Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.08. 12:23:45

Ha csak az utóbbi szezont nézem, még egyet is értenék, de azért, az MU-tól való távozása nem ad okot a bizakodásra. Eléggé hasonló eset volt, mint nálunk Thiago, aki nem volt képes kivárni a sorát. Én nagyon elítélem azokat, akik nem képesek kivárni a sorukat. Maximális tisztelet Pedronak, Bartrának, de Thiagot még akkor se akarom a Barcába látni, ha fizetnek h elvigyük.

Nem is az utasítások végrehajtása miatt aggódom, de ide jönne, nagy fizetéssel, úgy viselkedhetne, mint egy sztárocska, miközben csapatszinten az egyik leggyengébb játékosunk lenne, amíg bele nem szokik. Jönne 25-30 millióért 5-6 milliós fizetéssel, akkor azt mondanám, hogy még meg is lehetne próbálni, de jelenleg az a helyzet, hogy 80-100 millióba kerülne, a csapat 3. legnagyobb fizuját kapná, miközben az első évében a posztján talán a leggyengébb játékosunk lenne. Nem magával az összeggel lenne bajom, hanem azzal, amilyen üzenetet küld.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.08. 12:04:25

noname írta:Amúgy is: Pogba nem egy munkás, aki beáll a sorba, neki középpontban kell lennie. A LE csapat azért is lett ilyen erős, mert megint van egy egészséges egyensúly a sztárok és a munkások között a csapatban. Pogba ezt megbontaná.
Mindenki tisztában van a Pogbáról alkotott véleményemmel gondolom, de ezzel nem értek egyet. Bl döntőben, vagy a Real ellen érdemes megnézni, nem úgy tűnt ott nekem, hogy ő középpontban akar lenni, minden zokszó nélkül végezte a dolgát, pedig a kijelölt szerepköre miatt sokkal visszafogottabb teljesítményre volt csak képes. Nálunk sem hiszem, hogy ne tudná végrehajtani az edző utasításait, és elkezdene hisztizni.

Az más kérdés, hogy lekorlátozva nem ér ennyi pénzt nekünk szerintem - meg úgy ki se tudnánk használni -, de attól nem tartanék, hogy őt zavarná, ha komolyabb taktikai utasításokat kapna, és Messiék lennének a középpontban továbbra is.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.08. 11:50:19

A kezdőből jelenleg akik már lefele haladhatnak a lejtőn az Masch, Alves és Ini.
Közülük Masch a kornak még semmi káros jelét nem mutatta és ugyebár van helyettes is, ha gond van: Bartra és Vermaelen is fiatalabb. Alvesnek már meg is van a helyettese és Iniesta is szezon végére formába jött, tovább ott van Arda is, aki fiatalabb.

Jelenleg nincs gond a játékosok korával és nem hiszem h érdemes lenne még ezzel foglalkozni. Kb 2 év múlva lesz aktuális a fiatalítás, de addigra lehet feljön pár fiatal: Halilovic Ini helyett, Munir Suarez helyére, stb.

Ha fiatalítani akarunk, szerintem jobb a türelem, kapjanak esélyt a saját fiataljaink, ha meg nem válnak be, 2 év alatt csak lesz pár, aki be is válik.

Pogbát leigazolni most a legnagyobb marhaság lenne. Már többször leírtam h nem hiszem h érdemes vele számolni hosszútávon még akkor sem ha fiatalon vesszük. Az MU-tól is lelépett, mert nem ajánlottak neki kezdőtagságot. Nálunk mi lenne? Rakitic gyakorlatilag nélkülözhetetlen, Ini a kapitány és még bőven van benne, Arda pedig perfekt illik a csapatba és ismeri a spanyol bajnokságot. Ha leigazolnánk Pogbát, akkor is idén max 4. lehetőség lenne. :?
Ha pedig beválik az Arda-Ini-Rakitic trió mint első 3 lehetőség, LE minek tegye be utána Pogbát? Az árcímke miatt.

Szerencse, hogy LE is tisztában van vele h az idióta külföldi sztárocskák helyett sokkal jobban jár a csapat, ha belföldről igazolunk hasznos játékosokat. Rakitic Toure óta a legjobb igazolásunk ár/érték arányban.

Amúgy is: Pogba nem egy munkás, aki beáll a sorba, neki középpontban kell lennie. A LE csapat azért is lett ilyen erős, mert megint van egy egészséges egyensúly a sztárok és a munkások között a csapatban. Pogba ezt megbontaná.
A Fifa egy szégyen
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.07.08. 11:30:07

Ilyen szinten egyáltalán nem mondható idősnek egy 28 éves ember. Szerintem 26-30 évük között érhetik el csúcsformájukat. Kellenek ugye a fiatalok, de nekünk évről évre kell a tökéleteset nyújtani. Egy szezonra sem mondhatják, hogy "ez lényegtelen, most a fiatalítás a lényeg, majd jövőre jók leszünk"

Nálam a kapus és védőposzt remek, kp-ra felhoznék egy fiatalt + Robit eladnám/kölcsön adnám, + a támadósorba hoznék egy rutinos padot nagyon tűrő embert (Munir meg Sandro kevés ide).

Eddig mindkét igazolásnak örülök maximálisan, remélem mindketten tolhatják majd 2016-tól a Bl-bem is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.08. 10:33:45

Léfe írta:Egyszer már irtam róla, de senki nem reagált. Számoljátok össze mennyi a 28 éves vagy e feletti játékosunk van
piq, masch, alves, laller, ini, messi aki 28 vagy több a kezdőben. 6 játékos. évi 2-t ha úgy adódik csak képesek lecserélni. ráadásul ezek közül 2-3 aki pont 28.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.08. 10:20:11

palesz77 írta:Erre gondoltál ugye? Xavi helyettese Ini lesz hosszabb távon, Iniesta helyére meg jött Arda. Meg van oldva a középpálya vagy 3 évre - és még ugye a folyton hangoztatott ifik is ott vannak -, nem hiszem, hogy most kéne Pogba.
:arrow:
Léfe írta:Számoljátok össze mennyi a 28 éves vagy e feletti játékosunk van. Arda is ennyi. Nem nagy kor, de 1-3 év gyorsan elrepül és egyszerre sok embert kell cserélni.
Lehet, hogy Laporta/Benedito is így számol és inkább most hozná oda a jövő emberét, ahová már van jelölt. Szerintem jó rotálással egyébként is megoldható lenne a +1 kp-s, miközben a "plusz emberek" kölcsönbe kerülnének, de ez az érv sokkal erősebbnek tűnik.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.07.08. 10:05:41

Egyszer már irtam róla, de senki nem reagált. Számoljátok össze mennyi a 28 éves vagy e feletti játékosunk van. Arda is ennyi. Nem nagy kor, de 1-3 év gyorsan elrepül és egyszerre sok embert kell cserélni. Csak Bartra, Alba, Rakitics, Neymár fiatal, mert Sergi és Rafinha aligha maradnak. Amugy jó játékos és örülök, hogy jött, de Koke jobban teszett volna.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.08. 09:41:43

danianevem írta: de a mostaniak közül, akik már egy ideje a felnőttek között edzenek kiben látod, hogy átveszi a karmesteri pálcát? Rafinha? Robi? A stílusuk egy dolog, minőségben nagyon nem egy szintet képviselnek az elnökjelöltek kiszemeltjeivel.
Egyikükben sem, de Pogba se fogja a karmesteri pálcát átvenni soha, csak úgy, mint ahogy Arda sem. Stílusukból adódóan nem alkalmasak erre, ezért se kéne csak ilyen játékosokkal teletölteni a keretet - meg amúgy se, jó ha változatosabbak vagyunk. Mondjuk lehet mondani, hogy Messi már a karmester, de kell valaki, aki mélységből is összeköt és osztogat - szerintem -, Busi hasonló, de nincs elég irányítói vénája - Samper ilyen lehet az eddigiek alapján.
danianevem írta:Nem Pogbán volt nálam a hangsúly, hanem a koncepción.
:arrow:
danianevem írta:Egy ember kellett Xavi helyettesének, hosszú távon meg kell egy Iniesta helyére is
Erre gondoltál ugye? Xavi helyettese Ini lesz hosszabb távon, Iniesta helyére meg jött Arda. Meg van oldva a középpálya vagy 3 évre - és még ugye a folyton hangoztatott ifik is ott vannak -, nem hiszem, hogy most kéne Pogba. Persze lehet, hogy nem fog beválni a török, és kell valaki majd helyette, de látatlanban így megvenni Pogbát olyan lenne, mintha nem bíznánk Ardában..

Meg amúgy most is fullon van a középpálya, Pogba érkezésével még a kezdő szintű játékosokból is 2 csak a padra szorulna, Samperék meg totál kikerülnének a képből. Szóval annak ellenére, hogy alapból sem értek egyet Pogbával, most még feleslegesnek is tartanám. Jelenleg még Verrattit is, Arda érkezésével, szóval láthatod mennyire komolyan gondolom.. :D Persze nem szomorkodnék finoman szólva sem, ha jönne, de inkább úgy 2 év múlva kéne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.07.08. 10:12:28-kor.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.08. 09:11:06

Nem Pogbán volt nálam a hangsúly, hanem a koncepción. De ha már a francia meg Raiola, hova menne Barcelonából (ha felnőne a hozzá fűzött reményekhez)? Manchester és a Real jöhetne szóba szakmai, pénzügyi szempontból. Az meg nem egy nagy lépés előre...
palesz77 írta:Samper jelen állás szerint miért ne lehetne klasszis? :D
Samper nem azon a poszton játszik, tud ott is játszani, de az más. Halilovicnak örülnék, de az elmúlt hónapok történései alapján nem igazán látom, hogy különösebben jó úton haladna. Meg fizikálisan nagy kérdés, mennyire passzolna a mostani kp-ra. Nem írtam, hogy a Masiat zárják be, de a mostaniak közül, akik már egy ideje a felnőttek között edzenek kiben látod, hogy átveszi a karmesteri pálcát? Rafinha? Robi? A stílusuk egy dolog, minőségben nagyon nem egy szintet képviselnek az elnökjelöltek kiszemeltjeivel.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.08. 08:55:37

Pedro: "I don't know what will happen. I renewed, but my situation is complicated. We'll see what happens when the season starts." [ser]

Kétlem, hogy a következő szezont már velünk kezdi meg, de azon se csodálkoznék, ha már télen lelépne. Támadó cserét tud majd játszani Munir, Arda és Vidal is - plusz akár Sandro és Adama is, ha minden kötél szakad -, miközben az MSN-t alig tudja rotálni Lucho.. Kihúznánk nélküle is szerintem.
danianevem írta:Semmi extra, csak Laporta olvassa a kommentjeimet. :lol: (még a Gündogan+Pogba duóval kapcsolatban írtam)

Egy ember kellett Xavi helyettesének, hosszú távon meg kell egy Iniesta helyére is (lehet írni, hogy majd az ifik, de jelen állás szerint egyik sem lesz világklasszis).
Arra emlékszem, de a Gündogan-Pogba duóban azért volt még logikus, mert más volt a stílusuk, így bővítették volna a taktikai repertoárt. Ha elhozzuk Ardát és Pogbát is, akkor Rafinhával együtt lesz 4 játékosunk a középpályára, akik ugyan olyan "profillal" rendelkeznek. Enyhén felesleges igazolásnak tartanám most Arda miatt a franciát..

Samper jelen állás szerint miért ne lehetne klasszis? :D Vagy Halilovic? Én amikor láttam őket játszani, csak pozitív emlékeim vannak róluk.. Ha meg erre az a válasz, hogy nincs idő már ifiket beépíteni, akkor pedig igazából be is lehetne zárni a Masiát, mert csak felesleges pénzkidobás..

Barcelona B midfielder Sergi Samper (20) has offers from teams like Porto, but Barcelona want him to stay next season. [md]

Remélem nem annyi lehetőségért marasztalja Lucho, mint amennyit Montoya kapott, ha megkapja a bizalmat, benne biztos vagyok, hogy bizonyítana is fog. Thiago óta a legtehetségesebb középpályás szerintem aki a Masiáról kijön.
kristop írta:benedito verrattival, és turan visszaküldésével, laporta pogbával, bartomeu meg a hosszabbításokkal, vidallal és turannal.
Benedito (presidential candidate): "Signing Arda now shows a lack of respect for the members. Our main objetive is Verratti." [onda cero]

Ennyit mondott, ez nem azt jelenti, hogy vissza is küldené, csak annyit, hogy hatáskörükön kívül cselekedtek az ideiglenes elnökség tagjai szerinte.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.08. 07:58:44

Akkor Pogbáról mégegyszer.
Mégis miből gondoljátok, hogy 8-10 évre maradna?
Az ügynöke Mino Raiola.
Ha leigazolnánk, még meg sem szárad az aláírás, Raiola máris kezdene sugdosni a fülébe h igazoljon el.
Garantálom h nem maradna tovább, mint 3-4 év. Utána meg adhatnánk el 40 milliós veszteséggel.
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.08. 06:45:25

palesz77 írta:Laporta (presidential candidate): "The transfer of Arda doesn't rule out signing Pogba. If we win, we'll try to sign Pogba this year."

Ez meg érdekes, hova jönne akkor jövőre? :-k Kicsit sokan lennének oda, főleg, hogy még vannak fiatalok is, akiknek meg kellene adni az esélyt.
Semmi extra, csak Laporta olvassa a kommentjeimet. :lol: (még a Gündogan+Pogba duóval kapcsolatban írtam)
Lehet, de szerintem adná magát, ha mindkettőt hoznák...
Egy ember kellett Xavi helyettesének, hosszú távon meg kell egy Iniesta helyére is (lehet írni, hogy majd az ifik, de jelen állás szerint egyik sem lesz világklasszis). Turan 3-4 évig jó lehet, de nem árt, ha 8-10 évre lesz megoldva. Pogba vagy más érkezése teljesen logikus lenne, a Masia szép és jó, de az elmúlt 10 évben volt 4 BL-győzelme a csapatnak, ha a következő ciklusban nem lesz legalább a közelében a végső sikernek a klub, akkor garantált az elnök bukása...

5-10 éves "építsük fel, várjuk ki" projektekkel nem garantált a kupa, meg ugye annyi idő sem feltétlenül lenne az elnök oldaláról. Pogbákkal/Verrattikkal sem az, de valószínűbb a siker.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.07.08. 04:15:01

kristop írta:nem gondoltam volna, hogy még így is játékosokkal való kampányolás lesz (mondjuk mivel mással), de mégiscsak ez lett belőle a végére. benedito verrattival, és turan visszaküldésével, laporta pogbával, bartomeu meg a hosszabbításokkal, vidallal és turannal.

még a végén laportát fogom támogatni :lol:
Én meg ez alapján Bartomeut. Pedig még azt hittem, hogy Benedito a legnormálisabb jelölt, de ha tényleg ő mondta ezt és nem csak a szájába adták az újságírók, akkor maradjon jó távol az elnöki széktől. Ilyen pitiáner kifogást, hogy "hatalmas probléma nekünk Arda leigazolása, mert januárig nem játszhat" egyszerűen szánalmas... Nem lehet olyan játékost hozni, aki azonnal pályára léphet, januárban pedig nem lehet alkalmas játékost igazolni, mert szezon közben nem engedi el a klubja és amúgy sem játszhatna a BL-ben. Az meg mindennek az alja, hogy elnökként visszaküldené Ardát, akit minden bizonnyal az EDZŐ kért. Akkor hadd legyen már meg az edzőnek az, akit akart, ne játssza már Pérez papát. #-o Úgyhogy amennyiben Benedito tényleg így áll a dolgokhoz, akkor jobb is, hogy nincs az esélyesek között, Monchi ide vagy oda.

Laportának se örülök jobban, hogy itt nyomul Pogbával, amikor bőven megvagyunk a középpályára, közben meg persze nyomatja a La Masía így meg úgy dumáját... :roll: Könyörgöm, hadd kérje már az edző a játékosokat! Ezek alapján Bartóval semmi baj, tényleg azokat hozta, akiket Lucho kért, ez lenne a normális hozzáállás. Az más kérdés, hogy amit itt összebénáztak Rosell úrral az elmúlt 5 évben, többnyire minősíthetetlen és nem tudnék rájuk sem jószívvel szavazni.

Hát, meglátjuk, mi lesz, de remélem racionálisan cselekszik a leendő elnök és nem az indulatai és érzelmei vezérlik majd.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.07.08. 02:57:20

nem gondoltam volna, hogy még így is játékosokkal való kampányolás lesz (mondjuk mivel mással), de mégiscsak ez lett belőle a végére. benedito verrattival, és turan visszaküldésével, laporta pogbával, bartomeu meg a hosszabbításokkal, vidallal és turannal.

még a végén laportát fogom támogatni :lol:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.07. 23:53:03

palesz77 írta: Di Campli (agent Verratti): "Marco would like to play at Barça, but PSG aren't willing to sell him." [ser]

Röviden tömören a véleményem.. :D A ser mennyire megbízható amúgy? :-k Sose jegyzem meg, hogy melyik forrásoknak hihetek.. :D
még mindig csak álom szinten tartom továbbra is, mivel valahogy nem nézem ki Marcoból hogy odamegy az asztalt csapkodni a sejkekhez.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.07. 22:52:56

Messithebest írta:Szerintem egy 1-est lefelejtett a számok elől ... :lol: Az ő megszerzése továbbra is álom marad. Amíg nem akar távozni, addig esélytelen hogy a PSG eladja.
Di Campli (agent Verratti): "Marco would like to play at Barça, but PSG aren't willing to sell him." [ser]

Röviden tömören a véleményem.. :D A ser mennyire megbízható amúgy? :-k Sose jegyzem meg, hogy melyik forrásoknak hihetek.. :D

Más:
Halilović wants to play at a La Liga team on loan next season. Club would agree with this. Villarreal have asked for the player. [fichajes]

Elég jó csapat a Villarreal, ha folyamatosan játszik, akkor nagyon bejöhetne ez a kölcsön. Kíváncsi leszek mi lesz az ügyből.

Laporta (presidential candidate): "The transfer of Arda doesn't rule out signing Pogba. If we win, we'll try to sign Pogba this year."

Ez meg érdekes, hova jönne akkor jövőre? :-k Kicsit sokan lennének oda, főleg, hogy még vannak fiatalok is, akiknek meg kellene adni az esélyt.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.07. 19:03:25

palesz77 írta:Benedito szerint 40-45 millio lenne Verratti. Meg kene valasztani, ugyvedet lattam mar elnoknek, de varazslot meg nem..:D 40 millio..:lol: Meg o se hiszi el szerintem.
Szerintem egy 1-est lefelejtett a számok elől ... :lol: Az ő megszerzése továbbra is álom marad. Amíg nem akar távozni, addig esélytelen hogy a PSG eladja.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.07. 18:31:46

Amióta a csapatjáték ennyire előtérbe került, a kölcsön általában is elszabott megoldás. Fiatal játékosnál is ezerszer jobb az eladás visszavásárlási opcióval, de ott se mindegy, hogy melyik bajnokságban, melyik csapatnak, milyen edzőhöz adnak el valakit. Hol vagyunk már attól, hogy "legyen játékban"..A tavaly kölcsönadottjainkból egyik se fog visszajönni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.07. 18:05:33

noname írta:Szerintem is jobb ha nálunk edzenek a kölcsön helyett. A Barcánál való edzés rendkívüli módon eltér bármilyen más csapatétól. Pár hónap ahhoz kell h valaki az edzéseket megszokja.
Suarez sokak szerint nagyon gyenge volt eleinte, pedig akkor is küzdött ő rendesen és hasznos volt. Csak épp Suareztől mindenki sokat várt és emiatt nagyon önbizalom-hiányos lett. Arda esetében senki se várja h megváltsa a világot, első pár hónapban maximálisan elégedett leszek, ha harcol, küzd, de semmi más. Majd utána jöhet a többi.

A kölcsön már tárgyalt okok miatt nem a legjobb ötlet: nem játszanának, továbbá sérülések.
Én a kölcsönt választanám és ugyancsak Suárezzel példálóznék.
Nem csak hogy meccshiánya volt NAGYON, de még jó pufi is volt amit róla nem tudtam volna elképzelni előtte, meg azt se hogy hogy hagyhatták úgy meghízni.
Ha ez így előfordulhatott nálunk úgy hogy gondolom nem kicsit odafigyeltek rá, akkor inkább a kölcsönt választanám, hisz a meccseknél nincsen jobb edzés.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.07. 18:05:16

Benedito szerint 40-45 millio lenne Verratti. Meg kene valasztani, ugyvedet lattam mar elnoknek, de varazslot meg nem..:D 40 millio..:lol: Meg o se hiszi el szerintem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.07. 17:57:29

Szerintem is jobb ha nálunk edzenek a kölcsön helyett. A Barcánál való edzés rendkívüli módon eltér bármilyen más csapatétól. Pár hónap ahhoz kell h valaki az edzéseket megszokja.
Suarez sokak szerint nagyon gyenge volt eleinte, pedig akkor is küzdött ő rendesen és hasznos volt. Csak épp Suareztől mindenki sokat várt és emiatt nagyon önbizalom-hiányos lett. Arda esetében senki se várja h megváltsa a világot, első pár hónapban maximálisan elégedett leszek, ha harcol, küzd, de semmi más. Majd utána jöhet a többi.

A kölcsön már tárgyalt okok miatt nem a legjobb ötlet: nem játszanának, továbbá sérülések.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.07. 17:52:45

Taibi írta:Nem lehetne amúgy fél évre visszaadni kölcsönbe Ardát az Atleticonak? Azzal a kikötéssel, hogy nem játszhat a BL-ben. Vagy van Spanyolo-ban valami olyan szabály, hogy csak teljes szezonra lehet kölcsönszerződést kötni?
(Vonatkozik ez a kérdés A.Vidalra is.)
Ha jól gondolom lehet fél évre kölcsönözni/adni játékost hisz Davids is fél évet volt nálunk anno.

Szerintem ez még nem eldöntött dolog, hogy mennek-e kölcsönben vagy maradnak.
Mondjuk én nem az előző csapataiknak adnám kölcsön őket, hisz nekik már nem érdekük őket játszatni, nyilván az új szerzeményeiket akarják a csapatba beépíteni, nekünk meg ép az lenne az érdekünk, hogy játékban legyenek.
Kisebb szerényebb képességű csapatnál viszont még örülhetnének is neki és akár kezdőként is számíthatnának rájuk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.07. 17:45:07

Atletico meg Sevilla helyében biztos nem őket játszatnám, hanem az új szerzeményt, akit a helyükre igazolnak a nyáron.. Pluszban sérülésveszély is fennáll, én nem adnám kölcsön őket. Inkább edzegessenek - aztán márciusra formába is lendülnek talán :D -, szokják az új környezetet és játékfelfogást, lehet többre mennek vele.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.07.07. 17:30:38

Nem lehetne amúgy fél évre visszaadni kölcsönbe Ardát az Atleticonak? Azzal a kikötéssel, hogy nem játszhat a BL-ben. Vagy van Spanyolo-ban valami olyan szabály, hogy csak teljes szezonra lehet kölcsönszerződést kötni?
(Vonatkozik ez a kérdés A.Vidalra is.)
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.07.07. 11:58:16

Samper írta:A középpályánkkal nem az volt a baj, hogy nem domináltuk azt. Tönkre is tennénk vele a MSN lényegét. Az volt a baj, hogy nem összefüggő koncepció szerint működtek - egyikük se tudta, hogy mikor mit fog csinálni a másikuk. És ha leült a csapatjáték, nem tudták felpörgetni. Ezen kell majd idén sokat javítani - tavasszal Arda részvételével.
És erre egy Rafinha nem lett volna jó? Több játékperccel?

Turan mennyire fogja tűrni a padozást?
Válasz küldése