Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.30. 22:24:41

Boixos írta:
norbert55 írta:Rosell-ről mit kell tudni milyen elnök volt?Ekkor még nem voltam foci fan(és ezzel barcás sem)
rosell nem volt elnök, ő a laporta-féle vezetőséghez tartozott, mint laporta egyik legnagyobb cimborája. a barcás tisztsége előtt a nike egyik eléggé befolyásos munkatársa volt, aki rendkívűl jó kapcsolatokat ápolt a cég által szponzorált zsugásokkal, elsősorban a brazilokkal. nagyrészt neki köszönhető, h ronaldinho anno idejött és nem a múba, akikkel asszem egyébként már vmiféle előzetes megállapodása is volt már.
rosell nem hülye gyerek, egy csomó döntést tulajdonképpen az ő tanácsára hozott meg laporta, sokkal nagyobb befolyással volt az eseményekre, mint sorriano, ingla és csiki együttvéve.
gondolom, emiatt kezdte el egy idő után bszni a csőrét, h akármi van, ő "csak" max a 2. lehet a barcában, laporta után.
amikor ezügyben kiborult a bili, laporta rövid úton kiszórta rosellt a haverjaival együtt a hatalomból.

Kösz az infót.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.30. 22:22:22

norbert55 írta:Rosell-ről mit kell tudni milyen elnök volt?Ekkor még nem voltam foci fan(és ezzel barcás sem)
rosell nem volt elnök, ő a laporta-féle vezetőséghez tartozott, mint laporta egyik legnagyobb cimborája. a barcás tisztsége előtt a nike egyik eléggé befolyásos munkatársa volt, aki rendkívűl jó kapcsolatokat ápolt a cég által szponzorált zsugásokkal, elsősorban a brazilokkal. nagyrészt neki köszönhető, h ronaldinho anno idejött és nem a múba, akikkel asszem egyébként már vmiféle előzetes megállapodása is volt már.
rosell nem hülye gyerek, egy csomó döntést tulajdonképpen az ő tanácsára hozott meg laporta, sokkal nagyobb befolyással volt az eseményekre, mint sorriano, ingla és csiki együttvéve.
gondolom, emiatt kezdte el egy idő után bszni a csőrét, h akármi van, ő "csak" max a 2. lehet a barcában, laporta után.
amikor ezügyben kiborult a bili, laporta rövid úton kiszórta rosellt a haverjaival együtt a hatalomból.
PUYOL-XAVI-INIESTA
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.05.30. 22:19:12

Nekem továbbra is az a véleményem hogy nem laportának kel gólt rúgnia hanem pl. R10-nek kellett volna. Laportáék jól végezték a dolgukat, jó játékosokat igazoltak, hogy nem sikerült jól ez a szezon nem rajtuk múlott. A vérszomjasabbaknak meg kicsit körül kéne nézni- Liverpool, Milán ahol szintén nagy elvárások voltak, meg sokat költöttek, azán nem volt eredmény és mégsem csinálnak forradalmat, sajnos sokkal értelmesebben reagálnak ott mint nálunk.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.30. 22:15:35

Rosell-ről mit kell tudni milyen elnök volt?Ekkor még nem voltam foci fan(és ezzel barcás sem)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.30. 22:11:58

kicsit avas nekem ez a mindenáronüldözzükellaportát szitu...
oké, van sara neki is és a menedzsment többi tagjának is abban, h hagyták a szakmai stábot és a játékosokat is nyűglődni, ráadásul egy szót sem szóltak ahhoz, h a sztárjaink odaszrtak az asztalukra.
de most mintha igyekeznének rendbe tenni a dolgokat (mondjuk a samu esetleges elpasszolását nem venném a jó elképzelések közé).
azért anno, amikor laportáék gyűjtötték a zsugákat gasparték ellen, teljesen más volt a helyzet. akkoriban egy minden szinten csődben levő barcát kellett megmenteni, most ilyenről szó sincs.
most "csak" a főnökség respektjét és a játékosok hozzáállását kell helyretenni, ami aztért nem ugyanaz, mint amit gasparték hagytak maguk után...
nem csodálkoznék azon, ha az egész cirkusz mögött csak rosell [auto_cenzúra] nagy vezetői ambíciói állnának...
(ami miatt ugye le kellett koccolnia anno, mert a két dudás nem annyira fért meg egy barcában)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.30. 22:03:41

Csatlakozom azokhoz,akik nem értenek itt jópár embert,azokat akik kiüldöznék Laportat a vilgából...no comment.

Volt egy ÚTÓLAG 'rossz'(szntem így kellett,nem egyből elküldeni a csába..) döntése,mivel 1sikerteln év után megadta a lehetőséget Franknek,nem élt vele,ahogy a játékosaink többsége is beleszhart az egészbe..most szezon zárultával meg ment az edző,mennek a feketebárányok,meg akiknek nem jelent annyiot a BARCA,és jönnek a minőségi játékosok. Hol a hiba? Tavaly nem posztra igazol a vezetőség? Idén eddig nem posztra,posztokra igazol?

AKinek nem inge,ne hordja,de egyesek sokat,és hamar felejtenek,és szánalmasan nyilvánúlnak meg.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.30. 22:01:06

Nem tudjátok, hogy kb. mikor lehet esedékes ez a választás? Nem érintheti ez esetleg rosszul az igazolásainkat? gondolok itt arra, hogy pl a választás elött mit tudom én nemlehet pénzt költeni a barca számlájárol vagy nem hozhatnak érdemi döntést a fejesek a választások elött pár héttel.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.05.30. 19:55:06

nem tudom mi rosszat csinált Laporta, hogy ennyien a ...
pontosan... komolyan mondom szegyellem h ilyen emberek szurkolnak a kedvenc csapatomnak... azok a szurkolok akik kifizetnek kozel 100 eurot azert h feher kendovel integessenek..... milyen szurkolo az aki ugy indul el egy meccsre h visz magaval biztos ami biztos alapon feher kendot h hatha kell lengetni... ezek a szanalmas divatszurkolok... akik asziszik meno dolog lobogtatni, tudatlanul kifutyulni a jatekosokat... nem is beszelve az itteni forumozokrol akik mar laportat szidjak h mien tutyimutyi h meg nem igazolta le xyz-t aztan ha kihajit 40 millat alvesert es netalan nem lesz itt jo... akkor azert hibas h h lehetett ien hue h kiad ennyi penzt erte... barmit tesz ti belekottok... de a tenyeket elfelejtitek h tobb szaz millio adosaggal vette at a barcat es toredekere csokkentette ezt az osszeget... az a szanalmas leginkabb h hihetetlenul turelmetlenek a szurkolok.... lefogadom h azonnali eredmenyt varnak majd kov szezonban... nem szamit h hany uj jatekosunk lesz.. akiknek be kell epulniuk... es ha vmi nem jo konnyu masra mutogatni... es csak nyafogni egesz idenyen keresztul....
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.30. 19:39:25

nem tudom mi rosszat csinált Laporta, hogy ennyien a vesztét akarják. szerintem nem az ő hibája hogy idén így játszott a csapat. Vagy el kellett volna küldeni Rijkaardot, meg Ronaldinhot tavaly? 1 gyengébb év miatt? Én megértem hogy kaptak mégegy esélyt. Most viszont már nem kaptak, mikor már nem is érdemlik meg....Tehát ez is rendben van.
Pénzügyileg meg ne felejtsük el, hogy honnan hozta vissza Laporta a Barcát....Azonkívül milyen Barcát raktak össze? a világ legerősebb kerete a milyenk, évek óta. a sikertelenség meg inkább a játékosok hibája.
szóval én nem tudom milyen elnök lenne Rosell, de én mindenképpen örülnék ha Laprta kitöltené a mandátumát.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.30. 19:31:38

Varga Tamás írta:Az a kérdés: az összes pártoló tag 2/3-a kell, vagy a szavazáson megjelentek 2/3-os többsége a nyerő. Ez egy kérdés, aki tudja, kérem a válaszát.
Én úgy tudom, vagyis olvastam valahol, hogy 117 ezer szavazatnak kell összejönnie ahhoz, hogy kiírják a választásokat. :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.30. 19:26:49

Szerintem az elöbbi. Azért általában ez így müködik más szavazásoknál.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 18:38:46

lionelmessi19 írta:Ezek szerint inkább közlemény, mintsem sajtótájékoztató.
Ennyi.. :)

Attól függetlenül, hogy sok aláírás összegyűlt, kétlem hogy bármi komoly is történne majd.
Na-na. Egyszer már, 2006 júniusában keresztbe tettek Laportának a sociók.
Az a kérdés: az összes pártoló tag 2/3-a kell, vagy a szavazáson megjelentek 2/3-os többsége a nyerő. Ez egy kérdés, aki tudja, kérem a válaszát.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.30. 18:34:39

Ezek szerint inkább közlemény, mintsem sajtótájékoztató.
Ennyi.. :)

Attól függetlenül, hogy sok aláírás összegyűlt, kétlem hogy bármi komoly is történne majd.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 18:30:28

Replay írta:Laporta éppen (18.00-tól) sajtótájékoztatót tart a kialakult helyzetről.
Az újságirók viszont nem tehetnek fel kérdéseket.

Ha nem nagy kérdés, próbáljuk rendesen leirni Rosell úr nevét.
:wink:
Mintha diktatúra lenne. Én még nem hallottam olyan sajtótájékoztatót, amin nem lehet kérdéseket feltenni.
Egyre biztosabb vagyok Senor Laporta alkalmatlanságában.
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.30. 18:20:22

Laporta éppen (18.00-tól) sajtótájékoztatót tart a kialakult helyzetről.
Az újságirók viszont nem tehetnek fel kérdéseket.

Ha nem nagy kérdés, próbáljuk rendesen leirni Rosell úr nevét.
:wink:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 18:14:55

socio66 írta:Hát nem tudom,lehet hogy igazatok van,és Rossell a megfelelő ember, mindenesetre én támogatom Laportát amíg ő az elnök,aztán majd meglátjuk.
egyébként maximum egy évig ő már csak a Barca elnöke,aztán jöhet Rossell meglátjuk mi változik!
Nem, még 2 évig ő a Barca elnöke, ugyanis 2010-ben jár le a mandátuma. 2003-ban választották meg.
Kép
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2008.05.30. 18:14:39

Ez így van.Jó ha kicsit rápirítanak Laportára, akkor majd összekapja magát, no meg az edzőstáb tagjait is...
socio66

2008.05.30. 18:13:07

Hát nem tudom,lehet hogy igazatok van,és Rossell a megfelelő ember, mindenesetre én támogatom Laportát amíg ő az elnök,aztán majd meglátjuk.
egyébként maximum egy évig ő már csak a Barca elnöke,aztán jöhet Rossell meglátjuk mi változik!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.30. 18:08:03

Ezzel csak arra akartam célozni, hogy Laporta ugyanezzel a szöveggel tartotta Franket a posztján. (tudjuk mi lett a vége)

Sajnos a múltból nem lehet megélni. A jelene pedig katasztrófa, az átigazoláspolitikánk kész csőd, és én igenis úgy gondolom, a vezetésbe is friss szemlélet kell.

Ha a helyén marad akkor is csak jól jöhetünk ki a bizalmi szavazásból, mert annál minden jobb mint ha valaki elbizakodottan elégedetten jóllakottan hátradőlve politizál...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.30. 18:07:37

Chrisbarca írta:Rosell gondolatai a 06-07-es idény után:
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=6530

Ha valaki nem emlékezne rá azóta eltelt még egy év és ugyanúgy nem változott semmi, söt rosszabb lett. Most is elmondom, két év semmittevés és nyeretlenség egy ilyen klubnál ELFOGADHATATLAN! Laportának mennie kell!
És igaza is volt mindenben. Rossel kell ide, Laporta ideje lejárt. Remélem bukik. Ugyanúgy nem élhet élete végéig a 2006-os évből, mint ahogy R10 és Deco sem, stb. Mehet vissza ügyvédnek.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.30. 18:04:21

Rosell gondolatai a 06-07-es idény után:
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=6530

Ha valaki nem emlékezne rá azóta eltelt még egy év és ugyanúgy nem változott semmi, söt rosszabb lett. Most is elmondom, két év semmittevés és nyeretlenség egy ilyen klubnál ELFOGADHATATLAN! Laportának mennie kell!
socio66

2008.05.30. 18:02:21

Balinho írta:
socio66 írta:Megmondom őszintén,és abszolút Laporta párti vagyok,mert nem felejtem el amit a klubért tett és tesz még most is.
Joan Laporta írta:Megmondom őszintén,és abszolút Rijkaard párti vagyok,mert nem felejtem el amit a klubért tett és tesz még most is. (2008 az összeomlás szélén)
:?: :?:
ezt honnan szedted elő? :)
egyébként nem értem a párhuzamot,edző és elnök közt... :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára socio66 2008.05.30. 18:05:26-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.30. 18:00:30

socio66 írta:Megmondom őszintén,és abszolút Laporta párti vagyok,mert nem felejtem el amit a klubért tett és tesz még most is.
Joan Laporta írta:Megmondom őszintén,és abszolút Rijkaard párti vagyok,mert nem felejtem el amit a klubért tett és tesz még most is. (2008 az összeomlás szélén)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.30. 17:56:06

Balinho írta:
És te jó ég milyen igaza lett volna... Abban is biztos vagyok hogy nála ilyen játék mellett Rijkaard sem sok sót evett volna meg...
Igen. És az is tuti, hogy az edzőnket most Mourinhonak hívnák pár címmel és némi presztizzsel a háta mögött, ellentétben ezzel a Pep Guardiolával. Vicc.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
socio66

2008.05.30. 17:55:57

Tamás!
Megmondom őszintén,és abszolút Laporta párti vagyok,mert nem felejtem el amit a klubért tett és tesz még most is. Hidd el,nem lehet csak úgy dobálózni az euromilliókkal. A Barca pénzügyileg azért nem egy feneketlen kút, oda kell figyelni az elköltött pénzekre. Az meg hogy egy elnök mennyit kér a játékosáért az az ő dolga,az már egy más dolog hogy mennyi a reális ára,és hogy végül mennyiért fog elkelni. Jelenleg,úgy gondolom nincs olyan csapat rajtunk kívül akinek égető szüksége lenne Alvesre,tehát biztos vagyok benne hogy nem fognak kicsengetni érte 35-40 millát. Nem kell mindjárt az első ajánlatra igent mondani,szerintem Laporta jól csinálja,kivár és az idő nekünk dolgozik.Hagy nyilatkozgasson csak Alves minél többet rólunk,had puhítsa ezzel is Del Nidót. 30 milliónál kell maradnunk,aztán majd Del Nido is szépen belátja hogy egy jobbekk nem ér még ennyit sem,ráadásul egyszerűen nem teheti meg hogy még egy évig itt tartsa játékosát. Mindez csak üzleti csel, meg is értem,ő a Sevilla érdekeit szolgálja. David Silva dettó. Cáceres? 20 millió? ugyanmár! örülhetnek ha tízért eladják majd valakinek! Mindez azért van most,mert a Barcelona bejelentette hogy nagytakarítás lesz,és tudja mindenki hogy kik a fő jelöltjeink. Ennek következtében azt hiszik a klubok,hogy a végtelenségig feltornászhatják a kiszemelt játékosok árait. Hát nem! Balinho-nak volt egy hsz-e,nemrég, vele egyetértek! Erősnek és határozottnak kell lennünk,ne tegyük már ennyire boldoggá az ilyen Del Nido féléket!
Lezárt