Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2024.07.25. 16:21:08

Emerson Royal esetleges klubváltása után jár valami a Barcának??
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.25. 13:33:07

Messa írta:
2024.07.25. 11:36:20
Nem Calafiori személye akart lenni a lényeg, hanem az, hogy egy 1 évig sérült 32-33 éves középhátvédnek mi annyit fizetünk (egész pontosan többet), mint egy PL top csapat az EB egyik felfedezettjének (Rugózhatunk azon, hogy a 9 bruttó, a 4 meg nettó, akkor is a 9 br a több. Ha már pontosítás, akkor Inigo 9,4 milliót keres) és csodálkozunk, ha FFP gondjaink vannak. Ezekre a szerződésekre már nem lehet mondani, hogy Barto sara, ez Laporta és Alemany / Deco volt.

Laporta nem hülye, egy dologhoz ért, hogy a helyén maradjon, Deco inkább no comment.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3827
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.07.25. 11:36:20

Troym írta:
2024.07.25. 09:58:54
Riccardo Calafiori to Arsenal, here we go! Bologna and Arsenal have started to exchange documents right now.
All sorted also between Bologna and Basel.
Calafiori will sign five year deal (no option) for €4m/season net.
Medical in the US, deal done and story confirmed.

Tetszenek a nemzetközi hírek, amik alapján az egyik legkeresettebb hátvéd egy Arsenalban 4 milliós nettó fizetést kap, miközben mi adunk egy Inigo szintű és korú játékosnak 9 milliót. Ilyen ütemben még 2044-ben is az FFP-vel fogunk hadakozni.
Van egy olyan érzésem, hogy ha ezt az üzletet így ahogy van mi ütjük nyélbe, te lettél volna az első, aki elkezdi torpedózni, mondván miért kell 1 szezonos védőért 50 milliót kiadni, nem bizonyított semmit, Laporta hülye, Deco hülye, stb. Abba már bele se menjünk, hogy ez a 4m ez nettó fizetés, Inigo 9 milliója pedig bruttó, de így nyilván jobban hangzik. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.25. 10:54:12

A PSG-nek a folyamatos hírek szerint nem akarnak sikerülni az igazolások, főleg ami Mbappé pótlására irányulna, pedig nekik aztán a pénz sem vételre, sem bérre nem hiiányzik. Yamal ugye már kétszer is kútba esett, Osimhent és Kvarát szintén nem tudták elvinni, De Ligt is befuccsolt, habár rá ha minden igaz "csak" 50 milliós ajánlatot tettek. Mikor Kimmich iránt érdeklődtek ő nyíltan megmondta, hogy a francia bajnokságba nem megy, inkább kitölti a szerződését, most Douért megy a harc a Bayernnel és hiába emelték 45-ről 60-ra az ajánlatukat, a hírek szerint jelenleg még a bajorok felé billen a mérleg nyelve. Nico iránt is érdeklődtek elvileg, de mindenhol egyöntetűen azt olvasni, hogy a Barca vagy Athletic lehet a végkimenetel. Fabrizio Romano információi alapján Joao Neves is tervben van/volt, de a Benfica olyan magas árat szab, amit még a franciák sem akarnak kifizetni.
Esetleg Sancho tűnik most kiútnak.
Mindössze Navas helyére sikerült eddig 20 millióért egy cserekapust hozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.25. 09:58:54

Riccardo Calafiori to Arsenal, here we go! Bologna and Arsenal have started to exchange documents right now.
All sorted also between Bologna and Basel.
Calafiori will sign five year deal (no option) for €4m/season net.
Medical in the US, deal done and story confirmed.

Tetszenek a nemzetközi hírek, amik alapján az egyik legkeresettebb hátvéd egy Arsenalban 4 milliós nettó fizetést kap, miközben mi adunk egy Inigo szintű és korú játékosnak 9 milliót. Ilyen ütemben még 2044-ben is az FFP-vel fogunk hadakozni.

A másik kedvencem, hogy nálunk mindenki lemond xyz mértékű pénzről, csak hogy itt játszhasson, mert már óvodában Barca volt a jele, aztán 3 évvel később kiderül, hogy 37 évesen adunk neki 30+ milliót egy évre, amit még az olajsejkektől sem biztos, hogy megkapna.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.07.23. 20:40:38

Chino írta:
2024.07.23. 19:39:42
A guineiai a francia bajnokságban 23 évesen (innen kezdett már 2000 perc körül játszani) 24/9, utána sorban 33/14, 48/12, 29/14(Bundessliga) és a legutóbbi szezonban hozott egy 30 gólt. Annyira nem mondanám fejlődésnek, és már 28 éves innen már nem felfelé ível a pályája, míg a másik kettő 19 és 22 éves, még bőven hátra vannak a legjobb éveik.
PV lehet, hogy csak 20 gólt lőtt, de egy fiókcsapatban és két bajnokság gólkirálya lett. Más egy Barcában focizni és egy Barca B-ben. (plusz a szezon harmadában jobb/balszélsőként játszott)
Nem mellesleg utóbbi szinte ingyen van és nagyságrendekkel kisebb a bérigénye.
Aha. Szóval nem fejlődés 24/9-ről eljutni 28/28-ra. Értem.

Vannak későn érők. Manapság dívik az a sportpedofília, hogy 17 éves gyerekektől már nagy számokat várunk. Zidane-ról meg a '98-as vb-ig a legtöbben azt se tudták, hogy kicsoda.

A 29/14 szerintem már egész jó. Én már erre is azt mondanám, hogy megéri a 17,5 milliót. 28/28-ra, az egész szezont nézve 30/30-ra meg pláne.

Furának tartom, hogy egy német bajnokságban 28 gólt lőni bizonyítottan tudó játékosra mondjuk azt, hogy lutri, de egy első osztályban még semmit nem bizonyító játékossal kapcsolatban meg biztosra vesszük, hogy beválik. Elég fura.

A lényeg meg szerintem az alacsony ár. Nagyon kis kockázat volt rajta. Meg nem is Guirassy a lényeg (én őt hoztam volna), hanem az, hogy olcsón kaphatók nagyon gólerős játékosok, akik már bizonyították, hogy képesek termelni a gólokat. Mi meg állandóan feltételezésekre, légvárakra építünk. Roque-ról is hiába írjuk, hogy mekkora Ronaldo, ezt már a klub sem így látja. Úgy megalázták, hogy még mezszámot se adtak neki.

Amit én nem értek, hogy azok után, hogy már ők is belátják, hogy Roque esetében hibát követtek el, miért játsszuk újra ugyanazt a történetet, miért nem tanulunk a hibáinkból. Feltételezésekre, még semmit nem bizonyító tinikre építeni, miközben olyan játékosok jönnek-mennek 10-20 milliókért, akik már letették a névjegyüket.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.23. 19:39:42

gránit írta:
2024.07.23. 18:19:43
Pau Victor a harmadosztályban lőtt 18-at, Guirassy a Bundesligában 28-at... Roque meg nem is kell a klubnak. Bőven megérte volna 17,5 millióért elhozni. Amúgy lépésről lépésre fejlődött. A Rennes-ben még csak minden negyedik meccsén szerzett gólt (48 meccsen 12 gól), a következő szezonban már kb minden második meccsén (29 meccsen 14 gól), a rákövetkező szezonban már meccsenkénti 1 gól az átlaga (30 meccs, 30 gól). Minden évben kétszeresére nőtt a gólátlaga.

Ilyen kevés pénzért meg kellett volna szerezni. Ő már bizonyított, Pau Victor ezzel szemben még nem bizonyított semmit. Nagyon rossz, hogy mindig lutrikra, feltételezésekre építünk, Roque-val is itt rontottuk el, és folytatjuk tovább.
A guineiai a francia bajnokságban 23 évesen (innen kezdett már 2000 perc körül játszani) 24/9, utána sorban 33/14, 48/12, 29/14(Bundessliga) és a legutóbbi szezonban hozott egy 30 gólt. Annyira nem mondanám fejlődésnek, és már 28 éves innen már nem felfelé ível a pályája, míg a másik kettő 19 és 22 éves, még bőven hátra vannak a legjobb éveik.
PV lehet, hogy csak 20 gólt lőtt, de egy fiókcsapatban és két bajnokság gólkirálya lett. Más egy Barcában focizni és egy Barca B-ben. (plusz a szezon harmadában jobb/balszélsőként játszott)
Nem mellesleg utóbbi szinte ingyen van és nagyságrendekkel kisebb a bérigénye.

Roque a franciánal nem sokkal gyengébb brazil ligában és Libertadores kupában 17-18 évesen 37/10 és 45/21 gólos szezonokat hozott és már itt van, nem kell most közel 20 milliót fizetni érte.

Mujicat viszont elvitte az Al-Sadd. Tavaly elég jó szezont hozott le. Egy Arouca-ban eltett 20 gólt 30 meccsen, főleg, hogy eddig évente csak dobálták oda-vissza a korosztályos csapatok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.23. 18:52:51

Chino írta:
2024.07.23. 17:06:12
En-Nesyri jó lehetett volna, de ha jól emlékszem komolyabb fizetésért ment el, illetve nem tudom mennyire vonzotta volna a csere szerep. A játékosok akaratát is bele kell kalkulálni ezekbe az üzletekbe.
Ha csak egyszer odabandukolt volna bárki megkérdezni, akkor elhinném, hogy nem is akart idejönni.
De a lényeg, hogy 15-25 gólos top ligás támadók váltanak klubbot 15-20 millióért és ezt lutrinak érezzük, de a 60 milliós Nicot meg nem. Érdekes egy felfogás.

Az, hogy Pau Victor mit hoz le, először talán debütáljon az első csapatban az első osztályban, utána nyilatkozzunk.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.07.23. 18:19:43

Pau Victor a harmadosztályban lőtt 18-at, Guirassy a Bundesligában 28-at... Roque meg nem is kell a klubnak. Bőven megérte volna 17,5 millióért elhozni. Amúgy lépésről lépésre fejlődött. A Rennes-ben még csak minden negyedik meccsén szerzett gólt (48 meccsen 12 gól), a következő szezonban már kb minden második meccsén (29 meccsen 14 gól), a rákövetkező szezonban már meccsenkénti 1 gól az átlaga (30 meccs, 30 gól). Minden évben kétszeresére nőtt a gólátlaga.

Ilyen kevés pénzért meg kellett volna szerezni. Ő már bizonyított, Pau Victor ezzel szemben még nem bizonyított semmit. Nagyon rossz, hogy mindig lutrikra, feltételezésekre építünk, Roque-val is itt rontottuk el, és folytatjuk tovább.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7602
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.07.23. 17:06:12

Troym írta:
2024.07.23. 12:05:13
Youssef En-Nesyri to Fenerbahçe, details now sorted and here we go!
Sevilla will receive fee in excess of €20m for the Moroccan striker.

20 millióért meg kellett volna szerezzük, 16 gólt csak összeszedett a Laligában. Szerintem a második elszalasztott esély cserecsatárnak Guirassy után.

Mit szándékozunk tenni, ha Roque is megy? A 37 éves Lewa játszik le 55 meccset?
Én személy szerint Guirassyban nem látok olyan sokat. Igazából egy jó szezonja volt 28 évesen és a válogatottban sem remekel (18/3 nem a legfényesebb egy center számára). A Nice-ben és Remmes-ben is csak ilyen 9-10 gólos szezonjai voltak, ennyit szerintem Pau Victor vagy Roque is röhögve lehoz. Hogy a tavalyi év egy fellángolás vagy egy kezdet volt az még nagy rejtély, de szerintem inkább az előbbi, legalábbis a mi helyzetünkben közel 20 milliót kiadni nagyobb eséllyel kockázat. Inkább akkor a brazilt kellene megtartani.
En-Nesyri jó lehetett volna, de ha jól emlékszem komolyabb fizetésért ment el, illetve nem tudom mennyire vonzotta volna a csere szerep. A játékosok akaratát is bele kell kalkulálni ezekbe az üzletekbe.

A Gironára leszek kíváncsi, hogy kiket sikerül igazolniuk, főleg ha Dovbyk is lépni fog. Márpedig úgy néz ki, ha máshogy nem megy az Atma leteszi érte a 40 milliót. Elvesztik az ukránt, Savinhot, Aleix Garciát, könnyen megeshet, hogy EG-t, és eddig lényegében egy Abel Ruizt igazoltak (meg egy sérült van de Beek-et) Kvázi az összes húzóemberük elmegy. Így azért necces lesz a BL.
Forca Barca!!!!
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.23. 13:50:42

Umbrella írta:
2024.07.23. 13:17:18
Tudom, hogy ezt csinálja mindenki, de attól még lehet ez erkölcsileg kifogásolható.
Egyik olvasatban igen, de ezeknek a gyerekeknek egy része igazi esélyt kap, hogy megvalósítsa az álmait és egy random spanyol / görög / magyar falu sokadosztályú csapatában nem kapná meg azt a képzést, ami számára a legelőnyösebb.
Nem feltétlen arra gondolok, hogy majd a Barca nagycsapatának tagja lehet, de akár a Laligában is könnyebben kap helyet, vagy más bajnokságban is.
A nagy utánpótlás műhelyek (Ajax, Bilbao, akár mi) nem azért sikeresek, mert olyan a 15 kilométeres környezetben találnak ennyi nagy tehetséget, hanem felkutatják az országukban.
Umbrella
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2024.07.23. 13:03:36

2024.07.23. 13:17:18

Troym írta:
2024.07.23. 13:14:59
Umbrella írta:
2024.07.23. 13:08:06
Azért szerintem az is megérne egy kérdést, mennyire etikus tizenéves srácokat ingyen igazolni, gyakorlatilag lerabolni kisebb csapatok tehetséges ifijeit :)
Minden bajnokság nagycsapatai ugyanazt csinálják szerte a világban, mert országon belül máshogy mennek az "igazolások" 16 alatt.

Kvázi az iskolába / akadémiára veszik fel a gyerekeket, minden alkalommal szülők kezdeményezik, de minimum jóváhagyják. Te is elküldheted bármelyik középiskolába és kollégiumba a gyereked, itt is ilyesmi történik.
Tudom, hogy ezt csinálja mindenki, de attól még lehet ez erkölcsileg kifogásolható.
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.23. 13:14:59

Umbrella írta:
2024.07.23. 13:08:06
Azért szerintem az is megérne egy kérdést, mennyire etikus tizenéves srácokat ingyen igazolni, gyakorlatilag lerabolni kisebb csapatok tehetséges ifijeit :)
Minden bajnokság nagycsapatai ugyanazt csinálják szerte a világban, mert országon belül máshogy mennek az "igazolások" 16 alatt.

Kvázi az iskolába / akadémiára veszik fel a gyerekeket, minden alkalommal szülők kezdeményezik, de minimum jóváhagyják. Te is elküldheted bármelyik középiskolába és kollégiumba a gyereked, itt is ilyesmi történik.
Umbrella
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2024.07.23. 13:03:36

2024.07.23. 13:08:06

Troym írta:
2024.07.19. 12:54:29
bence0330 írta:
2024.07.19. 12:30:58
Amúgy a fiatalok közül szerintem is sok jót húzunk be. Alapvetően a Masiát is ide lehet számítani, hisz mondjuk egy Fati sem ide született.
Fati 12 évesen került a Masiára Sevillából, Gavi 11 évesen a Betisből, Cubarsi 11 évesen a Gironából, Fermin 13 évesen a Betisből én nem látok sok eltérést. Talán annyi, hogy Fort és Yamal sokkal korábban került a csapathoz ők 7 éves koruk körül kerültek a klubhoz, de ez kb elhanyagolható.
Na ott látszik, hogy a 10-14 éves kölykök "igazolása" viszont jól működik.
Azért szerintem az is megérne egy kérdést, mennyire etikus tizenéves srácokat ingyen igazolni, gyakorlatilag lerabolni kisebb csapatok tehetséges ifijeit :)
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.07.23. 12:44:05

Troym írta:
2024.07.23. 12:05:13
Mit szándékozunk tenni, ha Roque is megy? A 37 éves Lewa játszik le 55 meccset?
Szerintem igen. Cél a minél szűkebb keret. Szerintem amúgy még Lewandowski-Roque is kevés lenne. Egy fogatlan oroszlán és egy még semmit nem bizonyító tini. Aztán még ennyi sem lesz.

Volt még ezen kívül elszalasztott lehetőség, Pavlidis, aki a holland bajnokságban szórta a gólokat, 18 millióért kelt el. Az ő neve is felmerült tavasszal, amikor még úgy tűnt, hogy komolyan vesszük ezt a problémát. Azóta teljesen lekerült a napirendről, sőt, távozott Guiu, Roque-nak mezszáma sincs, regisztrálva sincs, szépen nézünk ki.
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.23. 12:05:13

Youssef En-Nesyri to Fenerbahçe, details now sorted and here we go!
Sevilla will receive fee in excess of €20m for the Moroccan striker.

20 millióért meg kellett volna szerezzük, 16 gólt csak összeszedett a Laligában. Szerintem a második elszalasztott esély cserecsatárnak Guirassy után.

Mit szándékozunk tenni, ha Roque is megy? A 37 éves Lewa játszik le 55 meccset?
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.07.19. 13:19:02

Ami a Financial "Fair" Play-t illeti, fontos, hogy az UEFA részéről ezek csak ajánlások az országos szövetségek számára, nem kötelezőek. Ez persze a kecskére káposztát esete. Az országos szövetségek nem korlátozzák a saját csapataikat. A La Liga talán az egyetlen, amely alkalmazza az UEFA ajánlásait, két kivétellel: a Real Madridnak mindent szabad (ott felejtősek az UEFA által ajánlott felső korlátok), a Barcelonának az előző nyáron már szinte semmit. Ez az országos szövetségekre van gyakorlatilag bízva. A Premier League-nek például van valami PSR nevű fenntarthatósági kódexe, de nem veszik komolyan, természetesen. Tehát olyan, hogy financial fair play, a labdarúgásban igazából nem létezik, a top csapatok közül nagyjából csak számunkra érvényes.
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.19. 12:54:29

bence0330 írta:
2024.07.19. 12:30:58
Amúgy a fiatalok közül szerintem is sok jót húzunk be. Alapvetően a Masiát is ide lehet számítani, hisz mondjuk egy Fati sem ide született.
Fati 12 évesen került a Masiára Sevillából, Gavi 11 évesen a Betisből, Cubarsi 11 évesen a Gironából, Fermin 13 évesen a Betisből én nem látok sok eltérést. Talán annyi, hogy Fort és Yamal sokkal korábban került a csapathoz ők 7 éves koruk körül kerültek a klubhoz, de ez kb elhanyagolható.
Na ott látszik, hogy a 10-14 éves kölykök "igazolása" viszont jól működik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.19. 12:30:58

Igen, végletesen toljuk őket, vagy semmi, vagy roncsra járatni. Yamal gondolom 99%-ban kezdő lesz, ami elborzasztó. Én ezért bízom Fortban jelenleg a legjobban, az a tippem, hogy ő fogja a legnagyobb és leghosszabb karriert befutni az ifik közül, ha úgy folytatódik a beépítése, ahogy eddig. Az tökéletes volt, minőségben meg alig marad el Yamal/Cubarsi mögött.
Amúgy a fiatalok közül szerintem is sok jót húzunk be. Alapvetően a Masiát is ide lehet számítani, hisz mondjuk egy Fati sem ide született. Pedri, Ara zseniális húzások voltak, kár, hogy Bartóéknak csak a hattyúdala volt ilyen szép. Fayét is kis pénzért hoztuk, és sokan keresik már, lehet sorolni. Ahhoz képest, milyen helyzetben vagyunk, ezen a téren jót megyünk. Nyilván ha ilyen Endrickekért beszáll még 5 pénzesebb klub és elviszik 60 misiért, azzal sokmindent nem tudunk kezdeni, nem is szabad.
Az utánpótlásnevelésünk meg simán kiegyenlítené a lemaradásunkat a legpénzesebb klubokkal szemben, csak hát ugye szétveretjük őket még tini korukban.

Felnőttek közül is kimagaslóan jó ingyenes bizniszeink voltak. Ott 1-2 olyat hiányolok kicsit, ami már jó korú, 20-22 éves játékosok német, francia ligákból, és mondjuk 10-20 misiért. Ha nem kezdőbe, jó kiegészítőknek, mint a Poolban egy Endo pl. Szerintem ebben vagyunk kicsit lemaradva, rendszerint kicsit rá vagyunk fixálódva spanyol válogatott, meg City játékosokra. Merino persze tökéletes lenne, ha összejönne, de érte megy rendesen az Arsenal is pl.

Azzal egyetértek, hogy amit a CFC csinál, azt nem szabadna engedni. A PSG legalább úgy kb felelősen dolgozik, a kékekhez képest meg azért a City is, ott legalább tudatosan megy a dolog, jó sportszakmai alapon, minden posztra két nagy játékos a cél. A Chelsea meg tényleg már lassan felvásárolja a fél piacot csak azért, hogy más ne vehesse meg őket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6852
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.07.19. 11:45:13

ocsike83 írta:
2024.07.17. 16:15:01
Jelen esetben az 50-60-at a francia srácra értettem.
Még szomorúbb, hogy 10-20 milliókon elcsúszunk. Nekünk tényleg marad a kevésbé érdekelt piac. Talán kelet, vagy Afrika....
Én nem vagyok annyira pesszimista, ki lehet jó üzleteket fogni. 5-6 éves bizniszek már, de Araujo és Pedri szinte bagóért jött, aztán mi lett belőlük. Ez a Darvich gyerek aki a németeknél a korosztályanak egyik legnagyobb tehetségeként van számontartva szintén 2,5 misiért jött.
Én inkább abban látom a gondot, hogy nem bánunk jól ezekkel a srácokkal. Pedri roncs, Araujo se tud lehúzni már fél évet sérülés nélkül. A Real-nál meg a 3 műtéten átesett és már kb. eltemetett Güler éli a világát.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3066
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.07.19. 10:56:48

Ugarte úgy tűnik megy a ManU-ba.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.07.19. 08:57:30

FcBarcelona1 írta:
2024.07.19. 08:30:24
Számomra dühítő, hogy egyeseknek mindent lehet.....
Pont ezen gondolkodtam én is. Az angol csapatoknak mindent lehet. Az MLS-ben pályára lépett a valaha volt legfiatalabb játékos. Talán még 15 éves sincs. Erre a MCity már rég leigazolta.
A Chelsea zsákszámra veszi a játékosokat, lassan lesz 50 fős kerete. Aztán 1 év múlva kiszórja őket....
VICC, hogy rájuk nem vonatkozik semmi.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
FcBarcelona1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 295
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.07.19. 08:30:24

bence0330 írta:
2024.07.18. 21:26:43
tatesz1990 írta:
2024.07.18. 21:24:31
Nagy spíler a Man. City! Hivatalosan is megvették Saviot, akinek 50 millió a piaci értéke, 25 millióért a szintén City Group tag Troyestól!! :D
A szintén odatartozó Gironából visszatérve. :D Lerendezték kicsiben. :)
Számomra dühítő, hogy egyeseknek mindent lehet. Todibo kapcsán nemrég linkeltem, hogy megtiltották a MU-nak, hogy a szintén INEOS grouphoz tatozó Lilletől megvásárolják, említették Savio tilalmát is. Hoztak is erre egy szabályt, hogy nem vásárolhatnak a klubok ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozó kluboktól, hogy elkerüljék a gyanús pénzmozgásokat. Erre a City 25 millióért leigazolja Saviot. Gondolom a fizetésüket is úgy kapják, mint Mancini. X millió, szakértésért a sivatagban egy hétre 10* X millió. Na ennyit a Fair Playről.
Már ott gyanús az ügy, hogy ilyen teljesítmény/ár/fizetés mellett nagyobb lenne rá a kereslet, mint Nicora. De persze "nyomott" áron megy , kivásárlási ár nélkül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8084
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.07.18. 21:26:43

tatesz1990 írta:
2024.07.18. 21:24:31
Nagy spíler a Man. City! Hivatalosan is megvették Saviot, akinek 50 millió a piaci értéke, 25 millióért a szintén City Group tag Troyestól!! :D
A szintén odatartozó Gironából visszatérve. :D Lerendezték kicsiben. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2024.07.18. 21:24:31

Nagy spíler a Man. City! Hivatalosan is megvették Saviot, akinek 50 millió a piaci értéke, 25 millióért a szintén City Group tag Troyestól!! :D
Válasz küldése