Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
51
73%
Nem
19
27%
 
Szavazatok száma: 70
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3393
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.07.25. 12:52:14

Teljesen mindegy milyen veszély van valakiben, aki 3-4 éve folyamatosan sérült. Azzal se vagyunk beljebb, hogy mindig más része sérül meg, a lényeg az, hogy nem lehet rá számítani majd se a kezdőben, se csereként, különben a keret a tavalyinál is szűkebb lesz. Emberileg semmi bajom vele, Pedrivel se, Araujoval se, de mindhárom képtelen 3 hónapot lejátszani probléma nélkül.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.25. 08:58:13

davi10 írta:
2024.07.24. 19:21:08
Elvileg Flick már beszélt is vele és kicsit meg is nyugtatta. Nyilván a töredékét látjuk, de az edzésvideók alapján extra motivált volt eddig a srác, szerintem érzi, hogy lassan az utolsó esélye jön bizonyítani. Sajnálom, de az 1-2 hetes kihagyást túl lehet élni, a kezdeti hírek 3-4 hétről és az USA túra kihagyásáról szóltak.
Az USA túra valószínűleg off-os lesz, sőt szinte biztos. Még ha a második felére fel is épülne biztosan nem dodnák pályára, sokkal nagyobb a kockázat, mint amennyit jelenthet az az 1-2 meccs. Inkább épüljön fel teljesen, az ő esetében ez még fontosabb.
A hozzáállása, munkája biztosan extra volt, ezt az összes médium is külön kiemeli, ahányszor szó van róla.
Peterrel egyetértve én sem mondanék le róla teljesen, benne megvan az az "ösztönös veszély" ami Raphinhaból, Felixből, egyelőre Yamalból, sőt, akár a jelenlegi Lewyből és Torresből is hiányzik. A játéka ilyen szempontból volt extra, ezért volt igazán tehetséges, nem olyan, mint Yamal. Ha fejben rendben van a gyerek, nagyon hasznos lehet. Persze itt is döntő faktor lehet, hogy ha nagyon szorult helyzetben leszünk mi éri meg jobban. Őt megtartani relatíve magas fizetéssel vagy inkább a keretbe fontosabb játékost/játékosokat nevezni.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3527
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.07.24. 23:01:43

Engem a debütálásakor annyira "megvett" a zsigerből jövő játékával, ahogyan érezte a kaput, hogy nem írnám le a srácot még ennyi hányattatás után sem.
A vak is azt mondja, hogy majd meglátjuk, de egyszerűen benne van a foci és a gól, aminek ki kell jönni belőle.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6852
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.24. 19:21:08

Elvileg Flick már beszélt is vele és kicsit meg is nyugtatta. Nyilván a töredékét látjuk, de az edzésvideók alapján extra motivált volt eddig a srác, szerintem érzi, hogy lassan az utolsó esélye jön bizonyítani. Sajnálom, de az 1-2 hetes kihagyást túl lehet élni, a kezdeti hírek 3-4 hétről és az USA túra kihagyásáról szóltak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.07.24. 19:15:16

Ha a felkészülési meccseket ki is kell hagynia, utána is lesz lehetősége megmutatni, hogy mit tud és mennyire elszánt.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2024.07.24. 18:57:10

Szerintem Fatit szánták Lewa cseréjének..
Csakhogy elkezdődött..
Csóri gyerek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.24. 15:48:09

Messa írta:
2024.07.24. 14:20:09
soadroli írta:
2024.07.24. 12:15:59
In training today, first team player Ansu Fati suffered a foot injury. He will undergo conservative treatment in Barcelona and his return to training will be determined by his recovery time.

Így Amerikába se megy. Csóri.
Apa kezdődik... Szörnyű, komolyan. Nagyon sajnálom én is, de sajnos úgy néz ki az ő teste (lába) is alkalmatlan az élsportra. Alig hogy beesik az ajtón már ki is esik jó eséllyel hónapokra. Nehéz erre mit mondani.
Annyi pozitívum legalább van benne, hogy nincs komoly baj, a lábfejével van a gond, semmi izom vagy hasonló nem sérült (a korábban érintett területtől távol) Még pontos diagnózist nem közöltek, de várhatóan egy, maximum két hetes kihagyással kell számolni.
Nyilván ez nem vigasz neki, mert a legrosszabbkor jött, most tudott volna bizonyítani. Gondolom Flick is nagyon örül.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3827
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.07.24. 14:20:09

soadroli írta:
2024.07.24. 12:15:59
In training today, first team player Ansu Fati suffered a foot injury. He will undergo conservative treatment in Barcelona and his return to training will be determined by his recovery time.

Így Amerikába se megy. Csóri.
Apa kezdődik... Szörnyű, komolyan. Nagyon sajnálom én is, de sajnos úgy néz ki az ő teste (lába) is alkalmatlan az élsportra. Alig hogy beesik az ajtón már ki is esik jó eséllyel hónapokra. Nehéz erre mit mondani.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3393
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.07.24. 13:38:45

Sajnálom nagyon, de sem rá sem Pedrire nem lehet számítani hosszú távon. És ebbe a sorba be lehet írni Araujot is. Az a szűk keret sokkal szűkebb, mint amennyire gondoljuk.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4559
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.07.24. 12:58:43

Nagy ellenszólója voltam de sajnálom a srácot, nagy elánnal tért vissza, bizonyítani akar, erre tessék, kár érte. Ansu, Pedri, Araujo, több a sérülés mint a cím.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.07.24. 12:15:59

In training today, first team player Ansu Fati suffered a foot injury. He will undergo conservative treatment in Barcelona and his return to training will be determined by his recovery time.

Így Amerikába se megy. Csóri.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6852
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.16. 11:44:15

menczel írta:
2024.07.16. 07:55:26
Tarts önvizsgálatot, mert gránit (függetlenül, hogy egyetértek vagy sem) érvel, adatokat hoz, értelmesen ír. Nehogymár rá kelljen hagynia egy vitát, csak mert a partner 5x mondja az ellenkezőjét. Mint ahogy a partnernek sem kellene ráhagynia! Amíg nem személyeskedés addig ennek igen is ezt a helye a FÓRUM.
Köszönöm a javaslatot. Sok mindennek helye van a fórumon, de a meddő vitáknak egy idő után semmi értelme.

Senki nem lett szankcionálva, de megpróbálunk tartani egy színvonalat, ami alá ez a dobálózás beesett.

ElBartimaeus jól összefoglalta, ezek után azt javaslom mindenki engedje ezt el és gondolkozzon el, hogy van-e értelme ilyen hozzáállással véleményeket ütköztetni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2292
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.16. 11:11:52

menczel írta:
2024.07.16. 07:55:26
davi10 írta:
2024.07.15. 17:29:35

Itt sajnos senkinek nem sikerül megértenie semmit, csak neked. Gondoltam megemlítem, hogy 1 törölt hsz-re vagy a pihenéstől. Talán rád is fér, meg a fórumra is, mert kicsit unalmasak már a folyamatos véget nem érő megmondásaid.

Tarts önvizsgálatot, mert gránit (függetlenül, hogy egyetértek vagy sem) érvel, adatokat hoz, értelmesen ír. Nehogymár rá kelljen hagynia egy vitát, csak mert a partner 5x mondja az ellenkezőjét. Mint ahogy a partnernek sem kellene ráhagynia! Amíg nem személyeskedés addig ennek igen is ezt a helye a FÓRUM.
OFF:
A produktív vita és reflektív érvelés az előrevisz, viszont ugyanazokat mantrázni újra és újra teljesen fölösleges, főleg, ha az egyetlen érv az, hogy "de az nem igaz, amit te írsz, hanem nézd meg, leírom újra azt, amit elsőnek írtam anélkül, hogy egyáltalán átgondolnám azt, amit olvastam". Erre néha mind hajlamosak vagyunk, de jogos felvetés, hogyha valami elharapódzik, akkor arra reagáljanak a modok, adminok. Ezt nem olvastam végig, pontosan a fölösleges mantrázás ment a 3. hsz után.


ON:
Megnéztem az összes barcás gólját Fatinak, szöglet szitukat leszámítva 1-szer volt center poziban, amúgy mindig ő volt a legbaloldali támadónk, általában Alba volt csak közelebb a baloldali partvonalhoz. Hiába volt relatíve középen, voltak tőle 3-4-en jobbra, ezzel védők figyelmét lekötve, nagyobb teret hagyva balra, illetve más mozgással kell támadni a kaput. Teljesen egyértelmű, hogy ő bal szélső, aki szeret befele indulni és ennyi. Alapvetően nem rossz fegyvertény, főleg, ha van egy Nico előtte, aki egész más stílus, ha összekapja magát még akár hasznos taktikai variáció is lehet belőle, de én szkeptikus vagyok vele szemben mostanra, sehol sem tudta megvetni a lábát.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2024.07.16. 07:55:26

davi10 írta:
2024.07.15. 17:29:35
gránit írta:
2024.07.15. 16:12:35
Ironizálni próbált, csak neki sem sikerült megértenie, hogy nem ugyanaz, ha egy középhátvéd vagy mélységi középpályás ad hoc jelleggel szerez gólt center pozícióból, vagy ha valaki nem ad hoc jelleggel, hanem alapvetően jól mozog centerben, képes onnan nem ad hoc módon gólokat szórni, és ott hatékony igazán.
Itt sajnos senkinek nem sikerül megértenie semmit, csak neked. Gondoltam megemlítem, hogy 1 törölt hsz-re vagy a pihenéstől. Talán rád is fér, meg a fórumra is, mert kicsit unalmasak már a folyamatos véget nem érő megmondásaid.

Tarts önvizsgálatot, mert gránit (függetlenül, hogy egyetértek vagy sem) érvel, adatokat hoz, értelmesen ír. Nehogymár rá kelljen hagynia egy vitát, csak mert a partner 5x mondja az ellenkezőjét. Mint ahogy a partnernek sem kellene ráhagynia! Amíg nem személyeskedés addig ennek igen is ezt a helye a FÓRUM.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2024.07.15. 18:09:23

gránit írta:
2024.07.15. 16:12:35


Ironizálni próbált, csak neki sem sikerült megértenie, hogy nem ugyanaz, ha egy középhátvéd vagy mélységi középpályás ad hoc jelleggel szerez gólt center pozícióból, vagy ha valaki nem ad hoc jelleggel, hanem alapvetően jól mozog centerben, képes onnan nem ad hoc módon gólokat szórni, és ott hatékony igazán. Volt, aki komolyan összemosta Haalandot és Christensent, volt, aki ironizálni próbált, és az történt, amit tegnap írtam, annyi képtelenség hangzik el ilyenkor, hogy a trollkodás és a teljes komolysággal leírt dolgok között már alig lehet különbséget tenni.
Honnan gondolod, hogy komolyan összemostam? Azért használtam az emojikat, hogy éreztessem a "komolyságot"...
Csak egyszerű következtetést vontam le egy hamis állításból, ami Tőled származik gránit!
Pontosan az nem igaz Fatira, hogy ösztönből centerként játszana...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6852
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.15. 17:29:35

gránit írta:
2024.07.15. 16:12:35
Ironizálni próbált, csak neki sem sikerült megértenie, hogy nem ugyanaz, ha egy középhátvéd vagy mélységi középpályás ad hoc jelleggel szerez gólt center pozícióból, vagy ha valaki nem ad hoc jelleggel, hanem alapvetően jól mozog centerben, képes onnan nem ad hoc módon gólokat szórni, és ott hatékony igazán.
Itt sajnos senkinek nem sikerül megértenie semmit, csak neked. Gondoltam megemlítem, hogy 1 törölt hsz-re vagy a pihenéstől. Talán rád is fér, meg a fórumra is, mert kicsit unalmasak már a folyamatos véget nem érő megmondásaid.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1847
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.15. 16:45:57

gránit írta:
2024.07.15. 16:12:35

Ironizálni próbált, csak neki sem sikerült megértenie, hogy nem ugyanaz, ha egy középhátvéd vagy mélységi középpályás ad hoc jelleggel szerez gólt center pozícióból, vagy ha valaki nem ad hoc jelleggel, hanem alapvetően jól mozog centerben, képes onnan nem ad hoc módon gólokat szórni, és ott hatékony igazán. Volt, aki komolyan összemosta Haalandot és Christensent, volt, aki ironizálni próbált, és az történt, amit tegnap írtam, annyi képtelenség hangzik el ilyenkor, hogy a trollkodás és a teljes komolysággal leírt dolgok között már alig lehet különbséget tenni.
Köszönöm,hogy rávilágítottál,hogy mit nem sikerült megértenem,bár nem kért rá senki.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.07.15. 16:12:35

Troym írta:
2024.07.15. 13:39:17
Legyen már 3 középen játszani képes támadó. Roque lehet ügyes gyerek, lehet nem fut be, de vesztes helyzetben kellhet még egy támadó előre és bárki megsérülhet, akár Fati, de akár Lewa / Roque is.
Egyetértek. Ez is azért állandó vita tárgya, mert nagyon sokszor abból indulunk ki, hogy kilóra megvagyunk. Ami lehet, még igaz is. Lewandowski, Roque, "Cápa" (bárcsak olyan lenne), Fati. De hát a minőség... Lewandowski megy lefelé, Roque még nem bizonyított semmit, teljes lutri, még ha kilóra meg is lennénk.
tatesz1990 írta:
2024.07.15. 11:34:35
Szóval, aki középről szerez gólt, az center!! Ez hatalmas!!! [-o<
Tele van a világ centerekkel, a sportigazgatók meg nem igazolják le őket?!
Haaland = Christensen :idea:
Ironizálni próbált, csak neki sem sikerült megértenie, hogy nem ugyanaz, ha egy középhátvéd vagy mélységi középpályás ad hoc jelleggel szerez gólt center pozícióból, vagy ha valaki nem ad hoc jelleggel, hanem alapvetően jól mozog centerben, képes onnan nem ad hoc módon gólokat szórni, és ott hatékony igazán. Volt, aki komolyan összemosta Haalandot és Christensent, volt, aki ironizálni próbált, és az történt, amit tegnap írtam, annyi képtelenség hangzik el ilyenkor, hogy a trollkodás és a teljes komolysággal leírt dolgok között már alig lehet különbséget tenni.
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.15. 15:10:56

Chino írta:
2024.07.15. 14:13:33
mert Ferran itt lesz jövőre is.
Ezt hogy a viharba kezelhetjük evidencia szintjén?? Hajítsuk ki 15 millióért a piacra + a fizetése és voilá Cancelo bére megvan.
Ne érts félre, Fati a fene tudja jó lesz-e, de Ferran NEM AZ.
"Bebizonyította" százszor, hogy a szintjét egy random B csatár hozza.
Állítom Guiu több góllal zárja a következő szezont, mint hősünk és maradhat nyugdíjig? Minek?

Fatiért meg senki nem ad egy fityinget sem, és a fizetése 20-30%-a meg nem elég bárkit idehozni, ezért kéne nekünk megnézni nem lenne-e mégis jó egy 5. - 6. számú támadónak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.15. 14:13:33

Troym írta:
2024.07.15. 13:39:17
Szerintem jó lehetne, mint Lewa cseréje 3 okból.
- alapvetően érzi a kaput, ha nincs gödörben az önbizalma
- Cápa viszont látjuk mire képes, minden 3 jó meccsére jut 20, amin semmit nem mutat már 3 éve! Itt lenne az egyetlen esély eladni valahogy EB győztesként.
- Legyen már 3 középen játszani képes támadó. Roque lehet ügyes gyerek, lehet nem fut be, de vesztes helyzetben kellhet még egy támadó előre és bárki megsérülhet, akár Fati, de akár Lewa / Roque is.
Torres szerintem lehozza azt a szintet középen mint, amit Fati, sőt. Ő is rendre gólveszélyes azon a poszton.
Ráadásul most nem az a kérdés, hogy Torrest vagy Fatit tartsuk-e meg, hanem hogy utóbbi maradjon-e vagy sem, mert Ferran itt lesz jövőre is. Ha a bérkeret szempontjából lényegtelen tenne, hogy itt töltse-e a jövő szezont vagy sem nem lenne kérdés, de ez is egy kulcs lehet ahhoz, hogy egy megtarthassuk-e mondjuk Cancelot vagy le tudjuk igazolni mondjuk Nicot. Amennyit meg tudnánk spórolni rajta abból majdhogy kijönne egy Merino fizetése.
De Jong maradásával sem lenne gond, kifejezetten hasznos lenne, ha ne lenne akkora a fizetése, hogy az FFP nem bírja el.
Jelenleg minden egyes megspórolt centre szükség van a bérkeretet illetően, ha sikerül egy 5 milliót, már az is nagy lépés.
Plusz a Sevillában még sikerülhet felépíteni magát. Ráadásul számunkra a legszerencsésebb edző alatt lenne, aki maga is azt nyilatkozta, hogy nagy szüksége lenne rá és kezdőként számolna vele, míg itt ki tudja hány percet kapna. Általában nem szoktam bízni a kölcsönökben, többnyire keresztet vethetünk az ilyen játékosokra, de ebben az esetben látok esélyt arra, hogy jól jöjjünk ki belőle.
Ha meg lehet oldani, hogy a maradása ne befolyásolja az igazolásainkat rosszul biztosan nem járnánk, de ha megnehezíti a fontosabb posztok betöltését nem lehet a kérdés a jövője.
Forca Barca!!!!
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.15. 13:39:17

Szerintem jó lehetne, mint Lewa cseréje 3 okból.
- alapvetően érzi a kaput, ha nincs gödörben az önbizalma
- Cápa viszont látjuk mire képes, minden 3 jó meccsére jut 20, amin semmit nem mutat már 3 éve! Itt lenne az egyetlen esély eladni valahogy EB győztesként.
- Legyen már 3 középen játszani képes támadó. Roque lehet ügyes gyerek, lehet nem fut be, de vesztes helyzetben kellhet még egy támadó előre és bárki megsérülhet, akár Fati, de akár Lewa / Roque is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.15. 13:28:10

tatesz1990 írta:
2024.07.15. 11:34:35
Cseri írta:
2024.07.15. 10:46:41

Az a baj,hogy te se érted,amit a másik ír :) Aki középről szerez gólt az center,és ott kell játszatni,tök mindegy,hogy a pályán alapvetően hol helyezkedik el, és előtte a taktikai értekezleten hova rajzolják a posztját! Capisci? :)
Szóval, aki középről szerez gólt, az center!! Ez hatalmas!!! [-o<
Tele van a világ centerekkel, a sportigazgatók meg nem igazolják le őket?!
Haaland = Christensen :idea:
Yamal is középről szerezte a legtöbb gólját, de nem igazán játszatnám középen, ahogy Roque például szélsőként, de szemre is látszik, hogy középen érzi jól magát. Fati szélsőként volt igazán gólerős és a komfortzónája is a balszélen volt. Ha megnézel egy pár perces youtube videot XY játékos góljairól, abból nem tudod eldönteni,hogy milyen poszton az igazi vagy legalábbis hol az igazi. Ehhez meccseket kell látni.
A Brightonban csak néhányszor láttam, de mindig össze vissza játszott, leginkább távol a kaputól, főleg amikor Mitoma egészséges volt. Szerintem többek között ezért sem jött be neki az angliai kaland, plusz a PL sem igazán az ő terepe.
Bár Fatit én nem hasonlítanám össze semmilyen szinten Yamallal. Az utóbbi ösztönösen zseniális ilyen idősen, már akkor látszik, hogy milyen tehetség, ha hozzá kerül a labda, míg Fatinak inkább a gólra törő, jó értelemben vett agresszivitásban emelkedett ki. Nem volt benne igazán, hogy egy korszakos klasszis legyen, de hogy egy stabil kezdő legyen és húzóember, az igen.
Ha összegyúrnánk kettőjüket, és Yamal olyan lenne kapu előtt mint Ansu, már vitathatatlan klasszisként lehetne emlegetni.
Ahogy Bojan sem volt szerintem kiugró tehetség, akit a jövő szűk elitjébe lehetett volna várni. Talán Halilovic (esetleg Deulofeu) volt kezdetben hasonló, de ő nagyon hamar elszállt, nagyobb kitartással, "erősebb fejjel" simán elit lehetett volna.
Ennek ellenére ha kapna egy esélyt Fati, szerintem meg tudná ragadni a lehetőséget, egy Nico-Fati balszélben lenne fantázia, viszont amilyen gazdasági helyzetben van jelenleg a klub nem valószínű hogy megengedheti magának.
Egy sevillai kölcsön ugyanakkor még jól is elsülhet, ha elkerülik a sérülések. A potenciál megvan benne és az andalúzoknál jobb helyen is lenne mint a PL-ben, főleg Pimienta alatt, aki alapból kezdőként számolna vele. Persze a kölcsönök a legritkább esetben végződnek happy enddel, de ebben az esetben látok rációt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.07.15. 13:09:52

tatesz1990 írta:
2024.07.15. 11:34:35
Cseri írta:
2024.07.15. 10:46:41

Az a baj,hogy te se érted,amit a másik ír :) Aki középről szerez gólt az center,és ott kell játszatni,tök mindegy,hogy a pályán alapvetően hol helyezkedik el, és előtte a taktikai értekezleten hova rajzolják a posztját! Capisci? :)
Szóval, aki középről szerez gólt, az center!! Ez hatalmas!!! [-o<
Tele van a világ centerekkel, a sportigazgatók meg nem igazolják le őket?!
Haaland = Christensen :idea:
Irónia volt...
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2024.07.15. 11:34:35

Cseri írta:
2024.07.15. 10:46:41

Az a baj,hogy te se érted,amit a másik ír :) Aki középről szerez gólt az center,és ott kell játszatni,tök mindegy,hogy a pályán alapvetően hol helyezkedik el, és előtte a taktikai értekezleten hova rajzolják a posztját! Capisci? :)
Szóval, aki középről szerez gólt, az center!! Ez hatalmas!!! [-o<
Tele van a világ centerekkel, a sportigazgatók meg nem igazolják le őket?!
Haaland = Christensen :idea:
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1847
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.15. 10:46:41

davi10 írta:
2024.07.15. 07:52:42
Srácok, túlragozzátok.
Ennyi erővel Christensen is center, hiszen a PSG ellen onnnan fejelt gólt szöglet után. Őt is ott kene játszatni.
Az a baj,hogy te se érted,amit a másik ír :) Aki középről szerez gólt az center,és ott kell játszatni,tök mindegy,hogy a pályán alapvetően hol helyezkedik el, és előtte a taktikai értekezleten hova rajzolják a posztját! Capisci? :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése