Hansi Flick

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.07.25. 15:07:46

Journalist: “I want to ask you about Barça captain Sergi Roberto?”
Hansi Flick: “Currently he is not a Barça player.”
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.25. 13:13:58

Addig még oké, hogy "Deco and I have a nice relationship, he's doing a great job", mert ez még belefér az udvariaskodásba, meg tényleg lehet, hogy brutál szinten van megkötve a keze. De utána azt nem tudom feldolgozni, hogy "He brought in all these great players..." :D Kiket? Lentről a kicsiket, meg Roquét? :)

Nekünk amúgy tök jó hogy még nem tud spanyolul/katalánul, elérhetőbb lesz jódarabig a nézőknek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6852
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.25. 13:06:16

Most megy a hivatalos bemutatása

Mehetnek a donate-ek is Nico-ra :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.23. 09:44:15

Xavi is így kezdte. :D Reméljük Flick bírja majd a nyomást, és tartja a hozzáállását is. Én is hasonló gyermeki izgalommal várom a meccseket, mint amennyire ő magyaráz a a videóban. Sok-sok éve először olyan edzőnk van aki már nyert valamit előttünk, ráadásul szép játékkal, úgyhogy most legalább van egy reális esély, hogy végre lesz csapat és támadójáték. Nyilván a 43 emberrel védekező csapatok ellen itt sem várok konstans sziporkát, de talán jobb megoldásokat igen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2024.07.23. 09:15:14

Nekem nagyon szimpatikus az első nyilatkozata, végre valaki nem azt mondja,hogy milyen nehéz lesz,mert a pénzügyi helyzet miatt ilyen a keret.

Persze első interjú,nem volt nehéz megugrani, de azért az elődeit már előzi ebben. Egyedül attól tartok,hogy Lewa fan,ezért megint lehet nézni a lengyelt..
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 758
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2024.07.21. 16:01:41

És még valami olyasmit is mondd, hogy a labda nélküli játék az pontosan irányított lesz, de a labdával történő az szabad, nem? Ez még fontosnak tűnt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.21. 10:20:01

Nem találtam hirtelen átiratot, de egyelőre még angolul ad interjút, szóval sokan érthetik: https://www.fcbarcelona.com/en/videos/4 ... o-la-masia

Gyakorlatilag úgy áradozik a Masiáról és a fiatal játékosokról, mint egy gyerek egy csokigyárban, mondta pl, hogy máshol ilyenkor óriásit csökken a színvonal, amikor még nem jöttek meg a nagy nevek, itt meg alig lehet észrevenni. Remélem ez két dolgot jelent, hogy tényleg lesz 1-2-3 kölyök, akik legalább a padon ott tudnak lenni, másrészt meg hogy tényleg így áll hozzá.

Az is szimpatikus volt, hogy leszögezte megint, hogy teljesen rendben van számára az amit a lehetőségeink kínálnak, és elsősorban a Barcát mint csapatot kell fejleszteni, és hogy oké, hogy 1-2 nyerő játékost hozni kell, de azon kívül be lehet dobni a kicsiket is. Örülök, hogy ilyen szellemiségben dolgozik.

A szétvágott interjú egy másik részében az erőnlét fontosságáról beszél, megemlítve, hogy teljesen más felfogásban edzenek, mint korábban. Reméljük a legjobbakat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2292
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.15. 23:52:11

FcBarcelona1 írta:
2024.07.15. 17:43:40
Áthozom ide a kommentemet. Szóval remélem Flick alatt megszűnik ez a mindenkit mindenhol játszatunk össze vissza dolog. Persze Christensen is játszhat vkp-t ha kell, vagy rotálunk, vagy a kicsik ellen, de remélem végre a játékosokhoz alakítjuk a taktikát és nem fordítva. Ha tele vagyunk védőkkel, akkor álljunk át 5 védőre, ne Christensent toljuk feljebb, aki eleve egy söprögető védőt játszott a védők előtt. Vagy toltuk agyba főbe a 433-at, Pedrit, Gavit, de még Vidalt is kitolva bal szélsőnek, csak a 433 meglegyen. Ha kidőlnek a szélsők, vagy a kp-sok, akkor álljunk át 532-re (előbbi) vagy 523-ra, ha utóbbi helyzet áll fenn. Mindenki ott játsszon, ahol a legjobb teljesítményt nyújtja.
Az a baj, hogy a legtöbb poszt az inkább szerep egy rendszerben. Hány csapat van, amelyiknél az egyik szélső hátvéd lesz a pivot labdakihozatalnál? Hány olyan van, ahol vonalszélső a szélső hátvéd? Mennyi van, ahol középhátvédként lép vissza a támadások során a pivot? Mennyinél megy előre második hullámba érkezni? Felteszem a kérdést: mit jelent ezen a ponton az, hogy ott játszon a játékos, ahol ő tud és ne egy rendszerben legyen egy szerepe? Ha minden játékos becserélésénél mindenki másnak is máshogy kell játszania, mert az éppen teljesen máshogy érzi jól magát "bal szélsőként pl", akkor a többiek lesznek kitolva másik szerepre, avagy "posztra". És ha ezekben is mindenki tökéletesen akarna tudni játszani, akkor végtelen szituációt kéne begyakorolni.

Sajnos, a rendszerhez igazodik a csapat és a játékosok első sorban és akkor tud jól működni, hogyha többen is el tudnak látni 1-1 szerepet. Nem feltétlen ugyanúgy kell játszaniuk, pont ez lehet a szépsége és a hatékonysága (lásd Olmo és Pedri esete az eb-n, mindkettő kiváló 10-est játszott, mégis egész más stílusban). Chris pl kiváló szűrő szerepet tudott betölteni, pivotként támadásépítésben viszont nem volt jó, ergo tudott működni egy támadásépítésben kiváló dupla vkp-s rendszerben (noha kényszermegoldás). Raphinha a legjobb példa arra, hogy bárhol játszhat papíron, hasonló szerepet tölt be (jobb és bal szélsőként, valamint támadó kp-ként is, ha tradicionális posztokat nézünk), mindegyikben a féltérben mozgott elég jól.
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.15. 19:18:30

La Masia1 írta:
2024.07.11. 00:51:23
Hivatalosan nem lehet senki stábtag papír nélkül.
A vezetőedzőnek UEFA Pro végzettség kell. A másodedzőnek UEFA A.
A kapusedzőnek is a megfelelő szintű UEFA papír.
A többi stábtagnak is kell azt hiszem legalább UEFA B.
Mindenkinek kell a megfelelő papír, aki hivatalos minőségben leül a padra.

Nyilván tagja lehet a stábnak papír nélkül is, csak akkor nem hivatalosan. Azt enged be Flick az irodába/öltözőbe/edzésre, akit akar. De papír nélkül nem lehet a stábtagokat beregisztrálni, és anélkül meg nem lehet leülni a kispadra. De simán lehet Thiagonak megfelelő papírja.
Nem gonoszkodásból, de volt ideje papírokat szerezni, mert évek óta sérült és egy-egy évre jut 4 meccse.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.07.15. 18:31:04

FcBarcelona1 írta:
2024.07.15. 17:43:40
Áthozom ide a kommentemet. Szóval remélem Flick alatt megszűnik ez a mindenkit mindenhol játszatunk össze vissza dolog. Persze Christensen is játszhat vkp-t ha kell, vagy rotálunk, vagy a kicsik ellen, de remélem végre a játékosokhoz alakítjuk a taktikát és nem fordítva. Ha tele vagyunk védőkkel, akkor álljunk át 5 védőre, ne Christensent toljuk feljebb, aki eleve egy söprögető védőt játszott a védők előtt. Vagy toltuk agyba főbe a 433-at, Pedrit, Gavit, de még Vidalt is kitolva bal szélsőnek, csak a 433 meglegyen. Ha kidőlnek a szélsők, vagy a kp-sok, akkor álljunk át 532-re (előbbi) vagy 523-ra, ha utóbbi helyzet áll fenn. Mindenki ott játsszon, ahol a legjobb teljesítményt nyújtja.
Pont ezért van szükség egy bő keretre, hogy ne Raphinha legyen a balszélső, hogy ne de Jong legyen a középhátvéd stb. Pont a szűkebb keretből adódnak ezek az átrángatások.

Flick biztosan szeretne egy bővebb keretet, még azokra is számít, akikkel a szurkolók nem nagyon számoltak. Romeura például. De számít Valléra is. Itt megint a minőség a kérdés.

https://www.eurobarca.hu/hirek/atigazol ... -tavozasa/
https://www.mundodeportivo.com/us/en/so ... e-nrt.html

Christensen szerintem klasszis teljesítményt nyújtott vkp poszton. Nehezen fogunk még egy ilyet igazolni, lehet, hogy nem is sikerül. Én nem hiszek abban, hogy embereket két helyre számolgatunk, pont ez a mindenkit mindenhol is játszatunk felfogás. Chris valószínűleg már az alap vkp, Laporta legutóbbi mélyinterjújában ez egyértelmű volt. Flick persze gondolhatja másképp, és visszahúzhatja a hátvédsorba, hogy legyen egy Christensen-Cubarsí-páros, ami azért biztosabb, mint Martinezzel. De akkor meg a mélységi középpályáról fog hiányozni. Szóval, kellenek az igazolások, úgy gondolom.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2024.07.15. 18:17:19

FcBarcelona1 írta:
2024.07.15. 17:43:40
Áthozom ide a kommentemet. Szóval remélem Flick alatt megszűnik ez a mindenkit mindenhol játszatunk össze vissza dolog. Persze Christensen is játszhat vkp-t ha kell, vagy rotálunk, vagy a kicsik ellen, de remélem végre a játékosokhoz alakítjuk a taktikát és nem fordítva. Ha tele vagyunk védőkkel, akkor álljunk át 5 védőre, ne Christensent toljuk feljebb, aki eleve egy söprögető védőt játszott a védők előtt. Vagy toltuk agyba főbe a 433-at, Pedrit, Gavit, de még Vidalt is kitolva bal szélsőnek, csak a 433 meglegyen. Ha kidőlnek a szélsők, vagy a kp-sok, akkor álljunk át 532-re (előbbi) vagy 523-ra, ha utóbbi helyzet áll fenn. Mindenki ott játsszon, ahol a legjobb teljesítményt nyújtja.
Részben egyetértek a felvetéseddel. Tényleg jó lenne, ha mindenki ott játszana, ahol a legjobb teljesítményre képes. Ezért fontos, hogy olyan keret álljon Flick rendelkezésére, amilyet akar. Legyen meg posztonként 2 felnőtt játékos, ne 19 fős keret....
Azt viszont én nem szeretném, ha meccsenként váltogatnánk 3-4 és 5 védős felállások közt. Legyen egy jól begyakorolt, automatizmus szintjén működő koncepció, amin lehet finomítani folyamatosan. Abból még egy csapat se jött ki jól, ha a játékosoknak minden héten teljesen mást kell megtanulniuk. Nem fogják érteni a szerepeiket!
FcBarcelona1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 295
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.07.15. 17:43:40

Áthozom ide a kommentemet. Szóval remélem Flick alatt megszűnik ez a mindenkit mindenhol játszatunk össze vissza dolog. Persze Christensen is játszhat vkp-t ha kell, vagy rotálunk, vagy a kicsik ellen, de remélem végre a játékosokhoz alakítjuk a taktikát és nem fordítva. Ha tele vagyunk védőkkel, akkor álljunk át 5 védőre, ne Christensent toljuk feljebb, aki eleve egy söprögető védőt játszott a védők előtt. Vagy toltuk agyba főbe a 433-at, Pedrit, Gavit, de még Vidalt is kitolva bal szélsőnek, csak a 433 meglegyen. Ha kidőlnek a szélsők, vagy a kp-sok, akkor álljunk át 532-re (előbbi) vagy 523-ra, ha utóbbi helyzet áll fenn. Mindenki ott játsszon, ahol a legjobb teljesítményt nyújtja.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2024.07.11. 00:51:23

soadroli írta:
2024.07.10. 14:58:50
Thiago Alcántara has given his approval to join Hansi Flick’s coaching staff. [Diario Sport]

Kíváncsi vagyok milyen szerepe lesz. Meg ilyenkor nem kell valami szakmai végzettséget szereznie? Nem tudom hogy működik ez :D
Hivatalosan nem lehet senki stábtag papír nélkül.
A vezetőedzőnek UEFA Pro végzettség kell. A másodedzőnek UEFA A.
A kapusedzőnek is a megfelelő szintű UEFA papír.
A többi stábtagnak is kell azt hiszem legalább UEFA B.
Mindenkinek kell a megfelelő papír, aki hivatalos minőségben leül a padra.

Nyilván tagja lehet a stábnak papír nélkül is, csak akkor nem hivatalosan. Azt enged be Flick az irodába/öltözőbe/edzésre, akit akar. De papír nélkül nem lehet a stábtagokat beregisztrálni, és anélkül meg nem lehet leülni a kispadra. De simán lehet Thiagonak megfelelő papírja.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2024.07.10. 18:27:36

Staff-ba keruleshez nem hiszem, hogy kene papir, ha meg igen, nyomtatnak egyet. Valoszinuleg a top tier klubokban(raadasul 3 kulonbozo liga) eltoltott eveibol adodo tapasztalat tobbet er egy ilyen papirnal.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.07.10. 14:58:50

bocsi a dupláért.

Thiago Alcántara has given his approval to join Hansi Flick’s coaching staff. [Diario Sport]

Kíváncsi vagyok milyen szerepe lesz. Meg ilyenkor nem kell valami szakmai végzettséget szereznie? Nem tudom hogy működik ez :D
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.07.08. 18:15:08

Hansi Flick has been trying to convince Thiago Alcántara to be a part of his staff in the recent hours. Thiago is more inclined towards coming back to Barça. @tjuanmarti
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3527
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.07.02. 22:09:59

Troym írta:
2024.07.02. 21:42:59
egész évben 2 percet nem kapsz legalább időhúzó csereként a nagycsapatban, amikor ott ülsz a padon 15-20 meccsen. Fiatal kölykök önbizalma azért meginoghat, amikor ezekkel a dolgokkal találkozik.
Éppen ilyesmiről nosztalgiáztam egy korábbi posztban. Remélhetőleg Flick képes lesz olyan szemléletbeni változást hozni is és végrehajtani is, hogy nem csak akkor nyúl a fiatalokhoz, amikor nincs hova nyúlni.
Csak és kizárólag a rutin róka hívők kedvéért azért megjegyzem, hogy ésszel és tudatosan is lehet fiatalítani, építkezni csak akarni kell. Ja, és nem utolsó sorban bízni a fiatalokban.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.02. 21:46:01

Troym írta:
2024.07.02. 21:42:59
bence0330 írta:
2024.07.02. 21:40:09
Azért remélem, hogy Fayé értéke nem a bombái miatt ment fel, és a feljutásos meccseken nyújtott rettenetesen gyenge, konstansan mezőny leggyengébb teljesítménye csak egy anomália volt. Ez esetben én is örülök a maradásának, vagy legalábbis hogy kap rá egy esélyt. De ha csak kétszer olyan jó lesz, mint az elmúlt hónapban, már bőven verné őt Garcia.
Némileg zavaró lehet és nem a bizalmat feltételezi, amikor 2 naponta "elad" a sajtó és a szakvezetés random helyekre, plusz egész évben 2 percet nem kapsz legalább időhúzó csereként a nagycsapatban, amikor ott ülsz a padon 15-20 meccsen. Fiatal kölykök önbizalma azért meginoghat, amikor ezekkel a dolgokkal találkozik.
Igen, ez jogos. De ettől még borzasztó volt nézni. Reméljük, csak ilyesmi volt az oka, és van egy jó kis ígéretes védőnk rotációba, aki balszélen is bevethető, plusz tud szabadot rúgni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.02. 21:42:59

bence0330 írta:
2024.07.02. 21:40:09
Azért remélem, hogy Fayé értéke nem a bombái miatt ment fel, és a feljutásos meccseken nyújtott rettenetesen gyenge, konstansan mezőny leggyengébb teljesítménye csak egy anomália volt. Ez esetben én is örülök a maradásának, vagy legalábbis hogy kap rá egy esélyt. De ha csak kétszer olyan jó lesz, mint az elmúlt hónapban, már bőven verné őt Garcia.
Némileg zavaró lehet és nem a bizalmat feltételezi, amikor 2 naponta "elad" a sajtó és a szakvezetés random helyekre, plusz egész évben 2 percet nem kapsz legalább időhúzó csereként a nagycsapatban, amikor ott ülsz a padon 15-20 meccsen. Fiatal kölykök önbizalma azért meginoghat, amikor ezekkel a dolgokkal találkozik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.02. 21:40:09

Azért remélem, hogy Fayé értéke nem a bombái miatt ment fel, és a feljutásos meccseken nyújtott rettenetesen gyenge, konstansan mezőny leggyengébb teljesítménye csak egy anomália volt. Ez esetben én is örülök a maradásának, vagy legalábbis hogy kap rá egy esélyt. De ha csak kétszer olyan jó lesz, mint az elmúlt hónapban, már bőven verné őt Garcia.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.02. 21:35:55

soadroli írta:
2024.07.02. 14:57:47
Barça have informed Mika Faye that he will be part of the first team next season and Hansi Flick is counting on him. @mundodeportivo
Nekem is ez lenne a válaszom Flick helyében az Inigo vs EG "vitára". Mehet mind a kettő, előbbi 0 Euró + 9 milliós bérrel, utóbbi 8-10 millió + 6 milliós bér és Faye vidáman lehet az 5. számú khv ezen összegek töredékéért, a megspórolt pénzből meg jöhet valami használható játékos.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3527
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.07.02. 18:06:31

FcBarcelona1 írta:
2024.07.02. 17:42:20
szerintem jobb a keretünk, mint a spanyol válogatotté, de valahogy a válogatott játéka nekem tetszetősebb.
Áthoztam ide, mert nagyon remélem, hogy Flick éppen a tetszetős, hatékony, örömmel nézhető játék felépítéséért, megalkotásáért van itt.
Újra kell éleszteni a barcelonai focit, a játékot.

Eddig nem gondoltam ebbe bele, de csípőből rávágom, hogy bizony ez szerintem is így van. (azt nem mondom, hogy biztosan igazunk van, de nem lehetünk nagyon távol az igazságtól). Úgy hirtelen csak Rodri van, akit gondolkozás nélkül azonnal örömmel látnék nálunk.

(jobb híján Nicot is, de közel sem csípőből, azonnal, hanem ott már Torrest ereszteném szélnek emiatt, de Raphit is nyugodt szívvel vagy mindkettőt)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.07.02. 14:57:47

Barça have informed Mika Faye that he will be part of the first team next season and Hansi Flick is counting on him. @mundodeportivo
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3527
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.07.02. 14:02:41

Fernando írta:
2024.07.02. 13:21:38
Ezzel legalább visszakanyarodtunk Flickhez, remélem neki nem lesznek ilyen negatív skilljei a padon.
Ahogy írtad is, vannak alapvető problémák és tisztában vagyok a képletem előtti problémák létezésével. Sőt, az is nyilvánvaló, hogy vannak dolgok, amiket nem is kifejezetten egyes játékosok nyakába kell varrni.
Flick feladata lesz ezeket megtalálni, megfejteni, megoldani, rendbe tenni és az lesz a lényeg, hogy az ő képlete álljon frankón össze.
Fernando írta:
2024.07.02. 13:21:38
Az, hogy valaki tartalék nem ugyanaz, mint a töltelék.
Ez az én képletemben sem ugyanaz. Éppen azt próbáltam kihangsúlyozni, ahogyan nálunk a tartalék töltelékké válik és egyszercsak azon kapjuk magunkat, hogy majdnem az egész csapat töltelékké vált.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8730
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2024.07.02. 13:21:38

Az, hogy valaki tartalék nem ugyanaz, mint a töltelék. 11 játékos van egyszerre a pályán. Aki a padon ül az tartalék. Valószínűleg ha marad Cubarsi többet lesz a pályán, ergo Garcia Cubarsi tartaléka. Megfogtal egy szót.

Alapvetően nálunk a probléma eddig is az volt, hogy volt egy fix kezdő, komolyabb meccseken idohuzo csere volt a padon ülök 80%-a, majd amikor jött egy sérülés egyből topszintet vártunk el mindenkitől. Ha valaki padozik a bajnokságban majd egyből a kezdoben találja magát egy Bayern ellen az 99%, hogy felsul. Ezt is építsd be a kepletbe. Ezzel legalább visszakanyarodtunk Flickhez, remélem neki nem lesznek ilyen negatív skilljei a padon.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése