Büntetőkkel győzelem a Tottenham ellen

Munir és Arthur szerezték a gólokat | 2-2 a rendes játékidőben, majd 5-3-ra megnyerték a büntetőpárbajt

Az FC Barcelona együttese két ellentétes félidő után 2-2-es döntetlent ért el a pasadenai Rose Bowl Stadionban a Tottenham Hotspur ellen, majd tizenegyesek után végül megnyerte az előszezonjának első felkészülési mérkőzését. A katalánok góljait a kölcsönből visszatérő Munir, valamint a frissen igazolt Arthur Melo szerezték, és ugyan a második félidőt szinte teljesen az angolok uralták, a tizenegyespárbajban végül Malcom belőtt büntetője a Barça sikerét biztosította be.

Mióta az eszed tudod, már igazi culé vagy, és a Barçának szurkolsz? Hiányzik egy közösség, ahol ezt a rajongásodat kiélheted? Akkor az első hivatalos magyar szurkolói klub, a Penya Blaugrana Budapest a te helyed! A belépés előtti teendőkről, valamint információ a penyáról az alábbi képre kattintva!