Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 12:02:45

A Milan érdeklődik Song és Alves iránt.
Songnál még látok is realitást a dologban, de Alvest tuti nem viszik, nemhinném, hogy tudnák állni a fizetését.. :roll:

Ha jól értem, Suárezék valami "gyorsított csatornán" mennek/mentek a CAS-hoz, úgyhogy 2 héten belül várható döntés elvileg az ügyéről. Reméljük edzeni legalább edzhet.. [-o<

A 'Mundo' szerint pedig a Niketól több pénzt fogunk kicsikarni a MU-Adidas biznisz miatt - asszem, valaki aki tud Spanyolul lefordíthatná az eredeti cikket.

A 'Sport' szerint pedig továbbra is a Mathieu-Marquinhos-Cuadrado trió a fő prioritás.. :roll: Matyi lesz az első érkező nagy eséllyel.
Marquinhost nem tudom miért engednék el, ha eddig 500-szor megmondták, hogy nem jöhet, Cuadradoban meg Alves utódját látják, ami ironikus, mert Alves meg marad nagy eséllyel. Szerintem amúgy ezt a cikket azért írták csak, mert nem kaptak semmiről új hírt, de valami írni kellett, úgyhogy leírták azt, amit eddig már vagy 100-szor, csak pár mondatot kicseréltek..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.16. 11:56:23

ha tényleg megvesszük 20 milláért ezt a gyereket, a fél világ rajtunk fog röhögni. alig várom. más ennyi pénzből jó játékosokat vesz, mi meg olyanokat akik másod,- harmadvonalasak, és van bennük max 3 év.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 915
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2014.07.16. 11:53:07

Úgy látszik mindenáron meg akarjuk szerezni MATYIŐT, holott lehetséges, hogy el leszünk tiltva az igazolástól. Csak egy kérdés:MIÉRT???
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.16. 10:56:51

kristop írta:én támogatom matyiőt, de a húsz az sok


Ha annyira belehabarodtak, nevetséges 5 millión huzakodni a felkészülés kezdetén. A kérdés valóban az, hogy hoznak-e mellé kiemelkedő tehetségű fiatal, gyors, magas stb. stb. másikat is, vagy marad, mi volt a puszta lég. Nameg a kínos jobbunó probléma.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.16. 10:35:06

én támogatom matyiőt, de a húsz az sok
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.16. 10:10:18

Varatrix írta:
Amúgy csak megérzés de szerintem Mathieunek jövőre baromi nagy szezonja lesz ha itt köt ki, ezt az utálatot ami vele szembe itt megy azt csak így lehetne megfricskázni.

Én szurkolok neki! :twisted:

nem értem, miért lenne az utálat, ha egyesek szerint vkihez első (második, harmadik stb) látásra pöttyet túlértékelve állnak hozzá a Klub részéről? én abszolút nem utálom matyiőt, csak - ahogy írtam is -, kevésnek és főleg drágának tartom ide, amikor komoly lépéseket kell megtenni a brigád rendbetétele érdekében. július közepe van és frankón kezd úgy festeni az egész szitu, mint régen a madridnál, amikor azért röhögtünk rajtuk, mert k.nagy pénzeket toltak be előre, hátulra meg kukáztak vkit, mert "hátvédet nem igazolunk, mivel az a gyengeség jele" (by perez)
az elmúlt évek során, konkrétan gaspart ámokfutásai óta, azért hellyel közzel normálisan, szisztematikusan építették a csapatot. mostanra az az alap kezd elfogyni, vagy már el is fogyott, ezért nem mindegy, h kiket, miért hoznak ide. ehhez képest megy ez a szüttyögés.
de legyen matyiő életének a legjobb időszaka az itteni, csak azért nem ártana néhány olyan jel, ami alapján ezt lehessen várni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.16. 10:05:41

A röhej az egészben az, hogy 25 millióért kivásárolható lenne Kroos a Bayern-ből, akire ugyancsak nagy szükségünk lenne, ha Xavi megy, de mi inkább kifizetünk hátra egy öreg bohócért 20 milliót, utána meg hallgathatjuk, hogy nincs pénz. :roll: De legalább akkor hoznánk egy klasszis középhátvédet is és lehetőleg ne a 0 km-es Marquinhos-ra dobjunk ki 40 milliót.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.07.16. 09:59:30

Mathieu akkor nem rossz vétel ha nem csak ő vele akarják megoldani a védelmet. Ha még jön egy klasszis védő, akkor oké. Engem az ára nem érdekel.
Simán mehetne egy 30 milla+afellay os ajánlat Hummelsért, vagy Vertonghenért egy olyan amiben Song is benne van. Csak valami legyen már.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.16. 09:38:42

zozi írta:Hát ez a Nuno se sokat ért a focihoz!!!
Akkor miért nem fért be a francia válogatottba ha az egyik legjobb?
Bizonyára tökhülye... #-o

Ugyanakkor mégsem nyilatkozhatja, hogy: "Nem értem a Barcát, Mathieu olyan kis ügyetlen nálam se játszana csak sajnos csórók vagyunk."
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.16. 09:37:24

Én örülök Matyinak. Őt akármikor láttam ellenünk játszani, csak az van bennem, hogy leszedte a csatárainkat a pályáról... 20 misi tényleg kicsit sok de sztem be fog válni. Bár egy klasszis védő igazolására még várok... Benatiaban meg mindig reménykedem, de lassan hiába. Hummelsre vagy Vertonghenre kéne nagyon komolyan rámozdulni és egy centet se sajnálni rájuk.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
zozi
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.06.28. 02:28:51

2014.07.16. 09:33:19

"ami Jeremyvel történik, az nem titok. Tudjuk, hogy egy nagy klub akarja, és azt is tudjuk, hogy ez a nagy klub hajlandó kifizetni a kivásárlási árát. Számunkra ez az ár nem tárgyalható, de ha ezt kifizetik, akkor más alternatívák után kell néznünk. Mathieu nagyon fontos játékos a számunkra, a világ egyik legjobb középső hátvédje, ám ezek a dolgok megtörténnek az életben..."

Hát ez a Nuno se sokat ért a focihoz!!!
Akkor miért nem fért be a francia válogatottba ha az egyik legjobb?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 09:22:16

Ronaldinho&Barca írta:Ha jön, én 4. számú védőnek tudom elképzelni, de nem hinném a kezdő tagságot ezért adná fel.
31 évesen, úgy, hogy eddig semmi komolyabb klubban nem játszott, kétlem, hogy a Valencia kezdője csábítóbb lenne, mint egy kiegészítő szerep a Barcában. Ez az utolsó esélye arra, hogy nagy klubban játsszon és címeket nyerjen, szerintem bőven megelégszik a beugró szereppel is, csak hogy Barca mezt húzhasson magára..

4. számú védőnek meg nem lenne ő rossz, csak az a 20 millió.. :?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.16. 09:21:32

Ronaldinho&Barca írta:Ha jön, én 4. számú védőnek tudom elképzelni, de nem hinném a kezdő tagságot ezért adná fel. Kiadunk egy nagyjából 31 éves játékosért annyi pénzt amit mondjuk Hummels vagy Vertonghen dobhatnánk bele, akik pedig bőven karrierjük csúcsán vannak, és nem a végéhez közelednek. Nagyon remélem mellé jön még egy védő a nyáron, egy sokkal klasszisabb, mert így egyet előre, kettőt hátra léptünk és közben elcsesztünk 20 misit, ami nem kis pénz. Ha a kapusokat a mende mondák szerint rostálja, bízhatunk nem csak Mátyiő lesz a megváltó.
Még jön egy ember, ő is lehet belső védő...

Amúgy csak megérzés de szerintem Mathieunek jövőre baromi nagy szezonja lesz ha itt köt ki, ezt az utálatot ami vele szembe itt megy azt csak így lehetne megfricskázni.

Én szurkolok neki! :twisted:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.16. 09:18:22

Komolyan mondom keresek egy új csapatot. Mathieu? 20 millió? Agyhalál

És abban is biztos vagyok, hogy parasztvakítás a 2 védő vétele, megoldjuk 1el. Kellett ide Suarez nem? Ennyi pénzért amit elvett a védő részlegtől...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.07.16. 09:22:37-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4505
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.07.16. 09:15:17

Ha jön, én 4. számú védőnek tudom elképzelni, de nem hinném a kezdő tagságot ezért adná fel. Kiadunk egy nagyjából 31 éves játékosért annyi pénzt amit mondjuk Hummels vagy Vertonghen dobhatnánk bele, akik pedig bőven karrierjük csúcsán vannak, és nem a végéhez közelednek. Nagyon remélem mellé jön még egy védő a nyáron, egy sokkal klasszisabb, mert így egyet előre, kettőt hátra léptünk és közben elcsesztünk 20 misit, ami nem kis pénz. Ha a kapusokat a mende mondák szerint rostálja, bízhatunk nem csak Mátyiő lesz a megváltó.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.16. 09:09:03

palesz77 írta:
Alcantara írta:Az új cikkben levők szerint megvesszük 20 millióért a franciát..
...
Remélem beválik, mert ha nem, Zubi mehet karöltve azzal aki ideerőltette ezt a középszerű, kiöregedőben levő palit.
Szerintem 4. számú hátvédnek jön csak. Ami persze 20 millióért nagyon sok - főleg egy 30 éves játékosért -, de kétlem, hogy LE csak vele akarja megoldani a védőproblémákat.. Mellé még jönni fog egy Vertonghen szintű játékos úgy gondolom.

Sajna nem lesz igazad attól tartok. Hamarosan bejelentjük, hogy tök jó kész a keret és áldja vigye. :(
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.16. 09:06:43

Nem védem a vezetőséget, de az, akinek az igazolásokkal kapcsolatos tárgyalásokat le kell vezényelni, megállapodni, az nem az elnöki székben ülő személy, hanem maga Zubi!
Az elnökségnek az anyagi hátteret kell legfőképpen biztosítani az igazolásokhoz. Az, hogy ezt a középszerű palit meg idehozzuk, az egyértelműen a a vezetőedző kérése, miután tűzzel-vassal ragaszkodik Matyiért.

A vezetőség legfőbb hibája az átigazolásoknál, hogy ezt a "vak lovat", név szerint Zubit a pozíciójában hagyták az eddigi baklövései ellenére. Világosan látszódik az összes igazolásoknál szinte, eladásoknál/kölcsönadásoknál, hogy fogalmatlan erre a munkára.

LE játékospolitikáját, erősítési terveit, majd a szezon végén lehet objektíven értékelni.
Mindenesetre nagyon merész elképzelései vannak a védelemről, kívánom, hogy bejöjjön neki, őszintén szólva kevés reményt fűzök hozzá.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 08:58:43

Alcantara írta:Az új cikkben levők szerint megvesszük 20 millióért a franciát..
...
Remélem beválik, mert ha nem, Zubi mehet karöltve azzal aki ideerőltette ezt a középszerű, kiöregedőben levő palit.
Szerintem 4. számú hátvédnek jön csak. Ami persze 20 millióért nagyon sok - főleg egy 30 éves játékosért -, de kétlem, hogy LE csak vele akarja megoldani a védőproblémákat.. Mellé még jönni fog egy Vertonghen szintű játékos úgy gondolom.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.16. 08:55:07

Nézegetem az átigazolási piacot itt is, valamint a többi klubnál, és érteltlenül állok az események előtt! Rettentő csalódott vagyok, mert úgy látom, hogy az a klub, amitbe anno beleszerettem a mostani vezetőséggel arculatot váltott! Nem a "több mint egy klub " szlogen eltiprása zavar, hanem az, hogy mi lettünk a Madrid. A csapat, amely mindig csak az üzleti szempontok szerint igazol nagy nevű kész játékosokat, aranylabdásokat. Nyilván az évek során nekünk is voltak nagyon nagy melléfogásaink (pl. Csiga, Ibra...) akik árukhoz képest nem nyűgöztek le, de mostanában úgy látom, hogy rettentő rossz igazolást folytat a klub. Lassan, és drágán vásárolunk, mintha mindenki velünk akarna kib.szani! Lehetett tudni, hogy csak saját nevelésből nem lehet fenntartani egy top csapatot, mert ahhoz, hogy az elmúlt évek sikereit elérjü kellett egy aranygeneráció. Ott volt rutin, fiatalság keveredése, és be lehetett építeni egy-két fiatalt, valamint venni játékosokat hiányposztokra.
Most viszont nagyon rossz úton járunk. Vettünk egy Suarezt, aki klasszis, és még azt is mondom, hog szükség volt rá, de közben reneteget fizettünk érte úgy, hogy október végéig nem hogy nem játzshat, de nem is edzhet a csapattal. Magyarul november elején játszhat előszőr a jelenlegi társaival. Mikor fog beépülni? Tavaly Neymarért kifiezttünk egy raklap pénzt, amiből még bajunk is lett! Most Matyiőt akarjuk megvenni annyiért, amennyit soha nem ért! nekem nincs bajom vele, de egész egyszerűen nem ér 20 milliót. Pláne ha csere lesz majd! Akkor miért nem szeretztünk valami idősebbett olcsón vagy ingyen pl Vidics. Rijkard idején is az építkezés úgy indult, hogy mivel nem tudtunk mindenhova új és jó játékost venni, kölcönvettünk, vagy átmeneti megoldást kerestünk mindaddig, amíg a tényleges, fontosabb posztokat fel nem töltjük, és a megfelelő embereket meg nem talájuk. Így volt itt rövid ideig talán Albertini és Davids is. Úgy költjük a pénzt, mintha fenekestől lehetne, de akkor kérdem én, miért nem fizettünk, Mangaláért, Marqintosért, Hummelsért, Benatiaért a kért összeget! Arra az egy posztra, ahová égetően szükséges egy klasszis,ó, sajnáljuk a pénzt. Matyiőt kb 6-8 millióért hozná el bármely nagy csapat, de mi valahogy mindeig drágán veszük, olcsón adunk! Mint régen as Madrid...és most ők: tavaly a Nápolyra rásóztak áron felül közel 100 millió értékben olyan játékosokat, akik fele annyit sem érnek, most eladják/ták azt a csatárgyereket, aki pillanatokat játszott náluk, előtte sehol semmi, nem is egy nagy szám, de 20 millió körül! Khediráért egy vagyont fognak szakítani, mint ahogy Di Mariaért is! Ha igazak a hírek a vb egyik legjobb kapusát veszik meg 10 millióért, míg mi a cserekapusunkért (?) is többet fizettünk. Közben Lopezt biztos áron felül fogják odaadni valakinek, rajta is nagyot szakítanak. Kroost is meg tudták venni tudásához képest fillérekért! Oké veetk ők is drágán, de mellé ésszel igazlnak, míg nálunk valahogy az egész átigazolási politikánkból hiányzik a racionalitás! Nem látom, hogy mit akarunk, de a baj, hogy szerintem ők sem tudják! Lehet jól fognak elsülni az igazolásaink, és megkövetem magam, de kicsi rá az esély! Ezt a kárt, amit ez a vezetőség okoz, nagyon nehéz lesz helyrehozni! Mindenestere szurkolok az újaknak, szurkolok a cspatnak, legyen bármi, akkor is kitartok, de nincs jó előérzetem!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.07.16. 08:49:47

Kesz vicc ez a vezetoseg...

Ah, mar tenyleg semmit se tudok mondani.
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.16. 08:43:50

Az új cikkben levők szerint megvesszük 20 millióért a franciát.
Az edzőjének meg van bőr a képén lenyilatkozni, hogy a világ egyik legjobb középhátvédje. :shock:

Egyrészt kényszerközéphátvéd, másrészt nagyon-nagyon messze van a világ legjobbjainak egyikétől. Egy sima középszer, de nekünk ez is elég. :roll:

Remélem beválik, mert ha nem, Zubi mehet karöltve azzal aki ideerőltette ezt a középszerű, kiöregedőben levő palit.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.16. 08:39:26

Plusz jön egy klasszis, remélhetőleg Mangala/Marquinhos/Vertonghen.
Ezek hol klasszisok? A belgát egy jó közepes játékosnak tartom, a másik kettő meg fiatal tehetség, de még semmikép nem nevezhetők klasszisnak.
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.07.16. 08:38:06

mess2009 írta:megnéztem az edzésvideót, hát...rossz előérzetem van....! körbe állnak és passzolgatnak.....nem kéne? :
- gyakorolni a kapuralövést?
- a szögleteket?
- hogyan kell megfogni egy gyors szélsőt beadás előtt?
- hogy kell fejelni?
- hogyan kell szabadrúgást lőni?
- hogyan kell korszerűen focizni?! ....stb.
Arra esetleg nem gondolsz, hogy csak a bemelegítést, meg a játszadozást engedték lekamerázni, a taktikát meg a többit nem?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.16. 08:17:24

megnéztem az edzésvideót, hát...rossz előérzetem van....! körbe állnak és passzolgatnak.....nem kéne? :
- gyakorolni a kapuralövést?
- a szögleteket?
- hogyan kell megfogni egy gyors szélsőt beadás előtt?
- hogy kell fejelni?
- hogyan kell szabadrúgást lőni?
- hogyan kell korszerűen focizni?! ....stb.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.16. 07:52:28

Boixos írta:amúgy meg miről dumálgasson ilyenkor az ember? arról, h megmérték iniesta vérnyomását? :?
:mrgreen:

Persze,hogy megy a sírás hiszen siralmas amit a vezetőség csinál! :evil:
Már elkezdődött a felkészülés és még mindig nincs védő(k),ami a legjobban kellene! =D> #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése