Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.16. 13:55:03

A gólöröme mindig gáz, Bl döntőben volt a legégőbb szerintem, de ha őt ez teszi boldoggá, akkor ordibáljon minden bekotort gólja után.. Viszont aki a hiszti miatt szidja, az leírhatná Suárezről is a véleményét, kíváncsi lennék. Konkrétan Neymart is lekörözi már az állandó fetrengéseivel, 180 magas tömör izom az emberünk, erre olyanokat homorít, és ordibál utána, hogy én szégyellem magam sokszor.. Ráadásul idén már olyan is volt, hogy a 16-os vonalánál elesett, körülötte vagy 3-at passzoltak, ő meg fel se kelt, csak ordítozott a bíróval.. =D> Persze ez a hátba rúgós téma elég gázos volt, de sajnos csapaton belül többen is ugyanígy reagáltak volna ebben a szituban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.16. 11:45:59

ha az elsőt befújták tizinek,többet nem jövök.
Ez mi? És mégis hogy volt pofája erre reklamálni? Felháborító.
Most komolyan erre tizit fújtak? =D> =D>
uefalona.

A hétvégi 5 meg a tegnapi 3 góljáért tisztelet, be kell rúgni a tiziket is,de ez vicc, főleg az hogy reklamált érte...ultragáz az ember.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2015.09.16. 11:38:52

Melkor írta:Egyszerűen nem hiszem el, hogy lehet Ronaldo ennyire ellenszenves.....
Tegnap is sír egy jogtalan tizi miatt mint egy fürdős ******, aztán mikor belövi úgy feszít mintha a BL döntőt döntötte volna el.
Lehet, hogy kiváló játékos, de emberileg egy hulladék.....

https://cdn2.streamable.com/video/webm/wro7.webm

https://cdn2.streamable.com/video/webm/4s0g.webm
Igazi gyökér
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2015.09.16. 10:52:13

Egyszerűen nem hiszem el, hogy lehet Ronaldo ennyire ellenszenves.....
Tegnap is sír egy jogtalan tizi miatt mint egy fürdős ******, aztán mikor belövi úgy feszít mintha a BL döntőt döntötte volna el.
Lehet, hogy kiváló játékos, de emberileg egy hulladék.....

https://cdn2.streamable.com/video/webm/wro7.webm

https://cdn2.streamable.com/video/webm/4s0g.webm
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 07:21:32

A Fifa egy szégyen
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.12. 20:35:21

És már meg is volt a mi meccsünkön a vétlen kezezés, és nem is fújták be. Ennyi. :D

Szerk.: második. :D

Szerk 2: Na most ellenünk sem, ez meglepő! :D

Szerk 3: Harmadik...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.09.12. 20:21:35

ez itt egy Barca vs Real topic, tehát aki ide ír annak illik nézni is a Real meccseit.. és ahogy lentebb már valaki megjegyezte ha éppen Real meccs van akkor arról beszélünk.engem sajna nem tud hidegen hagyni a győzelmük, a sok góljuk és különösen nem zselés parádézása. ami engem illet soha ! nem becsültem le a játékukat sőt, ahogy írtam inkább irígylem a kontrajátékukat ami talán nem is annyira kontra már, hanem egy harapós stílus.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.12. 20:17:17

Persze nem az a lényeg hogy a Real ezer-nullára nyer-e amíg a Barca is hozza a meccseit,de akkor is bántja az ember szemét amikor ilyet művel az ellenfél.
A nagy bekezdés meg az volt az Espanyolnak,hogy 1szer eljutottak Real kapujáig! :mrgreen:
Utána Cunci berámolt nekik hármat 20perc alatt azt csókolom...
Senkiházi banda akik csak a Barca ellen tudnak csípni,harapni,küzdeni. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.12. 20:06:54

Am fain, hogy egy triplázó szezon után, sokan már a 3. fordulóban azon kattognak, hogy mennyire nem fair a bajnokság, hogy a csúnya madridnak mindent befújnak nekünk meg semmit. :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.12. 18:53:28

Bob_Marley írta:Utóbbi öt évből háromszor volt 1:0 a RM-nak, ennyit arról hogy mennyire lefekszik az Espanyol otthon. :D Ma is, aki látta leírhatja, hogy mentek mint a gép, pont ez volt a legnagyobb hibájuk. Üres területeket meg bejátszották a madridiak és gólokat lőttek.
Én is tudom tanusítani, h szó sincs "lefekvésről". Nagyon bekezdtek, mentek előre. Utolsó 20 percben adták fel teljesen, de ilyen helyzetben ez érthető.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.12. 18:50:21

Utóbbi öt évből háromszor volt 1:0 a RM-nak, ennyit arról hogy mennyire lefekszik az Espanyol otthon. :D Ma is, aki látta leírhatja, hogy mentek mint a gép, pont ez volt a legnagyobb hibájuk. Üres területeket meg bejátszották a madridiak és gólokat lőttek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.12. 18:31:13

Kovacic és Casemiro jó kis igazolások lehetnek a Realnak, ha okosan használja őket Benítez. Ma mindketten pazarul tolták - cserékhez képest -, ha nem kell hónapokig kezdőként húzniuk a csapatot, akkor tehermentesítésre tökéletesek lesznek. Casemiora kemény játékos, a hosszú labdái és a lövései is jók, a labdát úgy nem tudja járatni mondjuk, de nem elveszett azért, Kovacic meg szintén ügyes, a megindulásai nagyon jónak tűntek, és CR-nek is szórt ma egy olyan lasztit, ami egészen pazar volt - ezt várnám én is a mi fiainktól, de szinte sose kapom meg.. :( :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.12. 18:27:39

Hihetetlen szánalmas csapat ez az Espanyol. Ellenünk birkózó meccset vívnak, a Real ellen meg épp csak nem kezdenek el pókerezni a füvön. Felfogják ezek a hülyék valaha h nem riválisok a Barca számára. Kb. olyan ez, mint amikor egy chihuaha megugat egy bernáthegyit.

De nem bánnám ha kiesnének a francba. Az ilyen kisebbségi komplexusos hülyegyerekeknek nincs helyük az első osztályban.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.12. 18:23:09

MessiNeymarSuarez írta: csak azért eléggé durvákat tudnak tévedni..
Igen, ez így van. A spanyol bíráskodás a top bajnokságok közül a legyengébb. De a bírók egyik csapatnak se akarnak segíteni. Főleg nem olyan tendenciózusan, mint ahogy te állítod. Egyszerűen nincsenek meg a képességeik.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.09.12. 18:22:49

Az Espanyol mindig egy vicc a Real ellen.
Nem tudtam, hogy kik játszanak ma, de mikor haverom szólt, hogy ez a párosítás lesz, látatlanba megmondtam, hogy minimum 4 lesz közte.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.12. 18:18:38

Azért arra kíváncsi leszek hogy drága jó Lahozunk mennyire "jól" fogja ma vezetni a meccset :( :D

Gyanítom engedi a durva belépőket majd, és minden kisebb szabálytalanság után mindenkitől annyit dumál hogy minimum telefonszámcserét húz ki, meg megbeszéli a napi dolgokat [-X #-o :lol:

Remélem ennek ellenére behúzzuk, nagyon kéne most a 3 pont.

Amúgy nem azt mondtam hogy 100% tény, csak én így látom.És nem azt mondtam hogy nekik mindent befújnak, nekünk semmit, csak azért eléggé durvákat tudnak tévedni..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.12. 18:12:39

Hagyjuk már ezt a nekik mindent befújnak, nekünk semmit beszólásokat. Igen, idegesítő, amikor nem kapunk egy jogos tizit, ők meg tévedésből kapnak egyet, de nem kéne ezt túlragozni. Közel sem tartom valószínűnek, hogy ezek így vannak. Egy Eibar vagy Malaga stb. ellen is ugyanúgy meg vannak ezek, csak az nem érdekel senkit.
Érdekes, hogy amikor odaátról jöttek ezek a hangok, akkor mindenki háborgott, hogy frusztráltak, nem bírnak veszteni meg hasonlók. Most meg sokan ugyanazt csinálják itt egyesek. Nem láttam a meccset, így erről érdemben nem tudok nyilatkozni, de nem kéne itt összeesküvés-elméleteket gyártani. A spanyol játékvezetés híresen sz@r. Ezt el kell fogadni. Még ha van részrehajlás is, nem fogják azt látványosan belekeverni a meccsbe, mert főleg az ilyen nagy csapatoknál nagyon nagyot visszaüt.
A Real meg anélkül is bőven hozta volna a meccset. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mennyire meg hogyan (bár ilyen különbségbe a bíró sem szólhat bele), majd este Messi-ék válaszolnak. Koncentrájunk erre és kész.
Ha ilyen összeesküvés-elméleteket gyártunk azzal csak azt érjük el, hogy (jogosan) ránk sütik, hogy nem bírunk "veszteni", mindig bírózunk, ők meg csak röhögnek.

A másik meg ez a "lefeküdtek" szöveg. Ha mi verünk laposra egy kicsapatot akkor hurráhangulat van, ha a Real, akkor meg lefeküdtek nekik. Nyertek, jobbak voltak, most rajtunk a sor, hogy visszakerüljünk eléjük.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.12. 18:11:04

MessiNeymarSuarez írta:Most ezen mi a vergődés? :D

Azért mert leírom az igazságot?

Ezek szerint Mahitoo kollégával, (meg még elég sokan akik egyetértenek azokkal amiket mondtam és le szokták írni ide) , mind tévedünk, idióták vagyunk és csak kitaláljuk, nincs igazunk hogy jóval nagyobb méretben tévednek a kárunkra és másoknak meg kedveznek...
Biztos csak a 500 meccsen 1 ilyen eset volt, és pont azt szúrtuk ki és az alapján általánosítotunk...

Azonban aki néz Barca-Real meccseket rendszeresen, az látja a hasonlóságot, még a túloldalon is többen egyetértenek azzal amiket mondtam, akik nem annyira elfogultak a csapatukkal kapcsolatban és nincs olyan nagy utálat bennük a Barcelona iránt.
Tényleg rád hagyom, mert leírtam mér kétszer. Az hogy te tényként közölsz valamit (most már igazságot :D ), mert azt hiszed ez tény attól még az nem tény. Egy teóriára miszerint mindig a Realnak fújnak próbálsz általánosítani és dolgokat felhozni. Te láttál minden meccset és így van. Én ezt elfogadom, legyen így.
Én meg elég régóta nézem a spanyol bajnokságot és megnyugtatlak ugyanannyit tévedtek nekünk is mint a Realnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.09.12. 18:13:02-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.12. 18:06:00

MNS, én csak a vétlen kezezéses esetekről beszéltem. A többibe meg ne lovald bele magad. Talán picit a Real felé billen valóban a mérleg a bírói segítségeket nézve. De örülj, hogy nem kisebb csapatnak szurkolsz, mert akkor az agyad eldurranna. :D A spanyol bírók meg a legalja.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.12. 18:01:58

jó kis móka lehetett, gondolom az espanyol mindent beleadott ahogy szokota :D

én este megelégszem egy öngólos győzelemmel is :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.12. 17:56:32

Most ezen mi a vergődés? :D

Azért mert leírom az igazságot?

Ezek szerint Mahitoo kollégával, (meg még elég sokan akik egyetértenek azokkal amiket mondtam és le szokták írni ide) , mind tévedünk, idióták vagyunk és csak kitaláljuk, nincs igazunk hogy jóval nagyobb méretben tévednek a kárunkra és másoknak meg kedveznek...
Biztos csak a 500 meccsen 1 ilyen eset volt, és pont azt szúrtuk ki és az alapján általánosítotunk...

Azonban aki néz Barca-Real meccseket rendszeresen, az látja a hasonlóságot, még a túloldalon is többen egyetértenek azzal amiket mondtam, akik nem annyira elfogultak a csapatukkal kapcsolatban és nincs olyan nagy utálat bennük a Barcelona iránt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.12. 17:50:45

MessiNeymarSuarez írta:
Mint mondtam kb már 5-ször, én nem idegeskedek azon hogy Ronaldo kinek hányszor rúg gólt, felőlem rúghat 80-at egy meccsen amíg a csapatunk nyer,akkor ez a fontos.

de nézd meg hogy tavaly hányszor tévedtek kárunkra és javunkra, illetve hányszor a Real javára és kárára...Volt is valami statisztika hogy jelentősen mások az arányok...

Amikor már a legnagyobb madridista ismerősöm azt mondja hogy " azért látszik a bíráskodáson a katalánok elleni ellenszenv" szerintem igen sokat mond...
Ha nem érdekelne, akkor nem jegyezted volna meg a tizenegyest plusz olvass vissza miket írogattál ma. Ötöt pattintott ma, ez óriási teljesítmény Ronaldo vagy bárki más teszi, kalap le.

Mindegy, én rád hagyom, de ez vergődés semmi több. Előtte meg nekünk tévedtek többet vagy Atleticonak vagy bárki másnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.12. 17:42:09

Nekem viszont akkor is igazam van a kezezésekben. :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.12. 17:41:20

Bob_Marley írta:Tényként állítod be, mert elhiszed hogy ez tény. :D Akkor a Realnak mindent befújnak nekünk meg semmit, ugyanolyan vergődés mint hogy Ronaldo éppen hogy rúg gólt. Csak azt nem értem ha ezen idegeskedsz kedves MessiNeymarSuarez, akkor miért nézed, ez valami mazochizmus? Te előre tudod, hogy "csalnak" és utána ezt még tízszer le is kell írni, s közben még azt is nézed, hogy szerinted ez hogy jön össze.
Komolyan valaki elhiszi, hogy itt csúnya gonosz manók vannak és egyiknek mindent befújnak a másiknak semmit?! A spanyol bírók ide-oda tévednek annyit hogy nem igaz. Ma nem fújják be, holnap meg befújják fülbe súgásért a büntetőt. Abban próbáltok racionalitást keresni, amiben maguk a bírók nem tudnak két egymás követő logikus ítéletet hozni.
Mint mondtam kb már 5-ször, én nem idegeskedek azon hogy Ronaldo kinek hányszor rúg gólt, felőlem rúghat 80-at egy meccsen amíg a csapatunk nyer,akkor ez a fontos.

de nézd meg hogy tavaly hányszor tévedtek kárunkra és javunkra, illetve hányszor a Real javára és kárára...Volt is valami statisztika hogy jelentősen mások az arányok...

Amikor már a legnagyobb madridista ismerősöm azt mondja hogy " azért látszik a bíráskodáson a katalánok elleni ellenszenv" szerintem igen sokat mond...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.12. 17:35:12

Tényként állítod be, mert elhiszed hogy ez tény. :D Akkor a Realnak mindent befújnak nekünk meg semmit, ugyanolyan vergődés mint hogy Ronaldo éppen hogy rúg gólt. Csak azt nem értem ha ezen idegeskedsz kedves MessiNeymarSuarez, akkor miért nézed, ez valami mazochizmus? Te előre tudod, hogy "csalnak" és utána ezt még tízszer le is kell írni, s közben még azt is nézed, hogy szerinted ez hogy jön össze.
Komolyan valaki elhiszi, hogy itt csúnya gonosz manók vannak és egyiknek mindent befújnak a másiknak semmit?! A spanyol bírók ide-oda tévednek annyit hogy nem igaz. Ma nem fújják be, holnap meg befújják fülbe súgásért a büntetőt. Abban próbáltok racionalitást keresni, amiben maguk a bírók nem tudnak két egymás követő logikus ítéletet hozni.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése