Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.03.23. 15:38:21

néhány reflexio a hszekre:
-szerintem nem fociztak le bennünket egyetlen percig sem. az, hogy a meccs bizonyos időszakában lendületben voltak, többet támadtak, egy adott szakaszra vetítve több helyzetük volt nem lefocizás - ők támadtak mi védekeztünk!
- szerencsénk volt ?! hogy nem használták ki a helyzeteiket - szerencsések voltak, hogy helyzetbe kerültek! 8)
-igen, osztom, hogy a vezető gól előnyös. be kell rúgni oszt ennyi! azt nem osztom, hogy ezt a tényt néhányan dehonesztálóan említik. amúgy is ez a mi lett volna ha .... kategória.
-Messi : az első félidőben valahogy eltolódtak a támadásaink balra, eleve keveset volt játékban de ezen belül is nehezen lendült bele, többször fennakadt és rosszul is passzolt később feljavult.
-Neymar:én azt látom, hogy Suarezzel egyenrangúnak érzi magát, neki nem (mindig) passzol, Messit respektálja túlságosan is neki akkor is passzol, ha nem kellene. egy ideje sajna a befejezéseket elrontja-nem tudom mi az oka de mezőnyben tegnap is klasszis játékot produkált és hajtott ezerrel.
Suarez:neki most összejött egy ez a különbség. amúgy ő is elszúrta az összes többit, még az is amiért Neymart savazzuk, hogy Casillasnak tette oda - egy elszúrt lövés volt nem passz! ezért is lepte meg Neymart.
-mi lett volna ha....Ney ide, vagy oda passzol?! mi lett amikor passzolt?! 8)
-nagyon is bejött amit jó páran sejtettünk, nem halódik ez a Madrid, nekünk estek, mint...., revánsot vettünk kemény és küzdelmes meccsen időnként pazar játékkal. és ez mindennél többet ér!
-Busquets beállítása: ok. jó döntés volt. de hogy...azonnal "fazont adott", eleganciát hozott, ....a 18 perc alatt egy szerelésfélét és egy labdaszerzést sikerült össze elegánskodnia, valójában azt tette amit tud beállt a kezdő körbe és passzolgatott...
-LE. : ideje (most már) dícsérnünk, megérdemli.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.03.23. 13:21:48

Amúgy az április 19-ei meccset remélem nem gondolja komolyan a spanyol szövetség úgy, hogy 21-én játszunk a PSG ellen. Szépen hozzák csak előre 1 teljes nappal akár az egész fordulót, ha 1 időben akarják mindenképp rendezni, vagy halasszák el a fordulót...
94:39 6 - 1
iker0828
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.09.28. 16:04:52
Kapcsolat:

2015.03.23. 08:04:03

A Classic 2015 -Liga BBVA 2014/2015 | DAY 28 | Barcelona - Real Madrid
Dátum: vasárnap, 22/03/2015 21:00

Stadion: Camp Nou

Város: Barcelona

Kapacitás: 99.786


Kép

Döntő: Barcelona 2-1 Real Madrid (Mathieu, 19 ', Luis Suarez, 55 "/ Cristiano Ronaldo, 31')

Kép

Kép

Ronaldo 31 '(segítik: Benzema) | El Clásico 2015

Kép

Kép

Cristiano Ronaldo ünnepli után pontozás a Karim Benzema, mint Barcelona Dani Alves elmegy alatt "clasico" spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzés FC Barcelona vs Real Madrid CF a Camp Nou stadion Barcelona március 22-én 2015 között.

Kép

Jeremy Mathieu Barcelona pontszámok az első gól egy fejléc alatt La Liga mérkőzés között FC Barcelona és a Real Madrid CF Camp Nou március 22-én 2015 Barcelona, Spanyolország.

Kép

Kép

Barcelona vs Real Madrid 2-1 Luis Suarez Goal - El Clásico 2015

Kép

Kép
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2015.03.23. 07:57:43

Győztünk , és ez a lényeg.Az első etapban a Madrid a másodikban mi domináltunk.Tetszett: a védelem munkája,a nagyon harcos Iniesta,és Rakitic munkája.Végre Neymar is védekezett! (másik oldalról ennyi helyzetet nem lehet kihagyni,és az egó is olvadhatna: miért nem passzol a helyzetben levő társához?)
Messi nagyon jól játszott,a játékszert szabályosan nem tudták tőle elvenni,élményszámba ment passzmunkája.Kis szerencsével Ő is rúghatott volna kettőt,ahogy Neymar minimum 4,Suarez 2 lehetőség kihasználásával maradt adós!Meg Alba is...
Busi bejövetelével visszatért az elegancia,Xavi beállásával mintha osztálykülönbség alakult volna ki a csapatok között...
Gratulálok a csapatomnak!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2207
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 04:25:31

A madrid vért íva jött ki a meccsre, mi meg a szokásos beszari módon kezdtünk neki ehhez a "döntőhöz". A meccs elején az egyének zsenialitása tartott minket játékban (Piqué, Iniesta védő munkája, a támadók még így is veszélyesek tudtak maradni), illetve az sem ártott, hogy találtunk egy gólt. Papíron is meglátszott ez, a meccs során többször volt, hogy a madrid nyerte még a labdabirtoklást is, nemhogy a helyzetek, lövések számát. Aztán hirtelen kezdett megváltozni a játék képe. Alapvetően két dolgot vettem észre:

Az első, hogy a madrid úgy kifutotta a belét, hogy a 60. perc környékére lépni alig bírtak. Ez a taktika majdnem sikeresnek is bizonyult, az elején eldönthették volna a meccset, ha kicsit pontosabbak. Azt követően már csak a szerencsében bízhattak, illetve ekkor a barca is jobban kezdett letámadni, lévén nem tudták elég gyorsan kihozni a labdát. Ezért a végére helyzetecskéjük sem adódott.

A másik ok pedig a védekezés taktikájuk. És itt megjegyezném, hogy kifejezetten szimpatikusan és formásan támadott a madrid, viszont a védekezésben még mindig hozták az elmúlt évek ocsmányságait. Jó sokáig abból állt, hogy ha netán elment volna valaki tőlünk, akkor azt felrúgták; tördelték a játékot. A probléma ezzel az, hogy a jogos sárgáknak köszönhetően ezt csak ideig-óráig lehet csinálni. És amint a védelem jelentős része besárgult, sajnos ezt már nem űzhették, így érdekes módon megugrott a helyzeteink száma. Kissé elcseszettnek érzem, hogy nincs rendesen büntetve ez a jellegű felfogás. Mint fentebb írtam, az első 50-60 percben eldönthették volna a meccset, akkor meg kit érdekel, hogy kapott 5 játékosuk sárgát?
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2015.03.23. 00:48:58

Amellett, hogy nagyon örülök a győzelemnek így a meccs után leírnám néhány gondolatomat.

Az első félidőben a passzaink rövidek voltak, pontatlanok. Nem tudtuk megtartani a labdát. Ez a Madrid agresszív letámadásának is volt köszönhető. A másik ami nem tetszett, h rengeteg hely volt a kp és a védelem között. Erre a legjobb példa Ronaldo eleresztett bombája volt. Nem lehet ekkora területet hagyni. Szerencsére átvészeltük ezt és jött a félidő.

És aztán jött a másodikfélidő. Amikor Suarez levette jobb külsővel azt az ívelést úgy, h az nem pattant el majd a következő mozdulattal úgy elhelyezte a hosszúba, h fogtam a fejem h ilyen nem létezik.. Ezt így a csapatból senki nem tudta volna megoldani rajta kívűl! Ezután figyeltem fel a változásra. Az embereket egyből agresszíven letámadtuk, olyan szinten helyeztük nyomás alá a Realt, h csak előre tudták vágni vagy elpasszolták a labdákat. Mindig mindenkin volt egy vagy két ember és hatalmas munkát végeztek!!

Viszont volt egy érdekesség.. Azt hiszem Vincze Ottó mondta a stúdióban.. Se Messi se Neymar nem passzolja le a labdát Suareznek.. És ő rendszeresen alájuk játszik, de ez fordítva nem igaz.. Az elmúlt időszakban nagyon jól jatszik Suarez es ha ma Messi nem Neynek hanem Suareznek passzolja le a lasztit szerintem ott gól lett volna..

Ney megindulásai kellettek, ezek nagyon tetszettek csak néha tudni kell leadni a labdát is. Jó lesz ő.. :)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.23. 00:14:56

egyébként jelenleg azt mondom, hogy simán ez a védelem kezdjen a psg ellen. ha a real ellen cé, bale, pepe, ramos szintű arcokat tudnak hatástalanítani a pontrúgásoknál, akkor ibra, david luiz és thiago silva is menni fog.

az előtte és utána lévő sevilla + valencia meccseken legyen inkább mascherano.

szerk.:
Mathieu: "After the first goal, we sat back too much. We were still tired from the game against City, but we kept on working hard."

én ezt el is felejtettem. nekünk volt egy hétközi bl meccsünk és a második félidőt még így is mi bírtuk jobban. persze elfáradtunk mi is, de jó erőben vagyunk úgy néz ki.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
DrMajor
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.03.22. 23:02:18

2015.03.23. 00:12:58

andras.b írta:A második félidőben mutatott játék tetszetős volt, Lucho rendbe rakta a srácokat a szünetben, majd nagyon jókat cserélt. Ha Neymar nem fog ki ilyen rossz napot vagy több labdát adnak Suaréznek, akkor több góllal is nyerhettünk volna. Neymar helyett szívesen láttam volna Pedrót a 60-70-edik perctől, szerintem nem ártana neki egy kis pihenő. A legpozitívabb meglepetés Mathieu volt, nemcsak a gól miatt, szinte hiba nélkül hozta a meccset nem akármilyen támadósorral szemben. És Piquet-t is dicséret illetti.
Hát azt hiszem ez egy reális végeredmény, valamivel több helyzetünk volt, mint a blancóknak, de nem voltunk a meccs egész képét nézve lehengerlően jobbak.
Hajrá a továbbiakban is! :!:
Avatar
andras.b
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.08.27. 15:41:05

2015.03.23. 00:06:39

A második félidőben mutatott játék tetszetős volt, Lucho rendbe rakta a srácokat a szünetben, majd nagyon jókat cserélt. Ha Neymar nem fog ki ilyen rossz napot vagy több labdát adnak Suaréznek, akkor több góllal is nyerhettünk volna. Neymar helyett szívesen láttam volna Pedrót a 60-70-edik perctől, szerintem nem ártana neki egy kis pihenő. A legpozitívabb meglepetés Mathieu volt, nemcsak a gól miatt, szinte hiba nélkül hozta a meccset nem akármilyen támadósorral szemben. És Piquet-t is dicséret illetti.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.03.22. 23:59:24

Kalapom a csapat előtt, szerdán elintéztük a cityt, ma pedig az ősi rivális a bajnoki versenyfutásban. Első félidőben hajszálon múlt ne égjünk meg, de a második félidőre úgy mentünk ki ahogy kell, küzdöttünk, hajtottunk és meg lett az eredménye. Suarez tanárian oldotta meg a helyzetet, pazar gól. Alves feljavult, Piqué és Matyi is tanárian focizott, amennyit csetlett botlott a francia ősszel, annyira magabiztos volt ma. Masch szerintem nem élete meccsét játszotta szűrőként, ma is elég sokszor úgy mentek át a középpályánkon mint kés a vajon, erre azért jobb lesz odafigyelni később. Messi talán egy kicsit fáradtnak éreztem, Neymar pedig amilyen iramot diktált, a befejezésnél nem volt higgadt, én beteszem a korának, 2-3 év múlva simán beteszi a felsőbe azokat a löketeket, pár lapot így is kiharcolt, jól játszott ő is az elhibázott helyzetek ide-oda. Innen be kell húzni a bajnokságot nincs mese.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.03.22. 23:33:57

Mindenki leírta az elemzést nagyjából. Első félidő a Realé , látszik , hogy készültek belőlünk. Messit kiiktatták (talán benne volt a City meccs) , nyomtak , kontrázgattak elég rendesen.
Második félidő Suárez góljától mi jöttünk + megerősített KP (Busi-Xavi) , ezzel minden el lett döntve. Nem is emlékszem kaput eltaláló lövésükre.
Én még mindig tartom azt , hogy ez a Real akkor tud játszani ha hagyják őket , úgy mint az 1. félidőben. Beállt védelem és egy kemény KP ellen nem sok vizet zavarnak.

A meccs legszebb jelenete mikor Mascherano odament a vigyorgó Neymarhoz és Messihez , és - nem tudom mert nem értem a nyelvet - de szerintem a kisfőnök valami keményet odaszólhatott Neymarnak , és valamit utána Piqué Messinek is. Ha valaki tud erről pontos infókat , akkor azt szívesen átveszem.
Neymarnak nem nagyon tetszik ez a lesz.rom stílusa , braziloktól látni sok ilyet. Suárezt meg sokszor kifelejtik a játékból. Remélem ez majd változik.
Emellett Mathieunak és Piquének jár a taps , hatalmasok voltak.

4 pont különbség!! Nincs még eldőlve a bajnokság , de biztató a különbség.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.22. 23:33:31

Nos összességében elmondható, hogy az egész meccset nézve megérdemelt 3 pont. Szerencsénk volt az elején, hogy mindent kihagytak. Felszívták magukat elképesztően, voltak pillanatok amikor lefociztak minket, de látszik, hogy nincsennek formában ezeket általában beverik. Nagy meccs volt, bagy győzelem ami sszerintem nagyon sokat fog érni, és tegyük gozzá milyen hét van mögöttünk! Milyen ideőszak van mögöttünk! Egy nagy erőltetett menet végén simán állva a BL-ben 4 pontra vezetve a bajnokságot és spanyok kupadöntőre várva! Visszatérve a meccsre, a szerencse velünk volt, és azért kijött, hogy azt a tempót ahogy az elejétől nyomtak nem lehet végig csinálni.

CB jó volt ma. A Gólról nem tehetett ott a védelmünk megint 30 hirányba szaladt. Sajna ezt be kell kalkulálni, ilyen bennük van.

Alves piros pont. Nem tudom a szerződéséért kapar e ennyire, de már két egymás utáni meccsen is saját régi önmagát idézte. A gólpassza meg tényleg élmény volt.

Pique és Matyi hatalmas volt ma. A francia elképesztően felszívta magát sehol sem lógott ki, jól helyezkedett passzolt, sokat futott. Pique pedig hozta azt amit az utóbbi hónapokban láttunk.

Alba csodálkoztam, hhigy nem ugrott össze senkivel és nem kakasgodott féregkedett ahogy szokott. Sokat futott és Bale-t rendre meg tudta fogni, ha nem akkor a belős védők kisegítették, támadásban nagyon hasznos volt.

Macherano. Ő Mascherano. :D Ennyi!

Rakitic szerintem fáradtabb és kissé enerváltabb volt ma mint szerdán. Hatalmasat játszott a City ellen szerintem elfáradt, de viszonylag lehozta a meccset.

Iniesta nekem teljesen kétarcu volt. Elképesztő mennyiségű rövid passz amit elcsíptek, amikor meg megindult általában hasznosan tette.

Messi jó volt, sokat mozgott, a gól sajna nem jött össze, de de hihetetlen meglátásap passzai voltak, sokat védekezett és alig lehetett tőle szabáylosan elvenni a labdát.

Az isteni Lajos meg jött beverte! :mrgreen: Zseniális volt amit csinált, a passzai kapu előtt is rengetegszer élményszámba mennek, nagyon jól lát a pályán és 9-es léttére hihetetlen önzetlen.

Neymar. Nekem konkrétan kezd elegem lenni belőle. Csak én vagyok így vele? Hihetetlenül jó, de olyan önző, hogy az már bűn és amit kihagy helyzetet az egyszer csúnyán megbosszúlhatja magát! Néha az az érzésem olyan mint egy cselező ló. Rátekeredik a labdára az ellenfél játékosait látja de a sajátjait soha. Ezt nagyon rendbe kéne tenni nála. Mert még meg is bocsájtható az önzőség, ha jó a helyzetkihasználása, de nem az.

L.E. nálam ma nagyot nőtt. Jól meglátta, hogy Busqets behozatalával előnyben tud stabilizálni középpályán főleg miután elkezdtek fáradni, Xavi ilyen 15 percekre még mindig jó győztes állásnál, a rutin és a tapasztalat sokat ér. Rafhina meg nem igazán volt ideje se bajt se jót összehozni. Jó döntése volt, hogy Neymart kapta le nem Suarezt aki a legveszélyesebb támadónk volt végig!

Gratulálni kell a csapatnak kis szerencsével nagy meccset játszottunk és nagyot léptünk előre. Megtettük azt ami még nem ment és a Real skalpja mindig nagy skalp! És ha a Madrid szív az mindig jó! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ha tőlünk az meg kifejezett élvezet! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2015.03.22. 23:27:45

Izgalmas volt, de kár hogy a végén, nem tudtunk legalább egyet berúgni.. Az első félidőben nem nagyon nyertünk párharcokat, szerintem ezért alakult ki a madridi fölény. A másodikban ez már sokkal jobb volt, és a visszatámadásokból is rengeteg labdát szereztünk, segítették egymást a játékosok ezekben a szituációkban. Ez döntő jelentőségű volt. Szerintem fejben nem tudtak a játékosaink kellőképpen felörögni a meccsre, és ebben a hétközi City meccs a ludas. Mindenesetre jó jel, hogy így is nyertünk, mert nem lehet hónapokon keresztül csúcsformában játszani. Most egy kicsit gyengébben muzsikál a csapat, de így is hoztak két nagyon fontos rangadót. A válogatott szünet után remélem ismét felkapcsolunk 5-ösbe.

Hajrá Barca!
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2015.03.22. 23:26:12

visca barca visca cataluna

A győzelem számít semmi más MOST!!!
a többit meglátjuk :D
VISCA EL BARCA
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.22. 23:21:46

Elég felemás meccs volt. Első félidőben a Real őrültem tolta, szerencse, hogy nem 1-2 gól hátránnyal mentünk pihenni. A másodikban szép lassan bedaráltuk a Realt és hát 2-3 gólt rúghattunk volna simán... az utolsó 20 percben már nagyon felborult a pálya, kelett volna még legalább egy gól... Egymás ellen így rosszabb a gólátlag, de remélem nem ez fog dönteni!!!
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2015.03.22. 23:15:42

Sokat szoktuk fikázni a játékvezetést mindkét oldalon, de ezúttal álljunk meg egy pillanatra és köszönjük meg a bírónak a profi teljesítményét!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.22. 23:08:04

ZolTano írta:
Bob_Marley írta:Három pont megvan, egy szoros jó meccsen. Gyors vezetés, aztán buta kapott gól, de a második félidőre a sorokat is rendeztük meg a RM is elfáradt. Lehet ikszes volt, de Suarez remekül megoldotta a gólnál és eldöntötte.
az első félidő végén nem gondoltam volna, h több kihagyotthelyzetünk lesz náluk, de a második felesben erősen rámcáfoltak, iszonyat miket hagytunk ki is mennyit. szal sztem egyáltalán nem volt ikszes meccs, megérdemelt győzelem, sok kihagyott helyzettel itt is- ott is.
Azt írtam lehet. :D Elfáradtak és a végére már nem volt középpályájuk, lehetett volna lőni még gólt, de az érdemi részek Suraez góljánál eldőltek, onnantól kezdve nem volt benzin a tankban náluk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.22. 23:06:25

úristen hogy lehoztuk ezt. a védelem csillagos ötös, hatalmas szerelések alvestől, és albától, teljesen hatástalanított pontrúgások a piqué, matyi párostól. mascherano mindenhol ott volt, rakiticnál melómelómeló. elől a srácok a végén megmutatták, hogy mit tudnak, de ideje lenne, ha neymar is elkapná a góllövő formáját. ha elment volna a meccs, én azért kicsit rá fogtam volna.

első félidő, real szétfutott minket, benzema félisten üzemmódban tolta. aztán a második félidőre elfáradtak és azt csináltunk amit akartunk. elég szomorú is, hogy nem vágtunk még kettő - hármat, már csak az egymás elleni eredmény miatt is. luis enrique meg nagyon jól megfogta a meccset az előny tudatában, busquets, xavi uralták utána a középpályát.

ez egy nagyon szép iparos munka volt, remek focival mindkét oldalon, hatalmas irammal. az utolsó tizenöt percben alig tudott már járni ez a 22 játékos. tényleg csak annyi problémánk lehet, hogy nem döntöttük el a második félidőben jobban a mérkőzést.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.03.22. 23:05:48

egy szót se szólhattunk volna, ha kapunk egy négyest az első félidőben, de ez fordítva is igaz volt a második félidőt tekintve.
kiizgultuk...innen meg kell nyerni.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2015.03.22. 23:05:07

Ja és nem szabad megfelejtkezni: kapusról -> Bravo nagyon nagyokat védett! Alves, Piqué, Mathieu, Rakitic, nagyon szépen játszott! =D> Grat nekik!
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.22. 23:02:43

Bob_Marley írta:Három pont megvan, egy szoros jó meccsen. Gyors vezetés, aztán buta kapott gól, de a második félidőre a sorokat is rendeztük meg a RM is elfáradt. Lehet ikszes volt, de Suarez remekül megoldotta a gólnál és eldöntötte.
Szerintem is ikszes volt inkább játék képe alapján, de nem baj hogy nem az lett :D Az első félidő egyértelműen az övék volt, azt hiszem döntő volt hogy mi sokkal jobban sáfárkodtunk a lehetőségeinkkel, hiszen az utolsó 20-25 percet nem számolva tulajdonképpen két komoly lehetőségünk volt és mindkettőből gólt szereztünk ők meg kihagytak jópár helyzetet az első félidőben. Aztán a végén persze már sorjáztak a helyzetek a Real kapuja előtt is, Neymar egyedül lőhetett volna vagy hármat.
A második félidőben tudtunk változtatni, védekezésben sokkal jobban lekövettük a gyors, rövid passzos, kényszerítős játékaikat + fel is tudtuk gyorsítani a saját játékunkat, agresszívebbek lettünk. Nekem úgy tűnt 2-1 után valahol feladta a Real illetve elfogyott ez erő, a lendület náluk, többször látható volt, hogy nem érnek fel az embereik a támadásoknál.
Én gratulálok a csapatnak hogy ezt a meccset így lehozták egy véleményem szerint nagyon jó Real ellen. 8)
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2015.03.22. 23:02:25

Izgalmas meccs volt, Real teljesítménye előtt le a kalappal, felszívták magukat, és el is dönthették volna, ahogy mi is. Szerencse ide is, oda is besegített. Benzema ellen nem nagyon volt ellenszerünk. Luis meg a gólja előtt tökéletesen vette le a labdát és a hosszúra gurítás is gyönyörű volt.

Örülök a három pontnak.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.03.22. 23:02:19

Erxy írta:nincs kp-nk, mikozben Messi szenved a szelen a vonal mellet.
miert nem hagyja Lucho h Messi beljebb jojjon tamogatni Rakiticeket?
alig tudjuk megtartani a labdat, ha nem huzza beljebb Messit csak ido kerdese h mikor tori meg a vedelmunket a rm.
nem lesz ez igy jo
szivesen, Lucho

Messi vegre belepett a kp-ra, plane ugy a 60 perc kornyeken. ekkor nagyjabol le is zartuk a meccset, de elol megint elflegmaztak Neymiek, ezt nem kene

Pique-Matyi nagyon a helyen volt, kalapemeles.
jol cserelt LE is, Busi meg Xavi szepen eldugta a labdat.

4 pont, tovabb tovabb
Kép
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2015.03.22. 23:00:41

2. félidőben felpörögtek a srácok!Szép volt! Matyi-Pique ötös!
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.03.22. 23:00:31

Azért az érdekes, hogy pont mindig a felfele szálló ágban lévő csapat kapta a gólt és fordult egyet a meccs iránya. Nagyon tartottam attól, hogy meg fogja bosszulni magát a sok kihagyott helyzet a végén.
Válasz küldése