Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 18:25:21

Pü-ben már megbeszéltem a dolgot, de kifejtem itt is, mert látom félreértenek.
Miért is utálom Ronaldot?

A foci számomra mondhatni "szent". Nem vagyok különösen nagy sportrajongó, de focit nézek, azon belül a Barcát mindig.

Ronaldonak elismerem a tudását. Ő a tökéletesen felépített focista. Ha klónoznék valakit, az ő génjeit használnám. De!!!

Ő az egyik fő oka annak, hogy a focit sokan lenézik. Rengeteg ember(és most tapasztalataim szerint a sportrajongók legalább negyede) a focit sportszerűtlennek tartja, ahol hisztis kölykök vannak a pályán, akik mást se csinálnak csak a bírónak rinyálnak meg nyalogatják a sebeiket és fetrengenek. + bundázások

És ki az a játékos, aki erről először jut eszetekbe? :|

Ezért tartom Ronaldot egy kártevőnek, aki az igazi foci hírnevét csak rontja. A teljesség kedvéért hasonló véleményen voltam régebben Busquetsről, de őt toleráltam(muszáj volt), továbbá Busquets azért erősen visszavett a képéből.

Egyszerűen zavar h ilyen emberek vannak a fociban, az meg h ő ráadásul a Realban van. :twisted: :twisted: :twisted:

UI: mivel az a véleményem h a foci vesztett, főleg hosszú távon egy ilyen egyéniséggel, egyáltalán nem zavarna, ha eltűnne, hiszen a kedvenc sportom szerintem nyer vele. Ilyen egyszerű ez.
A Fifa egy szégyen
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.16. 18:09:32

Az irigység a legőszintébb rajongás szokták mondani. De ez így egybevéve szánalmas, ez egy sport, és te úgy írsz róla mintha esküdt ellenséged lenne, vagy minimum meghúzta volna a csajod és ezért utálod annyira. Nőj fel, mert az amit néhány ember összesiránkozik, na az a szánalmas és nem Ronaldo gólöröme vagy pályán mutatott dolgai. Emberileg, a magánéletben honnan tudod, hogy milyen... Fel kéne nőni hozzá persze.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 18:07:37

Én meg se próbálom elfogadni? Komolyan?
Pont azt próbáltam elmagyarázni h mások utálják Ronict meg a Realt, így kapnak az alkalmon h lehordják mindkettőt. Lehet h szélsőséges példát használtam, de legalább szöget üt az ember fejébe. A válasz amit kaptam h a gyűlölet elhomályosítja az agyat. Nah ez a személyeskedés része.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 18:03:51

Meg se próbálod elfogadni, hogy valaki pedig nem így látja. Nem hiszem, hogy sokáig élni fog az a hsz, mert uszító jellegű dolgokra szerintem nincsen szükség, de ezt majd a moderátorok úgyis eldöntik.
Utálod Ronaldo-t ez rendben van, de minden emberek megérdemli a minimális tiszteletet. Olyat leírni, hogy aknára lép és a szemed se rebben? Hát nem tudom, számomra meg ez az, ami elítélendő és nem az hogy Ronaldo mit majomkodik össze. Ebben semmi személyeskedés nem volt érzésem szerint, de tényleg picit gondolkozunk, hogy miket írunk. Jah tudom értelmiséginek akarok tűnni....
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 17:51:31

Messias2 írta:
noname írta: Pánikol a halál. Egyszerűen csak szívből gyűlöljük Ronaldot. Nálam olyan szintű utálatnak örvend h ha holnap hallanám h egy taposóakna levitte a lábát, a szemem se rebbenne. Ronaldo a modern foci egyik kártevője és nagyobb kártevő már csak az a pár b..iutánzat, akinek ő a kedvenc játékosa. Amikor látom a hiszti képét legszívesebben addig ütném, amíg az anyja se ismeri fel.
Na, látod erről beszéltem. Amikor a határtalan utálat elhomályosítja az ember agyát.
Na ide figyelj. Én nem személy elleni támadást intéztem, hanem próbáltam elmagyarázni h mások mit éreznek a Reallal szemben. Ha te ilyen hangsúlyban akarsz beszélni velem, arra ott a pm. Viselkedj!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.16. 17:44:09

noname írta: Pánikol a halál. Egyszerűen csak szívből gyűlöljük Ronaldot. Nálam olyan szintű utálatnak örvend h ha holnap hallanám h egy taposóakna levitte a lábát, a szemem se rebbenne. Ronaldo a modern foci egyik kártevője és nagyobb kártevő már csak az a pár b..iutánzat, akinek ő a kedvenc játékosa. Amikor látom a hiszti képét legszívesebben addig ütném, amíg az anyja se ismeri fel.
Na, látod erről beszéltem. Amikor a határtalan utálat elhomályosítja az ember agyát.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.16. 17:30:06

Messias2 írta: Abban egyetértek noname-vel, h botrányos a játékvezetés Spanyol honban, de egyáltalán nem gondolom, h bármely csapatot direkt segítenének. Ezt már csak a szurkolók látják bele a dolgokba. Egyszerűen sok rossz döntést hoznak. Természetesen a mi kárunkra is, de ez más csapattal sincs másképp. Azt se feledjük, h az emberben jobban megmaradnak azok a döntések, amik a csapata ellen szóltak, mint ami mondjuk mellette.
Bocsánat, hogy közbeszólok.
De egy kicsit nézzél utána, hogy a spanyol bírói kar az elmúlt 50-60 évben melyik csapatot segítették többet. De nem is kell olyan messzire menni. Még Ronaldino idejében volt egy emlékezetes eset amikor kiderült, hogy a kijelölt bíró (a neve nem ugrik be) az előző este elkotyogta, hogy ki fogja állítani Ronnit akármit is fog csinálni. És lőn meg is történt. Pár év múlva ez a bíró (de lehet ebben tévedek) mikor visszavonult állást kapott a Madridnál. Ő lett az összekötő a csapat és a bírói kar között.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.16. 16:51:38

Aki szerint a 2009es BL döntőben minket segített a bíró az magyarázza el nekem, hogy miért szórták ki Abidalt teljesen jogtalanul?

Amúgy Messiasnak adok igazat. Most pont ugyanúgy picsogtok mint odaát a kislányok. Nem kell pánikolni. Ronaldo még mindig brutális formában van és úgy tűnik hogy Benitezt se véletlenül vitték oda, de mi még mindig a Barca vagyunk, és megtudjuk verni őket bármikor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.16. 16:36:58

hank1ee írta:Egyébként talán ha Ronaldo nem lőne gólt kamu tizenegyesekből, biztos nem tenne szóvá senki semmit, és nem hívnák őt penaldonak.
Ja.. Ő tehet arról, h a fogalamtlan bírók, mit fújnak be neki.






Abban egyetértek noname-vel, h botrányos a játékvezetés Spanyol honban, de egyáltalán nem gondolom, h bármely csapatot direkt segítenének. Ezt már csak a szurkolók látják bele a dolgokba. Egyszerűen sok rossz döntést hoznak. Természetesen a mi kárunkra is, de ez más csapattal sincs másképp. Azt se feledjük, h az emberben jobban megmaradnak azok a döntések, amik a csapata ellen szóltak, mint ami mondjuk mellette.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.16. 16:31:04

Egyébként talán ha Ronaldo nem lőne gólt kamu tizenegyesekből, biztos nem tenne szóvá senki semmit, és nem hívnák őt penaldonak. A tegnapi játékvezetés meg nem csak a Real meccsen volt botrányos, a szitinek is látványosan fújtak (mégis kikaptak, ilyen a futball).

Off: nyugodtan gondolhatsz rám is, én is úgy gondolom, hogy fújnak neki, na. Neymarnak bezzeg szinte sosem, pedig még nem is dobja magát annyiszor (nem, nem vagyok elfogult :D)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.16. 16:25:31

hank1ee írta:Kicsit jó lenne, ha visszavennel a stílusból, és ezt építő kritikának szánom. Egyszerűen igen, ez van, ezt éreztem, ahogy láttam, hogy már két büntetőt belőtt. És megnéztem az összefoglalót, igazam is lett. Nem először fordul már elő. Csak azt nem értem, ezzel ki lenne ellenünk? Inkább Madrid mellett volt tegnap a jv.
Nem csak a tegnapi esetről írtam , és nem a személyed ellen , hanem amit az elmúlt napokban olvastam itt fórumon, arra reagáltam.
Ezért hoztam fel azt, h egyesek úgy gondolják, h minket direkt rendszeresen hátráltatnak. És ugyanezek az emberkék gondolják úgy , h Cének folyamat kamu tiziket adnak. (Nem rád gondolok). Szerintem ezek a vélemények nagyon elfogultak, és nincsen valóság alapjuk.

Valóban elkapott a gépszíj, úgy h elnézést, ha valakit megbántottam az elöző hozzászólással.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 16:24:46

Messias2 írta:
hank1ee írta: és ezeket általában már akkor lehet tudni, mikor még meg se nézted a meccset, vagy az összefoglalót.
Ezek a marhaságok honnak jönnek!? Megint jönnek ezek a hülyeségek, amit MessiNeymarSuarez kolléga is terjeszt. Mégpedig h mindenki ellenünk van a Spanyol szövetség, az Uefa, a Fifa, sőt az egész világ. De a Realt, illetve Cét folyamatosan segítik.
Ezek mekkora sületlenségek már. #-o
Úgy tűnik, h sokan elfelejtkeztek pl. a 2009-es BL elődöntőről, vagy mondhatnám a 11-es elődöntőt a Real ellen. Ha csak a közelmúltra gondolok. Ezeken a meccseken minket segítettek a bírók.

Bocs, ha picit nyers voltam. Csak kiakasztanak ezek az összeesküvés elméletek.
Nagy divat azt a meccset felhozni. Az mellékes h az Inter lególlal ejtett minket ki nem sokkal utána. Az is mellékes h a Real javára a szövetség nemegyszer felülbírált eltiltást, miközben a Barcának soha. Az is mellékes h eddig 5 100% tizenegyest nem ítéltek meg a Barcának 3 forduló alatt.
Ahogy az is h évente a real kb 1,5x-2x annyi tizenegyest kap, mint mi, miközben pont a Barcára jellemző az h próbál besétálni a kapuba, így nagyobb valószínűséggel lesz szabálytalanság a vége.

De tudod mit, legyen más a téma. Ne csak a játékvezetés. A spanyol bajnokság összes csapata elkövette azt a szabálysértést, amiért a Barcát megbüntették, mégis csak ellenünk indult eljárás. A spanyol kupadöntőn a himnusz kifütyöléséért eredetileg be akarták zárni pár meccsre a Camp Nout. Szerinted fordított esetben ez így lenne.


Miért van az h a BL-ben a bírói hibát rendszerint 50-50 arányban vannak ellenünk és a javunkra, miközben a spanyol bajnokságban sztem a kétes szituk kb 80%-át a Barca ellen ítélik.

Évek óta a Barca ellen fújnak. A spanyoloknak blama h az "ellenség" győz. Ilyen egyszerű.
A személyes véleményem az h amelyik Barca szurkoló nem ismeri el h ellenünk fújnak, az csak azzal akar értelmiséginek tűnni. Hiszen a bírókra való panaszkodás olyan "alantas". Kár h teljesen igaz!
A Fifa egy szégyen
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.16. 16:16:50

Kicsit jó lenne, ha visszavennel a stílusból, és ezt építő kritikának szánom. Egyszerűen igen, ez van, ezt éreztem, ahogy láttam, hogy már két büntetőt belőtt. És megnéztem az összefoglalót, igazam is lett. Nem először fordul már elő. Csak azt nem értem, ezzel ki lenne ellenünk? Inkább Madrid mellett volt tegnap a jv, ez teljesen független attól, ami a Barcával történik.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.16. 15:59:35

hank1ee írta: és ezeket általában már akkor lehet tudni, mikor még meg se nézted a meccset, vagy az összefoglalót.
Ezek a marhaságok honnak jönnek!? Megint jönnek ezek a hülyeségek, amit MessiNeymarSuarez kolléga is terjeszt. Mégpedig h mindenki ellenünk van a Spanyol szövetség, az Uefa, a Fifa, sőt az egész világ. De a Realt, illetve Cét folyamatosan segítik.
Ezek mekkora sületlenségek már. #-o
Úgy tűnik, h sokan elfelejtkeztek pl. a 2009-es BL elődöntőről, vagy mondhatnám a 11-es elődöntőt a Real ellen. Ha csak a közelmúltra gondolok. Ezeken a meccseken minket segítettek a bírók.

Bocs, ha picit nyers voltam. Csak kiakasztanak ezek az összeesküvés elméletek.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.16. 15:44:05

Nem nagyon érdekel mit művel már...tavasszal a csatát végérvényesen elvesztette Messivel szamban, ezt tudja ő is, meg mindenki más-tán még a madridisták is. Játékban, játékintelligenciában a kanyarban nincs Leohoz képest, gólt lőni meg eddig is tudott...
A gólöröme meg olyan amilyen...képes volt pózolni májusban az espanyol elleni derbin a góljai után, miközben mi a calederonban bajnokságot nyertünk. Ez mindent elmond róla nagyjából.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.16. 15:39:43

Nem az zavarja az embert, hanem hogy az első tizije full kamu volt, és ezeket általában már akkor lehet tudni, mikor még meg se nézted a meccset, vagy az összefoglalót. 2 büntetőt nem szokott bekabarézni egy csapat egymás után, főleg nem egy Sahtar szintű, de Ronaldonal mindig benne van, hogy megadják neki a semmire...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.16. 14:52:37

Megint nem értem, miért frusztrál egyeseket ennyire, h Cé megtalálta a góllövő cipőjét. Akármennyire botrányos (számomra is) a gólöröme, a 2 meccs 8 gól magáért beszél. Midenki károg, h tiziből lőtte meg stb., de azt is be kell rúgni. Gondoljunk csak Messire.
Lassan el kéne fogadni egyeseknek, h Ronaldo a világ legjobb góllövője, ha tetszik, ha nem. Ettől persze nem a világ legjobbja, legalábbis számomra. De egyértelműen egy korszakos játékosról beszélünk.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.16. 13:55:03

A gólöröme mindig gáz, Bl döntőben volt a legégőbb szerintem, de ha őt ez teszi boldoggá, akkor ordibáljon minden bekotort gólja után.. Viszont aki a hiszti miatt szidja, az leírhatná Suárezről is a véleményét, kíváncsi lennék. Konkrétan Neymart is lekörözi már az állandó fetrengéseivel, 180 magas tömör izom az emberünk, erre olyanokat homorít, és ordibál utána, hogy én szégyellem magam sokszor.. Ráadásul idén már olyan is volt, hogy a 16-os vonalánál elesett, körülötte vagy 3-at passzoltak, ő meg fel se kelt, csak ordítozott a bíróval.. =D> Persze ez a hátba rúgós téma elég gázos volt, de sajnos csapaton belül többen is ugyanígy reagáltak volna ebben a szituban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.16. 11:45:59

ha az elsőt befújták tizinek,többet nem jövök.
Ez mi? És mégis hogy volt pofája erre reklamálni? Felháborító.
Most komolyan erre tizit fújtak? =D> =D>
uefalona.

A hétvégi 5 meg a tegnapi 3 góljáért tisztelet, be kell rúgni a tiziket is,de ez vicc, főleg az hogy reklamált érte...ultragáz az ember.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2015.09.16. 11:38:52

Melkor írta:Egyszerűen nem hiszem el, hogy lehet Ronaldo ennyire ellenszenves.....
Tegnap is sír egy jogtalan tizi miatt mint egy fürdős ******, aztán mikor belövi úgy feszít mintha a BL döntőt döntötte volna el.
Lehet, hogy kiváló játékos, de emberileg egy hulladék.....

https://cdn2.streamable.com/video/webm/wro7.webm

https://cdn2.streamable.com/video/webm/4s0g.webm
Igazi gyökér
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2015.09.16. 10:52:13

Egyszerűen nem hiszem el, hogy lehet Ronaldo ennyire ellenszenves.....
Tegnap is sír egy jogtalan tizi miatt mint egy fürdős ******, aztán mikor belövi úgy feszít mintha a BL döntőt döntötte volna el.
Lehet, hogy kiváló játékos, de emberileg egy hulladék.....

https://cdn2.streamable.com/video/webm/wro7.webm

https://cdn2.streamable.com/video/webm/4s0g.webm
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.16. 07:21:32

A Fifa egy szégyen
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.12. 20:35:21

És már meg is volt a mi meccsünkön a vétlen kezezés, és nem is fújták be. Ennyi. :D

Szerk.: második. :D

Szerk 2: Na most ellenünk sem, ez meglepő! :D

Szerk 3: Harmadik...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.09.12. 20:21:35

ez itt egy Barca vs Real topic, tehát aki ide ír annak illik nézni is a Real meccseit.. és ahogy lentebb már valaki megjegyezte ha éppen Real meccs van akkor arról beszélünk.engem sajna nem tud hidegen hagyni a győzelmük, a sok góljuk és különösen nem zselés parádézása. ami engem illet soha ! nem becsültem le a játékukat sőt, ahogy írtam inkább irígylem a kontrajátékukat ami talán nem is annyira kontra már, hanem egy harapós stílus.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.12. 20:17:17

Persze nem az a lényeg hogy a Real ezer-nullára nyer-e amíg a Barca is hozza a meccseit,de akkor is bántja az ember szemét amikor ilyet művel az ellenfél.
A nagy bekezdés meg az volt az Espanyolnak,hogy 1szer eljutottak Real kapujáig! :mrgreen:
Utána Cunci berámolt nekik hármat 20perc alatt azt csókolom...
Senkiházi banda akik csak a Barca ellen tudnak csípni,harapni,küzdeni. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése