Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.19. 12:36:21

Taibi írta: A lényeg, hogy azokat a játékosokat szerezze meg, akire az aktuális vezetőedző rámutat, És ha most LE Ardára és Vidalra bökött rá, akkor Braida jól végzi a munkáját. Ha viszont Pogbát akarta LE, akkor nem.
belfoldi igazolasoknal nincs igazan szukseg sportigazgatora, mert az edzoi stab tokeletesen ismeri kb az osszes jatekost aki a ligaban jatszik, igy onalloan is eltudja donteni kell-e neki vagy sem. Spanyolorszagban nem tevekenykedett Braida, ebben biztos vagyok, arrol kiszivarogtattak volna fotokat, ahogy azt tettek az olasz utjai soran is
targyalni meg nem Braida ment, penzugyeket nem biznak sportigazgatora, ellenben Pogbaert tenyleg beszelt a Juvesokkal, utana le is nyilatkozta Marotta hogy marad Pogba. :D

nade hagyom inkabb Braidat, terjunk at a La Masiara. :D
Pep Segura nevet par napja az MD-n keresztul kiszivarogtattak, jokat hallottam rola, orulnek neki.
abban pedig csak bizni tudok, hogy jo edzot valasztanak a B csapat elere :?
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.07.19. 12:20:39

palesz77 írta: Persze, nem is mondom, hogy nyerni kellett volna a ligát a Juve előtt, pénz hiányában. De nem is kiégett sztárokat kellett volna mondjuk odavinni.. Nézd meg a Sevillát vagy az Atleticot, hogy a ligán belül mondjak. Nincsenek ott se hatalmas pénzek, mégis tartják a szintet folyamatosan, nem is akármilyet. A Milan meg láthattuk hova süllyedt egy harmatgyenge olasz ligában..

Monchit pl el is tudnám fogadni amúgy, de ő lehetetlen kategória sajna..:D Pedig ő nagyon tud valamit.
Ebben is van igazság természetesen. Vannak olyan egyesületek ahol nagyon jól sáfárkodnak a viszonylag kisebb tőkével is. Azt is megnézhetnénk akkor, hogy a Portonál ki felel az adásvételekért, mert az az ember a legnagyobb király. :lol:
Csak nálunk nem arra van szükség, hogy névtelen játékosokat keressen a sportigazgató, majd két év múlva eladja ötszörös áron.
De felőlem aztán lehet ebben a pozícióban Braida, Abidal vagy épp Monchi is. A lényeg, hogy azokat a játékosokat szerezze meg, akire az aktuális vezetőedző rámutat, És ha most LE Ardára és Vidalra bökött rá, akkor Braida jól végzi a munkáját. Ha viszont Pogbát akarta LE, akkor nem. :)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.19. 12:04:39

Taibi írta:...
Persze, nem is mondom, hogy nyerni kellett volna a ligát a Juve előtt, pénz hiányában. De nem is kiégett sztárokat kellett volna mondjuk odavinni.. Nézd meg a Sevillát vagy az Atleticot, hogy a ligán belül mondjak. Nincsenek ott se hatalmas pénzek, mégis tartják a szintet folyamatosan, nem is akármilyet. A Milan meg láthattuk hova süllyedt egy harmatgyenge olasz ligában..

Monchit pl el is tudnám fogadni amúgy, de ő lehetetlen kategória sajna..:D Pedig ő nagyon tud valamit.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.07.19. 11:57:35

palesz77 írta: Csakhogy 2013-ig volt a sportigazgató - szerk.: Erxy szerint 2010, szóval lehet addig. :D Szép és jó, hogy anno összerakott egy király csapatot, csak utána nemigen sikerült a változó focival együtt változtatni a keretet.. Nem írom le emiatt teljesen természetesen, de nem akkora király azért a csóka, mint itt sokan beállítják.
Én nem tudom megítélni Braida munkáját, nem is akarom. De a Milannal dolgozhatott volna a világ legjobb sportigazgatója is (név nélkül bárki), az sem tudott volna csodát tenni. Ugyanis pénz nélkül nem lehet jó játékosokat vásárolni, és nem lehet a jó játékosokat megtartani. A Milan anyagi problémái meg magasabb szintekről származnak, mint a sportigazgatói pozíció.
Viszont az tény, amíg volt pénz, addig sikercsapat is volt.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.19. 11:54:44

palesz77 írta:Elég sokat változik a foci, nem mindenki képes tartani a lépést vele.
igy van, erre gondolok en is.
szep dolog, hogy ott volt a Sacchi-fele Milannal, de a jelenben ez nem sokat szamit mar.
en arra gyanakszom igazabol, hogy azert nevezte ki Barto ot, mert olaszoknal vannak kapcsolatai, jo neve van arrafele, igy pedig nagyobb eselye van/volt/lesz Pogbara

hogy meg mindig kell neki azt nem tudom, majd kiderul
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.19. 11:48:12

Victor_Valdes írta:Azert braida epitett sikercsapatot milanoban, nrzz utana! :)
Minden rosszindulat nélkül, de ezekre a hsz-ekre annyit reagálnék, hogy Cruyff is épített egy sikercsapatot a Barcával, nem is akár milyet, viszont ha rajta múlt volna, az MSN most M-ből állna csak.. Elég sokat változik a foci, nem mindenki képes tartani a lépést vele. Braidánál nem biztos, hogy ez áll fenn, de azért érdemes megnézni, hogy milyen nevek merültek fel Pogbán kívül a regnálása alatt - még ha a fele pletyka volt, akkor se dobtam hátast, finoman szólva sem.
Boixos írta:nem tudom, h mennyire fogják átnézni a katari szerződéseket, biztos vagyok benne, h nagyon kerek összeget kap(ott) ezért minden érintett a zsebébe. tartok tőle, h nem lesznek saját maguk ellenségei.
Ezzel meg én is így vagyok, túl mélyen gyökerezik már ez a Qatar dolog szerintem az elnökségben, meg fogják magyarázni, hogy ez a legjobb döntés nekünk..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.07.19. 11:46:11

döntöttek, ahogy döntöttek, ha barto kell odakint a népnek, akkor egészségükre.
mondjuk laportától sem csapkodtam volna örömömben a seggemet a padlóhoz... ez van.
nem tudom, h mennyire fogják átnézni a katari szerződéseket, biztos vagyok benne, h nagyon kerek összeget kap(ott) ezért minden érintett a zsebébe. tartok tőle, h nem lesznek saját maguk ellenségei.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.19. 11:39:59

Azert braida epitett sikercsapatot milanoban, nrzz utana! :) inkabb o, mint abidal, akinek kb semmilyen tapasztalata/kapcsolata ehhez a poszthoz.

Ui.: az utobbi evek milan blamaja nem neki koszonheto, hanem a vezetesnek, es, hogy igencsak meg volt kotve a keze.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.19. 11:38:18

StickyFingaz írta: Mert a 90-es évek milanja nem szárnyalt?Vagy a Schevchenko féle Milan nem szárnyalt?Ugyanmár...Abidalnál 1000x jobb Braida.
o viszont 2010-ig volt a Milan sportigazgatoja, az hogy a 90-es evekben mi tortent az a legkevesbe sem erdekel vagy szamit, rengeteget valtozott azota minden, ami a focival kapcsolatos.
Abidalnal lehet jobb, nem tudom, de ez mar nem is szamit, mar vege a kampanynak, felesleges osszehasonlitas, most az a kerdes ki lesz a sportigazgatonk, nem az, hogy jobb e Abidalnal vagy sem.
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2015.07.19. 11:32:48

Erxy írta:csodas csapat epult Milanoban, szarnyalnak azota is :D
Mert a 90-es évek milanja nem szárnyalt?Vagy a Schevchenko féle Milan nem szárnyalt?Ugyanmár...Abidalnál 1000x jobb Braida.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.19. 11:32:06

Erxy írta:Braida tevekenysege eleg transzparens volt, francia, olasz meg brazil meccsekre jart, az egyik legfontosabb feladata Pogba megszerzese lett volna (megha a valasztas soran Pogba nevet Laporta is hasznalta) de ez nem jott ossze neki.
Jaja, ezt tudom, én se ájultam el tőle, nem azért írtam ezt. Csak arra céloztam, hogy Bartonak mi oka lenne leváltani? :-k Max az, hogy Pogbával befuccsolt.. De jövőre újra rárepülnek majd, szóval szerintem maradni fog.
Erxy írta:en szivesebben latnek egy fiatalabb, a klubhoz kozelebb allo szemelyt sportigazgatonak. (Braida szerzodese egyebkent junius lejart)
A szerződéses dolgot mondjuk nem tudtam, így talán esélyesebb a leváltása kicsivel. De nem hinném, hogy Barto csak erre a pár hónapra tervezett vele..
StickyFingaz írta:Mert a 90-es évek milanja nem szárnyalt?Vagy a Schevchenko féle Milan nem szárnyalt?Ugyanmár...Abidalnál 1000x jobb Braida.
Csakhogy 2013-ig volt a sportigazgató - szerk.: Erxy szerint 2010, szóval lehet addig. :D Szép és jó, hogy anno összerakott egy király csapatot, csak utána nemigen sikerült a változó focival együtt változtatni a keretet.. Nem írom le emiatt teljesen természetesen, de nem akkora király azért a csóka, mint itt sokan beállítják.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.07.19. 11:41:49-kor.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.19. 11:20:18

csodas csapat epult Milanoban, szarnyalnak azota is :D
palesz77 írta:Braida miért ne maradna? Szerintem nem fogja leváltani Barto, elhozta Vidalt és Ardát, Gerson zsebben - -, nem látom okát, hogy leváltsa.
ezekhez az igazolasokhoz mondjuk szerintem semmi koze nincs neki, rajuk bokott Lucho hogy ok ketten kellenek neki Bartoek meg elhoztak.
Braida tevekenysege eleg transzparens volt, francia, olasz meg brazil meccsekre jart, az egyik legfontosabb feladata Pogba megszerzese lett volna (megha a valasztas soran Pogba nevet Laporta is hasznalta) de ez nem jott ossze neki.
en szivesebben latnek egy fiatalabb, a klubhoz kozelebb allo szemelyt sportigazgatonak. (Braida szerzodese egyebkent junius lejart)
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.19. 11:18:40

palesz77 írta:
danianevem írta: Hát még, ha a Nike többet is ajánlana a tripla+Neymar+Messi miatt, vagy esetleg kopogtatna az Adidas egy jó opcióval...
Ezt komolyan nem értem.. :D Messi miatt inkább az Adidas kopogtathatna hatalmas összegekkel nem? Vagy arra gondolsz, hogy sok Messis Barca mezt vesznek? :-k
A Quatar marad, vagy nem témában biztos lesz valami értekezés a támogatókkal, mert elég megosztó téma volt, meg az egész kampány során az egyik legkomolyabb támadási felület.

A Messi-részhez: igen, arra gondoltam, hogy az eladott mezek után a Nike-nak is van bevétele. Azt már nem tudom, milyen arányban, de biztos nem elhanyagolható. Pl. Farré ugye azzal kampányolt, hogy esetlegesen felborítaná a szerződést és "házilag" gyártatná a mezt, mivel úgy a teljes bevétel a klubhoz kerülne. Persze az elég unorthodox, meg túlzottan is lokálpatrióta...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.19. 11:01:40

igazából én sem értem, hogy mi baja van Erxynek Braidaval. gondolom csak a szerencsés csillagállásnak köszönheti, hogy 20 évig volt a milan sportigazgatója. abidal a nulla rutinjával/tekintélyével gondolom jobb lett volna :? oké h a fórum 90%-a utálja bartot, de remélem nem megyünk el abba az irányba, hogy csak azért fikázzuk mindenért mert utáljuk :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.07.19. 11:24:54-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.19. 10:48:20

Na, hát ez a nap is eljött. Nagyon nem vagyok boldog, de ha már itt maradt, megpróbálok pozitívan hozzáállni. Azzal nyugtatom magam, hogy ennél több svindlis ügy 1-2 év alatt nem jöhet már össze, és ezekből csak tanultak annyit, hogy nem követik el ugyanezeket a hibákat megint - na nem a klub érdekei miatt elsősorban, de ki akarna ismét börtönt kockáztatni, amikor épp most fogja megúszni..

A kampányidőszakot egyértelműen ő nyerte Laportával szemben - mondjuk Beneditóval vagy Ferixával szemben nem, de ez jó emberi szokás, hogy ismeretlenre nem szavazunk -, nagyon odatette magát ebben a hónapban, még ha nem is végig teljesen tisztességes eszközökkel, és némi segítséggel a médiától is, de megnyerte - és mivel ez politika, ezért ezek benne vannak, szimplán jól használta ki amije volt. Mondjuk ez azért elég ironikus valóban.. :D

"Bartomeu wanted to extend Tata instead of Lucho and fired Zubi. Yet he benefits from a treble won by Lucho and a team put together by Zubi"

Kíváncsi leszek, hogy kicsit szemléletet váltanak-e, és hogy melyik hibáit próbálja meg javítani. Megmondom őszintén leginkább a Masia sorsa aggaszt, tartok tőle, hogy pár év alatt átmegyünk Real Madridba, van ott is egy elfogadható szintű utánpótlás, ami szinte csak a Spanyol középcsapatoknak termel játékosokat, ők meg igazolgatnak orrba-szájba. A Gerson transfer nálam ennek az előszele, van 4 elég tehetséges fiatal középpályás a csapatnál vagy kölcsönben jelenleg, ebből 3 full az a poszt, de mi elhozzuk 20 millióért.. Szép jövőkép. Nem véletlen, hogy volt Masiások is kritizálják már az intézményt, mondván vesztett az értékeiből. Na meg az sem, hogy az egyik legnagyobb tehetség inkább a Porto U19-es csapatába igazolt - lehet Cescet felhozni példának, de ő egy Arsenalt választott, ami akkor top csapat volt, és Wenger komoly szerepet szánt neki, egy Porto azért más kaliber.. Aggasztó előjelek ezek, de sokakat tudom, hogy nem különösebben érdekel.. :D

A mezszponzor is kérdéses nálam, Qatart elméletileg újratárgyalják ugye, nagyon örülnék, ha megszabadulnánk tőllük, nagoyn nem vetnek jó fényt a klub hírnevére. És akkor már jó lenne az Espai Barcát is górcső alá venni ismét - bár úgyse fogják -, nem akarom, hogy úgy járjunk, mint az Arsenal.. Igazából sok dolgot felül kéne vizsgálniuk szerintem, de így, hogy nyeregben vannak, teljesen felesleges lenne megtenniük. A múltja miatt kedvelni sose fogom, de most egy félig tiszta lappal indul nálam, ha nem rombolja tovább a klub jó hírét/értékeit - ne adj isten vissza is állít belőlük -, és mindenféle megalománia nélkül lehozza a regnálását, akkor nem lesz probléma. Viszont az eddigiek alapján vajmi kevés esélyt látok erre, de azt mondják egy második esélyt mindenki megérdemel.. Öröm az ürömben viszont, hogy így, hogy Laporta nem nyert, Pogba érkezése nem borítékolható, még ha rá is repülünk majd jövőre.

Plusz egy kérdés, a következő elnökválasztáson majd indulhat Barto? Emlékeim szerint 2 időszakot lehet már csak elnök valaki egymás után, de Bartot az elsőnél nem választották meg..
danianevem írta:A katariak helyett egyébként a mundo szerint a Rakuten (a világ egyik legnagyobb online tranzakciók lebonyolításával foglalkozó cége) lehet a befutó, de nekik (ha gazdasági szempontból nézzük) minimum 50 fölé kell menniük, mert elvileg most annyit ajánl a mostani szponzor.
Mondjuk szerintem egyértelmű, hogy marad Qatar, foggal körömmel védte őket, most a kampány alatt bedobott egy másik nevet is, nyert vele pár szavazatot, aztán elbírálás után ismét az övüké lesz a legjobb ajánlat.. Bízom benne természetesen, hogy nem így lesz, ez nem csak a pénzről szól azért.
danianevem írta: Hát még, ha a Nike többet is ajánlana a tripla+Neymar+Messi miatt, vagy esetleg kopogtatna az Adidas egy jó opcióval...
Ezt komolyan nem értem.. :D Messi miatt inkább az Adidas kopogtathatna hatalmas összegekkel nem? Vagy arra gondolsz, hogy sok Messis Barca mezt vesznek? :-k
Erxy írta:kivancsian varom, hogy ki lesz a sportigazgatonk (csak ne Braida, Rexach, meg Mestre, mer akkor elsirom magam :D )
hogy ki lesz a B csapat edzoje, tenyleg Pep Segura lesz a La Masia feje, es hogy mi lesz a Qatar es a Nike szerzodesekkel.
elso korben ezekben varok jo donteseket tole, majd meglatjuk mi lesz
Braida miért ne maradna? Szerintem nem fogja leváltani Barto, elhozta Vidalt és Ardát, Gerson zsebben - #-o -, nem látom okát, hogy leváltsa.

A B edzője meg elméletileg Gerard Lopez lesz, megmondták Bartoék még a kampány elején. Garcia Pimienta, akinek eredetileg az állást ígérték - és minden Masiával foglalkozó komolyabb portál szerint ki is érdemelte -, pedig 2006 után állás nélkül marad nagy eséllyel. Nem túl szimpatikus kezdés, ha így lesz..
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.07.19. 10:44:16

Sokan meg vannak lepődve itt a történteken, pedig szerintem nem kéne. Nézzük az utolsó évet. A Transferbann előtt kibulizta, hogy a végleges döntésig igazolhassunk.Nehezen, de megtalálta az embert a padra. A csomó vak igazolása mellett idehozta, Suarezt, Rakiticet és Matyit akik feledtették a tökéletes balfékkedést amit az átigazolási piacon az utóbbi években mutattunk, sőt Zubival vezérálldozatot csinált és ezzel pályát nyert.Az átigazolási tilalom ellenére szerzett egy szélső védőt, ami a legnagyobb hiányposztunk volt, Xavi helyére meg megszerezte a sokak által tökéletes választásnak tartott Turant.(Bár nemek nem hiányzott ide.) Ezen felül stadionfelújjítás és tripláztunk,ami végképp elfedte a hülyeségeiket. Az igazolási botrányokért egyértelműen Rosset hibáztatja, aki nem is védekehet azzal, hogy ehhez semmi köze. A Massia takarítás alatt a botrányos év után, kb. meg is van minden ütőkártya.

Laporta mit csinált? Így nem lehet vezetni a klubbot Katalónia mindennek felett stb. stb. Se egy konkrétum, se egy komoly terv. "Majd én megveszem Pogbát! Cruijff velem van! Pep bármi lehet a klubbnál! Mindenit felelőssgre vonok! Ezze nem lehet nyerni.Barto meg kb. semmi erőfeszítés nélkül hozta a választást. Megígérte jövőre vesszük Pogbát, tárgyalt is róla. Közölte, hogy Lapota felelős a klub korábbi anyagi helyzetéért, ami miatt pereskedés is van. A hibásnak artott embereket sorra kirúgdalta és lehet megtalálta az ő Pepjét akinek megígérte hogy teljes teret kap.

Én se örülök, hogy maradt (főleg ha lecsukják)m de a hatékonyság képét építette maga körül és így nyert kb.kihívó nélkül.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.19. 10:22:42

Sokkal szorosabb eredményre számítottam, de végül magabiztosan behúzta. Laportának jobban örültem volna, de ez van. Ha normálisan végzi a munkáját, elmaradnak a kétes ügyek, akkor semmi bajom nem lesz vele.
Azzal egyetértek, hogy a kampányt messze ő nyerte, Laporta valahogy elfogyott, és mintha a megfelelő kampánystratégia is hiányzott volna.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.19. 09:44:47

kivancsian varom, hogy ki lesz a sportigazgatonk (csak ne Braida, Rexach, meg Mestre, mer akkor elsirom magam :D )
hogy ki lesz a B csapat edzoje, tenyleg Pep Segura lesz a La Masia feje, es hogy mi lesz a Qatar es a Nike szerzodesekkel.
elso korben ezekben varok jo donteseket tole, majd meglatjuk mi lesz
Kép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.07.19. 09:26:31

Gratulálok Bartomeunak a választási győzelemhez!!! Én speciel örülök neki, most lesz "tiszta" 6 éve, úgy gondolom sikeres 6 év előtt állunk, persze a realitás talaján állva. Aki meg azt hiszi, hogy Laportával a kerítés is cukorból lett volna, az sztem nagyot téved. Remélem sikerül megvédenünk a Bl és a Bajnoki aranyat is!!! Hajrá Barca!!!! 8)
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.07.19. 09:26:05

Gratulálok Bartomeunak a választási győzelemhez!!! Én speciel örülök neki, most lesz "tiszta" 6 éve, úgy gondolom sikeres 6 év előtt állunk, persze a realitás talaján állva. Aki meg azt hiszi, hogy Laportával a kerítés is cukorból lett volna, az sztem nagyot téved. Remélem sikerül megvédenünk a Bl és a Bajnoki aranyat is!!! Hajrá Barca!!!! 8)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.07.19. 08:37:43

LG írta:


Amitől tartok: a tavaszi szezonban minden összejött, ami pedig ritkán fordul elő egy csapatnál, és sosem nem tart sokáig. Ha pedig ősszel visszaesés lesz, akkor nagyon gyorsan fel fognak szakadni a triplázás által letapasztott sebek.
ami nem igaz: hogy minden összejött :!: :?: ami igaz: ...sohasem tart soká..... és bizony a sebek fel fognak szakadni, sőt: fel szakadtak volna Laportával is....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.19. 08:09:26

Hogy választhatták meg ezt az embert ilyen többséggel??? A győzelmét még talán meg is értem, de ekkora fölénnyel??? Laportának ez hatalmas beégés.....Ez a tripla mindent elfelejtet? Pár hónapja még mindenki a fehér követelte.... Laporta nagyon elcseszte ezt, pedig hatalmas lehetőség volt! Nem mondom, hogy ő lett volna a tökéletes Abidallal, meg Pogbával, de hihetetlen a fölényes győzelem!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.19. 07:44:57

Capon írta:Szerintem elég egyértelmű, hogy a csapat sikere mentette meg a seggét.
Igen valszeg ez is benne van. Meg az is, hogy az ügyekből okosan kihátrált. Feláldozta Zubit, felállìtotta a tanácsadói csapatot, a transzferbanos ügyet elvitte Rossel és egyébként plusszal zárta a pénzügyi évet. Az utolsó pillanatokban is "jól"igazolt. Miért kellett volna váltania a socióknak, mondjuk egy Laportára, akit azért ismernek, főleg az öregek?
Laporta ott rontotta el, hogy a kampányát későn kezdte. Érezte ő, hogy nem áll nyerésre, mert a jelöltek közül az utolsó pillanatban döntötte el, vagy jelentette be, hogy kandidál az elnöki posztra. A szolid visszafogott kampánya, ami nem jellemző rá is ezt támasztja alá. A presztizsveszteség egy ilyen szezon után meg elég bután hangzott.
Barto nagyon jól épìtette fel a kampányát az eredményekre téve a hangsúlyt és ezt nem tudták hitelesen cáfolni, vagy aláásni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.19. 00:43:36

Szerintem elég egyértelmű, hogy a csapat sikere mentette meg a seggét.

Na most hogy már választás útján ül majd az elnöki székben és nem csak úgy önkényesen, így botrányoktól, bírósági perektől, büntetésektől és más egyéb nagyon szimpatikus ügyektől mentes 6 évet szeretnék!
A legjobb az lenne ha a nevét sem hallanánk a jövőben, csak mikor pénzügyi évet értékel!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.07.19. 00:37:53

Szerintem túl friss a Triplázás és ezért sokmindenki elfelejti hogy egyáltalán miért van most elnökválasztás.
Ezzel nagyon egyet értek, páran szerintem elfelejtették, hogy a tavaszi szezon előtt is volt élet... :roll:

Bár nem akarom ezen felhúzni magam, kicsit csalódott vagyok az eredmény miatt, de elfogadom a döntést, és szurkolok neki, hogy sikeres legyen vele a klub a követekező időszakban.

Amitől tartok: a tavaszi szezonban minden összejött, ami pedig ritkán fordul elő egy csapatnál, és sosem nem tart sokáig. Ha pedig ősszel visszaesés lesz, akkor nagyon gyorsan fel fognak szakadni a triplázás által letapasztott sebek.
Válasz küldése