Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.29. 18:34:24

De én úgy gondolom,hogy nem áldoznák be az október o1-i BL selejtezőt ami most lesz 2 nap mulva és a VB selejtezők október o7-13ig tartanak.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.29. 18:18:53

Nekem kicsit kamu szaga van a dolognak.
Volt ugye, hogy Argentína már ott vana VB-n, Messi pihenjen, mert felesleges. Aztán a szövetségi kapitány mondta, hogy Messinek mennie kell, erre jön ez a sérülés, ami pont a válogatott meccsig tart, kicsit "kapóra" jön, vagy nem is tudom.
Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.29. 17:16:06

Ebben a pillanatban olvastam a Sport spanyol ujságban hogy feltették a kérdést hogy aggódnak e Messi sérülése miatt , rövid idő alatt 6 ooo ember válaszolt 89 %-uk hogy igen.
Tegnap én is irtam ide este hogy tul gyakori ez a sérülés és ugy látom,hogy a katalán olvasók is igy itélik meg hogy aggasztó hogy egyre többször sérült és hogy bármikor előjön neki. Én nagyon tartok attól,hogy pályafutásának idő előtt vége lesz,mert egy csapat meddig fogja tudni nélkülözni hogy BL meccseken nem tud ott lenni és idén is mint kimutatták ő játszott a legkevesebb meccset. Egyszerüen nem értem,hogy a mai világban nem tudják őt meggyógyitani .. A Celtic szurkolói is irják,hogy Messi nem megy és sajnálják hogy nem láthatják focizni náluk. Azért ez nem semmi az ilyen vélemény
Hát bizakodom továbbra is remélem a VB-re azért el fog tudni jutni sérülés nélkül.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.09.29. 13:10:58

Official: Further tests today have confirmed that Messi has a thigh muscle injury and that he will be out for two to three weeks.

A Clássicora, valamint a Milan elleni BL meccsre felépül.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.09.29. 13:09:38

A klub a hivatalos oldalon megerősítette, hogy Messinek 2-3 hetet kell kihagynia. Minden bizonnyal Október 19-én az Osasuna ellen térhet vissza... :?
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.09.29. 09:12:45

Engedjük el ezt a "megbeszélt forgatókönyv" gondolatot. Ilyet Messivel az életben nem beszél meg senki. Mindannyian tudjuk, h az utolsó baráti, jótékonykodó meccsen is 90 percet akar játszani, majd pont a szezon elején jön le direkt a 30. percben, h elsumákolja a válogatott meccset?! #-o

Maximalista sportember, ez a csávó akkor jön le a pályáról, ha tényleg gond van, és akkor is nagyon idegesen és csalódottan.

Szerk.: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2283651" target="_blank
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.09.29. 08:35:43

ahogy korábban is, csak találgathatunk, de lehetett néhány arckifejezést látni amiből én két dolgot feltételezek: vagy az egész egy megbeszélt forgatókönyv szerint zajlott (teljes kamu) vagy egy esetleges próbálkozás nyomán jött le - ebben az esetben már eleve volt valami gáz de az lehetett a döntés, hogy ha érzed akkor azonnal szólj...... sokan spekuláltunk, hogy mi lesz a Messi-Neymar duó? nos azt hiszem erre senki nem számított, hogy ennyire meg kell majd becsülnünk Messi amúgy is értékes játékperceit.....
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.09.29. 08:17:53

Richárd88 írta:Az is lehet hogy nincs semmi sérülés csak így akarják elkerülni hogy behívják a válogatottba. Mert az argentin kapitány azt mondta hogy nem ad neki szünetet, a csapat érdeke hogy messi is ott legyen velük minden meccsen.
Tehát most lehozták, "elővigyázatosságból", kedden játszik lehozzák a második félidőben mert "rásérült" és így nem kell utaznia a válogatottal.
:D
jó ez nyilván nem igaz, de ki tudja...
nem nézegette, meg nem vakarta a lábát mint a psg ellen.
Ezzel csak az a gond, hogy Messi ott akar lenni a válogatottban is és a Celtic ellen is. De nem kizárt egy sérülés sem a Celtic ellen... :D Az aprítós skótok szívesen megcsinálnák nekünk... ...sajnos :?
Kép
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.09.29. 08:01:23

Az is lehet hogy nincs semmi sérülés csak így akarják elkerülni hogy behívják a válogatottba. Mert az argentin kapitány azt mondta hogy nem ad neki szünetet, a csapat érdeke hogy messi is ott legyen velük minden meccsen.
Tehát most lehozták, "elővigyázatosságból", kedden játszik lehozzák a második félidőben mert "rásérült" és így nem kell utaznia a válogatottal.
:D
jó ez nyilván nem igaz, de ki tudja...
nem nézegette, meg nem vakarta a lábát mint a psg ellen.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.09.28. 21:57:40

neobarca írta:1 "előnye" van Messi sérülésében. Remélem Tata berakja Neymart az eredeti helyére, középcsatárnak és lő pár szép gólt. Ettől magabiztosabb lesz. Meglátjuk... ;)
Ney a Santosban is szélsőt játszott,nem?

A másik:Remélem Tata nem dobja be középre a Celtic ellen,mert a skótok úgy elnyomnák ott mint a csikket.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.28. 21:56:56

Remélem,hogy Messi mielőbb meggyógyul.
Azt viszont sosem értettem ,hogy miért örül valaki,hogy sérült lesz és egy másik játékost raknak a helyére??? Ebben mi a jó egy csapatban ahol mindenkinek megvan a poziciója.
A másik,hogy sérült bárki lehet pillanatok alatt az senki nem szeretne lenni,de sajnos a sport ilyen,hogy jön a sérülés.
Ami viszont engem is érdekelne,hogy miért jön ilyen sürün vissza neki ez a sérülése , mert ez igy tényleg neki sem jó és a csapatnak sem. Én annyira drukkolok neki hogy a VB ig semmi problémája ne legyen mert az a legnagyobb álma és szeretném ha teljesülne neki ,de mikor ilyen történik vele mindig aggódni kezdek e miatt.
És végül remélem hogy emiatt a makacs sérülések miatt nem kell neki idejekorán visszavonulnia,mert még nagyon fiatal és van még jó pár éve a fociban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.28. 21:39:49

neobarca írta:1 "előnye" van Messi sérülésében. Remélem Tata berakja Neymart az eredeti helyére, középcsatárnak és lő pár szép gólt. Ettől magabiztosabb lesz. Meglátjuk... ;)
sztem kizárt, fabregast fogjuk erőltetni...

jó lenne valamit kezdeni azzal a combbal, mert sok lesz már...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.09.28. 21:26:08

1 "előnye" van Messi sérülésében. Remélem Tata berakja Neymart az eredeti helyére, középcsatárnak és lő pár szép gólt. Ettől magabiztosabb lesz. Meglátjuk... ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.09.28. 21:15:05

Gareth Tello írta:Messi could have a small muscle tear. He would anyhow miss next two games (Celtic - Valladolid) and be back after international break. [catr]

Gondolom, holnap alaposabb vizsgálatoknak vetik alá, aztán kiderül, pontosan milyen jellegű a sérülése és mennyit kell kihagynia.
Reméljük kipiheni magát, és felépül teljesen. Ezt a két mérkőzést nélküle is hozni kell, bár a Celtic ellen nem lesz könnyű, de otthon ütni kell a Valladolidot. Utána válogatott szünet, amire a korábbi hírek szerint, ha kijutnak a Paraguay elleni selejtező megnyerésével, akkor be se hívja őt Sabella(ugye már kijutottak), plusz a sérülés miatt így meg pláne nem nagyon fogja szerintem. Úgyhogy lesz 3 hete regenerálódni.

Amúgy: Barcelona all-time topscorer Messi (324 in 388 games) has now scored more than Real Madrid all-time topscorer Raul (323 in 741)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.28. 21:08:37

Messi could have a small muscle tear. He would anyhow miss next two games (Celtic - Valladolid) and be back after international break. [catr]

Gondolom, holnap alaposabb vizsgálatoknak vetik alá, aztán kiderül, pontosan milyen jellegű a sérülése és mennyit kell kihagynia.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.09.27. 19:23:02

dévid villa írta:Valaki tud valamit arról hogy mi volt ma a tárgyalásán?
Kihallgatás volt, pontosabban kérdésekre kellett válaszolnia Messinek fél órán keresztül, majd mindenki hazament. Semmi itélet, eddig csak puhatolózás megy.
Kép
Kép
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2013.09.27. 18:33:10

Valaki tud valamit arról hogy mi volt ma a tárgyalásán?
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.25. 16:06:02

JOseppe! kérdésedre a válaszom: a kedvencem.
Nekem nagyon tetszik a focija , miatta kezdtem el nézni és megszeretni a Barcát.
Nekem ő marad az elsőszámu játékosom és örülök,hogy a Katalán Sportlap szakértői is őt találták a legjobbnak tegnap
Messi a legötletesebben játszó játékos és tényleg egyedülálló focista.Neymar is jó, de ő benne még nem látom azt a szikrát mint anno a fiatal Messiben volt.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.09.25. 15:41:23

JOseppe írta:Ez mindig is így lesz, hogyha az ember sikeres abban amit csinál, akkor a média egyrésze mindig keresni fog valamiféle hiba pontokat az illetőben, vagy ha éppen gondolnak egyet akkor kreálnak maguktól valamiféle spekulációt amivel a saját imageket tovább bővíthetik.Ez majdnem minden nagy sztár illtv. elismert ember életében előfordul. Tehát nem csak Messivel született meg ez a teher, ezzel neki is szembesülnie kell sajnos. :lol:

igen, milyen érdekes, h ilyenkor mindig előkerülnek, az ezt v azt látott-hallott-gondolt-mittudomén emberek, akik vmi óriási dologgal homorítanak, mint pl a barcás gyerekek, v a legutóbbi, az a csóka a brutális kólás sztorival.
nemsokára főcím lesz valahol, mint breaking news: kiderült: messi büdöset szarik!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.09.25. 15:29:52

Miksi Józsefné írta:nem attól lesz CR aranylabdás,hogy gyalázzák Messit napról napra mindenféle kitalált történetekkel, visszamennek jó pár évet az életében
Egyetértek. Ez gyerekes szint, csak kell valami, amitől, vagy amiben CR jobb és kész is az egész! :roll: Ilyeneket és is ki tudnék találni, vagy fotózni és beküldeni az újságnak...
Más: Tegnap igen szépen játszott, rúghatott volna több gólt is, de sajnos nem volt szerencséje.
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.09.25. 12:28:58

Ez mindig is így lesz, hogyha az ember sikeres abban amit csinál, akkor a média egyrésze mindig keresni fog valamiféle hiba pontokat az illetőben, vagy ha éppen gondolnak egyet akkor kreálnak maguktól valamiféle spekulációt amivel a saját imageket tovább bővíthetik.Ez majdnem minden nagy sztár illtv. elismert ember életében előfordul. Tehát nem csak Messivel született meg ez a teher, ezzel neki is szembesülnie kell sajnos. :lol: Kedves Miksi Józsefné!! ezt nem rossz szándékból kérdezem öntől, de önnek van más személyes kedvence is a csapatból vagy csak Messi???? :P
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.25. 11:49:57

Azért szépen,lassan kibontakozik a kép.. Olvastam a német Bildet most és irják,hogy a Madridi Sport Bulletin-ben jelent meg előszőr hogy Messi képeket vágott mikor lecserélték. Már megint a Madrid!!!! Ha nem a Marca ha nem a AS hanem a punto pelota akkor a Madridi Sportlap.!!Nem tudom nem veszik észre már magukat Madridban,hogy nem attól lesz CR aranylabdás,hogy gyalázzák Messit napról napra mindenféle kitalált történetekkel, visszamennek jó pár évet az életében és főleg ugy hogy minden ember változik és ezt ők nagyon is jól tudják de azért irják a nyavalyás rágalmazó cikkeiket. Leo jól tette hogy rögtön reagált legalább - végre - tett valamit azért hogy a világ minden olyan ujságjában ahol a neve szerepel , szerepeljen a facebookos kiirása is, az angol lap nem is irt a meccsről hanem Messi kiirását irta le. Tehát odafigyelnek amiket mondott és talán remélhetőleg egy kicsit alábbhagy Messi felé ez a rágalom .. Mert már a világnak is kezd ez sok lenni és nagyon átlátszó is.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.09.25. 00:18:11

Miksi Józsefné írta:Ma nem csak Leo volt beoltva a gólók tekintetében,hanem az egész csapat .Gyönyörüen játszottak az első félidőban , ha minden gólt belőnek lett volna vagy 2o-1 a javunkra. 1o perc nem nagy idő ,jóformán semmi,nem értem ezt ha igazán jót akar Tata akkor vagy kihagyatja vele a meccset mert az az igazi pihenés ezek a 1o percek vagy Neymaréban a 15 perc , semmi.
Akkor nem eret találat az az inekcióstű.
Annyira épp nem ontották a gólokat, számomra ez a csapat (Sociedad) olyan Levante szintű, simán lehetett volna 6-7 gól itt is, ha jobban kihasználják a helyzeteiket.
Na de, Messi nagyon szépen játszott, nem mondom hogy tökéletesen, mert ez messze volt attól, de nagyon okosan futbalozott, főleg az 1. félidőben.
Az a fejes gól...nagyszerű.
Azt, hogy a végén lecserélték jó ötletnek tartom, mivel ha minél többet pihen, annál kevesebbet sérül, csak aztán ne hasson ki a játékos-edző kapcsolatra, mert akkor bizony lesznek problémák.
Kép
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2013.09.24. 23:40:33

A jó Leo odapiszkált a médiának:
"I didn't mean to make any gesture when Martino took me off. Nobody likes to be out, but we must accept it because it is the best for our team. What I will not accept is that certain media tell lies about any situation that happens around me" Messi on Facebook

Határozott és gyors válasz mielőtt tele lenne a média a lecserélése körüli felesleges felhajtással. Én örülök neki, hogy Tata lecseréli és igenis megpróbálja a lehető legtöbb pihenést összehozni, hogy a szezon legfontosabb szakaszában is abszolút a top-on legyen. Az üzenetéből jól kivehető, hogy ezt Leo ha nem is egyszerűen (mivel ő mindig játszani akar, ezt tudjuk jól), de elfogadja és tudja, hogy a csapatnak ez a legjobb!
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.24. 22:16:34

Ma nem csak Leo volt beoltva a gólók tekintetében,hanem az egész csapat .Gyönyörüen játszottak az első félidőban , ha minden gólt belőnek lett volna vagy 2o-1 a javunkra. 1o perc nem nagy idő ,jóformán semmi,nem értem ezt ha igazán jót akar Tata akkor vagy kihagyatja vele a meccset mert az az igazi pihenés ezek a 1o percek vagy Neymaréban a 15 perc , semmi.
Válasz küldése