Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.13. 17:02:42

bakker h lehet ilyenre emlékezni :lol:

de amugy ő találkozott is rickkel nem? vmi olyasmi dereng h vinni akarta magával, csak nem mentek. vagy nem? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.10.13. 16:50:26

visca el barca írta:twd

az ki volt az a csávó? :D :oops: szerepelt már? franc se emlékszik rá :D

Még az elején szerepelt a fiával az öreg. Őket várta Rick, amikor állandóan ment rádiózni neki a domb tetejére az első évadban.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.13. 16:26:02

twd

az ki volt az a csávó? :D :oops: szerepelt már? franc se emlékszik rá :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.10.13. 16:17:46

Sziasztok
Valaki néz Arrow/The Flash-t vagy én vagyok az egyedüli ezen a fórumon ? :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.10.13. 16:03:27

PCsabi írta:TWD S05E01:

Jó hamar kiszabadultak, azt hittem, hogy többet lesznek a Terminus-ban.

Igen, engem is meglepett, hogy ennyi volt a Terminus :shock: Ahhoz képest mennyit mendegélt mindenki az előző évadban idáig, seperc alatt leépítették ezt a vonalat.

Bár lehet, hogy még lesz vmi visszacsatolás, mert ezek az előtte/utána jelenetek be lettek vágva, de sok célja lényegében nem volt a miértjének. Aztán könnyen lehet, h tényleg csak azért volt, h megmutassák mitől váltak ilyenné, azaz (ha jól vettem le az utalásokat) kannibálokká.

Aztán akkor most jöhet a mendegélés tovább...
A végefőcím után van ám még egy jelenet elrejtve, csekkoljátok ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.10.13. 14:39:28

twd

Ez jó volt, de a szőke pncuska hol van? :D Remélem nem X, mert akkor szomorú lennék. :?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.13. 13:57:47

vókingded jó volt. reméljük marad a pörgés.

annak örülök, hogy most már lesz vmi cél is, eljuttatni a fickót washingtonba. eddig semmiről nem szólt az egész csak a túlélésről.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.13. 12:31:50

TWD S05E01:

Jó hamar kiszabadultak, azt hittem, hogy többet lesznek a Terminus-ban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.13. 11:28:30

messideco írta:Knick-klántagok :mrgreen: Elolvastam a spojlereket, hááát. Ma megnézem én is remélhetőleg.
Há de méééér?? :mrgreen: Így már semmi új nem lesz neked a részben.. :D

Supnat

Szerintem Dean szép lassan alakul át démonná, és még az évad végén valahogy vissza lehet majd hozni. Azt már mondták régebben, hogy a démonok is sima emberek voltak anno, csak a pokolban eltorzultak, és démon lett belőlük. Gondolom ez is hasonló, hogy szép lassan torzítja a lelkét a pecsét Deannek.
Az a csávó meg én is azt hittem, hogy valami természetfeletti lény, nekem rögtön az a "csaj" ugrott be, akit még 2 évada kb Dean megölt, pedig Sam megkérte, hogy ne, mert hogy ő nem gonosz, és embereket se szokott ölni, az akkor is kivételes eset volt - és csak bűnözőket ölt -, de Dean kicsinálta, mert hogy ő se ember - remélem ebből tudjátok kire gondolok, nem írtam körül túl jól.. :lol: Na és nekem az ugrott be, hogy lehet az ő "rokona" ez a csávó. De aztán lehet, hogy sima ember, majd meglátjuk.. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.13. 09:35:15

Knick-klántagok :mrgreen: Elolvastam a spojlereket, hááát. Ma megnézem én is remélhetőleg.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.10.13. 09:04:12

Aki találkozik a TWD új részével az megdobhatna egy PÜ-vel :D
Abi & Tito
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.13. 08:43:30

Supnat

Az a baj, hogy nagyon úgy néz ki, hogy Dean démon, de Crowley azt mondta, hogy nem, csak szívességet tett neki. Uge kezébe adta a kardot, az meggyógyította és valószínű ahhoz vna kötve a "démonszemnek".
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.12. 23:48:45

MQuC írta:Supnat

Valóben elég kerek kis szezonkezdet volt. Nem tudom, ki lehet ez a csóka, aki Deannek "lóg" , de cslaádos, biztos valami komoly sztori. Castiel szerintem Hanah erejét veszi majd el, mikor rájön, hogy Hannah eléggé véresszájú... Varom a folytatást. Sok mindenbe belekezdtek, most jöhet a kicsomagolásuk.

Amúgy most akkor Dean mi tulajdonképpen? Félig-démon vagy mi? Ez a rész nem vt teljesen tiszta. :D
Ezen a foglyul ejtőn nem is gondolkoztam el, beskatulyáztam, h vmi természetfeletti arc, de belegondolva téll lehet csak ember akinek vmi sérelme van Deantől.
Meg a kérdés, h Dean évadközben 'visszatér' vagy ezt elhúzzák esetleg egész évadon át?
SoA meg majd jövőhéten már pótlásra kerül. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.12. 20:29:56

hajnesz írta:Knick-9.rész
Egyre jobb!
Sajnos már csak a finálé maradt, de úgy érzem nem birom ki jövő hétig!

Thackery nőjéből r*banc lesz,ez várható volt. :evil: Szegény,ragyogóan játsza el azt,hogy fogalma sincs az életről. Kb egy naiv kislány. Van egy olyan sanda gyanúm,hogy Bertie lassan takarodik a Knickből, a nő miatt. Edwardsot meg sajnálom, de végülis ezekkel a fordulatokkal lesz igazán izgalmas a finálé :roll: Klubtagok,várom az értékeléseteket :mrgreen:
Na meglestem én is, nem volt rossz rész. 8)

Újat mondani nemigen tudok, mert leírtál szinte mindent.. :mrgreen:
Szegény nővért sajnálom, Thack jól magával rántotta, ha Bertievel jön össze, még akár szép élete is lehetett volna, így meg marad a kurválkodás meg a lopás.. :D Bertiet amúgy én komálom valamiért, szimpatikus csávó, lehetne több szerepe a sorozatban.
Az Edwardsos szál meg adta magát, gondolom majd az apáca megoldja a problémákat.. De nem tudom mit várt szerencsétlen csávó, hogy majd megtartja a csaj a babát, amikor épp eljegyezték? :roll: Meg amúgy is ugye a bőrszín..
Everettet meg sajnálom nagyon, de örülök, hogy diliházba küldte az asszonyt. Csak szegény kislány.. :cry: Annak is örülnék amúgy, ha az ő karaktere elkezdene végre jellemfejlődni, és nem maradna meg ezen az "irigy vagyok a néger doktorra" szinten, kaphatna ő is nagyobb figyelmet.
Az évadzáróra nagyon kíváncsi leszek, van egy olyan érzésem, hogy úgy fogják lezárni, hogy tűkön fogok ülni 1 éven keresztül, hogy jöjjön már a következő évad.. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.12. 17:09:56

hajnesz írta:Knick-9.rész
Egyre jobb!
Sajnos már csak a finálé maradt, de úgy érzem nem birom ki jövő hétig!

Thackery nőjéből r*banc lesz,ez várható volt. :evil: Szegény,ragyogóan játsza el azt,hogy fogalma sincs az életről. Kb egy naiv kislány. Van egy olyan sanda gyanúm,hogy Bertie lassan takarodik a Knickből, a nő miatt. Edwardsot meg sajnálom, de végülis ezekkel a fordulatokkal lesz igazán izgalmas a finálé :roll: Klubtagok,várom az értékeléseteket :mrgreen:
Majd talán holnap. Hétvégén nem vagyok beszámítható :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.10.12. 16:46:52

visca el barca írta:soa

egyre inkább éledezik ez az egész, jó lesz ez.

arra vagyok kiváncsi, hogy mikor derül ki, h az a retkes curva folyamatosan hazudozik. remélem sutternek lesz vér a pucájában és kiírja a nejét a sorozatból :lol: nekem csak ez az egy kívánságom van :D vhogy ugy kellene intézni az egészet, h a nő saját maga vallja be jaxnek..

Gemmára én is kíváncsi vagyok, de Juice-ra még jobban. Gyakorlatilag teljesen magára maradt, Unsert is elvesztette, hogy a srácot a motelban megölte. Chibbs nem segít neki, nincs már vele senki. Totál egyedül van, úgy, hogy közben a teljes rendőrség keresi. Vagy húz Sutter vele valami egészen nagyot, vagy öngyilkos lesz.

Ez a rész már inkább hasonlított egy évadzáróra, amit jól tovább lehet vinni, de persze ez még kevés, nagyon kevés, de mindenképpen ígéretes, várom a szerdát, hogy lehessen tölteni. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.12. 15:32:01

Knick-9.rész
Egyre jobb!
Sajnos már csak a finálé maradt, de úgy érzem nem birom ki jövő hétig!

Thackery nőjéből r*banc lesz,ez várható volt. :evil: Szegény,ragyogóan játsza el azt,hogy fogalma sincs az életről. Kb egy naiv kislány. Van egy olyan sanda gyanúm,hogy Bertie lassan takarodik a Knickből, a nő miatt. Edwardsot meg sajnálom, de végülis ezekkel a fordulatokkal lesz igazán izgalmas a finálé :roll: Klubtagok,várom az értékeléseteket :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.12. 15:06:05

Supnat

Valóben elég kerek kis szezonkezdet volt. Nem tudom, ki lehet ez a csóka, aki Deannek "lóg" , de cslaádos, biztos valami komoly sztori. Castiel szerintem Hanah erejét veszi majd el, mikor rájön, hogy Hannah eléggé véresszájú... Varom a folytatást. Sok mindenbe belekezdtek, most jöhet a kicsomagolásuk.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.11. 22:20:15

Holnap érkezik a Walking Dead legújabb évada! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.11. 15:01:31

soa

egyre inkább éledezik ez az egész, jó lesz ez.

arra vagyok kiváncsi, hogy mikor derül ki, h az a retkes curva folyamatosan hazudozik. remélem sutternek lesz vér a pucájában és kiírja a nejét a sorozatból :lol: nekem csak ez az egy kívánságom van :D vhogy ugy kellene intézni az egészet, h a nő saját maga vallja be jaxnek..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.10. 10:00:50

American Horror Story évadnyitó

Piszkosul hangulatosra sikeredett, újfent sikerült már az évadnyitóban megteremteniük a kissé nyomasztó, szürreális, de mégis kézzel fogható atmoszférát. A cirkusz, mint helyszín tökéletes választás, az egész évad pedig vélhetően a Szörnyszülöttek című alkotás előtt fog tisztelegni. Talán be is kellene pótolnom? :-k

A történetet nem kezdték el igazán kibontani, évadnyitóhoz mérten a karakterek és a környezet bemutatása volt a központi szerepben, valamint a közelgő konfliktusokra is születtek egyértelmű és burkoltabb utalások. Szóval a hangulatra, potenciálra: 8/10

A bohóc zseniálisra sikeredett, valamint a visszafogottabb utalások a kirekesztés problematikájára is ültek, de ez így még nagyon kevésnek tűnik egy egész évadra...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.10. 09:31:14

Supernatural

Felvezetésnek nem volt rossz, nekem bejött a rész. Hiányoztak a srácok már, jó volt látni őket.. :mrgreen: Ami kifejezetten tetszett,

az az volt, hogy a rész végén Dean nem loholt lóhalálában megmenteni Samet. Végre valami újdonság.. :D Nagyon kíváncsi leszek, hogy így mit csinál vele a srác - na meg arra is, hogy ő kicsoda -, nem lepődnék meg, ha ketten próbálnák meg felkutatni Deant végül.
Crowley megint jó volt, igen bírom azt a formát.. :D Arra is nagyon kíváncsi vagoyk, hogy mit tervez Deannel, mert tuti valami nagy dologra készül, ami majd egyszer csak robbanni fog.
Castielt meg már sajnálom csak, így "kiherélve" annyira nem a kedvencem, remélem hamar visszaszerzi az erejét valahogy..
Mindenesetre szezonkezdetnek szerintem jó volt, várom a folytatást! 8)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.10.07. 22:34:53

Kukucska kalandjai

Szép, kedves, aranyos kis mese, tökéletes program este a családnak egy kis kikapcsolódásra.
Eddig 2 részt néztem meg belőle, de annyira megfogott, hogy azthiszem legközelebb letöltöm HD-ben is. 8)
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.07. 22:21:39

palesz77 írta:
The Knick s01e08

Na hát erről hogy hogy nem írt még senki?

Ez a rész nagyon Thackery körül forgott, kíváncsi vagyok mi lesz vele.. Hanem jön hamar kokó, akkor nagy gáz lehet belőle.
Edwards viszonyára is kíváncsi leszek, hogy mikor derül ki, meg mekkorát fog robbanni. Mondjuk elég nagyot az biztos.. :D
Még a végén mindketten repülnek a kórházból az évad végére, ki-ki egyéb ok miatt.. :lol:
Még hány rész lesz amúgy? Lusta vagyok megnézni.. :D
Igazából azért nem írtam róla,mert nekem kicsit csalódás volt ez a rész. Nekem kicsit az előző rész folytatásának hatott az egész, ami nem feltétlen rossz,de én egy kicsit többet vártam (lehet,hogy túl sokat várok el a sorozattól,nem tudom :lol: )

10részes az első évad egyébként,de már berendelték a másodikat 8) =D> =D>
Amúgy szerintem majd Edwards szerez valami jó anyagot Thacknak, vagy pedig benne lesz a stábban,akik meggyógyitják.Véleményem szerint legkésőbb a második évadra nagy spanok lesznek ők ketten. Igazából az nem tetszett ebben a részben,hogy ez a drog téma nagyon vontatottá tette a számomra az egészet. Elvileg lassan durrannia kellene a rasszizmusnak(mégnagyobbat),de szerintem várnak vele a fináléig. Szvsz akkor fog kiderülni Edward "fajtalankodása" :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.07. 21:38:51

PCsabi írta:Banshee-vel végeztem, engem rögtön az elején megfogott, onnantól meg nem volt megállás, bár az évad lezárások nekem nem tetszettek annyira.
Én is 2 nap alatt daráltam be a 2 évadot, elkapott a hangulata.. :D Pedig amúgy nem egy nagy sorozat, de valamiért mégis jó. Kíváncsi vagyok az új évadban mi lesz.
Ez a zene meg.. 8)

The Knick s01e08

Na hát erről hogy hogy nem írt még senki?

Ez a rész nagyon Thackery körül forgott, kíváncsi vagyok mi lesz vele.. Hanem jön hamar kokó, akkor nagy gáz lehet belőle.
Edwards viszonyára is kíváncsi leszek, hogy mikor derül ki, meg mekkorát fog robbanni. Mondjuk elég nagyot az biztos.. :D
Még a végén mindketten repülnek a kórházból az évad végére, ki-ki egyéb ok miatt.. :lol:
Még hány rész lesz amúgy? Lusta vagyok megnézni.. :D
Válasz küldése