Világbajnokság 2014

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.19. 11:50:31

Ami szép lassan lejátszódott nálunk, azt most megnézhettük a válogatottnál is 180 percben. :roll:
Valahol törvényszerű volt, hogy ez nem a spanyolok vb-je lesz. A tegnapi meccsen fejben már a csapat nagy része a nyaralására gondolt. Lassan, körülményesen és kedvtelenül adogattak.
És ahogy nálunk, úgy a válogatottnál is meg kell kezdeni az új korszakot és új csapatot építeni.

Viszont Del Bosquénak lett volna lehetősége változtatni, de nem merte meglépni. Talán úgy még mentek volna 1-2 kört, de semmiképp sem ért volna ilyen csúnya véget a csoportkör.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.19. 11:08:43

Varatrix írta:
barca2010 írta:Most lehet sokan érdekesnek gondolják amit írok,de ha már bűnbakot kell keresni akkor számomra egyértelmű, hogy David Silva az. Én elismerem, hogy a Casillas, Ramos, Pique, Xavi, Xabi Alonso és még sorolhatnék párat nem életük formájában játszanak, de pontosan ezért ez a véleményem.

Nehezen gondolom, hogy egy csapat sikertelenségért egy darab ember lehet a felelős, de ha már akkor biztosan nem egy játékos. Ráadásul Silva nem éppen kulcspozícióba játszik.

Kapásból a védelmet emelném ki mint óriási katasztrófát, csak nem éri meg a szájtépést, mert látszik hogy nem elég jók/motiváltak stb..., de nincs más alternatívájuk.

Így sokkal nagyobb a felelőssége a belső középpályának. Be kellet volna segíteni rendesen a védekezésbe, és jobban kellett volna tartani a labdát.

Is itt jön Xavi. Pótolhatatlan, de szerintem olyan durva jelentősége volt ennek az embernek, hogy alig értjük. Nem lehet véletlen az arányosság az ő játékbeli romlása, a barca és válogatott romlása között.

Ezért gondolom, hogy nem feltétlen a tikitaka halott, csak a karmester.
Teljesen egyértek, ezzel csak azt akartam mondani, hogy abban az esetben, amikor a csapatom ilyen helyzetben van (motíválatlanság, fáradtság, stb.), de kellene az eredmény, akkor nem kezdek el löbbölgetni, hanem csökkentve minden kockázatot megpróbálom a legegyszerűbben megoldani a helyzeteket. Itt most nem kimondottan David Silvával van bajom, mert kiváló játékosnak tartom. Hanem azzal a helyzettel, amit kihagyott, és nem is azért, mert kihagyta, hanem ahogyan kihagyta! Ha bárki más hagyta volna ki, akkor Őt mondanám kulcsszereplőnek. Akkor ott 2-0 van és minden máshogy alakul véleményem szerint. Nyílván nem nyerik meg a tornát, de ezt az égést elkerülhették volna.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.19. 10:38:04

barca2010 írta:Most lehet sokan érdekesnek gondolják amit írok,de ha már bűnbakot kell keresni akkor számomra egyértelmű, hogy David Silva az. Én elismerem, hogy a Casillas, Ramos, Pique, Xavi, Xabi Alonso és még sorolhatnék párat nem életük formájában játszanak, de pontosan ezért ez a véleményem.

Nehezen gondolom, hogy egy csapat sikertelenségért egy darab ember lehet a felelős, de ha már akkor biztosan nem egy játékos. Ráadásul Silva nem éppen kulcspozícióba játszik.

Kapásból a védelmet emelném ki mint óriási katasztrófát, csak nem éri meg a szájtépést, mert látszik hogy nem elég jók/motiváltak stb..., de nincs más alternatívájuk.

Így sokkal nagyobb a felelőssége a belső középpályának. Be kellet volna segíteni rendesen a védekezésbe, és jobban kellett volna tartani a labdát.

Is itt jön Xavi. Pótolhatatlan, de szerintem olyan durva jelentősége volt ennek az embernek, hogy alig értjük. Nem lehet véletlen az arányosság az ő játékbeli romlása, a barca és válogatott romlása között.

Ezért gondolom, hogy nem feltétlen a tikitaka halott, csak a karmester.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2014.06.19. 10:16:20

barca2010 írta:Most lehet sokan érdekesnek gondolják amit írok,de ha már bűnbakot kell keresni akkor számomra egyértelmű, hogy David Silva az. Én elismerem, hogy a Casillas, Ramos, Pique, Xavi, Xabi Alonso és még sorolhatnék párat nem életük formájában játszanak, de pontosan ezért ez a véleményem.
Nem igazán tudok mondani olyan embert aki jól játszott volna, így szerintem felesleges egy embert kiemelni. Azzal viszont egyetértek, hogy kulcsszituációkban mindig a legrosszabb megoldást választja. Az elmúlt 4-5 évben láttam kb. 20 spanyol meg 5 city meccset, de még nem láttam igazán jól játszani ezt az embert. Nem is értem, hogy VDB miért nem rakta be Fabregast helyette vagy Iscot, akit ki sem vitt a vb-re.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.19. 09:10:38

Depay: 45. percben beáll, gól + gólpassz. És még annak idején röhögtetek rajta 8)
Martins Indi agyrászkódást szenvedett, mielőbbi felépülést kívánok neki :(
Nigel de Jong uralt mindent a középpályán, ha észrevettétek. Mindenki szemében, jogosan, egy tajparasztnak van feltüntetve, főleg a 2010-es vb döntős talpalásáért, de ezen a meccsen amit lehozott az parádés volt. Sok csapatnak szüksége lenne egy ilyen emberre...

Érdekes lesz a Chile elleni meccs RvP nélkül, Martins Indi helyére bekerül Veltman valszeg, a csatárposztra elképzelésem sincs, Huntelaarban nem nagyon bízik van Gaal, így Depay fog kezdeni érzésem szerint, megérdemelten. =D>
"And my heart will leave you never."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.19. 08:20:29

a tiki-taka miután a csúcsra repítette a Spanyol focit, önmagát semmisítette meg. az eredeti formációban a sok passz ESZKÖZ VOLT ahhoz, hogy gólt rúgjanak, aztán az évek folyamán a "sokpassz" elburjánzott, öncélúvá terebélyesedett, és megölte a hatékonyságot(melléktermékké degradálta a góllövést). ráadásként TERET ADOTT olyan játékosoknak, akik egyoldalúan csak passzolgatni tudnak - miközben a fizikai adottság tekintetében középszerűek(lassúak, gyengék, alacsonyak,....stb.)
azt azért ne felejtsük el, hogy legyűrni csak úgy tudták ezt a stílust, hogy kiváló képességű atlétákat tanítottak be gyakorlatilag ugyanolyan szintű labdakezelésre, és e mellé tették fegyverként a villámgyors kontrajátékot.
a kérdés most az, hogy mernek e és tudnak e elég mélyre nyúlni a megújuláshoz?! akárhogy is nem lesz könnyű.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.19. 06:33:04

Most lehet sokan érdekesnek gondolják amit írok,de ha már bűnbakot kell keresni akkor számomra egyértelmű, hogy David Silva az. Én elismerem, hogy a Casillas, Ramos, Pique, Xavi, Xabi Alonso és még sorolhatnék párat nem életük formájában játszanak, de pontosan ezért ez a véleményem. Ha tudják magukról, hogy nincs minden rendben, márpedig tudniuk kell, akkor a Hollandok elleni első félidő végén, amikor 1-0 vezet a csapatom (hozzá teszem, addig simán lefocizva a hollandokat véleményem szerint), akkor a zicceremet úgy verem be e kapus szeme közé, hogy csak zörög!!! Erre Silva mit csinál? Löbbölget, mert az milyen szép ugye? Hát milyen szépen mehetnek haza többek között emiatt is! De erről nem beszél senki. Arról kell beszélni, hogy a kontrázó hollandok, hogy összekeverték Piquét (nem védem, mert nincs élete formájában), de 2-0 nál megnéztem volna, hogy hogyan kontráznak a Hollnadok. Ettől függetlenül nagyon kevés amit tegnap is futballoztak, de amit akartam ezzel, hogy olyan kis nüanszokon múlnak meccsek, sorsok.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.06.19. 06:14:01

khm... hát motívációs tréningnek nem volt valami nagy zsuga ez a vb a játékosainknak =D> :D
az viszont jó, h a bravo gyereket megvettük! el kellene hozni még a mexikói kapust is, onnantól gólt tuti, h nem kapnánk többet.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.19. 01:59:09

A félidő közepe felé azon kaptam magam, hogy szorítok a kenguruknak. Gyenge, amit ma produkálnak a hollandok, plusz elég nagyot szólna, ha itt kikapnának(az első 45 perc alapján van realitása) és este nyernének a spanyolok. Az utolsó körben 4-en is 3 ponttal állnának...
Az ausztrálok kifejezetten tetszetősen teszik veszik helyenként. Cahill pedig meglőtte a torna eddigi legnagyobb gólját.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.19. 00:44:51

40. percben Song piros. Egy kontránál kiütötte Mandzukicot. Nagyon bután, hátulról könyökkel háton/nyakon vágta.

Amúgy 11. perc óta Olic góljával vezetnek a Horvátok.

2:0 Perisic.

Érdekes adat, hogy a Horvátok pályán lévő játékosainak válogatottságának az átlaga 63! A tapasztalat tehát megvan.
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.06.19. 00:23:13

Na...

Előttem olvastam valahol, hogy a szakvezetőnek nem volt szíve túlságosan megbontani az évek óta elsöprő sikereket arató csapat keretét. Valahogy ezzel egyet is értek... A Barcelona sikeres játékára épült a spanyol válogatott is. (még szép) A Barcelona vergődik egy ideje, mondhatni haldoklik, ez a napnál is világosabb mindenkinek. Ahhoz, hogy egy ekkora sikereket elért giga-csapat keretének korszaka lezárulni induljon, és valaki bele merjen nyúlni ebbe, lépéseket merjen hozni, MINDENBE bele kell bukni, talán ha nem is ennyire, de bele kell. Miért? Erre a 12-13-as futball szezon az egyik legjobb példa. Bejött a La Liga, jött a kupa is, majd egy csúfos BL vereség? Nem baj... Talán csak egy hullámvölgy... Ez addig ment volna, amíg nem jött volna el egy trófeák nélküli szezon, majd egy vébé padló, amitől már aztán téyleg nem lehet nagyobbat feküdni. Nini...! Ezt is megkaptuk. Nincs mese, egy ekkora csapat ellen mindenki vért fog inni, mindenki győzni akar, és győzni is fog, ha a végét járja. Ez nekünk talán nem is akkora baj jelen pillanatban. Egy ilyen csapattal mit lehet csinálni? Könyörtelenül belemarni a keretbe, és súlyos változtatásokat eszközölni. Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok írni vagy mondani, de egy kicsit talán drukkoltam is a spanyolok ellen, mert érzem, hogy ezek a negatív eredmények segíteni fognak rajtunk a továbbiakban. Minél súlyosabb a dolog, annál gyorsabb lesz a felépülés. Ha a válogatott jó lett volna egy f*s Barcelona mellett, akkor már megint nem nagyon tudtuk volna hova tenni az egész történést. Így már azt hiszem mindenkinek világos lehet a kép.

Reméljük a legjobbakat!

Innen már hajrá Brazília, Argentína, Costa Rica! :mrgreen:
Força Barça!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.19. 00:12:18

Először is szeretném megköszönni VdB-nek, hogy segítette a felkészülésünket. LE-nek lesz elég ideje, hogy összerakja a jövő csapatát.
A mai meccsről. VdB egy idióta volt a mai meccs összeállításakor.Kiveszi Xavit és Piquét viszont benthagyta Ikert, Sergiót, Xabi-t meg DC. Mondhatom okos húzás volt. (Nem mintha ők fergetegesen jók lettek volna.) Xabi ma is a nap legjobbja volt. Meg persze Iker. Ma is odatette magát.
Valószínűleg egy-két játékos leteszi a lantot a VB után. Ha VdB marad akkor megmutathatja magát, hogy hogyan tud felépíteni egy teljesen új válogatottat a nulláról.
A tiki-takának ebben a formátumban vége.
Remélem azért nem teljesen és LE kitalál valami újat.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.18. 23:58:46

Valaki nézi még ezt a meccset? Szívesen megnézném, de holnap meló, és nem ártana pihenni. Amúgy ez mindenképp egy jó vb-nap volt, mindkét meccs [auto_cenzúra] volt. Adios, hajrá horvátok!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.18. 23:58:26

Sajnos a spanyoloknak lefőtt a kávé, VDB fölött pedig eljárt az idő!
Hihetetlen, hogy az 5-1 -es zakó után, Del Bosque JM és Pedro kezdőbe állításával elintézettnek vélte a Selección megújítását. Majdnem sikerült...
Remélem Luis és a vezérkar látta a mai kilátástalan játékot és levonják a konzekvenciát.
Első lépésként megtartják Sanchezt, Pedronak pedig megköszönik az eddigi munkáját!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.18. 23:09:50

eimenis1212 írta:
Alcantara írta:Szidjuk ezt a csapatot, mérgelődünk, de ugyanezek verték cipóra 3 világeseményen a világot.
Sajnos eljárt az idő felettük, a kapitánynak nem volt szíve újítani, ez lett az eredménye.
Én azért nem haragszom rájuk, nagyon sok szép élményt adtak számomra és a világ labdarúgást szeretőinek.

Minden idők 3. legsikeresebb válogatottjának az agóniáját láttuk ma este.

Köszönet jár nekik az eddigi élményekért, ideje sokaknak elbúcsúzniuk.
hát ez azért túlzás. Nekem a nyögvenyelős 1-0-ák jutnak eszembe a világverő spanyolokról. Azért ez már régóta nem működött jól ( ahogy Sanama írja a másik topicban is). Az egyéniségek vitték még egy darabig a csapatot, de itt a vége. Látványos meg max. csak az elején volt ez a csapat. Ennél azért voltak sokkal nagyobb élményt nyújtó csapatok ( brazil világbajnoki győzelem stb.)
Lehet te nem tartod élménynek, attól még nekem az volt, bármilyen győzelmek voltak.
Szeretnék én ilyen régóta rosszul működő válogatottat a saját hazámban is.
Persze kritizálni mindig könnyebb a fotelből. Általában a kommentjeid nagyrészt mindig erre korlátozódnak.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2014.06.18. 23:09:22

bandika0101 írta:Akkor jön a Bravo hozzánk?:)
Igen! :) 12 milla volt.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.06.18. 23:08:26

hady írta:R. I. P. Tiki-taka. (2008–2014)
A tiki-takának már tavaly leáldozott. Más kérdés hogy VdB. még megpróbálta megmutatni, hogy ez bizony nem így van, de szépen belebukott ő is, meg a csapat is.
Avatar
bandika0101
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005.02.03. 15:14:35

2014.06.18. 23:06:58

Akkor jön a Bravo hozzánk?:)
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2014.06.18. 23:05:49

R. I. P. Tiki-taka. (2008–2014)
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.06.18. 23:04:51

Alcantara írta:Szidjuk ezt a csapatot, mérgelődünk, de ugyanezek verték cipóra 3 világeseményen a világot.
Sajnos eljárt az idő felettük, a kapitánynak nem volt szíve újítani, ez lett az eredménye.
Én azért nem haragszom rájuk, nagyon sok szép élményt adtak számomra és a világ labdarúgást szeretőinek.

Minden idők 3. legsikeresebb válogatottjának az agóniáját láttuk ma este.

Köszönet jár nekik az eddigi élményekért, ideje sokaknak elbúcsúzniuk.
hát ez azért túlzás. Nekem a nyögvenyelős 1-0-ák jutnak eszembe a világverő spanyolokról. Azért ez már régóta nem működött jól ( ahogy Sanama írja a másik topicban is). Az egyéniségek vitték még egy darabig a csapatot, de itt a vége. Látványos meg max. csak az elején volt ez a csapat. Ennél azért voltak sokkal nagyobb élményt nyújtó csapatok ( brazil világbajnoki győzelem stb.)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.18. 23:04:20

Bayern 0-4, 0-3, Atma 1-1, 01, Madrid 1-2

Mostanság volt pár meccs ahol az egész meccses idegesség és csalódottság kikezdte az idegeimet, de hogy a világbajnokságon is kettővel kezdenek a spanyolok azt nem gondoltam.

Egyszerűen nem lehet úgy futballozni, hogy:
- a védekező középpályások nem futnak hátra. Chileieknél Sanchez a jobb hátvéd pozíciójában szerelt, Spanyoloknál Alonso és Busquets a saját térfelén sem futott
- nincsenek bemozgások. Elől rendben hogy futnak labdával vagy a labdáért(most azt sem) a játékosok, de labda nélkül álltak és nem csináltak semmit. Egyszer láttam Costát beindulni és akkor Iniesta oda is tette a labdát.
- a lövés helyett egy két játékos bármikor inkább passzol. Lehet Busquets is azért hagyta ki a helyzetét, mert le akarta passzolni Messi-nek. És tényleg olyan volt, mintha Messire akarná kijátszani a játékot pár Barcás, de ő nincs a pályán
94:39 6 - 1
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.18. 23:02:51

NA kiestek a Spanyolok!
Chile meg az én személyes meglepi csapatom megküzd majd a Hollandokkal, hogy elkerüljék a Brazilokat.

Nem hiszem, hogy szidni kell a Spanyolokat, olyan magasan voltak már hosszú évek óta, hogy onnan csak nagyot bírtak esni. Szinte párhuzamot lehet vonni a Barcával.

Alexis ma is bizonyította, hogy helye van a megújuló Barcában. Akárcsak Bravo (ha tényleg jön) csak még azt tudom, hogy Ter Stegent minek hozták mögé. Gondolom a hosszú távú megoldás miatt.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.18. 22:59:49

Szidjuk ezt a csapatot, mérgelődünk, de ugyanezek verték cipóra 3 világeseményen a világot.
Sajnos eljárt az idő felettük, a kapitánynak nem volt szíve újítani, ez lett az eredménye.
Én azért nem haragszom rájuk, nagyon sok szép élményt adtak számomra és a világ labdarúgást szeretőinek.

Minden idők 3. legsikeresebb válogatottjának az agóniáját láttuk ma este.

Köszönet jár nekik az eddigi élményekért, ideje sokaknak elbúcsúzniuk.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.06.18. 22:58:44

Barcelona UnityIsStrenght írta:
Leon írta:6perce hosszabbítás?Nem 5 a maximum?
Na azért lássuk be, hogy a "csalás" szó az elég erős. Te sem gondoltad komolyan, hogy azért hosszabbított a bíró 6 percet, hogy hát ha rúg 3 gólt spanyolo. No komment.
igen erős. És nyílván nem azért, hogy rúgjanak 3-at. De mikor szoktál 6 perc ráadást látni? Pofátlan időhúzásoknál max. És akkor is ritkán. Itt meg volt 1 sérülés, meg lent maradt a kapus 2-szer. Elragadta a bírót a hév rendesen. Ez max. 4 perc volt, de inkább 3. Mindegy nem oszt nem szoroz
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2014.06.18. 22:57:52

6 perc? 60 sem lett volna elég.
Szóval akkor most már hivatalos. Legalább Iniestaéknak lesz idejük pihenni.
Lezárt