Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.16. 09:09:03

palesz77 írta:
Alcantara írta:Az új cikkben levők szerint megvesszük 20 millióért a franciát..
...
Remélem beválik, mert ha nem, Zubi mehet karöltve azzal aki ideerőltette ezt a középszerű, kiöregedőben levő palit.
Szerintem 4. számú hátvédnek jön csak. Ami persze 20 millióért nagyon sok - főleg egy 30 éves játékosért -, de kétlem, hogy LE csak vele akarja megoldani a védőproblémákat.. Mellé még jönni fog egy Vertonghen szintű játékos úgy gondolom.

Sajna nem lesz igazad attól tartok. Hamarosan bejelentjük, hogy tök jó kész a keret és áldja vigye. :(
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.16. 09:06:43

Nem védem a vezetőséget, de az, akinek az igazolásokkal kapcsolatos tárgyalásokat le kell vezényelni, megállapodni, az nem az elnöki székben ülő személy, hanem maga Zubi!
Az elnökségnek az anyagi hátteret kell legfőképpen biztosítani az igazolásokhoz. Az, hogy ezt a középszerű palit meg idehozzuk, az egyértelműen a a vezetőedző kérése, miután tűzzel-vassal ragaszkodik Matyiért.

A vezetőség legfőbb hibája az átigazolásoknál, hogy ezt a "vak lovat", név szerint Zubit a pozíciójában hagyták az eddigi baklövései ellenére. Világosan látszódik az összes igazolásoknál szinte, eladásoknál/kölcsönadásoknál, hogy fogalmatlan erre a munkára.

LE játékospolitikáját, erősítési terveit, majd a szezon végén lehet objektíven értékelni.
Mindenesetre nagyon merész elképzelései vannak a védelemről, kívánom, hogy bejöjjön neki, őszintén szólva kevés reményt fűzök hozzá.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 08:58:43

Alcantara írta:Az új cikkben levők szerint megvesszük 20 millióért a franciát..
...
Remélem beválik, mert ha nem, Zubi mehet karöltve azzal aki ideerőltette ezt a középszerű, kiöregedőben levő palit.
Szerintem 4. számú hátvédnek jön csak. Ami persze 20 millióért nagyon sok - főleg egy 30 éves játékosért -, de kétlem, hogy LE csak vele akarja megoldani a védőproblémákat.. Mellé még jönni fog egy Vertonghen szintű játékos úgy gondolom.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.16. 08:55:07

Nézegetem az átigazolási piacot itt is, valamint a többi klubnál, és érteltlenül állok az események előtt! Rettentő csalódott vagyok, mert úgy látom, hogy az a klub, amitbe anno beleszerettem a mostani vezetőséggel arculatot váltott! Nem a "több mint egy klub " szlogen eltiprása zavar, hanem az, hogy mi lettünk a Madrid. A csapat, amely mindig csak az üzleti szempontok szerint igazol nagy nevű kész játékosokat, aranylabdásokat. Nyilván az évek során nekünk is voltak nagyon nagy melléfogásaink (pl. Csiga, Ibra...) akik árukhoz képest nem nyűgöztek le, de mostanában úgy látom, hogy rettentő rossz igazolást folytat a klub. Lassan, és drágán vásárolunk, mintha mindenki velünk akarna kib.szani! Lehetett tudni, hogy csak saját nevelésből nem lehet fenntartani egy top csapatot, mert ahhoz, hogy az elmúlt évek sikereit elérjü kellett egy aranygeneráció. Ott volt rutin, fiatalság keveredése, és be lehetett építeni egy-két fiatalt, valamint venni játékosokat hiányposztokra.
Most viszont nagyon rossz úton járunk. Vettünk egy Suarezt, aki klasszis, és még azt is mondom, hog szükség volt rá, de közben reneteget fizettünk érte úgy, hogy október végéig nem hogy nem játzshat, de nem is edzhet a csapattal. Magyarul november elején játszhat előszőr a jelenlegi társaival. Mikor fog beépülni? Tavaly Neymarért kifiezttünk egy raklap pénzt, amiből még bajunk is lett! Most Matyiőt akarjuk megvenni annyiért, amennyit soha nem ért! nekem nincs bajom vele, de egész egyszerűen nem ér 20 milliót. Pláne ha csere lesz majd! Akkor miért nem szeretztünk valami idősebbett olcsón vagy ingyen pl Vidics. Rijkard idején is az építkezés úgy indult, hogy mivel nem tudtunk mindenhova új és jó játékost venni, kölcönvettünk, vagy átmeneti megoldást kerestünk mindaddig, amíg a tényleges, fontosabb posztokat fel nem töltjük, és a megfelelő embereket meg nem talájuk. Így volt itt rövid ideig talán Albertini és Davids is. Úgy költjük a pénzt, mintha fenekestől lehetne, de akkor kérdem én, miért nem fizettünk, Mangaláért, Marqintosért, Hummelsért, Benatiaért a kért összeget! Arra az egy posztra, ahová égetően szükséges egy klasszis,ó, sajnáljuk a pénzt. Matyiőt kb 6-8 millióért hozná el bármely nagy csapat, de mi valahogy mindeig drágán veszük, olcsón adunk! Mint régen as Madrid...és most ők: tavaly a Nápolyra rásóztak áron felül közel 100 millió értékben olyan játékosokat, akik fele annyit sem érnek, most eladják/ták azt a csatárgyereket, aki pillanatokat játszott náluk, előtte sehol semmi, nem is egy nagy szám, de 20 millió körül! Khediráért egy vagyont fognak szakítani, mint ahogy Di Mariaért is! Ha igazak a hírek a vb egyik legjobb kapusát veszik meg 10 millióért, míg mi a cserekapusunkért (?) is többet fizettünk. Közben Lopezt biztos áron felül fogják odaadni valakinek, rajta is nagyot szakítanak. Kroost is meg tudták venni tudásához képest fillérekért! Oké veetk ők is drágán, de mellé ésszel igazlnak, míg nálunk valahogy az egész átigazolási politikánkból hiányzik a racionalitás! Nem látom, hogy mit akarunk, de a baj, hogy szerintem ők sem tudják! Lehet jól fognak elsülni az igazolásaink, és megkövetem magam, de kicsi rá az esély! Ezt a kárt, amit ez a vezetőség okoz, nagyon nehéz lesz helyrehozni! Mindenestere szurkolok az újaknak, szurkolok a cspatnak, legyen bármi, akkor is kitartok, de nincs jó előérzetem!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.07.16. 08:49:47

Kesz vicc ez a vezetoseg...

Ah, mar tenyleg semmit se tudok mondani.
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.16. 08:43:50

Az új cikkben levők szerint megvesszük 20 millióért a franciát.
Az edzőjének meg van bőr a képén lenyilatkozni, hogy a világ egyik legjobb középhátvédje. :shock:

Egyrészt kényszerközéphátvéd, másrészt nagyon-nagyon messze van a világ legjobbjainak egyikétől. Egy sima középszer, de nekünk ez is elég. :roll:

Remélem beválik, mert ha nem, Zubi mehet karöltve azzal aki ideerőltette ezt a középszerű, kiöregedőben levő palit.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.16. 08:39:26

Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
Ezek hol klasszisok? A belgát egy jó közepes játékosnak tartom, a másik kettő meg fiatal tehetség, de még semmikép nem nevezhetők klasszisnak.
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.07.16. 08:38:06

mess2009 írta:megnéztem az edzésvideót, hát...rossz előérzetem van....! körbe állnak és passzolgatnak.....nem kéne? :
- gyakorolni a kapuralövést?
- a szögleteket?
- hogyan kell megfogni egy gyors szélsőt beadás előtt?
- hogy kell fejelni?
- hogyan kell szabadrúgást lőni?
- hogyan kell korszerűen focizni?! ....stb.
Arra esetleg nem gondolsz, hogy csak a bemelegítést, meg a játszadozást engedték lekamerázni, a taktikát meg a többit nem?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.16. 08:17:24

megnéztem az edzésvideót, hát...rossz előérzetem van....! körbe állnak és passzolgatnak.....nem kéne? :
- gyakorolni a kapuralövést?
- a szögleteket?
- hogyan kell megfogni egy gyors szélsőt beadás előtt?
- hogy kell fejelni?
- hogyan kell szabadrúgást lőni?
- hogyan kell korszerűen focizni?! ....stb.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.16. 07:52:28

Boixos írta:amúgy meg miről dumálgasson ilyenkor az ember? arról, h megmérték iniesta vérnyomását? :?
:mrgreen:

Persze,hogy megy a sírás hiszen siralmas amit a vezetőség csinál! :evil:
Már elkezdődött a felkészülés és még mindig nincs védő(k),ami a legjobban kellene! =D> #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.16. 07:36:23

S.Agüero írta:Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
Tudod Matyi, az a baj, hogy a Barca "nagy" csapat, eredménykényszerrel. A vezetőség szintén ezt próbálja érzékeltetni azzal, hogy csatárból a legdrágábbat hozza el, még akkor is, ha felesleges... Ehhez képest a hátvédsornál, ami ÉVEK ÓTA probléma, meg kéne elégedni egy "nem olyan rossz játékossal"?
Nem kéne lejjebb adni a minőséget, nagyon nem...
Mondjuk szívlapáttal kéne agyonütni az egész vezetőséget, mikor van pofájuk azt nyilatkozni, hogy "két védőre talán elég pénzünk van"... (!!!) Még jó, nem sok maradt, mikor ennyit kiadtak phúúúarezre... Talán máshogy kellett volna beosztogatni a pízt, nemde??? És ezek állítólag közgazdászok...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.16. 07:27:24

Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
nézd, lehet, h kezd nevetségessé válni ez a topik, meg nagy "sírások" vannak hátvédügyben, de ez talán azért lehet, mert egy nevetséges elnökség és egy nevetséges technikai staff intézi az igazolásokat, és tök mindegy, h hányszor és mit mondtak, az embert azért izgatja a szitu, mert jóformán egy vadiúj brigádot kell összerakni.
mint ahogy egyébként téged is foglalkoztat, ugye:
S.Agüero írta:Csak én várom már úgy az új szezont, mint még soha?
Új edző, sok új játékos, sok kulcsjátékos távozott, egy új korszak kezdődik meg, jó előérzetem van, annak ellenére, hogy szerintem nem nyerünk kupát.
matyiő egyébként valóban nem rossz játékos, de ilyenből van már nálunk, ehhez képest kicsit sokba kerülne. pláne, ha még tényleg hoznak ide nagyobb tudású gyereket is (nem marquinhosra gondolok), őt meg kiegészítő megoldásnak tartanák. ha esetleg így maradna, egy új vonal kialakításához ő egyedül kevés, "öreg" és drága is. nekem ez ezzel a gyerekkel a problémám.

amúgy meg miről dumálgasson ilyenkor az ember? arról, h megmérték iniesta vérnyomását? :?
PUYOL-XAVI-INIESTA
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.16. 07:01:38

S.Agüero írta:Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
A topic a szurkerek véleményét fejezi ki Zubi munkamódszeréről. Persze a szaldót a végén lehet megvonni: kiket hozott mennyiért és kiket mennyiért adott el.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.16. 00:53:13

Azért most már kezd nevetségessé válni ez a topik, amilyen sírások mennek itt a hátvédekkel kapcsolatban... Elmondták már vagy háromszor, hogy fog érkezni minimum 2 hátvéd, nem tudom, minek kell minden nap eljátszani ugyanazokat a köröket...
Jön Mathieu, aki szerintem nem olyan rossz játékos, mint amilyennek beállítjátok. Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.16. 00:07:02

barcastuff @barcastuff
Cartoon: "Likes all cules, I have four dreams... Winning Liga, Cup, CL, and... that Zubi finally signs a centre back"
https://pbs.twimg.com/media/Bsnb-nRIUAAn6Pj.jpg" target="_blank

Ez ku.va jó! :mrgreen:

Boixos!
=D>
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 23:41:27

Gali írta:Be tudnád linkelni ezt a 22 milliós kivásárlási árat, mert én sehol nem találkoztam vele.
Egyáltalán létezik?
Mert ha nem, akkor Levyt ismerve esélytelen, hogy elhozzuk ennyiért.
Erősen fogna ott a ceruza!
Hát meg nem mondom, hogy ez honnan jött.. A 'Sport'-on van egy cikk, amiben azt írják, hogy 22-ért engednék el elvileg, szerintem ebből lett aztán összerakva, hogy ennyi a kivásárlási ára. De ez valóban nem azt jelenti, így máris rosszabb a helyzet.. :?
Gondolom ez akkor csak olyan, mint Reusnak a 35 millió, amit mondogat mindenki, de igazából senki nem tudja, hogy tényleg van-e ilyen.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 23:23:38

palesz77 írta: Mondjuk ha jönne Vertonghen 22 millióért...
Be tudnád linkelni ezt a 22 milliós kivásárlási árat, mert én sehol nem találkoztam vele.
Egyáltalán létezik?
Mert ha nem, akkor Levyt ismerve esélytelen, hogy elhozzuk ennyiért.
Erősen fogna ott a ceruza!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2014.07.15. 23:05:23

Nagyon ugy erzem, hogy ebbol Matyio ES Verthongen lesz. A 20 milla sok szerintem is, de azert nem egy senkirol beszelunk...
Verthongen pedig jo kis vedo, bar nem az extra klasszis kategoria papiron, viszont Marquinhos sem az, bar o piszok fiatal. Ha az elso kettovel 40-45 millioert megoldjuk a vedo poszzot az nem rossz.
Cuadradot viszont remelem elfelejtjuk, ugyes srac, de nem jobbhatved, jobbszelso pedig nem kell!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.15. 22:43:02

félreértés ne essék, nem akarom megvetetni a holland gyerekeket, dehát friss élmény még a vb, és hát ilyen verziók pörögnek a piacon, micsinyájjak...

ha elmegy benatia, akkor az ASR rámegy vlaar-ra, 5, azaz Ötmillió euro körüli összegért.
mindezért egy 29 éves, kb 9 év alatt, 31szer válogatott, 190cmes, minden mostani vb meccsen kezdő és veretlen csapatban játszó, világbajnoki bronzérmes gyereket kapnának. tudom, biztos szr, mit csinálna itt, angliában meg a vb-n kocka alakú labdával játszanak és egyébként sem hasít 5 éve a fantasztikus valenciában.

az fc barcelona éppen most harcol egy 30 éves, 190cmes, kétszeres francia válogatott gyerekért, hogy 20 millió euró körüli áron elvihesse. biztos van vmi olyan szitu enrique taktikájában, amiért annyira fontos ez a gyerek ide, lehet, h rá akarna építeni esetleg?
én nem tudom, ki hogy van vele, de sztem azért érezni a különbséget.

és lesz.rom a stoke cityt, meg az ehhez hasonló megnyilvánulásokat, az van, h hátul jelenleg egy kiöregedőfélben levő bohóc, egy olyan fiatal gyerek, aki mostanában azzal harcol, h el tudja felejteni, h nemrég körbeszaladta egy gyorsvonat, egy valóságsó szereplő és egy többre érdemes, de jelen állás szerint egy lealázott spanyol válogatott versenyző a felhozatal.

a franc tudja, valahogy veretesebb megoldásokat várnék a hátsó sor megerősítésére...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 22:35:20

zola8787 írta:Szegény Matyiő srác, jó sok oltást kap itt. Mondjuk én pont olyan meccseit láttam, amikor leszedte a Barca csatárokat a pályáról. Nagyon röhögnék ha úgy berobbanna nálunk, mint tette azt Masch :D
Bennem is csak olyan emlék van, hogy akkora mint a ház, és idegesített, mert folyton szerelte valamelyik játékosunkat..

De könyörgöm, 31 éves lesz. 20 milliót kiadunk egy védőre, akit 2 év múlva már pótolnunk is kell? Őszintén nem értem mi futhat át LE fejében, hogy ennyire ragaszkodik hozzá. Egyelőre annyi előnyét látom a dolognak, hogy Bartrát be lehet majd így építeni tök nyugodtan, mert Mathieu kétlem, hogy nagyon ugatni fog ha nem játszik annyit.. :lol:

Mondjuk ha jönne Vertonghen 22 millióért, és Matyi 20 millióért, akkor azt mondom úgy beleférne, bár igazából akkor is ultragáz a dolog, mert bőven tudnánk hasonló kaliberű védőt venni fele/negyede ennyiért szerintem.. De úgy legalább elmondható lenne, hogy 42 millióból venttünk egy kezdő és egy 4. számú középső védőt, ami a mai árakat tekintve nem is lenne olyan rossz biznisz.. De sajnos ennyit nem nézek ki Bartoékból, biztos vagyok benne, hogy amint meglesz Mathieu rögtön futunk a PSG-hez, és folytatjuk a Marquinhos sagát 40-45 milliókat ajánlva..
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.15. 22:27:57

Erxy írta:Na, a Valencia edzője kijelentette hogy kifizetjük Mathieu kivásárlási árát.

Én nem bánom, nem olyan rossz védő ám ő, mint amilyennek itt sokan beállítják. :wink:
Mindenesetre nem hiszem, hogy a közelmúltban érkezett nála jobban "utált" játékos.. :mrgreen:
(nyilván a dolog inkább a helyzetnek szól, nem neki)
Nem rossz védő de 30 évesen elég kevés védőért lenne reális kiadni 20 millát és ő nem tartozik közéjük. Én nagyon nem örülnék ha ide jönne 20 milláért de 10 milla alatt felőlem jöhet ide 4. védőnek de a Valencia annyiért sajnos nem fogja elengedni.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.15. 22:26:44

Erxy írta:Na, a Valencia edzője kijelentette hogy kifizetjük Mathieu kivásárlási árát.

Én nem bánom, nem olyan rossz védő ám ő, mint amilyennek itt sokan beállítják. :wink:
Mindenesetre nem hiszem, hogy a közelmúltban érkezett nála jobban "utált" játékos.. :mrgreen:
(nyilván a dolog inkább a helyzetnek szól, nem neki)
Jaja ez teljesen olyan, mint amikor megbuksz egy vizsgán, a következőre tanulhatnál egy teljes hetet, de te csak egy estét szánsz rá, lehet bejön :lol:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.15. 22:19:49

Na, a Valencia edzője kijelentette hogy kifizetjük Mathieu kivásárlási árát.

Én nem bánom, nem olyan rossz védő ám ő, mint amilyennek itt sokan beállítják. :wink:
Mindenesetre nem hiszem, hogy a közelmúltban érkezett nála jobban "utált" játékos.. :mrgreen:
(nyilván a dolog inkább a helyzetnek szól, nem neki)
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.15. 22:18:57

Szegény Matyiő srác, jó sok oltást kap itt. Mondjuk én pont olyan meccseit láttam, amikor leszedte a Barca csatárokat a pályáról. Nagyon röhögnék ha úgy berobbanna nálunk, mint tette azt Masch :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.15. 22:12:01

Capon írta: Engem az Alves kérdés is igencsak foglalkoztat, mert ha a belső védő poszt ilyen leküzdhetetlen akadály számunkra már 4. éve, akkor mi lesz a jobb széllel ahol aztán nagyon még választék sincs?
Lehet az lesz a vége, hogy hosszabbítunk vele és Dani marad még 2 évet. Csak akkor kössük a lelkére, hogy egy félidő alatt maximum 5ször lépheti át a felezőt és ugyan ennyiszer adhat is be.
Nem kell aggódni. :wink:
http://www.totalbarca.com/2014/news/bar ... re-coming/

2-3 védőről beszél az elnök úr (nyilván Alvestől függ a szám).

Gyerekek, értem én a poénkodást már ezen a védő témán, de kezd unalmas lenni, hogy 3 hsz-ből 2 arról szól, hogy siránkozunk a kialakult helyzet miatt, vagy épp azon élcelődünk, hogy úgy sem jön senki. Próbáljunk értelmes dolgokról társalogni, mert fölöslegesen futjuk le ugyanazokat a köröket.

Közben Rummenigge nyilatkozta le, hogy a Real van a legjobb helyzetben Kroosért, de ezek szerint még nem dőlt el a dolog. Ha Xavi megy, akkor rá kéne repülni, lehetőleg minél hamarabb. Mondjuk sztem már késő, de a bejelentésig még reménykedek. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése