Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.29. 12:55:45

Nem tudom, hogy volt-e már, de állítólag azért "haragszik" Semedora, mert nem az ő általa ajánlott Guedes-t igazolta le a vezetőség. Gondolom nem meglepő, hogy Guedes brazil, és a Santosban tolja.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.29. 11:07:08

visca el barca írta:
Cestus írta:400m. Ebből illene három túlárazott klasszist is venni.
ebből pont kijön paulinho meg herrera. szűken, de kijön :mrgreen:
Majd még eladjuk Messit is, hogy az ügynökeiknek is lehessen fizetni havonta a 40 milliós prémiumot :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.29. 11:05:12

Cestus írta:400m. Ebből illene három túlárazott klasszist is venni.
ebből pont kijön paulinho meg herrera. szűken, de kijön :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.29. 10:59:38

recrea írta:
Cestus írta:Ha Neymar július 31.-én is Barcelona játékos, kapnak valami 25m eurós hűségbónuszt: https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 1732649984" target="_blank

Akkor valószínűleg utána tényleg lelép most már, szép kis búcsú.
Az egészen zseniális húzás lenne, ha még a távozása mellé 25 milliót kapna apuka...így megfejni minket azért az nem semmi.
Lassan érdemes lenni összeszámolni, mennyibe is került a klubnak az ő és a faterja idehozatala és ittléte. Neymar távozása mellett egyre inkább remélem a vezetőség bukását is, akik mindehhez asszisztáltak. Jó, a főkolompos Rosell valószínűleg böribe megy, de én úgy látom, a többi sem kisebb gazembere nála, csak belőlük még Rosell erényei is hiányoznak, ezt bizonyítja, hogy kb. senki nem veszi őket komolyan, mikor az igazolásokról tárgyalnak, mindenki úgy húzza le klubot, ahogy akarja.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.29. 10:46:40

Majd Neymar árából visszahozzuk Alexis-t és mondhatja a vezetőség, hogy tavaly óta erre játszanak... :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.29. 10:38:42

Cestus írta:Ha Neymar július 31.-én is Barcelona játékos, kapnak valami 25m eurós hűségbónuszt: https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 1732649984" target="_blank

Akkor valószínűleg utána tényleg lelép most már, szép kis búcsú.
Az egészen zseniális húzás lenne, ha még a távozása mellé 25 milliót kapna apuka...így megfejni minket azért az nem semmi.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.29. 10:33:31

Ha Neymar július 31.-én is Barcelona játékos, kapnak valami 25m eurós hűségbónuszt: https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 1732649984" target="_blank

Akkor valószínűleg utána tényleg lelép most már, szép kis búcsú.

Neymar ára+eladások+jelenlegi büdzsé = 400m. Ebből illene három túlárazott klasszist is venni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.29. 09:40:43

MessiNeymarSuarez írta:Ha vennénk egy Coutinho+Dembelét, talán előrébb is lennénk, de ha egyik posztra sem jön hasonló kaliber és Neymar lécel, az bizony nagy érvágás lesz.
de nem fogunk, és ahelyett hogy az idén nyáron léptünk volna előre egyet, egyelőre úgy tűnik, hogy inkább mentünk 2-3-at hátra. és ismerve a vezetőséget ez így is marad. másik topicban írtam, arda, ag, munir, rafi pakkot egy 100-asért simá ellehetett volna lőni + neymar 220, ez 320, ebből egy túlárazott coutinho+dembelé kijönne, meg még maradna is egy fél tetőszerkezetre.

de nem lesz itt lótúró sem jövőre majd messi vagy jól játszik és akkor egy spanyol kupa talán leesik, vagy nem. kb ennyit várok ettől a debil vezetőségtől akiket eddig ott védtem ahol csak tudtam.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.29. 08:58:42

MessiNeymarSuarez írta: https://www.facebook.com/40666633602917 ... 727690293/" target="_blank
Xavi nem sajnálta, rendre tette még egy ünneplés közepén is...Mennyire hiányzik az ilyen mentalitás a mai játékosok nagyrészéből..
Igen, ezt én is így látom. Ő és Puyol voltak, akik tudták mit jelent küzdeni, évekig nagy trófea nélkül. Hiányoznak nagyon az öltözőből. A két legrégebbi "motorosunk", Ini és Messi már a sikerkorszak szülöttei. Sajnos Iniesta-ból nem nézném ki, hogy úgy igazán oda tudna csapni a fiataloknak. Arra leszek kíváncsi, hogy ha ő és Mascherano kimennek, akkor a Messi-Busquets-Piqué tengely mennyire lesz képes rendet tartani az öltözőben. Egyikük sem az az alkat, Piqué is a sok hülyeségével.. :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 02:11:54

Durva hogy Unzué jóslata ilyen hamar beteljesült...
Lehet már akkor tudott valamit.

https://www.facebook.com/40666633602917 ... 727690293/" target="_blank
Xavi nem sajnálta, rendre tette még egy ünneplés közepén is...Mennyire hiányzik az ilyen mentalitás a mai játékosok nagyrészéből..

Ideje lenne beszélnie. Egyik kedvencem, és mindig védtem, de ez a mostani már megengedhetetlen, az edzéses meg már tényleg no comment...

Aztán lehet hogy ez is csak egy "üzleti" fogás, megutáltatja magát a szurkolókkal, balhézik, hogy hamarabb elengedje a vezetőség.
Ha meg nem tetszik hogy ő áll a világ középpontjában és frusztrált, akkor egy perc alatt véget vehetne egy" maradok" " lépek" kijelentéssel az érdemi kérdésekről...

Ahogy Cruyff mondta, ha kétséged támad abban hogy a Barcelonában játssz, akkor nem érdemes itt lenned...

Kétségtelenül a világ egyik legjobbja, és nem fogjuk tudni 1:1-ben pótolni egy jó Neymart, de az sem jó ha úgy marad itt hogy nem képes küzdeni, szóval ha ilyen lesz akkor inkább lépjen.

Legjobb az lenne számunkra és a csapat számára, ha vége lenne ennek a cirkusznak napokon belül, és ha marad akkor onnantól mindent belead hogy kárpótolja a csapatot és a szurkolókat.(plusz a pénzéhes faterját likvidálnánk, de ez már nagyobb Sci-fi mint CR7 Barcába igazolása)


Remélem okosan bánik a vezetőség a tárgyalással, ki kell használni hogy kivételesen nyeregben vagyunk egy PSG-vel szemben, nem szabad bele menni ilyen idiótaságokba mint részletben fizetés és egyéb dolgok..

Ha vennénk egy Coutinho+Dembelét, talán előrébb is lennénk, de ha egyik posztra sem jön hasonló kaliber és Neymar lécel, az bizony nagy érvágás lesz.

Verratti +120-ért instant odaadnám, ez is kb lehetetlen, de mérföldekkel nagyobb az esély erre így hogy mi vagyunk nyeregben, és a PSG akar tárgyalni. (Bár így hogy az UEFA kinyilvánította hogy nincs akadálya, így már kicsit más ez is...De miért, pár napja még nem volt szabályellenes? Esetleg csak kamu volt a figyelmeztetés?)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.29. 00:49:18

A paddypower 1.3at ad arra hogy a PSGbe megy, 2.8 hogy marad.
Coutinhonál ez 1.5 a maradásra és 2.3 hogy hozzuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.28. 23:12:16

visca el barca írta:továbbra is tartom, hogy kötelező haknimeccseken játszatni, szóval sanszos h megint kezdő lesz. bár én lehoznám a 2. percben, had érezze a törődést :mrgreen:
Igen, ennek így kellene lennie. De hivatalosan benyöghetik a szervezőknek, hogy lesérült mondjuk edzés közben.

Mondjuk én se bánnám, ha felraknák a pályára és bunyóznának egy jót Ramosékkal, legalább lenne min röhögni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.28. 23:08:51

továbbra is tartom, hogy kötelező haknimeccseken játszatni, szóval sanszos h megint kezdő lesz. bár én lehoznám a 2. percben, had érezze a törődést :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.28. 23:05:00

Cestus írta:https://twitter.com/BarcaNewsForum/stat ... 7489011716

Állítólag EV nem küldi pályára Neymart a klasszikuson, mert összekapott Semedoval. A MU elleni meccs előtt viszont már volt olyan hír, hogy a klasszikuson már nem játszana.
Nagyon helyes, itt az első sansz Valverdenek hogy megmutassa hogy nincs begyulladva a sztároktól. Egyébként ha az arabok tudnak papíron garanciát adni arra hogy napokon belül meg lesz a lóvé és minden sínen van, akkor haza is lehet küldeni.
Azért kár a csapat közelében tartani, hogy másoknak is pattogjon vagy esetleg Messiéket is behülyítse hogy ők is menjenek a PSGbe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.28. 22:58:58

https://twitter.com/BarcaNewsForum/stat ... 7489011716" target="_blank

Állítólag EV nem küldi pályára Neymart a klasszikuson, mert összekapott Semedoval. A MU elleni meccs előtt viszont már volt olyan hír, hogy a klasszikuson már nem játszana.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.07.28. 22:58:45

[quote="LG"] [quote]
hát meglátjuk.

Nero, sztem objektívan látni a dolgokat nem szentségtörés. Példaértékű Cr-nek a hozzáállása a sporthoz, és az ahogy hozzááll a profi karrierjéhez. Megérdemelte amit elért, és ő volt az egyetlen aki közel tudok kerülni az elmúlt 10 évben messihez. Respect neki ezért. Egyetértek azzal amit írsz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.28. 22:40:10

eimenis1212 írta: LG, a Te hozzászolásaid megnéztem. Anno amikor SR-t az elsők között megmondtam h be fog sülni jobbhátvédben, Te voltál aki lehúztál emiatt, és Te mondtad azt h kinek hiányzik Alves?!.... Te legalább írsz konkrétumokat, de az "eccerű" dolgok meglátásán nem jutsz túl.
Igen, CR hatékony befejező lett, aki ezen kívül nemhogy előre vinni nem tudja a csapatát, még hátráltatja is. Piszok nagy szerencséje volt az elmúlt idényben, nagyon fontos meccseken alakult úgy a csapatának (és így neki is) h még tényező maradt a legjobbak között. Ha a BL-ben a bayern ellen mondjuk az első félidőben a bayern elintézi a meccset ahogy kell és továbbjutnak (akkor ugye nem rúg az utolsó 2 meccsen 5 gólt, meg valszeg a visszavágón sem úgy megy ki a reál) akkor most nem így beszélnél róla. Azt mondanád h nagyon gyenge idénye volt. Tudom sok a ha, de piszok nagy szerencséje volt tavaly. Az a baj h Te sem látsz túl a számokon. De majd 1-1,5 év múlva ez a poszt is visszaolvasható lesz (ahogy a Robis, vagy Alveses), és beszélgethetünk róla h ekkor Ronaldó már fél lábbal a top 10 felé kacsingatott vagy tényleg olyan vérprofi volt. Ugyanis ez volt ronaldó utolsó olyan szezonja amikor így úgy még valamiért a top szinten fogjuk emlegetni (és ezt sem tennénk ha az utolsó bayern ellen a reál elvérzik rendesen az első meccsen)
Kérdés, hogy SR fel sült-e egyáltalán, vagy igen, ez mennyire volt az ő hibája. Alvesnek is voltak elég gyenge szezonjai, pl. a legutolsó nálunk töltött (padra is került LE-nél a végén), és közel sem biztos, hogy itt ugyanúgy meg tudott volna újulni, mint a Juventusban új környezetben. De ez egy egészen más téma, ami ráadásul nagyon sokszor végig lett zongorázva, ezért itt ebben a topicban nem szeretnék többet foglalkozni vele.

Hogy mi lesz 1, meg 1,5 év múlva, a mostani vitának az érdemi részét nem befolyásolja, max. a jósolgatásoknak meglátjuk mi lesz a vége. De itt most azon vagyok kiakadva, hogy szerintetek MÁR ÁTLÉPTE Ronaldót. A mi lett volna, ha... szintén nem releváns a témában. Szerencséről meg nem beszélnék sem az ő, sem a csapata esetében. Az, hogy a necces szitukból 10/9-szer ők jönnek ki jól, egyszerűen nem lehet véletlen.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.28. 22:34:06

CR minden idők egyik legtúlértékeltebb játékosa, nagyon sokan összekeverik a nettó futballtudását azzal, hogy ő minden idők legismertebb sportolója. A valaha volt legjobbak közt nem lesz benne, de azt kár elvenni tőle hogy idén tavasszal nagyon kijött neki a lépés és a BLben és a bajnokságban is ő volt a Madrid első számú embere.

Játékosként klasszisnak tartom, akiben olyan akarat és alázat van ami nagyon ritka. Egyszer valaki azt írta, hogyha CR olimpikon lenne akkor már 20 aranynál tartana, igaza volt. És ez annak is köszönhető hogy fejben brutálisan ott van a pali.

Barcásként hatalmas szentségtörés ilyet írni, de nekem a hozzáállása abszolút példaértékű. De az örökös összehasonlítás Messivel abszolút vicc, a közelében sincs az argentínnak. Mondjuk gondolom a 4/3 után marha szomorúak a madridisták.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.07.28. 22:12:55

miro. írta:Koszonom LG,nekem nem volt erom ra.




Meg Benzema is jobb nala mi? :D :D :mrgreen:
abból látszik, hogy a focihoz semmit nem értesz, h szakmai dolgot nem tudsz írni, csak általánosságokat puffogtatsz. Ha lenne bármi fogalmad a valós teljesítményéről legalább 1-2 konkrétumot dobnál.

LG, a Te hozzászolásaid megnéztem. Anno amikor SR-t az elsők között megmondtam h be fog sülni jobbhátvédben, Te voltál aki lehúztál emiatt, és Te mondtad azt h kinek hiányzik Alves?!.... Te legalább írsz konkrétumokat, de az "eccerű" dolgok meglátásán nem jutsz túl.
Igen, CR hatékony befejező lett, aki ezen kívül nemhogy előre vinni nem tudja a csapatát, még hátráltatja is. Piszok nagy szerencséje volt az elmúlt idényben, nagyon fontos meccseken alakult úgy a csapatának (és így neki is) h még tényező maradt a legjobbak között. Ha a BL-ben a bayern ellen mondjuk az első félidőben a bayern elintézi a meccset ahogy kell és továbbjutnak (akkor ugye nem rúg az utolsó 2 meccsen 5 gólt, meg valszeg a visszavágón sem úgy megy ki a reál) akkor most nem így beszélnél róla. Azt mondanád h nagyon gyenge idénye volt. Tudom sok a ha, de piszok nagy szerencséje volt tavaly. Az a baj h Te sem látsz túl a számokon. De majd 1-1,5 év múlva ez a poszt is visszaolvasható lesz (ahogy a Robis, vagy Alveses), és beszélgethetünk róla h ekkor Ronaldó már fél lábbal a top 10 felé kacsingatott vagy tényleg olyan vérprofi volt. Ugyanis ez volt ronaldó utolsó olyan szezonja amikor így úgy még valamiért a top szinten fogjuk emlegetni (és ezt sem tennénk ha az utolsó bayern ellen a reál elvérzik rendesen az első meccsen)

szerk. utólag: csak h egyértelmű legyen: az első félidőben otthon 1-0-ra vezetett a bayern, vidal 11-est hibázott. Ha ott 2-0-al kijön egy higgadt bayern a 2. félidőre, és behúzzák a meccset akkor minden másképp alakul. Addig Ronaldo az egész BL-ben 1 v. 2gólt rúgott ( esetleg 3-at ). Onnan rúgott még a bayernek idegenben 2-őt - a 2. félidőben -, otthon a lélekben megtört bayernek egy 3-ast otthon, az atleticonak oda vissza 3-at, és a juvénak 1-et. A Bayern meccses vidal kihagyott tizi kulcsa az idényének. Ha ott kiesnek most egy nagy nullát mondanál Ronaldo idei teljesítményére. Messi amikor aranylabdát kapottvolt olyan h ha leveszel tőle 4 meccset, nem neki adnád? nem hiszem. Tudom a fociban nincs ha, de ha nem csak a felszínt kapargatod akkor igenis bizonyos dolgok felett nem lehet elsiklani.

Bocs ha offoltam, én befejeztem a cr-es témát itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eimenis1212 2017.07.28. 22:36:05-kor.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.07.28. 22:01:22

LG-hez kiegeszites.
Gyenge erveles, hogy hanyan lottek nala tobb golt az europai topbajnoksagokban, azutan, hogy tavasszal pl. konkretan nem is lepett palyara CR a bajnoksagban idegenben a Malaga elleni dontot leszamitva.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.07.28. 21:51:51

Nyiri81 írta: Én inkább Ramos-ra mondanám a vezér szerepét. Idén mindenképp.
Egyetértek. CR csapatjátékban teljesen elszürkült, góllövésben is visszaesett. És ez csak rosszabb lesz. Nem megy már izomból, maradnak a tap in gólok. Kétségtelen, hogy befejezőként klasszis, de Messitől egyre csak távolabb kerül. Neymar szerintem a legrosszabbkor vált a bohócligába, most van ideális korban, amikor kikristályosodhatna a klasszisa. Ehelyett majd rohangál majd ilyen Ajaccio-k, meg Nice-ek ellen és kapkodja a lábait a sok csoki védő között, hogy ne törjék ketté.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.07.28. 21:44:28

LG írta:De tényleg, hogy lehet, ha nálunk a világ két legjobb játékosa (sőt, még Suarez is jobb nála :lol: ), CR meg olyan trágya, akkor nem mi lettünk bajnokok és BL győztesek? Mert biztos, hogy nem Benzema és Bale húzta őket, ebben ugye egyet értünk. Persze nem vitatom, hogy csapatként voltak nagy erősek, de igazi vezérbika nélkül nem tudtak volna ekkora sikereket elérni, az pedig CR volt.
Én inkább Ramos-ra mondanám a vezér szerepét. Idén mindenképp.
Csak is Puyol
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.28. 21:40:51

Koszonom LG,nekem nem volt erom ra.




Meg Benzema is jobb nala mi? :D :D :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.28. 21:38:18

kristop írta:azert keredik a szemem, paran komolyan ugy gondoljak, hogy ce az meg mindig top2, sziasztok, az elmult 2/3 evben merre jartatok? a srac az egyik legdurvabb befejezo lett, es mellette mezonyben, jatekban teljesen nulla. de tovabbmegyek, igy fejbol azt mondom, hogy egy kabe 10 jatekos tobbet lott nala iden a topbajnoksagokban, szoval mar a golok is neccesek. es ha golokban is rendszeresen tobben is jobbak, akkor mi marad? a marketing?

az hogy neymar a befejezeseken kivul valoszinuleg mindenben jobb, az teljesen alap, szinten alulinak erzem errol a vitat. pont ezert nem lehet a brazilt egy az egyben potolni.
Mivel a focit gólra játszák, a támadóknak meg első számú feladata, hogy gólt lőjenek, én érzem övöm alulinak, hogy ilyenekre reagálnom kell. ](*,) Úgy beszéltek róla, mintha a játék vmi sokadrangú eleme lenne. És nem is kis csapatokat tömött ki, hanem a szezon legfontosabb szakaszában, a legfontosabb meccseket játszott a legjobban. Igen, és elsősorban tényleg a helyzeteket befejezi, de miért baj? A többit megcsinálják a társak, a csapat meg nyeri a legfontosabb címeket. Épp ezért zseni CR, hiába kopott meg a játék több elemével, a gólérzékenységével és remek formaidőzítéssel eltudta érni, hogy a csapat számára semmivel sem haszontalanabb, mint korábban.

Neymar flikk-flakkjával mire mentünk? Se BL-t, se Bajnokságot nem hozott. Persze kiemelitek a PSG elleni visszavágót, de az őszi rossz teljesítményt, a Klasszikuson kihagyott meccslabdát, ami nagyon sokba került, meg mikor teljesen feleslegesen kiállíttatta magát, bölcsen elhallgatjátok.

De tényleg, hogy lehet, ha nálunk a világ két legjobb játékosa (sőt, még Suarez is jobb nála :lol: ), CR meg olyan trágya, akkor nem mi lettünk bajnokok és BL győztesek? Mert biztos, hogy nem Benzema és Bale húzta őket, ebben ugye egyet értünk. Persze nem vitatom, hogy csapatként voltak nagy erősek, de igazi vezérbika nélkül nem tudtak volna ekkora sikereket elérni, az pedig CR volt.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2017.07.28. 21:07:49

Ritkán írok mostanában. Sztem Neymar az, ami a legjobban példázza azt h mi a gond most a csapattal. Ha kifizetik a kivásárlási árát, mehet. Én örülnék ki.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése