Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.06. 23:06:46

messideco írta:Csabi:

folytasd a Knick-et, atomjó az utolsó pár rész. =D>
Szerintem most már csak egyben fogom ledarálni az 1. évadot :)


Banshee-vel végeztem, engem rögtön az elején megfogott, onnantól meg nem volt megállás, bár az évad lezárások nekem nem tetszettek annyira.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.06. 14:37:08

Pont ők a lényegek!
Magam is így vélem. De azért az Arrow-t is várom, szívemhez nőtt. Meghát csak képregény adaptáció, ami meg a szerelmem :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.06. 14:32:54

palesz77 írta: De Supernatural már tényleg lesz a héten! 8) Valaki várja rajtam kívül? Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebben az évadban, az előzőt eléggé várósan hagyták abba..
Már tűkön ülök! 8) Amúgy szokásuk odaát (haha) ilyen várósan befejezni az évadokat a sorozatban.
MQuC írta:Palesz én nagy Supnat fan vagyok, kb minden napomat kitölti, hogy várom, mikor kezdik végre :mrgreen: Kicsit megint sok sorozat gyűlt össze, nem is lesz időm mindre, néhányat talonba teszek megint, és a SOA, SUPNAT duo mellett próbálom a többit pörgetni, amiket nézek (ezek többnyire régebbi évadok, amikről lemaradtam anno.)
Pont ők a lényegek! :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.06. 13:04:31

Na akkor majd kitárgyaljuk az új részt meg a jóslatokat miután kijött! :mrgreen:

Más:
http://whatnext.eu/
Nem tudom, hogy ismeritek-e ezt az oldalt, de ha nem, akkor csak ajánlani tudom, így kicsit könnyebb követni, hogy mikor mi jön ki épp és hol tart.. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.06. 12:12:19

Palesz én nagy Supnat fan vagyok, kb minden napomat kitölti, hogy várom, mikor kezdik végre :mrgreen: Kicsit megint sok sorozat gyűlt össze, nem is lesz időm mindre, néhányat talonba teszek megint, és a SOA, SUPNAT duo mellett próbálom a többit pörgetni, amiket nézek (ezek többnyire régebbi évadok, amikről lemaradtam anno.)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.06. 10:24:13

soadroli írta:Várjál még azzal, majd 12-én lesz az (Amerikában) :D
hajnesz írta: Amúgy már nem kell,hogy tovább várj a 8. részre :D
Hát ennél nagyobb fail hsz-t még sosem írtam szerintem.. :lol:

De Supernatural már tényleg lesz a héten! 8) Valaki várja rajtam kívül? Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebben az évadban, az előzőt eléggé várósan hagyták abba..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.05. 22:25:46

palesz77 írta:
messideco írta:Üdv a klánban! :) Jól fogsz szórakozni!
Na, hát tegnap éjjel klántag lettem, amíg asszony aludt bedaráltam a maradék 5 részt.. :mrgreen:

Marha jó kis sorozat, köszi Hajnesz az ajánlást, eléggé megfogott a hangulata meg a világa. Már várom a 8. részt! 8)

Kedden meg Walking Dead, kezd beindulni végre a sorozatmaraton.. :D
Örülök,hogy tetszik 8) Tényleg a hangulata nagyon kiváló! Amúgy már nem kell,hogy tovább várj a 8. részre :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.10.05. 21:49:30

palesz77 írta: Kedden meg Walking Dead, kezd beindulni végre a sorozatmaraton.. :D
Várjál még azzal, majd 12-én lesz az (Amerikában) :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.05. 21:33:08

messideco írta:Üdv a klánban! :) Jól fogsz szórakozni!
Na, hát tegnap éjjel klántag lettem, amíg asszony aludt bedaráltam a maradék 5 részt.. :mrgreen:

Marha jó kis sorozat, köszi Hajnesz az ajánlást, eléggé megfogott a hangulata meg a világa. Már várom a 8. részt! 8)

Kedden meg Walking Dead, kezd beindulni végre a sorozatmaraton.. :D
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2014.10.05. 19:47:09

barcadams írta:Sziasztok! Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt ahol spektrum/national geographic filmeket lehet letölteni /megnézni?

(ncore-t már néztem)

Előre is köszönöm!
http://tvstore.me" target="_blank
barcadams
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.10.05. 18:48:09

2014.10.05. 18:51:36

Sziasztok! Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt ahol spektrum/national geographic filmeket lehet letölteni /megnézni?

(ncore-t már néztem)

Előre is köszönöm!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.10.05. 12:32:24

S.Agüero írta:Tudnátok ajánlani jó sorozatokat?

Ezekhez hasonló stílusút: HIMYM, TBBT, BMS, Dokik, FG.
Jóbarátok, Amerikai fater, Kaliforgia
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.10.05. 12:20:26

Tudnátok ajánlani jó sorozatokat?

Ezekhez hasonló stílusút: HIMYM, TBBT, BMS, Dokik, FG.

Köszi! :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.03. 20:08:49

SoA

Tig.... :lol: Kb többet kaptunk belőle ebben a részben, mint a 6. és eddigi évadban összesen.
Amúgy próbálom követni a szálakat, de néha már nehéz, sok banda ki kivel haragos vagy éppen barát, de kb mindig van vmi új árulás. :D Legalább a kínaikat vágtam, h miért jöttek, kíváncsi leszek honnan tudták meg.
Ez a Chibbs - seriff szerelmi szál meg nagyon nem tetszik, remélem nem emiatt fog később bajba kerülni a banda és több esze van Chibbsnek, pl direkt taktikázik ezzel. Passz.
A Tiges szerelmi szálat is remélem hanyagolják a továbbiakban, nem a szerelmi életükre vagyok kíváncsi a tagoknak.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.10.03. 17:22:33

visca el barca írta:jah ami még kimaradt a soaból

én sajnálom h tiget elvitték a homokozós irányba, addig jó volt amíg csak verbalisan nyomta, de ez nekem már kicsit sok volt :lol:

Tig mindig is ilyen volt, elég sérült gyerekkora lehetett. Minden, ami vele kapcsolatban eszembe jut, egy beteg, sérült lelkű állat. :) Nem kell volna a dolgot szerintem, de ennyi még úgy belefért, én kacarásztam egy kicsit rajta. :) Mondjuk a smárolós részt áttekertük... :-# :D

Szerintem Linéknek csak szimplán leesett, hogy ki itt az igazi szrkavaró, nem hinném, hogy találtam valami konkrét bizonyítékot. De majd kiderül. Az meg hogy ki kivel meg mi alapján, azon én sem tudok mást csinálni, csak röhögni. Képileg keresek egy bűnbakot, ezért Jax az egész kínai népet felelőssé teszi, feka meg fekete ellen fordul 1 kiló herionért. Óhogyne. Nagyon gyengék ezek még mindig, de itt már talán volt egy kis elmozdulás valami jobb irányába, hajrá.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.03. 16:49:40

Üdv a klánban! :) Jól fogsz szórakozni!
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.03. 15:15:26

hajnesz írta:...
Első rész kivégezve, kezdem is a következőt. 8) Érdekesnek tűnik, kíváncsi leszek, köszi a tippet! :wink:

Walking Dead

Na, most, hogy végeztem a 4. évadot végre, kis szezonértékelő..

Megérte folytatnom, bár annak is örülök, hogy egybe néztem, mert a 2 Governoros rész után abbahagytam volna megint, annyira idegesített a hapsi.. Volt pár durva dolog azért az évadban, bár nekem egyértelműen a második fele tetszett, miután már elmenekültek a börtönből és kóvályogtak jobbra balra - az írásom nagyrésze csak ezekre a részekre vonatkozik, a betegeskedős részről nem írok, az nem jött be.
A Daryles szál nagyon jó volt ismét. Ő a kedvenc szereplőm, a szöszit is bírom - bár lehet csak a külseje miatt :D -, szóval minden egyes percet élveztem velük. Az utolsó közös jelenetük meg olyan tipikus Walking Deades volt.. Épp minden összejönne, erre beüt a szr, és el is szakadnak egymástól. Remélem hamar megtalálják az új évadban Bethet!
Carl az elején idegesített, de miután nem tudta lelőni Ricket, onnantól megint jó arc lett. Michonneről örülök, hogy megtudtunk pár dolgot végre, őt komálom továbbra is. Rick meg amikor badass, akkor bírom, szóval várom mit alkot a következő évadban..
Rajtuk kívül még a Tyreeses szál tetszett Carollal. A kislányok közül nagyon aranyos volt az értelmesebbik, igen pipa voltam, amikor az a pszichopata tesója megölte.. :evil: Az viszont nagyon tetszett, hogy Carol fejbe lőtte, brutális volt, de örültem neki, hogy meg merték húzni az írók! Kíváncsi vagyok mi lesz velük ezután - Carolékkal..:D
A "találjuk meg Maggiet" szál annyira nem érdekelt, elnézegettem őket, de a jelenlegi főszereplők közül az ő sorsuk érdekel legkevésbé.
Hershelt meg nagyon sajnáltam, kár hogy meghalt a télapó.. :cry: Viszont az évad egyik legjobb jelenetsora így is az övé volt, meg Rické és Carlé. Amikor a börtönön belül a "kórházban" elszabadultak a zombik, és Hershel a doki puskájával elintézte őket, közbe meg ottkint bedöntötték a kerítést, és Carl meg Rick lelőttek mindenkit. Az igen nagy jelenet volt szerintem, a zene, minden klappolt, a szezon első feléből az tetszett igazából talán szinte egyedül, de az a pár perc az nagyon ott volt! 8)

A várossal meg gondoltam, hogy valami baj lesz, kíváncsi vagyok, hogy mit akarnak velük csinálni, vajon "csalinak" használni őket, hogy ne odamenjenek a zombik, vagy kannibálok esetleg..
Mindenesetre nagyon várom már a kezdést!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.03. 14:45:38

jah ami még kimaradt a soaból

én sajnálom h tiget elvitték a homokozós irányba, addig jó volt amíg csak verbalisan nyomta, de ez nekem már kicsit sok volt :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.03. 13:57:49

messideco írta:Most pótoltam be, és ZSENIÁLIS!

A szerelmi ügyekről mit gondolsz? Azért Thack heroinos afférje elég durva ötlet volt :lol:

Szerintem nem teljesen illett bele az eddigi keretbe a szerelem. Abban az időben inkább érdekházasságok voltam, habár benne lehetett a megcsalás,mivel nagyon nehezen derülhettek ki ezek az ügyek akkoriban. Mindenesetre így jobban belegondolva nagy húzásnak tartom, mert így újabb két szál indulhat, amiből az egyik jobban érdekel (Edward és a főnökasszony). Lesz még abból nagy bortány,hogy a néger dgja a fehér feleségét :lol: Thack és a nővérke pedig régóta érett már, de az annyira mondjuk nem is ütött nagyot, de azért elment :) Jóféle a nővérke is,főleg,ha leveszi azt a nevetséges ruhát :D :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.03. 13:42:53

soa

örülök h végre kezd kialakulni vmi komolyabb mocorgás, csak azt sajnálom az egészben, hogy

nem valami valós hatalomért megy az attack, hanem anyu kamu bemondása miatt, teljesen randomra. amugy az is vicces, hogy linék igy begerjedtek, mert szétverték a [auto_cenzúra] kis masszázs szalonjukat... amugy ki nyomta fel őket linnél?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.03. 09:18:58

Most pótoltam be, és ZSENIÁLIS!

A szerelmi ügyekről mit gondolsz? Azért Thack heroinos afférje elég durva ötlet volt :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.03. 01:27:58

Knick:
(Azoknak,akik látták már az eddig kijött részeket,vagy pedig kiváncsi,hogy mi történt eddig nagyvonalakban-messideconak :D bezárólag a 7.résszel)

A történet elején belecsöppenünk abba a korba,mikor még a négerek nem voltak ember számba véve. Ez a téma megmarad minimum az évad végéig,de szerintem tovább is. Mondjuk nekem nagyon durva volt a 7. részben, mikor a rendőr bemegy a kórházba, és csodálkozik,meg magában káromkodik,hogy történhet meg,hogy egy 'nigger orvos parancsol egy fehér nővérnek?! :D Lesz pár érdekes rész még,ami tovább szítja ezt az ellentétet a fehérek,s a feketék között,de ez már inkább a spoilernek a spoilerje lenne.
Valamelyik részben nagyon tetszett,mikor a szemüveges arc(valami igazgató féle a kórházban) elment "megnézni" a könnyüvérü lányokat, és kért egy bolhatáncot. Bolhatánc alatt érsd,hogy a szajha kvázi azért dobálja le a ruhákat,mert benne van egy bolha :lol: Utánaolvastam,és kiderült,hogy tényleg volt a 1900as években ilyen szolgáltatás :lol:
Szerintem nagyon szépen ki van dolgozva Edward és Tackery karaktere, folyamatosan fejlődnek,és nyílnak egymás felé. Az első rész után nehezen képzeltem volna el,hogy a kórházban az egyedüli orvos,aki nem bőrszín után itélkezik,az Thackery lesz (ugye az első részben azért nem akarta felvenni ).Itt azért még meg kell jegyezni,hogy Edward nagy zseni,és ezáltal,hogy Thackery "befogadja",számos találmányára is szert tesz.
Szerintem segít,hogy jobban beleéljük magunkat abba az időbe, hogy telerakták olyan helyzetekkel a részeket,amik abban az időben teljesen normális dolgok voltak-pl. a csodaszerek-megáfázástól kezdve szivproblémáig mindenre jó 8) De emlithetném a készüléket,ami felveszi valaki hangját,csak aztán nem szabad sokszor visszajátszani,mert elkopik :D Vagy a röntgengép. Ennek is utánnaolvastam,hogy eredetileg nagyon sokáig nem is tudták,hogy rákot okoz a sokszori használata,és hogy ebbe sokan belehaltak. Pl az a szemüveges igazgatóféle(idegesit,hogy nem tudom a nevét :evil: ) előszeretettel röntgenezte a fejét,szerintem ennek még lesz folytatása...
Most hirtelen ennyi jutott eszembe,ha valami érdekel,irj,és akkor leirom,mert ugye én hetente nézem,igy néha kicsit nehéz összerakni a dolgokat,hogy mikor mi történt. Ennek a sorozatnak is az lesz a végzete,hogy egyszer nekiülök,és ledarálom 1 nap alatt :lol: 8)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.02. 23:50:05

Csabi:

folytasd a Knick-et, atomjó az utolsó pár rész. =D>

hajnesz:

írhatsz róla spojlerben, ha akarsz :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.10.02. 22:33:02

SoA

Alakulgat már. Továbbra sem érdekel, hogy a kölyök hova fog járni oviba, egy záróévadban talán nem ilyen szrságokra kéne ellőni a műsoridőt. Hosszú idő után tudtam nevetni egy kicsit a SoA-n, Tig nagy volt. :) A vége fini lett, csak megmondtam, hogy kell néhány kis sárga fegyverekkel és komor arccal és mindjárt borul a bili. :D Kíváncsian várom a folytatást, ennél viszont még mindig többet várok. (Vérszomjam van valami halálosra, még halálosabbra. :) )

Btw ülünk lakótársammal, verjük a pizzát, nézzük az új részt. Jelenet: a két rendőr megérkezik a nyárfásba, ahol a deal készül. Pont mondom, hogy ennek a kettőnek tipikusan olyan jelentéktelen feje van, hogy ezeket mindjárt lyukacsosra lövik. Eltelik hozzávetőlegesen 9 másodperc és a néger már halott. Alig röhögtünk a dolgon... :D Amúgy most már teljesen vége a crewnak a rendőrök részéről, akik még anno a sorozat elején vagy a közepén kezdtek, mint pl. akin átmennek kocsival, az a szemét szőke nőci (mondjuk az nagyon megérdemelte), akkor a másik néger, aki Juicy boy lelő, meg most ez a srác. Egyedül Unser van talpon, de ő jófiú, persze. :D Athena (?) új rendőrfőnöknek, Chibby milf-jének hány részt adtok, mielőtt jönne érte Mr. Mayhem? :lol: Charmingi rendőrnek lenni rosszabb itt, mint LA külkerületeiben, azt ha van akkora az egész város mint Veszprém vagy Székesfehérvár, hát sokat mondtam... :D
Football, bloody hell. /SAF/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.01. 21:30:49

A sebészt valamiért abbahagytam a 2. rész után, de majd valamikor folytatom.

Pár hete elkezdtem nézni a Banshee-t, nagyon rákaptam, 5 rész és végzek a 2. évaddal.

Walking Dead meg nagyon várós 8) És ha már TWD:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése