Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 19:55:30

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Hát nem tudom, cseréljük egy Bojant Matával, meglátjuk fordított játékpercekkel és csapatban való helyzettel ki mit mutat...Mata a legfeleslegesebb igazolás ide. Nem értem, Sanchezzel mi a baj...jobb, mint Rossi, ezért több az ára is, ilyen egyszerű. Ha nem számítana az ár, te Rossit választanád? Én biztos nem...itt a legtöbb embernek az a baja a chileivel, hogy sokba kerül. Rossi nem? 30 millió euró, azért már majdnem egy Fabregast adnak, sőt 40ért Villát adtak...hol van Villától Rossi? Persze Sanchez még fiatal, nem sokat tett le az asztalra, de a tehetségét tekintve nem nagyon találunk nála jobbat. Igen, ő meg még többet ér, mint Villa? Tehetségét, benne rejlő potenciált nézve igen, eddigi eredményeit tekintve nem. De manapság már a tehetséget kell megfizetni, különben Pastore, Neymar, vagy akár Pato sem érne ennyit.
Hát én Rossit választanám gondolkodás nélkül. Azért azt se felejtsük el, hogy Rossi is csak 24 éves. Emellett 32 gólt lőtt, ami 9-cel több, mint amit Villa és 10-el, mint amit Pedro lőtt. Igazából nekem egy bajom van Sanchezzel, amit te is írsz, hogy nem azt kell megfizetni, hogy mennyit ér, hanem a tehetséget. És ez itt a baj. Rossi egy kész játékos, míg Sanchez "csak" tehetség és ha nem válik be akkor csomó pénzt kidobtál az ablakon. Egyébként azzal sem értek egyet, hogy egy Pastore, vagy egy Neymar is ilyen drága mikor ők se sok mindent mutathatnak fel.
Úgy látszik, nem sok mindenben értünk egyet :D

Rossi persze, kész játékos, épp ez az...benne nincs több. Sanchezben viszont jóval több van, messze túlszárnyalhatja az olaszt, Villát, Pedrot, Messin kívül minden csatárt. Más kérdés, hogy gólok tekintetében azonnal Rossit hoznám...de a játéka közel sincs olyan, mint chilei barátunké. Ez a nagy kérdés végülis...ide az kell, hogy valaki belődözze a ziccereket és kész? Hm...a Valenciában Villa is nagy százalékkal értékesítette a helyzeteit, ahogy Ibra is az Interben. Itt meg nem igazán megy ez a része. Mind1, nem győzzük meg egymást, az már tuti :D Én Sancheznek örülnék a legjobban, de Rossit is díjaznám. Véleményem szerint jobban járunk a chileivel, és már most végtelenül szimpatikus, hogy elhajt minden más kérőt, csak a Barca érdekli, és ezt meg is mondja a csapatának.

Uff, én beszéltem :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.28. 19:51:49

Lionel85 írta:Sírok, akárhányszor meghallom, hogy Fabregas idejön.
Azért azt nem kell...ha még is jön... akkor valami kegyetlen motiváltan fog játszani.. mert tudja hogy neki itt vissza kell állítani a bizalmat, és meg kell szerettetnie magát a közönséggel.. Mert emlékszünk hogy kifütyülték...a Nou Camp-ban.
De hamar meg fogják szeretni ha jól játszik...
Thiago miatt annyira nem aggódok, 20 éves... jövőre mondjuk a kupát simán végig nyomhatja, mellette a többi sorozatban is lehetőséget kaphat.. Nem fog elkallódni..
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 19:47:30

Tocy írta:Hát nem tudom, cseréljük egy Bojant Matával, meglátjuk fordított játékpercekkel és csapatban való helyzettel ki mit mutat...Mata a legfeleslegesebb igazolás ide. Nem értem, Sanchezzel mi a baj...jobb, mint Rossi, ezért több az ára is, ilyen egyszerű. Ha nem számítana az ár, te Rossit választanád? Én biztos nem...itt a legtöbb embernek az a baja a chileivel, hogy sokba kerül. Rossi nem? 30 millió euró, azért már majdnem egy Fabregast adnak, sőt 40ért Villát adtak...hol van Villától Rossi? Persze Sanchez még fiatal, nem sokat tett le az asztalra, de a tehetségét tekintve nem nagyon találunk nála jobbat. Igen, ő meg még többet ér, mint Villa? Tehetségét, benne rejlő potenciált nézve igen, eddigi eredményeit tekintve nem. De manapság már a tehetséget kell megfizetni, különben Pastore, Neymar, vagy akár Pato sem érne ennyit.
Hát én Rossit választanám gondolkodás nélkül. Azért azt se felejtsük el, hogy Rossi is csak 24 éves. Emellett 32 gólt lőtt, ami 9-cel több, mint amit Villa és 10-el, mint amit Pedro lőtt. Igazából nekem egy bajom van Sanchezzel, amit te is írsz, hogy nem azt kell megfizetni, hogy mennyit ér, hanem a tehetséget. És ez itt a baj. Rossi egy kész játékos, míg Sanchez "csak" tehetség és ha nem válik be akkor csomó pénzt kidobtál az ablakon. Egyébként azzal sem értek egyet, hogy egy Pastore, vagy egy Neymar is ilyen drága mikor ők se sok mindent mutathatnak fel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 19:40:20

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Mata?...hát nem tudom, akkor inkább tartsuk meg Bojant. Rossi...na hát ő nem lenne rossz, de 30 milliót semmiképp sem ér, márpedig az alatt nem engedik, ez fix, mivel 29.5-et már visszadobtak. Szal Matat inkább hagyjuk, az ő tudása a közelében sincs Sanchezének, de még Pedro-Villa-Afellay is röhögve focizza közbe ITT. Rossi ára pedig a legkevésbé sem mondható alacsonynak, sőt.
Hát Mata azért sokkal jobb játékos, mint Bojan. Azért van egy kis különbség a 2 játékos között. Nem is kicsi. Ami a Rossi ügyet illeti, mi nem ajánlottunk 29,5 millát. Mi 17+10, 20 és 22 millió eurós ajánlatot tettünk. Amit értelemszerűen vissza is utasítottak. Azért azt egy kicsit túlzásnak érzem, hogy Sanchez ilyen szinten való felmagasztalását (most nem csak rólad beszélek). Elhiszem, hogy jól tolja a srác, de az Udinese és a Chílei válogatott még mindig jóval gyengébb a Valencia-Spanyolország, vagy a Villareal-Olaszország párosoknál. És ha drága Rossiért a 30 milla, akkor mi Sanchezért a 30+10 milla? Úgy látom nem sikerül dűlőre jutnunk, de én reménykedek, hogy a Copa alatt sikerül egy csatárt szereznünk és az Nem Sanchez lesz.
Hát nem tudom, cseréljük egy Bojant Matával, meglátjuk fordított játékpercekkel és csapatban való helyzettel ki mit mutat...Mata a legfeleslegesebb igazolás ide. Nem értem, Sanchezzel mi a baj...jobb, mint Rossi, ezért több az ára is, ilyen egyszerű. Ha nem számítana az ár, te Rossit választanád? Én biztos nem...itt a legtöbb embernek az a baja a chileivel, hogy sokba kerül. Rossi nem? 30 millió euró, azért már majdnem egy Fabregast adnak, sőt 40ért Villát adtak...hol van Villától Rossi? Persze Sanchez még fiatal, nem sokat tett le az asztalra, de a tehetségét tekintve nem nagyon találunk nála jobbat. Igen, ő meg még többet ér, mint Villa? Tehetségét, benne rejlő potenciált nézve igen, eddigi eredményeit tekintve nem. De manapság már a tehetséget kell megfizetni, különben Pastore, Neymar, vagy akár Pato sem érne ennyit.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.28. 19:30:06

Sírok, akárhányszor meghallom, hogy Fabregas idejön.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 19:25:42

Tocy írta:Mata?...hát nem tudom, akkor inkább tartsuk meg Bojant. Rossi...na hát ő nem lenne rossz, de 30 milliót semmiképp sem ér, márpedig az alatt nem engedik, ez fix, mivel 29.5-et már visszadobtak. Szal Matat inkább hagyjuk, az ő tudása a közelében sincs Sanchezének, de még Pedro-Villa-Afellay is röhögve focizza közbe ITT. Rossi ára pedig a legkevésbé sem mondható alacsonynak, sőt.
Hát Mata azért sokkal jobb játékos, mint Bojan. Azért van egy kis különbség a 2 játékos között. Nem is kicsi. Ami a Rossi ügyet illeti, mi nem ajánlottunk 29,5 millát. Mi 17+10, 20 és 22 millió eurós ajánlatot tettünk. Amit értelemszerűen vissza is utasítottak. Azért azt egy kicsit túlzásnak érzem, hogy Sanchez ilyen szinten való felmagasztalását (most nem csak rólad beszélek). Elhiszem, hogy jól tolja a srác, de az Udinese és a Chílei válogatott még mindig jóval gyengébb a Valencia-Spanyolország, vagy a Villareal-Olaszország párosoknál. És ha drága Rossiért a 30 milla, akkor mi Sanchezért a 30+10 milla? Úgy látom nem sikerül dűlőre jutnunk, de én reménykedek, hogy a Copa alatt sikerül egy csatárt szereznünk és az Nem Sanchez lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 18:14:56

albicelesteX írta:Ezt a Keita távozást,honnan veszitek?Nem azért,mert Üdvözlöm és már itt lenne az ideje is bőven.
Június elején volt egy cikk, hogy a Milan érdeklődik iránta.
És ha Cesc jön, Thiago marad, akkor valakinek távozni kellene elvileg.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.28. 18:01:56

Ezt a Keita távozást,honnan veszitek?Nem azért,mert Üdvözlöm és már itt lenne az ideje is bőven.
Kép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.28. 17:38:28

Tény, hogy Guardiola kedveli Keitát, de nem igazán látom be, hogy miért aggodalmaskodunk Thiago beépítése kapcsán, Busquets és Pedro esetében is tökéletes ütemben adagolta a fejlődéshez szükséges perceket, ha nem volt szívbajos egy Henryt és egy Tourét padoztatni, akkor nem fog hezitálni más esetekben sem. Természetesen ehhez a brazilnak bizonyítania is kell, ha hozza a formáját, akkor helye lesz a csapatban, akár Pedritonak volt, ha nem, akkor Bojan vagy Jeffren sorsára juthat.

Egyébként a dolgok jelenlegi állását tekintve azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy végül lemondunk a támadó igazolásról és az "új" ember elöl Iniesta lesz. Ez nem csak Fabregas érkezését, de tán még Keita maradását is szentesítheti. Nem mondom, nem ezt tartom ideális megoldásnak, de benne van a pakliban.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2011.06.28. 17:21:28

ha jön cesc és marad thiago (remélem), akkor tényleg logikus (kötelező) lenne eladni keitat, viszont attól félek ez nem fog megtörténni... valamiért az ilyen játékosoktól korábban sem tudott megválni a klub... lehet a csapategység megtartása is a cél, hogy aki küzd, dolgozik rendesen azt is értékeljék

illetve van egy olyan opció is, hogy keita nekiáll izomból padozni, és thiagot erőlteti helyette pep, nagyon kéne a fiatalnak a játékidő... viszont pepból kiindulva erre sem látok túl sok esélyt :(
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.28. 16:42:14

LG írta:Így igaz! Amig Deco itt volt, ő csak másodhegedűs volt a középályán. 2008 tavaszán már vitte a csapatot a hátán, EB-n ugye a legjobb játékosnak választották, aztán a triplázásban is hatalmas szerepe volt. Előtte is jó volt, de 2008-ban jött az igazán nagy áttörés. És ha belegondolok, pl. Deco, vagy Zidane sem fiatal korábban volt pályája csúcson. Szóval lehet, h az igazán jó középpályások későn érnek.
Vagy csak a kezükbe kell adni a varázspálcát. :) Így igaz egyébként, Xavi fontos láncszem volt, de koránt sem pótolhatatlan. Ha jól emlékszek, 2005 decemberében sérült meg, MvB játszott a helyén, és tavasszal sem esett vissza a csapat, sőt. Bajnokság plusz BL. Most azért lényegesen nagyobb szerepe van.

Egyébként nem tudom mennyire emlékeztek még, hogy nem érezték egymást Iniestával, amíg Deco itt volt. :) Gyakorlatilag arról szólt a nyár, hogy egy irányító mindenképpen kell (van der Vaart például), mert ketten együtt nem jók.

A Sport mihez kezdene magával a nyáron, ha már most meglenne Fabregas? Sőt, a jövő évi címlapok 30%-a is elveszne. Szerintem mindig ők akadályozzák meg a transzfert. :D

Amúgy ez a Sanchézes buli úgy van, hogy ha megegyezik a klub az Udinesevel, de a játékos nem ír alá, mert a CA-n van, és esetleg megsérül, ami miatt elállunk az üzlettől, akkor fizet a chilei szövetség? Mert ebben az esetben nem valószínű, hogy június vége előtt sok változás lenne az ügyben. (Rossi viszont ráér... :lol: )
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 16:08:17

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Fabregas a válogatottban sem együtt kezd Xavival-Inivel-Busquets-cel, és itt sem kezdene. Viszont tök jó lenne 35-40 milláért rotációba venni, miközben elöl nincs csatárunk...az a poszt most a legfontosabb, oda kell elkölteni a nagy lóvét, a kp-n Cesc nélkül is remekül megvagyunk.
Sanchez is csere lenne. Ráadásul, mint már írtam, hogy mellette még kakukktojás. Nem mondom, hogy így van/lenne, de az se biztos, hogy jobban tolná, mint Afellay. Ha előre hozunk vkit, akkor azt ne ilyen áron hozzuk (30+10). Ott van Mata, Rossi, akik már pár éve bizonyítanak és jóval alacsonyabb az áruk.
Mata?...hát nem tudom, akkor inkább tartsuk meg Bojant. Rossi...na hát ő nem lenne rossz, de 30 milliót semmiképp sem ér, márpedig az alatt nem engedik, ez fix, mivel 29.5-et már visszadobtak. Szal Matat inkább hagyjuk, az ő tudása a közelében sincs Sanchezének, de még Pedro-Villa-Afellay is röhögve focizza közbe ITT. Rossi ára pedig a legkevésbé sem mondható alacsonynak, sőt.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 16:01:18

Tocy írta:Fabregas a válogatottban sem együtt kezd Xavival-Inivel-Busquets-cel, és itt sem kezdene. Viszont tök jó lenne 35-40 milláért rotációba venni, miközben elöl nincs csatárunk...az a poszt most a legfontosabb, oda kell elkölteni a nagy lóvét, a kp-n Cesc nélkül is remekül megvagyunk.
Sanchez is csere lenne. Ráadásul, mint már írtam, hogy mellette még kakukktojás. Nem mondom, hogy így van/lenne, de az se biztos, hogy jobban tolná, mint Afellay. Ha előre hozunk vkit, akkor azt ne ilyen áron hozzuk (30+10). Ott van Mata, Rossi, akik már pár éve bizonyítanak és jóval alacsonyabb az áruk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.28. 15:59:08

Tocy írta: Kiko szerintem is a B-be jön, az A-csapathon nem sok köze lesz szerintem.
Esetleg ha nagyon jól játszik majd, lehet megragad csereként a nagy csapatnál. Bár ha oda jön Cesc, és marad Thiago, akkor szinte már a középpályánk túltelített lesz. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 15:55:23

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Viszont Sanchezre baromi nagy szükség van, míg Cescre nem igazán.
Csak Sanchez egy kakukktojás (még), míg Fabregas egy világklasszis. Cesc pedig a válogatottban rendre együtt játszik a csapat magjával, úgyhogy valószínűleg nem lenne gond a beilleszkedésével. Míg Sanchez játékán mindenképp csiszolni kéne.

A barcanoticias szerint Kiko Femenia lehet az első nyári igazolásunk. 2+1 milláért jöhet a Herculesből. Van egy olyan érzésem, hogy először a B-be megy.
Fabregas a válogatottban sem együtt kezd Xavival-Inivel-Busquets-cel, és itt sem kezdene. Viszont tök jó lenne 35-40 milláért rotációba venni, miközben elöl nincs csatárunk...az a poszt most a legfontosabb, oda kell elkölteni a nagy lóvét, a kp-n Cesc nélkül is remekül megvagyunk.

Kiko szerintem is a B-be jön, az A-csapathon nem sok köze lesz szerintem.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 15:45:15

Tocy írta:Viszont Sanchezre baromi nagy szükség van, míg Cescre nem igazán.
Csak Sanchez egy kakukktojás (még), míg Fabregas egy világklasszis. Cesc pedig a válogatottban rendre együtt játszik a csapat magjával, úgyhogy valószínűleg nem lenne gond a beilleszkedésével. Míg Sanchez játékán mindenképp csiszolni kéne.

A barcanoticias szerint Kiko Femenia lehet az első nyári igazolásunk. 2+1 milláért jöhet a Herculesből. Van egy olyan érzésem, hogy először a B-be megy.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 15:42:35

Barcaman1993 írta:
Chino írta:A legfontosabb viszont a csatárkérdés. Nagyon kellene Alexis és ha tényleg ilyen elkötelezett, nagyon fog hajtani szvsz. Nem hiszem hogy rosszul járnánk vele. Igaz, hogy drága, de sajna ilyen a piac. Ha Coentrao 30, Varane 10 milla és lehet folytatni, akkor sajna Sanchez is 30+8/10.
A felsorolt 3 ember bőven nem ér annyit, mint amennyit elkérnek értük. Nehogy már egy Sanchez annyiba kerüljön, mint egy Fabregas. De ha igen akkor már inkább a katalánt kéne megvenni és esetleg akkor még Init följebb is lehetne tolni vészszükség esetén. Nem szabad belemenni a licitversenybe, mert akkor ráfizetünk. Akkor inkább keresni kéne más embert (most a csatárposzta gondolok). Van itt jó pár név: Mata, Rossi, Willian. Ha jól tudom olvastam vhol, hogy a vezetőség minden évben ilyen 45 millió körüli összegeket akar majd fizetni az átigazolásokra. Ha ez igaz, akkor különösen nem kell ilyen 30+10 millás igazolásokba belemenni. Ráadásul idén még nem, de jövőre már reformálni kell a védelmet, mert kezdenek az embereink kiöregedni.
Viszont Sanchezre baromi nagy szükség van, míg Cescre nem igazán.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 15:40:52

Chino írta:A legfontosabb viszont a csatárkérdés. Nagyon kellene Alexis és ha tényleg ilyen elkötelezett, nagyon fog hajtani szvsz. Nem hiszem hogy rosszul járnánk vele. Igaz, hogy drága, de sajna ilyen a piac. Ha Coentrao 30, Varane 10 milla és lehet folytatni, akkor sajna Sanchez is 30+8/10.
A felsorolt 3 ember bőven nem ér annyit, mint amennyit elkérnek értük. Nehogy már egy Sanchez annyiba kerüljön, mint egy Fabregas. De ha igen akkor már inkább a katalánt kéne megvenni és esetleg akkor még Init följebb is lehetne tolni vészszükség esetén. Nem szabad belemenni a licitversenybe, mert akkor ráfizetünk. Akkor inkább keresni kéne más embert (most a csatárposzta gondolok). Van itt jó pár név: Mata, Rossi, Willian. Ha jól tudom olvastam vhol, hogy a vezetőség minden évben ilyen 45 millió körüli összegeket akar majd fizetni az átigazolásokra. Ha ez igaz, akkor különösen nem kell ilyen 30+10 millás igazolásokba belemenni. Ráadásul idén még nem, de jövőre már reformálni kell a védelmet, mert kezdenek az embereink kiöregedni és mindenképp szükség lesz a minél több pénzre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.06.28. 15:43:19-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.28. 15:37:14

Sanama írta:Egyébként más téma: Ashley Cole-ról írtak pár napja a Sport-on, hogy Angliából elege van, váltana szívesen. 2 klub jött szóba, Real vagy Barca :D
Ezt én is olvastam, hát én itt nálunk, elég nehezen tudnám elképzelni. Madridban már inkább. :roll:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.06.28. 15:36:19

Chino írta:Thiagotól nyilván nem azt kell várni, hogy jövőre szorítsa ki a kezdőből Init, de neki ez lehet az az év amikor kiderül mi is van benne igazán. Most dobbanthat, ha megkapja a lehetőséget. Ehhez játszania kell és akik szerint el kellene adni Keitát, ha jön Cesc nem hiszem, hogy azért mondják mert nem szimpi, de 3 ilyen kp cserének kioltja egymást. Ráadásul találóan leírták alább, hogy mennyit változik a játékunk Keita becserélésével. Talán az egyik legfontosabb poszt a játékunkban és jobban elnéznék ott egy olyan játékost, aki ha kell meghúzza és nem csak 2 méterre passzol, vagy felmegy fejelni. Thiagoból egy kivételes játékos lehet, aki hosszú időre megoldhatná a Xavi után maradó űrt. Hiába megyünk 3 fronton nem hiszem hogy 4 csere kellene a kp-ra. Pep ráadásul nem az az edző aki egy félidőt vagy 30-40 perceket ad egy cserének.
Keita eladása mellett én azért vagyok (persze csak ha érkezik Cesc) mert nélkülözhető, sőt sztem nélkülözendő a szezonra és még idén viszonylag jó áron el tudnánk adni.

A legfontosabb viszont a csatárkérdés. Nagyon kellene Alexis és ha tényleg ilyen elkötelezett, nagyon fog hajtani szvsz. Nem hiszem hogy rosszul járnánk vele. Igaz, hogy drága, de sajna ilyen a piac. Ha Coentrao 30, Varane 10 milla és lehet folytatni, akkor sajna Sanchez is 30+8/10. Valaki kell oda, és ha vki jön akkor az minőségi legyen. Amúgy nem tudja valaki mi az 10 milla bónusz. Mitől függ pontosan? Játékperc, rúgott gól, hány fronton játszik?
Most belső védő nem kell, még ha Maxwell és Milito távozik is. Középen tud játszani a stabil 2 után Fontás,Abidal, Masch esetleg Busi. Abidalt pótolhatja addig Adriano. Jövőre kell inkább vki a kapitány helyére. Egy Thiago Silva-t vagy David Luizt elnézegetnék, de inkább maradjunk a földön.
Szerintem nem a legfontpsabb a csatár kérdés ha jön Fabre pótolja Init Ini tud játszani simán világklaszis szinten Pedro helyén szvsz. És jöhetne mondjuk még egy csere védő elfogadható áron! Mondjuk én elfogadnék a Thiago Silva,Höwedes,Subotic hármasból valakit! :D
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 15:34:56

Amúgy így belegondolva, hogy mondjuk Sanchez és Fabregas érkezne...milyen keretünk lenne már? Ijesztő egy kicsit...A kezdő tizenegyünk a világon a legerősebb, megállíthatatlan. Na de lassan ott tartunk, hogy a cseresorunkkal is "muszáj" lenne ütni szinte bárkit. Mert ugyan kinek van jobb kezdője egy Mascherano-Thiago-Fabregas-Afellay-Sanchez sornál? És akkor még ott van Keita, ott van Adriano...ez már galaktikus Barca lesz lassan, nyilván főleg saját nevelésekkel, szerény emberekkel, és nem az ezredforduló utáni Madrid játékosaival, de azért mégis...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.28. 15:34:03

Egész tűrhető ár ez a 35(+4) Cescért. Ennyiért simán megéri, csak mi hamarabb zárják le az üzletet. :wink:
Most már remélem jön... :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.28. 15:27:25

Barcaman1993 írta:
Stoichkov írta:a 2007 nem stimmel, akkorra xavi már rég a fő mester volt a csapatban... nagyjából rivaldo távozásakor (2002) kezdődött az ő felívelése és rá két évre szerintem már csúcson volt (2004)
Én is írtam, hogy Xavi már egy jó ideje jó volt, de én a nagy dobbantást a 2008-as EB óta érzem igazán. Bár aztán lehet, hogy korábban is ilyen jól tolta, de nekem nem igazán rémlik.
Így igaz! Amig Deco itt volt, ő csak másodhegedűs volt a középályán. 2008 tavaszán már vitte a csapatot a hátán, EB-n ugye a legjobb játékosnak választották, aztán a triplázásban is hatalmas szerepe volt. Előtte is jó volt, de 2008-ban jött az igazán nagy áttörés. És ha belegondolok, pl. Deco, vagy Zidane sem fiatal korábban volt pályája csúcson. Szóval lehet, h az igazán jó középpályások későn érnek.
Ashley Cole-ról írtak pár napja a Sport-on, hogy Angliából elege van, váltana szívesen. 2 klub jött szóba, Real vagy Barca
Nem kéne. Eleve angol, szóval nem biztos, h nálunk bejönne neki az élet, a másik dolog, h ha még be is jönne, Abidalnál akkor sem lenne jobb.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 15:25:02

palesz77 írta:
gerzsakov írta:Fabregas a héten a miénk lehet! Állítolag 35+4 milla! Ennek én nagyon örülök mert így Thiagot nem vonjuk bele ebbe az üzletbe és remélem az munak sem passzoljuk el!

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/28 ... ore3020781
Sanchezről az utóbbi 2 hónapban kb 5-ször jelent meg hasonló címmel cikk... Persze remélem hogy elfogadja az Arsenal az ajánlatot, de azért én még várok vele...
Így van, Sanchezről sztem 2 hét alatt 5x volt olyan cikk, hogy ma Barca-játékos lehet/lesz. Ez a 35+4 szerintem elég korrekt, ezért kizárt, hogy Wenger elfogadja :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.28. 15:24:51

Thiagotól nyilván nem azt kell várni, hogy jövőre szorítsa ki a kezdőből Init, de neki ez lehet az az év amikor kiderül mi is van benne igazán. Most dobbanthat, ha megkapja a lehetőséget. Ehhez játszania kell és akik szerint el kellene adni Keitát, ha jön Cesc nem hiszem, hogy azért mondják mert nem szimpi, de 3 ilyen kp cserének kioltja egymást. Ráadásul találóan leírták alább, hogy mennyit változik a játékunk Keita becserélésével. Talán az egyik legfontosabb poszt a játékunkban és jobban elnéznék ott egy olyan játékost, aki ha kell meghúzza és nem csak 2 méterre passzol, vagy felmegy fejelni. Thiagoból egy kivételes játékos lehet, aki hosszú időre megoldhatná a Xavi után maradó űrt. Hiába megyünk 3 fronton nem hiszem hogy 4 csere kellene a kp-ra. Pep ráadásul nem az az edző aki egy félidőt vagy 30-40 perceket ad egy cserének.
Keita eladása mellett én azért vagyok (persze csak ha érkezik Cesc) mert nélkülözhető, sőt sztem nélkülözendő a szezonra és még idén viszonylag jó áron el tudnánk adni.

A legfontosabb viszont a csatárkérdés. Nagyon kellene Alexis és ha tényleg ilyen elkötelezett, nagyon fog hajtani szvsz. Nem hiszem hogy rosszul járnánk vele. Igaz, hogy drága, de sajna ilyen a piac. Ha Coentrao 30, Varane 10 milla és lehet folytatni, akkor sajna Sanchez is 30+8/10. Valaki kell oda, és ha vki jön akkor az minőségi legyen. Amúgy nem tudja valaki mi az 10 milla bónusz. Mitől függ pontosan? Játékperc, rúgott gól, hány fronton játszik?
Most belső védő nem kell, még ha Maxwell és Milito távozik is. Középen tud játszani a stabil 2 után Fontás,Abidal, Masch esetleg Busi. Abidalt pótolhatja addig Adriano. Jövőre kell inkább vki a kapitány helyére. Egy Thiago Silva-t vagy David Luizt elnézegetnék, de inkább maradjunk a földön.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése