Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Chino
Llegenda del Barça

2022.05.09. 13:47:46

sansz írta:
2022.05.09. 10:58:12
Chino írta:
2022.05.08. 19:57:00
Kíváncsi vagyok hogy fog kinézni a kp-nk a Celta ellen így hogy Busi eltiltott.
Van egy 17 éves kifacsart Gavi egy csapágyasra járatott De Jong, meg egy 0 km-es Puig.
Szerintem túlfélted ezeket a játékosokat. A kifacsart, csapágyasra járatott jelzők igazak voltak Pedrire pl, aki nem volt rotálva(akkor se) hogy aztán a válogatottban is kihagyhatatlan legyen a 120 perces meccseken, hogy aztán még az olimpiára is el kelljen mennie (hosszabbításokkal).
Se Gavi, se de Jong nem volt kifacsarva és agyonjátszatva. Sőt, a holland Koeman elküldése óta nem jó, csak percekre. Az,hogy pocsék formában vannak nem a fáradtságukból adódik. De Jong az alkata ellenére az egyik legjobb fizikumú játékos, ő bírná a terhelést a BLben a döntőig, bajnoki verseny mellett.
Gavi meg Gavi. Fogvicsorogva küzd, csak van,hogy nem hasznosan,máskor meg hasznosan.
A folyamatos terhelések, amikor fizikailag is fel kell venni a harcot az ellenféllel sokat kivesznek a játékosokból. Amikor pedig hatalmas győzelmi kényszer méginkább. Mert szinte folyamatosan ez volt. Mikor hirtelen a középmezőnyben találtuk magunkat, a Bl-ből is kizúgtunk mentálisan is szétestek.
Fizikailag és mentálisan egyaránt ott kell lenni a pályán. Egy belső védő nem fut, mint pl. egy szélső/szélső védő, de a fáradság ugyanúgy kijön rajta.
Plusz az egyre huzamosabb játék, terhelés az izmokban, izületekben jobban kiütköznek.

Azért Gavit felhozni meredek téma. Hirtelen ott találni magát egy olyan csapatban, közegben, ahol az iram háromszor akkora mint ahol addig játszott baromi megterhelő. És eddig játszott 45 meccsen, közel 3000 percet (+a válogatott) egy 17 éves kölyök, az igenis kifacsarja fizikailag és a mez is egyre nehezebb lett. Egy idő után már nem azt várták/várják tőle, hogy hozzon egy stabil szintet. Hogy ne lógjon ki a sorból mintha valakit felhoznának 19-20 évesen a B-ből, és elkezdenék fokozatosan beépíteni hanem, hogy legyen húzóember, döntsön el akár meccseket.
Forca Barca!!!!
andra
Barça C

2022.05.09. 13:17:34

Kovbal88 írta:
2022.05.09. 09:48:47
bunga írta:
2022.05.09. 06:56:13
Ha elfogdjuk a lassúságát, azt, hogy a csapatjátékot is lelassítja, hogy váratlanul élad labdákat és hogy bizonyos játékostársainak sohase ad labdát, akkor változatlanul irányítja a csapatot. És ebben a stílusban jól is játszik.
Nekem mostanában kezdet el tetszeni a játéka, és nem mondanám lassúnak, csak nem eléggé dinamikus. Viszont a többiek se sajnos. De Jong is nagyon messze van a city-s De Bruyne teljesítményétől. Gavi is inkább a védekezésre alkalmas, mint a támadások segítésére. Középpályás játéknak van hova javulnia
Szerintem Businak jelenleg nincs alternatívája.
bence0330
Entrenador del Barça

2022.05.09. 11:36:15

Sansz, szerintem amit mondasz, az nem teljesen ellentétes Chino véleményével, mert eléggé összefonódik az a mentális-fizikális téma is. A játékosaink ki vannak facsarva, több okból is. A hatalmas hátrány miatt minden egyes meccs döntő volt, ez fejben fárasztotta el a srácokat, ahogy te is írod, főleg az a hatalmas veretlenségi sorozat. Ez a minden meccs döntő mentalitás azért fizikailag is kivett sokat a srácokból, főleg a Valverde-Setien-Koeman által létrehozott punnyadtság utáni éles váltással.
DJ szerintem is bírná, volt is rotálva valamennyit, de azért ő is végigtolt 2 évet gyengébb edzésekkel, a Xavi általa diktált tempó kicsit tán még őt is kimereítette.

Gaviról meg mindig elfelejtjük, hogy 17 éves, az ilyen játékok szép lassan szoktak beépülni a csapatokba, még manapság is, amikor 18-19 éves játékosok sokkal többen rohangálnak nagycsapatokban is. Ő még gyerek, 16 volt az előszezonban. És ha ehhez hozzávesszük, hogy ő nem végigkocogja a meccset, hanem agresszíven tolja őket végig, 11-13 km-ek között, akkor idén ez még sok neki. Jövőre lehet, hogy már kevésbé... plusz ugye most le is kellett cserélni.

De visszakanyarodva furcsa módon az öreg Busi bírta tán a legjobban a terhelést, elég stabilan hozta a maga szintjét, most nem megítélve, hogy az mennyire jó. De az tuti, hogy ezzel az agresszív letámadással minimum 5 komoly, kezdő szintű kp kell, meg még 1 korrekt beugró, akiben bízik is Xavi. De ezt ők is látják. A maradék 3 meccset meg valahogy ússzuk meg és kész, tőlem fél B csapat is játszhat.
ter Stegen; Alba - Araujo - Koundé - Azpilicueta; Kessié - Gavi - Pedri; Fati - Lewa - Raphinha
sansz
Capitá del Barça

2022.05.09. 10:58:12

Chino írta:
Van egy 17 éves kifacsart Gavi egy csapágyasra járatott De Jong, meg egy 0 km-es Puig.
Szerintem túlfélted ezeket a játékosokat. A kifacsart, csapágyasra járatott jelzők igazak voltak Pedrire pl, aki nem volt rotálva(akkor se) hogy aztán a válogatottban is kihagyhatatlan legyen a 120 perces meccseken, hogy aztán még az olimpiára is el kelljen mennie (hosszabbításokkal).
Se Gavi, se de Jong nem volt kifacsarva és agyonjátszatva. Sőt, a holland Koeman elküldése óta nem jó, csak percekre. Az,hogy pocsék formában vannak nem a fáradtságukból adódik. De Jong az alkata ellenére az egyik legjobb fizikumú játékos, ő bírná a terhelést a BLben a döntőig, bajnoki verseny mellett.
Gavi meg Gavi. Fogvicsorogva küzd, csak van,hogy nem hasznosan,máskor meg hasznosan.
Azt tény,hogy Kessié nagyon kell a csapatba, de nem a fáradtság a probléma, inkább fejben vannak a gondok. Mondjuk nagy volt az érzelmi hullámvasút, jött egy csomó ember és közben nem ment el senki. A játék néha jó volt,néha nem, de a pontok is jöttek, végre voltak szerencsés meccseink nekünk is. Aztán a csúcs az volt,ahogy a taktika nélküli Realt a földbe döngöltük. Innentől már nyilván álmodozott a szurkoló és a játékos is,hogy aztán jól a kardunkba dőljünk. Mindenki ellen szenvedtünk, a pontjaink ránk nézve hízelgőel, több csapat taktikailag is lenyomott minket, mások meg simán játékban vették fel a versenyt. Biztos vagyok benne,hogy ez lelkileg is komoly nehézség, a focinkat nem lehet görcsösen játszani,mégis görcsöl mindenki. Mondjuk Gavi eleve egy szenvedő görcs. Szóval most nagyon jól fog jönni a szünet nyáron, de inkább a fejek miatt. Xaviék összerakják a srácokat,ha végre dráma nélküli lesz az átigazolási időszak két év után. Ehhez annyi kell,hogy a kulcsjátékosok és az elnök közt ne legyen revolveres párbaj, ne hisztizzen be Laporta, vegyünk pár friss embert és aztán engedjünk el másokat. Persze ki lehet hajítani minden góllövőt az utolsó pillanatban,hogy aztán lecsapjunk egy senkinek nem kellőre, de remélhetőleg ez a műsor elmarad.
Kovbal88
Entrenador del Barça

2022.05.09. 09:48:47

bunga írta:
Ha elfogdjuk a lassúságát, azt, hogy a csapatjátékot is lelassítja, hogy váratlanul élad labdákat és hogy bizonyos játékostársainak sohase ad labdát, akkor változatlanul irányítja a csapatot. És ebben a stílusban jól is játszik.
Nekem mostanában kezdet el tetszeni a játéka, és nem mondanám lassúnak, csak nem eléggé dinamikus. Viszont a többiek se sajnos. De Jong is nagyon messze van a city-s De Bruyne teljesítményétől. Gavi is inkább a védekezésre alkalmas, mint a támadások segítésére. Középpályás játéknak van hova javulnia
bunga
Jugador d'estrella

Troym
Capitá del Barça

2022.05.08. 20:45:51

csababarca írta:
2022.05.08. 20:28:27

Lemaradtam, de Nicoval mi lett?
Lábujj törés.

Amúgy meg megvan a BL. Én hoznám a B-ből azokat a játékosokat, akikről dönteni kell, hogy következő szezonban mi legyen velük. (Balde, Sanz, Abde, Jutgla)
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021

2022.05.08. 20:28:27

Chino írta:
Van egy 17 éves kifacsart Gavi egy csapágyasra járatott De Jong, meg egy 0 km-es Puig. Előre látom mennyire friss lesz a csapatrész, a legjobbkor sárgázta ki magát Busi.
Gondolom Sanz lesz felhozva, esetleg mellé Orellana vagy Alves mehetne feljebb eggyel, de Dest is sérült..
Lemaradtam, de Nicoval mi lett?

szerencsére nincs nagy tét a kövi meccsen, otthon is játszunk, meglátjuk.
nyilván ha kikapunk jönnek az okosok, hogy na ezért nem lehet kihagyni Busquetst. Jah, ezért.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
Chino
Llegenda del Barça

Van egy 17 éves kifacsart Gavi egy csapágyasra járatott De Jong, meg egy 0 km-es Puig. Előre látom mennyire friss lesz a csapatrész, a legjobbkor sárgázta ki magát Busi.
Gondolom Sanz lesz felhozva, esetleg mellé Orellana vagy Alves mehetne feljebb eggyel, de Dest is sérült..
Forca Barca!!!!
davi10
Llegenda del Barça

2022.04.16. 16:52:38

bence0330 írta:
2022.04.16. 10:52:15
davi10 írta: De nem tudom, szerintem a La Masia-n nem tanítják, én emlékszem még arra, amikor Robi próbált meg lőni egyet a 16-oson kívülről, aztán ki is dőlt fél évre.
Lehet, gondolom úgy érted a dolgot, hogy automatizmusként nem tanítják, mint taktikai elemet, mert amúgy látványosan megy neki. És azért Xavi, Iniesta is tudott lőni, és próbálkoztak is vele... meg hát nem arról van szó, hogy nem tud, mert lehet, hogy a csapatban az övé a legjobb gól/lövés hatékonyság. Egyszerűen nem hajlandó. Szerencsére mostanság azért kicsit jobb lett a helyzet, de szomorú, hogy pártíz gól simán benne maradt a lábában.
Ilyen félig viccnek írtam, valamennyire csak tanítják, meg az elsőcsapat edzéseiről felkerült videóknak is a nagyrésze rondo meg lövöldözés, szóval biztos foglalkoznak vele. Csak gondolom máshogy lettek nevelve, ha eléjük kerül a labda nem az a reflex, hogy akkor belebikázok egyet, hanem inkább keresik a társat, aki közelebb van a kapuhoz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça

2022.04.16. 15:08:08

herlius írta:
2022.04.16. 12:54:53
Szerintem a fõ szempont amiért Busquets nem lõ, az valószínūleg a labdavesztéssel kapcsolatos. Lövéskor ugyanis nem kontrollálható a labda útja. Egy esetleges blokkolt lövés után pedig az ellenfél játékosai sprintben indulhatnak a megszerzett labdával. Busi futóversenyben esélytelen. Ha az ellenfél tizenhatosa közelében õ labdát veszít és nincs mögötte fedezet, az hatalmas rizikófaktor. Nyilván a meccs végén egy fáradt, emberhátrányban levõ csapat ellen bevállalható a dolog, de alapesetben nem ez a fõ szerepköre. A másik szempont pedig a sérülésveszély. Az erõs, távoli lövések mindig extra rizikófaktorok, fõleg egy idõsebb, nem lövésekre specializálódott játékos esetében.
18-20 méterekről lehet szép gólokat lőni, nem feltétlenül kell hozzá hatalmas lövőerő. Egyébként Busquets mióta Xavi az edző szerintem jól játszik.
herlius
Entrenador del Barça
Kapcsolat:

2022.04.16. 12:54:53

Szerintem a fõ szempont amiért Busquets nem lõ, az valószínūleg a labdavesztéssel kapcsolatos. Lövéskor ugyanis nem kontrollálható a labda útja. Egy esetleges blokkolt lövés után pedig az ellenfél játékosai sprintben indulhatnak a megszerzett labdával. Busi futóversenyben esélytelen. Ha az ellenfél tizenhatosa közelében õ labdát veszít és nincs mögötte fedezet, az hatalmas rizikófaktor. Nyilván a meccs végén egy fáradt, emberhátrányban levõ csapat ellen bevállalható a dolog, de alapesetben nem ez a fõ szerepköre. A másik szempont pedig a sérülésveszély. Az erõs, távoli lövések mindig extra rizikófaktorok, fõleg egy idõsebb, nem lövésekre specializálódott játékos esetében.
Peter
Entrenador del Barça

2022.04.16. 12:32:31

bence0330 írta:
2022.04.15. 22:16:59
Számtalan lövési lehetőség jön ki rá 18-20 körül. Nagyon sokszor ráadásul úgy, hogy zavartalanul lőhetne, ki sem lépnek rá, mert nyilván azzal számolnak, hogy lövés helyett passzolni fog. Neki még az igazítás is sokszor beleférne, megnézhetné azt is, hogy hova rúghatná......
Neki az van a vérében, hogy vagy tuti kulcspassz, ha ez nincs akkor oldal és visszapassz.....aztán járatjuk a lasztit újra.
bence0330
Entrenador del Barça

2022.04.16. 10:52:15

davi10 írta:
2022.04.16. 10:40:42
Egyszer azt hiszem valami Gamper kupán is lőtt egy elég nagy gólt.
De nem tudom, szerintem a La Masia-n nem tanítják, én emlékszem még arra, amikor Robi próbált meg lőni egyet a 16-oson kívülről, aztán ki is dőlt fél évre.
Lehet, gondolom úgy érted a dolgot, hogy automatizmusként nem tanítják, mint taktikai elemet, mert amúgy látványosan megy neki. És azért Xavi, Iniesta is tudott lőni, és próbálkoztak is vele... meg hát nem arról van szó, hogy nem tud, mert lehet, hogy a csapatban az övé a legjobb gól/lövés hatékonyság. Egyszerűen nem hajlandó. Szerencsére mostanság azért kicsit jobb lett a helyzet, de szomorú, hogy pártíz gól simán benne maradt a lábában.

Roberto tényleg szórakoztató volt, de azért remélem, hogy annak inkább a kőkemény fitness volt az oka. :D
ter Stegen; Alba - Araujo - Koundé - Azpilicueta; Kessié - Gavi - Pedri; Fati - Lewa - Raphinha
davi10
Llegenda del Barça

2022.04.16. 10:40:42

Egyszer azt hiszem valami Gamper kupán is lőtt egy elég nagy gólt.
De nem tudom, szerintem a La Masia-n nem tanítják, én emlékszem még arra, amikor Robi próbált meg lőni egyet a 16-oson kívülről, aztán ki is dőlt fél évre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bence0330
Entrenador del Barça

2022.04.15. 22:16:59

Valaki meg tudja magyarázni, miért nem lőtt ő soha? Esküszöm, egy lövésére emlékszem csak idén, ami nem lett gól... :D Valamelyik tumultusos véghajrás meccsen volt, de szerintem még abból is gól lett közvetve, de lehet nem emlékszem jól.

Látszik, hogy tud lőni, mi a fészkes fenéért kellett Xavira várni, hogy néha megpróbálja?
Sinya22
Director del Fútbol

2022.01.28. 22:10:32

Troym írta:
2022.01.28. 21:22:27
Az összes topikban előkerülő Busi kritizálóknak (hozzáállás, alibi passzok, tudomisén) azért feldobnám, hogy a fickó edzői karrierben gondolkodik. Még ha vissza is vonultatják, szerintem egyszer még lesz a csapat edzője is :D
Odèbb van az mèg. Siman játszik mèg 2026-ig aztán mire edző lesz az is pár èv.
LG
Az Év fórumozója 2016

2022.01.28. 22:08:22

bence0330 írta:
2022.01.28. 21:32:06
Troym írta:
Az összes topikban előkerülő Busi kritizálóknak (hozzáállás, alibi passzok, tudomisén) azért feldobnám, hogy a fickó edzői karrierben gondolkodik. Még ha vissza is vonultatják, szerintem egyszer még lesz a csapat edzője is :D
Na most sem az agyával van a gond. :D Max nem lesz egy Simeone szerű ketrecharcos. :D
Ez a jövő zenéje, de én nehezen tudom elképzelni vezetőedzőként. Szerintem ahhoz túlságosan halvérű. Legalábbis én annak látom. Mondjuk utánpótlás csapatokban lehet jól ellenne a törpékkel, de azt már nem látom magam előtt, hogy tudna motiválni egy szétesett csapatot, vagy hogyan szedné ráncba a problémásabb játékosokat. Én max. úgy tudnám magas szinten sikeresnek elképzelni, ha lenne mellette egy keménykezű másodedző.
bence0330
Entrenador del Barça

2022.01.28. 21:32:06

Troym írta:
Na most sem az agyával van a gond. :D Max nem lesz egy Simeone szerű ketrecharcos. :D
Troym
Capitá del Barça

MessiNeymarSuarez
Llegenda del Barça

2022.01.18. 11:28:42

NovaProspekt írta:
2022.01.16. 18:09:16
mondjuk amíg a klub nem képes felülemelkedni azon a berögződésen, h Busi utóda csak is egy Busi-klón lehet, addig tényleg 45 éves koráig ő lesz a kezdő (az más kérdés, h a rajongók képesek-e elengedni ezt, mert nekik ráhatásuk erre nincsen). be lehet tenni oda vkp-nak más típusú játékost is, majd hozzáalakítja a teljes csapat a játékát a változáshoz. így sokkal hamarabb lesz Busi kiváltva, mintha egy az egyben akarnánk... a Realban Casemiro a vkp már tudomisén hány éve (akitől Busi ezerszer technikásabb, intelligensebb játékos), és ugyanolyan labdabiztosak, mint bárki más, sőt. Xavi "utóda" is Rakitic lett, akinek köze nem volt Xavihoz, de abban a Barcában éppen nagyon is működött vele. mindjárt le is tripláztunk utána, aztán még évekig egy egész jó csapatnak volt az alapembere úgy, h totál más zsáner.
Pontosan. Sőt a Realba jobban is kellett egy Casemiro-féle vízhordó-hentes mint egy labdazsonglőr
.
@xavierbosch
: "Hansi Flick said, after the 2-8, that they targetted specific Barça players to press on. They knew that some lose the ball in dangerous situations. We saw in the mistake for the first goal, it was Sergio Busquets. Two years later, Barça concede in the same way."

Sajnos ezt már régóta tudják, sőt talán ezt még Pep dolgozta ki ellenünk a City elleni csoportmeccsen, rendesen meg is fogtak minket.

Elismerendő a hajtása, így becsúszni-szerelni mint amiket mostanság mável soha életemben nem láttam, de be kell látni hogy nagycsapatok ellen kevés mert be-bealszik, különösen ha 0-24-ben játszatjuk.
Nem kell a padra küldeni, de szép lassan le kell építeni a szerepét, bízom benne hogy Xavi is belátja ezt és erősebb lesz a józan ítélőképesség mint a nosztalgia-és haveri faktor.
LG
Az Év fórumozója 2016

2022.01.16. 18:27:31

Pontosan. Ha kilábalnák a gazdasági válságból, és lenne pénz bőven igazolásokra, hamarább hoznánk 100+ milliós támadókat, mint neki utódot vagy erősítést a védelembe.
NovaProspekt
Entrenador del Barça

2022.01.16. 18:09:16

mondjuk amíg a klub nem képes felülemelkedni azon a berögződésen, h Busi utóda csak is egy Busi-klón lehet, addig tényleg 45 éves koráig ő lesz a kezdő (az más kérdés, h a rajongók képesek-e elengedni ezt, mert nekik ráhatásuk erre nincsen). be lehet tenni oda vkp-nak más típusú játékost is, majd hozzáalakítja a teljes csapat a játékát a változáshoz. így sokkal hamarabb lesz Busi kiváltva, mintha egy az egyben akarnánk... a Realban Casemiro a vkp már tudomisén hány éve (akitől Busi ezerszer technikásabb, intelligensebb játékos), és ugyanolyan labdabiztosak, mint bárki más, sőt. Xavi "utóda" is Rakitic lett, akinek köze nem volt Xavihoz, de abban a Barcában éppen nagyon is működött vele. mindjárt le is tripláztunk utána, aztán még évekig egy egész jó csapatnak volt az alapembere úgy, h totál más zsáner.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NovaProspekt 2022.01.16. 19:30:48-kor.
Chino
Llegenda del Barça

2022.01.16. 16:33:25

LG írta:
2022.01.16. 16:01:47
csababarca írta:
2022.01.16. 13:49:59
:roll:
értem az elfogultságot, de talán úgy helyes a mondat, hogy a posztján, vagy nagyon elfogultan mondjuk a 2010-es években.

továbbra sem akarjátok megérteni azt a kritikát, amit páran megfogalmazunk az öregekkel kapcsolatban, így pedig nehéz.
Évek óta nagyjából ugyanazokat a köröket futjuk. A szezon döntő meccsein rendre felsülnek az öregek, de valahogy néhányan mindig kimosdatják őket, meg megmagyarázzák, hogy miért nem lehet őket lecserélni. Aki pedig kritizálni maga őket, azt hálátlan szemét, aki nem értékeli, hogy mit adtak ezek a játékosok a klubnak. Meg eleve hülyék vagyunk a focihoz, Busquets zsenialitását meg sem értjük, stb. Aztán ha hoznak ezek a játékosok 1-2 jobb meccset Getafék ellen, akkor jönnek: "na látjátok, nem szabad még leírni őket, még mindig ott vannak a szeren" Aztán jön az április, május, és megint kezdődik minden előről. Idén mondjuk nem, mert már ősszel kiszálltunk minden fontosabb sorozatból. #-o

Idén szerintem pont nem lehet annyira kritizálni Busit. Ugyanúgy ahogy pl. Piqué is biztos pont. Ha azt a teljesítményt hozná mint tavaly én is egyetértenék, de idén nem tudom igazán kritizálni.
Nicot kicsit "félreértelmezik" itt sokan. Olyan, mint pl. Pogbara is legtöbben egy bivaly vkp-ként tekiintettek, pedig köze sincs hozzá. Niconak hasonló a felépítése Busquetséhez, de nem ugyanazok az erősségei, nem oldaná meg rendesen azt a posztot. De Jong szerintem képes lenne rá, de ahhoz kicsit meg kellene reformálni a kp-t. Ahogy pl. az Ajaxban volt, mikor van de Beek volt előtte.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016

2022.01.16. 16:01:47

csababarca írta:
2022.01.16. 13:49:59
Troym írta:
2022.01.16. 13:10:54
. Kb top5 alltime spanyol játékos.
:roll:
értem az elfogultságot, de talán úgy helyes a mondat, hogy a posztján, vagy nagyon elfogultan mondjuk a 2010-es években.

továbbra sem akarjátok megérteni azt a kritikát, amit páran megfogalmazunk az öregekkel kapcsolatban, így pedig nehéz.
Évek óta nagyjából ugyanazokat a köröket futjuk. A szezon döntő meccsein rendre felsülnek az öregek, de valahogy néhányan mindig kimosdatják őket, meg megmagyarázzák, hogy miért nem lehet őket lecserélni. Aki pedig kritizálni maga őket, azt hálátlan szemét, aki nem értékeli, hogy mit adtak ezek a játékosok a klubnak. Meg eleve hülyék vagyunk a focihoz, Busquets zsenialitását meg sem értjük, stb. Aztán ha hoznak ezek a játékosok 1-2 jobb meccset Getafék ellen, akkor jönnek: "na látjátok, nem szabad még leírni őket, még mindig ott vannak a szeren" Aztán jön az április, május, és megint kezdődik minden előről. Idén mondjuk nem, mert már ősszel kiszálltunk minden fontosabb sorozatból. #-o
Válasz küldése