Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.28. 15:15:29

gerzsakov írta:Fabregas a héten a miénk lehet! Állítolag 35+4 milla! Ennek én nagyon örülök mert így Thiagot nem vonjuk bele ebbe az üzletbe és remélem az munak sem passzoljuk el!

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/28 ... ore3020781
Sanchezről az utóbbi 2 hónapban kb 5-ször jelent meg hasonló címmel cikk... Persze remélem hogy elfogadja az Arsenal az ajánlatot, de azért én még várok vele...
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.28. 15:11:12

gerzsakov írta:Fabregas a héten a miénk lehet! Állítolag 35+4 milla! Ennek én nagyon örülök mert így Thiagot nem vonjuk bele ebbe az üzletbe és remélem az munak sem passzoljuk el!

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/28 ... ore3020781
Ez így korrekt.Ha nem vonunk be játékost,de kétlem,hogy ilyen könnyen elrendezhető a "buli".
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.06.28. 15:08:47

Fabregas a héten a miénk lehet! Állítolag 35+4 milla! Ennek én nagyon örülök mert így Thiagot nem vonjuk bele ebbe az üzletbe és remélem az munak sem passzoljuk el!

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/28 ... ore3020781
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 15:05:34

Barcaman1993 írta:
Stoichkov írta:a 2007 nem stimmel, akkorra xavi már rég a fő mester volt a csapatban... nagyjából rivaldo távozásakor (2002) kezdődött az ő felívelése és rá két évre szerintem már csúcson volt (2004)
Én is írtam, hogy Xavi már egy jó ideje jó volt, de én a nagy dobbantást a 2008-as EB óta érzem igazán. Bár aztán lehet, hogy korábban is ilyen jól tolta, de nekem nem igazán rémlik.
Xavi szerintem Pep óta ilyen, mint ahogy Messi is azóta még jobb lett. És hát ez meg is látszik a csapaton :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 14:59:12

Stoichkov írta:a 2007 nem stimmel, akkorra xavi már rég a fő mester volt a csapatban... nagyjából rivaldo távozásakor (2002) kezdődött az ő felívelése és rá két évre szerintem már csúcson volt (2004)
Én is írtam, hogy Xavi már egy jó ideje jó volt, de én a nagy dobbantást a 2008-as EB óta érzem igazán. Bár aztán lehet, hogy korábban is ilyen jól tolta, de nekem nem igazán rémlik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 14:49:07

gergo9 írta:
Sanama írta: De amit pl. Fabregasnál sokan elvárnak,hogy "tökös" legyen, azt Sanchez se csinálta eddig. Szóval nem értem.
Pedig annyira nem nehéz.
Sanchez esetében a klub nem igazán akarja megtartani Sanchezt hanem minél jobb áron eladni, Cesc esetében pedig minden áron megtartanák.

De attól függetlenül Fabregastól se várom el hogy teleokádja a médiát azzal hogy mindenáron jönni akar.
Az a klubbal,szurkolókkal szemben nem lenne helyes.
Ezt értem. Ettől függetlenül semmivel sem tett többet azért,hogy idejöjjön,mint Cesc. Csak hát ugye az áruló gyerek egyáltalán örüljön,hogy a Barca még érdeklődik iránta... :P

Egyébként más téma:
Ashley Cole-ról írtak pár napja a Sport-on, hogy Angliából elege van, váltana szívesen. 2 klub jött szóba, Real vagy Barca :D
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2011.06.28. 14:45:43

Barcaman1993 írta:A Thiagos a legviccesebb. A srác óriási tehetség ez kétségtelen, de ilyeneket mondani (írni). Xavi szintje túl magas neki... Ezen nagyot mosolyogtam. A srác 1 évet töltött a felnőtt csapatban és ott is csak pár meccset játszani és egyből ilyen nevekkel összehasonlítani. Másrészt meg sztem senki nem gondoltam volna mondjuk 2007-ben, hogy Xavi ekkora spíler lesz, mint most. Akkor is jó volt, de amit mostanában produkál az már fenomenális. Úgyhogy sztem Thiagoról még nem igazán kéne véleményt állapítani, főleg ilyenek. Mikor eleget játszik, akkor már lehet hasonlítgatni, de egy 20 éves zöldfülüt nem szabad összehasonlítani egy 30 éves rutinos rókával.
a 2007 nem stimmel, akkorra xavi már rég a fő mester volt a csapatban... nagyjából rivaldo távozásakor (2002) kezdődött az ő felívelése és rá két évre szerintem már csúcson volt (2004)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.28. 14:44:33

Sanama írta: De amit pl. Fabregasnál sokan elvárnak,hogy "tökös" legyen, azt Sanchez se csinálta eddig. Szóval nem értem.
Pedig annyira nem nehéz.
Sanchez esetében a klub nem igazán akarja megtartani Sanchezt hanem minél jobb áron eladni, Cesc esetében pedig minden áron megtartanák.

De attól függetlenül Fabregastól se várom el hogy teleokádja a médiát azzal hogy mindenáron jönni akar.
Az a klubbal,szurkolókkal szemben nem lenne helyes.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.28. 14:37:13

Kash írta:Én csak azt nem értem, hogy Weneger miért ragaszkodik annyira Fabregas-ért, mikor a nyolcaddöntőben az ő könnyelműségének köszönhetően kaptak golt, amikor sarkalni akart, és Iniesta lecsapott rá.
Amit meg az eligazolásokról/igazolásokról mondani szeretnék, nekem sem tetszik hogy keita-t elakarják adni, de nekem őszintén sem Rossi, sem sanchez, sem Fabregas nem kell, persze nem árt, mert sokan távoznak, de egy sem elég jó, fabregas csapni való, arról ne is beszéljünk, persze, természetessen örülnék ha jönne Cesc, de ha nem jön, az sem gond, Thiago pedig maradjon, ő lesz a következő Iniesta, Xavi szintjét nem fogja elérni, mert az már magas neki, de Iniesta utódja simán lehet, de halottam pastore is állitólag jön, na vele egyetértek, ahogy állitólag Mata-is, de talán messi szavára adva, talán Agüero-t is megpróbálják megszerezni. :)
Azért azt mondani, hogy ezek az emberek nem elég jók. Kik jöhetnének szerinted szóba? A világon a mienké a legjobb csatársor. 1 ember van, aki még tudna talán még nagyobb dobbantani, de ő már nem jön (ETO). A kp-ra meg nem értem miért nem jön Cesc? A világ legjobb 5 irányítója között van. Azok közül is Xavi és Ini is nálunk játszik. A Thiagos a legviccesebb. A srác óriási tehetség ez kétségtelen, de ilyeneket mondani (írni). Xavi szintje túl magas neki... Ezen nagyot mosolyogtam. A srác 1 évet töltött a felnőtt csapatban és ott is csak pár meccset játszani és egyből ilyen nevekkel összehasonlítani. Másrészt meg sztem senki nem gondoltam volna mondjuk 2007-ben, hogy Xavi ekkora spíler lesz, mint most. Akkor is jó volt, de amit mostanában produkál az már fenomenális. Úgyhogy sztem Thiagoról még nem igazán kéne véleményt állapítani, főleg ilyenek. Mikor eleget játszik, akkor már lehet hasonlítgatni, de egy 20 éves zöldfülüt nem szabad összehasonlítani egy 30 éves rutinos rókával.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.28. 13:52:47

Thiagot ha eladnák, kb. olyan lenne. mintha Messit 16-17 évesen tovább adnánk. Ebbe a srácban óriási lehetőség rejlik. Én azt mondom vagy ő vagy Fabregas. A kettő együtt egymás elől venné el a lehetőséget. Dobjuk bele a mélyvízbe a srácot, hogy mutassa meg mit tud. Fabregas meg amúgy is jól érzi magát ott ahol van, le is nyilatkozta. Itt úgyis rosszul érezné magát.. ezt meg gondolom senki se szeretné neki.. jól van ott Wenger papával együtt..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.06.28. 13:45:40

grecki írta:a legfontosabb, Thiagót el ne merjék adni.

egy középső védőt pedig mindenképpen venni kellene, lehetőleg olyat, aki mondjuk a szélen is, esetleg a középpályán is megállja a helyét.

amúgy meg részemről jöhet Sanchez és/vagy Fabregas is, csak ne kelljen már lemondani a jövő csapatáról... (Bojan, Jeffren, Thiago, etc.)
- most végül is nem ment Bozsan Rómába??, mert konkrétumot senki nem közölt le.... tehát maradt??
- Thiagot remélem nem tesszük csere alapba v. nem engedjük el....., még akkor sem ha ne adj isten (vissza) jönne Fabre!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.28. 13:39:54

Ha a pénz számítana, akkor nem a City-be menne Alexis, inkább már az arab világba. :D Ott tuti többet keresne. De amiért ő Barcelonába akar igazolni, azok a címek. Nemzetközi és országos szinten. Nem keresne kutyarosszul a Barçában sem, ő is az agyát használja egy igazolásnál, nem a pénztárcáját, lásd Dzsudzsák.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.06.28. 13:35:38

Én csak azt nem értem, hogy Weneger miért ragaszkodik annyira Fabregas-ért, mikor a nyolcaddöntőben az ő könnyelműségének köszönhetően kaptak golt, amikor sarkalni akart, és Iniesta lecsapott rá.
Amit meg az eligazolásokról/igazolásokról mondani szeretnék, nekem sem tetszik hogy keita-t elakarják adni, de nekem őszintén sem Rossi, sem sanchez, sem Fabregas nem kell, persze nem árt, mert sokan távoznak, de egy sem elég jó, fabregas csapni való, arról ne is beszéljünk, persze, természetessen örülnék ha jönne Cesc, de ha nem jön, az sem gond, Thiago pedig maradjon, ő lesz a következő Iniesta, Xavi szintjét nem fogja elérni, mert az már magas neki, de Iniesta utódja simán lehet, de halottam pastore is állitólag jön, na vele egyetértek, ahogy állitólag Mata-is, de talán messi szavára adva, talán Agüero-t is megpróbálják megszerezni. :)
Kép
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2011.06.28. 13:26:59

Az a baj hogy sokan csak azt 1-2 nyilatkozatot látják a háttér munkába nincs betekintésünk. Rossel azt nyilatkozta hogy Fabre mindent megtesz annak érdekében hogy ide igazoljon, és az elnök már csak nem mond butaságokat. Nem tudhajtuk mi zajlik a háttérben. Sanchez hozzáállása a dolgokhoz pedig szerintem igenis dicséretes.
Visca El Barca
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 13:25:04

Sanama írta:tett,de szobrot azért még nem kéne neki állítani :D
Tehát ha azt írom,hogy meg fogja érdemelni a felé áradó szeretett, akkor az szoborállítás ? :)

azt veszem észre,h Fabre esetében csökkenteni próbálod a sarát,hogy még nincs itt, Sanchez esetében pedig csökkenteni próbálod az érdemeit,hogy egyáltalán még van sansz leigazolni őt. Gondolom mert előbbit bírod...

Nem csak a City érdeklődik iránta, nem csak a City ajánlatát utasítja vissza azzal a mondattal,hogy VAGY A BARCA,VAGY MARADOK, hanem mindenki másét is.

Szóval fogalmam sincs miért fáj neked az, ha elismerjük Sanchez hozzáállását, és ha azt elismerik majd a katalánok is. Ez még távol van a szobor állítástól, és nem írt senki se olyasmit,hogy Ő 100% hogy itt félIsten lesz, és lenyűgöz mindenkit, csupán a hozzállását dicsérjük. Azt meg teljesen jogosan. Ez minek szúrja valaki szemét, nem értem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.28. 13:23:51

De elmondták már előtted jópáran, h nem az a lényeg, h többen legyünk, hanem h több olyan játékos legyen aki tudja hozni azt a szintet amit mondjuk Bojan nem tud Villa helyén Jeffren Pedro helyén stb.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.28. 13:21:22

Egyebkent csatarposzton sem leszünk többen, ha jön Sanches/Rossi, Bojan söt Jeffren meg megy! Es ott meg nem is nagyon latok olyan fiatalt, akit ebben az evben be lehetne epiteni!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 13:14:05

tett,de szobrot azért még nem kéne neki állítani :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.28. 13:12:29

Sanama írta:Ozsi,
Azért utasítja vissza,mert nem hülye... Te elmennél egy olyan City-be, ahol most is van két tucat csatár? Ja,hogy örüljünk már annak is,hogy egy profi sportolónak nem feltétlenül a pénz számít?
De amit pl. Fabregasnál sokan elvárnak,hogy "tökös" legyen, azt Sanchez se csinálta eddig. Szóval nem értem.

Most gondolom jön az,hogy de Cesc már 3.éve csinálja ezt,meg,hogy saját nevelés stb. , ettől függetlenül semmi extrát nem csinált szerintem.
De attól még valamennyit tett azért, h a Barcába jöhessen. :wink:
Örüljünk ennyinek is sztem. :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2011.06.28. 13:10:47

a legfontosabb, Thiagót el ne merjék adni.

egy középső védőt pedig mindenképpen venni kellene, lehetőleg olyat, aki mondjuk a szélen is, esetleg a középpályán is megállja a helyét.

amúgy meg részemről jöhet Sanchez és/vagy Fabregas is, csak ne kelljen már lemondani a jövő csapatáról... (Bojan, Jeffren, Thiago, etc.)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 13:10:02

Ozsi,
Azért utasítja vissza,mert nem hülye... Te elmennél egy olyan City-be, ahol most is van két tucat csatár? Ja,hogy örüljünk már annak is,hogy egy profi sportolónak nem feltétlenül a pénz számít?
De amit pl. Fabregasnál sokan elvárnak,hogy "tökös" legyen, azt Sanchez se csinálta eddig. Szóval nem értem.

Most gondolom jön az,hogy de Cesc már 3.éve csinálja ezt,meg,hogy saját nevelés stb. , ettől függetlenül semmi extrát nem csinált szerintem.
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2011.06.28. 13:05:44

Sikerülne leigazolni végre, erre kidőlne 1hónapra, akkor mi van? Vesztettünk két játékost (Ő+Keita) arra az időre, szóval nem hogy bővülne a szitu, hanem még több melójuk lenne Iniéknek.
Ennyi erővel, ini, v. xavi is kidőlhet, őket meg keita nem tudja helyettesíteni.
De amugy keita sztem is maradjon, jó csere ember ő.
De sérülést bárki szenvedhet, ezért én fabrénak is örülnék, meg hát nem csak ezért.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 13:01:52

Sanama írta:Fabregas nincs ott az Arsenal új mezének a bemutatóján.
Egyébként annyira vicces,hogy itt egyre többen szidjátok, viszont a játékosok egytől egyig azt nyilatkozzák, hogy remélik idén végre visszatér :D

Sanchez meg mit csinált, hogy nagy szerepe lesz abban ha ide kerül? Hogy nem ment el a City-be ahol így is van 45 csatár ? Vagy, megmondta, hogy Barca vagy marad?
Az nem szidalmazás, ha azt írjuk,írom, hogy remélem nem hozzuk el.

A játékosok a haverjai, velük nőtt fel, a szurkolók kicsit máshogy látják a helyzetet, és Fabregas szerepét abban,h még nincs itt. Ettől még a barátaik,barátok maradnak,és persze,hogy örülnének neki, a szurkolók viszont kevésbé szerethetik ettől.

Arról nem is beszélve,hogy tiva óriási igazságot írt, Keita kell ide, akár jön Fabre, akár nem. Sikerülne leigazolni végre, erre kidőlne 1hónapra, akkor mi van? Vesztettünk két játékost (Ő+Keita) arra az időre, szóval nem hogy bővülne a szitu, hanem még több melójuk lenne Iniéknek.

Sanchez részre: jah,h neked az nem számít, hogy simán visszautasít szuper fizetéseket (még a Barcához viszonyítva is) sokadjára? És inkább maradna egy olasz középcsapatban (mert azok) még egy évig, ahol 4ed annyit se keresne, csak,hogy majd a Barcába jöhessen? Tényleg hallod, Fabre cipőjét nem köthetné....hozzáállásban inkább fordítva.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 12:56:02

Fabregas nincs ott az Arsenal új mezének a bemutatóján.
Egyébként annyira vicces,hogy itt egyre többen szidjátok, viszont a játékosok egytől egyig azt nyilatkozzák, hogy remélik idén végre visszatér :D

Sanchez meg mit csinált, hogy nagy szerepe lesz abban ha ide kerül? Hogy nem ment el a City-be ahol így is van 45 csatár ? Vagy, megmondta, hogy Barca vagy marad?
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.28. 12:52:37

Azt ertem hogy szükseg lenne a Keita arara, de mi van ha Fabre megse tud olyan hirtelen beilleszkedni, vagy csak egyszerüen, ahogy szokott, megserül. Akkor meg rosszabb helyzetben leszünk, mint az elözö idenyben! Addig amig egy ilyen kepessegü focista mint Keita, siman türi a kispadot, addig kar lenne eladni!
Válasz küldése