Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.17. 08:42:44

Az az érzésem - nem csak az itteni vélemények alapján -, hogy most lett csak felesleges ez a Szuperkupa, ha az első meccset behúztuk volna, akkor "sokkal többet jelentene, sokkal fontosabb lenne", pedig akkor sem lenne az.
Igazából számomra a hatkupás szezon miatt (volt) fontos, ezért sajnálom, hogy nem lesz meg, viszont, ha pl. "csak" bajnokok lennénk és nem lett volna esély a hat kupára, akkor kevésbé számítana.

Amúgy a Gampert behúztuk, meglesz a 6 kupa, nyugi! :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.17. 08:34:46

"Spanyolország no.1 csapata" - úgy értem, papíron ez ezt sugallná, hiszen egy egy "döntő" a bajnok és a kupagyőztes között... amit, mint ahogy írtam, idén le sem kéne játszani... 8)
A másik, hogy megéri-e... Nos, ha ez a szezon vége felé lene, mint az a korábbi Milan meccs, amikor a csapat top formában és karnyújtásnyira van a szezon vég, akkor azt mondom kötelező! Most, hogy próbál a csapat formába lendülni, 1-2 hakni meccs van a lábakban, nem biztos, hogy érdemes úgy kimenni, hogy ezt meg kell fordítani és nyerni 5-6 góllal! A szezon végén top formában ez nem csak elvárható lenne, de sztem menne is! Most azonban a tisztes helytállás, azaz lássam, hogy odateszik magukat, akarnak, gólt lőnek, de el kell engedni ezt a kupát, nem rágörcsölni, pont nem hiányzik még egy ilyen Alba féle sérülés...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.08.17. 08:18:11

kanty írta:
Subinho írta:Azért az érdekes dolog az, hogy a spanyol szuperkupa=a bajnok és a kupagyőztes csatája, na most a kupában megvertük a Bilbaót, vagyis nem kupagyőztes... Jelenleg, ha megnyerik, akkor úgy lesznek ők Spanyolország no.1 csapata, hogy a kupa 2, és bajnoki fene tudja asszem 7-8. hellyel.... Érdekes... Ezt a meccset le sem kellene ebben az esetben játszani...
De ha már így alakult. Biztos beállnak védekezni, hiszen nekik nincs szükségük 4 után még gólokra... Vagyis az érdekes kérdés az, hogy megérti-a ennyi energiát elégetni azért, hogy esetleg 3-0, vagy 2-0 legyen a visszavágó???
Miért lennének ők Spanyolország no.1 csapata? :lol: Ha ezt a logikát nézzük, akkor a Szuperkupa a legfontosabb trófea, előzve a bajnokságot és a kupát.
Ha megnyerik, akkor megérdemlik, mert két meccs alapján jobb eredményt érnek el - ilyen egyszerű, nem kell ezt túl komplikálni.
Utolsó mondathoz: megéri, mert egy négygólos vereség után ez becsületbeli ügy, az a minimum, hogy a kihajtják magukat a következő meccsen, ha ez egy 2-0-ra lesz elég, akkor ez van.
többféle logikai bukfenc is van valóban ezzel a kupával én is mondok még egyet: ez már egy másik szezon! formálisan ugyan még nem kezdődött el a következő, érdemben azonban az előző már régen befejeződött..., a csapatok jórészt kicserélődtek, ...stb.
a fociban történnek és történhetnek elképesztő dolgok, ilyen a mi zakónk is, még azt hiszem LE: motiváció elméletében is lehet valami, ( a kételyem: 3:0 után nem volt?) ennek ellenére én nem hiszek ebben a fordításban. egyszerűen : most éppen ,hogy nincs benne ebben a csapatban ez a képesség!
nem a hat kupán kell most (már) görcsölni. hanem egy tisztességes revanson, mégpedig egymásután kétszer! az legalább hozna egy ütős idénykezdetet.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.08.17. 07:51:13

Nem sok esélyt látok, 4 gól az sok, de sajnos inkább attól félek, hogy a Bilbao egy golt fog rugni.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.08.17. 03:13:16

Chino írta:Ha azt a játékot tudjuk hozni amit a Sevilla ellen, akkor bármi megtörténhet. Akár egy szétlövés is. Hátrány ide-hátrány oda, ha egy Bilbao meg tudott verni minket 4:0-ra, akkor (reméljük) telt ház előtt otthon nekünk is sikerülhet.
Ha a legerősebb kezdő lesz fent és 110%ot hoznak a srácok akkor tényleg van esély egy hosszabbításra mindenképp. Kérdés mennyire akarnak neki feküdni ennek, de bízom benne hogy teljesen, mert a Barcáról beszélünk, arról a csapatról, amely tavaly végig verte a világot. Veszíteni való nincs, neki kell feküdni és meg kell csinálni :)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.17. 02:33:09

Ha azt a játékot tudjuk hozni amit a Sevilla ellen, akkor bármi megtörténhet. Akár egy szétlövés is. Hátrány ide-hátrány oda, ha egy Bilbao meg tudott verni minket 4:0-ra, akkor (reméljük) telt ház előtt otthon nekünk is sikerülhet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.08.16. 22:09:00

Minden esetre szép feladat előtt állnak a srácok. Ha ezt megtudják fordìtani az szerintem megint történelem lenne. Nem emlékszem, hogy ilyen hátrányt valaha is ledolgoztak volna. Palesz majd kijavìt ha nem ìgy van.:-D
Minden esetre a fogadkozások nagyok, valszeg teltház előtt tolják majd. Remélem Lucho nem rotálja megint szét a csapatot és a lehető legerősebb 11- et küldi pályára. Alba pótlására kiváncsi leszek kit tesz be a többi hellyel közzel adott.
VISCA BARCA!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.16. 10:13:32

Subinho írta:Azért az érdekes dolog az, hogy a spanyol szuperkupa=a bajnok és a kupagyőztes csatája, na most a kupában megvertük a Bilbaót, vagyis nem kupagyőztes... Jelenleg, ha megnyerik, akkor úgy lesznek ők Spanyolország no.1 csapata, hogy a kupa 2, és bajnoki fene tudja asszem 7-8. hellyel.... Érdekes... Ezt a meccset le sem kellene ebben az esetben játszani...
De ha már így alakult. Biztos beállnak védekezni, hiszen nekik nincs szükségük 4 után még gólokra... Vagyis az érdekes kérdés az, hogy megérti-a ennyi energiát elégetni azért, hogy esetleg 3-0, vagy 2-0 legyen a visszavágó???
Miért lennének ők Spanyolország no.1 csapata? :lol: Ha ezt a logikát nézzük, akkor a Szuperkupa a legfontosabb trófea, előzve a bajnokságot és a kupát.
Ha megnyerik, akkor megérdemlik, mert két meccs alapján jobb eredményt érnek el - ilyen egyszerű, nem kell ezt túl komplikálni.
Utolsó mondathoz: megéri, mert egy négygólos vereség után ez becsületbeli ügy, az a minimum, hogy a kihajtják magukat a következő meccsen, ha ez egy 2-0-ra lesz elég, akkor ez van.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.08.16. 09:42:47

Subinho írta:Azért az érdekes dolog az, hogy a spanyol szuperkupa=a bajnok és a kupagyőztes csatája, na most a kupában megvertük a Bilbaót, vagyis nem kupagyőztes... Jelenleg, ha megnyerik, akkor úgy lesznek ők Spanyolország no.1 csapata, hogy a kupa 2, és bajnoki fene tudja asszem 7-8. hellyel.... Érdekes... Ezt a meccset le sem kellene ebben az esetben játszani...
De ha már így alakult. Biztos beállnak védekezni, hiszen nekik nincs szükségük 4 után még gólokra... Vagyis az érdekes kérdés az, hogy megérti-a ennyi energiát elégetni azért, hogy esetleg 3-0, vagy 2-0 legyen a visszavágó???
Vicc ez az egész szuperkupa, főleg ez a szabály, hogy a kupadöntőt kell effektíve újra lejátszani. Nem mintha minden szezon elején két clásicóra vágynék, de több értelme lenne a bajnoki ezüstérmessel játszani.

Személy szerint nem sok reményt fűzök a 4-5 gólos sikerhez, de azért Barca a Barca, hogy oda tegye magát maximálisan, amíg hajszálnyi lehetőség is van a győzelemre. Fel kell küldeni a legerősebb kezdőt, megnyomni az első félidőt nagyon, aztán ha ég a ház és mondjuk gólt kapunk otthon, akkor lehet pihentetni kulcsembereket. Vasárnap lesz a következő meccsünk, addig illene azért regenerálódnia az egész társaságnak.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.16. 09:05:19

Azért az érdekes dolog az, hogy a spanyol szuperkupa=a bajnok és a kupagyőztes csatája, na most a kupában megvertük a Bilbaót, vagyis nem kupagyőztes... Jelenleg, ha megnyerik, akkor úgy lesznek ők Spanyolország no.1 csapata, hogy a kupa 2, és bajnoki fene tudja asszem 7-8. hellyel.... Érdekes... Ezt a meccset le sem kellene ebben az esetben játszani...
De ha már így alakult. Biztos beállnak védekezni, hiszen nekik nincs szükségük 4 után még gólokra... Vagyis az érdekes kérdés az, hogy megérti-a ennyi energiát elégetni azért, hogy esetleg 3-0, vagy 2-0 legyen a visszavágó???
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.08.16. 02:42:24

Én úgy vagyok a történettel, hogy ocsmány egy meccs volt, a Bilbaonak minden összejött, nekünk meg semmi. Ha Messi beveri a félidő végén, vagy Pedro nem kapufát ver totál tiszta helyzetben, akkor biztos hogy nem kapunk 4et tőlük. Biztos vagyok benne hogy a vv-n totális bekk lesz Bilbao részről, nekünk pedig megkell próbálni, veszteni való nincs, és már nem egyszer jöttünk vissza vert helyzetből.(Milan elleni meccs, és igen tudom hogy az csak 2-0 volt, de ott is vertünk 4et, ez itt is érne már egy hosszabbítást) És tudom hogy hullafáradt a csapat, meg nincs Ney és Alba, de megkell próbálni, feladni semmiképp sem szabad, az nem a Barca stílusa. VISCA!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.15. 21:50:02

barca0000 írta: A haknizás meg kell hogy nagy csapat legyen a barca ! Lehet hogy ez hülyén hangzik, de a barca 1 kirakat csapat, amit mutogatni kell hogy jöjjön a sok pénz amiből többek közt Neymart meg Suárezt lehet igazolni.


u.i.: Most ha nem lesz 6 kupa hát nem lesz, a bajnokság meg a bl sokkal fontosabb!!!! 8)
Ha nem szaladtunk volna bele ilyen Csigrinszkij, Keirrisson, Henrique, Caceres, Ibrahimovic, Hleb, Song féle lehúzásokba, ha nem ingyen engedtük volna el Bojant, Henryt vagy Márquezt, ha nem áron alul el R10-et, Villát, Henryt vagy Márquezt (szerintem Alexis és Fabregas is többet ért annál mint amennyért eladtuk őket) akkor annyi pénzünk lenne hogy vagy 100 évig nem kéne utaznunk sehova, és a Camp Nout is rég fellehett volna újítani.
Pont azért vagyunk kirakat csapat, mert az elmúlt 10 évben mi voltunk a legjobbak. Ezek miatt a túrák miatt nem fognak úgy jönni a kupák.

A Milan elleni meccsel meg kár példalózni. Ott csak fele ekkora volt a hátrány, ráadásul az egy BL-nyolcaddöntő volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.08.15. 21:23:10

Jó oké valószínűleg a tegnapi vereséggel elment a kupa, még az úgynevezett gálakezdővel is nehéz lenne 4 gólt lőni Az hogy ki volt a kezdőbe az mindegy, mert a bilbaót még tartalékosan is meg kellene vernie 1 barca szintű csapatnak, itt a fáradság volt a gond nem az hogy ki volt a csapatba.

A haknizás meg kell hogy nagy csapat legyen a barca ! Lehet hogy ez hülyén hangzik, de a barca 1 kirakat csapat, amit mutogatni kell hogy jöjjön a sok pénz amiből többek közt Neymart meg Suárezt lehet igazolni.


u.i.: Most ha nem lesz 6 kupa hát nem lesz, a bajnokság meg a bl sokkal fontosabb!!!! 8)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.15. 21:07:30

Emlékszem én egy Milan elleni, lefutottnak mondott BL meccsre, nem is olyan régről... A visszavágón az utóbbi évek legdúrvább támadójátékát láthattuk a Barcátol... A kérdés csak az, hogy akarják-e ezt a kupát annyira és megéri-e kihajtani magukat a szezon kezdetre??? Vagyis, ha akarják, meg tudják fordítani, de akarják-e? Vagy máshogy érdemes-e???
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.15. 20:24:30

Adriano ilyen szintü fikázásával nem értek egyet. Nem is emlékszem mikor kapott utoljára lehetőséget. Tito évében amikor elég gyakran játszott mindig jó volt. És akkor még az óriási góljairól nem beszéltünk.

Szerintem nincs értelme egy ilyen kizsigerelt csapattal nekimenni a Bilbaonak. Ha csak egyet is kapunk, amire igen jó esély van, akkor már 6 gól kéne ami még nekünk is piszok nehéz. Ezt a kupát el kell engedni. Sajnos ez megint egy jó tanulópénz volt, hogy mennyit érnek ezek a hajléktalan világkörüli túrnék. :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.08.15. 19:58:42

visca el barca írta: tökmind1, egyik bénább mint a másik
Most mé mondod, Adriano és Matyi is top 5 ezen a poszton.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.08.15. 19:46:14

Az biztos, hogy egy a 8 nap alatt a Föld körüli turnézás nem tett jót a csapatnak.
Ha jól emlékszem, még az amerikai út előtt megjegyezte LE, hogy erre a haknizásra semmi szüksége a csapatnak.
Anno Pepnek is csak púp volt ez a hátára.

Nem is értem, hogy minek eröltetik ezt, miért nem itt Európában szerveznek haknikat nyárra?
Jah, igen, abban nincs annyi lóvé biztosan. Az meg nagy úr.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.08.15. 12:35:37

visca el barca írta:jó mondjuk biztos megpróbáljuk, úgyhogy szinte 10000% h ilyen kezdő lesz

bravo - alves, piq, masch, tökmind1, egyik bénább mint a másik - rakitic, busi, ini - messi, lali, pedro
Nem rossz, de Pedrìtó helyén Rafit játszatnám.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.08.15. 12:34:20

visca el barca írta:jó mondjuk biztos megpróbáljuk, úgyhogy szinte 10000% h ilyen kezdő lesz

bravo - alves, piq, masch, tökmind1, egyik bénább mint a másik - rakitic, busi, ini - messi, lali, pedro
Stegen attól függetlenül hogy hibázott biztos kezdő mert eddig úgy tűnik hogy a kupák az övé :mrgreen: =D> =D> + még van a németnek egy kis bizonyítási vágya :wink: :wink:
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.15. 12:28:22

jó mondjuk biztos megpróbáljuk, úgyhogy szinte 10000% h ilyen kezdő lesz

bravo - alves, piq, masch, tökmind1, egyik bénább mint a másik - rakitic, busi, ini - messi, lali, pedro
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2015.08.15. 12:23:15

Még a Sevilla elleni meccs előtt mondtam, hogy a "hatkupás" idényből csak öt lesz, ráadásul arról fogunk lemaradni, amit alapesetben a bajnokság végén már meg kellett volna kapnunk. Ugyanis köztudott, ezt a kupát a spanyol bajnok és kupagyőztes vívná egymással, és - hál Istennek - ezt a két címet a Barca birtokolja. Persze, tudom, a kiírás.....Az látható volt, hogy a hat nap alatt három döntő úgy, hogy közben meg kell kerülni a Földet, ennek a keretnek sok. Ne feledjük, a bal oldali futók (Neymar és Alba) hiányoztak, és azért őket nem könnyű pótolni. Rafinha szerintem nem lesz rossz, technikás, küzd, de ő - és nemcsak ő - tegnap nagyon fáradtan mozgott. Viszont Adriano - és a másik oldalon S.Roberto - soha nem lesznek alkalmasak egy komoly meccsen normális teljesítményt nyújtani. Ők maximum lefutott meccs hajrájában vethetők be rizikó nélkül, csakúgy mint a most pihenő Mathieu. Hatalmas köszönet Pedrónak azért, amit eddig nyújtott, de be kell látnunk, a hatalmas szív nem pótolja azt a tudáshiányt, ami közte és az MSN tagjai közt fennáll. A védelem a tavaszi Pique nélkül rendkívül bizonytalan, bár tegnap éppen középen volt a legkisebb gond. Én Vermaalenben még bízom, rengeteget kihagyott, kell egy-két hónap, addigra kiderül, mennyire lehet számolni vele. Alves viszont bemutatta, hogyan kell játszani ahhoz, hogy mindenki elkívánja, ahogy az korábban nem egyszer előfordult. Végül a kupáról: én már nem erőltetném, a sérültek még nem játszhatnak, az esély gyakorlatilag nulla, viszont közel a bajnokság rajtja, és nem ártana pihenten kezdeni, mert a Barca nem újonc ellen kezd, hanem egy oroszlánbarlangban, éppen Bilbaóban.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.08.15. 12:06:09

visca el barca írta: nem tudom eldönteni h trollkodtál-e vagy komolyan gondoltad :lol:

igen valószínű, hogy azok a játékosok, aki már most alig bírnak futni, két nap múlva csúcsformában fognak pörögni :lol: azért ennyire ne legyünk már optimisták :lol:

bilbao uis lő egy gólt, 6-ot meg nem fogunk lőni, innentől tök felesleges álmodozni. LE a hülye kezdőjével elszabta ezt a kupát. tavaly óta nem okult belőle, hogy ha nem a legerősebb kezdővel megyünk fel, jó esetben is az 50%-át hozzuk annak amit tudunk
Talán, ha Alba és Ney játszana és mindenki más is a helyén játszana, nem volna lehetetlen vállalkozás. Ìgy úgy érzem az esély minimális. Egy győzelmet azonban mindenféleképpen várok a visszavágón, mert az kötelező a teltház miatt is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.15. 11:38:17

Petr írta:
Bob_Marley írta:mikor kaptunk utoljára egymás után 4 gólt?
A 2000/2001-es szezonban a Villareal és a Zaragoza ellen kapott utoljára ennyit a csapat kétszer egymást után. Mindkét meccs 4-4 lett.
Villareal ellenire emlékszem, ott Kluivert rúgott egy mesterhármast, de a Zaragoza totál homály hirtelen. :D
Remélhetőleg megint várni kell rá 15 évet míg ez újra bekövetkezik.

off
ui: Manchester bemakkolta tegnap. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.15. 11:36:43

Andris írta:szerintem ha kiállítjuk hétfőn a lehetőségekhez képest legjobb kezdőt, akkor teljesen reális esélyünk van akár 8-9 gólt is berámolni szükség esetén. Egyelőre nem aggódnék, még ha nem is esélyesként indulunk neki.
nem tudom eldönteni h trollkodtál-e vagy komolyan gondoltad :lol:

igen valószínű, hogy azok a játékosok, aki már most alig bírnak futni, két nap múlva csúcsformában fognak pörögni :lol: azért ennyire ne legyünk már optimisták :lol:

bilbao uis lő egy gólt, 6-ot meg nem fogunk lőni, innentől tök felesleges álmodozni. LE a hülye kezdőjével elszabta ezt a kupát. tavaly óta nem okult belőle, hogy ha nem a legerősebb kezdővel megyünk fel, jó esetben is az 50%-át hozzuk annak amit tudunk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.15. 11:21:19

Lentebb már mindent leírtatok. Engem csak az idegesít, hogy megint egyéni hibákból kaptunk gólt. #-o Annak meg örülhetünk, hogy a spori nem szórta ki Pedrot második sárgával.
Egyszerűen nem is igazán tudok mit írni a meccsről, nagyot csalódtam, de nem vagyok összetörve, mert még mindent jóvá tehetünk. A nyilatkozatokból úgy tűnik, hogy a játékosok is így gondolják. Van még előttünk 90 perc a Camp Nou-ban, ahol már többször is visszajöttünk reménytelen helyzetből. =D> Képesek vagyunk lőni nekik 5-öt, mert ez a csapat bármire képes! Mi vagyunk a BL címvédő, a jelenlegi legjobb csapat; ki tudja visszahozni és megnyerni innen, ha nem mi?!

Visca El BARCA!!!
Kép
Válasz küldése