meg akkor sem ha nem mennének tovább , mivel USA-ban és Ghánában is van annyi erő , hogy kelő szerencsével elkapja őket pl egy korai góllal + a Portugál védelem nagyon durván meggyengült hiszen Pepét lehet , hogy elmeszelik 3 meccsre és elvileg Coentrao pedig lesérült és vége a VB-jének.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.17. 16:13:06

Barcaman1993 írta:
Bob_Marley írta:Szerintem meg Ghánánnak és Usának is van keresnivalója a fritzek ellen. De majd meglátjuk, Ghána meccs valóban ikszes volt inkább, de mikor kell gólt rúgni? Az elején meg a végén, aztán csókolom. :D
Kötözködés nélkül, de mitől lett hirtelen ilyen jó csapat Ghána és az USA? Én komolyan semmit nem látok bennük, holott már nem egy ember halálcsoportnak kiáltotta ki ezt a quartettet. Én sztem Portugália simán továbbjut)hat) ebből csoportból.
Szerintem is tovabbmegy Portugalia, Ghananak jo kis csapata lehetne, ha lenne egy ilyen igazi vezere a brigadnak. Hianyzik egy igazi klasszis.
Kép
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.06.17. 15:53:39

Barcaman1993 írta:
Bob_Marley írta:Szerintem meg Ghánánnak és Usának is van keresnivalója a fritzek ellen. De majd meglátjuk, Ghána meccs valóban ikszes volt inkább, de mikor kell gólt rúgni? Az elején meg a végén, aztán csókolom. :D
Kötözködés nélkül, de mitől lett hirtelen ilyen jó csapat Ghána és az USA? Én komolyan semmit nem látok bennük, holott már nem egy ember halálcsoportnak kiáltotta ki ezt a quartettet. Én sztem Portugália simán továbbjut)hat) ebből csoportból.
Szerintem nem Ghánában/USA-ban látnak többet az emberek, hanem a Portugáliát nézik le. Nagyon 'egy emberes csapat' ráadásul az az egy ember sem 100%os, ennek ellenére hiába voltak rajta ketten a teljes német meccsen mégis minden labdával CR-t keresték a társak. Ettől függetlenül szerintem még mindig illene behúzniuk a második helyet a csoportban...
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.17. 15:24:54

Bob_Marley írta:Szerintem meg Ghánánnak és Usának is van keresnivalója a fritzek ellen. De majd meglátjuk, Ghána meccs valóban ikszes volt inkább, de mikor kell gólt rúgni? Az elején meg a végén, aztán csókolom. :D
Kötözködés nélkül, de mitől lett hirtelen ilyen jó csapat Ghána és az USA? Én komolyan semmit nem látok bennük, holott már nem egy ember halálcsoportnak kiáltotta ki ezt a quartettet. Én sztem Portugália simán továbbjut)hat) ebből csoportból.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.17. 15:00:41

Szerintem meg Ghánánnak és Usának is van keresnivalója a fritzek ellen. De majd meglátjuk, Ghána meccs valóban ikszes volt inkább, de mikor kell gólt rúgni? Az elején meg a végén, aztán csókolom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.17. 14:43:10

Bob_Marley írta:Ez az egyik legkiegyenlítettebb csoport véleményem szerint, németek kissé kiemelkednek a másik három csapat hasonló.

Usa-Ghána
Borzasztóan örültem a végén, hogy csak sikerült behúzni a jenkiknek. Ez a 3 pont rengeteget számíthat a végén. Fordulatos találkozó volt, Ghána sokat hibázott, Usa viszont hozott egy masszív jó szintet. Dempsey első gólja parádés volt, eddig a VB legszebb gólja volt szvsz. Kíváncsi vagyok a két EU-i csapat ellen mit sikerül alkotni, főleg a németek ellen, 2002-t meg kéne "bosszulni". Usa-nak a legnehezebb a sorsolás, utazgatás ellenfelek stb, de bízom benne sikerül továbbmenni a csoportból, nagy lökést jelentene.
Én azt mondanám inkább, hogy a németek lelépnek mindenkit, szerintem utcahosszal jobbak a mezőnynél. Ha a végére nem fogynak el, akkor be fog jönni a tippem, miszerint végső győztesnek vártam őket.

Ami az USA meccset illeti, abszolút nem érdemelt vereséget Ghána, sajnáltam is őket, de lényeg, hogy megvan a 3 pont. 8) Úgy számolok, hogy a németek megvernek mindenkit, így pedig potenciálisan egy iksz elég lehet a luzitánok ellen, s búcsúzhatunk Ghánától és Roncikáéktól is. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.17. 14:35:00

Német-Portugál
Németeket nagyon nem szeretem, de el kell ismerni most is erősek s átgázoltak Portugálián. Nincsen ha és társai, Pepe elintézte a meccs elején hogy ne nagyon legyen sansz, Müller meg azért tett érte. Kicsit szigorúnak ítéltem a döntést, de az tény nem kellett volna visszamenni Müllerhez. Azért a luzitánokat nem írnám le, ahogy a németeknek Usa és Ghána ellen nem lesz egyszerű. Ez az egyik legkiegyenlítettebb csoport véleményem szerint, németek kissé kiemelkednek a másik három csapat hasonló.

Usa-Ghána
Borzasztóan örültem a végén, hogy csak sikerült behúzni a jenkiknek. Ez a 3 pont rengeteget számíthat a végén. Fordulatos találkozó volt, Ghána sokat hibázott, Usa viszont hozott egy masszív jó szintet. Dempsey első gólja parádés volt, eddig a VB legszebb gólja volt szvsz. Kíváncsi vagyok a két EU-i csapat ellen mit sikerül alkotni, főleg a németek ellen, 2002-t meg kéne "bosszulni". Usa-nak a legnehezebb a sorsolás, utazgatás ellenfelek stb, de bízom benne sikerül továbbmenni a csoportból, nagy lökést jelentene.


Irán-Nigéria
Igen, ahogy lejjebb írta valaki azért a foci nem cselekből mg hasonlókból áll csak. Irán rengeteget futva hozott egy stabil játékot és megérdemelten szereztek 1 pontot.
Bosnyákok jól mutatkoztak be, de amit annyiszor leírtam már sok következtetést nem szabad levonni, mikor 3-4-5 naponta jönnek a meccsek, utazol súlyos kilométereket egy totál idegen éghajlaton. Irán és Nigéria is pontot rabolhat tőlük. Kiderül majd, lassan mindenki bemutatkozott, megvoltak az első ismerkedések, de az igazi tétért folyó meccsek a második körben jönnek el.

Ma hajrá Szbornaja. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.06.17. 14:57:58-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.17. 12:56:37

Dr.Dre írta:Az Amerikaiak idegenbeli meze bitang jól néz ki. :D Legalábbis nekem...
évek óta a legszebb mez amit láttam...

huh hát sajnálom ghánát, simán megérdemelték volna győzelemt, de ami leginkább bosszant, h ezzel az eredménnyel így a nyomorék szomorú srácék fognak továbbmenni...

ma jó kis meccsek lesznek, kiváncsi leszek a belgákra mennyire hajtják ki magukat algéria ellen. sztem egy szolid 2-0 várható. este brazília az első körös játéknál jobban játszva kiüti mexikót, lesz kb 3v4-0, aztán este jöhetnek az oroszok. dél-koreat nem tudom hova tenni ahogy látom a selejtezőben irán mögött végeztek, szóval nem lehetnek vmi acélosak. nyögvenyelős meccs lesz az oroszoknak, de behúzzák...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.17. 11:24:16

Kép

The Flying Dutchman!
"And my heart will leave you never."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.17. 10:32:04

MQuC írta:Erősebb Ghánára számítottam. Az első USA gól pedig remek egyéni akció volt.Ja, a németek pedig megnyerik a VB-t.
Remélem pont úgy nyerik meg mint az Eb-t 2 éve! :mrgreen:
Egyébkén örülök,hogy a 3 kedvencem:Messi - Neymar - Balotelli (csak az olasz válogatott miatt :oops: ) mind gólt lőtt,sőt ők nyerték meg a meccset a csapataiknak! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2014.06.17. 10:26:16

Nem tudja valaki, mi annak a számnak a cime, ami minden meccs előtt megy az m1-en? Nem a VB hivatalos dalát keresem, hanem a felvezető zenére, amivel kezdődik a meccs előtti műsor.
Előre a TITOlusokért!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.06.17. 10:15:20

ferninho írta:hát én tisztán Sztáridzst hallok de nem is ez a lényeg... egész Magarországon a Sztáridzs az elfogadott, ez meg itt Sztöridzsezik...

itt van a frankó: ˈstʌrɪdʒ :D
egyébként tavaly év elején összeakadtam két liverpooli kamionos [auto_cenzúra], kb 40+, rövidgatya február/március fordulóján, rövidujjú póló, mezítláb papucsban, szénné tetoválva, természetesen 'pool szurkolók voltak, olyanok, akik már húsz évvel ezelőtt is ott verekedtek az utcákon, na, ahogy ők mondták a gyerek nevét, azt nem lehet magyarul visszaadni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.17. 08:47:09

Erősebb Ghánára számítottam. Az első USA gól pedig remek egyéni akció volt.Ja, a németek pedig megnyerik a VB-t.
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.06.17. 00:09:19

Az Amerikaiak idegenbeli meze bitang jól néz ki. :D Legalábbis nekem...
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.17. 00:07:35

Dempsey, első perc, 1-0 USA. Így tovább! :D
Tetszetős gól volt egyébként, szépen gyors és rövid passzokkal felhozták az amerikaiak.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.16. 23:45:01

Érdekes ez a ghánai válogatott Essien és Boateng nélkül. Sérültek, hogy nem kerültek a kezdőbe? :shock:
Lezárt