Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.07.17. 19:01:47

Kinéztünk haverokkal egy novemberi mérkőzést a Real Sociedad ellen, és azt szeretném kérdezni, hogy ismeri-e valaki a Easysportsticket nevezetű oldalt. Mennyi megbízható?

Agyérgörcsöt kapok, ha nem lesz meg a jegyem :D

(https://www.easysportstickets.com" target="_blank)

+ még azt akartam kérdezni, hogy az mi, hogy itt már kapható jegy, míg ticketmastersen nem? :O
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.07.15. 19:04:48

mezenga írta:Sziasztok!

A Barcelona-Levante meccsre mennénk és az érdekelne hogy a péntárnál a meccs előtti napokon mennyibe kerül az első kategoriás jegy kb?
Üdv!
Annyi, mint most a Gamperre. 100-120 euró környékén vannak a legdrágább jegyek. Hivatalos áron.
Kép
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2015.07.15. 17:15:30

Sziasztok!

A Barcelona-Levante meccsre mennénk és az érdekelne hogy a péntárnál a meccs előtti napokon mennyibe kerül az első kategoriás jegy kb?
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.07.08. 14:25:52

Barca__15 írta:A Ferihegyről induló gépek mindegyike az El Prat-ra érkezik? Csak hogy ne érjen meglepetés, hogy valami távolabbi kis reptéren szállunk le és egy vagyon legyen a beutazás. A légitársaságok oldalán konkrét infót erről nem látok.
Ha célállomásnak azt írod be, hogy Barcelona El Prat, akkor nem tudom, hogy hova mehetne máshova Budapestről? #-o
Kép
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2015.07.08. 11:15:30

A Ferihegyről induló gépek mindegyike az El Prat-ra érkezik? Csak hogy ne érjen meglepetés, hogy valami távolabbi kis reptéren szállunk le és egy vagyon legyen a beutazás. A légitársaságok oldalán konkrét infót erről nem látok.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.08. 00:02:44

A Bilbao elleni szuperkupa meccsre szeretnénk kimenni, és ugyan hivatalosan még nincs megerősítve, de több forrásból is úgy láttam, hogy augusztus 17-re esik. Ez mennyire vehető ilyenkor biztosnak? A repjegy foglalás miatt jó lenne mihamarabb tudni.
99%.
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2015.07.07. 22:44:55

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy idén augusztusban végre eljutok szeretett csapatom városába édesapámmal.
Két dologban szeretném a segítségeteket kérni:
- Tudnátok-e mondani szállást, akinél esetleg már korábban voltatok/kedvező árú/megbízható/jó elhelyezkedésű? Ha konkrét tapasztalat nincs is, akkor valami olyan oldalt, ahol érdemes nézelődnöm.
- A másik dolog, hogy meccsjegyet hol/hogy és a stadionban melyik szektorába célszerű megvenni? A cél, hogy jó rálátás legyen, de nem feltétlen a VIP páholyra gondolok :)
A Bilbao elleni szuperkupa meccsre szeretnénk kimenni, és ugyan hivatalosan még nincs megerősítve, de több forrásból is úgy láttam, hogy augusztus 17-re esik. Ez mennyire vehető ilyenkor biztosnak? A repjegy foglalás miatt jó lenne mihamarabb tudni.

Minden utazással kapcsolatos vélemény, tipp, tanács érdekel.

Előre is köszönöm a segítséget, szép nyarat mindenkinek! :)
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 10:20:35

Mihu írta:Hát a zsebesekről elfelejtettem szólni :? Sajnos Barcelona nagyon-nagyon veszélyes hely, már ami a zsebeseket illeti. Személyes tapasztalatom szerencsére csak annyi van, hogy egyszer elkóvályogtunk a városnéző busz megállójától a kikötőnél, és bementünk egy ilyen eldugottabb részre, ahol volt egy buszállomás, és ott volt egy srác, másik kettő meg az éppen zsákmányolt portékával tért vissza, nekünk meg pont ott kellett elmenni előttük...
Erről én sokáig azt gondoltam, hogy mindenhol írják, riogatnak vele, de igazából nincs jelen a dolog. Egészen addig míg harmadik barcelonai látogatásomkor az orrom előtt történt egy eset.
A Ramblas felől sétáltam lassan a Parc de la Ciutadella felé és egyik utcában a fal mellett álldogált egy fickó látszólag céltalanul, a másik oldalon meg pont szemben azzal a ponttal ahol állt volt egy kis sikátor. Aztán egyszer csak a fickó megmozdult, de villámgyorsan és az előttem 2 m-re sétáló orosz nő nyakából szó szerint kitépte az aranyláncot, aztán átrohant két autó között be a szemközti sikátorba. Az egész volt vagy 5-6 másodperc és már nem is láttam az embert, annyira profin hajtotta végre és olyan gyorsan történt, hogy mindenkinek szó szerint földbe gyökerezett a lába engem is beleértve 10 m-es körzetben, mire akárki is magához tért a tolvaj már messze járt.
Ettől függetlenül Barcelona megunhatatlan, nagyon élhető, kellemes város rengeteg látnivalóval, a foci meg a hab a tortán:-)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.29. 17:38:09

Gol Nordnál ültem, ha jól emlékszem, pontosan hátam mögül lőtték fel a tűzijátékot. A 20-as kapunál mentem be, láttam is a kihelyezett állványokat, de azt hittem körbelövik a stadiont legalább.

A zsebelésnél egyedül magamra voltam ideges, mert nem kapcsoltam idejében és nem törtem el a gyerek lábát. Mindegy. Így is nagy buli volt. A konzulátuson a csajnak abban az utcában van itthon lakása, ahol én is lakom.... 8)
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.29. 12:22:57

Hát a zsebesekről elfelejtettem szólni :? Sajnos Barcelona nagyon-nagyon veszélyes hely, már ami a zsebeseket illeti. Személyes tapasztalatom szerencsére csak annyi van, hogy egyszer elkóvályogtunk a városnéző busz megállójától a kikötőnél, és bementünk egy ilyen eldugottabb részre, ahol volt egy buszállomás, és ott volt egy srác, másik kettő meg az éppen zsákmányolt portékával tért vissza, nekünk meg pont ott kellett elmenni előttük...az ott necces volt, mert még fullon voltunk euróval (épp vásárolni indultunk), de szerencsére nem kötöttek belénk... Ezen kívül én mindig amikor metróra szálltunk vagy zsúfoltabb helyen voltunk, fogtam a zsebemet, a telefont meg úgy raktam, hogy nem párhuzamosan a lábammal, hanem merőlegesen fordítottam a zsebemben, úgy azért nehezebb kivenni anélkül, hogy észrevenném... De pont év elején vettünk egy kocsit egy volt stewardesstől, és mondtuk, hogy 1-2 hét és megyünk Barcelonába, ő meg kapásból azzal kezdte, hogy nagyon vigyázzunk az értékeinkre, mert őt rengetegszer kizsebelték.

A meccsről: szerencsétek volt a 93ezer nézővel, mert az rengeteget dob a feelingen. Hát ha még tétje is lett volna a meccsnek, nagy feszültség stb :D Egy ilyen utolsó hazai meccsen, főleg ha bajnokavató, egyébként is gála hangulat van, mindenki happy, mindenki örül :D :D

Xavi búcsúztatása miatt nagyon irigy vagyok :oops: Elhatároztam, hogy ha Messinek lesz búcsúmeccse (remélem nem a hátsó ajtón távozik, mint az eddigi összes sztárunk az elmúlt 20 évben) akkor ha törik, ha szakad, kimegyek. R10 búcsúztatása is mekkora volt már a Gamperen 11-ben...
Kép
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.05.28. 20:28:50

MQuCsabi írta:Hehe

Direkt nem siettem el a dolgot, mert sok videó és kép még nincs nálam. Készülök rá, hogy a nagyját felteszem valami elérhető tárhelyre, csak még ki kell gondolnom, mi lesz az és meg kell kapnom a közel 1000 fotót, mert én csak 400 körül készítettem.

A városról annyit, hogy hazaértem :) Azt leszámítva, hogy első éjszaka a nagy bódulattól vezérelve sikerült kizsebeltetnem magam egy kissráccal.... Mindegy, ideiglenes iratokkal meg van oldva minden és minden folyamatban van.
Szóval: Mindenki laza, a buszvezető visszanyitja az ajtót, szélesek az utak, autóutak minimum 2, de inkább 3-4 sávosak, ami engem elsőre meglepett. Az idő nagyon szép volt az első két napot leszámítva, éjjel arrá is áztunk, de legalább túl voltunk rajta :mrgreen:
Szerencsére sikerült egy kis színt is magamra operálni.

Na, az unalmas bevezető után jöjjön a meccs napja. Kissé csúszásban voltunk, mivel egy nővel és az unokaöccsével voltam. Hármunk közül én voltam csak oda-vissza a meccs miatt, ők maximum csak oda, ha így sikerül érzékeltetnem, mennyire vártam már. Végig azon izgultam, nehogy lemaradjak bármiről. Gyakorlatilag 3 méterrel mindvégig előttük mentem - kivéve a buszon -, a stadionig, ami hatalmas létesítmény. Valóban, nem a legkorszerűbb, látványban talán még az új Grupama is veri, de a méretei azért tekintélyt parancsolóak. Erre jön a történelme, ami nálam mindent visz. A beléptetés nagyon sima volt: a 20 kapu után kapunként le vna osztva 2-4 további bejáratra, lépcsőházakra, tehát minden akadály nélkül, túlzás nélkül mondhatom, 5 perc alatt bent vagy, amint megtaláltad a számodra kijelölt kaput.

Egy órával a kezdés előtt értünk ki, ezt egyébként nem bántam meg, hogy nem mentünk ki kettővel előbb. Így láthattam szinte üresen is a lelátókat, majd fokozatosan megtelni a stadiont. Kis felvezető zene után előbb a Depor kapusai, majd Bravoék érkeztek, akik hatalmas tapsot kaptak. (Én nem is tudom, hány Depor szurkoló lehetett, de hangjukból ítélve 1000 fő alatt :D ) A melegítés nekem most nem adott akkorát, érezhető volt, hogy az utolsó meccs, természetesen itt is látszott, hogy Messi és Ney más kategória a csapaton belül. Mindent külön csináltak. Alves hiányában most Neymarral ívelgettek a bemelegítés során, de a futóiskolán kivül semmi sem volt olyan nagy iramú. Személy szerint vártam egy kis rondot, de sajnos kimaradt :twisted: :roll:

Nagyon örültem Verma kezdetésének, s az egész kezdő kedvemre való volt, Rafinha, Adriano, Bartra miatt. Vermát nagyon szeretik, a mögöttem ülő srác minden mozdulatánál ordította a nevét, de egyébként az egész stadion mindent megtapsolt, amit ő csinált. Ezen felül pedig szerintem végig tanárian játszott. Sajnos ez nem mondható el Adrianoról és Bartráról sem. Bartra idővel belejött, de érzésem szerint most Adriano nagyon offon volt szegény :D Az első félidőben az összes alkalommal elmentek mellette, simán megzavarható volt.

A lényeg egyébként nem ezen volt, nyilván a döntetlen is be volt tervezve, a Depor pedig két nem kis gólt vert, azért azt ne vegyük el.

Az ünneplés: Felemelő, megható, szívszorító, hosszú, pompás, egyszerűen belehaltam volna, ha kihagyom. Xavit megkönnyeztem, a legnagyobb pillanatok között lesz mindig az életemben ez a búcsú. A meccset követően pedig a köszöntések, s a tisztelet körök, amik még egy órán keresztül tartottak. Aztán Milan Piqué még lőtt egy gólt, amit állva tapsolt a közönség, s szépen lassan lecsengtek az események. =D>

Hangulat: Említettétek, hogy szotyizós, színházas a hangulat. Nyilván nem egy ultra szintű szurkolás volt, egy maroknyi ultra van az egyik kapu mögött, akik végig adják a koreográfiát, de szerintem egész szépen felnőtt hozzájuk a stadion. Volt itt minden: Katalán autonómiáért való felszólalás, ki nem ugrál madridista, Champions, XAvizás felváltva, szinte megállás nélkül. 8) Nyilván sok már az idős, arányaiban sokkal nagyobb, mint egy magyar bajnokin. A mellettem ülő házaspár például végig diskurált, valószínű politizáltak :D

Összegzésképp csak annyit írnék, hogy előzetesen volt, aki mondta, hogy mit fogunk csinálni ott egy teljes hétig. Annyit válaszolnék, hogy jövőre ismét megyek, mert még ez sem volt elég.
Merre ültél?
Én is kint voltam a párommal, s hasonlóak az érzelmek, ill. átéltek.
Amit még kiemelnék az az élőkép (mozaik), a mexikói hullám, ill. a depor támadójának a kifütyölése (jogosan, időhúzás-sérülés szinlelése miatt). Mindhárom szituáció átélése ennyi embernél fergeteges.
Tüzijátékból nem sok látszott - nyilván mert még világos volt - , de hangja az ütött rendesen.
Kép
Mathieu18
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015.01.10. 20:34:23

2015.05.28. 17:46:36

MQuCsabi írta:Hehe

A városról annyit, hogy hazaértem :) Azt leszámítva, hogy első éjszaka a nagy bódulattól vezérelve sikerült kizsebeltetnem magam egy kissráccal.... Mindegy, ideiglenes iratokkal meg van oldva minden és minden folyamatban van.
Szóval: Mindenki laza, a buszvezető visszanyitja az ajtót, szélesek az utak, autóutak minimum 2, de inkább 3-4 sávosak, ami engem elsőre meglepett. Az idő nagyon szép volt az első két napot leszámítva, éjjel arrá is áztunk, de legalább túl voltunk rajta :mrgreen:
Szerencsére sikerült egy kis színt is magamra operálni.

....

Összegzésképp csak annyit írnék, hogy előzetesen volt, aki mondta, hogy mit fogunk csinálni ott egy teljes hétig. Annyit válaszolnék, hogy jövőre ismét megyek, mert még ez sem volt elég.
Na igen, azt hiszem, hogy aki valaha is ellátogat ebbe a csodálatos városba, tartományba, ezt fogja érezni. Ezt érzi, ha teljes átéléssel megy oda, mint Te. Anno 2011 őszén jártam másodszor Barcelonában. Egy 10 napos katalán körúton vettem részt, busszal, tárasutazás keretében. Amikor átléptük a francia-spanyol határt La Jonqueránál, annyit írtam sms-ben haza egy Barcás barátomnak: "Hazaértem. Itthon vagyok!"
Igen, ez egy olyan város, ahol az ember otthon érzi magát, ahol elgondolkodik azon, hogy vajon Isten mire gondolt, amikor Barcelonát megálmodta, s létrehozta? Minden tiszta, rendezett, sugárutak, ezernyi látnivaló tökéletes állapotban, tucatnyi metróvonal, vasút, busz, ezernyi taxi. Emberi, élhető város. Fantasztikus ott lenni, azóta is voltam már, és még jó párszor leszek is. :D

A meccsről szóló beszámolót is köszönöm. Biztos, örök élmény lehetett, mint minden meccs a Szentélyben, a futball templomában. Hátborzongató az is, ahogy leírod! Igazán szerencsés vagy! :wink:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.28. 17:23:36

Hehe

Direkt nem siettem el a dolgot, mert sok videó és kép még nincs nálam. Készülök rá, hogy a nagyját felteszem valami elérhető tárhelyre, csak még ki kell gondolnom, mi lesz az és meg kell kapnom a közel 1000 fotót, mert én csak 400 körül készítettem.

A városról annyit, hogy hazaértem :) Azt leszámítva, hogy első éjszaka a nagy bódulattól vezérelve sikerült kizsebeltetnem magam egy kissráccal.... Mindegy, ideiglenes iratokkal meg van oldva minden és minden folyamatban van.
Szóval: Mindenki laza, a buszvezető visszanyitja az ajtót, szélesek az utak, autóutak minimum 2, de inkább 3-4 sávosak, ami engem elsőre meglepett. Az idő nagyon szép volt az első két napot leszámítva, éjjel arrá is áztunk, de legalább túl voltunk rajta :mrgreen:
Szerencsére sikerült egy kis színt is magamra operálni.

Na, az unalmas bevezető után jöjjön a meccs napja. Kissé csúszásban voltunk, mivel egy nővel és az unokaöccsével voltam. Hármunk közül én voltam csak oda-vissza a meccs miatt, ők maximum csak oda, ha így sikerül érzékeltetnem, mennyire vártam már. Végig azon izgultam, nehogy lemaradjak bármiről. Gyakorlatilag 3 méterrel mindvégig előttük mentem - kivéve a buszon -, a stadionig, ami hatalmas létesítmény. Valóban, nem a legkorszerűbb, látványban talán még az új Grupama is veri, de a méretei azért tekintélyt parancsolóak. Erre jön a történelme, ami nálam mindent visz. A beléptetés nagyon sima volt: a 20 kapu után kapunként le vna osztva 2-4 további bejáratra, lépcsőházakra, tehát minden akadály nélkül, túlzás nélkül mondhatom, 5 perc alatt bent vagy, amint megtaláltad a számodra kijelölt kaput.

Egy órával a kezdés előtt értünk ki, ezt egyébként nem bántam meg, hogy nem mentünk ki kettővel előbb. Így láthattam szinte üresen is a lelátókat, majd fokozatosan megtelni a stadiont. Kis felvezető zene után előbb a Depor kapusai, majd Bravoék érkeztek, akik hatalmas tapsot kaptak. (Én nem is tudom, hány Depor szurkoló lehetett, de hangjukból ítélve 1000 fő alatt :D ) A melegítés nekem most nem adott akkorát, érezhető volt, hogy az utolsó meccs, természetesen itt is látszott, hogy Messi és Ney más kategória a csapaton belül. Mindent külön csináltak. Alves hiányában most Neymarral ívelgettek a bemelegítés során, de a futóiskolán kivül semmi sem volt olyan nagy iramú. Személy szerint vártam egy kis rondot, de sajnos kimaradt :twisted: :roll:

Nagyon örültem Verma kezdetésének, s az egész kezdő kedvemre való volt, Rafinha, Adriano, Bartra miatt. Vermát nagyon szeretik, a mögöttem ülő srác minden mozdulatánál ordította a nevét, de egyébként az egész stadion mindent megtapsolt, amit ő csinált. Ezen felül pedig szerintem végig tanárian játszott. Sajnos ez nem mondható el Adrianoról és Bartráról sem. Bartra idővel belejött, de érzésem szerint most Adriano nagyon offon volt szegény :D Az első félidőben az összes alkalommal elmentek mellette, simán megzavarható volt.

A lényeg egyébként nem ezen volt, nyilván a döntetlen is be volt tervezve, a Depor pedig két nem kis gólt vert, azért azt ne vegyük el.

Az ünneplés: Felemelő, megható, szívszorító, hosszú, pompás, egyszerűen belehaltam volna, ha kihagyom. Xavit megkönnyeztem, a legnagyobb pillanatok között lesz mindig az életemben ez a búcsú. A meccset követően pedig a köszöntések, s a tisztelet körök, amik még egy órán keresztül tartottak. Aztán Milan Piqué még lőtt egy gólt, amit állva tapsolt a közönség, s szépen lassan lecsengtek az események. =D>

Hangulat: Említettétek, hogy szotyizós, színházas a hangulat. Nyilván nem egy ultra szintű szurkolás volt, egy maroknyi ultra van az egyik kapu mögött, akik végig adják a koreográfiát, de szerintem egész szépen felnőtt hozzájuk a stadion. Volt itt minden: Katalán autonómiáért való felszólalás, ki nem ugrál madridista, Champions, XAvizás felváltva, szinte megállás nélkül. 8) Nyilván sok már az idős, arányaiban sokkal nagyobb, mint egy magyar bajnokin. A mellettem ülő házaspár például végig diskurált, valószínű politizáltak :D

Összegzésképp csak annyit írnék, hogy előzetesen volt, aki mondta, hogy mit fogunk csinálni ott egy teljes hétig. Annyit válaszolnék, hogy jövőre ismét megyek, mert még ez sem volt elég.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.28. 10:16:58

Nnna MQuCsabi, élménybeszámolót kérünk :D :D
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.25. 00:50:26

Petr írta:A Gamper Kupa időpontját mikor szokták bejelenteni? Nyáron készülök ismét a városba, jó lenne a kellemest összekötni a kellemessel.
Szerintem július előtt biztos, nem.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.21. 13:28:02

A Gamper Kupa időpontját mikor szokták bejelenteni? Nyáron készülök ismét a városba, jó lenne a kellemest összekötni a kellemessel.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.21. 12:58:31

MQuCsabi írta:jaja, ezaz :P Akkor jó, már cska meg kell majd találni a jó kaput, de gondolom nem lehet elveszni. Egyébként mennyivel hamarabb érdemes kimenni? Nyilván utána is lesz ismétlés, meg talán előtte is lesz valami ceremónia, az egész napot az ünneplésnek szentelem.
Hát figyelj, mi mikor először voltunk, akkor másfél órával előtte mentünk ki, másodjára már csak 1 órával korábban. Úgy 30-40 perccel a kezdés előtt kijönnek melegíteni, azt érdemes megnézni. Mivel a kapun belépés és a szék elfoglalása között van vagy 10 perc, főleg ha a fenti szektorokban ültök, akkor érdemes úgy csinálni, hogy 1 órával a kezdés előtt már a széketeken legyetek.

De persze van akinek ez nem fontos, az mehet 5 perccel a kezdés előtt is :mrgreen: De élmény nézni ahogy Alves és Messi percekig ívelget egymásnak anélkül, hogy leesne a labda =D>

A másik dolog, ami engem, mint a hangulatért megőrülő emberkét nagy élményként ért, az a stadion előtti kis sikátorban felgyülemlő, hangolódó "ultrák", de itt most nem a Boixosra kell gondolni. Nem kell megijedni, abszolút veszélytelen az egész és ezt halál komolyan mondom. Mi idén télen a 7 éves keresztlányommal néztük őket vagy fél óráig tisztes távolból, de a Milan (4-0) ellen ott voltam bent muterral, és ott pörgettem a sálamat :mrgreen: Lilike és muter is nagyon élvezte, úgyhogy abszolút veszélytelen az egész. Bent vannak ott a söröző előtti kis placcon, és éneklik a rigmusokat, néha felgyullad egy-egy görögtűz.

Óriási hangulata van az egésznek, de ez nagyon ember függő. Én imádom az ilyet, de van aki meg annyira nem. Itt van három videóm, az első kettő a Milan ellen készült, a harmadik meg most az Atlético elleni kupameccsen.

https://www.youtube.com/watch?v=apZJhMCibBA" target="_blank

https://www.youtube.com/watch?v=jK2AsUkxLoo" target="_blank

https://www.youtube.com/watch?v=C6IcoiD23aY" target="_blank
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.19. 17:35:05

Jó szórakozást, srácok, utána az tuti nagy élmény lesz, gondolom lesz buli a stadionban, mindenki mondd pár szót a mikrofonba... :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.19. 16:45:56

jaja, ezaz :P Akkor jó, már cska meg kell majd találni a jó kaput, de gondolom nem lehet elveszni. Egyébként mennyivel hamarabb érdemes kimenni? Nyilván utána is lesz ismétlés, meg talán előtte is lesz valami ceremónia, az egész napot az ünneplésnek szentelem.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.19. 14:44:11

MQuCsabi írta:
Mihu írta:apsz egy e-mailt, azt kinyomtatod, viszed az útleveledet meg a bankkártyát, amivel vásároltad a jegyeket, odamész a stadionnál a jegypénztárhoz, ezeket átadod, mondod, hogy a ticketmasteren vetted a belépőket, ők leellenőrzik az iratokat meg adatokat, kinyomtatják a jegyet és kész.
Mihu!

AMit kaptam, már eleve egy jegy, amit kinyomtattam. Ettől függetlenül is oda kell battyogni a pénztárhoz, ahol kinyomtatják az eredetit? ŰJegyet a hivatalos honlapon vettem.

Bocs a dupláért!
Ha ilyen, akkor azzal mehettek be egyből.

https://imagizer.imageshack.us/v2/602x6 ... 8ejDox.jpg
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.19. 12:45:19

Mihu írta:apsz egy e-mailt, azt kinyomtatod, viszed az útleveledet meg a bankkártyát, amivel vásároltad a jegyeket, odamész a stadionnál a jegypénztárhoz, ezeket átadod, mondod, hogy a ticketmasteren vetted a belépőket, ők leellenőrzik az iratokat meg adatokat, kinyomtatják a jegyet és kész.
Mihu!

AMit kaptam, már eleve egy jegy, amit kinyomtattam. Ettől függetlenül is oda kell battyogni a pénztárhoz, ahol kinyomtatják az eredetit? ŰJegyet a hivatalos honlapon vettem.

Bocs a dupláért!
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.19. 12:27:29

Az szép, hogy találtál egymás mellé jegyet. Nekünk néhány szék kihagyással, de egy sorba szól legalább :D:D:D


Reggel utazááás és megvan a meccsjegy, teljes happyness 8) :shock:
Kép
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.05.18. 20:47:56

diagonal írta:
Enjoy írta:Még egy kérdésem lenne.
Van valami buszjárat, vagy metro állomás a Camp Nou közelében?
vagy mivel ajánlott megközelíteni a stadiont?
Metró. Les Corts, Palau Reial, Collblanc, Badal megállók, bármelyik jó, attól függ merről jössz. A másik kérdésre meg válaszoltam privát üziben.
Köszönöm az infókat!!

Ma délben sikerült venni két egymás mellé szóló jegyet a hivatalos oldalon keresztül, szóval nagy a boldogság :)
Remélem nem a B-csapatot küldik ünnepeltetni a pályára :)
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.17. 14:10:14

Enjoy írta:Még egy kérdésem lenne.
Van valami buszjárat, vagy metro állomás a Camp Nou közelében?
vagy mivel ajánlott megközelíteni a stadiont?
Metró. Les Corts, Palau Reial, Collblanc, Badal megállók, bármelyik jó, attól függ merről jössz. A másik kérdésre meg válaszoltam privát üziben.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2015.05.16. 08:47:26

Még egy kérdésem lenne.
Van valami buszjárat, vagy metro állomás a Camp Nou közelében?
vagy mivel ajánlott megközelíteni a stadiont?
Kép
Válasz küldése