Hivatalos: Arturo Vidal az Inter játékosa

Végeredmény: Barcelona – Elche 1-0

Antoine Griezmann második percben szerzett góljával tudott nyerni a Barcelona az Elche elleni Gamper Kupa mérkőzésen. A gólon kívül a katalánok előtt sok lehetőség adódott az első félidőben és a második játékrészben is, de ezeket a mai napon nem sikerült kihasználni. Ronald Koeman együttese három győzelemmel hangolódhat a Villarreal elleni bajnoki rajtra.

Az Elche elleni keret

Pjanic az első perceit töltheti majd Barça mezben, Ansu Fati a csípősérülése után tért vissza, míg Ter Stegen, Riqui Puig, Rafinha, Luis Suárez, Todibo, Umtiti, Vidal és Matheus Fernandes nincsenek ott a keretben.

Végeredmény: Barcelona – Girona 3-1

A Barcelona a Gimnàstic de Tarragona után a Girona elleni barátságos mérkőzést is megnyerte. A Barça góljait Philippe Coutinho és Lionel Messic(2x) szerezték, a túloldalon pedig Saiz volt eredményes. Ronald Koeman együttese tehát két győzelem után készülhet a 2020/21-es idényre.

A Girona elleni keret

Íme, a Barcelona kerete a szerda esti (19:00) Girona elleni második barátságos mérkőzésre. Suárez, Vidal, Rafinha és Wagué sem kerettag, ahogyan Pjanic és Todibo sem, utóbbi kettő azért, mert kevés edzés van még a lábukban. Ter Stegen, Ansu Fati és Umtiti pedig sérülés miatt maradt ki.

Ronald Koeman győzelemmel mutatkozott be a Barça kispadján

A Barcelona 3-1-es győzelmet aratott a Gimnàstic de Tarragona elleni első barátságos mérkőzésen. A katalánok góljait Ousmane Dembélé, Antoine Griezmann és Philippe Coutinho szerezték, a túloldalon pedig Bonilla volt eredményes.

Joan Laporta is aláírta a bizalmatlansági indítványt

Bár hivatalosan nem állt a jelenleg zajló, klubvezetés leváltása érdekében indított bizalmatlansági indítvány mellé, Joan Laporta a napokban aláírta az indítványt.

Hivatalos: Lionel Messi marad Barcelonában

❗Hivatalos: Lionel Messi a következő idényben is a Barcelona játékosa lesz és így kitölti a 2021 nyaráig szóló...Közzétette: EuroBarça – 2020. szeptember 4., péntek

Egy ismerős arc is megjelent a Barça csütörtöki edzésén

📷: Philippe Coutinho visszatért a Barcelona edzőközpontjába és edzésre jelentkezett, annak ellenére, hogy szeptember 8-ig pihenőt kapott a Bajnokok Ligája szereplése miatt. 🇧🇷 🔝 🔥

Hivatalos: Rakitic a Sevilla játékosa

A Barcelona kerete a 2020/21-es idényre

Természetesen ez még nem a végleges, hiszen érkezők és távozók is lehetnek még.

A La Liga szerint nem távozhat ingyen Messi

A LaLiga hivatalos közleményt adott ki Messi távozásával kapcsolatban, melyben az szerepel, hogy az argentin csillagnak még mindig érvényben van a szerződése a Barcelonával, ami 2021 nyarán jár majd le, és ha a Barça nem tud megegyezni az érdeklődő csapattal, akkor csak abban az esetben távozhat, amennyiben valamelyik együttes kifizeti érte a szerződésében lévő 700(!) millió eurós kivásárlási záradékot.

Három kép a jelenlegi szurkolói hangulatról…