Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.16. 07:27:24

Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
nézd, lehet, h kezd nevetségessé válni ez a topik, meg nagy "sírások" vannak hátvédügyben, de ez talán azért lehet, mert egy nevetséges elnökség és egy nevetséges technikai staff intézi az igazolásokat, és tök mindegy, h hányszor és mit mondtak, az embert azért izgatja a szitu, mert jóformán egy vadiúj brigádot kell összerakni.
mint ahogy egyébként téged is foglalkoztat, ugye:
S.Agüero írta:Csak én várom már úgy az új szezont, mint még soha?
Új edző, sok új játékos, sok kulcsjátékos távozott, egy új korszak kezdődik meg, jó előérzetem van, annak ellenére, hogy szerintem nem nyerünk kupát.
matyiő egyébként valóban nem rossz játékos, de ilyenből van már nálunk, ehhez képest kicsit sokba kerülne. pláne, ha még tényleg hoznak ide nagyobb tudású gyereket is (nem marquinhosra gondolok), őt meg kiegészítő megoldásnak tartanák. ha esetleg így maradna, egy új vonal kialakításához ő egyedül kevés, "öreg" és drága is. nekem ez ezzel a gyerekkel a problémám.

amúgy meg miről dumálgasson ilyenkor az ember? arról, h megmérték iniesta vérnyomását? :?
PUYOL-XAVI-INIESTA
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.16. 07:01:38

S.Agüero írta:Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
A topic a szurkerek véleményét fejezi ki Zubi munkamódszeréről. Persze a szaldót a végén lehet megvonni: kiket hozott mennyiért és kiket mennyiért adott el.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.16. 00:53:13

Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.16. 00:07:02

barcastuff @barcastuff
Cartoon: "Likes all cules, I have four dreams... Winning Liga, Cup, CL, and... that Zubi finally signs a centre back"
https://pbs.twimg.com/media/Bsnb-nRIUAAn6Pj.jpg" target="_blank

Ez ku.va jó! :mrgreen:

Boixos!
=D>
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 23:41:27

Gali írta:Be tudnád linkelni ezt a 22 milliós kivásárlási árat, mert én sehol nem találkoztam vele.
Egyáltalán létezik?
Mert ha nem, akkor Levyt ismerve esélytelen, hogy elhozzuk ennyiért.
Erősen fogna ott a ceruza!
Hát meg nem mondom, hogy ez honnan jött.. A 'Sport'-on van egy cikk, amiben azt írják, hogy 22-ért engednék el elvileg, szerintem ebből lett aztán összerakva, hogy ennyi a kivásárlási ára. De ez valóban nem azt jelenti, így máris rosszabb a helyzet.. :?
Gondolom ez akkor csak olyan, mint Reusnak a 35 millió, amit mondogat mindenki, de igazából senki nem tudja, hogy tényleg van-e ilyen.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 23:23:38

palesz77 írta: Mondjuk ha jönne Vertonghen 22 millióért...
Be tudnád linkelni ezt a 22 milliós kivásárlási árat, mert én sehol nem találkoztam vele.
Egyáltalán létezik?
Mert ha nem, akkor Levyt ismerve esélytelen, hogy elhozzuk ennyiért.
Erősen fogna ott a ceruza!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2014.07.15. 23:05:23

Nagyon ugy erzem, hogy ebbol Matyio ES Verthongen lesz. A 20 milla sok szerintem is, de azert nem egy senkirol beszelunk...
Verthongen pedig jo kis vedo, bar nem az extra klasszis kategoria papiron, viszont Marquinhos sem az, bar o piszok fiatal. Ha az elso kettovel 40-45 millioert megoldjuk a vedo poszzot az nem rossz.
Cuadradot viszont remelem elfelejtjuk, ugyes srac, de nem jobbhatved, jobbszelso pedig nem kell!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.15. 22:43:02

félreértés ne essék, nem akarom megvetetni a holland gyerekeket, dehát friss élmény még a vb, és hát ilyen verziók pörögnek a piacon, micsinyájjak...

ha elmegy benatia, akkor az ASR rámegy vlaar-ra, 5, azaz Ötmillió euro körüli összegért.
mindezért egy 29 éves, kb 9 év alatt, 31szer válogatott, 190cmes, minden mostani vb meccsen kezdő és veretlen csapatban játszó, világbajnoki bronzérmes gyereket kapnának. tudom, biztos szr, mit csinálna itt, angliában meg a vb-n kocka alakú labdával játszanak és egyébként sem hasít 5 éve a fantasztikus valenciában.

az fc barcelona éppen most harcol egy 30 éves, 190cmes, kétszeres francia válogatott gyerekért, hogy 20 millió euró körüli áron elvihesse. biztos van vmi olyan szitu enrique taktikájában, amiért annyira fontos ez a gyerek ide, lehet, h rá akarna építeni esetleg?
én nem tudom, ki hogy van vele, de sztem azért érezni a különbséget.

és lesz.rom a stoke cityt, meg az ehhez hasonló megnyilvánulásokat, az van, h hátul jelenleg egy kiöregedőfélben levő bohóc, egy olyan fiatal gyerek, aki mostanában azzal harcol, h el tudja felejteni, h nemrég körbeszaladta egy gyorsvonat, egy valóságsó szereplő és egy többre érdemes, de jelen állás szerint egy lealázott spanyol válogatott versenyző a felhozatal.

a franc tudja, valahogy veretesebb megoldásokat várnék a hátsó sor megerősítésére...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 22:35:20

zola8787 írta:Szegény Matyiő srác, jó sok oltást kap itt. Mondjuk én pont olyan meccseit láttam, amikor leszedte a Barca csatárokat a pályáról. Nagyon röhögnék ha úgy berobbanna nálunk, mint tette azt Masch :D
Bennem is csak olyan emlék van, hogy akkora mint a ház, és idegesített, mert folyton szerelte valamelyik játékosunkat..

De könyörgöm, 31 éves lesz. 20 milliót kiadunk egy védőre, akit 2 év múlva már pótolnunk is kell? Őszintén nem értem mi futhat át LE fejében, hogy ennyire ragaszkodik hozzá. Egyelőre annyi előnyét látom a dolognak, hogy Bartrát be lehet majd így építeni tök nyugodtan, mert Mathieu kétlem, hogy nagyon ugatni fog ha nem játszik annyit.. :lol:

Mondjuk ha jönne Vertonghen 22 millióért, és Matyi 20 millióért, akkor azt mondom úgy beleférne, bár igazából akkor is ultragáz a dolog, mert bőven tudnánk hasonló kaliberű védőt venni fele/negyede ennyiért szerintem.. De úgy legalább elmondható lenne, hogy 42 millióból venttünk egy kezdő és egy 4. számú középső védőt, ami a mai árakat tekintve nem is lenne olyan rossz biznisz.. De sajnos ennyit nem nézek ki Bartoékból, biztos vagyok benne, hogy amint meglesz Mathieu rögtön futunk a PSG-hez, és folytatjuk a Marquinhos sagát 40-45 milliókat ajánlva..
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.15. 22:27:57

Erxy írta:Na, a Valencia edzője kijelentette hogy kifizetjük Mathieu kivásárlási árát.

Én nem bánom, nem olyan rossz védő ám ő, mint amilyennek itt sokan beállítják. :wink:
Mindenesetre nem hiszem, hogy a közelmúltban érkezett nála jobban "utált" játékos.. :mrgreen:
(nyilván a dolog inkább a helyzetnek szól, nem neki)
Nem rossz védő de 30 évesen elég kevés védőért lenne reális kiadni 20 millát és ő nem tartozik közéjük. Én nagyon nem örülnék ha ide jönne 20 milláért de 10 milla alatt felőlem jöhet ide 4. védőnek de a Valencia annyiért sajnos nem fogja elengedni.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.15. 22:26:44

Erxy írta:Na, a Valencia edzője kijelentette hogy kifizetjük Mathieu kivásárlási árát.

Én nem bánom, nem olyan rossz védő ám ő, mint amilyennek itt sokan beállítják. :wink:
Mindenesetre nem hiszem, hogy a közelmúltban érkezett nála jobban "utált" játékos.. :mrgreen:
(nyilván a dolog inkább a helyzetnek szól, nem neki)
Jaja ez teljesen olyan, mint amikor megbuksz egy vizsgán, a következőre tanulhatnál egy teljes hetet, de te csak egy estét szánsz rá, lehet bejön :lol:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.15. 22:19:49

Na, a Valencia edzője kijelentette hogy kifizetjük Mathieu kivásárlási árát.

Én nem bánom, nem olyan rossz védő ám ő, mint amilyennek itt sokan beállítják. :wink:
Mindenesetre nem hiszem, hogy a közelmúltban érkezett nála jobban "utált" játékos.. :mrgreen:
(nyilván a dolog inkább a helyzetnek szól, nem neki)
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.15. 22:18:57

Szegény Matyiő srác, jó sok oltást kap itt. Mondjuk én pont olyan meccseit láttam, amikor leszedte a Barca csatárokat a pályáról. Nagyon röhögnék ha úgy berobbanna nálunk, mint tette azt Masch :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.15. 22:12:01

Capon írta: Engem az Alves kérdés is igencsak foglalkoztat, mert ha a belső védő poszt ilyen leküzdhetetlen akadály számunkra már 4. éve, akkor mi lesz a jobb széllel ahol aztán nagyon még választék sincs?
Lehet az lesz a vége, hogy hosszabbítunk vele és Dani marad még 2 évet. Csak akkor kössük a lelkére, hogy egy félidő alatt maximum 5ször lépheti át a felezőt és ugyan ennyiszer adhat is be.
Nem kell aggódni. :wink:
http://www.totalbarca.com/2014/news/bar ... re-coming/

2-3 védőről beszél az elnök úr (nyilván Alvestől függ a szám).

Gyerekek, értem én a poénkodást már ezen a védő témán, de kezd unalmas lenni, hogy 3 hsz-ből 2 arról szól, hogy siránkozunk a kialakult helyzet miatt, vagy épp azon élcelődünk, hogy úgy sem jön senki. Próbáljunk értelmes dolgokról társalogni, mert fölöslegesen futjuk le ugyanazokat a köröket.

Közben Rummenigge nyilatkozta le, hogy a Real van a legjobb helyzetben Kroosért, de ezek szerint még nem dőlt el a dolog. Ha Xavi megy, akkor rá kéne repülni, lehetőleg minél hamarabb. Mondjuk sztem már késő, de a bejelentésig még reménykedek. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.15. 22:00:53

visca el barca írta:majd meggyőzik puyolt, hogy maradjon még 1 évet, a nyarat uis végigpihente... :lol:
Ezt akár mondhatnám most is:
"Puyol visszatérése sokat jelent majd." Valóban "sokat" jelentett, Puyol összesen öt bajnokin lépett pályára és 68 percet kapott az Ajax elleni tét nélküli Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen. Nagy húzás volt, jár a taps."

Ennyire nem tűnt kevésnek amúgy...Durva.
Na mjad idén visszatér 12 meccsre. :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.15. 21:58:24

visca el barca írta:majd meggyőzik puyolt, hogy maradjon még 1 évet, a nyarat uis végigpihente... :lol:
Igen, + marad Xavi is, és akkor minden maradhat a régiben, csak Fabregas helyett Rakitic padozik, Alexis helyett meg Suarez lesz a jobbszélső. :mrgreen:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.15. 21:54:50

Ó nagyszerű! Úgy látom nem ismerünk lehetetlent, tűzön vízen át, de megszerezzük Lütyőt, akarom mondani Matyőt.
Lehet jobban járunk ha minél előbb lenyeljük a békát és csak beletörődünk.

Engem az Alves kérdés is igencsak foglalkoztat, mert ha a belső védő poszt ilyen leküzdhetetlen akadály számunkra már 4. éve, akkor mi lesz a jobb széllel ahol aztán nagyon még választék sincs?
Lehet az lesz a vége, hogy hosszabbítunk vele és Dani marad még 2 évet. Csak akkor kössük a lelkére, hogy egy félidő alatt maximum 5ször lépheti át a felezőt és ugyan ennyiszer adhat is be.

A KP-ról is megkérdezném a fejeseket, hogy ott mi a terv, mert továbbra is harmatos a felhozatal és így akarunk nekivágni 2 szezonnak?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 21:50:20

http://www.hatharom.com/2014/07/15/mier ... -barcelona" target="_blank

Ajánlani tudom mindenkinek, hogy olvassa el. Szóról-szóra adom, ami a cikkben le van írva.
Ez jellemzi ezt az idióta vezetést.
Erxy írta: Valencia defender Mathieu didn't take part in a friendly today because Barcelona informed Valencia they're willing to pay 20M buyout. [cope]
Ez meg már a vicc kategóriába tartozik.
Holnap LE és Zubizarreta sajtótájékoztatót tart. Gondolom majd megmagyarázzák, hogy minden az elképzeléseknek megfelelően alakul.
Remélem azért lesz olyan katalán újságíró, aki megkérdezi, hogy mit szándékoznak tenni a védelem megerősítését illetően, mert az eddigi teljesítményük egy nagy nullával egyenlő.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.15. 21:49:23

majd meggyőzik puyolt, hogy maradjon még 1 évet, a nyarat uis végigpihente... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.15. 21:48:07

Komolyan mondom nem tudom, hogy mit látnak ezek a nyomorultak Mathieu-ben. :roll: Biztos nem megye 1 szint, de 20 milliónak a felét sem éri meg. Az meg, hogy a fél nyár azzal telik, hogy rohanunk utána és lassan már a 20 milliót is kifizetnénk az az amatőrség legfelsőbb szintje. Amikor Thiago Silva után mentünk érthető volt valahol az, hogy húzódnak a dolgok, mert a világ egyik legjobbjáról volt szó. De hogy Matyinak ennyire ne lenne alternatívája... :roll:

Röhögnék rajta, ha sem Mathieu sem Marquinhos nem jönne össze és be kellene érnünk egy középkategóriás Hummels-Vertonghen párossal. (irónia) :lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.15. 21:40:28

eddig csak hellyel-közzel vagyok elégedett.

a kapusposzton és a támadósorban egyértelműen erősödtünk.
bravo szerintem van olyan jó kapus, mint vv, mats pedig jobb is lesz szerintem, pintonál pedig mindketten jobbak.
suarez is azért komolyabb, mint alexis, a deulo-tello párharc is egyértelmű számomra.
ezen a két poszton minőségileg és/vagy potenciálban előreléptünk.

a középpálya kérdéses, ha xavi megy, és jön helyette valami pofásabb kkp, akkor azzal is elégedett leszek, annak ellenére is, hogy a rakitic-cesc csere még egyelőre számomra inkább ad aggodalomra okot, mintsem örömre.
busquets,song,rakitic,ini,rafinha + új kkp, nem lenne rossz.

amivel igazán a gondom van, a védelem, egy középső védő a minimum, de alves helyére sem ártana valaki, mert a palit bármennyit is védtem, én is kezdem unni.

a transfermarkt szerint eddig kb 50 millió mínuszban vagyunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 21:24:09

Subinho írta:Tegyük már le azt a kuva pénzt Benatiaért és kezdjük meg az előszezont!!! Korábban 40 körül cikkeztek, ez a pénz megvan még, meg kell lennie, mert ha nem, széjjel fog szabni az ideg a Suarez ügy miatt!

Ott már 60 millió körüli összegről beszéltek a végén.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.15. 21:06:29

Barcelona midfielder Xavi (34) will soon sign a three-year contract worth 6M a year with American team New York City FC. [sport]

Valencia defender Mathieu didn't take part in a friendly today because Barcelona informed Valencia they're willing to pay 20M buyout. [cope]

Tello pedig a klub engedélyével kihagyta a ma esti edzést, mert Portugáliába utazott, hogy lezárja a Portoval a tárgyalásokat. Kölcsönbe kerül oda.
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.07.15. 20:55:37

Tobias88 írta:Hummels + Fazio = 30 + 10 millió. Szerintem ebben kiegyezhetünk. Persze megértem azt is, hogy ők két lomha játékos, de szerintem bőven jobbak lennének mint Mathieu
Szerintem mindenféleképpen jobb lenne őket hozni mind ezt a 30 éves Mathieu, ők még játszhatnak 5-6 vagy akár több szezont is hiszen fiatalok(a franciához képest). Mathieu is tudna játszani ennyit ,de a végére szerintem a játéka leromlana és újra ott lennénk ahol voltunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 20:50:53

csababarca írta: Na igen,Busi-Yaya kérdés,szerintem ez volt az a pont,ahol minden elv totál félrement,amikor a teljesítmény kérdését háttérbe toltuk,és beerőltettük a kiskedvencet indokolatlanul a kezdőbe.
Jó,nem rossz Busi,de messze nem egy szint Yayaval,ezt a vak is látja. Meg hogy majd Xavi utódja Busi lesz...atyaég,az ember olyan messze van Xavi szervezőkészségétől,hogy azt le sem lehet írni.

Mindegy,mostmár ez van,kb 16éve nézek focit,de ekkora fatális hibát nem tudok még egyet felhozni,ami ennyire indokolatlan,és felesleges lett volna.
Egy van! Ibra Eto!
Kép
Válasz küldése