Andrés Iniesta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2009.12.07. 12:44:21

Be tudná valaki linkelni a barca-real meccsről azt a képet, mikor Iniesta csendre inti ronaldót? Csak egy mozgó gif-eset találtam, melynek a minősége hagy némi kívánnivalót.
Köszi. 8)
Avatar
sleepy.69
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.08.28. 13:41:32
Tartózkodási hely: Szentendre

2009.12.07. 12:12:24

sziasztok,
Fifa Puskás díj, az év legszebb góljára lehet szavazni.
Kedvencünk is jelölt, aki gondolja, tessék szavazni. (bocs ha már volt)
http://www.fifa.com/classicfootball/awa ... index.html

Üdv
"Leo rövid távon hihetetlenül gyors, de én úgy érzem, őt nem elemezni, csupán nézni kell." - Pep Guardiola
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.12.07. 09:05:41

Iniesta szerepe tényleg érdekes, az EB-n brillírozott, ott is szélen játszott. De szélső Középpályást. És még ott volt előtte Villa és Torres két gólzsák, és a másik szélen Silva. Viszont Ha itt játszik Ini a szélen, akkor a szervezés helyett-mellett kapura is veszélyesnek kéne lennie, és ez nem megy neki szerintem. És ugye ha ő a balszélső nálunk, akkor inkább olyan mintha 4-4-2 játszanánk, azzal a különbséggel a válogatotthoz képest, hogy a másik szélen csak Alves rohangál föl alá, míg középen tömörülés van. Így olyan mintha kevesebb támadónk lenne. Ezért vagyunk jobbak ha Iniesta van középen, Henry meg a szélen, még így is hogy Henry nincs formában.
Messire visszatérve, szerintem ő szabad kezet kapott Peptől, és úgy gondolja hogy neki középen jobb, ezért van ott Ibra nyakán. Szerintem ez rossz döntés, ha így van.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.07. 01:06:50

ElBartimaeus írta:
LG írta:Bár a mostani meccs után pont nem aktuális, hisz középen játszott, de a korábbi sok szélen játszatásának arra is gondoltam, h Henry sérülésén kivül az is lehet az oka, h a vezetőség gondolkodik Fabregas leigazolásán, és emiatt Pep próbálgatja, h hogyan lehet, h mind3 saját nevelésnek helye legyen a kezdőben. :?:
Már hallottam ezt az elméletet mástól is és egész reálisnak látom, de butaságnak tartom, mert Ini középpályás, egyszerűen ott képes a legtöbbre. Ellenben azzal, hogy mostanában folyamatosan másik poszton játszott elszokott tőle, ennek tudom be a tegnapi rosszabb játékot. Remélem most már ott marad a saját posztján és Pep nem húz rosszat. :)
Érdekes elmélet.
Nem véleményezném különösebben,majd idővel kiderül,h mi az oka.
De az jutott eszembe,h a jobb szélre is igazolni akarunk vkit,h Messi többet játszott szinte eddig középen,mint a helyén? :D :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.06. 17:49:28

Énmeg azt figyelgetem, hogy mostanában sokx van oylan, hogy Ibra és Messi a 2 középcsatár és van egy vki középen aki adja a labdákat, Iniesta.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.06. 17:43:30

LG írta:Bár a mostani meccs után pont nem aktuális, hisz középen játszott, de a korábbi sok szélen játszatásának arra is gondoltam, h Henry sérülésén kivül az is lehet az oka, h a vezetőség gondolkodik Fabregas leigazolásán, és emiatt Pep próbálgatja, h hogyan lehet, h mind3 saját nevelésnek helye legyen a kezdőben. :?:
Már hallottam ezt az elméletet mástól is és egész reálisnak látom, de butaságnak tartom, mert Ini középpályás, egyszerűen ott képes a legtöbbre. Ellenben azzal, hogy mostanában folyamatosan másik poszton játszott elszokott tőle, ennek tudom be a tegnapi rosszabb játékot. Remélem most már ott marad a saját posztján és Pep nem húz rosszat. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.06. 09:01:34

Bár a mostani meccs után pont nem aktuális, hisz középen játszott, de a korábbi sok szélen játszatásának arra is gondoltam, h Henry sérülésén kivül az is lehet az oka, h a vezetőség gondolkodik Fabregas leigazolásán, és emiatt Pep próbálgatja, h hogyan lehet, h mind3 saját nevelésnek helye legyen a kezdőben. :?:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.12.06. 08:51:21

Meglepően gyenge volt tegnap. Sok pontatlan passz és a cselek sem jöttek úgy ahogy megszokhattuk.
Úgy érzem, h Ininek nagyon nem tett jót, h Pep állandóan más-más poszton játszatja. Az nyilvánvaló, h szélen nem annyira hatékony, nem jön ki annyira az ő tudása.
A tegnapi meccsen sokszor éreztem azt, h nem igazán tudja, h mit kellene csináljon és ennek következtében elég pontatlanul is játszott.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
bigpeter
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:33:08
Tartózkodási hely: Balatonboglár

2009.12.04. 13:48:09

Természetesen Ini!
De szép este volt! Chelsea-s barátaimnak jó volt "Jó éjszakát" kívánni!
:lol:
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.12.04. 10:40:13

mazsom írta:"A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) csütörtökön közzétette annak a tíz játékosnak a nevét, akik megkaphatják az idén első ízben kiírt Puskás Ferenc-díjat, melyet a legszebb gólt szerző futballista vehet át a szervezet éves, zürichi gáláján. A FIFA honlapján található névsorban Emmanuel Adebayor (Arsenal), Eliran Atar (Bnei Yehoda), Michael Essien (Chelsea), Grafite (Wolfsburg), Andres Iniesta (Barcelona), Luis Angel Landin (Cruz Azul), Katlego Mphela (Dél-afrikai Köztársaság), Nilmar (Internacional), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Fernando Torres (Liverpool) egy-egy gólja szerepel.

A tízes listára a szurkolók mostantól szavazhatnak a FIFA honlapján"

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2009/ ... jeloltjet/

Szavazni itt lehet:

http://www.fifa.com/classicfootball/awa ... index.html
Grafite gólja mindent visz!
De persze a Inire szavaztam én is.
Auron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2008.05.03. 00:40:43
Tartózkodási hely: Újpest, Pilisborosjenö

2009.12.04. 09:59:30

mazsom írta:"A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) csütörtökön közzétette annak a tíz játékosnak a nevét, akik megkaphatják az idén első ízben kiírt Puskás Ferenc-díjat, melyet a legszebb gólt szerző futballista vehet át a szervezet éves, zürichi gáláján. A FIFA honlapján található névsorban Emmanuel Adebayor (Arsenal), Eliran Atar (Bnei Yehoda), Michael Essien (Chelsea), Grafite (Wolfsburg), Andres Iniesta (Barcelona), Luis Angel Landin (Cruz Azul), Katlego Mphela (Dél-afrikai Köztársaság), Nilmar (Internacional), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Fernando Torres (Liverpool) egy-egy gólja szerepel.

A tízes listára a szurkolók mostantól szavazhatnak a FIFA honlapján"

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2009/ ... jeloltjet/

Szavazni itt lehet:

http://www.fifa.com/classicfootball/awa ... index.html
Csak én láttam rosszul vagy a videók közül Iniestáét játsszák vissza többször?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.03. 23:52:34

miihii írta:Gyakran játszik,és akkor káprázatos.
Ritkán szól oda,de akkor letaglózó :twisted:

Akárhol is tűnjön fel,zseniális.De tényleg csak és kizárólag középen,Xavi ikreként kellene játszania,mert úgy extrazseniális 8)
Nem naon lehet szimpa szavakkal kifejezni,h micsoda zsugás a Hófehérke.
És ez a szúrka CR-nek,agyam eldobom!Mekkora oltás volt már!Kiborult a szöveg Iniből :lol: "Csávó!Nehogymár te dumáljál a műesésről!""Csssiitt!"
Nagy Vagy,Andrés!
Bár ez az ő esetében elég kontrasztos :lol:

Jah,és majdnem elfeledkeztem a 4. helyéről!
Elkezdték elismerni nemzetközi szinten is Init,de abszolút van is miért!

VISCA EL BARCA!VISCA CATALUNYA!VISCA FUENTEALBILLA!
Így van. Zseni zseni zseni, nincs jobb szó rá.

Én is nagyon örülök,hogy VÉGRE észreveszik az egyéni díjazásoknál is.

Csak így tovább Ini!
Avatar
mazsom
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.09.15. 14:43:58

2009.12.03. 23:25:38

"A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) csütörtökön közzétette annak a tíz játékosnak a nevét, akik megkaphatják az idén első ízben kiírt Puskás Ferenc-díjat, melyet a legszebb gólt szerző futballista vehet át a szervezet éves, zürichi gáláján. A FIFA honlapján található névsorban Emmanuel Adebayor (Arsenal), Eliran Atar (Bnei Yehoda), Michael Essien (Chelsea), Grafite (Wolfsburg), Andres Iniesta (Barcelona), Luis Angel Landin (Cruz Azul), Katlego Mphela (Dél-afrikai Köztársaság), Nilmar (Internacional), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Fernando Torres (Liverpool) egy-egy gólja szerepel.

A tízes listára a szurkolók mostantól szavazhatnak a FIFA honlapján"

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2009/ ... jeloltjet/


Szavazni itt lehet:

http://www.fifa.com/classicfootball/awa ... index.html
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.01. 02:28:34

Gyakran játszik,és akkor káprázatos.
Ritkán szól oda,de akkor letaglózó :twisted:

Akárhol is tűnjön fel,zseniális.De tényleg csak és kizárólag középen,Xavi ikreként kellene játszania,mert úgy extrazseniális 8)
Nem naon lehet szimpa szavakkal kifejezni,h micsoda zsugás a Hófehérke.
És ez a szúrka CR-nek,agyam eldobom!Mekkora oltás volt már!Kiborult a szöveg Iniből :lol: "Csávó!Nehogymár te dumáljál a műesésről!""Csssiitt!"
Nagy Vagy,Andrés!
Bár ez az ő esetében elég kontrasztos :lol:

Jah,és majdnem elfeledkeztem a 4. helyéről!
Elkezdték elismerni nemzetközi szinten is Init,de abszolút van is miért!

VISCA EL BARCA!VISCA CATALUNYA!VISCA FUENTEALBILLA!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 23:46:11

Még mindig nem az igazi, de már nagyon közel jár. Még az esetek 7%-ban leszerelik, mondhatni egész távol van régi önmagától. :D Ha visszatérne a kp-ra, akkor sokkal jobban ki tudná használni a kreatív adottságait is. És elég jó emberfölényt tudna kiharcolni azzal, hogy 2-3 védőt leköt, mint KÖZÉPPÁLYÁS, nem mint TÁMADÓ! Ez is egy nagyon fontos eleme a Barcának, meg ő lendületből jön és a 16-oson belül is olyan meglátásai vannak, hogy ha a védők mögé kerül, akkor 90% hogy álompasszt ad, amit csak kihagyni lehet. :D

Várunk vissza a KP-ra! :D
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.11.30. 21:22:55

redmiller írta:
gekkodan írta:Micsoda labdákat szerzett az utolsó 30 percben... Jobban védekezett, mint Keita előtte 56 percig. Nagy grat neki is!
Jobban is élt középpályán, mint elől.
Én is azt szeretem amikor középen tolja,az az ö játéktere.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.30. 21:07:24

Nagyon jó a gyerek. Tavaly gólszerzésben nagyon peches volt.
Az a gól amit a Chelsea-nek lőtt abban benne volt az egész szezon.
Idén is szerintem valami hasonló nagy presztízsmeccsen fog betalálni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.11.30. 21:04:01

Picit a konfliktushoz szólnék hozzá. Azt kellett volna odasúgja Ini, hogy "Ronaldo csak egy van, de az nem Portugál..." ;)

Amúgy meg tökéletes, formába lendült, de középen jobban szeretem ha sz***tja az embereket.. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
yozsoo
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.10.31. 20:12:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 21:49:11

Szerintem is jól játszott ma...a ő helye a középpálya Xavi mellett...nagyon remélem hogy a Xerez ellen már ismét a középpályán kezd, és nagyszerű labdákkal fogja kiszolgálni a társakat, nah meg persze nagyszerű megmozdulásokkal...és már jár neki a GÓÓÓÓÓÓÓL...hajrá Ini :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 21:43:55

Nem lehet ide újat írni. Istenáldása a gyerek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.29. 21:42:27

gekkodan írta:Micsoda labdákat szerzett az utolsó 30 percben... Jobban védekezett, mint Keita előtte 56 percig. Nagy grat neki is!
Jobban is élt középpályán, mint elől.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.11.29. 21:36:41

Micsoda labdákat szerzett az utolsó 30 percben... Jobban védekezett, mint Keita előtte 56 percig. Nagy grat neki is!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.29. 21:35:50

AndrésIniesta24 írta:Gartula Ronaldonak! Sikerült kihoznia Iniestát a sodrából:D Amúgy kiváncsi volnék mit mondhatott amire már Ini is visszaszólt...
Biztos nem dicsérgette, mert Keitának sem tetszet.. :) :?
Jól játszott ma.Labda biztos volt mint mindig, a cselek is bejöttek azért.Meg vagyok vele elégedve. :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
AndrésIniesta24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2007.04.19. 16:38:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 21:21:51

Gartula Ronaldonak! Sikerült kihoznia Iniestát a sodrából:D Amúgy kiváncsi volnék mit mondhatott amire már Ini is visszaszólt...
VISCA EL BARÇA, VISCA CATALUNYA, VISCA FUENTEALBILLA
Avatar
~barcelona~
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008.07.17. 15:36:50
Tartózkodási hely: Pécs

2009.11.28. 15:32:23

Sziasztok!
meg tudná valaki mondani Iniesta könvének a címét? ano olvatam az hogy írtka egyet róla.
Válasz küldése