Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.02.24. 18:55:57

Olcsón megúszta. Minimum dupla ekkora büntetést érdemelne.

Ha bárki átforgatja a sztorit és ezt az embert kicseréli egy random valaki Gipsz Jakabra, a nőt meg a saját 19 éves ittas lányára, akkor gondolom máris nem szigorú senki szerint a büntetés, amit még csökkentenek is. Ha rajtam múlva lenne majdnem 60 mire kijönne a börtönből, ha meg a lányommal csinálja, lehet a női börtönbe vonul be.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.24. 18:35:05

gránit írta:
2024.02.24. 17:11:34
A szórakozóhely biztonsági felvételei sok mindent rögzítettek, azt is, milyen állapotban mentek be a mosdóba, és azt is, hogy jöttek ki onnan (a nő térdsérülése stb)... Testnedvek a nőben, ruhán, alsóneműn, padlón, DNS-vizsgálatok megerősítették, hogy Dani Alves volt az. Az ujjlenyomatát is otthagyta a padlón. A Hospital Clínic orvosi jelentése egyértelmű. A hamis vallomások pedig tovább súlyosbították a helyzetét.
Az aktus ténye egyértelmű, ezt végül Alves is elismerte. A hamis vallomásokkal nyilván maga előtt vágta a fát.
Az erőszak azért kérdéses, még akkor is, ha a nőn voltak sérülések. Erősen illuminált állapotban el is eshetetett. Ha mi is látnánk azokat a felvételeket, okosabbak lennénk.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2024.02.24. 18:08:19

jclayton írta:
2024.02.24. 15:05:57
Nem vagyok benne biztos, hogy a magyar tarsadalom 70 szazaleka vecekbe jar noket eroszakolni - beleertve a nok also fokon is husz szazalekat -, de lehet, hogy csak mas tarsasagokba jarok.
Szerintem fuss neki újra annak, amit írtam, mert semmi köze a te interpretációdhoz.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.24. 17:11:34

A szórakozóhely biztonsági felvételei sok mindent rögzítettek, azt is, milyen állapotban mentek be a mosdóba, és azt is, hogy jöttek ki onnan (a nő térdsérülése stb)... Testnedvek a nőben, ruhán, alsóneműn, padlón, DNS-vizsgálatok megerősítették, hogy Dani Alves volt az. Az ujjlenyomatát is otthagyta a padlón. A Hospital Clínic orvosi jelentése egyértelmű. A hamis vallomások pedig tovább súlyosbították a helyzetét.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 15:40:41

Pályán nagyon csíptem Alves egyéniségét, játékát, karakterét.

Hogy azon a "végzetes" bulin pontosan mi történt, sosem fogjuk megtudni, de Alves vagy kereste a bajt, vagy nem tért ki előle, mindenesetre ott volt egy harmadik opció is, hogy "elő sem fordul vele ilyesmi".
Alves nem a legutóbbit választotta....
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2024.02.24. 15:05:57

Guille írta:
2024.02.23. 10:47:58
Azért az elég nagy túlzás, hogy bármi is történt, megérdemel egy kis börtönt, mert ennyire hülye.
Ilyen alapon a társadalom 70%-át le lehetne csukni, de a mi kis országunkban meg talán többet is. :D
Nem vagyok benne biztos, hogy a magyar tarsadalom 70 szazaleka vecekbe jar noket eroszakolni - beleertve a nok also fokon is husz szazalekat -, de lehet, hogy csak mas tarsasagokba jarok.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.24. 14:11:52

Leon írta:
2024.02.24. 13:34:46
Ha bűnös akkor megérdemli a sorsát. De valószínűbbnek tartom, hogy a kedves "hölgy" pontosan tudta ki ő és úgy volt vele, hogy:
tök jó lefekszek egy sztárral és majd lesz mivel felvágnom a hasonló könnyűvérű barinőknek.
De lehet az aktus nem úgy sült el ahogy akarta, besértődött és pontosan tudta, hogy igen zsíros (150ezer Euró ez a csekk ami jár neki)
lét tud leakasztani róla. Vagy lehet alapból pont ez volt a célja.
Alves azzal szúrta el, hogy össze - vissza változtatta a vallomását. Meg nem volt olyan ügyvédje mint pl Ronaldonak
akit szintén majdnem így járt. De ott van Benjamin Mendy akit szintén durván meghurcoltak. stb
Legközelebb Alves barátunk majd 2szer is meggondolja milyen cafattal kezd ki.

nekem a tököm tele van a wokeal, de kezdjük az elején: milyen házas ember megy night clubokba a haverokkal a felesége nélkül?
Alves a hibás, emberi hulladék ez is. End of.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2577
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2024.02.24. 13:34:46

Ha bűnös akkor megérdemli a sorsát. De valószínűbbnek tartom, hogy a kedves "hölgy" pontosan tudta ki ő és úgy volt vele, hogy:
tök jó lefekszek egy sztárral és majd lesz mivel felvágnom a hasonló könnyűvérű barinőknek.
De lehet az aktus nem úgy sült el ahogy akarta, besértődött és pontosan tudta, hogy igen zsíros (150ezer Euró ez a csekk ami jár neki)
lét tud leakasztani róla. Vagy lehet alapból pont ez volt a célja.
Alves azzal szúrta el, hogy össze - vissza változtatta a vallomását. Meg nem volt olyan ügyvédje mint pl Ronaldonak
akit szintén majdnem így járt. De ott van Benjamin Mendy akit szintén durván meghurcoltak. stb
Legközelebb Alves barátunk majd 2szer is meggondolja milyen cafattal kezd ki.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.23. 15:28:47

Guille írta:
2024.02.23. 10:47:58
sansz írta:
2024.02.23. 01:37:48
Nyilván sosem tudjuk meg, hogy mi az igazság, de tulajdonképpen számomra (nyilván a lány számára nem) mindegy, Alves simán megérdemel egy kis börtönt.
Annyira jó játékos volt, annyira bírtam a stílusát, jóformán mindent megnyert, igazi világsztár, olyan sok pénze van, amit mi szó szerint elképzelni sem tudunk... Hogy a francba lehet, hogy elmegy egy szórakozóhelyre felcsípni egy tinit, hogy kettyintsen vele a wc-ben...?? Annyira igénytelen és buta, hogy tényleg megérdemli. Az már szinte másodlagos kérdés, hogy erőszakolt is-e, vagy önként volt vele az a másik észlény.
Azért az elég nagy túlzás, hogy bármi is történt, megérdemel egy kis börtönt, mert ennyire hülye.
Ilyen alapon a társadalom 70%-át le lehetne csukni, de a mi kis országunkban meg talán többet is. :D

Azzal tökre egyetértek, hogy ennyi idősen, ennyi tapasztalattal, hogy lehet valaki ilyen ostoba ember, miért nem képzi magát és jár csúcs coachokhoz és pszichológusokhoz a végtelen pénzéből, de azért az nem mindegy, hogy erőszakolt-e ténylegesen, vagy csak felcsípte a csajt. Az szimplán éretlen ostobaság lenne.

Azért az látszik, hogy elég sok focista nem tud túlnőni a közegen, ahonnan jött, és gyanítom, a végtelen hírnév, pénz, jóllét sem segít nekik ebben ilyen értelemben, hiszen elfedi a problémákat.

Sajnálatos dolgok ezek.
A hsz első részérel egyetértek, szerintem sem mindegy, nagyon nem. De mi valószínűeg sosem tudjuk meg, mi volt pontosan.

A második részhez: nem csak focisták, és nem is csak buta emberek csúsznak ebbe bele. Rengeteg híreségnek volt hasonló ügye, és nem egy esetben bizony kiderült, hogy van igazság a vádak mögött. Itt inkább tényleg az lehet a mögöttes ok, hogy ezek az emberek tényleg elhitték magukról, hogy mások felett állnak, és mindent megtehetnek.
Az viszont igaz, hogy nagyon sok focista, akinek ezzel a sporttal sikerült kitörni a nyomorból, a visszavonulás után lesüllyed -van aki csak anyagilag, van aki erkölcsileg is.

Az pedig nagyon kiárbrándító számomra, hogy egyre több volt játékosunkról derülnek ki disznóságok. Alves-en annyira nem lepepődtem meg, belőle sok mindent kinéztem volna korábban is. Nekem Ronaldinho emberi bukása volt talán a legfájóbb. Ő azért gyerekek példaképe volt, aki miatt sokan választották ezt a sportot, és szerették meg a Barcát. 14-16 évesen nekem is ő volt az ikon. Aztán, ahogy elpazarolta karrierje potenciálisan legjobb éveit, már mutatta, hogy hajlamos belecsúszni rossz dolgokba, de az elmúlt években írta le magát igazán.

Nekem ezek a dolgok még jobban fájnak, mint a rossz telejsítmény a pályán, ezért is szeretném, ha a klub erkölcsileg elkezdene végre megtisztulni. Ehhez pedig Laporta egyértelműen rossz választás.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2024.02.23. 13:55:25

"And my heart will leave you never."
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2024.02.23. 10:47:58

sansz írta:
2024.02.23. 01:37:48
Nyilván sosem tudjuk meg, hogy mi az igazság, de tulajdonképpen számomra (nyilván a lány számára nem) mindegy, Alves simán megérdemel egy kis börtönt.
Annyira jó játékos volt, annyira bírtam a stílusát, jóformán mindent megnyert, igazi világsztár, olyan sok pénze van, amit mi szó szerint elképzelni sem tudunk... Hogy a francba lehet, hogy elmegy egy szórakozóhelyre felcsípni egy tinit, hogy kettyintsen vele a wc-ben...?? Annyira igénytelen és buta, hogy tényleg megérdemli. Az már szinte másodlagos kérdés, hogy erőszakolt is-e, vagy önként volt vele az a másik észlény.
Azért az elég nagy túlzás, hogy bármi is történt, megérdemel egy kis börtönt, mert ennyire hülye.
Ilyen alapon a társadalom 70%-át le lehetne csukni, de a mi kis országunkban meg talán többet is. :D

Azzal tökre egyetértek, hogy ennyi idősen, ennyi tapasztalattal, hogy lehet valaki ilyen ostoba ember, miért nem képzi magát és jár csúcs coachokhoz és pszichológusokhoz a végtelen pénzéből, de azért az nem mindegy, hogy erőszakolt-e ténylegesen, vagy csak felcsípte a csajt. Az szimplán éretlen ostobaság lenne.

Azért az látszik, hogy elég sok focista nem tud túlnőni a közegen, ahonnan jött, és gyanítom, a végtelen hírnév, pénz, jóllét sem segít nekik ebben ilyen értelemben, hiszen elfedi a problémákat.

Sajnálatos dolgok ezek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.23. 10:43:20

brazilfan írta:
2024.02.23. 07:02:31
Volt érzéke a játékhoz, baromi jó rúgótechnikája volt, de szertelenebb, megbízhatatlanabb volt, mint pl. Cafú, és hiányzott belőle az elegancia, ami persze nem annyira a szélsőhátvédek legfőbb jellemzője, de nem is lehetetlen elvárás velük szemben.
Én fölöslegesnek éreztem a visszaigazolását, nem hittem abban, hogy ő majd összekapja a fiatalokat, meg példát mutat nekik. Végül mutatott, csak nem jót.
Szerintem amíg itt itt volt, kifejezetten jó példát mutatott. 38 évesen végigrobotolt minden meccset, stb. És hát az elrettentő példa is tud jó példa lenni. :D lehet jót tesz a sok pénztől megrészegült fiatalnak, az hogy bizony egy focistát is börtönbe lehet küldeni.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.23. 07:02:31

Volt érzéke a játékhoz, baromi jó rúgótechnikája volt, de szertelenebb, megbízhatatlanabb volt, mint pl. Cafú, és hiányzott belőle az elegancia, ami persze nem annyira a szélsőhátvédek legfőbb jellemzője, de nem is lehetetlen elvárás velük szemben.
Én fölöslegesnek éreztem a visszaigazolását, nem hittem abban, hogy ő majd összekapja a fiatalokat, meg példát mutat nekik. Végül mutatott, csak nem jót.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.23. 02:43:20

sansz írta:
2024.02.23. 01:37:48
Igen, valóban így volt. Persze lehet azért hazudozott az elején, mert nem hitte el, hogy ez az ügy tényleg börtönbe juttathatja és csak attól félt, hogy a felesége mit reagál, ha kiderül a megcsalás.

Nyilván sosem tudjuk meg, hogy mi az igazság, de tulajdonképpen számomra (nyilván a lány számára nem) mindegy, Alves simán megérdemel egy kis börtönt.
Annyira jó játékos volt, annyira bírtam a stílusát, jóformán mindent megnyert, igazi világsztár...
Szerintem is első körben inkább az egész kínosságától félt csak, én legalábbis az elején alighanem így éreznék, amíg nem veszem észre, hogy hoppá, nagyobb a baj, mint hittem. Persze gondolom volt egy méregdrága ügyvéd, akinek a tanácsa szerint beszélt, ez a része valahol érthető, hogy nem vall be semmit, amit nem muszáj.

Nekem asszem valami kifacsart módon szerencsém van, amióta Barca-drukker vagyok, magasan a legunszimpatikusabb játékos volt, valahogy rengetegszer éreztem a pályán mutatott dolgai miatt szekunder szégyenérzetet, kb mintha Madridistaként Pepét kellett volna látnom a csapatomban, akármilyen jó védő amúgy. Nyilván extra klasszis volt, de ahogy viselkedett, amilyen durva volt, az nekem mindig egyenesen visszataszító volt. Nem is tudtam soha, mit gondoljak róla, nem akartam a csapatomban látni, de közben meg nyilván szenzációs focista volt. Erről a haveroknak nem is nagyon mertem így megnyilvánulni, mert imádták. :D
Visszatértekor kicsit mégis örültem neki, mert úgy éreztem, a csapatunknak jól jött az a munkamorállal jó arányban keveredő lazaság, amit közben képviselt. És szerintem jól is jött. Fájó, de szerintem az ő mentalitása nekünk nagyon kellett, és nagyon megszenvedtük az elküldését, az is hozzájárult a játékunk visszaeséséhez, eltűnt Xavinak ez a csiki-csuki plusz egy pivotos taktikája is, stb.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2024.02.23. 01:37:48

bence0330 írta:
2024.02.22. 16:35:00


Amikor még követtem, nekem úgy tűnt, hogy Alves sztorija bővül, egyre többet ismert be, először még azt sem tudta, ki az, aztán hirtelen már tudta, és így tovább.
Igen, valóban így volt. Persze lehet azért hazudozott az elején, mert nem hitte el, hogy ez az ügy tényleg börtönbe juttathatja és csak attól félt, hogy a felesége mit reagál, ha kiderül a megcsalás.

Nyilván sosem tudjuk meg, hogy mi az igazság, de tulajdonképpen számomra (nyilván a lány számára nem) mindegy, Alves simán megérdemel egy kis börtönt.
Annyira jó játékos volt, annyira bírtam a stílusát, jóformán mindent megnyert, igazi világsztár, olyan sok pénze van, amit mi szó szerint elképzelni sem tudunk... Hogy a francba lehet, hogy elmegy egy szórakozóhelyre felcsípni egy tinit, hogy kettyintsen vele a wc-ben...?? Annyira igénytelen és buta, hogy tényleg megérdemli. Az már szinte másodlagos kérdés, hogy erőszakolt is-e, vagy önként volt vele az a másik észlény.
Ha a bulvár azt hozza le, hogy rejtett kamerás felvétel bizonyítja, hogy valami hotelben, luxusprosti, playboy model-lel csalja Alves a feleségét, azt mondom nem érdekel, a családjára tartozik. De ez a történet nekem nagyon fáj. A focistákat nem az eszükért szeretjük, de Alves egy külön szint ezzel a produkciójával.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 16:35:00

Atlantis írta:
2024.02.22. 15:20:52
Ha tényleg megtette, akkor börtönben a helye, nem kérdés.
Az egyetlen bajom, hogy, nekem ez a sztori még mindig erősen sántít. Minden alkalommal kicsit változik amikor előveszik és leírják, és még egyik sem tűnt teljesen reálisnak.
Amikor még követtem, nekem úgy tűnt, hogy Alves sztorija bővül, egyre többet ismert be, először még azt sem tudta, ki az, aztán hirtelen már tudta, és így tovább.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.22. 15:20:52

Ha tényleg megtette, akkor börtönben a helye, nem kérdés.
Az egyetlen bajom, hogy, nekem ez a sztori még mindig erősen sántít. Minden alkalommal kicsit változik amikor előveszik és leírják, és még egyik sem tűnt teljesen reálisnak.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 12:36:12

soadroli írta:
2024.02.22. 10:56:31
4 év 6 hónapot kapott.
Helyes! Ott a helye! Gondolom fele idő után távozik is
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.02.22. 10:56:31

Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.17. 04:27:22

Lehet, hogy a kínaiaknak van igazuk, hogy a lakásokat, lakóházakat kivéve mindent be kell kamerázni, és akkor nincs vita, félnivalója meg csak annak van, aki bűnözik. A boltok már most is be vannak kamerázva, meg nagyon sok helyiség.

Én egyáltalán nem látom ördögtől valónak sem a meetoo-t, sem a feministákat, mert a nőknek tényleg elképesztő dolgokat kell nap mint nap kiállniuk. Egyik nő ismerősöm megmutatta, milyen üzeneteket kap nap mint nap férfiaktól a facebookon, hát dobtam egy hátast. Meg akkor, amikor a barátnőm is megmutatta ezeket az üzeneteket, fel is háborított. Egyszerűen tudomásul kell vennünk, férfitársaim, hogy az a világ már a végét járja, amiben büntetlenül bárki bárkinek megfoghatja a fenekét egy party-n, simán letaperolhatja és legfeljebb kap egy pofont, ami az abnormálisokat nem érdekli és nem tartja vissza.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.30. 18:23:04

A hírek szerint (pl. AS) beismerte az aktus tényét, az erőszakot nem (a házassága megmentése céljából hazudott a szavai szerint, ami nyilván nem teljesen kizárt, de hát...). Ez így már nagyon rosszul fest, de legalább debütált a börtön focicsapatában, ha ott is nyer egy kupát, már biztosan előzi Messit.
Legutóbb olyasmit nyilatkozott, hogy kezd megbékélni a tudattal, hogy hosszútávra börtönbe kerül.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.01.24. 21:29:11

Elég kétélű azért ez a történet, de valahogy mind a kettő egy célt ér el nálam, hogy borzasztóan felidegesít, majd elszomorít. Hisz a világ erről a körforgásról szól, a fortély és valahol meg szimplán a fék nélküli bulizás és beláthatatlan következmények. A helyszín egy roppant érzékeny pc világ, mind a kettő eshetőség garantált siker avagy másik félnek egy olyan pecsét, amit soha nem vakar le magáról.

Tegyük fel a két forgatókönyvet: Adott Alves, aki házas ember, elmegy egy jót inni Barcelonában a spanokkal, iszogat, táncolgat, felismeri egy hölgy, az is lehet ringanak kettőt, majd a nő eszébe jut a hitele, tartozása, hogy életben nem lesz háza, kocsija, majd ez a nő meggyanúsítja, hogy a bugyijába nyúlt (no ezért nem hívnak mentőt elnézést kéretik), hisz tudja, hogy ez a kártya olyan mint a mindenkori fekete kártya, és csörög majd a millió nála, majd elkezdődik a végeláthatatlan lejárató hadművelet, metoo és az összes feminista barom kést szorít Alves nyakához fekete-fehér formában. Nem ez lenne az első eset és nem az utolsó is. Felháborít ez a fajta trend, és elszomorít.

Adott Alves, akinek a pénz nem kérdés ha buliról van szó, milliók mennek el egy este és mi mint fotel szakik ne úgy fogjuk fel, hogy isznak 5 sört meg 2 töményet, ezek a sprotolók ha buliznak akkor a drog is előkerül lazán, nem lennék meglepve ez lenne a következő, délamerikai vérmérséklettel pedig "enyém a világ, ide nekem bárkit" felfogással bulizik és a másik fél védtelensége végett esélye sincs védekezni egy felajzott, felbőszült sportoló ellen. Ferde az egész sztori, hisz Alves első blikkre le is tagadta ezt a kis hölgyeményt, majd bevallotta hogy buliztak, majd bevallotta hogy meg is volt neki. Innentől kezdve megvolt az első tökön szúrás. Ami viszont nálam mindent visz, nyilván rálehet húzni a nagyvilági lepedőt és minden egyebet, de ha nekem feleségem van, akkor nem járok bulizni és fűvel fával hetyegni, főleg ha gyermekeim is vannak, akiket alkalom adtál a gyepre viszek, hogy büszkélkedjek velük. Nem ez lenne az első eset és nem is az utolsó. Felháborít és elszomorít.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.01.24. 20:00:11

Kovbal88 írta:
2023.01.24. 19:13:55
Tudni valami konkrétumot az ügyéről? Azért most már eltelt pár nap
Nem tudom, Te mit tudsz, de elég csúnyán írnak a dologról és közel nem arról szól az ügy, ahogyan indult.
Előzetesben van, néhányszor már módosította a vallomását, terhelőnek tűnő bizonyítékok is gyűlnek ellene.
A feljelentés a szórakozóhely protokollja szerint történt, mentő is volt, szóval bugyiba csúszó kéznél ez kicsit bonyolultabbnak tünik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.24. 19:54:44

Összegezni nem merném, de szerintem nagy baj van. Pár hírt tudok mondani:

Van kamerafelvétel, amin látszik a lánnyal, szóval az első vallomása biztosan hamis, miszerint nem is tudta, ki ő.
Van még egy szemtanú
A lány elvileg azonosított egy tetoválást, ami olyan helyen van, amin nem láthatja külső szemlélő

Szóval ha ez önmagában nem bizonyítja az erőszakot (A röhejes Neymar-eset ugrik be, mikor videón látszott, hogy a lány próbálja a semmiből megverni Neymart, aki még akkor is nyugodt marad :D ), de azt mindenképp, hogy ismerte a lányt, és elvileg már többször módosította is Alves a vallomását. És azért innentől már gyanús az egész.

Én ezeket láttam komolyabb portálokról összeválogatva. Akármi is van, pokoli nagy mázli, hogy nem hosszabbítottunk vele... Mármint nyilván butterfly effect és ez meg sem történt volna, de na.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.24. 19:51:19

Kovbal88 írta:
2023.01.24. 19:13:55
Tudni valami konkrétumot az ügyéről? Azért most már eltelt pár nap
Olyanokat írnak, hogy Dani többször is megváltoztatta a vallomását, korábban azt mondta, hogy nem ismeri a nőt, de a biztonsági kamera felvételén látszik, hogy együtt (vagy egy társaságban?) vannak egy barcelonai bár VIP-részében vagy hol.
Mindenesetre Xavi keményebben beszélt róla, mint pár nappal előtte.
Válasz küldése