NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.20. 17:16:42

Amig a szurkolóik ezt csendben, jó szemmel nèzik, addig mièrt változzon bármi?? Bèrletet megveszik, mezeket megveszik, nagyszerű. Közpènzt beleteszik ès mindenki örül neki, vègig nèzi, majd a kocsmában háborog.

Ameddig a társadalmunk nem változik, itthon ez lesz. Ez persze nem fradi specifikus.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.07.20. 15:18:28

bence0330 írta:
2023.07.20. 13:47:38
Főleg ilyen aránnyal kikapni, mert egy fociban sündisznóban még el lehet fogadni ha valaki heroikusan védekezve valahogy 1 gólt talál és így kiejt egy jobb csapatot.
Nem kellett itt heroikusan védekezni. :lol: :lol: :lol: A Fradi ha még jászottak volna 500 percig se talál be. Annyi volt a játék elszaladunk szélen beadjuk, vagy szaladunk középen, kiadjuk szélre és beadjuk, ők meg simán kifejelgették. A második meccs 71. percében találtuk el először a kapujukat. A vicc az volt, ha áthozták a labdát félpályán az már veszélyes volt. A harmadik gólnál konkrétan 5 percig röhögtem. Dibuszt a vállogatottba! :lol: :lol: :lol:

Ráadásul olyan mérhetetlen tiszteletlenség volt bennük ahogy lent is mondták a többiek. A Fradi a hivatalos csatornáin közlte kedden, a Fradi a svéd bajnokkal játszik a következő körben, mert biztos, hogy továbbjut. Hát bakker. Hogy lehet ilyet mondani?! #-o Bakker ezt egy City sem engdedheti meg magának, pedig ők esélyes, hogy F csapattal csuklóból leverik őket. Kicsit olyan meccs volt mint tavaly az Iváncsa (körülbelül hasonló játékerejű csapat lehet az Iváncsa, mint a KI) elleni, csak ot még tudtak gólt rúgni. És itt ne magyarázza senki, hogy azért mert eladták Laïdounit meg sok volt az új játékos, mert Laïdounit már hóbapok óta eladták, és alig volt új igazolás a kezdőben.

Sokkal erősebbnek gondolják tavaly óta a Fradit, mint amilyen, holott egész tavasszal verték őket mint a répát, a hullagyenge magyar bajnokságban. A tavaszi szezonban amikor fölényes győzelmük volt tuti volt kiállítás, kamu 11-es stb. Csercseszov az EL óta annyit csinált, hogy elmondta tanultunk a hibákból, egyébként meg tett rá ő is, mert tudta, hogy a hazai bajnokságban azt csinál amit akar. És ezt mint Fradista mondom. Most meg csodálkozunk, hogy egy amatőr csapat megcsapta.

A dühitő az, hogy annyi pénz folyik a Fradiba, hogy 1-3 millió eurós átigazolásokat tud csinálni (NERencváros) és ezt nem sikerült most megugrai. Ez körülbelül az a szint volt amikor Détári volt a padon. Mentségére szóljon Ő legalább ivott. :mrgreen:
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.20. 13:47:38

Hú, de örülök, hogy semennyire sem érdekel ez a magyar vonulat. Elég ideges lennék sok szempontból. :D Azért ez tényleg durva. Főleg ilyen aránnyal kikapni, mert egy fociban sündisznóban még el lehet fogadni ha valaki heroikusan védekezve valahogy 1 gólt talál és így kiejt egy jobb csapatot.
Hát ez kemény.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.20. 12:49:28

Messa írta:
2023.07.20. 12:42:02
Plusz azért ekkora arcot mint ami a Fradinál volt a legfelsőbb szinteken is a meccs előtt, én még nem nagyon láttam a legnagyobb csapatoknál sem. Olyan szinten nézték le ezt a csapatot, amit szerintem egy City sem engedne meg magának. Aztán keményen szembejött a valóság.
Jó hát ezekre ez a lenéző, lekezelő, magukat felsőbbrendűnek gondoló attitűd mindig is jellemző volt.
Nem véletlen gyűlölöm őket mint a franc, kicsit még jó szájízzel is olvasgattam a kommenteket meccs után:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3698
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.07.20. 12:42:02

csababarca írta:
2023.07.20. 11:51:18
Feast4 írta:
2023.07.20. 09:47:14


Nyílvánvalóan a Fradi nincs Európai top csapat szinten és nem elvárató, hogy minden éven BL vagy EL csoport kör legyen, de a NER összes pénzével a zsebben ne verjen már ki egy amatőr csapat bakker. =D>
Szerintem meg elvárható lenne egy EL csoportkör, amennyi pénzünk (neked is meg nekem is) bele van pumpálva a "nemzet csapatába" ( :lol: ).
De ugye a pénz nem elég, ezt ezerszer láttuk már magasabb szinten is, ha nincs szakmai háttér, akkor megette a fene.
Plusz azért ekkora arcot mint ami a Fradinál volt a legfelsőbb szinteken is a meccs előtt, én még nem nagyon láttam a legnagyobb csapatoknál sem. Olyan szinten nézték le ezt a csapatot, amit szerintem egy City sem engedne meg magának. Aztán keményen szembejött a valóság.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.20. 11:51:18

Feast4 írta:
2023.07.20. 09:47:14


Nyílvánvalóan a Fradi nincs Európai top csapat szinten és nem elvárató, hogy minden éven BL vagy EL csoport kör legyen, de a NER összes pénzével a zsebben ne verjen már ki egy amatőr csapat bakker. =D>
Szerintem meg elvárható lenne egy EL csoportkör, amennyi pénzünk (neked is meg nekem is) bele van pumpálva a "nemzet csapatába" ( :lol: ).
De ugye a pénz nem elég, ezt ezerszer láttuk már magasabb szinten is, ha nincs szakmai háttér, akkor megette a fene.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.07.20. 09:47:14

Cseri írta:
2023.07.19. 19:12:43
Jól láttam,hogy a Fradika 3-0ra ég otthon??? A feröeri villanyszerelők ellen???
Sajnos én végig is néztem. Fuuu iszonyatos volt. A feröeri csapat kb. NB3-as szinten volt a Fradiban meg volt valami olyan ostoba magabiztosság, hogy hihetetlen. (Mondjuk, hogy miért azt nem tudom mert az első meccsen is majdnem megcsesztek minket.) Bekaptuk az első gólt és az egész Fradi átment Benny Hill showba ( addig se volt acélos) . Egy olyan csapattal játszottak akinek az is eredmény volt, hogy átjussanak a felezőn, ahhoz képest valahányszor átjutottak és rálőttek a kapura vagy gól volt vagy helyzet. A második félidő 71. percében találtunk először kaput. :mrgreen:

A támadó játék kb, annyi volt, hogy a betömörülő csapat 16.-ára bevágtuk a labdát, a védelem kb. annyi volt, hogy ami eltalálta a kaput az kb. gól lett. A középpályát meg minősíteni se lehetett.

A 2000-es éveket idéző ostoba, ötlettelen idétlen statikus játék volt. Nem volt véletlen, hogy a Fradi az EL kiesés után olyan volt amilyen. A szó legszorosabb értelmében nevetséges volt.

Nyílvánvalóan a Fradi nincs Európai top csapat szinten és nem elvárató, hogy minden éven BL vagy EL csoport kör legyen, de a NER összes pénzével a zsebben ne verjen már ki egy amatőr csapat bakker. =D>
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.07.19. 22:45:27

Bizony ez sokk volt és nagyon szomorú vagyok, Csercsaszov valószínűleg távozik is. Ez így méltatlan párharc volt
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.19. 19:12:43

Jól láttam,hogy a Fradika 3-0ra ég otthon??? A feröeri villanyszerelők ellen???
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.04. 22:16:10

Cseri írta:
2023.05.04. 19:13:12
Olvasom az új magyar csodagyerekről,hogy mivel van má' vagy 180 perc tapasztalata a mennyeibe meg 4 gólja, Ő mostmár abbahagyja a tanulmányait,mer' nem tudja összehangolni az edzésekkel,meccsekkel
Lisztes?

Amúgy én nem tudom hibáztatni, gondolom megvan/meglesz a profi szerződés (nem minimálbérrel), innentől a karrierjére koncentrál. 17-18 évesen így berobbannék a Fradiba és lenne esélyem külföldre is menni, én is inkább meghúznám amíg tudom.

Nyilván a Megye 2 más tészta.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.05.04. 21:20:57

Cseri írta:
2023.05.04. 19:13:12
Olvasom az új magyar csodagyerekről,hogy mivel van má' vagy 180 perc tapasztalata a mennyeibe meg 4 gólja, Ő mostmár abbahagyja a tanulmányait,mer' nem tudja összehangolni az edzésekkel,meccsekkel.
Az hagyján, de megvan az első tetoválása is, úgyhogy most már tényleg futballista.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.04. 19:34:59

Cseri írta:
2023.05.04. 19:13:12
Olvasom az új magyar csodagyerekről,hogy mivel van má' vagy 180 perc tapasztalata a mennyeibe meg 4 gólja, Ő mostmár abbahagyja a tanulmányait,mer' nem tudja összehangolni az edzésekkel,meccsekkel. A vízilabdázók ezek szerint nem edzenek,vagy mi a töccs? A tudás mikor értéktelened el ennyire?
Jajj hát nálunk gimiben "magántanuló" státuszt kérnek olyanok, akik nb3-as kerettagok 16-17 évesen, mert hát edzések vannak.
Vagy a megye 2-es második csapatban fociznak.

Sajnos pl kézilabdásoknál is ez van, és az edzők még rátesznek egy lapáttal.

Amikor gyerekként serdülő, ifi nb3-ban fociztam, és mondjuk hétköznap meccsünk volt 4kor, simán ott voltunk a suliban végig, majd mentünk meccsre, edzésre.
Itt az edzők meg képesek kikérni egy hazai kézilabda serdülő bajnoki meccsre a gyerekeket, mert délután 5kor meccsük van:D

Szerencsére a sokadik ilyen után az igazgató közbelépett.
De vicc egyébként.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.04. 19:13:12

Olvasom az új magyar csodagyerekről,hogy mivel van má' vagy 180 perc tapasztalata a mennyeibe meg 4 gólja, Ő mostmár abbahagyja a tanulmányait,mer' nem tudja összehangolni az edzésekkel,meccsekkel. A vízilabdázók ezek szerint nem edzenek,vagy mi a töccs? A tudás mikor értéktelened el ennyire?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.16. 16:11:55

Világhírű lett a csoda kapus aki kivédte a 10 éves kölyök lövését MTK-Diósgyőr meccsen. Már a sport is lehozta videóval. Nice job.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.12. 06:35:38

Nson le volt irva, hogy beszelt rossival es azt mondta, ha jol teljesit, onnan is be fogja hivni.

Amugy nem josolok neki sokat, nem fogja o a tohonya testevel birni a porgos azsiai focit. 1, vagy 2 ev mulva fu alatt kullog majd haza.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.07.12. 00:12:47

visca el barca írta:
2022.07.11. 22:34:17
csababarca írta:
2022.07.11. 20:19:00
Pénzt választotta a karrier helyett, nem kell ezen meglepődni.
Csak utána nem kell rinyálni, mint egyesek tették.

Nem tudom elítélni érte, volt egy lehetősége, kihasználta.
Valószínűleg értelmes eu csapattól nem volt ajánlata.
Na most itt tök ellent mondtal magadnak. Eloszor leirod h a penzt valasztotta a karrier helyett, utana meg hogy lenyegeben semmi mas ajanlata nem volt (ami azota kiderult h igaz).

Nyilvan ha valaszthatnal paks meg egy vilagvaros helyett, es még tobb penzt is kapnal, Te se maradnal pakson.
Szerintem nem mondtam ellent, mert a karrier alatt a magyar valogatott karriert ertettem. Meglepne ha onnan meghívót kapna.

Persze hogy nem maradnék, azért is írtam, hogy nem tudom elítélni érte.
Csak majd 5 év múlva ne haknizza össze a magyar sajtót hogy anno is a karrierépítést helyezte előtérbe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.11. 22:34:17

csababarca írta:
2022.07.11. 20:19:00
Pénzt választotta a karrier helyett, nem kell ezen meglepődni.
Csak utána nem kell rinyálni, mint egyesek tették.

Nem tudom elítélni érte, volt egy lehetősége, kihasználta.
Valószínűleg értelmes eu csapattól nem volt ajánlata.
Na most itt tök ellent mondtal magadnak. Eloszor leirod h a penzt valasztotta a karrier helyett, utana meg hogy lenyegeben semmi mas ajanlata nem volt (ami azota kiderult h igaz).

Nyilvan ha valaszthatnal paks meg egy vilagvaros helyett, es még tobb penzt is kapnal, Te se maradnal pakson.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.11. 21:14:07

Feast4 írta:
2022.07.11. 20:09:26
Ezt most komolyan elhiszed, vagy trollkodsz? :D Legyen igazad és legyek én a cinikus, de mondj már nekem egy játékost, aki Dél-Koreából topligába igazolt 28 évesen?
Azt olvastam az nso-n, hogy valami 3 játekosuk ment a Bundásba. Plusz nemrég ázsiai BL-t nyert a csapat.

Nem tűnik ez olyan rossz döntésnek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.07.11. 20:19:00

Pénzt választotta a karrier helyett, nem kell ezen meglepődni.
Csak utána nem kell rinyálni, mint egyesek tették.

Nem tudom elítélni érte, volt egy lehetősége, kihasználta.
Valószínűleg értelmes eu csapattól nem volt ajánlata.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.07.11. 20:09:26

Deluigi írta:
2022.07.11. 18:42:02
joval tobbet adtak erte, mint amit igertek az europaiak, plusz bajnoki cimert harcolnak es ott fejlodhet is a csatar

egy jo szezon utan kapva kapnak majd erte az europai csapatok is
Ezt most komolyan elhiszed, vagy trollkodsz? :D Legyen igazad és legyek én a cinikus, de mondj már nekem egy játékost, aki Dél-Koreából topligába igazolt 28 évesen?

Egyszerűen arról van szó, hogy én is játszanék a Barcában, dehát valahogy nem hívnak.
Őt se kereste a kutya se. 27 éves, 0 nemzetközi klubrutinnal, néhány válogatott meccsel első igazán épkézláb szezonnal a háta mögött az NB1-ben. Így nem kerülsz top liga középcsapat kispadjára se. Még értelmes pénzt nem keresett, mert kizártnak tartom, hogy Pakson kaszált volna, de szerintem előtte Kaposváron és a Vasasban se.

Ha mondjuk hívja a Fradi nyilván el se megy, de hát nem hívta. Sőt szerintem más sem. Hivatalos érdeklődés nem volt megerősítve egyszer sem. Tette amit kellett. Papíron erősebb bajnokság, jó pénz. Én is megyek a helyében. Azért ez nem az az eset amikor a ..... nem használok jelzőt Dzsudzsák, az Anzsi Mahacskalába igazolt a PSV-ből, úgy hogy hivatalos ajánlatai voltak Angliából, Spanyolországból, Olaszországból. Csak hát ott az oroszok többet fizettek.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.11. 18:55:47

Deluigi írta:
2022.07.11. 18:42:02
joval tobbet adtak erte, mint amit igertek az europaiak, plusz bajnoki cimert harcolnak es ott fejlodhet is a csatar

egy jo szezon utan kapva kapnak majd erte az europai csapatok is
Legyen igazad, sok sikert neki!!! Amennyire tudom azért olyan sok valós ajánlatot nem kapott... Szalai Attilát is eladták mindenhova, aztán látjuk mi a valóság, ezek a csoda menedzserek annyit kamuznak (az nso teljes támogatásával) , hogy Laporta hozzájuk képes kisiskolás.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.07.11. 18:42:02

joval tobbet adtak erte, mint amit igertek az europaiak, plusz bajnoki cimert harcolnak es ott fejlodhet is a csatar

egy jo szezon utan kapva kapnak majd erte az europai csapatok is
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.11. 16:13:04

A válogatott sikerei ellenére, mindent elmond, a mennyei megítéléséről, hogy a gólkirály a messze földön híres dél-koreai ligába tudott igazolni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.07.09. 13:55:19

visca el barca írta:
2022.07.09. 13:16:22
Isten veled Kese! :(
Az egyik legnagyobb király volt, akit élőben láttam magyar szinten.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.09. 13:16:22

Isten veled Kese! :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése