MessiFan írta:Szvsz Pelé a valaha volt legjobb futballista.
Több mint ezer gólt lőtt és (apámtól meg másoktól akik látták focizni) úgy kezelte a labdát mint még senki abban a korban és talán most sem. Olyan lazán cselezett ki bárkit mint ha edzésen lenne. Maradona egy erőltetett játékos volt aki szintén lazán elment 3-4 ember mellett de nem úgy mint Pelé. Na meg nekem van egy DVD-m amin összehasonlítják Maradonát meg Pelét 60 percben.
Ja és talán sosem lesz még egy olyan játékos mint Pelé mert ő 4 VB-ből 3-at nyert.

Lehet hogy Pelé 3 vb-t nyert Maradona meg egyet, de meg lehet nézni ki volt meghatározóbb a cím elnyerésében.
Meg azért hogy nem úgy ment át mindenkin mint Pelé...
Remélem tudod hogy Maradona ahol volt meghatározó volt, és modernebb fociban, komolyabb védők ellen, EURÓPÁBAN is játszott nem csak a bohóc brazil bajnokságban, bohóc védők ellen..
Szerk.: S.Agüero!
Akkor vedd hozzá azt hogy ha a mai fociban játszanának, akkor a mai edzésmódszerek alapján lennének készítve
Amúgy kifogástalan erőnléte volt az adott korban Pelének is, Maradonának is, utóbbi pedig pusztította magát elég rendesen.