Óscar Mingueza

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
zulagruber
Barça C

2021.09.15. 04:57:15

Minden szavaddal egyetértek!
Az ilyen típusú hozzászólást mellőzzük. Érdemi része nincs, szabályzatban benne van, hogy tilos. Első hozzászólásod, nem törlöm. Remélem érdemben is sikerül fórumozni ezt követően.
bence0330
Capitá del Barça

2021.08.02. 21:15:36

davi10 írta:
2021.08.01. 09:04:04
Neki ha jól láttam még nem volt topicja.

Az Olimpián az első meccsen megsérült, 21 perc után le kellett cserélni. Ezután kihagyta a következő 2 meccset, majd tegnap megint berakták a kezdőbe, ahol 10 perc után le kellett cserélni #-o

Elvileg semmi komoly, és a bajnoki rajtra rendben lesz, de szerintem ha a spanyolokon múlik, még kétszer eljátszák ezt, ha eljutnak a döntőig.

Remélem Pedri és Garcia megússza ép bőrrel ezt az amúgy szerintem teljesen értelmetlen tornát.
Nagyon remélem, hogy ez az Olimpia precedenst fog teremteni, és hoznak valami szabályt, ami az ilyen esetek kialakulását segítene megelőzni. Persze már az is valami lenne, ha spanyolhonban is a csapat engedhetné el a játékost, mint pl németben, vagy épp angliában - eleve hendikep ez a spanyolok számára, mivel a többi ország játékosai kipihentebbek lesznek a szezonkezdetre. Nagyon megéri...
recrea
Llegenda del Barça

2021.08.01. 09:26:24

davi10 írta:

Az Olimpián az első meccsen megsérült, 21 perc után le kellett cserélni. Ezután kihagyta a következő 2 meccset, majd tegnap megint berakták a kezdőbe, ahol 10 perc után le kellett cserélni #-o

Elvileg semmi komoly, és a bajnoki rajtra rendben lesz, de szerintem ha a spanyolokon múlik, még kétszer eljátszák ezt, ha eljutnak a döntőig.

Remélem Pedri és Garcia megússza ép bőrrel ezt az amúgy szerintem teljesen értelmetlen tornát.
Ráadásul a spanyolok elődöntőben vannak, szóval Pedrire még két mérkőzés vár, amivel túllépi a szezonban a 70-et :shock:
Aztán, ahogy leszáll a gépről Barcelonában, meg is kezdheti az újat a szuperkupával =D>
davi10
Director del Fútbol

Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése