Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.05.15. 18:04:37

diagonal írta:
Enjoy írta:Sziasztok!
Mihu kimerítő hsz-ben írta, hogy a meccset megelőző napokban tuti lehet majd jegyet venni a visszamondások végett.

Én pontosan így szeretnék majd eljárni.
Már amennyiben lesznek még fordulók...

Kérdés:
Neten kell megvennem a jegyet, vagy a stadionnál lévö pénztáraknál is megoldható?
Én 1 hetet fogok Barcelonában tartózkodni, szóval inkább megvenném személyesen :-)
Valaki vett már direktben pénztárnál?
Megvehető direktben a pénztárakban természetesen. Igazából egy eset jellemző amikor biztos, hogy nem kapsz a pénztárban jegyet: a clásico :)
Ezen kívül problémás lehet még a bajnokavató, de nem esküdnék meg rá, hogy arra is nem lenne pár db jegy még meccs előtti napon is, nem tudom. Tavaly én voltam az Atletico ellen ami bajnokavató volt tényleg csak sajnos nem nekünk végül, na arra azért necces lett volna a jegy a helyszínen meccs előtti napon már mondjuk.
Ezeken kívül tapasztalatom szerint még BL meccsekre is szokott lenni, mondjuk ha egy Bayern jön mondjuk akkor nem sok, de akad pár, ha nem is egymás mellé persze.
Egy szimpla bajnokira mikor jön egy Espanol, egy Deportivo vagy éppen akár egy Valencia akkor simán van jegy, még válogathatsz is hova akarsz ülni.
Te anno mikor, illetve hol vetted a jegyet az Atletico elleni meccsre?
Ticketmaster.es-en? Vagy a hivatalos fcbarcelona.com-on?
Köszi előre is
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.13. 23:24:20

Enjoy írta:Sziasztok!
Mihu kimerítő hsz-ben írta, hogy a meccset megelőző napokban tuti lehet majd jegyet venni a visszamondások végett.

Én pontosan így szeretnék majd eljárni.
Már amennyiben lesznek még fordulók...

Kérdés:
Neten kell megvennem a jegyet, vagy a stadionnál lévö pénztáraknál is megoldható?
Én 1 hetet fogok Barcelonában tartózkodni, szóval inkább megvenném személyesen :-)
Valaki vett már direktben pénztárnál?
Megvehető direktben a pénztárakban természetesen. Igazából egy eset jellemző amikor biztos, hogy nem kapsz a pénztárban jegyet: a clásico :)
Ezen kívül problémás lehet még a bajnokavató, de nem esküdnék meg rá, hogy arra is nem lenne pár db jegy még meccs előtti napon is, nem tudom. Tavaly én voltam az Atletico ellen ami bajnokavató volt tényleg csak sajnos nem nekünk végül, na arra azért necces lett volna a jegy a helyszínen meccs előtti napon már mondjuk.
Ezeken kívül tapasztalatom szerint még BL meccsekre is szokott lenni, mondjuk ha egy Bayern jön mondjuk akkor nem sok, de akad pár, ha nem is egymás mellé persze.
Egy szimpla bajnokira mikor jön egy Espanol, egy Deportivo vagy éppen akár egy Valencia akkor simán van jegy, még válogathatsz is hova akarsz ülni.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.05.08. 19:22:50

Sziasztok!
Mihu kimerítő hsz-ben írta, hogy a meccset megelőző napokban tuti lehet majd jegyet venni a visszamondások végett.

Én pontosan így szeretnék majd eljárni.
Már amennyiben lesznek még fordulók...

Kérdés:
Neten kell megvennem a jegyet, vagy a stadionnál lévö pénztáraknál is megoldható?
Én 1 hetet fogok Barcelonában tartózkodni, szóval inkább megvenném személyesen :-)
Valaki vett már direktben pénztárnál?
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 16:56:12

Valószínű a meccsjegyeket is ott veszem, mert :
1. még nincs elérhető az oldalon
2. Lehet, nem is lesz meccs :mrgreen:
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.08. 16:11:27

Természetesen elég a személyi :D Csak ez rögzült be nálam, hogy külföld=útlevél. Most is vittük, nehogy baj legyen, jobb a biztonság :D Stadiontúrára természetesen meg lehet venni ott a jegyet, ugyan úgy a jegypénztárnál. Mi is odamentünk, kiváltottuk a meccsjegyet és mondtam, hogy még két stadion tour por favor :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.08. 15:38:22

MQuCsabi írta:
Kapsz egy e-mailt, azt kinyomtatod, viszed az útleveledet meg a bankkártyát, amivel vásároltad a jegyeket, odamész a stadionnál a jegypénztárhoz, ezeket átadod, mondod, hogy a ticketmasteren vetted a belépőket, ők leellenőrzik az iratokat meg adatokat, kinyomtatják a jegyet és kész.
Őőőőőő. Ugye elég a személyi Barcelonába? Egész idáig biztos voltam benne. Jó nagy meglepetés lenne, ha nem így lenne. Informáljon valaki, kérem :lol:

A Camp Nou tourra is simán meg lehet venni a belépőt ott, ugye?
Elég a személyi. Bankkártya amivel vetted a neten a jegyet nálad legyen és a tied legyen. Azt sem szeretik ha olyan bankkártyával vettél jegyet ami nem a tied és amelyiknek a tulajdonosa nincs ott, sőt, hajlamosak ezért nem odaadni a jegyet, láttam ilyenre példát ott.
Nou Camp Tourt én soha nem csináltam, de gondolom meg lehet venni a helyszínen is simán.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 07:46:12

Kapsz egy e-mailt, azt kinyomtatod, viszed az útleveledet meg a bankkártyát, amivel vásároltad a jegyeket, odamész a stadionnál a jegypénztárhoz, ezeket átadod, mondod, hogy a ticketmasteren vetted a belépőket, ők leellenőrzik az iratokat meg adatokat, kinyomtatják a jegyet és kész.
Őőőőőő. Ugye elég a személyi Barcelonába? Egész idáig biztos voltam benne. Jó nagy meglepetés lenne, ha nem így lenne. Informáljon valaki, kérem :lol:

A Camp Nou tourra is simán meg lehet venni a belépőt ott, ugye?
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.07. 19:50:02

Mihu írta:Elöljáróban tisztázzunk egy pár dolgot:

1: Kb. a meccs előtt 2 héttel derül ki, hogy pontosan melyik nap és hány órakkor lesz a meccs
2: Minél közelebb van a repjegy foglalás időpontja az utazás időpontjához, annál drágább.
3: Az 1-es és 2-es pontból kifolyólag nem tudjátok azt megcsinálni, hogy csak egy éjszakát vagytok ott, mert ha P-Szo mentek és Szo vagy V van a meccs, vagy Szo-V mentek és V este van a találkozó, akkor cumi.
4: Ha nem a Real ellen vagy nem egy BL kieséses meccsre akartok menni, akkor az életemet ráteszem nektek, hogy lesz jegy még a meccs napján is oda ahova szeretnétek és a pénztárcátok engedi.
5: Ha mégse akartok meccs előtt 1-2 nappal jegyet venni jó helyre, akkor keresgéljetek a Camp Nou 549 szektorából olyat, ahol van egymás mellett 2 hely szabadon. Meccs előtt 1-2-stb hónappal nem fogtok találni, vagy ha igen, akkor az semmi másnak nem köszönhető, csak az eszméletlen nagy szerencsének.

Ezek után térjünk rá a lényegre. Tegyük fel, hogy ti 2015. október 2-3.-i hétvégére akartok kimenni. Mivel ugye még ennek a szezonnak sincs vége, így nem tudni, hogy lesz-e egyáltalán azon a héten forduló, vagy otthon játszunk-e, vagy esetleg kivel. Az most lényegtelen, ez most csak egy általános példa:

Repjegy:

Na most, először is óriási mákotok van, mert a Ryanair ahogy látom, épp mostanában módosította a járatait Barcelonába és hála az égnek volt annyi eszük, hogy a spanyol bajnoksághoz igazították. Eddig H-Sze-P-V rendszerben repültek, most már P-Szo-V-H. A Ryanair-el annyi a bökkenő, hogy ők már jó ideje csak este repülnek Barcelonába, tehát 22:55-re van ott a gép. Erre megoldásként ott van a WizzAir, ami reggel 6:05kor repül. Ennek az ára 36.990 Ft. Hétfőn haza a RyanAir-el, délután 5:10kor, ennek az ára 17.270 Ft.
Repjegy tehát összesen: 54.260 Ft.

B lehetőség még, hogy ha találtok valami olcsó szállást, akkor meg tudjátok azt csinálni, hogy pénteken elmentek RyanAir-el 12.120 ft-ért, majd hétfőn hazajöttök szintén RyanAir-el 20.610 ft-ért. Ez így akkor összesen 32.730 ft, tehát 21.530-al olcsóbb, mint az előbb említett verzió, viszont ez így akkor 3 éj. Mivel a különbség 21.530 ft, és gondolom nem 5 csillagos szállodában akartok aludni, így esetleg egy 10ezer ft/éj árú szállásnál máris fogtatok rajta 11ezer forintot. Más kérdés, hogy ugye ez plusz egy nap, ami plusz egy napi költőpénzt is jelent.

Szállás:

Mivel mondtam, hogy nem tudjátok megoldani 1 éjszakából, így 2 éjszakára már azért csak kéne valami szállás gondolom. Erre többféle opció van, ezzel most nem tölteném az időt, nem tudom mik az igényeitek, akár ott a http://www.booking.com" target="_blank , vagy Google a barátotok.

Meccsjegy:

Kis csapatok ellen a legolcsóbb jegy 49 euróról indul a jegy. Ez a legfelső, 5. szint, de januárban itt ültünk, egész jól lehet látni mindent. A játékosok nevét persze nem lehet elolvasni a mezen, de a számok tökéletesen kivehetők, és a játékosok is simán felismerhetők.


Ezen felül még költeni kell a tömegközlekedésre. Láthatjátok, hogy a repjegy a legdrágább az egész történetben.
Ezt a hozzászólást kellene belinkelni kb. mindenkinek mostantól aki hasonló kérdéssel jön ( havonta 2-3 ember megkérdezi nagyjából ugyanezt itt ) ha már vetted a a fáradtságot és ilyen szépen összeszedted A-tól Z-ig :-)
Ja meg az ezt követő hozzászólásodat is meccsjegyvétellel kapcsolatban.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2015.04.25. 11:03:53

Szerintetek tudnék jegyet szerezni a pályához közeli helyek egyikére a Barça-Bayernre? Barça- és Pep-rajongóként nagyon ott akarok lenni a meccsen, az utazást megoldanám, csak meccsjegy kéne. Ha valakit még érdekelne a dolog, küldjön egy privit. Valamilyen rutinos meccsrejárótól kérhetnék egy rövid kommentet, hogy van a legnagyobb esély arra, hogy jó helyre jegyet szerezzek?
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.04.21. 22:52:02

Szia! Kizárt. A két csapat kap 40-40 vagy 45-45 ezer jegyet, a többit meg szétosztják az utazási irodák, a vip vendégek, sajtó, stb. között.
Kép
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2015.04.21. 13:50:30

Sziasztok!

Szerintetek a kupadöntőre is lehet a hivatalos oldalon majd jegyet találni?

Üdv

Tomi
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.04.21. 08:21:10

geridoss írta:
Mihu írta:

Köszi a segítsétek! :)
Akkor vélhetőleg ezt a 3 napos dolgot fogjuk megjátszani. Szállásokat meg majd nézegetem :)
Köszi még egyszer ! ^^
Ja és még valami, ha nem a stadionnál veszitek meg a jegyet, hanem elővételben a neten:

Jah és jegyvásárlásra ott a http://www.ticketmaster.com" target="_blank oldal. Ez amolyan másodlagos hivatalos jegyértékesítő felület az fcbarcelona.com után. Elvileg a hivatalos honlapon nem lehet magyar bankkártyával jegyet venni, bár hallottam olyat, akinek sikerült. Szerintem ez banktól és bankkártyától függ. De azt tudom, hogy mi 2013-ban a ticketmaster-en foglaltuk a jegyeinket, és eurocentre ugyan olyan áron vettük meg, mint ami a hivatalos honlapon volt. Kapsz egy e-mailt, azt kinyomtatod, viszed az útleveledet meg a bankkártyát, amivel vásároltad a jegyeket, odamész a stadionnál a jegypénztárhoz, ezeket átadod, mondod, hogy a ticketmasteren vetted a belépőket, ők leellenőrzik az iratokat meg adatokat, kinyomtatják a jegyet és kész.


Megjegyzés:

Előfordulhat a ticketmasternél olyan, hogy egy helyet szabadnak ír, aztán kiválasztjátok és már azt írja, hogy nem elérhető. Ezzel átfedésben olyan is, hogy ami a hivatalos honlapon nem elérhető, az a ticketmasternél igen, de akkor is ugyan ezt az üzenetet fogjátok kapni. Ők nem frissítik olyan gyorsan, mint a klub a saját jegyértékesítési felületén.
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.04.20. 22:57:15

Mihu írta:

Köszi a segítsétek! :)
Akkor vélhetőleg ezt a 3 napos dolgot fogjuk megjátszani. Szállásokat meg majd nézegetem :)
Köszi még egyszer ! ^^
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.04.15. 19:42:11

geridoss írta:Sziasztok!

A tapasztaltabb egyénektől szeretnék kérdezni;)
Egyik jó barátommal szeretnénk kimenni ősszel egy Barcelona meccsre. Úgy gondoltuk, hogy repülővel egyik nap mennénk akár délelőtt, városnézés, este meccs, utána városnézés/kocsmázás és másnap jönnénk haza szintúgy repülővel. Szállásra nincs szükségünk, nem kislányoskodunk :D

Az lenne a kérdésem, hogy mivel még nem voltunk így semerre, mennyivel előtte kellene lefoglalni a repülőt? Valamint a jegyekkel kapcsolatba olvastam itt, hogy akár ott a meccs előtt 1 nappal, vagy akár aznap szabadulnak fel jegyek. Most ez elég rizikós, mert nem szeretnénk egy ilyen miatt lemaradni, hogy érdemes a jegyet megvenni, és melyik szektorba?

A lényeg, hogy diákhiteles fősulisok vagyunk ( :mrgreen: ) , amilyen nagy álmokkal, olyan kevés tőkével. :D Mennyiből járnánk ezt a túrát meg két fővel?
Köszi a segítséget előre is.
Elöljáróban tisztázzunk egy pár dolgot:

1: Kb. a meccs előtt 2 héttel derül ki, hogy pontosan melyik nap és hány órakkor lesz a meccs
2: Minél közelebb van a repjegy foglalás időpontja az utazás időpontjához, annál drágább.
3: Az 1-es és 2-es pontból kifolyólag nem tudjátok azt megcsinálni, hogy csak egy éjszakát vagytok ott, mert ha P-Szo mentek és Szo vagy V van a meccs, vagy Szo-V mentek és V este van a találkozó, akkor cumi.
4: Ha nem a Real ellen vagy nem egy BL kieséses meccsre akartok menni, akkor az életemet ráteszem nektek, hogy lesz jegy még a meccs napján is oda ahova szeretnétek és a pénztárcátok engedi.
5: Ha mégse akartok meccs előtt 1-2 nappal jegyet venni jó helyre, akkor keresgéljetek a Camp Nou 549 szektorából olyat, ahol van egymás mellett 2 hely szabadon. Meccs előtt 1-2-stb hónappal nem fogtok találni, vagy ha igen, akkor az semmi másnak nem köszönhető, csak az eszméletlen nagy szerencsének.

Ezek után térjünk rá a lényegre. Tegyük fel, hogy ti 2015. október 2-3.-i hétvégére akartok kimenni. Mivel ugye még ennek a szezonnak sincs vége, így nem tudni, hogy lesz-e egyáltalán azon a héten forduló, vagy otthon játszunk-e, vagy esetleg kivel. Az most lényegtelen, ez most csak egy általános példa:

Repjegy:

Na most, először is óriási mákotok van, mert a Ryanair ahogy látom, épp mostanában módosította a járatait Barcelonába és hála az égnek volt annyi eszük, hogy a spanyol bajnoksághoz igazították. Eddig H-Sze-P-V rendszerben repültek, most már P-Szo-V-H. A Ryanair-el annyi a bökkenő, hogy ők már jó ideje csak este repülnek Barcelonába, tehát 22:55-re van ott a gép. Erre megoldásként ott van a WizzAir, ami reggel 6:05kor repül. Ennek az ára 36.990 Ft. Hétfőn haza a RyanAir-el, délután 5:10kor, ennek az ára 17.270 Ft.
Repjegy tehát összesen: 54.260 Ft.

B lehetőség még, hogy ha találtok valami olcsó szállást, akkor meg tudjátok azt csinálni, hogy pénteken elmentek RyanAir-el 12.120 ft-ért, majd hétfőn hazajöttök szintén RyanAir-el 20.610 ft-ért. Ez így akkor összesen 32.730 ft, tehát 21.530-al olcsóbb, mint az előbb említett verzió, viszont ez így akkor 3 éj. Mivel a különbség 21.530 ft, és gondolom nem 5 csillagos szállodában akartok aludni, így esetleg egy 10ezer ft/éj árú szállásnál máris fogtatok rajta 11ezer forintot. Más kérdés, hogy ugye ez plusz egy nap, ami plusz egy napi költőpénzt is jelent.

Szállás:

Mivel mondtam, hogy nem tudjátok megoldani 1 éjszakából, így 2 éjszakára már azért csak kéne valami szállás gondolom. Erre többféle opció van, ezzel most nem tölteném az időt, nem tudom mik az igényeitek, akár ott a http://www.booking.com" target="_blank , vagy Google a barátotok.

Meccsjegy:

Kis csapatok ellen a legolcsóbb jegy 49 euróról indul a jegy. Ez a legfelső, 5. szint, de januárban itt ültünk, egész jól lehet látni mindent. A játékosok nevét persze nem lehet elolvasni a mezen, de a számok tökéletesen kivehetők, és a játékosok is simán felismerhetők.


Ezen felül még költeni kell a tömegközlekedésre. Láthatjátok, hogy a repjegy a legdrágább az egész történetben.
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.04.12. 22:08:47

Sziasztok!

A tapasztaltabb egyénektől szeretnék kérdezni;)
Egyik jó barátommal szeretnénk kimenni ősszel egy Barcelona meccsre. Úgy gondoltuk, hogy repülővel egyik nap mennénk akár délelőtt, városnézés, este meccs, utána városnézés/kocsmázás és másnap jönnénk haza szintúgy repülővel. Szállásra nincs szükségünk, nem kislányoskodunk :D

Az lenne a kérdésem, hogy mivel még nem voltunk így semerre, mennyivel előtte kellene lefoglalni a repülőt? Valamint a jegyekkel kapcsolatba olvastam itt, hogy akár ott a meccs előtt 1 nappal, vagy akár aznap szabadulnak fel jegyek. Most ez elég rizikós, mert nem szeretnénk egy ilyen miatt lemaradni, hogy érdemes a jegyet megvenni, és melyik szektorba?

A lényeg, hogy diákhiteles fősulisok vagyunk ( :mrgreen: ) , amilyen nagy álmokkal, olyan kevés tőkével. :D Mennyiből járnánk ezt a túrát meg két fővel?
Köszi a segítséget előre is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.03.25. 10:02:36

Pár napja foglaltam két jegyet öcséméknek nászúti ajándéknak Sociedad ellen. Vasárnap 21 óra, szerintem simán lesz 80-90k ember ha jó idő van. Elméletileg baromi szoros lesz a vége, így a szurkerek sem lazsálhatnak :)

Ha ilyenben gondolkozik valaki két jó tanácsom van: vagy a "keménymaghoz" kapu mögé, vagy a második karék aljára. Ezek nyilván drágábbak, de ha már ott van az ember nem szabad spórolni rajta, mert feljebbről már kicsik a játékosok. Másik jó tanács pedig hogy ne várjon hangorkánt a nézőszám ellenére, legtöbbször minimális alapzaj van, szurkolás nuku, és simán lehet hallani mit beszélnek játékosok. Pl Valencia ellen tavaly voltak 70ezren, kis túlzással hallhattam volna mikor Neymar szellent egyet VIP-ben, ugye akkor pont sérült volt :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.03.25. 08:19:51

Mihu írta: A Sociedad ellen jó, ha 80ezren lesznek, úgyhogy bőven lesz szabad hely
Ez nagyon tetszik :lol: Magyarországon MB1-ben 10 forduló alatt mennek ki ennyien egy meccsre ha a fordulók összes meccsét beleszámoljuk :D
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.03.25. 06:36:43

Szia Mihu!

Köszi a gyors választ, ill. az infókat.
Igen ez lesz az "első" meccs látogatásunk, ezért akartam biztosra menni.
De mivel benevezünk egy egész hétre, így lesz alkalmam hét közben (szerda-csütörtök magasságában) rákérdezni a pénztáraknál. :)

Gondolkoztunk az utolsó hazai meccsen is (Depor), de arra tuti nehéz lesz jegyet szerezni, szóval marad a két/háromesélyes Sociedad elleni meccs. :-)
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.03.24. 22:29:49

Enjoy írta:Sziasztok!

A Real Sociedad elleni meccsre akarok kimenni májusban.
Párommal mennék, szóval két egymás melleti hely kéne.

Ticketmaster.es-en nézegettem a jegyeket, de miután beállítottam, hogy két jegyre lenne szükségem, ill. Melyik részén a lelátónak, akkor nem egymás melletti helyeket dob fel.. :-(
Pl: Sector 0130: Row 008. Seats 013, 020

Gondolom mindenki nagyon ragaszkodik az adott helyéért, így nem nagyon tudnánk egymás mellé ülni..
Vagy mennyire veszik ezt komolyan?

Köszi
Helló!

Ha rám hallgattok, akkor a meccs előtt 2-3 nappal veszitek meg a jegyeteket. Akár a ticketmasteren, akár ha már 1 nappal előtte kint vagyok, akkor ott a jegypénztárakban. A Sociedad ellen jó, ha 80ezren lesznek, úgyhogy bőven lesz szabad hely, egymás mellé is. A Barca jegyértékesítő rendszere úgy van kialakítva, hogy a bérletesek a meccs előtti napokban visszamondják a jegyeiket, ha nem tudnak kimenni a meccsre, és ezeket a helyeket adják el a földi halandóknak. A találkozó előtt 2-3 nappal komplett szektorok szoktak felszabadulni.

Tudom, hogy ez nagyon rizikósnak tűnhet, ha ez lesz az első nektek, akkor pláne, de én 2013-ban a Milan ellen voltam kint, 94.944-en voltak a meccsen, tehát majdnem teltház, és még a meccs napján is nyitva volt egy jegypénztár. Úgyhogy biztos lehetsz benne, hogy a meccs napján is kis túlzással oda veszel jegyet, ahova akarsz, vagy ahova a pénztárcád engedi. Akár 4-5öt is egymás mellé.
Kép
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.03.24. 20:36:03

Sziasztok!

A Real Sociedad elleni meccsre akarok kimenni májusban.
Párommal mennék, szóval két egymás melleti hely kéne.

Ticketmaster.es-en nézegettem a jegyeket, de miután beállítottam, hogy két jegyre lenne szükségem, ill. Melyik részén a lelátónak, akkor nem egymás melletti helyeket dob fel.. :-(
Pl: Sector 0130: Row 008. Seats 013, 020

Gondolom mindenki nagyon ragaszkodik az adott helyéért, így nem nagyon tudnánk egymás mellé ülni..
Vagy mennyire veszik ezt komolyan?

Köszi
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.03.21. 15:02:19

Véletlenül nem nézte valaki 10 órakkor a Barca-Real jegyeket a hivatalos honlapon? Kíváncsi lettem volna, hogy amikor megnyitják az eladást, akkor mennyi szabad hely van, de hála az égnek nem tudtam gépközelben lenni :evil: :evil: :evil: :evil:
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.04. 20:15:48

Mihu írta:Meglepő, hogy bár fent ültünk a legtetején (3 sor volt még mögöttünk), tökéletesen lehetett látni mindent. A telefon kamerája persze úgy adja vissza, mintha hangyák lettek volna a játékosok, de egyáltalán nem. Ültem már közvetlenül a tető mellett, a 4. szint utolsó sorában is, onnan is teljesen tökéletesen lehetett látni mindent, és én azt hittem, hogy itt sokkal nagyobb lesz a különbség, mint amit tapasztaltam. Most már nem fogok félni a legfelső szintre venni a jegyet, ha megyünk legközelebb.
Legközelebb most már biztos, hogy ha megyünk, akkor az egy El Clasico lesz. Valószínűleg Szuperkupa meccs, mert ahogy hallottam Záborszky Ivántól, arra lehet a "legkönnyebben" jegyet venni. De hát ugye ehhez elég sok mindennek kell összejönni :) Mondjuk most megint nem tervezzük a menetelt vagy 2-3 évig :D
Igen, tényleg teljesen jól lehet látni fentről is. Idén nekem sem lesz meccs a Nou Campban vagyis nem hinném, majd jövőre. Egy clasico, na igen, az igazi egy bajnoki meccs lenne, lehetőleg egy utolsó fordulós, bajnoki címről döntő:-)
Utóljára az Atletico elleni 1-1-en voltam múlt szezon utolsó fordulóban ami tökéletes volt feeling szempontjából, sajnos végeredmény szempontjából nem, de hát ez van.
Ezt a Neymar-Messi-Suárez triót elől azért szeretném látni élőben majd valamikor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.02.11. 17:36:42

Hát igen, azért lehet én is el tudtam volna viselni egy Guardiola-csúcson lévő Barca-csúcson lévő Messi-utolsó perces győztes SZK Clasico kombót az első sorból :D :D

Meglepő, hogy bár fent ültünk a legtetején (3 sor volt még mögöttünk), tökéletesen lehetett látni mindent. A telefon kamerája persze úgy adja vissza, mintha hangyák lettek volna a játékosok, de egyáltalán nem. Ültem már közvetlenül a tető mellett, a 4. szint utolsó sorában is, onnan is teljesen tökéletesen lehetett látni mindent, és én azt hittem, hogy itt sokkal nagyobb lesz a különbség, mint amit tapasztaltam. Most már nem fogok félni a legfelső szintre venni a jegyet, ha megyünk legközelebb.

Ezt a meccset is úgy rendeztük, hogy a Sport Global Toursnál, olyan ajánlattal, hogy a meccs fix, csak az ellenfél volt kérdéses. 132 ezerért egy El Clasico szerintem több, mint korrekt ár lett volna, de így, hogy kiesett a Real, maradt az Atlético. Sajnos már a meccs előtt egy nappal tudtam, hogy kevesen lesznek kint, mert már akkor 25 ezer jegy volt szabadon, és ez a szám gondoltam, hogy másnapra kb 35ezerre fog nőni. Úgy is lett, 37 ezer lett a vége. Sajnos az eszméletlenül borzalmas időjárás, a hétköznap este 10-es kezdés nem egy nézőbarát időpont.
Csak nekünk nagy szám egy Barca meccs :D Az ottaniak ha rossz az idő, fogják, beülnek a TV elé és megnézik a meleg szobából...majd kimennek jövőhéten... :D

Legközelebb most már biztos, hogy ha megyünk, akkor az egy El Clasico lesz. Valószínűleg Szuperkupa meccs, mert ahogy hallottam Záborszky Ivántól, arra lehet a "legkönnyebben" jegyet venni. De hát ugye ehhez elég sok mindennek kell összejönni :) Mondjuk most megint nem tervezzük a menetelt vagy 2-3 évig :D
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.09. 01:14:30

Barcaforever írta: Diagonal! Amire Te gondolsz az ez, egyszer próbáltam, de a kapuk előtti dolgokat nem nagyon látod, a gólok is nehezen vehetők észre.
Kép
Azért elviselném 8) Főleg ezen a meccsen amiről a képet betetted :lol:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.02.09. 00:56:50

diagonal írta:
Mihu írta:Megjártuk az Atlético meccset, hoztam 4 videót :)

A szabadrúgás és a 11-es befújása:

https://www.youtube.com/watch?v=bZBVV-VSBMI" target="_blank

A 11-es és egy kis messizés :D

https://www.youtube.com/watch?v=Lwi5O0eyMOM" target="_blank

A legvégén a szabadrúgás

https://www.youtube.com/watch?v=icgF2wK_pgw" target="_blank

Játékoskijáró, és a pálya

https://www.youtube.com/watch?v=SvDVcb6-5Pg" target="_blank
Jó videók, mindig egy ünnep ha az ember eljut a szentélybe :) A kakasüllőn voltatok ha jól látom, legfelső gyűrűben. Korrekt az is. Én eggyel lentebb "szoktam" ülni. Legközelebb ha megyek le akarok ülni majd egészen az alsó gyűrűbe, ott is valami 4-5-6. sorba, hogy megéljem a testközeli feelinget 8)
A stadiontúrát én még soha nem csináltam meg, lehet ideje lenne már, teljesen más jellegű élménynek tűnik videón mint maga egy meccs.

Nagyon jók a videók Misi! :wink:

Diagonal! Amire Te gondolsz az ez, egyszer próbáltam, de a kapuk előtti dolgokat nem nagyon látod, a gólok is nehezen vehetők észre.
Kép
Kép
Válasz küldése